Σελίδα 6 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 200

Θέμα: Husqvarna 610 VS BMW C 1200

  1. #76
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Oσοι ειστε γΛηγολοι και κοντΛακηδες,μακαρι να μην σας τυχει ποτε αυτο!!!
    Καλα πετυχες ενα παραδειγμα.
    Αυτα συμβαινουν λοιπον αμα εισαι γληγορος και κοντρακιας και δανειζεις το παρταλι σου σε αργους και νομοταγεις.....:rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  2. #77
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Καλα πετυχες ενα παραδειγμα.
    Αυτα συμβαινουν λοιπον αμα εισαι γληγορος και κοντρακιας και δανειζεις το παρταλι σου σε αργους και νομοταγεις.....:rotflmao:


    εσυ πως το κοβεις????

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #78
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER

    ας το χοντρυνουμε κι αλλο.φαντασου τον ορεστη να ερχεται κοματια την κηφισιας γιατι τραβαει βιντεο και εκεινη την ωρα να διασχιζει η μανα σου τη κηφισιας

    1ον: Στην κηφισιας το βραδι ολες οι μοτοσυκλετες τρεχουν,καμια δεν παει σιγα τα ξημερωματα.
    2ον: Η μητερα του δεν θα περναει κάθετα την κηφισιας στις 3-4 τα ξημερωματα.
    3ον: Το βιντεο το τραβαει αλλη μηχανη,αλλος θα ειναι ο καμεραman
    4ον: Και εγω εχω βρεθει αναμεσα σε κοντρα δυο πολυ δυνατων αυτοκινητων καταλαθος,γυριζα απο ενα φιλο μου ξημερωματα και το μονο που προλαβα να δω (Βρισκομουν μετα τον ΟΤΕ στην γεφυρα στο μαρουσι προς Αθηνα) ηταν 4 φωτα να με προσπερνανε με φοβερη ταχυτητα,εαν δεν εκανα γρηγορα δεξια οταν μου επαιξε ο πρωτος τα φωτα δε θα υπηρχα τωρα.
    Η κοντρα ειναι επικινδυνη οταν την κανουν ηλιθιοι,αμα ξερεις να την κανεις πιστευω ειναι λιγοτερο επικινδυνη και απο το να πας μια καθημερινη στο κεντρο της Αθηνας.

  4. #79
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    1ον: Στην κηφισιας το βραδι ολες οι μοτοσυκλετες τρεχουν,καμια δεν παει σιγα τα ξημερωματα.
    2ον: Η μητερα του δεν θα περναει κάθετα την κηφισιας στις 3-4 τα ξημερωματα.
    3ον: Το βιντεο το τραβαει αλλη μηχανη,αλλος θα ειναι ο καμεραman
    4ον: Και εγω εχω βρεθει αναμεσα σε κοντρα δυο πολυ δυνατων αυτοκινητων καταλαθος,γυριζα απο ενα φιλο μου ξημερωματα και το μονο που προλαβα να δω (Βρισκομουν μετα τον ΟΤΕ στην γεφυρα στο μαρουσι προς Αθηνα) ηταν 4 φωτα να με προσπερνανε με φοβερη ταχυτητα,εαν δεν εκανα γρηγορα δεξια οταν μου επαιξε ο πρωτος τα φωτα δε θα υπηρχα τωρα.
    Η κοντρα ειναι επικινδυνη οταν την κανουν ηλιθιοι,αμα ξερεις να την κανεις πιστευω ειναι λιγοτερο επικινδυνη και απο το να πας μια καθημερινη στο κεντρο της Αθηνας.
    Οι μεγαλυτερες οδικες μαλακιες εγιναν οταν ολα ηταν υπο ελεγχο...
    Σπιτια εκλεισαν οταν ολα εγιναν σε ελεγχομενο περιβαλλον.
    Και στοματα εκλεισαν διαπαντος οταν ηρθε τελικα εκεινη η στιγμη που επεδιωξαν με την ηλιθια συμπεριφορα και πραξεις τους.

    Τελικα δεν εχεις ουτε εμπειρια ουτε μυαλο οπως φαινεται απο τα γραπτα σου.
    Και εισαι και μεγαλος υποκριτης στην τελικη.
    Εγω προσωπικα δεν θα ξαναασχοληθω μαζι σου.
    Ευχομαι να με αξιωσει ο θεος να μην ξαναδιαβασω γραπτο σου ουτε καταλαθος.

    Υ.Γ Κατι τετοιοι σαν και σενα απο κοντα απομυθοποιουνται στο λεπτο.
    Υ.Γ 2 Π.μ που εχουν να κανουν με βουνα και με λαγκαδια μην κανεις τον κοπο να στειλεις.
    Μπορει να τα "πουμε" εκει που δεν το περιμενεις.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  5. #80
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

    Υ.Γ 2 Π.μ που εχουν να κανουν με βουνα και με λαγκαδια μην κανεις τον κοπο να στειλεις.
    Μπορει να τα "πουμε" εκει που δεν το περιμενεις.

    Ολο λες δεν ασχολεισαι με τα θεματα μου και ολο δηλητηριο βγαζεις, εγω το λεω και δημοσια σε προκαλεσα να βρεθουμε με προσωπικο μηνυμα σε ενα βουνο οι δυο μας να τα πουμε και εκανες την κοτα.
    Αρα πες στο κοσμο ποσο κοτοπουλο εισαι που μονο απο το πληκτρολογια βγαζεις "μαγκια".
    Και μην με απειλεις οτι θα με βρεις εκει που δε το περιμενω γιατι αμα ειχες @@ θα το ειχες κανει,"βασιλια" της βουτας μου φενεται ολο λογια εισαι,για να ερθεις απο κοντα εσυ θα πρεπει να εχεις και τους τρομπες της κλικας σου για security...
    Και μην με απειλεις γιατι εαν αποφασισω να ασχοληθω πραγματικα μαζι σου θα δεν θα ξεμπλεξεις ευκολα απο εμενα.


  6. #81
    o Crook τωρα...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	chicken.jpg 
Προβολές:	175 
Μέγεθος:	25,2 KB 
ID:	106485

  7. #82
    ο crook μετα την βολτα μας στο βουνο...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	chicken14.jpg 
Προβολές:	177 
Μέγεθος:	33,3 KB 
ID:	106486

  8. #83
    Και αμα εχω πολυ ορεξη εκεινη την βραδια...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kotopoulocrook.jpg 
Προβολές:	179 
Μέγεθος:	83,3 KB 
ID:	106487

  9. #84
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Ολο λες δεν ασχολεισαι με τα θεματα μου και ολο δηλητηριο βγαζεις, εγω το λεω και δημοσια σε προκαλεσα να βρεθουμε με προσωπικο μηνυμα σε ενα βουνο οι δυο μας να τα πουμε και εκανες την κοτα.
    Αρα πες στο κοσμο ποσο κοτοπουλο εισαι που μονο απο το πληκτρολογια βγαζεις "μαγκια".
    Και μην με απειλεις οτι θα με βρεις εκει που δε το περιμενω γιατι αμα ειχες @@ θα το ειχες κανει,"βασιλια" της βουτας μου φενεται ολο λογια εισαι,για να ερθεις απο κοντα εσυ θα πρεπει να εχεις και τους τρομπες της κλικας σου για security...
    Κοιταχτε τελικα που ο υπερασπιστης των μικρων αβγαλτων πιτσιρικαδων, ο σωστος μοτοσυκλετιστης,ο κατατρεγμενος του μοτο που κανει το κομματι του με ασφαλεια, φανερωθηκε.
    Να λες ολη την αληθεια αμα ειναι μαστορα.
    Διοτι μου εστειλες ενα π.μ για να βρεθουμε σε ενα βουνο να "μιλησουμε" και εγω σου ζητησα να διευκρινισεις γιατι εμενα δεν μου αρεσουν τα μισολογα.
    Και βεβαια ουδεποτε απαντησες.

    Εξακολουθεις να με λες βασιλια της Βουτας.
    Που σημαινει οτι τελικα δεν ξερεις τι σου γινεται εδω μεσα αφου ασχολεισαι μονο με εκεινο το 1200 που ακομα αγωνιας να περασεις με μισι γκαζι.

    Αν βεβαια εσυ καταλαβες τωρα απο τα παραπανω, οτι εγω σε απειλησα, οτι θα σε βρω με την κλικα μου και θα στην πεσω,(τρομπες παντως ειναι μερικοι, ειπες και κατι σωστο μεσα στις απιστευτες βλακειες που εχεις ξεστομισει εδω μεσα) μαλλον μου δειχνει οτι εισαι και διαταραγμενος...


    γαμησε τα.....
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  10. #85
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Εχεις και ωραιες φωτο βλεπω απο την παιδικη σου ηλικια...
    Ποσο χρονων εισαι 14;

    Και οταν γραφεις κατι απειλητικο να μην το σβηνεις εκ των υστερων.
    Εδω περα ο καθενας μετριεται απο τα λογια του.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  11. #86
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Κοιταχτε τελικα που ο υπερασπιστης των μικρων αβγαλτων πιτσιρικαδων, ο σωστος μοτοσυκλετιστης,ο κατατρεγμενος του μοτο που κανει το κομματι του με ασφαλεια, φανερωθηκε.
    Να λες ολη την αληθεια αμα ειναι μαστορα.
    Διοτι μου εστειλες ενα π.μ για να βρεθουμε σε ενα βουνο να "μιλησουμε" και εγω σου ζητησα να διευκρινισεις γιατι εμενα δεν μου αρεσουν τα μισολογα.
    Και βεβαια ουδεποτε απαντησες.

    Εξακολουθεις να με λες βασιλια της Βουτας.
    Που σημαινει οτι τελικα δεν ξερεις τι σου γινεται εδω μεσα αφου ασχολεισαι μονο με εκεινο το 1200 που ακομα αγωνιας να περασεις με μισι γκαζι.

    Αν βεβαια εσυ καταλαβες οτι τωρα απο τα παρακατω οτι εγω σε απειλησα οτι θα σε βρω με την κλικα μου και θα στην πεσω,(τρομπες παντως ειναι μερικοι ειπες και κατι σωστο μεσα στις απιστευτες βλακειες που εχεις ξεστομισει εδω μεσα) μαλλον μου δειχνει οτι εισαι και διαταραγμενος...


    γαμησε τα.....
    Πιο σωστος μοτοσυκλετιστης απο σενα ειμαι, εισαι υποκριτης της φαπας που εγραφε οτι τους εχει ολους και εδινε ραντεβου να κατεβουν ολοι να κανουν κοντρα, τα ξεχασες ψευτακο αυτα που εγραφες;
    να μιλησουμε στο βουνο σου ειπα, εσυ εβγαλες πουπουλα και εξαφανιστηκες.
    Μην αλλαζεις τα λεγομενα σου, ειπες παραπανω προσεχε μην σε βρω εγω, ε λοιπον ελα να με βρεις να δω γιατι ασχολεισαι μαζι μου εδω και ενα χρονο.
    Ναι ρε ομορφοπαιδο εβαλα και φωτογραφια, και αυτο σε πειραξε; εσυ εισαι ασχημος και δε βαζεις;
    looooooooooooool
    :rotflmao: :rotflmao:

  12. #87
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Πιο σωστος μοτοσυκλετιστης απο σενα ειμαι εναν υποκριτη της φαπας που εγραφε οτι τους εχει ολους και να εδινε ραντεβου να κατεβουν, τα ξεχασες ψευτακο αυτα που εγραφες;
    να μιλησουμε στο βουνο σου ειπα, εσυ εβγαλες πουπουλα και εξαφανιστηκες.
    Μην αλλαζεις τα λεγομενα σου, ειπες παραπανω προσεχε μην σε βρω εγω, ε λοιπον ελα να με βρεις να δω γιατι ασχολεισαι μαζι μου εδω και ενα χρονο.
    Εγω ξερω πολυ καλα τι εγραψα και αμα θες σου βρισκω και το λινκ και τα π.μ ακομα.
    Δεν κανω διορθωση εκ των υστερων.
    Συν τοις αλλοις συνεχισε να απειλεις να καταλαβουν και ολοι οι υπολοιποι τελικα τι κουμασι εισαι.
    Εγω αυτο που ηθελα να αποδειξω το απεδειξα.
    Και οσο για την "συνευρεση" εισαι πια τοσο σιγουρος οτι θα βγει η ακρη που θες απ 'αυτην;
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  13. #88
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Εγω ξερω πολυ καλα τι εγραψα και αμα θες σου βρισκω και το λινκ και τα π.μ ακομα.
    Δεν κανω διορθωση εκ των υστερων.
    Συν τοις αλλοις συνεχισε να απειλεις να καταλαβουν και ολοι οι υπολοιποι τελικα τι κουμασι εισαι.
    Εγω αυτο που ηθελα να αποδειξω το απεδειξα.
    Και οσο για την "συνευρεση" εισαι πια τοσο σιγουρος οτι θα βγει η ακρη που θες απ 'αυτην;


    Εισαι χαζος η το παιζεις;

    "Υ.Γ 2 Π.μ που εχουν να κανουν με βουνα και με λαγκαδια μην κανεις τον κοπο να στειλεις.
    Μπορει να τα "πουμε" εκει που δεν το περιμενεις.


    Αυτο τι σημαινει; δεν ειναι απειλη το μπορει να τα πουμε εκει που δε περιμενω; θα με αιφνιδιασεις νομιζεις; τι ειμαι ρε καμια αδερφη; για τοσο υποκριτη δεν σε ειχα,παραδεξου επιτελους κατι,ετσι θα κανεις και απο κοντα αμα βρεθουμε να μιλησουμε; θα κανεις το ασπρο μαυρο;

    ΥΓ: Η photo και αυτη σε ενοχλει; ε αφου σε ενοχλει δεν την βγαζω ετσι να σκυλιασεις... LooooooL!

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Εισαι χαζος η το παιζεις;

    "Υ.Γ 2 Π.μ που εχουν να κανουν με βουνα και με λαγκαδια μην κανεις τον κοπο να στειλεις.
    Μπορει να τα "πουμε" εκει που δεν το περιμενεις.


    Αυτο τι σημαινει; δεν ειναι απειλη το μπορει να τα πουμε εκει που δε περιμενω; θα με αιφνιδιασεις νομιζεις; τι ειμαι ρε καμια αδερφη; για τοσο υποκριτη δεν σε ειχα,παραδεξου επιτελους κατι,ετσι θα κανεις και απο κοντα αμα βρεθουμε να μιλησουμε; θα κανεις το ασπρο μαυρο;
    :rotflmao:

    Καλα ψαχνεσαι χοντρα...
    Εγω εχω σταθερη σχεση δυστυχως αυτο τον καιρο.
    Καληνυχτες.....
    "Μιλαμε" και αυριο, μερα ειναι, και στο φως ελαχιστοποιουνται οι πιθανοτητες για αιφνιδιο ντου.
    Κοιτα να ποσταρεις και καποιο καλο επιδορπιο οσο θα λειπω.....
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Εισαι χαζος η το παιζεις;

    "
    Μπορει να τα "πουμε" εκει που δεν το περιμενεις.


    Θα σε αφησω να βρεις καποια αλλη ερμηνεια.
    Μεχρι τοτε να μην εισαι σιγουρος για τιποτα.
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

Σελίδα 6 από 14 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm duke 690,husqvarna 610 sm η bmw 650 xmoto????
    από Giannis_77 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2008, 11:32
  2. XTX 660 '08 vs Husqvarna 610 SM '04
    από Ventus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 15:02
  3. husqvarna 610 te'04 vs adventure 640
    από sanguini στο forum KTM
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2008, 16:34
  4. Κοντρα : Husqvarna 610 VS BMW GS1200cc
    από OrEsTiS82 στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 128
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2007, 16:01
  5. νέο Varadero vs BMW 1200 vs KTM 950
    από the_passenger στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2005, 12:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF