Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 62

Θέμα: ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ?

  1. #46
    o prizontas Το avatar του/της orizontas
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.243
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ταξιδευτής
    Τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους αδερφε Οριζοντα.... Παρεα θα την κανουμε.....

    τωρα που δεν εχω και μοτο ... και δεμενος και μαστιγωμενος ....

    με σχοινι να με τραβας ... εως την κολαση ...

    οπου και να πας .....

    κοκα κολα χαμογελα και συ ....

    συγνωμη το κρασακι φταιει ...

    αλκοολοικοι γιναμε εδω μεσα ....

  2. #47

    Re: ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos33ath
    Ποσες φορές σας ερχεται ,να τα παρατησετε όλα ,να παρετε την μηχανη και να φυγετε?
    Αλλα να φυγετε και να τ'αφησετε όλα πισω?
    Το ξερω οτι αυτα δεν ειναι καλα σημαδια,το ξέρω οτι δεν θα το κάνω!
    Αλλα ειμαι ο μονος που σκεφτεται ετσι?
    Υ.Γ Δεν ειναι και ο Νικός εδω(Ταξιδευτης)να τα συζητησουμε!!!!


    Γ@μησετ@...πολλες φορες μεσα στην εβδομαδα το σκεφτομαι και εγω αλλα αμα παω μια βολτα με το 610 τα ξεχναω ολα!

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos33ath
    Ποσες φορές σας ερχεται ,να τα παρατησετε όλα ,να παρετε την μηχανη και να φυγετε?
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OrEsTiS82
    Γ@μησετ@...πολλες φορες μεσα στην εβδομαδα το σκεφτομαι και εγω αλλα αμα παω μια βολτα με το 610 τα ξεχναω ολα!
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Ρε Ορεστις δεν στην λεω τωρα αλλα λογω τιμης εσυ ποιο νοημα βγαζεις απο την απαντηση σου σε σχεση με το αρχικο ερωτημα;:rotflmao:
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  4. #49
    Start getting involved with multi level marketing.

    It's your last resort to excellence.

  5. #50
    Get rich quick or die.

    Should you fail do so with style.

    MLM is your escapade to esoteric magnificence.

    With the power of synergy you can become affluent.

    Stop whining like a pussy. Do sth about it.

    Bitching and moaning won't get you anywhere.

    Start recruiting friends in your circle and grow richer in the process.

    Instead of spreading your pessimistic views on peers
    instill hope and hope you shall harness.

    Join our moneybookers mlm and flourish.

  6. #51
    Ανεκπληρωτο

    Σε καποιους αυτα τα πραγματα ειναι παντα εκει, οτι και να κανεις, οσο και να τρεξεις ειναι παντα εκει, για να σου θυμιζουν οτι δεν φτιαχτηκες για να ζεις ετσι

    και δεν ειναι ευτυχια το να βαλεις την ζωη σου σε ενα δρομο σιγουριας και βολεματος, αλλα οταν το συνειδητοποιησεις εισαι αρκετα εως πολυ βολεμενος για να ρισκαρεις


    I feel I owe you an apology. We have a rule...we never free a mind once it reaches a certain age. It's dangerous, and the mind has trouble letting go.

  7. #52
    Απλά Μέλος Το avatar του/της ntinlanden
    Εγγραφή
    16/02/2007
    Μηνύματα
    283
    ΝΙΚΟ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΔΩ

    ΑΠΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ & ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.065
    Και οπως ελεγε και ο ΜΕΓΑΣ Στελιος Καζαντζιδης σε ενα τραγουδι του:


    < Η ζωη μου ολη ειναι ενα καμινι, που χω πεσει μεσα και με σιγοψηνει
    η ζωη μου ολη ειναι ενα τσιγαρο, που δεν το γουσταρω κι ομως το φουμαρω >
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  9. #54
    ΜΕ ΚΡΕΜΑΣΑΝΕ!!!!!!! !!!! Το avatar του/της reptile4
    Εγγραφή
    02/06/2007
    Μηνύματα
    71
    ΠΩ ΠΩ!!!
    Νικο ειμαι ακριβως στην ιδια ακριβως θεση μ' εσενα, εκτος τον σπουδων.
    Δηλαδη δεν ξερω εχω αρχισει να νιωθω περιεργα. Σαν να με ξυπνησε καποιος και να βρεθηκα σε μια φυλακη χωρις καγκελα .
    Τι κανουμε ρεεεε, ειμαι 21 και εχω δικια μου δουλεια, αρραβωνιαστικια, αμαξι, μηχανη και ομως νιωθω σαν... δεν ξερω ενω τα εχω σχεδον ολα ζω σαν 40ρης.
    ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
    Βγαλτε με απο δω θελω να φυγωωωω.
    Τη με κανατε ρε παιδια, με κανατε να σκεφτω την καταντια μου. Αντι να παιρνω την μηχανη και να κοβω χλμ ζω σε μια ρουτινα σπιτι δουλεια σπιτι απο τωρα, τι θα κανω δλδ σε λιγα χρονια;
    Δεν ξερω με βαλατε σε σκεψεις που δεν ηθελα να θυμηθω γιατι με πιανει μελανχολια.

  10. #55
    desmoriders.gr κρίμα!!! Το avatar του/της nikos33ath
    Εγγραφή
    02/01/2007
    Μηνύματα
    119
    Τελικά δεν ειναι μονο θέμα ηλικίας,αλλα τρόπου ζωης!
    Μπλεξαμε σε εναν τροπο ζωης που ενω θεωρητικα τα εχουμε όλα,ειμαστε πιο παγιδευμένοι απο ποτέ!!!!
    Αναζητούνται λύσεις!!!!

  11. #56
    Αναζητούνται λύσεις!!!!

    Ευκολες λυσεις




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	suicide.jpg 
Προβολές:	65 
Μέγεθος:	29,5 KB 
ID:	105392
    Moto Metalheads Club \m/
    Τωρα και MotoGP Αγωνες!!

    Unified Network Systems

    WebHosting/ Mailhosting / Δικτυα /IT Support

  12. #57
    desmoriders.gr κρίμα!!! Το avatar του/της nikos33ath
    Εγγραφή
    02/01/2007
    Μηνύματα
    119
    φανταζομαι αστοχησες για να μιλας ακομα!

  13. #58
    Μακρια απο μας !!!




    Ειμαι της αντιθετης αποψης . . .

    Αλλα οταν εισαι στη δουλεια και σε πνιγουν ολα αντε να σκεφτεις καθαρα

    Παω να γινω τσοπανος να ηρεμησω . . . .

    Moto Metalheads Club \m/
    Τωρα και MotoGP Αγωνες!!

    Unified Network Systems

    WebHosting/ Mailhosting / Δικτυα /IT Support

  14. #59
    Super Tenerre & Dry Bread Το avatar του/της Tenerrius
    Εγγραφή
    18/09/2007
    Μηνύματα
    10
    Όλους μας πιάνει που και πού.

    Ή μας έχει πιάσει κάποτε.

    Συμφωνώ με τα όσα είπε ο Ταξιδευτής. Πολύ σωστά μίλησες. Ετσι είναι.

    Αυτό το άτιμο το βόλεμα... Ποιος το χαλάει; Ποιος το αλλάζει;;;

    Ετσι έλεγα κάποτε... "Θα πάρω τη μηχανή και θα οργώνω την Ελλάδα..." αλλά...
    Υποχρεώσεις

  15. #60
    Μέσα στα σκοτάδια του παραλογισμού μου υπάρχουν φορές που αναζητώ έναν βράχο να γκρεμοτσακιστώ, να φουντάρω από εφτά χιλιόμετρα ύψος και το κεφάλι μου να προσκρούσει πάνω στον πιο συμπαγή και άθραυστο βράχο, έτσι που η σύγκρουση να μην αφήσει κανένα σημάδι και τίποτα που να μαρτυράει ότι υπήρξα. Όχι, δεν είναι λόγοι απογοήτευσης, είναι συσσωρευμένη οργή, είναι μίσος που θέλει να εκφραστεί και η εναλλακτική μου κρίση δεν μπορεί να προσδιορίσει γιατί όταν θυμώνουμε θέλουμε πρωτίστως να καταστρέψουμε τους άλλους και μετά στρεφόμαστε στον εαυτό μας. Κάτι τέτοιες ώρες είναι που νιώθω τρελή, παρανοϊκή κι αλήθεια ίσως να είμαι, ίσως εγώ να πήρα λάθος τον κόσμο, να πίστεψα όλες τις γαμημένες λέξεις του και να άφησα στην άκρη όλες τις άμυνές μου για χάρη εκείνων που ποτέ δεν είπαν ότι με αγαπούν, αλλά κάποιος άλλος άνετα θα έλεγε ότι όντως με αγαπούν. Χα, νομίζεις?

    Μέσα στα σκοτάδια του παραλογισμού μου βρίσκω την ταπεινότητα του εαυτού μου, βρίσκω το κομμάτι εκείνο που κάποτε έχασα κι ως εκ θαύματος μου παρουσιάστηκε σήμερα. Κραδαίνω στο χέρι μου εκείνο το σπαθί που πάντοτε κρατούσα και χώνομαι με κραυγές στην μάχη. Θα πολεμήσω, όχι για μένα ούτε βέβαια για τους άλλους και την ανθρωπότητα -ποιος σας είπε ότι είμαι αλτρουιστής- αλλά έτσι, για το γαμώτο. Δεν με νοιάζει τι θα χάσω και για πόσο θα το χάσω, δεν με νοιάζει αν θα με πάρουν αιχμάλωτη σε στρατόπεδο συγκεντρώσεως κι ούτε αν θα καταλήξω να γίνω σαπούνι ή το γιουσουφάκι κάποιου φυλακισμένου. Αυτές οι καταστάσεις είναι συνηθισμένες, το μυαλό μου και το σώμα μου έχουν ανάγκη από νέο παραλογισμό και νέες μεθόδους ανάκτησης της προσωπικότητας.

    Γουστάρω να βουτάω στα σκατά και να αναδύομαι κάθε τόσο, γουστάρω να κάνω βουτιά σε βόθρο με εικόνες και πρόσωπα που απεχθάνομαι να βλέπω, αλλά κάθε πρωί ή κάθε νύχτα "υποχρεώνομαι" να τα αντικρύζω. Κάποτε νόμιζα ότι ήταν ευεργετικό, σήμερα δεν με νοιάζει και τόσο, ας είναι ό,τι θέλει να είναι, ας είναι ευεργετικό, ας είναι καταστροφικό, ας είναι και αποκρυπτογραφικό, η ουσία είναι μία: Ότι μέσα από όλα αυτά τα σκατά ανακαλύπτω κάθε μέρα νέες δυνάμεις να ανορθωθώ, να σηκωθώ ψηλά και να ουρλιάξω ένα "μολών λαβέ" τόσο δυνατά που ακόμα κι ο Gerard Butler θα ζήλευε. Αυτή τη βουτιά κάποιος θα την έλεγε άνετα παραλογισμό, για μένα είναι τρόπος ζωής, γιατί αν κάθε τόσο δεν κολυμπήσω τόσο βαθιά δεν θα νιώθω ζωντανός, δεν θα είμαι ζωντανός.

    Όχι, δεν είναι κατάθλιψη ούτε βέβαια οργή, είναι η πεμπτουσία της ύπαρξης, τουλάχιστον για μένα. Όποιος από όσους δεν επέλεξα να είναι δίπλα μου, αλλά υπάρχουν για λόγους που μόνο η φύση ή ανικανότητα κάποιου να πάρει προφυλάξεις μπορεί να εξηγήσει, αν κάποιος από αυτούς λοιπόν αποφασίσει να με κάνει να νιώσω ενοχές και τύψεις θα γευτεί ένα μικρό δείγμα της εκδίκησής μου. Κι όχι, δεν ντρέπομαι για τούτο, αν δεν χαντακώσω τον εαυτό μου, αν δεν τον ρίξω τόσο χαμηλά δεν θα δω τι είμαι ικανός να κάνω και να πετύχω. Δεν με νοιάζει αν στα λόγια οι άνθρωποι πιστεύουν σε μένα, με νοιάζουν οι πράξεις τους, το πως με κάνουν να νιώθω. Ως εδώ λοιπόν, όποιος θέλει, μπορεί να το γευτεί. Κοπιάστε, έτοιμη είμαι...

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. <<<< 50 ΦΟΡΕΣ >>>>
    από javrar6 στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 21/09/2009, 10:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF