Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 111

Θέμα: Με έσωσε το κράνος και το μπουφάν...

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της HEATSEEKER750
    Εγγραφή
    16/07/2006
    Μηνύματα
    191
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Δείτε και ένα σχόλιο του συγκεκριμένου βίντεο...


    Why did that honda spin ? Did the driver pull the handbrake ? On a Highway ?

    Περαστικα φιλαρακι.Αφου εισαι εσυ καλα ολα τ΄αλλα θα βρουν το δρομο τους....

    Ακομα ενα σχολιο για το πιο πανω βιντεο..."chick who helped had nice tits"
    ...Καθένας το κουμάντο του στην πλάτη του φορτώνεται κι όποιος γουστάρει την μαγκιά,
    περνάει βέβαια καλά ,μα η μαγκιά πληρώνεται...

  2. #77
    Να προσθέσω σε παλαιότερο μήνυμά μου ότι η περίπτωσή σου σε συνδυσμό με 2-3 άλλες μαμακίες που μου είχαν συμβεί στο δρόμο - τυχαία χωρίς δυσάρεστα πέραν μικρών υλικών ζημιών - με έπεισαν πέραν του "κράνος-γάντια-μπουφάν-μποτάκια" να προσθέσω στον καθημερινό μου εξοπλισμό και επιγονατίδες...

    Υπερβολικός; Ίσως
    Αστείος; Ίσως :a029:

    Σίγουρα πάντως ειδικά στην Εθνική που κινούμαι αισθάνομαι λιγάκι πιο ασφαλής.


    Δεν ήξερες δεν ρώταγες;;;

  3. #78
    καλύτερος ! Το avatar του/της Nikoskazer2000
    Εγγραφή
    24/08/2005
    Μηνύματα
    1.329
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Harry_V
    Να προσθέσω σε παλαιότερο μήνυμά μου ότι η περίπτωσή σου σε συνδυσμό με 2-3 άλλες μαμακίες που μου είχαν συμβεί στο δρόμο - τυχαία χωρίς δυσάρεστα πέραν μικρών υλικών ζημιών - με έπεισαν πέραν του "κράνος-γάντια-μπουφάν-μποτάκια" να προσθέσω στον καθημερινό μου εξοπλισμό και επιγονατίδες...

    Υπερβολικός; Ίσως
    Αστείος; Ίσως :a029:

    Σίγουρα πάντως ειδικά στην Εθνική που κινούμαι αισθάνομαι λιγάκι πιο ασφαλής.


    Καθόλου υπερβολικός!

    Ορκισμένος σιδερόκωλος!

  4. #79
    όχι παλιός... Το avatar του/της PanVas
    Εγγραφή
    28/08/2006
    Μηνύματα
    2.395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Παιδιά για να καταλάβετε πώς έγινε το ατύχημα δείτε αυτό το βιντεάκι που βρήκα στο youtube,είναι παρόμοιο με το δικό μου και φανταστείτε πώς το αυτοκίνητο που με χτύπησε από την αριστερή λωρίδα σταμάτησε ακαριαία + κάθετα στην μέση του δρόμου.Συνυπολογίστε και την ανύπαρκτη πρόσφυση της Ελληνικής ασφάλτου + το γεγονός ότι εγώ απο δεξιά δεν είχα περιθώριο να πάω κάπου λόγω του ότι υπήρχε διάζωμα με κάγκελα και θα έχετε μία πλήρη ιδέα του τί μου συνέβη


    http://www.youtube.com/watch?v=PpOxMDE0acE
    Για μάθετε περισσότερα γι' αυτό το video εδώ...
    Και πάλι κουράγιο φίλε μας!

  5. #80
    2 μήνες σχεδόν μετά το ατύχημα η ασφαλιστική εταιρία συνεχίζει να με εμπαίζει.Έχουνε τελειώσει όλες οι διαδικασίες της πραγματογνωμοσύνης αλλά η ασφαλιστική κάνει την πάπια και παρόλες τις συνεχείς ενοχλήσεις μου,προφασιζόμενη διάφορες δικαιολογίες (έχει πέσει το σύστημα,έχει κολλήσει το pc κτλ κτλ) δεν μου δίνει μία απάντηση σχετικά με το ποσό της αποζημίωσης και την ημερομηνία καταβολής.Χτες τους έγινε το τελευταίο τηλεφώνημα εκ μέρους μου όπου μετά από την κλασσική δικαιολογία ("Ο φάκελός σας μαζί με άλλους φακέλους έχει δωθεί για διεκπεραίωση σε άλλον ασφαλιστή και το pc μου κόλλησε και δεν μπορώ να δω τί γίνεται") αποφάσισα να μην το συνεχίσω.Την Δευτέρα δικός μου πραγματογνώμονας θα δει την μηχανή και τον εξοπλισμό μου και θα δώσει το πόρισμα του στον δικηγόρο μου ο οποίος θα υποβάλει αγωγή κατά της ασφαλιστικής,
    της ιδιοκτήτριας του αυτοκινήτου και του "οδηγού" του αυτοκινήτου.Δεν θα παίζω άλλο κρυφτούλι μαζί τους,αρκετά υποτιμήσαν την νοημοσύνη μας.Τα λεφτά τους,δόξα τω Θεώ,δεν τα έχω ανάγκη και θα περιμένω όσο χρειαστεί για να τους δω να πληρώνουν όσο το δυνατόν περισσότερα.Άντε γιατί μπουρδέλο το κάναμε...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  6. #81
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    2 μήνες σχεδόν μετά το ατύχημα η ασφαλιστική εταιρία συνεχίζει να με εμπαίζει.Έχουνε τελειώσει όλες οι διαδικασίες της πραγματογνωμοσύνης αλλά η ασφαλιστική κάνει την πάπια και παρόλες τις συνεχείς ενοχλήσεις μου,προφασιζόμενη διάφορες δικαιολογίες (έχει πέσει το σύστημα,έχει κολλήσει το pc κτλ κτλ) δεν μου δίνει μία απάντηση σχετικά με το ποσό της αποζημίωσης και την ημερομηνία καταβολής.Χτες τους έγινε το τελευταίο τηλεφώνημα εκ μέρους μου όπου μετά από την κλασσική δικαιολογία ("Ο φάκελός σας μαζί με άλλους φακέλους έχει δωθεί για διεκπεραίωση σε άλλον ασφαλιστή και το pc μου κόλλησε και δεν μπορώ να δω τί γίνεται") αποφάσισα να μην το συνεχίσω.Την Δευτέρα δικός μου πραγματογνώμονας θα δει την μηχανή και τον εξοπλισμό μου και θα δώσει το πόρισμα του στον δικηγόρο μου ο οποίος θα υποβάλει αγωγή κατά της ασφαλιστικής,
    της ιδιοκτήτριας του αυτοκινήτου και του "οδηγού" του αυτοκινήτου.Δεν θα παίζω άλλο κρυφτούλι μαζί τους,αρκετά υποτιμήσαν την νοημοσύνη μας.Τα λεφτά τους,δόξα τω Θεώ,δεν τα έχω ανάγκη και θα περιμένω όσο χρειαστεί για να τους δω να πληρώνουν όσο το δυνατόν περισσότερα.Άντε γιατί μπουρδέλο το κάναμε...
    Υγεία πάνω από όλα....αλλά εδώ είναι το κλού της ιστορίας....σκίστους.

    Σου εύχομαι καλή δύναμη.
    Ευχαριστώ τους Ιάπωνες για τα γαμηστερά εν σειρά τετρακύλινδρα που απλόχερα προσέφεραν στον πτωχό και ταπεινό τούτο πλανήτη.

  7. #82
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    μακαρι να βρεις το δικιο σου αν και θα εισαι απ τους λιγους τυχερους

  8. #83
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Σωστοοοοοος

    Εφόσον δεν έχεις και άμεση ανάγκη τα χρήματα , κυνήγα τους δικαστικά.Θα αργήσεις να πάρεις τα χρήματά σου αλλά θα τα πάρεις ( και μάλιστα χοντρά , βλ.ηθική βλάβη , τόκοι υπερημερίας κτλ)

    Υπομονή και καλή επιτυχία
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  9. #84
    Ετσι απατεωνες ειναι ολες οι ασφαλιστικες.... σε καθυστερουν οσο μπορουν κοιτανε να σε φανε οσα πιο πολλα λεφτα μπορουν....

  10. #85

  11. #86
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της maniak.
    Εγγραφή
    26/05/2006
    Μηνύματα
    126
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    2 μήνες σχεδόν μετά το ατύχημα η ασφαλιστική εταιρία συνεχίζει να με εμπαίζει.Έχουνε τελειώσει όλες οι διαδικασίες της πραγματογνωμοσύνης αλλά η ασφαλιστική κάνει την πάπια και παρόλες τις συνεχείς ενοχλήσεις μου,προφασιζόμενη διάφορες δικαιολογίες (έχει πέσει το σύστημα,έχει κολλήσει το pc κτλ κτλ) δεν μου δίνει μία απάντηση σχετικά με το ποσό της αποζημίωσης και την ημερομηνία καταβολής.Χτες τους έγινε το τελευταίο τηλεφώνημα εκ μέρους μου όπου μετά από την κλασσική δικαιολογία ("Ο φάκελός σας μαζί με άλλους φακέλους έχει δωθεί για διεκπεραίωση σε άλλον ασφαλιστή και το pc μου κόλλησε και δεν μπορώ να δω τί γίνεται") αποφάσισα να μην το συνεχίσω.Την Δευτέρα δικός μου πραγματογνώμονας θα δει την μηχανή και τον εξοπλισμό μου και θα δώσει το πόρισμα του στον δικηγόρο μου ο οποίος θα υποβάλει αγωγή κατά της ασφαλιστικής,
    της ιδιοκτήτριας του αυτοκινήτου και του "οδηγού" του αυτοκινήτου.Δεν θα παίζω άλλο κρυφτούλι μαζί τους,αρκετά υποτιμήσαν την νοημοσύνη μας.Τα λεφτά τους,δόξα τω Θεώ,δεν τα έχω ανάγκη και θα περιμένω όσο χρειαστεί για να τους δω να πληρώνουν όσο το δυνατόν περισσότερα.Άντε γιατί μπουρδέλο το κάναμε...



    ΣΩΣΤΟΣ Ο ΠΑΙΧΤΗΣ


    ΩΡΕ ΒΑΛΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ "ΜΠΑΛΑΚΙΑ" ΜΕΣΑ ΛΕΕΕΜΕΕΕΕ

  12. #87
    Περαστικά για σενα...

    Όσο γι'αυτόν Γ............... ότι του έχει μείνει αγάμ........
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  13. #88
    ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ, ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚ@ΤΟΓ@ΜΙ@ΛΗ ΠΟΥ ΣΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΕΓΚΑΤΕΛΗΨΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑΣ!!!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΙΣΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΧΑΡΗ ΟΛΩΝ ΓΙΑΤΙ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΑΥΤΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ. ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΣΑΚΙΣΜΑ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ, ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΣΚΙΣΕΣ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΣΚΙΣΤΟΝ ΝΟΜΙΚΑ ΠΑΡΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΩΒΡΑΚΑ ΤΟΥ ΑΛΗΤΑΡΑ!!!

  14. #89
    To ολο σκηνικο ηταν αρκετα ψυχοφθορο.....

    Μετα απο σχεδον 2 μηνες που θυμαμαι τι βιωσαμε με τον Ηρακλη ισως ηταν καλυτερα που δεν τον αρπαξαμε επιτοπου να τον κανουμε του αλατιου...

    Κατι τετοια ΖΩΑ θελουν "σφαξιμο" με το βαμβακι.....Σαν αυτο που κανει ο Ηρακλης τωρα!




    Ο ξυλοδαρμος δεν θα τον εκανε να σκεφτει καποια πραγματα στον απολογισμο που θα εκανε καποιο βραδυ μονος του.......

  15. #90
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260
    kapote ixa mia sfera sto tsepaki tou poukamisou sto meros tis kardias
    ke kapios mou petakse mia vivlo
    ke i sfera mou esose tin zoi...

    wody alen...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Το φλουρι και το προβατο
    από tifoefs στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 49
    Τελευταίο μήνυμα: 24/02/2006, 12:05
  2. τραπεζα πειραιως.... το ασπρο και το μαυρο....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 10/10/2005, 10:52
  3. Τοποθετηση ελαστικων το Α και το Ω
    από ela ela στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/09/2005, 00:10
  4. Το στραβο,το αναποδο και το στραβαναποδο
    από illuminatios στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2005, 17:49
  5. φοβάτε ο γιάννης το θεριό και το θεριό το γιάννη
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/04/2005, 22:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF