Σελίδα 101 από 255 ΠρώτοΠρώτο ... 519196979899100101102103104105106111151201 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.501 έως 1.515 από 3815

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....ΑΡΧΙΖΕΙ....ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ

  1. #1501
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gousgoun_69
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





  2. #1502
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    πααααααααλι κλαψα ρε χανουμια...?

    αμαν !!!

    δε θα στερεψουνε ποτε τα δακρυα ????

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #1503
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    πααααααααλι κλαψα ρε χανουμια...?

    αμαν !!!

    δε θα στερεψουνε ποτε τα δακρυα ????



    Δάκρυα;;; Για ποιο πράγμα;
    Που χάσαμε σε μία έδρα όπου ΔΕΝ καθαρίσατε ούτε εσείς ούτε ο ΠΑΟ; Ότι πάθατε το πάθαμε.
    Απλά πράγματα.
    Ή γιατί βγήκατε πρωταθλητές χειμώνα;
    Τι λε ρε παιοδί μου φοβερά πράγματα.
    Επιμένω και θα το λέω. Δικό μας είναι φέτος πάει και τελείωσε!
    Δεν λέω το ήθελα το σημερινό. Για να το σιγουρέψω 1000%!
    Αλλά κι έτσι... μου κάνει.
    Άλλωστε πως θα έχει ενδιαφέρον το πρωτάθλημα; Αλλιώς ας μας το δίνατε από τώρα να τελειώναμε.

  4. #1504
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Δάκρυα;;; Για ποιο πράγμα;
    Που χάσαμε σε μία έδρα όπου ΔΕΝ καθαρίσατε ούτε εσείς ούτε ο ΠΑΟ; Ότι πάθατε το πάθαμε.
    Απλά πράγματα.
    Ή γιατί βγήκατε πρωταθλητές χειμώνα;
    Τι λε ρε παιοδί μου φοβερά πράγματα.
    Επιμένω και θα το λέω. Δικό μας είναι φέτος πάει και τελείωσε!
    Δεν λέω το ήθελα το σημερινό. Για να το σιγουρέψω 1000%!
    Αλλά κι έτσι... μου κάνει.
    Άλλωστε πως θα έχει ενδιαφέρον το πρωτάθλημα; Αλλιώς ας μας το δίνατε από τώρα να τελειώναμε.

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    σε καλο σου βραδυατικο !!!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #1505
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    σε καλο σου βραδυατικο !!!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    Γέλα τώρα που μπορείς.
    Μετά... δεν θα έχεις χρόνο ούτε... για δάκρυα....

  6. #1506
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alximistis
    Γέλα τώρα που μπορείς.
    Μετά... δεν θα έχεις χρόνο ούτε... για δάκρυα....
    ναι στελακο μου....αλλα υπαρχει μια διαφορα...τα δικα μου ειναι δακρυα χαρας και τα δικα σου λυπης και θλιψης.

    παλιοζωη !!!!τι να πεις...καλη καρδια μωρε...

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  7. #1507
    η τάξη αρχίζει κ αποκαθίστατε

    ο ΘΡΥΛΟΣ πρώτος (χτες για το πέναλτυ λέτε που δεν μας εδωσε?)
    το βαζέλι 2ο

    και ακολουθούν οι μικρομεσαίες
    αεκακι
    αστερας τριπ

    στο σημερινο ντέρμπυ των μικρών νίκησε ο αστερας

    ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΕΙΜΩΝΑ ΠΟΙΟΣ ΒΓΗΚΕ ΡΕ?????????



    υ.γ μα πως μπορεί να είναι τόσο καραγκιόζης?ahahahaha

    "Τραϊανός Δέλλας: "Δεν μπορώ να καταλάβω πως κάτι διαιτητές έχουν βιονικά μάτια και βλέπουν στα 50 μέτρα και κάποιοι άλλοι δεν μπορούν να διακρίνουν στα πέντε. Ελπίζω οι Καλικάτζαροι να φύγουν τώρα με τα Φώτα."
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  8. #1508
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Το είχα πεί και στο παρελθόν , το λέω και τώρα... Η ΑΕΚ φέτος δεν βλέπεται...

    Κινείται με ταχύτητα "κηδείας"... δεν έχει χημεία και στα "δύσκολα" είναι εμφανές.

    ερωτήσεις προς όλους τους ΑΕΚτζήδες...

    1- Ο Μορέτο φαίνεται να έχει γίνει μόνιμος κάτω απο τα δοκάρια παρά την αστάθεια του. Πριν απο την φάση του goal , η μπάλα χτύπαγε πάνω του και έβγαινε έξω. Πάτε ενα στοίχημα οτι θα φάει πάγκο πάλι;

    2- Γιατί ο Μπλάνκο είναι συνέχεια έξω;... παίκτης που είναι φανερό οτι έχει το σκοράρισμα. Μια φάση έκανε και το κάρφωσε. Χώρια κάτι που ακούστηκε , οτι σκέφτονται λέει ακόμα να ανανεώσουν/αγοράσουν την οψιόν , γιατί λέει είναι ακριβός
    Δεν πειράζει... μπορεί να τον πάρει καμιά ομάδα εξωτερικού! Τι ξέρουν οι κουτόφραγκοι;

    3- Ο Ρίμπο ήταν κάκιστος χθες.... γιατί δεν τον άλλαξε; Μόλις μπήκαν Μανού και Λαγος ,πίεσε η ΑΕΚ. Τι περίμενε για να το κάνει;

    4- Καμία σχέση ο Άλβεζ με τον αδερφό του. Ποιανού επιλογή ήταν;

    Τα παραπάνω είναι κριτική και οχι αφορισμός προς το πρόσωπο του Φερέρ. Το κακό στην ΑΕΚ είναι οτι ο Ντέμης τον έχει αφήσει λάσκα και κάνει πειράματα που βγαίνουν σε κακό.

    Ο Αστέρας Τρίπολης είναι μια πάρα πολύ καλή ομάδα με δέσιμο-χημεία-Ανάπτυξη... αλλά με τα χάλια του ΠΟΚ , τον έχουν κάνει "Άρσεναλ". Μπράβο τους εκεί που είναι και μακάρι και την κούπα , μπας και κάποιοι ξυπνήσουν.

    Για τους άλλους δύο τώρα.

    Εντάξει η διαιτησία είναι κακή στην Ελλάδα... αλλά ενα πράγμα ρε παιδί μου, να "στηρίζει" τον Γαύρο , σε ιδιαίτερα σημεία (προ derby) με τέτοιες "παραστάσεις".

    Γιατί πέρα απο το goal που είναι στα όρια όταν ακυρώθηκε του Ηρακλή... έχουμε τις διακοπές και το φάγωμα χρόνου , αλλά και δύο φάσεις ανύπαρκτου offside που ήταν μισό goal... και οι δύο απο την πλευρά του linesman που ακύρωσε και το goal.
    Παικταράς ο Kovasevic αλλά κάποια στιγμή μπορεί να μην έχει το σκοράρισμα ή να λείψει... όπως σωστά είπε και ο Αλεξανδρής στην ΝΕΤ... τότε ποιός θα αναλάβει;

    Για τον ΠΑΟ... το πέναλτυ μπορεί να δοθεί αν και κατά τα ΜΜΕ είναι αμφισβητούμενο.

    Αλλά κανείς απο τους ιθύνοντες του ΠΑΟ δεν είδε οτι επί 90+ λεπτά είχαν σε επιφυαλκή το Ωνάσειο για το "καρδιακό" της απώλειας βαθμών;

    Για το πρωτάθλημα....

    ΈΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ.... μέχρι και ο ΑΡΗΣ και ο Αστ. Τρίπολης το παίρνουν άνετα με -6 και -8 νομίζω αντίστοιχα....

    Καταρχάς μια ισοπαλία στο επερχόμενο ντέρμπυ και μια νίκη της ΑΕΚ φέρνει και πάλι την ίδια βαθμολογία όπως πρίν. Η παράδοση λέει βέβαια πως συνήθως ο πρωταθλητής χειμώνα βγαίνει και στο τέλος.... αλλά μένει να δούμε αν θα ισχύσει ή οχι.

    Υπομονή λοιπόν.


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  9. #1509
    Εμενα δεν με νοιαζει αν θα παρει η ΑΕΚ πρωταθλημα.Απλα δεν με ενδιαφερει.Εμενα προσωπικα.

    Με ενδιαφερει να βλεπω ποδοσφαιρο.Με ενδιαφερει να βλεπω Ελληνες στην ομαδα οχι 8-9 ξενους και 2-3 Ελληνες να πεζουνε τσουκου τσουκου.Ποσο κατωτεροι μπορει να ειναι καποιοι πιτσιρικαδες απο τις ακαδημιες απο αυτους:

    Τοζερ ανυπαρκτος.
    Μαντουκα και Σεζαρ περνουν τσαμπα λεφτα.
    Αρουμπαρενα επισης.
    Ο Ριβαλντο δεν μπορει να παρει τα ποδια του και το μονο που κανει φετος ειναι δηλωσεις για το πρωταθλημα και διαφημισεις.Δυστυχως.
    Ο Αλβες εχει το ονομα οχι την χαρη.
    Ο Μορετο μπορει να κανει το καλυτερο και το χειροτερο.Σταθεροτητα 0.


    Ραμος και Μπλανκο εχουν κανει μερικα καλα παιχνιδια.Ο Λυμπε βαζει οτι φιλοτιμο εχει.


    Και τελος ο Φερερ.....Το ακαταλογιστο θα τελειωσει απο οτι βλεπω συντομα....Δεν χρησιμοποιει το υλικο που εχει καταλληλα.Δεν ξερω πως θα επρεπε να το κανει,αμα ηξερα θα ειμουνα προπονητης.



    Και αυτα δεν τα λεω συνεπεια του Αστερα.Μπραβο τα παιδια και παντα τετοια.Πιο πολυ θα χαρω να παρει πρωταθλημα ο Αστερας παρα η ΑΕΚ.


    Τα λεω απο την εικονα που βγαζει η ομαδα μου.Χαλια μαυρα.

  10. #1510
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    για το πεναλτυ του ΠΑΟ και εγω αυτο λεω...

    ειναι φαση δικοπο μαχαιρι για καθε διαιτητη...οποια και να ειναι η αποφαση του θα πεσει κραξιμα απο την μια η απο την αλλη πλευρα....

    μου θυμιζει το πεναλτυ που εκανε ο Κωνσταντινου στο ματς στην Λεωφορο, τοτε με τον Ευθυμιαδη....το οποιο κατα την προσωπικη μου αποψη ΗΤΑΝ πεναλτυ.

    Το θεμα στο Geek πρωταθλημα ειναι οτι οπως πολυ σωστα επισημανε και ο προπονητης του Απολλωνα Καλαμαριας, παρομοια φαση ετσι και συνεβαινε αντιθετα και στο ιδιο χρονικο σημειο , δεν υπηρχε καμια περιπτωση να σφυριχτει.

    Και πριν αρχισουν οι Ερυθροκιτρινες παπαριες, το αυτο πιστευω και για τις δικες τους ομαδες.

    Εχει συμβει πολλες φορες στο παρελθον και θα συμβαινει και στο μελλον.

    Προσοχη! δεν λεω οτι ηταν η δεν ηταν πεναλτυ, απλα επισημαινω οτι η αποφαση ενος διαιτητη επιρεαζεται 100% απο την ομαδα και την εδρα.

    Των γαυρων ο αγωνας ηταν γαμω τις παραστασεις....αντε και του χρονου στο Μροντγουεϊ...

    Το ειπα και σε προηγουμενο ποστ, μετα απο αυτα εχουν δικιο να λενε οτι λενε (οχι οι ΑΕΚτζηδες παντως...) δεν μπορει μια εβδομαδα πριν το μεταξυ μας ματσ να σπροχνωμαστε αμφοτεροι ετσι εκδηλα απο την διαιτησια...συγκυρια;....δεν νομιζω.





  11. #1511
    δεν σας βλέπω να λέτε για το πέναλτυ που μας έφαγε στην Θεσσαλονίκη????στο 0-0 και ενώ είχαμε κάνει και 2 ευκαιρίες...αυτό δεν αλλάζει δηλ το αποτέλεσμα
    και γιατι δεν έδωσε επανάληψη στο κορνερ που προηγήθηκε ο Ηρα αφού η μπάλα είχε στηθεί αντικανονικά?
    αρα όχι μονο δεν μας άφησε να προηγηθούμε αλλα μας έβαλε και πίσω στο σκορ ο διαιτητης με τον επόπτη
    ενω το ακυρωθεν γκολ είναι offside γιατι το αριστερό χέρι αυτου που σηκώθηκε για κεφαλιά (αλλα δεν την πήρε) είναι μπροστά απο τον αμυντικό μας
    και στο κάτω κατω μιλάμε για μια οριακή φάση έναντι δυο πεντακάθαρων...άρα σκορ 3-1 ποιος αδικήθηκε?(αν ακύρωνε του κόρνερ κ αφηνε το offside)



    το δε πέναλτυ χτες μονο πέναλτυ δεν ήταν.και μόνο που ήταν ο Καραγκούνης αυτός που το κέρδισε ο διαιτητης έπρεπε να το καταλάβει ότι ΔΕΝ υπάρχει περίπτωση πέναλτυ
    και δεν είναι οριακή φάση για να υπάρχουν δικαιολογίες
    σφαγή κανονική
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  12. #1512
    αν και πρωτος στην βαθμολογια δεν το χαρηκα πολύ διότι η ομάδα μου ευνοήθηκε εναντι του ηρακλή και προτιμουσα να έρθει ισοπαλία το ματς, τεσπα εγώ αυτο που θέλω να πω για αυτους που λένε για διαιτησία είναι οτι αν νομίζεται οτι μονο γαυρος ευνοειται σε μερικα παιχνιδια κάνεται λάθος καθώς την προηγούμενη αγωνιστικη δόθηκε παράδειγμα 1 πέναλτι κατά του πάντου που μονο ο διαιτητης το είδε, η άεκ παράδειγμα ειχε αδικήσει την λάρισσα με ενα πέναλτι που δεν είχε δοθεί πχ απλα οι διαιτητές ειναι κακοί, οσο γιατο πέναλτι που δόθηκε στον καραγκούνη έλεος, και οταν παντρεύτηκε και τον πάτησε η νύφη έκανε πεντε εντυπωσιακές κωλοτούμπες αλλα δεν του έδωσε ο παπάς πεναλτι. με λίγα λόγια οι διαιτησίες είναι πολλές φορές χάλια αλλα δεν νομίζω πως ειναι υπερ κάποιας συγκεκριμένης ομάδας , σε όλες κανουν λάθη υπέρ και κατά τους, το πρωτάθλημα ειναι στη μέση και οι 3 μεγάλοι ειναι κοντά ελπίζω και το άλλο μισο του πρωταθλήματος να είναι ετσι και να μας κρατήσει σε αγωνια. τέλος μπραβο στον αστέρα τριπολης που έδωσε παστελάκια σε όλους τους μεγάλους και εύχομαι αυτή η ομάδα του χρονου να μας εκπροσωπήσει στο uefa γιατί παίζει ωραία μπαλίτσα.

  13. #1513
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
    αν και πρωτος στην βαθμολογια δεν το χαρηκα πολύ διότι η ομάδα μου ευνοήθηκε εναντι του ηρακλή και προτιμουσα να έρθει ισοπαλία το ματς, τεσπα εγώ αυτο που θέλω να πω για αυτους που λένε για διαιτησία είναι οτι αν νομίζεται οτι μονο γαυρος ευνοειται σε μερικα παιχνιδια κάνεται λάθος καθώς την προηγούμενη αγωνιστικη δόθηκε παράδειγμα 1 πέναλτι κατά του πάντου που μονο ο διαιτητης το είδε, η άεκ παράδειγμα ειχε αδικήσει την λάρισσα με ενα πέναλτι που δεν είχε δοθεί πχ απλα οι διαιτητές ειναι κακοί, οσο γιατο πέναλτι που δόθηκε στον καραγκούνη έλεος, και οταν παντρεύτηκε και τον πάτησε η νύφη έκανε πεντε εντυπωσιακές κωλοτούμπες αλλα δεν του έδωσε ο παπάς πεναλτι. με λίγα λόγια οι διαιτησίες είναι πολλές φορές χάλια αλλα δεν νομίζω πως ειναι υπερ κάποιας συγκεκριμένης ομάδας , σε όλες κανουν λάθη υπέρ και κατά τους, το πρωτάθλημα ειναι στη μέση και οι 3 μεγάλοι ειναι κοντά ελπίζω και το άλλο μισο του πρωταθλήματος να είναι ετσι και να μας κρατήσει σε αγωνια. τέλος μπραβο στον αστέρα τριπολης που έδωσε παστελάκια σε όλους τους μεγάλους και εύχομαι αυτή η ομάδα του χρονου να μας εκπροσωπήσει στο uefa γιατί παίζει ωραία μπαλίτσα.


    Μπορει ο Καρα να εκανε τουμπες αλλα ηταν ανατροπη.... ΤΕΛΟΣ

  14. #1514
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    ok...
    - στην ΑΕΚ δεν δίνουν πέναλτυ με τον Αστέρα ενώ τεντώνει το χέρι ο αμυντικός στην περιοχή. Eπίσης σε μια λαβή jeet-katse kato με κεφαλοκλείδωμα στον Καφέ.
    - στον ΠΑΟ δίνουν πέναλτυ που για μερικούς είναι αμφισβητούμενο στο 90+ και ενώ ανοίγαν την φυσούνα για να πάνε στα αποδυτήρια.
    - στον ΟΣΦΠ δεν δίνει πέναλτυ (αν και δεν την είδα την φάση και δεν μπορώ να έχω γνώμη) και θεωρητικά επειδή ήταν μερικά εκατοστά εκτός γραμμής το κόρνερ δεν έπρεπε να μετρήσει. Επίσης κάνει συνεχόμενες διακοπές επί 10-15 λεπτά στο τέλος και δεν αφήνει τον Ηρακλή να παίξει μπάλα που έχει βάλει τον ΟΣΦΠ μέσα στην περιοχή του και του ακυρώνουν Goal ενώ στο Β ημίχρονο κάθε οριακή φάση είναι κατά του Ηρακλή (2 offside σε θέση για goal που δεν ίσχυαν).
    Προσθέστε οτι ο διαιτητης που σφύριξε το Ηρακλής - ΟΣΦΠ , μέχρι στιγμής έπαιζε μόνο σαν τέταρτος απο την αρχή του πρωταθλήματος!!!!! Μόνο χθες ήταν διαιτητής αγώνα!

    Εξηγήστε μου ποιά σφυρίγματα διαμορφώνουν αποτελέσματα απο τα παραπάνω;...και που δίνουν προβάδισμα;

    Αίντε ντε... σκεπτόμενοι άνθρωποι είσαστε! Μήπως αδικούν τους δύο μικρούς και τον ενα του ΠΟΚ , ενόψει του επικείμενου ντέρμπυ;

    Έτσι για να μπω και λίγο στο πετσί του "βαμμένου" μπας και κάνουμε και καμιά διαμάχη της προκοπής δηλαδή.

    Α.... και για να μην ξεχνιόμαστε... τον Αστέρα τον έθαψαν την επόμενη αγωνιστική που παίζει με την Λάρισσα , μιας και τον έβαλαν στις 15:00 το μεσημέρι που αποδεδειγμένα δεν τραβάει κανείς αθλητής. Μην τυχόν και σπάσει το ΠΟΚ και τους φτάσει με κανά ατυχές αποτέλεσμα στο ντέρμπυ (βλ. ήττα ΠΑΟ και περίπτωση ισοπαλίας) και τα κάνει άνω κάτω μετά.

    Μιλάμε ακόμα για πρωτάθλημα και μαγειρέματα;....

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  15. #1515
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gandalf dr685sm
    Το είχα πεί και στο παρελθόν , το λέω και τώρα... Η ΑΕΚ φέτος δεν βλέπεται...

    Κινείται με ταχύτητα "κηδείας"... δεν έχει χημεία και στα "δύσκολα" είναι εμφανές.

    ερωτήσεις προς όλους τους ΑΕΚτζήδες...

    1- Ο Μορέτο φαίνεται να έχει γίνει μόνιμος κάτω απο τα δοκάρια παρά την αστάθεια του. Πριν απο την φάση του goal , η μπάλα χτύπαγε πάνω του και έβγαινε έξω. Πάτε ενα στοίχημα οτι θα φάει πάγκο πάλι;

    2- Γιατί ο Μπλάνκο είναι συνέχεια έξω;... παίκτης που είναι φανερό οτι έχει το σκοράρισμα. Μια φάση έκανε και το κάρφωσε. Χώρια κάτι που ακούστηκε , οτι σκέφτονται λέει ακόμα να ανανεώσουν/αγοράσουν την οψιόν , γιατί λέει είναι ακριβός
    Δεν πειράζει... μπορεί να τον πάρει καμιά ομάδα εξωτερικού! Τι ξέρουν οι κουτόφραγκοι;

    3- Ο Ρίμπο ήταν κάκιστος χθες.... γιατί δεν τον άλλαξε; Μόλις μπήκαν Μανού και Λαγος ,πίεσε η ΑΕΚ. Τι περίμενε για να το κάνει;

    4- Καμία σχέση ο Άλβεζ με τον αδερφό του. Ποιανού επιλογή ήταν;

    Τα παραπάνω είναι κριτική και οχι αφορισμός προς το πρόσωπο του Φερέρ. Το κακό στην ΑΕΚ είναι οτι ο Ντέμης τον έχει αφήσει λάσκα και κάνει πειράματα που βγαίνουν σε κακό.

    Ο Αστέρας Τρίπολης είναι μια πάρα πολύ καλή ομάδα με δέσιμο-χημεία-Ανάπτυξη... αλλά με τα χάλια του ΠΟΚ , τον έχουν κάνει "Άρσεναλ". Μπράβο τους εκεί που είναι και μακάρι και την κούπα , μπας και κάποιοι ξυπνήσουν.

    Για τους άλλους δύο τώρα.

    Εντάξει η διαιτησία είναι κακή στην Ελλάδα... αλλά ενα πράγμα ρε παιδί μου, να "στηρίζει" τον Γαύρο , σε ιδιαίτερα σημεία (προ derby) με τέτοιες "παραστάσεις".

    Γιατί πέρα απο το goal που είναι στα όρια όταν ακυρώθηκε του Ηρακλή... έχουμε τις διακοπές και το φάγωμα χρόνου , αλλά και δύο φάσεις ανύπαρκτου offside που ήταν μισό goal... και οι δύο απο την πλευρά του linesman που ακύρωσε και το goal.
    Παικταράς ο Kovasevic αλλά κάποια στιγμή μπορεί να μην έχει το σκοράρισμα ή να λείψει... όπως σωστά είπε και ο Αλεξανδρής στην ΝΕΤ... τότε ποιός θα αναλάβει;

    Για τον ΠΑΟ... το πέναλτυ μπορεί να δοθεί αν και κατά τα ΜΜΕ είναι αμφισβητούμενο.

    Αλλά κανείς απο τους ιθύνοντες του ΠΑΟ δεν είδε οτι επί 90+ λεπτά είχαν σε επιφυαλκή το Ωνάσειο για το "καρδιακό" της απώλειας βαθμών;

    Για το πρωτάθλημα....

    ΈΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ.... μέχρι και ο ΑΡΗΣ και ο Αστ. Τρίπολης το παίρνουν άνετα με -6 και -8 νομίζω αντίστοιχα....

    Καταρχάς μια ισοπαλία στο επερχόμενο ντέρμπυ και μια νίκη της ΑΕΚ φέρνει και πάλι την ίδια βαθμολογία όπως πρίν. Η παράδοση λέει βέβαια πως συνήθως ο πρωταθλητής χειμώνα βγαίνει και στο τέλος.... αλλά μένει να δούμε αν θα ισχύσει ή οχι.

    Υπομονή λοιπόν.


    Gandalf


    Μάγε... αρχίζεις να με εκνευρίζεις!!! Πάρα πολύ!!!
    Σοβαρά μιλάς πως η ΑΕΚ δεν βλέπεται;;; Δηλαδή εχτές παρά την ήττα μας η αντίδρασή μας δεν σε ικανοποίησε;;;;;
    Φάγαμε ένα γκολ από τον ανύπαρκτο τερματοφύλακα που έχουμε και που όντως απ΄την αρχή φωνάζουμε και τα χώνουμε σε αυτόν. ΟΚ δεκτόν.
    Τρως ένα τόσο χαζό γκολ η ψυχολογία σου πάει περίπατο και μέχρι να "ξαναμπεις" στο παιχνίδι να κοιτάξεις τι γίνεται τρως και το δεύτερο.
    Που δεν συμβαίνει αυτό στο ποδόσφαιρο;;;;
    Και τι θα γίνει επιτέλους με σας τους προπονητές της εξέδρας και τους μίζερους της ΑΕΚ μπορώ να μάθω;
    Κάναμε μία ήττα σε μία έδρα απ' όπου δεν έχει περάσει κανείς από τους τρεις "μεγάλους". Κανείς!
    Κι αμέσως βγάλατε συμπεράσματα γιατί δεν κάνει αυτό ο φερέρ γιατί το άλλο.
    Χρόνια τώρα η ΑΕΚ αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα. Τους προπονητές της εξέδρας οι οποίοι τελικά μέχρι πρόσφατα έκαναν ότι γούσταραν.
    Λες και περιμένετε ρε παιδάκι μου να γίνει η στραβή για να ξεκινήσετε όλοι μαζί την κλάψα και το κράξιμο.
    Αυτό είναι νοοτροπία μικρής ομάδας και γι αυτά μας λένε αεκάκι!

    Επιμένω το πρωτάθλημα είναι δικό μας!
    Ο αγώνας ήταν καταπληκτικός και πολλά μπράβο στον Αστέρα που μας έχει κάνει μαύρη τη ζωή των πρωτευουσιάνων.
    Τελεία και παύλα.

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 13:37
  2. ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ
    από blueblack στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 809
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2007, 14:48
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF