Σελίδα 2 από 255 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 3815

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....ΑΡΧΙΖΕΙ....ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ

  1. #16
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΔΥΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΣΟΥ..............

    Πρώτον .....ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΑΥΡΟΙ..........έπιστήμονες νά ξεχνιόμαστε μέ τίς
    κούπες τού Μαίου,έτσι όπως τίς παίρνουν...!!!!!!!

    Καί δεύτερον...........

    25350......ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ Η ΑΕΚ..................ΧΩΡΙΣ ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ...........

    Είσαι φάουλ,ή Όρίτζιναλ ΑΕΚ............έχει άποσυνδεθεί έδώ καί πολλά χρόνια άπό
    τήν κερκίδα όρίτζιναλ........!!!!!!!!!!!
    Κάπου έκεί στή δεύτερη φυγή τού Σέρβου............
    Ξέρεις πόσα είσιτήρια πήρε ή όρίτζιναλ άπό αύτά τά 25350.......έπισήμως...???????

    Κ Α Ν Ε Ν Α................

    υγ. Ή Βέροια συμφώνησε μέ τό συνδρομητικό καί .........
    Σάββατο 19.00 άπό τό SS1 θά έχει τό Βέροια-ΑΕΚ


    Δύο παρατηρήσεις στις παρατηρήσεις:

    1. Δε νομίζω να είναι όλοι οι γαύροι το ίδιο φυτά. Απλά τα φυτά είναι που βγαίνουν και πανηγυρίζουν και αυτό είναι που φαίνεται.

    2. Η ορίτζιναλ έχει αποσυνδεθεί γιατί με τις προοπτικές που δείχνει να έχει η ομάδα με τον Ντέμη δεν έχει πάτημα για να διεκδικήσει τίποτα. Απλά αν γίνουν στραβές και ο κόσμος είναι γενικά σε αναβρασμό θα βρει ευκολότερα πάτημα για να ξαναεμπλακεί.

    Η φτώχια φέρνει γκρίνια και στα καλύτερα σπίτια!
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  2. #17
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Δύο παρατηρήσεις στις παρατηρήσεις:

    1. Δε νομίζω να είναι όλοι οι γαύροι το ίδιο φυτά. Απλά τα φυτά είναι που βγαίνουν και πανηγυρίζουν και αυτό είναι που φαίνεται.

    2. Η ορίτζιναλ έχει αποσυνδεθεί γιατί με τις προοπτικές που δείχνει να έχει η ομάδα με τον Ντέμη δεν έχει πάτημα για να διεκδικήσει τίποτα. Απλά αν γίνουν στραβές και ο κόσμος είναι γενικά σε αναβρασμό θα βρει ευκολότερα πάτημα για να ξαναεμπλακεί.

    Η φτώχια φέρνει γκρίνια και στα καλύτερα σπίτια!

    ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΥΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ........


    Τά φυτά έχουν όλα τά διαρκείας στό θρύλο..???
    Γιατί έγώ αύτό είσέπραξα παράδειγμα μέ Αίγάλεω.......Γιάννενα....κ.λ.π.
    Σέ ποιόν άπευθύνεται ό presidant όταν λέει πάμε γιά νά πάρουμε
    τό CH.L......???
    Ή τήν άλλη χρονιά πάμε τώρα γιά τό Ούέφα....!!!!!!!
    Είδες έσύ πολλούς μή φυτά,πού βγήκαν έδώ καί 10 χρόνια καί είπαν ....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.....
    άς παίξουμε καί μπάλλα....
    γιατί έγώ όλους νά μοστράρονται δίπλα στίς κούπες τούς βλέπω άπό τόν πλέον άνώνυμο
    καί άγνωστο....ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ........μέχρι ύπουργούς καί βουλευτές....!!!!!!


    Γιά τό δεύτερο μέρος.....
    Θύμισε μου έσύ πότε Έλληνική όμάδα έχασε τόν τίτλο
    προτελευταία άγωνιστική στό γήπεδο της....χάνοντας άπό μιά άδιάφορη
    κωλοπετινίτσα,.........ΙΩΝΙΚΟ.........

    ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ 65000 ΚΟΣΜΟ..............οί όποίοι άφού χειροκρότησαν
    τό νικητή έφυγαν....ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ...?????

    ΘΕΣ ΠΙΟ ΣΤΡΑΒΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ....????????

    Τό ότι είμαστε πρώτοι στά διαρκείας καί άκόμα περιμένουμε έναν τίτλο
    ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ...?????

    ΜΗ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΞ' ΙΔΙΩΝ..........Παοκάρα.......!!!!!



  3. #18
    άσε μας ρε irinia τα πετάς ,τα πιστεύεις και θέλεις να τα πιστέψουμε και εμείς?

    πλάκα μας κάνεις?

    ΤΟ ΠΛΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ??ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΕΤΣΙ

    μην μας τρελένεις τώρα άντε μπράβο
    ότι είσαι σκέτη φανατίλα και δεν πρόκειται να δεχτείς ποτε τπτ το έχουμε καταλάβει...αιντε


    και μιλάς εσύ μετα για παρωπίδες...κοίτα να τις βγαλεις πρώτα και βλέπουμε

    και όχι τα εισητήρια διάρκειας δεν μου λεει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.σιγα το σημαντικό!!!!το λέτε και χαίρεστε για το κατόρθωμα!!!που στο διάολο είναι κατόρθωμα και εγώ δεν το βλέπω.ΔΕΝ διαφέρεις πολύ με τα μέλοι που βρίζεις...τα ίδια πληρώνετε η ονομασία αλλάζει...κατάλαβες μέλος
    αντιθέτως το θεωρώ προβατοποίηση να πάρω εισητήριο διαρκείας.δεν είχα ούτε θα έχω ποτε
    μακάρι να μην καταντήσει ποτέ η ομάδα μου να έχει τα περισσότερα διαρκείας.αν και σε ποσοστο θέσεις/διαρκείας δεν ξέρω τι γίνεται
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  4. #19
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Το όνειδος μια ομάδος ήταν εκείνο με το πλοίο φίλε... και για μένα, όπως θα έμπαινε το πλοίο μέσα θα έπρεπε να είχε κλούβες μπροστά στην μπουκαπόρτα και να τούς έπαιρναν μαζί τους.
    Να τους πήγαιναν στα ναυπηγία να φτιάξουν το επόμενο!!!

    Αλλά το θέμα είναι οτι ακόμα και εκεί δεν είχαν υποστήριξη απο την ΠΑΕ! Αυτό λέμε τόση ώρα. Τους "άδειασε" και εκεί και μάλιστα απαίτησε την πληρωμή των ζημιών απο τους καταδικασθέντες , αφού βέβαια πλήρωσε η ίδια πρώτα.

    Εκεί είναι η διαφορά , φίλε μου. Στο "κανάκεμα". Και δυστυχώς με γεγονότα και αποδείξεις , δεν είναι λίγες φορές που ΚΑΙ ο ΟΣΦΠ το έκανε και το κάνει .Θυμίσου Μαρκόπουλο και επεισόδια, "υπάλληλοι ΠΑΕ" για να έχουν και την κατάλληλη νομική βοήθεια κτλ. (αν και τελικά δεν την είχαν λόγω πίεσης)

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  5. #20
    ναι και μετά τα μάζεψε
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  6. #21
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    απο όσο θυμάμαι τουλάχιστον δεν "μάζεψε" τίποτα. Έκανε αγωγές στους καταδικασθέντες και εκκρεμούν δικάσιμες για τις αποζημιώσεις προς την ΠΑΕ ΑΕΚ. Συν το οτι απαγορεύτηκε η είσοδος σε αυτούς στα εντός έδρας παιχνίδια. Τουλάχιστον έτσι θυμάμαι οτι έγινε.

    Αν έχεις κάτι άλλο (απο επίσημη πηγή) παρακαλώ ενημέρωσε με.

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  7. #22
    Μου τη δίνει... Το avatar του/της Sferopetadhn
    Εγγραφή
    23/03/2006
    Μηνύματα
    69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από iriniaa
    ΞΑΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΔΥΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ........


    Τά φυτά έχουν όλα τά διαρκείας στό θρύλο..???
    Γιατί έγώ αύτό είσέπραξα παράδειγμα μέ Αίγάλεω.......Γιάννενα....κ.λ.π.
    Σέ ποιόν άπευθύνεται ό presidant όταν λέει πάμε γιά νά πάρουμε
    τό CH.L......???
    Ή τήν άλλη χρονιά πάμε τώρα γιά τό Ούέφα....!!!!!!!
    Είδες έσύ πολλούς μή φυτά,πού βγήκαν έδώ καί 10 χρόνια καί είπαν ....ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ.....
    άς παίξουμε καί μπάλλα....
    γιατί έγώ όλους νά μοστράρονται δίπλα στίς κούπες τούς βλέπω άπό τόν πλέον άνώνυμο
    καί άγνωστο....ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ........μέχρι ύπουργούς καί βουλευτές....!!!!!!


    Γιά τό δεύτερο μέρος.....
    Θύμισε μου έσύ πότε Έλληνική όμάδα έχασε τόν τίτλο
    προτελευταία άγωνιστική στό γήπεδο της....χάνοντας άπό μιά άδιάφορη
    κωλοπετινίτσα,.........ΙΩΝΙΚΟ.........

    ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ 65000 ΚΟΣΜΟ..............οί όποίοι άφού χειροκρότησαν
    τό νικητή έφυγαν....ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ...?????

    ΘΕΣ ΠΙΟ ΣΤΡΑΒΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ....????????

    Τό ότι είμαστε πρώτοι στά διαρκείας καί άκόμα περιμένουμε έναν τίτλο
    ΔΕ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ...?????

    ΜΗ ΚΡΙΝΕΙΣ ΕΞ' ΙΔΙΩΝ..........Παοκάρα.......!!!!!


    Κι εμείς στο 4-4 με την Ατλέτικο μείναμε μισή ώρα μετά τομ ατς και χειροκροτούσαμε, αλλά τουλάχιστον τότε βλέπαμε ωραία μπάλα. Ας είχες περάσει κι εσύ όσα πέρασε ο ΠΑΟΚ με όλα τα λαμόγια τα τελευταία 20 χρόνια και θα βλέπαμε πώς θα ήσουν.

    Όλοι είναι ίδιοι! Δε μπορώ να δεχτώ ότι οι οπαδοί κάποιων ομάδων είναι περισσότερο ή λιγότερο έξυπνοι από άλλους. Απλά οι ομάδες περνούν περιόδους που έχουν κάποιο μέλλον και τα πράγματα ηρεμούν και περιόδους προβλημάτων όπου όλα και όλοι γκρινιάζουν.

    Τώρα γιατί ένας γαύρος με διαρκείας είναι βλάκας και ένα χανούμι είναι μάγκας δεν το καταλαβαίνω. Το ότι η ομάδα του έχει κάνει πολλά τα τελευταία χρόνια δεν είναι δυνατόν να τον κάνει να αλλάξει και ομάδα. Το βλέπει ως μαγκιά και γουστάρει κούπες. Κι εγώ το ίδιο μπορεί να έκανα. Όταν θα μου δώσει πέναλτι έξω απ' την περιοχή και δύο κίτρινες για θέατρο σε αντίπαλο παίχτη (που ήταν και οι δύο πέναλτι) τότε θα σου πω.
    ''ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ....ΘΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ???'' busa (c)

    "Το μόνο κοντρόλ που ξέρεις είναι της τηλεόρασης" busa (c2)

  8. #23
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn

    Όλοι είναι ίδιοι! Δε μπορώ να δεχτώ ότι οι οπαδοί κάποιων ομάδων είναι περισσότερο ή λιγότερο έξυπνοι από άλλους. Απλά οι ομάδες περνούν περιόδους που έχουν κάποιο μέλλον και τα πράγματα ηρεμούν και περιόδους προβλημάτων όπου όλα και όλοι γκρινιάζουν.

    Τώρα γιατί ένας γαύρος με διαρκείας είναι βλάκας και ένα χανούμι είναι μάγκας δεν το καταλαβαίνω.
    σε αυτά δεν έχω να προσθέσω τίποτα παραπάνω.καλυμένος 100%.
    εξάλλου αυτά λέω και εγώ τόσο καιρό

    γιατι είναι τόσο δυσκολονόητα δεν μπορώ να το εξηγήσω
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Κι εμείς στο 4-4 με την Ατλέτικο μείναμε μισή ώρα μετά τομ ατς και χειροκροτούσαμε, αλλά τουλάχιστον τότε βλέπαμε ωραία μπάλα. Ας είχες περάσει κι εσύ όσα πέρασε ο ΠΑΟΚ με όλα τα λαμόγια τα τελευταία 20 χρόνια και θα βλέπαμε πώς θα ήσουν.

    Όλοι είναι ίδιοι! Δε μπορώ να δεχτώ ότι οι οπαδοί κάποιων ομάδων είναι περισσότερο ή λιγότερο έξυπνοι από άλλους. Απλά οι ομάδες περνούν περιόδους που έχουν κάποιο μέλλον και τα πράγματα ηρεμούν και περιόδους προβλημάτων όπου όλα και όλοι γκρινιάζουν.

    Τώρα γιατί ένας γαύρος με διαρκείας είναι βλάκας και ένα χανούμι είναι μάγκας δεν το καταλαβαίνω. Το ότι η ομάδα του έχει κάνει πολλά τα τελευταία χρόνια δεν είναι δυνατόν να τον κάνει να αλλάξει και ομάδα. Το βλέπει ως μαγκιά και γουστάρει κούπες. Κι εγώ το ίδιο μπορεί να έκανα. Όταν θα μου δώσει πέναλτι έξω απ' την περιοχή και δύο κίτρινες για θέατρο σε αντίπαλο παίχτη (που ήταν και οι δύο πέναλτι) τότε θα σου πω.

    Ειπαμε......ΚΑΦΡΟΙ υπαρχουν παντου και εχουν ολοι.......το θεμα ειναι τι κανουν αυτοι που μπορουν να κανουν κατι και να τραβηξουν κανενα αυτι......ο ενας εγινε ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ,ΛΑΜΟΓΙΟ,ΑΡΤΕΜΗΣ,ΚΟΥΚΟΥΛΟΦΟΡΟΣ....ο αλλος ειπε αυτους εχουμε,τι να κανουμε.....και βεβαια τους δινει και χρονο στο καναλι του για να κανουν προπαγανδα (πολλες φορες εριστικη μην πω κατι χειροτερο) και οχι να μιλεισουν μονο για την ομαδα τους....
    Οσο αφορα τα κοροιδα και τους μαγκες........αν μου ελεγε ο Κοντος οτι για να παρω διαρκειας πρεπει να γινω μελος πρωτα και μετα να βαλω δοσεις για ενα τριετες διαρκειας για να μου φερει τον Ronaldinhio,Kaka,Ronaldo.....ε ρε φιλε καλο ειναι και το Σουπερ Σπορτ.....

    υ.γ. Την πρωτη χρονια του Ντεμη,που τα οικονομικα ηταν πολυυυυυυυυυυ στενα,δεν διστασε να πεταξει απο τα επισημα καποιον που ειχε πληρωσει 4000 γιουρο νομιζω,επειδη πεταξε ενα μπουκαλι στον Ribo........o Σωκρατες στις ΠΑΛΙΟΚΟΤΕΣ που πλακωσαν στα επισημα τον παππου τον Γραννιτσα (τοσο κοτες ρε πουστη μου) τι εκανε ειπαμε???

    υ.γ.ο Ντεμης δεν διστασε να ''δωσει'' τον Αγη στην αστυνομια για τα επεισοδια τις Λειβαδιας.Ποιος ειναι ο Αγης???ειναι απλα το παλλικαρι που πηγαινε στο κεντρο του γηπεδου και καναμε ολοι μαζι Χερια.....τον Τσουκαλα που τα ελεγε με τον Μπασινα στο κορνερ τι εγινε???η με αυτους που στην Ριζουπολη σκιζανε την φυσουνα και πλακωναν τους Βαζελους τι εγινε???

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Κι εμείς στο 4-4 με την Ατλέτικο μείναμε μισή ώρα μετά τομ ατς και χειροκροτούσαμε, αλλά τουλάχιστον τότε βλέπαμε ωραία μπάλα. Ας είχες περάσει κι εσύ όσα πέρασε ο ΠΑΟΚ με όλα τα λαμόγια τα τελευταία 20 χρόνια και θα βλέπαμε πώς θα ήσουν.

    Όλοι είναι ίδιοι! Δε μπορώ να δεχτώ ότι οι οπαδοί κάποιων ομάδων είναι περισσότερο ή λιγότερο έξυπνοι από άλλους. Απλά οι ομάδες περνούν περιόδους που έχουν κάποιο μέλλον και τα πράγματα ηρεμούν και περιόδους προβλημάτων όπου όλα και όλοι γκρινιάζουν.

    Τώρα γιατί ένας γαύρος με διαρκείας είναι βλάκας και ένα χανούμι είναι μάγκας δεν το καταλαβαίνω. Το ότι η ομάδα του έχει κάνει πολλά τα τελευταία χρόνια δεν είναι δυνατόν να τον κάνει να αλλάξει και ομάδα. Το βλέπει ως μαγκιά και γουστάρει κούπες. Κι εγώ το ίδιο μπορεί να έκανα. Όταν θα μου δώσει πέναλτι έξω απ' την περιοχή και δύο κίτρινες για θέατρο σε αντίπαλο παίχτη (που ήταν και οι δύο πέναλτι) τότε θα σου πω.
    Για τους Καφρους του Παοκ δεν εχω να πω τιποτα η μαλλον.......ποιος δεν θυματε περισυ τον Cesar προσπαθει να κανει ενα κορνερ,να πεφτουν τα παντα,ο εποπτης να εχει φτασει στο κεντρο,ο διαιτητης απο αποσταση να διαταζει να εκτελεστει το κορνερ,και ο Cesar να του δινει την ΜΠΕΤΟΒΕΡΓΑ που ειχε πεσει στο γηπεδο......και το χειροτερο........ο προεδρος σας εδινε τον τελευταιο αγωνα της καριερας του,σε ενα φιλικο που ειδε σχεδον ολος ο κοσμος,σε εναν αγωνα τιμης για αυτον.....και καποιοι ασχολιοντουσαν με τον Σαλπιγγιδη..........ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
    Κι εμείς στο 4-4 με την Ατλέτικο μείναμε μισή ώρα μετά τομ ατς και χειροκροτούσαμε, αλλά τουλάχιστον τότε βλέπαμε ωραία μπάλα. Ας είχες περάσει κι εσύ όσα πέρασε ο ΠΑΟΚ με όλα τα λαμόγια τα τελευταία 20 χρόνια και θα βλέπαμε πώς θα ήσουν.

    Όλοι είναι ίδιοι! Δε μπορώ να δεχτώ ότι οι οπαδοί κάποιων ομάδων είναι περισσότερο ή λιγότερο έξυπνοι από άλλους. Απλά οι ομάδες περνούν περιόδους που έχουν κάποιο μέλλον και τα πράγματα ηρεμούν και περιόδους προβλημάτων όπου όλα και όλοι γκρινιάζουν.

    Τώρα γιατί ένας γαύρος με διαρκείας είναι βλάκας και ένα χανούμι είναι μάγκας δεν το καταλαβαίνω. Το ότι η ομάδα του έχει κάνει πολλά τα τελευταία χρόνια δεν είναι δυνατόν να τον κάνει να αλλάξει και ομάδα. Το βλέπει ως μαγκιά και γουστάρει κούπες. Κι εγώ το ίδιο μπορεί να έκανα. Όταν θα μου δώσει πέναλτι έξω απ' την περιοχή και δύο κίτρινες για θέατρο σε αντίπαλο παίχτη (που ήταν και οι δύο πέναλτι) τότε θα σου πω.

    ΗΜΟΥΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ..............ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ 3-5 ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ........

    Τότε κατάλαβα πολλά πράμματα..........

    Όπως καί τά πακέττα τού θείου στόν Θεολόγη Παπαδόπουλο τερματοφύλακα τής ΑΕΚ
    καί τής Έθνικής .........
    κατά βάσιν δέ διαφωνούμε καί σέ πολλά.......!!!!!!!!!

    Όταν σέ μιά νύχτα σού παίρνουν παικταρά καί προπονητή.........Λίμπρεχτς,Μπανιώτης,....
    Βενετίδης............
    Όταν τό πρωί σού όρκίζεται καί τό βράδυ ύπογράφει άπο τό Φεβρουάριο στόν άντίπαλο σου
    ψήνοντας νά πάρει μαζί του καί Κετσπάγια,Κωστή ,Μανωλά.....κ.λ.π.....

    ΤΟΤΕ ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΑΦΕΣΗ ΑΜΑΡΤΙΩΝ................ΚΑΙ ΜΗ ΤΟΥΣ ΒΑΖΕΙΣ ΟΛΟΥΣ
    ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΖΑΝΙ..........!!!!!!!!!!



  12. #27
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/04/2006
    Μηνύματα
    364
    Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
    άσε μας ρε irinia τα πετάς ,τα πιστεύεις και θέλεις να τα πιστέψουμε και εμείς?

    πλάκα μας κάνεις?

    ΤΟ ΠΛΟΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ??ΧΕΙΡΟΚΡΟΤΟΥΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΕΤΣΙ

    μην μας τρελένεις τώρα άντε μπράβο
    ότι είσαι σκέτη φανατίλα και δεν πρόκειται να δεχτείς ποτε τπτ το έχουμε καταλάβει...αιντε


    και μιλάς εσύ μετα για παρωπίδες...κοίτα να τις βγαλεις πρώτα και βλέπουμε

    και όχι τα εισητήρια διάρκειας δεν μου λεει ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.σιγα το σημαντικό!!!!το λέτε και χαίρεστε για το κατόρθωμα!!!που στο διάολο είναι κατόρθωμα και εγώ δεν το βλέπω.ΔΕΝ διαφέρεις πολύ με τα μέλοι που βρίζεις...τα ίδια πληρώνετε η ονομασία αλλάζει...κατάλαβες μέλος
    αντιθέτως το θεωρώ προβατοποίηση να πάρω εισητήριο διαρκείας.δεν είχα ούτε θα έχω ποτε
    μακάρι να μην καταντήσει ποτέ η ομάδα μου να έχει τα περισσότερα διαρκείας.αν και σε ποσοστο θέσεις/διαρκείας δεν ξέρω τι γίνεται

    Η ΜΙΛΑΜΕ Η ΚΛΑΝΟΥΜΕ..............


    Στά είπε ό μάγος,δέν άντέχω πάλι άπό τήν άρχή........!!!!!!!!!!

    ΑΠΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.............ΝΙΩΘΩ ΜΕΓΑΛΗ ΝΤΡΟΠΗ........γιά τά αίσχη μας.......
    Άν μέ διάβαζες θά έβλεπες ότι γράφω πώς σηκώθηκα καί έφυγα άπό τό γήπεδο..........

    ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΙΒΑΝΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΣΟΥ...........

    Δηλώνοντας αύτούς έχουμε ........μέ αύτούς θά πορευτούμε........!!!!!!!!

    Καί άλλο νά ξεμπροστιάζεσαι,νά σέ λένε χαφιέ,νά συγκρούεσαι μέ τούς όργανωμένους,
    νά άπειλείσαι,νά δίνεις καταθέσεις καί φωτογραφίες στήν Άστυνομία καί έν τέλει νά μήν τούς
    πριμοδοτείς μέ φτηνά είσιτήρια καί να μήν τούς θέλεις στό γήπεδο άν σού χαλάνε τό κλίμα...!!


    ΕΣΥ ΠΩΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ..................ΙΔΙΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...????????

    Ναί είμαι πολύ φανατίλας ..........άλλά σταματάω καί στήν σκέψη καί στήν πράξη έκεί πού....
    ΘΙΓΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ........!!!!!!!!

    Δέν έχω κάνει αύτοσκοπό τά......ΨΕΥΤΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΑ...........ούτε θά άρχίσω νά σπάζω άν
    δέν πάρουμε κάποιο.......
    θά μελαγχολήσω ,θά κατεβάσω τό κεφάλι, ίσως νά κλάψω άλλά δέν θά ένοχλήσω κανέναν....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Τήν άδικία όμως πού σού χαλάει τό θρίαμβο......................

    ΘΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΘΥΜΙΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ..........ΚΑΘΕ ΩΡΑ.............

    FAIR PLAY.................ΦΙΛΕ...............

    ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΞΙΑ..................ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΛΥΚΑ..........

    Άλλιώς είσαι βιαστής καί κατακτητής........!!!!!!!!!



  13. #28
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
    ρε πραγματικά τώρα και χωρίς παρεξήγηση

    τις μαλακίες που λέτε τις πιστεύετε??
    μαγεύεστε λεγοντας τες?
    μου θυμίζεται μικρά παιδάκια εσείς η αεκτζήδες που ζηλεύετε τα υπόλοιπα που είναι πιο επιτυχημένα απο εσάς.


    ελα θα σας πάρουμε και παγωτό πύραυκλο να έχετε και μετα τον αγώνα (όταν παίξουμε μαζί)
    καλα τωρα καταλαβω πως δεν ξερεις κανενα ΑΕΚτζη,.... οκ δε τρεχει τιποτα συνεχισε....

  14. #29
    ω ναι ξερω κάποιους αεκτζηδες

    και αν θυμαμαι πέρσυ καποιος μπήκε και έγραψε εδώ ότι την πέσαν σε κάτι γαύρους σςτα goodys στην επιστροφή για πάτρα.

    και επειδή είχα φίλο αεκτζη που ήταν παρών (στο ίδιο λεωφορείο) μου είπε ότι όντως έγινε το γεγονός αλλα στα goody's δεν ήταν οργανωμένοι του ολυμπιακού αλλα οικογενειάρχες με τα παιδιά τους (όντως ολυμπιακοί με τα κασκόλ τους).και την πέφταν στα μικρά.
    και ο άλλος έγραφε για κότες ολυμπιακούς και φοβερούς κ τρομερούς αεκτζηδες
    αυτοί είστε λοιπον....


    έ3χω γνωρίσει αρκετούς αεκτζηδες idi και έχω και 2-3 φίλους.αυτοί νρμαλ είναι

    οι υπόλοιποι γ@μ@ τ@.άστο σου λέω.δεν πίστευα αυτά που άκουγα

    υ.γ το μεγαλύτερο ζώο το γνωρισα στο στρατό.αξιωματικός,νέος καπου στα 30+,βαθμό υπολοχαγός.αεκτζής.
    το τι έλεγε και χαιρόταν για κατορθώματα...άστα.χαιρόταν έλεγε να πηγαίνει αθήνα για να πλακώνετε!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=P3pHY7auD8w

  15. #30
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    δλδ συγγνωμη τωρα αλλα πραγματικα εχετε αγγιξει το παραλογο

    αν οι αεκτζιδες δλδ παιρνουν διαρκειας ειναι γιατι αγαπανε την ομαδα τους
    ενω αν το κανουν αυτο οι ολυμπιακοι το κανουν λεει για καλπικα κυππελα

    καλα δεν αντιλαμβανεστε ποσο μαλακια ειναι αυτο που λετε????


    και δευτερον

    μην μιλατε πολυ

    γιατι οταν κοροιδευουμε κατι το λουζομαστε

    βλεπε δηλωση ντεμη <<θα παρουμε πρωταθλημα >> και πηρατε τα @@ σας ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ δε μπορουσατε να χτυπησετε για τους αλλους ξερετε μονο να λετε και δε κοιτατε τα δικα σας τα χαλια

    δευτερον

    λεγαν αεκτζιδες και βριζαν οταν ο ολυμπιακος εκλεισε για παντως τις θυρες του καραισκακη στους αντιπαλους οπαδους

    τωρα και εσεις αυτο δε κανετε???


    αν αυριο βγει ο ντεμης και πει οτι θα γινετε μελοι οπως το συστημα του γαυρου(και πολλων μεγαλων ομαδων εκει εξω) ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ?

    Η ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ? ΔΕ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΣΕΙΣ?


    οτι να ναι λετε


    περσυ στο οακα επεσε χιονονερο με τους -8
    φετος λεω να μην πατε

    δε θα ανοιγουν οι θυρες απο τα χιονια

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

Σελίδα 2 από 255 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3536
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2008, 13:37
  2. ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ
    από blueblack στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 809
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2007, 14:48
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF