Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 129

Θέμα: Κοντρα : Husqvarna 610 VS BMW GS1200cc

  1. #76
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82

    (Ουτε ειμαι τοσο ψωνιο να κανω θεματα τις διακοπες μου οπως εσυ με φωτογραφιες και να φωτογραφιζω απο το πλοιο μεχρι τον καδο των σκουπιδιων μου που εχει πανω το σημα του ΜΟΤΟ.)
    αλλος ειναι αυτος που τα κανει αυτα!







    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  2. #77
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ηταν artistic φωτογραφιες ...προφανως δεν καταλαβες τον συμβολιμο
    ποσεγγιζοντας τα εργα αυτα με την αισθητικη ''αφελεια'' ενος μικροαστου, αναμενομενα δεν εισπρατεις απολυτως τιποτα...
    εμβαθυνοντας ομως, ανακαλυπτεις μια πολυεπιπεδη σημαντοτητα που αναδεικνυει την αποτυπωση ενος τυχαιου γεγονοτος σε εργο τεχνης...
    αλλα ας μιλησει καλυτερα ο δημιουργος...
    Θοδώρααααα .....!!!

    έκανες login σε ξένο account ???
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  3. #78
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Θοδώρααααα .....!!!

    έκανες login σε ξένο account ???
    μπορει να ειναι και το πορδουλινι σου

    τα γραφει κατι τετοια!
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  4. #79
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    μπορει να ειναι και το πορδουλινι σου
    τα γραφει κατι τετοια!
    Το πορδουλίνι μου έγινε ΑΝΤΡΑΣ (προσπάθησε πολύ, δε λέω...) και μιλάει ορθά -κοφτά :a07:
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  5. #80
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
    Το πορδουλίνι μου έγινε ΑΝΤΡΑΣ (προσπάθησε πολύ, δε λέω...) και μιλάει ορθά -κοφτά :a07:
    καιρος ηταν να γινει και αυτος, γιατι του ειχατε πεταξει τα ματια κατι χλμ μακρια...
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  6. #81
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    Ξαφνικα εχεις γινει ο "γ@μάω" του μοτό? Ποιος αναφέρθηκε συγκεκριμενα σε σενα μου λες?

    Τελως πάντων, τι να ασχοληθω αφου το επίπεδο είναι και αυτο για τον π00τσο

    Ποιος εχει επιπεδο φενεται, απο τις εκφρασεις σου "για τον πουτσ0" , "γ@μαω" και αλλες που γραφεις,ας κρινει ο κοσμος,αυτο μονο με ενδιαφερει,εσεις ειστε γραφικοι, οχι δεν ειμαι αυτος που εγραψες, ειμαι καποιος εκει εξω που δεν ανεχεται να τον ειρωνευονται οπως εκαναν φιλαρακια σου ουτε να με προσβαλλουν επειδη ετρεξα με ενα πιο γρηγορο μηχανακι.
    Οποτε τωρα τα ακουτε απο την καλη και απο την αναποδη,ξερω δεν εχετε συνηθισει αλλα θα συνηθισετε μερικοι που θα παει (υπαρχουν τροποι).
    Τις κλικες δε τις γουσταρα ποτε (συγκεκριμενα ατομα που οταν ερθω σε αντιπαραθεση μαζι τους πεφτετε 3-4 σαν τα κορακια πανω μου).

  7. #82
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Ποιος εχει επιπεδο φενεται, απο τις εκφρασεις σου "για τον πουτσ0" , "γ@μαω" και αλλες που γραφεις,ας κρινει ο κοσμος,αυτο μονο με ενδιαφερει,εσεις ειστε γραφικοι, οχι δεν ειμαι αυτος που εγραψες, ειμαι καποιος εκει εξω που δεν ανεχεται να τον ειρωνευονται οπως εκαναν φιλαρακια σου ουτε να με προσβαλλουν επειδη ετρεξα με ενα πιο γρηγορο μηχανακι.
    Οποτε τωρα τα ακουτε απο την καλη και απο την αναποδη,ξερω δεν εχετε συνηθισει αλλα θα συνηθισετε μερικοι που θα παει (υπαρχουν τροποι).
    Τις κλικες δε τις γουσταρα ποτε (συγκεκριμενα ατομα που οταν ερθω σε αντιπαραθεση μαζι τους πεφτετε 3-4 σαν τα κορακια πανω μου).
    Τι κάνεις Γιάννη....?Ε???Κουκιά σπέρνω...


  8. #83
    Μαϊντανός του ΜΟΤΟ εγω δε θα γινω, ουτε ανηκω σε καποιο forum ενεργά,την πλακα μου κανω και περναω την ωρα μου εδω μεσα.
    Εσεις βγειτε κανα καφεδακι με αυτους που εχουν την σελιδα γλυψτε και λιγακι μηπως σας κανουν τιποτα moderators και παρετε πολυυυυ μεγαλη αξια, θα αποκτησετε εξουσια θα γινετε μεγαλοι,μπορει να χτυπησετε και καμια χαζογκομενα που θα ψαρωσει με κανενα μηχανακι,οι καιροι ειναι δυσκολοι οι γκομενες το παιζουν δυσκολες οποτε μπορει να σας κατσει και κανα καλο.

    ΥΓ: Το μοναδικο πραγμα που μ'αρεσει στο φορουμ ειναι οτι υπαρχει ελευθερια, μπορω να λεω την αποψη μου.

  9. #84
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373
    Γιατί ρε φίλε,εμείς είμαστε υπάλληλοι να'ούμε?
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  10. #85
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Μαϊντανός του ΜΟΤΟ εγω δε θα γινω, ουτε ανηκω σε καποιο forum ενεργά,την πλακα μου κανω και περναω την ωρα μου εδω μεσα.
    Εσεις βγειτε κανα καφεδακι με αυτους που εχουν την σελιδα γλυψτε και λιγακι μηπως σας κανουν τιποτα moderators και παρετε πολυυυυ μεγαλη αξια, θα αποκτησετε εξουσια θα γινετε μεγαλοι,μπορει να χτυπησετε και καμια χαζογκομενα που θα ψαρωσει με κανενα μηχανακι,οι καιροι ειναι δυσκολοι οι γκομενες το παιζουν δυσκολες.

    και πως θα ψαρρωσει η γκομενα ρε συ Ορεστη;

    ''ειμαι και moderator παμε καμια βολτα;''

  11. #86
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Μαϊντανός του ΜΟΤΟ εγω δε θα γινω, ουτε ανηκω σε καποιο forum ενεργά,την πλακα μου κανω και περναω την ωρα μου εδω μεσα.
    Τι θα λεγες αν δεν μπορούσες να την κάνεις εδώ μέσα;

    Η αυτοκτονία και τα ναρκωτικά δεν είναι η λύση.....

    Άρχισε μαθαίνοντας να καβαλάς αυτό που αγόρασες και το χαραμίζεις....

    Α... και μια που δεν το ανοίγεις το γκάζι (για να μην χαλάσει το μηχανάκι σου - συ ειπας), μην γεμίζεις το μοτο με φλυαρίες με κόντρες με EVO, corrola, GS1200cc κλπ..... Τι να μας πεις; Οτι σε περάσανε επειδή δεν ανοίγεις το γκάζι;

    Δεν είναι ότι δεν μπορώ... ΑΝ βρω γ@μάω γιατρέ μου
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #87
    γιατι........ Το avatar του/της bartlal
    Εγγραφή
    24/06/2004
    Μηνύματα
    3.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Ποιος εχει επιπεδο φενεται, απο τις εκφρασεις σου "για τον πουτσ0" , "γ@μαω" και αλλες που γραφεις,ας κρινει ο κοσμος,αυτο μονο με ενδιαφερει,εσεις ειστε γραφικοι, οχι δεν ειμαι αυτος που εγραψες, ειμαι καποιος εκει εξω που δεν ανεχεται να τον ειρωνευονται οπως εκαναν φιλαρακια σου ουτε να με προσβαλλουν επειδη ετρεξα με ενα πιο γρηγορο μηχανακι.
    Οποτε τωρα τα ακουτε απο την καλη και απο την αναποδη,ξερω δεν εχετε συνηθισει αλλα θα συνηθισετε μερικοι που θα παει (υπαρχουν τροποι).
    Τις κλικες δε τις γουσταρα ποτε (συγκεκριμενα ατομα που οταν ερθω σε αντιπαραθεση μαζι τους πεφτετε 3-4 σαν τα κορακια πανω μου).
    το κακο με σενα ειναι οτι κανεις το παγωνι σε ατομα που ΟΥΤΕ ξερεις ποιοι ειναι, ΟΥΤΕ τι κανουν...

    δεν ειναι θεμα ουτε κλικων ουτε προκειται να ακουσω εναν ΑΚΟΜΑ κοκκορα...





    ΥΓ: μην απαντησεις, απλα βαλε πρωτα το μυαλο σου κατω και σκεψου τι εγραψα...
    :a29: just ME, MYself & Bart . + _ :a29:
    :-Q
    H κλίκα μου!!!

  13. #88
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Τι θα λεγες αν δεν μπορούσες να την κάνεις εδώ μέσα;

    Η αυτοκτονία και τα ναρκωτικά δεν είναι η λύση.....

    Άρχισε μαθαίνοντας να καβαλάς αυτό που αγόρασες και το χαραμίζεις....

    Α... και μια που δεν το ανοίγεις το γκάζι (για να μην χαλάσει το μηχανάκι σου - συ ειπας), μην γεμίζεις το μοτο με φλυαρίες με κόντρες με EVO, corrola, GS1200cc κλπ..... Τι να μας πεις; Οτι σε περάσανε επειδή δεν ανοίγεις το γκάζι;

    Δεν είναι ότι δεν μπορώ... ΑΝ βρω γ@μάω γιατρέ μου
    Επειδη εχω μαθει να λεω στην ζωη μου αληθεια, το Evo δεν ηρθε τελικα, οχι γιατι φοβοταν το παιδι απλα δεν εκατσε η φαση, στην ιδια γειτονια συχναζουμε, εαν τα βαλουμε θα το δεις σε video και ας φαω 8======> εγω θα το ανεβασω το βιντεακι.
    Το μηχανακι δε το ζορισα επειδη πηγε να μου φυγει πριν γινει η κοντρα (ανοιγα αποτομα) η αλυσιδα και ειναι λάσκα πολυ και αυτος ηταν ο λογος.
    Αυτος ηταν ο λογος που του ειπα να φυγουμε λιγο πιο ηρεμα στην αρχη και ο αλλος αντι να το κανει εφευγε κομματια.
    ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ να δεχθω να ανοιξουμε ξεροντας οτι επιτηδες θα ΑΡΓΗΣΩ λογω της αλυσιδας μου ΝΑ ανοιξω,ΣΑΝ ΜΟΝΟΚΥΛΙΝΔΡΟ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΤΑ ΜΙΣΑ ΚΥΒΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΣΑ ΑΛΟΓΑ σε φυσιολογικες συνθηκες θα ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗ ΜΗΠΩΣ ΤΟΥ ΦΥΓΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΤΑ 1200 ΚΥΒΙΚΑ ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ.
    ΑΛΛΑ Η ΤΕΛΕΙΑ ΕΠΙΤΑΧΥΝΣΗ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ηταν πολυ πιθανο να ΕΦΕΥΓΕ Η ΑΛΥΣΙΔΑ.
    Στις 3-4 φορες που δοκιμασαμε εφευγα αργα γιατι δεν γινοταν αλλιως και με περνουσε, μονο 1 φορα καταφερα να περασω μπροστα και απο 3η σε 4η κινδυνεψα απο αυτοκινητο και εχασα την αλλαγη και με πλησιασε ο 1200.

    Οσο για το τελευταιο που ειπες "μη γεμιζεις το μοτο με φλυαριες", οι φλυαριες μου σου εφεραν σε θεμα της σελιδας σου 8.000 αναγνωσεις, το εχεις ξαναδει πολλες φορες αυτο;
    Εγω βλεπω οτι το 30% των θεματων ειναι για μοτοσυκλετες,τα υπολοιπα ειναι καλημερες, καληνυχτες,ανεκδοτα, χρονια πολλα κωστα,μητσο,αγλαϊα, για να το διαβασουν 8.000 φορες κατι σημαινει αυτο.
    Φλυαριες ειναι τα "spam" που κανουν συγκεκριμενοι που γραφουν απλως για να γραφουν και να τους διαβαζουμε, δεν λενε τιποτα, εγω χανομαι και εμφανιζομαι με καποιο θεμα και γραφω μονο οταν ξερω η εχω καποια γνωση.

  14. #89
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987

  15. #90
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hector
    Εγγραφή
    22/06/2005
    Μηνύματα
    160
    Αρχικά δημιουργήθηκε από bartlal
    το κακο με σενα ειναι οτι κανεις το παγωνι σε ατομα που ΟΥΤΕ ξερεις ποιοι ειναι, ΟΥΤΕ τι κανουν...

    δεν ειναι θεμα ουτε κλικων ουτε προκειται να ακουσω εναν ΑΚΟΜΑ κοκκορα...





    ΥΓ: μην απαντησεις, απλα βαλε πρωτα το μυαλο σου κατω και σκεψου τι εγραψα...
    καλα εχεις χαζεψει εντελως....(ξερω τι σου χρειαζεται αλλα θα πρεπει να παρεις το καραβι...) τι καθεσε και λες στο παλικαρι....αφου γουσταρει να πικαρει ολο το forum και ολο το forum τσιμπαει και καθεται και γραφει και γραφει ενα καρο αμπελοφιλοσοφιες, συμβουλες, ηθικα διδαγματα, απομνυμονευματα, μανιφεστα ασφαλους οδηγησης και οτι κατεβασει η κουτρα μας
    οτι μ@λ@κι@ συζητηση εχει ανοιξει σχετικα με κοντρες, ξυλο, ιντρικες, πλεκτανες, και αλλες τετοιες αρχιδι@ς εχει σπασει τα ταμια και τα πληκτρολογια....

    ρε αρχηγε Ορεστη, πραγματικα αδερφε μου σου ευχομαι να εισαι παντα καλα...αλλα εισαι μεγαλος π@π@ρ@ς....ρε συ αρχησε να ασχολησε και με τιποτα αλλο...βρες κανα κοριτσακι...μεχρι τωρα με διασκεδαζες αλλα τωρα νομιζω οτι σε βαρεθηκα!

Σελίδα 6 από 9 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm duke 690,husqvarna 610 sm η bmw 650 xmoto????
    από Giannis_77 στο forum BMW
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 21/10/2008, 11:32
  2. XTX 660 '08 vs Husqvarna 610 SM '04
    από Ventus στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 48
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2008, 15:02
  3. husqvarna 610 te'04 vs adventure 640
    από sanguini στο forum KTM
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2008, 16:34
  4. Husqvarna 610 VS BMW C 1200
    από OrEsTiS82 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 199
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2007, 16:29
  5. Transalp 650 Vs Fazer 600 Vs Bmw 650 Gs
    από ΤΑSΟS στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/10/2004, 16:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF