Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: kawa d-tracker pros agora..

  1. #1
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608

    kawa d-tracker pros agora..

    hello se olous. skeftomai na parw to kawasaki d-tracker metaxeirismeno.
    exw idi to innova. dinontas to 1500 kai vazontas alla tosa pernontas 1foititiko daneio mporw na arxisw na driftarw..
    den doulevw alla exw kapoio 'eisodima' peripou 200e/mina..

    Auta pou 8a i8ela na rwtisw olous sas einai an parousiazei provlimata to kawa & genikws an gnwrizei kapoios kati gia to sygkekrimeno moto an mporouse as mou anoige ta matia..
    poso kostizei i sintirisi tou? katanalwsi? epidoseis ktl?

    alli moto pou 8a mporousa na dw?
    nomizw pws gia ta oikonomika mou&tin treli porwsi me ta sm einai kali epilogi..

    sorry an imoun kourastikos

    nikos

    keep riding..
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  2. #2
    Αθάνατο μηχανάκι που ακόμα αντέχει στον χρόνο. Σχετικά χαμηλό κόστος συντήρησης και ανταλλακτικών λόγω του ότι κυκλοφορεί πολλά χρόνια με την μορφή του KLX 250. μηχανικά και περιφερειακά είναι ακριβώς το ίδιο. μόνη διαφορά η ζάντες και τα χρώματα Έχω αλλάξει τρία KLX με πολύ σκληρή χρήση (εντουρο βορείου Ελλάδος )και βγήκαν σκυλιά . Κατανάλωση μικρότερη από παπάκι , επιδόσεις μέτριες αλλά καταπληκτικό στην κίνηση της πόλης. με λίγα λόγια πολύ καλή αγορά και από ότι κατάλαβα είναι το πρώτο σου μηχανάκι πάνω από 150 κυβικά , οπότε εγώ μαζί σου προχωρά το!!!! Το μόνο αρνητικό είναι ένας μικρός εκνευριστικός θόρυβος που βγαίνει από την καδένα αλλά χωρίς κανένα πρόβλημα.Α!!!!για εντουρο ακόμη klx εχω!!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kawasaki d-tracker.jpg 
Προβολές:	271 
Μέγεθος:	89,7 KB 
ID:	4142
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  3. #3
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    Με το μετριες επιδόσεις τι εννοείς? Από καποιον καταστηματαρχη στη μιχαλακοπουλου ακουσα τα εξής: δεν παει βημα,η 6η δεν ανοιγει κτλ.. Με το ζόρι 100 –110. Έκτος αν βάλεις aftermarket εξάτμιση οποτε το μηχανακι βγαζει φτερά. 150μετρημενα με africa twin ανηφορικα στην εθνική με 100κιλα ατομο.. Εκτος από αυτό μου λεει ότι το μηχανακι συμπεριφερεται σαν 2χρονο ανοιγει στις ψηλές και γενικως το innova θα εξαφανίζεται στην 1η, 2α του.. Δεν κανει για μικρο ταξιδακι μεχρι ευβοια με 2ο ατομο κλπ κλπ. Τα μονα καλα που ειπε για το μηχανακι είναι ότι είναι ασπαστο, δεν καταλαβαινει τπτ..

    Ο τυπος μου εκοψε τα φτερα με αυτά που ειπε.. ελπιζω να μην ισχύουν..
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  4. #4
    Στο δρομο φίλε μου τελικη θε εχεις κοντα στα 150 χωρις καμμια επεμβαση απο μερους σου!!!!εγω ειμαι 90 κιλά. Οσο για τον τρόπο που ανεβαζει ειναι καθαρα τετραχρονος με καλή ροπη αλλα η αληθεια ειναι οτι θελει ψηλα να δουλεψει για να σου τα βγαλει τα αλογακια του!!να σου πω ειναι και θέμα γουστου.Στα 25 μου θα επαιρνα για το βουνο κανα ΚΤΜ 525 η κανα δυνατο γκαζι όπως και περασαν αρκετα απο τα χερια μου.Τωρα στα 34 εμένα με καλυπτη σε ολες τις δουλειες μου απο ψωνια εως αγωνα εντουρο.Τι να σου πω .Το trakker ειναι λιγο απο ολα .Μικρα ταξιδακια εφικτα αλλα και αυτο ειναι παλι σχετικο.Πανω απο ολα ειναι ποση αντοχη διαθετει ο πισινος και οχι το κawa.Αν το παρεις μτχ ζητησετο για ενα τεστακι.Παντως ειναι σκυλι.Οσο για την συγκριση με το inova δεν νομιζω να υπαρχει καν θεμα.μαλακια μονο που στο ειπε.Γιατι φίλε μου δεν ειναι μονο το γκαζι.απο παπακι πας σε μοτοσυκλετα και πιστευω οτι ειναι ενα καλο βημα για να παρεις μια μεγαλη μοτο για να κανεις και τα ταξιδια και τα γκαζια και οτι αλλο γουσταρεις.Λοιπον καλη αγορα οτι και να παρεις .μακαρι να εισουν καπου κοντα να στο εδινα καμια βδομαδουλα να το εβλεπες
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  5. #5
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    thanx file gia ola. an vrw kamia kali eukairia 8a to tsimpisw to gamidi! paw na parw 1 teuxos tou 2002 0-300 me test gia to tracker. gia na katalaveis to kollima pou exw faei me to mixanaki..
    otan anevw veroia me to sv650 filou mou 8a ta poume kai apo konta an katsei!
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  6. #6
    ok!κερναω
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


Παρόμοια θέματα

  1. polyorgano kawa d-tracker..
    από n1k3man στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 08/09/2004, 14:33
  2. poulao to kawa mou
    από sakoulakis στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2003, 00:35
  3. D-Tracker
    από kosdros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2003, 13:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF