Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 62

Θέμα: ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ?

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    --------->
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  2. #32
    desmoriders.gr κρίμα!!! Το avatar του/της nikos33ath
    Εγγραφή
    02/01/2007
    Μηνύματα
    119
    γιατι ?
    Μονο γέλια και χαβαλες?
    Δεν θέλω να επιβάλω ουτε θέμα συζητησης ,ουτε να αλλαξω ενα κλιμα παρέας που βρηκα!(μιλάω για το Δελεαρ),αλλα γιατι ενα τετοιος ή οποιοδηποτε τετοιος προβληματισμος ειναι off limit?

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos33ath
    αλλα γιατι ενα τετοιος ή οποιοδηποτε τετοιος προβληματισμος ειναι off limit?
    Σαφως και οχι.
    Αλλα μην απορησεις αν η κουβεντα καταληξει σε "και στην τελικη ρε φιλε αν δεν γουσταρεις την ζωη σου ελα να σου ριξω 2 κολωνες τωρα στην Αλεξανδρας να ερθεις στα ισα σου...σκεμπε! (το τελευταιο δεν ηταν απαραιτητο απλα για δραματικο εφφε)" :rotflmao: :rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  4. #34
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos33ath
    γιατι ?
    Μονο γέλια και χαβαλες?
    Δεν θέλω να επιβάλω ουτε θέμα συζητησης ,ουτε να αλλαξω ενα κλιμα παρέας που βρηκα!(μιλάω για το Δελεαρ),αλλα γιατι ενα τετοιο ή οποιοδηποτε τετοιος προβληματισμος ειναι off limit?
    οχι ρε παιδια δε με πιασατε...αμα θελετε εσεις να ρθειτε και να σπασετε το κεφαλι σας σχετικα με τη φορμαλιστικη κοινωνια της μεθοδευμενης υπερκαταναλωσης και την παρουσια ενος σοσιαλιστικου γκετο συνηθειων και συνθηκων διαβιωσης το οποιο τεμνει διχα και καθετως την παρουσα κοινωνικη κατασταση και οδηγει το ακροβατουντα σε ισορροπια τρομου ακροατη να αναρωτιεται αν ηταν ομοφυλοφιλος ο χαμουραμπι, καντε το ελευθερα.:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    για μενα το δελεαρ ειναι το γελιο και ο χαβαλες.η πλακα και η μηχανη.τα προβληματα μου θα τα λυσω οχι σε χρονο που αφιερωνω για μενα, αλλα σε χρονο που θα αφιερωσω για αυτα.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    Σαφως και οχι.
    Αλλα μην απορησεις αν η κουβεντα καταληξει σε "και στην τελικη ρε φιλε αν δεν γουσταρεις την ζωη σου ελα να σου ριξω 2 κολωνες τωρα στην Αλεξανδρας να ερθεις στα ισα σου...σκεμπε! (το τελευταιο δεν ηταν απαραιτητο απλα για δραματικο εφφε)" :rotflmao: :rotflmao:
    χαχαχαχαχααχ


    και η μεγαλυτερη πλακα ειναι οτι θα στο λεει ο Κρουκης που ΔΕΝ εχει μηχανακι....

  6. #36
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    --------->
    α γιωργη μη ξεχασω ρε...





    ---------> ---------->:a36:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #37
    Γιατι ειμαστε πολλοι που ειμαστε στο "παρα πεντε" και δεν θελουμε κ πολυ ακομα να την κανουμε
    μακρια απ'ολους κ ολα . . . .


    Οπως λενε . . .

    "Δεν ξερουμε τι θελουμε, αλλα ειμαστε σιγουροι οτι δεν το εχουμε . ."

    Ελα μου'ντε που ξερουμε τι θελουμε. . .

    Να περναμε καλα και να νιωθουμε καλα . . .

    (Την ειχα κανει ενα δραδυ κατα τις 2, πριν λιγα χρονια αλλα εφτασα μεχρι Λουτρακι . . . Την επομενη δεν ξερω . . . )
    Moto Metalheads Club \m/
    Τωρα και MotoGP Αγωνες!!

    Unified Network Systems

    WebHosting/ Mailhosting / Δικτυα /IT Support

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    χαχαχαχαχααχ


    και η μεγαλυτερη πλακα ειναι οτι θα στο λεει ο Κρουκης που ΔΕΝ εχει μηχανακι....
    Αρα κανει αυτο που εκανες και συ τοσα χρονια με το δικο σου...ΤΙΠΟΤΑ
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  9. #39
    desmoriders.gr κρίμα!!! Το avatar του/της nikos33ath
    Εγγραφή
    02/01/2007
    Μηνύματα
    119
    Δεν θα μου εκανε εντυπωση!
    και δεν μιλάω μονο για τα παιδια που μαζευεστε(-ομαστε τον τελευταιο καιρο),ειναι φυσιολογικο σε ενα μια παρεα απο πολλα ατομα με διαφορετικες εμπειριες,εννοιες,ονειρα,καταβολες κτλ
    Την ζωη μου την γουσταρω,δεν κλαιγομαι,απλα φανταζομαι οτι σε ολους μαζευονται πολλα καποια στιγμη!

  10. #40
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Το θεμα δεν ειναι να πηγαινεις βολτες ξελαμπικαρισματος σε φασεις που δεν εχεις υποχρεωσεις...αυτο το κανουμε ολοι.

    Κανα πρωϊ αμα σας την δωσει στον δρομο για την δουλεια, παρτε τ/φ οτι και καλα ειστε αρρωστοι η επεσε μετεωριτης στην ταρατσα σας (η μην παρετε καθολου γραψτε τους στα @@) και απλα καντε την.

    Μια φορα το εχω τολμησει και περασα καταπληκτικα!!

    Καθε χιλιομετρο που περναει και καθε βιωμα απο την διαδρομη το νοιωθεις πολυ πιο εντονα.

    Θες λιγο το οτι σκεφτεσαι πως σε αντιθετη περιπτωση θα ησουν στο γραφειο αντι στην εξοχη, θες το οτι τους την εσκασες; ...κατι τετοιο...μια γλυκια αισθηση ''αποδρασης'' εστω και προσωρινη...

  11. #41
    Ετσι ειναι... Καποιος παλια μου ειχε πει οτι οσοι μιλανε για αυτα, ποτε δεν φευγουν. Αυτος που θα φυγει ειναι εκεινος που καθεται σιωπηλος σε μια ακρη, και ενα πρωι απλα σηκωνεται και την κανει.

    Αλλα θελει ΤΕΡΑΣΤΙΑ @@ για να το κανεις αυτο.
    Μπορει να σε πρηζει η γκομενα, μπορει η δουλεια να ειναι σκατα, μπορει οι γονεις κ οι φιλοι να μην σε καταλαβαινουν και η πολη να κανει οτι μπορει να σου σπαει τα νευρα καθε μερα, αλλα φευγεις;;

    Αφηνεις την βολη σου; Την γκομενα, την δουλεια, το σπιτ και την πολη σου;
    Αφηνεις οσα ξερεις για το ΑΓΝΩΣΤΟ;
    Και αν ΔΕΝ σου κατσει;

    Το θεμα ειναι οτι ειμαστε ΟΛΟΙ χωμενοι στο συστημα μεχρι τα αυτια....
    Ξεκιναει απο την μανα/πατερα που θελει να μπουμε σε μια καλη σχολη να "σπουδασουμε", να γινουμε "ανθρωποι", να βρουμε μια καλη δουλεια, μια καλη κοπελα....
    Να "νοικοκυρευτουμε"....

    Και ετσι μπαινουμε στο τριπακι: παρε κ μια πιστωτικη για κανενα εξοδο γιατι "ανθρωποι ειμαστε"... Παρε και το αμαξακι γιατι η γκομενα θελει το βολεμα της οσο να ναι, αλλα απο την αλλη η μηχανη μηχανη...

    Και να τα εξοδα, και να τα σερβις, και να οι ασφαλειες, και να τα χρεη και οι τραπεζες....

    Και ξυπναμε μια μερα και δουλευουμε για να κλεινουμε ΤΡΥΠΕΣ... Και αντι για αυτο ανοιγουμε και ΑΛΛΕΣ: γαμος, παιδια, οικογενεια....

    Και απο εκει που μικροι ονειρευομασταν να ταξιδεψουμε τον κοσμο ολο με ενα δισακι στον ωμο, καταληγουμε στα Σεπολια να ξημερωνομαστε για το μεροκαματο....


    Νικο θυμασαι τις κουβεντες μας φιλε... Καποιος μου ειπε οτι υπαρχει λογος που θελω να ΦΕΥΓΩ ΜΑΚΡΥΑ, και οτι κυλαει στο αιμα μου η φυγη....
    Και τελικα ισως να ειναι αληθεια...

    Οπως και να εχει ομως εγω ισως να εχω ανοιχτους λογαριασμους με τη ζωη μου και να μην το λεω παραεξω. Απλα αν μια μερα εξαφανιστω, μην ανησυχησετε....

    Αλλα εγω εχω τσαμπουκαλευτει με τη ζωη μου εδω και χρονια και της την εχω φυλαγμενη στην γωνια: αν μου κανει την πουστια, θα ΤΗΝ ΚΑΝΩ μακρυα.
    Και ουτε Ducati, ουτε μηχανες, ουτε οικογενειες, ουτε φιλοι, ουτε γυναικες, ουτε τιποτα.

    Τα ονειρα κοστιζουν και δεν εχουμε @@ για να πληρωσουμε μαγκες.....
    Νίκος
    Open Horizons

  12. #42
    o prizontas Το avatar του/της orizontas
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.243
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
    Ετσι ειναι... Καποιος παλια μου ειχε πει οτι οσοι μιλανε για αυτα, ποτε δεν φευγουν. Αυτος που θα φυγει ειναι εκεινος που καθεται σιωπηλος σε μια ακρη, και ενα πρωι απλα σηκωνεται και την κανει.

    Αλλα θελει ΤΕΡΑΣΤΙΑ @@ για να το κανεις αυτο.
    Μπορει να σε πρηζει η γκομενα, μπορει η δουλεια να ειναι σκατα, μπορει οι γονεις κ οι φιλοι να μην σε καταλαβαινουν και η πολη να κανει οτι μπορει να σου σπαει τα νευρα καθε μερα, αλλα φευγεις;;

    Αφηνεις την βολη σου; Την γκομενα, την δουλεια, το σπιτ και την πολη σου;
    Αφηνεις οσα ξερεις για το ΑΓΝΩΣΤΟ;
    Και αν ΔΕΝ σου κατσει;

    Το θεμα ειναι οτι ειμαστε ΟΛΟΙ χωμενοι στο συστημα μεχρι τα αυτια....
    Ξεκιναει απο την μανα/πατερα που θελει να μπουμε σε μια καλη σχολη να "σπουδασουμε", να γινουμε "ανθρωποι", να βρουμε μια καλη δουλεια, μια καλη κοπελα....
    Να "νοικοκυρευτουμε"....

    Και ετσι μπαινουμε στο τριπακι: παρε κ μια πιστωτικη για κανενα εξοδο γιατι "ανθρωποι ειμαστε"... Παρε και το αμαξακι γιατι η γκομενα θελει το βολεμα της οσο να ναι, αλλα απο την αλλη η μηχανη μηχανη...

    Και να τα εξοδα, και να τα σερβις, και να οι ασφαλειες, και να τα χρεη και οι τραπεζες....

    Και ξυπναμε μια μερα και δουλευουμε για να κλεινουμε ΤΡΥΠΕΣ... Και αντι για αυτο ανοιγουμε και ΑΛΛΕΣ: γαμος, παιδια, οικογενεια....

    Και απο εκει που μικροι ονειρευομασταν να ταξιδεψουμε τον κοσμο ολο με ενα δισακι στον ωμο, καταληγουμε στα Σεπολια να ξημερωνομαστε για το μεροκαματο....


    Νικο θυμασαι τις κουβεντες μας φιλε... Καποιος μου ειπε οτι υπαρχει λογος που θελω να ΦΕΥΓΩ ΜΑΚΡΥΑ, και οτι κυλαει στο αιμα μου η φυγη....
    Και τελικα ισως να ειναι αληθεια...

    Οπως και να εχει ομως εγω ισως να εχω ανοιχτους λογαριασμους με τη ζωη μου και να μην το λεω παραεξω. Απλα αν μια μερα εξαφανιστω, μην ανησυχησετε....

    Αλλα εγω εχω τσαμπουκαλευτει με τη ζωη μου εδω και χρονια και της την εχω φυλαγμενη στην γωνια: αν μου κανει την πουστια, θα ΤΗΝ ΚΑΝΩ μακρυα.
    Και ουτε Ducati, ουτε μηχανες, ουτε οικογενειες, ουτε φιλοι, ουτε γυναικες, ουτε τιποτα.

    Τα ονειρα κοστιζουν και δεν εχουμε @@ για να πληρωσουμε μαγκες.....
















    +12.000.000.000.000.009 αστερια








    και μενουμε να κοιταμε τον οριζοντα ........




    καλα εκανε ο dim και εκανε format:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    +syn polla akomh

  13. #43
    Τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους αδερφε Οριζοντα.... Παρεα θα την κανουμε.....
    Νίκος
    Open Horizons

  14. #44
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Το φευγιο ειναι πρωτιστως πνευματικη κατασταση.

    απαξ και δουλευει στο μυαλο, τα υπολοιπα ερχονται απο μονα τους

    ..α! και πρωτα πρεπει να καταλαβεις απο τι θες να δραπετευσεις και μετα να οργανωσεις αποδραση....με γενικο ντου δεν γινεται τιποτις.



  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giorgosxt
    Δεν ξέρω ρε παιδιά εγώ ένα βράδυ που έφαγα τέτοια φρίκη έφυγα κατά της 01:00 το βράδυ από Καρδίτσα και βόλτα βόλτα έφτασα Αθήνα, το πρωί αναχώρισα πάλι για Καρδίτσα.
    Περιτό να σας πω ότι είμουνα άλλος άνθρωπος την άλλη μέρα.



    Γιώργο που έχεις χαθεί γαμώ τον μπελά μου;
    Fortis Fortuna Adiuvat

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. <<<< 50 ΦΟΡΕΣ >>>>
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2009, 10:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF