Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 28

Θέμα: Πως να πέσετε ακολουθώντας έναν γρηγορότερο.

  1. #1

    Πως να πέσετε ακολουθώντας έναν γρηγορότερο.

    -

  2. #2
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    7. ο τυπος μπροστα δεν φταιει αν εσυ εισαι μαλακας και πας να τον ακολουθησεις !!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #3
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.880
    8. Μην ακολουθητε τον τυπα.

  4. #4
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/05/2007
    Μηνύματα
    2
    Στο κάτω μέρος της φόρμας του τύπου μπροστά διαβάζεις "THE DOCTOR".
    Καβαλάω ένα πνεύμα που στα ουράνια με πετά
    Καβαλάω εγώ τον χρόνο που αμείλικτα κυλά.
    Καβαλάω ένα νεύμα, του ανέμου μια πνοή
    Καβαλάω με λίγα λόγια την δικιά μου μηχανή.

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Spigeo
    Στο κάτω μέρος της φόρμας του τύπου μπροστά διαβάζεις "THE DOCTOR".
    Αυτόν που λες τον πέρασα :rotflmao: :rotflmao:

    9. Ο τύπος μπροστά έκοψε γιατί είδε τα λάδια(κτλ), εσύ δεν έκοψες γιατί είχες το νου σου στο να τον φτάσεις...

  6. #6
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    zireous
    1 Ο τύπος μπροστά φρενάρει μεν ελαφρά (αρκετά) πριν τη στροφή, μπαίνει όμως με ανοιγόμενο γκάζι στη στροφή, ενώ εσύ μπαίνεις φρεναριστός και χάνεις έτσι το πίσω επειδή παραελάφρωσε.
    Οποτε μην κοιταξεις τους παρακατω λογους καθως... Εσυ μην εχοντας πατησει καθολου φρενο πριν την στροφη ( καθως εσυ θα μπεις φρεναριστος μεσα στην στροφη ) εχεις πεσει πισω απο τον τυπα ( που φρεναρει αρκετα πριν τη στροφη ) πατε και οι δυο απο εκει που ηρθατε και σημειωσατε Χ ...

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Απλα ακολουθωντας καποιον αλλο σε γρηγορους ρυθμους πρεπει να επικεντρωνεσαι και στην γραμμη σου, αλλα και στην δικη του, με την εννοια να μην κανει καμια μαλακια και φρεναρει αποτομα,
    και πολλα αλλα.

    Καποια στιγμη ολες αυτες οι πληροφοριες που πρεπει να επεξεργαστει ο εγκεφαλος αποπροσανατολιζουν με αποτελεσμα να γινει καποιο οδηγικο λαθος..
    Οπως πχ να φυγει ο μπροστα στον γκρεμο και εσυ να τον ακολουθησεις χωρις να καταλαβεις που και πως.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  8. #8

    Re: Πως να πέσετε ακολουθώντας έναν γρηγορότερο.

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zireous

    5 Ο τύπος μπροστά δεν πάτησε τη δαχωριστική καν (σε δρόμο) γιατί ξέρει ότι δεν είναι ο Χουντίνι ώστε να σώσει τα άσωστα όταν τα ζεστά λάστιχα πατήσουνε την άσπρη μερέντα, εσύ όχι.
    +100000
    Ωραια τα λες αλλα πλακα στην πλακα...η ασπρη γραμμη ειναι ΘΑΝΑΤΟΣ

  9. #9
    Εγω είμαι σίγουρος , ότι άμα καταλάβει ο μοτοσικλετιστής Α , ο οποίος προηγείται ότι τον κυνηγάω εγώ με το ΑΧ μου , τότε , μαύρο φίδι που τον έφαγε .

    Αρχικά θα χαμογελάσει , έπειτα θα με υποτιμήσει , στο τέλος θα αρχίσει να οδηγά γρηγορότερα , αλλά απρόσεχτα , και εκεί επάνω , στην τρελή χαλαρότητα και μαγκιά , θα φάει σούπα από μονός του ..

    Εγω απλά θα τον πιέζω , καπνίζοντας και τσιγάρο ..

  10. #10
    ΛΟΓΙΚΑ ...εκεινος ο τυπος που μου ελεγε ακολουθα τις γραμμες μου για να μαθεις να μπαινεις σωστα
    πρεπει να ειχε διαθεση για να κανει αυτος τσιγαρο!!


  11. #11
    Εαν οι γραμμές σου περνάνε πάνω από όλα τα καπάκια ύδρευσης - αποχέτευσης & ΟΤΕ & σπασμένη άσφαλτο ( βουλιάγματα απο φορτηγά ) , καλύτερα να αλλάξεις γραμμές , ποιο ασφαλείς είναι οι γραμμές του τραίνου ( διοτι περνάει μόνο αυτό) .


    To all .
    Δεν είμαι ηλίθιος , γνωρίζω πολύ καλά , ότι κάποια άτομα ίσως να έχουν οδηγηκές αναζητήσεις, πέρα από τα της βασικής κουλτούρας οδήγησης .

    Ομως όπως και να έχει , ούτε πίστες έχουμε , αλλά ούτε και ερημιές που να ομοιάζουν σε πίστες .

    Δεύτερων και βασικότερο , η ποιότητα της ασφάλτου στις ερημιές είναι δέκα φορές χειρότερη από αυτήν που βρίσκεται στα κεντρικά σημεία .

    Τρίτων αφάγωτη άσφαλτο για πειράματα , βρίσκεται μόνο στις βιομηχανικές ζώνες , αλλά εκει πετάγονται και φορτηγά αρκετών τόνων , μην υπολογίζοντας οτι κάνεις δοκιμές αλα μότο GP .
    Εαν πας βραδυ , δεν εχεις αρκετό φωτισμό , άσε που θα σε πάρουν απο πίσω οι Security με τα φορτηγάκια τους .

    Οσο και καλή, μηχανή και εαν έχουμε + λάστιχα , η εκπαίδευση και η εκμάθηση γραμμών εισόδου και εξόδου στα στροφιλικια γίνονται με χαμηλή ταχύτητα , και προοδευτικά αυξάνεις μέχρι εκεί που είναι τα όρια του κάθε αναβάτη, και όχι του φίλου του ή της μηχανής που καβαλαει .

  12. #12
    Τελικά τι θα γίνει;

    Δε το(ν) περνάμε το μαλάκα να ξεμπερδεύουμε..
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Τελικά τι θα γίνει;

    Δε το(ν) περνάμε το μαλάκα να ξεμπερδεύουμε..
    Πρακτικά η καλύτερη λύση είναι να του κορνάρεις συνέχεια ώστε να σου κάνει χώρο να περάσεις . :rotflmao: :rotflmao:

  14. #14
    Excuse me , with the description " πραπρά ",
    you naming every motorcycle in less cc than one SUZUKI GSX-R 750 , at your village ?

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  15. #15
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/04/2006
    Μηνύματα
    480
    Επίσης παγίδα είναι ειδικά για άπειρο οδηγό όταν δει κάποιον μπροστά πιο σβέλτο με πααρόμοιο ή και χειρότερο μηχανάκι, ή αν είναι άντρας και δει να τον περνάει... γυναίκα

    Μην κρίνετε από τα φαινόμενα, μπορεί να το χει φτιάξει αγνώριστο μηχανικά ή να ναι οδηγός αγώνων ο τύπος/ισσα

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2016, 20:37
  2. Bob Ross - Πως να ζωγραφισετε εναν πολυχρωμο ΜΑΤατζη
    από el_hymador στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2011, 12:44
  3. Πως να πέσετε ακολουθώντας έναν γρηγορότερο
    από zireous στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2007, 13:34
  4. Πως Να Κανεις Ευτυχισμενη Μια Γυναικα
    από stratospr στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 09:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF