Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!

  1. #1
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969

    Smile ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΜΦΟΡΟΥΜΙΤΕΣ!!!!!!ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!!!!

  2. #2
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΡΚΕΤΟΟΟΟΟΟΟ ΚΑΙΡΟ ΩΣ ΑΠΛΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ,ΕΛΥΣΑ ΠΟΛΛΕΕΕΕΕΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΥ-ΜΠΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΙ ΤΗΛΕΒΙΒΛΙΟΠΩΛΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ....ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΗΓΓΙΚΕΝ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΜΕΛΟΣ ΚΙ ΕΓΩ...

  3. #3
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    ΕΠΙ ΤΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΥΓΧΑΡΩ ΤΗ BMW HELLAS ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΗΣ...ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΚΑΝΑ ΣΕΡΒΙΣ 10.000ΧΛΜ ΣΕ ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟΝ ΚΑΛΦΑΡΕΝΤΖΟ,ΗΜΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ,ΦΟΒΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΣ,ΕΛΥΝΕ ΚΑΘΕ ΑΠΟΡΙΑ,ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΑΠΛΑ ΓΜΤ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕΡΒΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΕΜΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑ,ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΚΕΦΑΛΟ.ΛΟΙΠΟΝ,ΚΟΣΤΟΣ 120 ΕΥΡΩ,ΑΛΛΑΞΕ ΛΑΔΙΑ,ΦΙΛΤΡΟ ΛΑΔΙΟΥ..ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ.ΤΑ 90 ΕΥΡΩ ΕΡΓΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ BMW ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΒΑΣΕΙ ΤΙΜΟΛΟΓΙΟΥ ΚΑΙ ΕΡΓΑΤΟΩΡΑΣ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ,ΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ BY THE BOOK,ΕΙΧΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ...ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ,ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ,Μ..ΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ,TA SUZUKI EINAI ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ!!!!ΤΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΣΤΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΕΦΕΡΕ ΛΑΘΟΣ ΚΟΜΜΑΤΙ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΜΑΣΚΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΜΟΝΤ.02 ΚΙ ΑΛΛΗ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΟΝΤ.06
    ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΦΕΥΓΟΝΤΑΣ ΑΚΟΥΓΑ ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΘΟΡΥΒΟ,ΠΑΩ ΚΑΠΑΚΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΛΑΣΤΙΧΑ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ Ο ΤΥΠΟΣ ΚΙΤΡΙΝΙΣΕ,ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΕΝΤΩΣΕΣ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΑΛΥΣΙΔΑ,ΘΑ ΕΣΠΑΓΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΚΟΤΩΝΟΣΟΥΝΑ....ΤΣΙΤΑ Η ΑΛΥΣΙΔΑ ΛΕΜΕ!!!!!!!ΝΤΡΟΠΗ ΡΕΕΕΕΕ!!!!
    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ BMW HELLAS!!!!

  4. #4
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΛΕ Η ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ BMW HELLAS????

  5. #5
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.659

    Το συνηθίζεις να μιλάς μόνος σου ???
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan

    Το συνηθίζεις να μιλάς μόνος σου ???

    BMW έχει.....

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  7. #7
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Βασικά τι θα έλεγες να ξανασκεφτόσουνα λίγο την ρήση στην υπογραφή σου , γιατί κάτι τέτοια γραφτά, από poster-αφίσες του Βόρειου Βερολίνου φέρνουν σε κάποιους εδώ μέσα αλλεργία......

    Προστ......
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

  8. #8
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    ΚΑΤΑΡΧΑΣ OLDMAN ΟΧΙ,ΑΠΟ ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΔΕ ΜΙΛΑΩ ΣΥΧΝΑ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ,ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΛΠΑ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ...ΑΠΛΑ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ...
    ΑΝΤΥ 12 ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ Η ΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑΞΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΡΗΤΟ ΗΤΑΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΕ ΠΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ GROSSDEUTSCHLAND,ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ.ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ-BMW ΕΚΑΝΑ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΩ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΡΗΣΗ...ΓΙΑ ΑΥΤΟΤΙΜΩΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ

  9. #9
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
    ΑΝΤΥ 12 ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ Η ΡΗΣΗ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑΞΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΡΗΤΟ ΗΤΑΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΕ ΠΟΣΤΕΡ ΤΗΣ ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ GROSSDEUTSCHLAND,ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΠΑΡΟΙΜΙΑ.ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ-BMW ΕΚΑΝΑ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΒΡΕΘΩ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΣ ΤΟΥ ΠΛΕΥΡΗ ΚΑΙ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣ. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ΕΧΩ,ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΡΗΣΗ...ΓΙΑ ΑΥΤΟΤΙΜΩΡΙΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΣΕΡΒΙΣ ΣΤΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ
    Αγαπητέ εν Χριστώ Αδελφέ AUF…….

    Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τον αξιομακάριστο Georg von Frundsberg (πατέρα της προηγούμενης υπογραφής σου) αλλά υπάρχει με τους δεύτερους που αναφέρεις και ας προσπαθούν να πλασαριστούν ως ¨μελετητές πολεμικής ιστορίας¨

    Συνοδοιπόρος εδώ μέσα θα βρεθείς - αν το επιθυμείς - εντός και εκτός δρόμου, καβάλα σε μηχανή ή αναπαυτικής καρέκλας τσιπουροχασαποταβέρνας, για κανένα φεστιβάλ χοληστερίνης, αυξάνοντας στο κατακόρυφο και τις τρανσαμινάσες σου….

    Τέλος αφιέρωσε χρόνο στο να διαβάσεις τα posts των παιδιών εδώ μέσα και θα βρεις περισσότερα από όσα ζητάς για την μηχανή σου.


    Υ.Γ. Μία συμβουλή…..Μην λες στον Old και στον dirt για BMW .¨Έπεσαν μικροί από μια τέτοια , τους έχει μείνει, και δεν θέλουν ούτε να τις ακούν ούτε να τις βλέπουν
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

  10. #10
    Μέλος με μέλι Το avatar του/της marulis
    Εγγραφή
    09/06/2007
    Μηνύματα
    539
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
    Υ.Γ. Μία συμβουλή…..Μην λες στον Old και στον dirt για BMW .¨Έπεσαν μικροί από μια τέτοια , τους έχει μείνει, και δεν θέλουν ούτε να τις ακούν ούτε να τις βλέπουν



    Καλώς ήρθες φίλτατε καλά και όμορφα χμτρα . πάντα όρθιος και γερός.

    θελω να ΦΥΓΩ!!!!!!!!!!!
    ...........Πέταξες ψηλά , κι΄ας λεν σε ρηξαν, Γιάννη δε σε χωράει όλη η γηηηη .............
    Η μυρωδιά του εμετού από το χαλί φεύγει με γάλα η να το τρίψω με πράσινο σαπούνι;
    πω-πω μια κανονια!!!!

  11. #11
    Stops Squeaks!! Το avatar του/της lamoun
    Εγγραφή
    20/08/2004
    Μηνύματα
    1.363
    Καλώς ήρθες!!!

    O lamoun στη βροχή με λάδια είναι μέγας βρόντακας!


    Λάμπρος

  12. #12

  13. #13
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    ΑΝΤΥ 12 ΜΕΓΑΛΟ ΔΕΛΕΑΡ Η ΧΑΣΑΠΟΤΑΒΕΡΝΑ... ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟΣ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΟΥ!!! ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ Ο FRUNDSBERG ΕΙΧΕ ΤΟ COPYRIGHT TΗΣ ΡΗΣΗΣ. ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ Η 10Η ΜΕΡΑΡΧΙΑ ΠΑΝΖΕΡ ΕΙΧΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΙΧΕ ΠΡΟΚΛΗΘΕΙ ΝΤΟΡΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΕ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΙ ΕΚΕΙ Ο ΝΟΜΠΕΛΙΣΤΑΣ ΓΚΥΝΤΕΡ ΓΚΡΑΣ ΩΣ ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ...ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΠΑΡΕΚΤΡΑΠΕΙ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΑΤΡΑΠΟΥΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΕΔΩ! ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΤΡΑΝΣΑΜΙΝΑΣΕΣ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ TRANSALP?

  14. #14
    Willkommen mein general oberst...



    Παρακληση να μη γράφεις κεφαλαία


    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #15
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Wie Sie wollen mein Kapitän Haddock!

Παρόμοια θέματα

  1. ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Help!!:)
    από nickoeo12345 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2008, 21:48
  2. ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ
    από maria206_rc στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 307
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2005, 11:19
  3. Καλωσ Σασ Βρηκα
    από frog1 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 27/08/2004, 13:02
  4. Καλωσ Σασ Βρηκα Ωρε ..!!!
    από Μικρή Λουλού στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2004, 18:51
  5. Καλωσ Σασ Βρηκα
    από ΚΡΕΜΙΤΑΣ στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2004, 17:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF