Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 45

Θέμα: Σαν σήμερα 3 χρονια πριν..........

  1. #1
    Τελικά όλα είναι ένα κλικ Το avatar του/της LINA
    Εγγραφή
    05/02/2004
    Μηνύματα
    1.898

    Σαν σήμερα 3 χρονια πριν..........

    Ξεψυχησε διχως να προλαβω ... οσα κοκκινα κι αν περασα , οσο κι αν γκαριζα μεσα απ το κρανος, οσο κι στριγκλιζα στην Παναγια.... και εκ τοτε ο αγγελος μου δεν ειναι πια κοντα μου, ο πατερας του παιδιου μου πηγε ταξιδι χωρις γυρισμο...
    Η ζωη εκ τοτε ειναι απαισια και αδικη , σκληρη και γεματη πονο. Κυριως ειναι μια απατη και αυτη και οι ανθρωποι. Καμια φορα ξεγελιεμαι και βλεπω χρωματα αλλα οπως ερχονται ετσι ξαναφευγουν και εκεινο το γκρι επανερχεται.
    Ειχα τοτε γραψει "αυτο" και ετσι ειναι .....
    Προσεχετε ολοι .... αυτους που εχετε στη ζωη σας , αυτους που αγαπατε , αλλα πανω απ 'ολα τους ιδιους σας τους εαυτους !!! δε χρειαζεται να κλεισουν αλλα σπιτια... δε χρειαζεται να υπαρξουν αλλα ορφανα οπως η Μαντω, κανενας δε προκειται ποτε να αντικαταστησει τον πατερα της !!!
    Προσεχετε please...

    Ασχημη νυχτα , εικονες , σκηνες πονου και αυριο το τρισαγιο.... μετα η εκταφη, δεν ξερω ποσο μπορω να αντεξω , αυτο που ξερω ειναι πως ο εφιαλτης δε θα τελειωσει ποτε και τα ονειρα δε θα πραγματοποιηθουν......

    life sucks

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ ας γυρναγα το χρονο πισω μονο... ας μπορουσα να σου πω ποσο Σ' αγαπω


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	lastscanweb.jpg 
Προβολές:	760 
Μέγεθος:	87,5 KB 
ID:	84209

  2. #2
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    τα σεβη μου Λινα να εισαι καλα να τον θυμασαι οχι εκεινη την μερα αλλα ολες τις αλλες τις ομορφες και απο τις ομορφες να παιρνεις χαρα και οχι απο τις ασχημες στεναχωρια
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  3. #3
    ειναι τραγικο .........για μια κακια στιγμη αλλαζει ολη η ζωη σου .Ειναι αδικο ,η ζωη ειναι μικρη και τα χρονια περνανε γρηγορα ,τουλαχιστον να ειναι οσο το δυνατον ευχαριστα .Κουραγιο και να χαιρεσαι την κουκλα

  4. #4
    Stockholmare Το avatar του/της Vstrommer71
    Εγγραφή
    29/01/2006
    Μηνύματα
    4.304
    Eιναι λυπηρο να βλεπουμε να φευγουν απο κοντα μας οι ανθρωποι που αγαπαμε...
    Αλλα ευτυχως υπαρχει η ελπιδα στα ματια των παιδιων μας...
    Να εισαι δυνατη να θυμασαι,αλλα και να ελπιζεις...
    Sju sjösjuka sjömän sköttes av sjuttiosju sköna sjuksköterskor på det sjunkande skeppet Shanghai

  5. #5
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721

    Re: Σαν σήμερα 3 χρονια πριν..........

    Αρχικά δημιουργήθηκε από LINA
    Ξεψυχησε διχως να προλαβω ... οσα κοκκινα κι αν περασα .............
    Η επιτομή της αδικίας.. Να μην προλάβει να τον χαιρετήσει έστω.....
    Πείτε μου τώρα ότι υπάρχει θεός....

    Λυπάμαι πάρα πολύ Λίνα, καλή δύναμη τι να πω
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  6. #6
    cool.....μέλος Το avatar του/της theocris
    Εγγραφή
    30/11/2006
    Μηνύματα
    23
    Για άλλη μια φορά συλλυπητήρια και ζωή σε αυτούς που μένουν πίσω..Ότι και να σου γράψουμε είναι πολύ λίγο..Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις τόση δύναμη όση σου χρειάζεται...

  7. #7
    Δηλαδη τωρα σοβαρευτηκα.? Το avatar του/της rsp
    Εγγραφή
    07/06/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Ολη μου την δυναμη να μπορουσα να σου δωσω...

    Λινακι να χαμογελας που και που, οι αγγελοι ειναι κοντα μας...
    Με σύμβολο και οδηγό την ευχή και κατάρα των αλησμόνητων νεκρών μας, δίδομε όρκο και υπόσχεση τούτη τη στιγμή πως δεν θα λησμονήσουμε ποτέ ότι γεννηθήκαμε Έλληνες για την Ελλάδα και μόνο γι αυτήν...(Δ.Πανουργιάς)

    www.elnak-seaside.blogspot.com

  8. #8
    δεν υπάρχουν λόγια

    κουράγιο μόνο και δύναμη.

    Να είσαι καλά εσύ και το παιδί να τον θυμόσαστε.

  9. #9
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Κάνε κουράγιο Λιονταρίνα.Σφίξε την καρδιά και προχώρα.Θέλει πολλή ψυχή για να πάς μπροστά.Κι εσύ την έχεις!Έτσι δείχνει το βλέμμα σου στις φωτογραφίες από την Ολλανδία.
    Οι πράξεις σου θα αποτυπωθούν στην κορούλα σου.Κάν'την κι αυτήν δυνατή και γενναία.Θα το χαιρόταν αυτό και ο Αλέξανδρος.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  10. #10
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    Δωσε στην κορη σου ολη σου την αγαπη..την εχει πιο πολυ αναγκη τωρα..ο Αλεξανδρος ετσι μονο θα ναι ευτυχισμενος εκει που ειναι..να βλεπει πως ο καρπος του ερωτα σας μεγαλωνει και βρισκεται στα καλυτερα χερια..στα χερια που κ αυτος διαλεξε (ελπιζω να μην εχεις νυχια κ γδερνεις ομως )
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  11. #11
    κουραγιο λινακι!

    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  12. #12
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Δεν υπαρχουν λογια για καποιες στιγμες σαν και αυτην.Απλα το κουραγιο που αντλεις απο τους συγγενεις,φιλους και απο ολους εμας που γραφουμε και καταλαβαινουμε(σε ενα βαθμο)τι περναει καποιος που εχει χασει εναν δικο του ανθρωπο.Ελπιζω το κουραγιο που σου δινουν ολοι οσοι σε αγαπανε να ειναι υπεραρκετο για να μπορεσεις να συνεχισεις με αποδοση αγαπης και μπολικης στοργης για την μικρη σου(και του Αλεξανδρου) Μαντω.

    Κουραγιο και παντα να θυμασαι κανεις δεν "πεθαινει" οταν τον θυμομαστε ειτε στις καλες ειτε στις κακες του στιγμες,περασε την αγαπη που εχεις για τον Αλεξανδρο και στην μικρη σας κορουλα μεσα απο τις φωτογραφιες και τις αναμνησεις σου,ετσι θα τον θυμαται και αυτη οταν μεγαλωσει.

    Να εισια καλα και καλη δυναμη σου ευχομαι!

    Υσ.Απ'οτι καταλαβαινω εχεις πολυ δυναμη μεσα σου και θα τα καταφερεις μια χαρα οπως και μεχρι σημερα.
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #13
    τι μου θύμησες τωρα ...
    ήταν την μερα που εκαμνα αναζήτηση στο google στην λεξη μοτο και τυχαία άνοιξα την σελιδα του moto.gr.
    Απλος επισκέπτης ,εντελως αρνητικός στα φορουμ και τσατ ....μα εντελώς ...ειπα να ριξω μια ματια στις αηδίες που γραφουνε καποιοι πισω απο την ανωνυμια τους ....

    Η ματιά μου έμεινε σε αυτο που εσυ εγραφες.....με πονεσε τοσο πολυ .....μα τοσο πολυ ...δεν ξερω τι...ισως η μικρουλα που εχει πανω κατω την ηλικια της δικιας μου ..ισως ο τροπος που τα εγραφες ...ισως οτι τελικα ο πονος ειναι να τον μοιράζεσαι έστω και με κάποιον άγνωστο..

    Αυτός καθαρα ηταν ο λογος που γραφτηκα στο φορουμ...μονο και μονο για να συλλυπηθώ αλλα ποτε δεν βρηκα την δυναμη να το κανω..το εχω αλλωστε εκμυστηρευθεί και σε ατομα πολυ δικα μου του φορουμ...στην ερώτηση τους πως γνώρισα το φορουμ.
    .
    Τα χρονια περασανε εμεινα στην παρεα του μοτο...και νομίζω οτι και εσυ βρηκες κάποιο κουράγιο για να συνεχίσεις.....

    Αυτο λοιπον σου εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου μετα απο 3 χρονια που βρήκα το θάρρος...κουράγιο ,και την αδικια που έζησες εσυ και η μικρούλα να στην ξεπληρώσει ο Θεος στο δεκαπλάσιο !
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  14. #14
    Πάντα δυνατή, Λίνα, "όπως σε ήξερε, όπως σε θαύμαζε"...

    Θα τον έχεις πάντα κοντά σου, σε όλες αυτές τις εικόνες που γράφτηκαν ανεξίτηλα μέσα σου, στους ήχους, τις μυρωδιές και τα αγγίγματα που μοιραστήκατε, στα μάτια της κορούλας σας. Πράγματα ανεκτίμητα, μόνο δικά σας.

    Ο,τι και να πει κανείς κανείς είναι πάρα πολύ λίγο... Ο πόνος είναι για αυτούς που μένουνε, το ίδιο όμως και η χαρά, καλό κουράγιο, κράτα τα όλα και προχώρα.
    safety doesn't happen by accident

  15. #15
    Λυπάμαι πολύ...

    Λίνα κουράγιο και για σένα και για την κούκλα σας.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ 66 ΧΡΟΝΙΑ...
    από AUFGEBRACHT στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/05/2012, 19:10
  2. Σαν σημερα πριν 40 χρονια...
    από OzZzZzY στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2007, 23:22
  3. ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο:
    από maniak. στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2006, 01:25
  4. Σαν σήμερα 26/10...
    από Cpt. Haddock στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 27/10/2006, 14:43
  5. Σαν σημερα πριν 121 χρονια...
    από kakofonixx στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2006, 13:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF