Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 37

Θέμα: ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

  1. #1

    Arrow ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ

    ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΤΟΣ.
    ΕΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΟΝ ΜΑΡΤΗ ΟΤΑΝ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΜ ΤΙ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΘΑ ΠΑΡΩ.ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΠΗΡΑ ΤΟ V-STROM 650 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 17.000 ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΧΜ.ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ.ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ Battle Wing ΤΗΣ Bridgestone Η ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ MICHELIN,ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΜΙΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΠΙΕΣΑ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΣΚΙΣΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΑΛΛΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ.ΘΑ ΛΑΒΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠ'ΟΨΙΝ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΚΝΑ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    auta

  2. #2
    Ahmadinejad Το avatar του/της painterakis
    Εγγραφή
    24/06/2005
    Μηνύματα
    530
    εγω δυστυχως εβαλα τα anakee εδω και 10000 χιλιομετρα και δε θα σου πω και τα καλυτερα.
    αυτο το "στραμπουλιγμα" που κανει το πισω λαστιχο ειναι πολυ τρομακτικο οταν εισαι 2καλβαλος και φορτωμενος.
    εγω εχω το 650 αλλα εχω οδηγησει και 650 και 1000 με τα BW και ειναι αλλη κλαση.

  3. #3
    TA BW ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ
    auta

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από grenouig
    TA BW ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ
    Eίναι τρομερά λάστιχα. Θα μείνεις πολύ ευχαριστημένος.
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  5. #5
    Respect ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ,ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ? ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΒΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΝΟΜΗ ΤΗΣ Bridgestone.ΜΟΥ ΕΙΠΕ 260 ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΩ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ,ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΟΣΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑ ΟΣΟ Η ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.
    auta

  6. #6
    Αν δε κάνω λάθος λέγεται Θερμος και βρίσκεται στην Αγ. Σοφίας.
    Τα έβαλα πέρυσι 250€.
    Τώρα τι εννοείς καλή δουλειά; Λάστιχα είναι. Πας και σου τα αλλάζουν. Μισή ώρα υπόθεση.
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  7. #7
    ok..BW ΤΕΛΙΚΑ.Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΑΡΘΗΚΕ.
    auta

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    ta BW ειναι τελεια για το 650αρι
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harlek
    Εγγραφή
    28/08/2005
    Μηνύματα
    222
    Αρχικά δημιουργήθηκε από painterakis
    εγω δυστυχως εβαλα τα anakee εδω και 10000 χιλιομετρα και δε θα σου πω και τα καλυτερα.
    αυτο το "στραμπουλιγμα" που κανει το πισω λαστιχο ειναι πολυ τρομακτικο οταν εισαι 2καλβαλος και φορτωμενος.
    Πείτε τα, πείτε τα επιτέλους! Στην κατηγορία του Battlewing υπάρχει και το νέο Metzeler Tourance EXP με επίσης πολύ καλές κριτικές (δεν έχω προσωπική εμπειρία).

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    15/01/2006
    Μηνύματα
    205
    Αρχικά δημιουργήθηκε από harlek
    Πείτε τα, πείτε τα επιτέλους! Στην κατηγορία του Battlewing υπάρχει και το νέο Metzeler Tourance EXP με επίσης πολύ καλές κριτικές (δεν έχω προσωπική εμπειρία).
    μην πειραματιζεστε αδικα το BW ειναι το ιδανικο λαστιχο για το στρωμα...η ιδια η σουζουκι ιαπωνιας εδωσε νοτα να πωλειται απο εδω και μπρος το μηχανακι 650 και 1000 με πρωτο ελαστικο τοποθετησης το BW...
    Leave it to Random to needlesly complicated things

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harlek
    Εγγραφή
    28/08/2005
    Μηνύματα
    222
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Random
    μην πειραματιζεστε αδικα το BW ειναι το ιδανικο λαστιχο για το στρωμα...η ιδια η σουζουκι ιαπωνιας εδωσε νοτα να πωλειται απο εδω και μπρος το μηχανακι 650 και 1000 με πρωτο ελαστικο τοποθετησης το BW...
    Αυτό δε λέει και πολλά φίλε, στα ελαστικά πρώτης τοποθέτησης παίζει βασικό ρόλο ποιος κατασκευαστής κάνει την καλύτερη προσφορά. Και τα Trailwing ήταν επι χρόνια πρώτης τοποθέτησης στο Strom, αλλά είναι κατά γενική ομολογία οικτρά!
    Μ' αυτό δεν υπονοώ φυσικά ότι τα Battlewing είναι κακά, μην παρεξηγηθώ!!

  12. #12
    Παντα ορθιος Το avatar του/της mhtsorodas
    Εγγραφή
    09/03/2006
    Μηνύματα
    89
    Αρχικά δημιουργήθηκε από painterakis

    αυτο το "στραμπουλιγμα" που κανει το πισω λαστιχο ειναι πολυ τρομακτικο οταν εισαι 2καλβαλος και φορτωμενος.
    Με το στρωμα δεν τοχω ζησει,αλλα απο εναν φιλο με varadero που ρωτησα μου ειπε οτι σε καθε στροφη θελει καινουργιο σωβρακο!!!!
    Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window

  13. #13
    ΒW δές


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img_0843_resize.jpg 
Προβολές:	474 
Μέγεθος:	69,7 KB 
ID:	116528

  14. #14
    Ahmadinejad Το avatar του/της painterakis
    Εγγραφή
    24/06/2005
    Μηνύματα
    530
    .

  15. #15
    Αδερφε, οπως ψηθηκες για το VSTROM και δικαιωθηκες, ετσι ψησου και με τα BW και θα πινεις νερο στ ονομα μου!!! Τα βαλα στο 650 και ειναι τοσο καλα, που εχω την αισθηση οτι εχω αλλαξει και αναρτησεις. Τρομερη πληροφορηση στο μπροστινο και φοβερη αισθηση ασφαλειας κατω απ ολες τις συνθηκες.
    Βαλτα και πηγενε βορεια Ευβοια που εχει στροφιλικη και θα με θυμηθεις!!! Καλλα χιλιομετρα!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βοήθεια για λάστιχα CBF-250
    από Alchimistis στο forum Honda CBF's
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 24/06/2006, 19:22
  2. Βοήθεια για μονοκύλινδρα αερόψυκτα
    από ctpanoramix στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 13/12/2004, 13:01
  3. Ηλεκτονικος μετρητης για λαστιχα
    από ioannou_b στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 26/06/2004, 01:12
  4. Βοηθεια Για Επιλογη!!!!
    από djupiter στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2004, 01:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF