Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 111

Θέμα: Με έσωσε το κράνος και το μπουφάν...

  1. #61
    ~
    Εγγραφή
    07/12/2005
    Μηνύματα
    272
    περαστικα !!!


    αφου μπορεσες να μην τον δειρεις τοτε .... τον #@$%

    πολυ καλα κανεις που θες να τον δειρεις νομιμα !!!!!!!!!



    γρηγορη αναρρωση και δικαιωση ευχομαι

  2. #62
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Με γεια το καινουριο σου μηχανακι!!!!

    +1821 σε οτι σου ειπαν οι προηγουμενοι

    Μια ενσταση εχω μονο,αφου τον ειδατε τον τυπο απο πριν οτι ειναι μαλακας ( σπιναρισμα...) γιατι κατσατε απο πισω του ? Κι εσυ ο ιδιος λες οτι δεν προλαβες να αντιδρασεις γιατι ηταν 5-6 μετρα μπροστα σου.

    Οταν ''κοβεις'' τετοιους μαλακες ή τους περνας γρηγορα και τους εχεις πολυ πισω σου ή καθεσαι πολυ πισω τους και βλεπεις τις μαλακιες που κανουν.

    Και παλι με γεια
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  3. #63
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Aggelos_SV
    Με γεια το καινουριο σου μηχανακι!!!!

    +1821 σε οτι σου ειπαν οι προηγουμενοι

    Μια ενσταση εχω μονο,αφου τον ειδατε τον τυπο απο πριν οτι ειναι μαλακας ( σπιναρισμα...) γιατι κατσατε απο πισω του ? Κι εσυ ο ιδιος λες οτι δεν προλαβες να αντιδρασεις γιατι ηταν 5-6 μετρα μπροστα σου.

    Οταν ''κοβεις'' τετοιους μαλακες ή τους περνας γρηγορα και τους εχεις πολυ πισω σου ή καθεσαι πολυ πισω τους και βλεπεις τις μαλακιες που κανουν.

    Και παλι με γεια


    Φίλε Άγγελε δίκιο έχεις,αλλά μέσα στην πόλη όλοι σπινιάροντας ξεκινάνε και μάλιστα όταν ο άλλος πιάνει αριστερή λωρίδα στην Ε.Ο και φεύγει έτσι φουριόζος που να φανταστώ ότι θα ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ;;;Ούτε σε ταινία επιστημονικής φαντασίας δεν γίνονται αυτά...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  4. #64
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    ...Σωστα...

    Σε ταινια επιστημονικης φαντασιας ( ή μαλλον επιστημονικης μαλακιας ) γινονται αλλα...

    Δες την υπογραφη μου αν δεν την εχεις δει.
    Τελικα ειναι πιθανο να σου πεσει ο ουρανος στο κεφαλι
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  5. #65
    Ήρθε η στιγμή να γράψω και εγώ κάτι γι'αυτό το ατύχημα μιας και ο runneras125 είναι ο αδερφός μου ! .Μετά το δικό μου ατύχημα με το μηχανάκι ήρθε και η στιγμή του αδερφού μου ... Κατά τις 9 και τον παίρνω τηλ και τον ρωτάω που είναι. Μου λέει έλα γιώργο είμαι στην τροχαία,είχα ατύχημα με το μηχανάκι.Εκείνη τη στιγμή δεν το πίστεψα να σας πω την αλήθεια γιατί γενικά κάνουμε τέτοιες πλάκες μεταξύ μας (μ@λ@κί@ μας εννοείται).Τελικά πείστηκα και ταράχτηκα.Μου είπε πως όλα ειναι ΟΚ οπότε ησύχασα.Μετά απο μισή ώρα περίπου με παίρνει τηλ η κολλητή του αδερφού μου και μου λέει: Έλα γιώργο ο αδερφός σου είναι στο χειρουργικό..

    Πάνω στη ταραχή μου άκουσα στο χειρουργείο και μου κόπηκαν τα γόνατα.Τελικά με πήρε η κοπέλα το και μου είπε ότι απλώς του κάνουν τις απαραίτητες εξετάσεις...


    ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ !


    ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΕΤΟΙΟΙ ΟΔΗΓΟΙ - ΓΙΑΤΙ????????????


    Α ΡΕ ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΑΘΑΝΑΤΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

    Περαστικά αδερφέ
    Rocking All the Way

  6. #66
    runnera125 περαστικά.

    όλα τα άλλα θα γίνουν.

    +1000 "τελικά μπορεί να σου πέσει ο ουρανός στο κεφάλι". Ας το έχουμε όλοι μας στην άκρη του μυαλού μας.
    Δεν ήξερες δεν ρώταγες;;;

  7. #67
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
    περαστικά. σκίστον πατοκορφα.

    ναι!!!

  8. #68
    Περαστικά ρε συ runnera, και άμα ξεπλέξεις με το μαλάκα, βάλε στο πρόγραμμα κάμποση εξάσκηση στα φρένα πανικού και στους ελιγμούς.


    Και όποτε βλέπεις ύποπτη συμπεριφορά στο δρόμο -όπως σου είπανε και παραπάνω-, άφηνε αποστάσεις έγκαιρα.

    Άπο τα 40 άμα -εκεί που τον είδες να κάνει πιρουέτες-, άφηνες 2-3 δεύτερα απόσταση, και μετά κοκκάλωνες το μπροστινό, ελέγχωντας το μπλοκάρισμα, θα το έσωζες μια χαρά -εγώ θα του έστελνα και καπάκι τα στρουμφάκια και θα τον μαγκώνανε λιώμα και τέλος η ιστορία.

  9. #69
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    perastika

    8imi8ika ke kati asxeto apo gounti alen


    kapote ixa mia sfera sto tsepaki stin 8esi tis kardias
    ke kapios mou petakse mia vivlo
    ke i sfera mou esose tin zoi....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    na ef8imisome ke ligo
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

  10. #70
    σψι φι ρθλεσ ;-) Το avatar του/της danaos75
    Εγγραφή
    02/04/2004
    Μηνύματα
    731
    τώρα το διάβασα, τι είπες τώρα

    και πολύ ψύχραιμος είσαι φιλε μου. Περαστικά και τα της υγειας και τα δικαστικά και γρήγορα με νέα μοτο.
    The MEDIATOR between the HEAD and the HANDS MUST be the heart.

  11. #71
    Παιδιά για να καταλάβετε πώς έγινε το ατύχημα δείτε αυτό το βιντεάκι που βρήκα στο youtube,είναι παρόμοιο με το δικό μου και φανταστείτε πώς το αυτοκίνητο που με χτύπησε από την αριστερή λωρίδα σταμάτησε ακαριαία + κάθετα στην μέση του δρόμου.Συνυπολογίστε και την ανύπαρκτη πρόσφυση της Ελληνικής ασφάλτου + το γεγονός ότι εγώ απο δεξιά δεν είχα περιθώριο να πάω κάπου λόγω του ότι υπήρχε διάζωμα με κάγκελα και θα έχετε μία πλήρη ιδέα του τί μου συνέβη


    http://www.youtube.com/watch?v=PpOxMDE0acE
    Fortis Fortuna Adiuvat

  12. #72
    Δείτε και ένα σχόλιο του συγκεκριμένου βίντεο...


    Why did that honda spin ? Did the driver pull the handbrake ? On a Highway ?

    Fortis Fortuna Adiuvat

  13. #73
    Δε στη λέω, αλλά η τύπισσα στο βιντεάκι δε φρέναρε καν (η φάση πέρυσι που μου βγήκε κουτί ήταν κάτι παρόμοιο στο χρόνο που είχα για να φρενάρω -και η ασφάλεια της πλήρωσε τις πιο ακριβές γρατζουνιές που θα μπορούσε να πληρώσει)...

  14. #74
    LET THE GOOD TIMES ROLL Το avatar του/της k_pappous
    Εγγραφή
    03/03/2007
    Μηνύματα
    40
    Παλι καλα που εισαι εσυ καλα,περαστικα.Προτεινω οταν ολα τελειωσουν.Και βρεις το δικιο σου να μαζευτουμε μερικοι και να του ριξουμε καμια φαπα..................

  15. #75
    Αν γουστάρεις,κατέστρεψε τον όπως πήγε και αυτός να καταστρέψει εσένα...πες μας αν έχεις κάτι νεότερο από την υπόθεση,και περαστικά!

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το φλουρι και το προβατο
    από tifoefs στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2006, 12:05
  2. τραπεζα πειραιως.... το ασπρο και το μαυρο....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2005, 10:52
  3. Τοποθετηση ελαστικων το Α και το Ω
    από ela ela στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2005, 00:10
  4. Το στραβο,το αναποδο και το στραβαναποδο
    από illuminatios στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2005, 17:49
  5. φοβάτε ο γιάννης το θεριό και το θεριό το γιάννη
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2005, 22:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF