Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 17

Θέμα: Xρειαζομαι βαλιτσες για το 636....καμια ιδεα;;;

  1. #1
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970

    Xρειαζομαι βαλιτσες για το 636....καμια ιδεα;;;

    Εχει κανεις βαλιτσες για ss μηχανακι;;;;

    Ειναι καλες;;; Κρατανε στα πολλα ή φευγουν με την καμια............;;;;;;;;;;;;;

    Καμια μαρκα καλη ή κατι που εχετε και σας βγηκε καλο.

    Αυτα.

  2. #2
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931

    Re: Xρειαζομαι βαλιτσες για το 636....καμια ιδεα;;;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Εχει κανεις βαλιτσες για ss μηχανακι;;;;

    Ειναι καλες;;; Κρατανε στα πολλα ή φευγουν με την καμια............;;;;;;;;;;;;;

    Καμια μαρκα καλη ή κατι που εχετε και σας βγηκε καλο.

    Αυτα.
    αγορινα εγω πηγα λευκαδα και γυρισα με τα σαμαρια και δεν ειχα κανενα προβλημα...

    εχω oxford...πολυ καλες....

    απο ταχυτητες....πηγα μεχρι 170 και αυτο για πολυ λιγο(δεν ηθελα να κανω και ραλλι...γαρ δικαβαλος κιολας..)....με ταχυτητες γυρω στα 140-150 σταθερα δεν θα εχεις κανενα προβλημα...

    αν και ειχα βαλει και χταποδι για να κραταει το βαρος τους μου εβρισκε πολυ λιγο στην εξατμιση αλλα λογω του οτι ειναι και τιτανιου δεν εχουν παθει το παραμικρο....

    βεβαια στην αρχη καθε λιγο και λιγακι τις κοιταζα αλλα ολα καλα...

    αν βρω φωτο θα βαλω..
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  3. #3
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Απο που τις πηρες και ποσο.;;;;;;;;;;;;;;;

  4. #4
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    τελικα βρηκα και φωτο..

    http://www.oxprod.com/index.php?pg=3...id=47&pid=3&p=

    απο τιμη δεν ξερω ποσο εχουν καινουριες....εγω τις ειχα παρει 100€ νομιζω ..μεταχειρισμενες..
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  5. #5
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Ομορφες ειναι και φαινονται και πρακτικες.

    Αλλα να σε ρωτηξω κατι. Οταν ειμαι μονος μου που δενουν οι βαλιτσες;;;;; περνανε κατω απο την σελα του συνεπιβατη οι ιμαντες προσθεσης;;;;;;;;;

    Eγω ταξιδευω με 180+ εκει που με περνει βεβαια, υπαρχει θεμα αποσταθεροποιησης της μηχανης λογω της αεροδυναμικης;;;;

    Σου εκανε κανα κολπο στα 170 που ησουν;;;;;;

  6. #6
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Φίλε μου, σαμάρια βγάζουν πολλές εταιρίες...Cameron μπορείς να δεις στο site του Βασσάλου & Colori στο site της Colori


  7. #7
    δεν παλευεστε Το avatar του/της ΜΟΖΑΡΤ
    Εγγραφή
    01/11/2006
    Μηνύματα
    349
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Ομορφες ειναι και φαινονται και πρακτικες.

    Αλλα να σε ρωτηξω κατι. Οταν ειμαι μονος μου που δενουν οι βαλιτσες;;;;; περνανε κατω απο την σελα του συνεπιβατη οι ιμαντες προσθεσης;;;;;;;;;

    Eγω ταξιδευω με 180+ εκει που με περνει βεβαια, υπαρχει θεμα αποσταθεροποιησης της μηχανης λογω της αεροδυναμικης;;;;

    Σου εκανε κανα κολπο στα 170 που ησουν;;;;;;
    οταν την πουλησεις τις θελω
    καΛΑ πΛΑκα με κανεις?

  8. #8
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Ομορφες ειναι και φαινονται και πρακτικες.

    Αλλα να σε ρωτηξω κατι. Οταν ειμαι μονος μου που δενουν οι βαλιτσες;;;;; περνανε κατω απο την σελα του συνεπιβατη οι ιμαντες προσθεσης;;;;;;;;;

    Eγω ταξιδευω με 180+ εκει που με περνει βεβαια, υπαρχει θεμα αποσταθεροποιησης της μηχανης λογω της αεροδυναμικης;;;;

    Σου εκανε κανα κολπο στα 170 που ησουν;;;;;;
    οι ιμαντες περνανε κατω απο το σελακι...

    οι βαλιτσες απο κουνηματα καθολου..

    η μηχανη ειχε καποια ψιλοκουνηματακια στα πολλα λογω του αερα φυσικα(μην φανταζεσαι τπτ τρελα κουνηματα)...οσο να΄ναι η αεροδυναμικη χαλαει...

    αμα θες σου τις δινω να κανεις τη δουλεια σου λογω του οτι εμενα οι διακοπες-ταξιδι για φετος τελος...θα εχεις και free demo...
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  9. #9
    Cameron 40αρες.......ταχυτητες απο 180 περιπου σταθερα.....μεχρι και 240 σε καποια σημεια για ξεχαρμανιασμα.....αλλα δεν γινοταν για πολυ ωρα λογω του bagster,της ορθιας θεσης οδηγησης,με αποτελεσμα απιστευτο αερα και παραλιγο αυχενικο....Αν τις δεσεις καλα και σταθερα,δεν καταλαβαινεις τιποτα,εκτος απο την καπως μεγαλυτερη καταναλωση λογω αντιστασης αερα.....τιμη περιπου στα 100 ευρω,αναλογα με το τι μεγεθος θα παρεις.....


    Υγ. Η τσαντα ferrari και η μπλε αιωρα ειναι optional.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img_0428.jpg 
Προβολές:	127 
Μέγεθος:	90,0 KB 
ID:	100017

  10. #10
    ... WILL RACE FOR FOOD Το avatar του/της valam
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    76
    ρε φιλε Busa , ΦΩΤΙΑ δεν πηρε ο σακος δεξια που εφαπτεται σχεδον στη εξατμιση. ???

  11. #11
    Lord of the Strings Το avatar του/της SPORAKIAS
    Εγγραφή
    26/02/2005
    Μηνύματα
    931
    Αρχικά δημιουργήθηκε από valam
    ρε φιλε Busa , ΦΩΤΙΑ δεν πηρε ο σακος δεξια που εφαπτεται σχεδον στη εξατμιση. ???
    απο τι φαινετε η εξατμιση ειναι τιτανιου και ετσι δεν εχει προβλημα...

    οπως και με την δικια μου...ισα ισα που ακουμπουσε και δεν επαθε απολυτως τπτ...
    Don't and drive just :a44: and fly

    ο καγκουρας...



  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από valam
    ρε φιλε Busa , ΦΩΤΙΑ δεν πηρε ο σακος δεξια που εφαπτεται σχεδον στη εξατμιση. ???
    Oχι........ γιατι απλα δεν ακουμπαγε....απλα φαινεται ετσι.....και δεν ακουμπαγε γιατι απλα,αφου ταξιδευα solo,οι σακκοι πατουσαν στα πατακια του πισω,με το κεντρο βαρους εκει,και μετα πολυ καλο δεσιμο.....οι ελαστικοι ιμαντες δεν μου εκαναν και χρησειμοποιησα και σχοινι....λεμε δεν καταλαβα τιποτα

  13. #13
    το κενο απο τις εξατμισης ειναι περιπου 6-8cm.....


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img_0430.jpg 
Προβολές:	109 
Μέγεθος:	97,4 KB 
ID:	100024

  14. #14
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Αυριο θα κοιταξω να τις βρω.

    Το θεμα τωρα που σκεφτομαι ειναι το εξης. Πως γινεται οταν ειναι γεματες οι βαλιτσες να μην ακουμπανε μεταξυ τους;;;;

    Το βαρος λογικα θα τις τραβαει να κολλησουν στο κατω μερος. Αυτο δεν ειναι λιγο επικινδυνο απο την αποψη οτι ισως χτυπανε στον τροχο;

    Σκεφτηκα να βρω ενα σιδερο οσο ειναι περιπου η αποσταση μεταξυ τους για να μην ερχονται μεσα αλλα να μενουν εκει.

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Αυριο θα κοιταξω να τις βρω.

    Το θεμα τωρα που σκεφτομαι ειναι το εξης. Πως γινεται οταν ειναι γεματες οι βαλιτσες να μην ακουμπανε μεταξυ τους;;;;

    Το βαρος λογικα θα τις τραβαει να κολλησουν στο κατω μερος. Αυτο δεν ειναι λιγο επικινδυνο απο την αποψη οτι ισως χτυπανε στον τροχο;

    Σκεφτηκα να βρω ενα σιδερο οσο ειναι περιπου η αποσταση μεταξυ τους για να μην ερχονται μεσα αλλα να μενουν εκει.
    Oι βαλιτσες μεταξυ τους ενωνονται με 2 ιμαντες με σκρατς,αρα μπορεις να ρυθμισεις την αποσταση που θελεις....

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF