Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 100

Θέμα: Κατάστημα με ποδήλατα κανείς..?

  1. #46
    Κι άλλος τράκτορας που κοστίζει κάτι περισσότερο από μεταχειρισμένη Africa του '01

    Motaba sorry κιόλας για το τσίτωμα


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	4.jpg 
Προβολές:	96 
Μέγεθος:	90,4 KB 
ID:	95451

  2. #47
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    pes mou kati.
    Esy exei balei (i eixes) me moni gefyra..
    den to skeftosoun gia dipli i xreiazesai na kobei to timoni?
    Ayta ta mArzocchia ta mprostina mou lygizoun ta gonata otan ta gliepo...


    ta xristougenna einai makrya akoma e?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	n-iron1-2k6.jpg 
Προβολές:	94 
Μέγεθος:	36,5 KB 
ID:	95452

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  3. #48
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    pes mou kati.
    Esy exei balei (i eixes) me moni gefyra..
    den to skeftosoun gia dipli i xreiazesai na kobei to timoni?
    Ayta ta mArzocchia ta mprostina mou lygizoun ta gonata otan ta gliepo...


    ta xristougenna einai makrya akoma e?
    to opoio otan elega ston Jul oti exo pathei erota mou leei..

    Ma kala re lakama ROZ 888????

    emena mou aresei se rozaki re gamoto

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  4. #49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    poly scott blepo peftei kato..
    Ego patnos Selo ena SiderenioAlogo
    :rotflmao::rotflmao:
    de mou les .. poses edres exei piso ? paizei arthrosi sto piso meros pano apo to trigono(psalidi) ekei pou pianei to Rocco ?
    Τα Ironhorse είναι τα αγαπημένα μου μαζί με τα Foes, άντε όμως να τα βρεις Ελλάδα αυτά.. ευτυχώς εμφανίστηκαν τα Santacruz και ξελαμπικάραμε λίγο

    Στο ψαλίδι πίσω εκεί που στηρίζεται το αμορτισέρ δεν παίζει άρθρωση, υπάρχει η βάση σε σχήμα "Γ" που βλέπεις για να κρατάει το αμορτισέρ πάνω στο ψαλίδι,

    Πολλά Scott ε ;

    Θέλεις κι άλλο ;




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	5.jpg 
Προβολές:	98 
Μέγεθος:	55,4 KB 
ID:	95453

  5. #50
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Εγω εδω εχω το καλο οτι ειμαι 100 χλμ απο Γερμανια ( στη Δρεζνη που ειναι διπλα εχει ντηλερ Ιρονχορς) 100χλμ απο Τσεχια (επεισης) οποτε οταν βρω το χρημα θα παω να χτυπησω ενα..

    Επισης ειναι μια εταιρια εδω στην Πολωνια ( κοντα στην Κρακοβια) που φτιαχνει σκελετους (χειροποιητους) και ειναι απλα ....:hypnotize

    υγ. ζητω συγνωμη απο το παιδι που εκανε το ποστ για ποδηλατα ΧC....:rotflmao: :rotflmao:

    ZUMBI PL


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bike6 (medium).jpg 
Προβολές:	100 
Μέγεθος:	89,8 KB 
ID:	95455

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  6. #51
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    pes mou kati.
    Esy exei balei (i eixes) me moni gefyra..
    den to skeftosoun gia dipli i xreiazesai na kobei to timoni?
    Ayta ta mArzocchia ta mprostina mou lygizoun ta gonata otan ta gliepo...
    ta xristougenna einai makrya akoma e?
    Εμένα είχε απ'τη μαμά τη Marzocchi την 66άρα με 170mm διαδρομής και μέχρι στιγμής μου φαίνεται μια χαρά κι έχει όμορφο δούλεμα σ'αυτά που του κάνω ενώ δεν με περιορίζει και στο κόψιμο του τιμονιού που πραγματικά σε κάτι κροκαλοκατεβάσματα με τσίτα τα φρένα με βοηθάει απίστευτα.

    Όταν αρχίσει να παραδίδει η 888 έχει μάλλον σειρά

    Το ροζουλί είναι όλα τα λευτά μην τον ακούς τον Jul, το ροζ Cannondale το έχεις δει ; Μανούλα μου !

    Και κατά έναν περίεργο τρόπο εκπέμπουν αντρίλα τα ρημάδια τα ροζ στο βουνό !:rotflmao:

  7. #52
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    Επισης ειναι μια εταιρια εδω στην Πολωνια ( κοντα στην Κρακοβια) που φτιαχνει σκελετους (χειροποιητους) και ειναι απλα ....:hypnotize
    Ωραίο φαίνεται το συνολάκι, θυμίζει λίγο Rockymountain το ψαλίδι πίσω.

    Είχαμε κι ένα Rocky στην παρέα αλλά δεν άντεξε η βάση που κρατάει το αμορτισέρ και μας άφησε χρόνους

    Άχρηστο με λίγα λόγια όλο το σκελετό.. κρίμα γιατί ήταν πανέμορφο ποδήλατο


  8. #53
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    ego toulaxiston me τη δικη μου την μπακατελα δεν εχω προβλημα με τον σκελετο.. Αντεχει

    το πισω αμορτισερ εχει στραβωσει και φτηνει και τα λαδια αλλα δεν μπορω να το αλλαξω αν δεν αλλαξω και το μπροστινο
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    παντως ρε συ Μακη.. εκει στο Νοτο.. δεν τα φτηνετε ρε απο την ζεστη ?? εδω κανει ψυχρα, εχει και τελεφερικ πολλα αλλα αμα βαλεις κρανος στολη κτλ στην καταβαση δεν πα να ναι και χειμωνας θα πεθανεις στη ζεστη.
    Τωρα αν ειναι και 30 βαθμοι?

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  9. #54
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    παντως ρε συ Μακη.. εκει στο Νοτο.. δεν τα φτηνετε ρε απο την ζεστη ?? εδω κανει ψυχρα, εχει και τελεφερικ πολλα αλλα αμα βαλεις κρανος στολη κτλ στην καταβαση δεν πα να ναι και χειμωνας θα πεθανεις στη ζεστη.
    Τωρα αν ειναι και 30 βαθμοι?
    Αυτό είναι όντως πρόβλημα γι'αυτό γενικότερα ψιλοχανόμαστε τα καλοκαίρια και ανεβαίνουμε πιο σπάνια συνήθως μετά τις 17:00 το απόγευμα, έτσι κι αλλιώς η μέρα κρατάει μέχρι τις 20:30 οπότε έχουμε αρκετή ώρα για να μας φύγει η στέρηση

    Έχουμε όμως και τα κορίτσα στις παραλίες που όπως και να το κάνεις είναι ένας σοβαρότατος λόγος ν'αφήσεις το βουνό :o

    Εδώ καράβια σέρνουνε, εμένα θ'αφήσουνε να φύγω απ'τις πλαζ ; :rotflmao:

    Προσωπικά πάντως τη βρίσκω περισσότερο το χειμώνα εκεί πάνω, με τις ομίχλες μας και τις βροχές μας, τη λάσπη που μας κάνει πιο γουρούνια απ'τα γουρούνια, να βουλώνει το πλυντήριο όταν πλένει τα ρούχα που βγάλαμε μετά την κατάβαση.. άλλο πράγμα σου λέω !


  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Todi
    Εγω εδω εχω το καλο οτι ειμαι 100 χλμ απο Γερμανια ( στη Δρεζνη που ειναι διπλα εχει ντηλερ Ιρονχορς) 100χλμ απο Τσεχια (επεισης) οποτε οταν βρω το χρημα θα παω να χτυπησω ενα..

    Επισης ειναι μια εταιρια εδω στην Πολωνια ( κοντα στην Κρακοβια) που φτιαχνει σκελετους (χειροποιητους) και ειναι απλα ....:hypnotize

    υγ. ζητω συγνωμη απο το παιδι που εκανε το ποστ για ποδηλατα ΧC....:rotflmao: :rotflmao:

    ZUMBI PL
    Σορι που πεταγομαι και εγω ο ταπεινος ανοητος, αλλα ποσο παει ρε παιδια αυτο το ψαλιδι να το βαλω στο παπι, που μου γυαλισε; :hypnotize
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #56
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Σορι που πεταγομαι και εγω ο ταπεινος ανοητος, αλλα ποσο παει ρε παιδια αυτο το ψαλιδι να το βαλω στο παπι, που μου γυαλισε; :hypnotize


    den thes na ksereis.. pare deytero papi leo ego..(pano apo xiliariko)

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Σορι που πεταγομαι και εγω ο ταπεινος ανοητος, αλλα ποσο παει ρε παιδια αυτο το ψαλιδι να το βαλω στο παπι, που μου γυαλισε; :hypnotize
    Δυστυχώς στις περισσότερες περιπτώσεις θα πρέπει να προμηθευτείτε ολόκληρο τον σκελετό για να πάρετε το ψαλίδι απο'κει, τα κακά του αθλήματος βλέπετε

    Δεν παίρνεις όλο το σκελετό να κάτσεις το μοτέρ του παπιού πάνω ;:rotflmao:

    Να μην κάνει 1 1,5 χιλιάρικο νέτος σκέτος χωρίς σαντιγές και κερασάκια ;

  13. #58
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Ωραίο το ποδηλατάκι Θοδωρή !

    Βάζε μια προστασία ρε γαμώτο όμως, ένα κορμί τό'χουμε, μη μας το φάνε οι πέτρες..!

    Συνέχισε τα extreme, ωραίος !

    Pesta toy malaka pesta, poy pige kai peire dyo noumera megalytero kranos leei giati den eixe na paradosei sto noumero toy :rotflmao: :rotflmao:
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  14. #59
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    Pesta toy malaka pesta, poy pige kai peire dyo noumera megalytero kranos leei giati den eixe na paradosei sto noumero toy :rotflmao: :rotflmao:


    Και πως το κρατάει σταθερό στο κεφάλι του στις ταρζανιές που κάνει ;; :rotflmao:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    malaka
    Πιπέρι και ban !

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  15. #60
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206


    Και πως το κρατάει σταθερό στο κεφάλι του στις ταρζανιές που κάνει ;; :rotflmao:



    Πιπέρι και ban !

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Ωωωωχουυυυ
    μια χαρα νουμερο ηταν απλα ηταν Λιιιιιιγο πιο μεγαλο απ'οτι πρεπει. Εγω φταιω που η μαλακες στην Μπελ εχουν μονο τρια νουμερα?
    ε Και οταν σε εντελως ελεγχομενες συνθηκες επεσα απο τις ραμπες ΝΣ που βλεπεις και κεντραρα ακριβως με το κεφαλι στο εδαφος..

    ε ηταν μεγαλο το κρανος (δε λεω πως φαινοταν η μυτη μου μετα):rotflmao: :rotflmao:

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

Σελίδα 4 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Καταστημα με ζαντες για motard
    από Xrated στο forum Yamaha XT series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2009, 03:12
  2. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2007, 23:52
  3. Γκουαντανάμο με ντουζλάμα, κανείς ???
    από OldMan στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 106
    Τελευταίο μήνυμα: 21/01/2007, 23:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF