Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 69

Θέμα: Προς Βόρειους

  1. #1
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399

    Προς Βόρειους

    Καβαλάρηδες του Βορρά, λάτρεις των δύο τροχών, ελεύθερα σκεπτόμενα άτομα. Υπάρχουν τίποτα ψυχές εδώ μέσα από τον Βορρά??? Από Θεσσαλονίκη, από Μακεδονία, από Θράκη, από Ήπειρο??? Όποιοι θέλετε να γνωριστούμε δηλώστε το παρόν σας. Σας χαιρετώ.

  2. #2
    ΚΥΡΙΕ ΚΥΡΙΕ ΕΓΩ ΕΔΩ ..... ΕΔΕΣΣΑ ΜΕΡΙΑ.
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  3. #3
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    ΚΙ εγώ!!!

    βέβαια Πάτρα μένω λόγω σπουδών..

    αλλά είμαι απο ΚΟΜΟΤΗΝΗ

    Που θα μαζευτούμε?? στην καλαμάτα λεει... :hypnotize :rotflmao:
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  4. #4
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
    ΚΥΡΙΕ ΚΥΡΙΕ ΕΓΩ ΕΔΩ ..... ΕΔΕΣΣΑ ΜΕΡΙΑ.

    Γεια σου Εδεσσαίε. Είμαστε κοντά. Εγώ είμαι από Γιαννιτσά. Τι γίνεται στην Έδεσσα, υπάρχουν δικυκλιστές? Στα Γιαννιτσά έχω μετρήσει περίπου δέκα άτομα. Λίγοι είμαστε. Τίποτα ταξίδια, ξύδια, συγκεντρώσεις κάνετε? Άντε να σας βρούμε και να τα πούμε!!!

  5. #5
    Bέροια...
    Ειναι ωραία η θάλασσα γιατί κινείται πάντα...

  6. #6
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399

    Re: ΚΙ εγώ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    βέβαια Πάτρα μένω λόγω σπουδών..

    αλλά είμαι απο ΚΟΜΟΤΗΝΗ

    Που θα μαζευτούμε?? στην καλαμάτα λεει... :hypnotize :rotflmao:


    Βρε Θεόδωρε, 7 χρόνια τι κάνεις??? Τι σπουδάζεις??? Εγώ χρειάστηκα μόνο 10 χρόνια για να πάρω το πτυχίο μου. Θέλεις να με φτάσεις? Κακός! Βέβαια και η Πάτρα δεν είναι μακριά. Προσωπικά κατεβαίνω για καφέ στην Αθήνα αφημερών! Μερικά χιλιόμετρα ακόμη δεν με χαλάνε. Στην Κομοτηνή δεν έχω πάει ποτέ μου και είναι στα κοντινά μου σχέδια μιας και έχω και έναν φίλο από εκεί. Ελπίζω να σε πετύχω να τα πούμε και με ‘σένα. Αλήθεια, στην Κομοτηνή τι γίνεται από δυκικλιστές?

  7. #7
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Stergios69
    Bέροια...

    Καλώς τον φίλο μας από Βέροια. Έχω επισκεφτεί την Βέροια τρεις φορές. Η πρώτη ήμουνα στο γυμνάσιο και δεν θυμάμαι πολλά. Τις άλλες δύο ήταν τώρα στα κοντά. Καθώς περπατούσαμε στην παλιά πόλη, είδα και το ποτάμι που διασχίζει την Βέροια. Λυπάμαι με μένα γιατί δεν το γνώριζα! Πολύ όμορφη η πόλη σου και αξίζει να την επισκεφτεί κάποιος. Για πες μας, στην Βέροια συγκεντρώνεστε? Θα τσουγκρίσουμε κανα ποτηράκι?

  8. #8
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Re: Re: ΚΙ εγώ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
    Βρε Θεόδωρε, 7 χρόνια τι κάνεις??? Τι σπουδάζεις??? Εγώ χρειάστηκα μόνο 10 χρόνια για να πάρω το πτυχίο μου. Θέλεις να με φτάσεις? Κακός! Βέβαια και η Πάτρα δεν είναι μακριά. Προσωπικά κατεβαίνω για καφέ στην Αθήνα αφημερών! Μερικά χιλιόμετρα ακόμη δεν με χαλάνε. Στην Κομοτηνή δεν έχω πάει ποτέ μου και είναι στα κοντινά μου σχέδια μιας και έχω και έναν φίλο από εκεί. Ελπίζω να σε πετύχω να τα πούμε και με ‘σένα. Αλήθεια, στην Κομοτηνή τι γίνεται από δυκικλιστές?
    Στην πάτρα τώρα κάνω μεταπτυχιακά.. τελείωσα στα 5 χρόνια ευτυχώς..

    Στην κομοτηνή υπάρχει ο ΜΟΚ (Μοτοσυκλετιστικός Ομιλος Κομοτηνής) για τον οποίο ο πλέον αρμόδιος να μιλήσει είναι ο jtoros (Δημητρης) μέλος του forum επίσης απο Κομοτηνή..

    Όσο για μηχανές στην Κομοτηνή υπάρχουν αρκετές αν και κατακύζεται απο παπάκια κλπ λόγω γενικώς μικρών ηλικιών.

    Καλά να περνάτε όλοι σας !!

    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  9. #9
    Κακο σκυλι ψωφο δεν εχει! Το avatar του/της Vezouvios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    470
    Και εγω εδω ειμαι και εκπροσωπω αλλους 2...
    Θεσσ/νικη

  10. #10
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399

    Re: Re: Re: ΚΙ εγώ!!!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    Στην πάτρα τώρα κάνω μεταπτυχιακά
    ...........
    Καλά να περνάτε όλοι σας !!


    Άντε να τελειώνεις (αν θέλεις βέβαια) και εύχομαι να σε πετύχω στην Κομοτηνή μαζί με τον Δημήτρη.

  11. #11
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
    Και εγω εδω ειμαι και εκπροσωπω αλλους 2...
    Θεσσ/νικη

    Καλώς το καρντάση. Έχω ακούσει ότι η Θεσσαλονίκη έχει έναν λευκό πύργο. Δυστυχώς δεν τον έχω δει ακόμα. (πλάκα κάνω). Δουλεύω κοντά στα τρένα και μόλις τελειώνω φεύγω για το σπίτι (Γιαννιτσά). Για πες μου, μαζεύεστε πουθενά? Βόλτες, ταξίδια, συγκεντρώσεις? Θα τσουγκρίσουμε τίποτα? Άντε να μαζευόμαστε!!!

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Θεσσαλονίκη!

    Δεν έχει τύχει να συναντηθούμε ποτέ εδώ πάνω.


  13. #13
    Του χάροντα παράγγειλα Το avatar του/της angels_gr
    Εγγραφή
    14/05/2004
    Μηνύματα
    399
    Αρχικά δημιουργήθηκε από milaber
    Θεσσαλονίκη!

    Δεν έχει τύχει να συναντηθούμε ποτέ εδώ πάνω.


    Καλώς τον, καλώς τον. Αρκετό καιρό που παρακολουθώ το forum δεν έχω δει κάποια κίνηση εδώ στην Θεσσαλονίκη ή στον Βορρά γενικώς για να γίνει κάποια συνάντηση. Γιατί έτσι? Οι αθηναίοι έχουν την Δευτέρα τους στο δέλεαρ. Συχνά πυκνά βγαίνουν ανακοινώσεις για συναντήσεις. Εδώ πάνω τίποτα? Τι γίνεται βρε παιδιά, όλοι μοναχικοί καβαλάρηδες είστε? Είχε βγει βέβαια ο OldMan και πρότεινε βόλτα στο χώμα, αλλά δυστυχώς είμαι περισσότερο της ασφάλτου.

    Πριν λίγο καιρό είχα έρθει σε επαφή με τα παιδιά από τον ΜΟΘ. Αν και δεν μιλήσαμε αρκετά, παρ’ όλα αυτά μου άρεσε η παρέα τους και θα ξαναπάω. Ελπίζω να έχω την τύχη και να συναντήσω άτομα από το forum. Άντε καρντάσια.....

  14. #14
    Κακο σκυλι ψωφο δεν εχει! Το avatar του/της Vezouvios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    470
    E αντε ρε παιδια τι περιμενουμε??????
    Λοιπον για πεστε ποτε θα κανουμε την 1η βορεια συναντηση?????
    Οργανωστε..


    μαζεύεστε πουθενά? Βόλτες, ταξίδια, συγκεντρώσεις? Θα τσουγκρίσουμε τίποτα? Άντε να μαζευόμαστε!!!


    Κοιτα κατι χαλκιδικη σερρες που πηγαινουμε συχνα και λεμε το καλοκαιρι για ιταλια...
    Για να δουμε για να δουμε....

    Εννοειτε οτι οποιος θελει μπαινει στην παρεα μας..
    Βασικα ειμαστε οχι 3 αλλα 5 ....
    Και συγκεκριμενα 2 bmw f650 1 vstrom 650 1 vfr 850 kai simera mallon (εαν το αγορασει τελικα )ενα ακομα transalp

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από angels_gr
    Γεια σου Εδεσσαίε. Είμαστε κοντά. Εγώ είμαι από Γιαννιτσά. Τι γίνεται στην Έδεσσα, υπάρχουν δικυκλιστές? Στα Γιαννιτσά έχω μετρήσει περίπου δέκα άτομα. Λίγοι είμαστε. Τίποτα ταξίδια, ξύδια, συγκεντρώσεις κάνετε? Άντε να σας βρούμε και να τα πούμε!!!
    γεια σου ρε πατριδα!!! ενα τσιγαρο δρομο εισαι.Τι ενα δηλαδη???30 χιλ.Τα Γιαννιτσά είναι γεμάτα από Μοτο και με ξαφνιάζεις που λες για λίγα πράγματα !!Τες πα. Αν είναι να βρεθούμε μια μέρα όλοι οι βόρειοι μέσα και εγώ, να κάνουμε λίγη προπόνηση σε φαγοπότι και όταν είμαστε έτοιμη με τις κορμαρες μας να συναντηθούμε κατά Βόλο μεριά με τους Νότιους για μια κόντρα μέχρι τελικής πτώσης Χαιρετώ και όλος τους άλλους. Δεν ήξερα οτι είμαστε τόσοι. Αντε ψηφιστε μέρα και τόπο .Βουνο η Θάλασσα.Όσο για την κίνηση που ρωτάς καλά είμαστε .Σε μέτρια επίπεδα. Αν παρακολουθείς συγκεντρώσεις (πανελλήνιες ,Χειμερινές κτλ)θα ξέρεις ότι είμαστε παντού παρών !
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Προς Βόρειους-Καφέ Τετάρτη 12/10/2005
    από angels_gr στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 13/10/2005, 13:05
  2. Προς βόρειους - Χολωμόντα
    από angels_gr στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 67
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2005, 22:11
  3. Προς Βόρειους - Όλυμπος
    από angels_gr στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 80
    Τελευταίο μήνυμα: 28/09/2005, 17:24
  4. Προς Βόρειους (2)
    από angels_gr στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 144
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2005, 18:29
  5. Προς Βορειους- 18/12/2004, 14:00 Θεσσαλονικη
    από SvsGreek στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 90
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2005, 12:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF