Σελίδα 6 από 236 ΠρώτοΠρώτο 12345678910111656106 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 3537

Θέμα: ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ....ΑΡΧΙΖΕΙ....ΜΑ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟ (Part II)

  1. #76
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    .....
    πεισε τον εαυτο σου....ΜΠΟΡΕΙΣ !!!!!!!

    εσυ εικαζεις, εγω εχω μαρτυριες.

    εσυ δεν εχεις πηγες, εγω σου παρουσιασα τη παπαδοπουλαινα να μιλαει για στησιματα.

    εσυ δεν απεδειξες ποτε τπτ μεχρι σημερα εγω σου τα απεδειξα.

    και σε τελικη αναλυση απαντησες με οτι λασπη κατεβασε το κεφαλι σου για τον ολυμπιακο.

    ΤΗ ΒΡΩΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΥΣΩΔΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΤΗ ΜΥΡΙΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ????

    ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ????

    καληνυχτα λαγε !!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #77
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    πεισε τον εαυτο σου....ΜΠΟΡΕΙΣ !!!!!!!

    εσυ εικαζεις, εγω εχω μαρτυριες.

    εσυ δεν εχεις πηγες, εγω σου παρουσιασα τη παπαδοπουλαινα να μιλαει για στησιματα.

    εσυ δεν απεδειξες ποτε τπτ μεχρι σημερα εγω σου τα απεδειξα.

    και σε τελικη αναλυση απαντησες με οτι λασπη κατεβασε το κεφαλι σου για τον ολυμπιακο.

    ΤΗ ΒΡΩΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΥΣΩΔΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΤΗ ΜΥΡΙΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΔΕΙΞΑ ????

    ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ????

    καληνυχτα λαγε !!!!



    οκ λοιπον η Καθημερινη ειναι μια αναξιοπιστη φυλλαδα που προσκειται στον Παναθηναϊκο...



    ''Ο Ολυμπιακος να κερδιζει και ολοι οι αλλοι να πανε να γ@μηθουνε...''

    εκτος και αν και αυτο εχει παραγραφει απο την μνημη σας...

    βγαινει μια γιαγια και λεει τα δικα της...και αυτο ειναι αποδειξη...

    χρησιμοποιειτε ως επιχειρημα το γεγονος οτι επι χουντας ο Παναθηναϊκος εχει παρει 3 πρωταθμηματα εναντι ενος του γαυρου, αρα μας βοηθησε η χουντα....

    μιλατε με σιγουρια (ακομα και 20χρονα ''μυημενα'' γαυρακια) για ανθοδεσμες και βιλλες και κοσμηματα για τα οποια ΚΑΝΕΙΣ δεν εχει απτες αποδειξεις..

    και θελετε να σας παρουμε σοβαρα...

    Ποσα πρωταθληματα εχετε παρει εσεις κατα την περιοδο της χουντας του Κοκκαλη; για πες μου...

    Αν -ως οφειλε- καταδικαζοταν ο κατασκοπος, θα ξανακατεβενατε στους δρομους για να διαδηλωσετε υπερ της σωτηριας ενος εθνικου προδοτη οπως ειχατε κανει με το αρχι-λαμογιο τον Κοσκωτα; για πες μου...

    Παρτε το χαμπαρι...το σωματειο σας ειναι ενα μεσο που αλλαζει χερια απο λαμογια σε εθνικους προδοτες προκειμενου αυτοι να εξυπηρετουν τους σκοπους τους...

    και στις αλλες ομαδες εξυοηρετουνται συμφεροντα, δεν λεω, αλλα οι οπαδοι δεν ειναι προβατα. Στην τελικη ουτε στο γηπεδο θα πατησουν αν δεν παιζει μπαλα η ομαδα και επισης θα ακουστουν και γιουχες προς τις διοικησεις...εσεις; ποτε αποδοκιμασατε τις αγιες διοικησεις σας; για πες μου...

    δεν πατε να ανανεωσετε καμια συνδρομη μελους λεω εγω;

    δεν υπαρχει καλυτερο απο τον ξεφτιλιακο για αυτους τους τυπους....ειστε τοσο κατευθυνομενοι λεγεωναριοι ...βουτυρο στο ψωμι τους μιλαμε!

    Το εχω ξαναεπει και θα το ξαναπω χιλιαδες φορες! Πριν απο μερικα χρονια σας κανανε μπασκετικους( ο κατασκοπος δοκιμαζε τις δυναμεις του)...μετα σας κανανε ποδοσφαιρικους(ο κατασκοπος γιγαντωθηκε)...αυριο ποιος ξερει τι θα σας κανουν...
    φερεφωνα του εκαστοτε λωποδυτη...

    δεν κοιτατε να ξεστραβωθειτε, θελετε και μαθηματα ιστοριας τρομαρα σας...

    καληνυχτα λεγωναριε!

  3. #78
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ....
    :a16:

    και τελικα ουτε για τη βρωμα σας μας λες, ουτε μου εχεις απαντησει αν σου λεει κατι το ονομα μαντζαβελακης, ουτε μας λες αν εντασεται στα λαμογια η στους εθνικους προδοτες η οικογενεια που σε διοικει.

    λες-λες και τιποτα δε λες.

    αστο ρε κωστακη....



    Edit by crs-k: Η φωτο ρετουσαριστηκε! Shift+Reload για να δειτε την καινουργια! Ειναι η δευτερη που μου την κανεις Γιωργακη...

    .


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pao_a.jpg 
Προβολές:	86 
Μέγεθος:	98,0 KB 
ID:	120630
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  4. #79
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Γκουχ! Γκουχ!


    Τσιγαρόβηχας...






























    :rotflmao:
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  5. #80
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Γκουχ! Γκουχ!


    Τσιγαρόβηχας...


    :rotflmao:
    1.καλα να παθεις γιατι πηγες θαναση και σου ειπα οταν πας παρε τηλ και με εγραψες.
    2.ας ησουνα γαυρος και θα μου λεγες για τον τσιγαροβηχα...
    3.ο stoubi το χε βαλει παλια και δεν πειραξε κανεναν !!!
    4.αμαν πια !!!! παλι εδω εισαι ???ειπα θα κοιματε και θα το βαλω γιατι θυμαμαι που μου το εκοψες την αλλη φορα.και δε λεει και τπτ κακο η ψεμα...!!!
    5.κοψε τα πουρακια να τι παθαινεις.
    7.το 6 το τρωω ετσι γιατι περιεργα την ειδα
    και τελος 8.

    ΘΡΥΛΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ ΜΟΥ !!!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #81
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    1.καλα να παθεις γιατι πηγες θαναση και σου ειπα οταν πας παρε τηλ και με εγραψες.
    ..................

    Ρε εγω εβαλα ποστ μεσα απ' το ********* , με κινδυνο να ΜΗΝ βγω απο 'κει τον επομενο μηνα και θα μΕ πεις μ@μ@κιες...


    Ασε που μου 'θελες να κανω και διαχειριση απο 'κει...
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

  7. #82
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    :a16:

    και τελικα ουτε για τη βρωμα σας μας λες, ουτε μου εχεις απαντησει αν σου λεει κατι το ονομα μαντζαβελακης, ουτε μας λες αν εντασεται στα λαμογια η στους εθνικους προδοτες η οικογενεια που σε διοικει.

    λες-λες και τιποτα δε λες.

    αστο ρε κωστακη....



    Edit by crs-k: Η φωτο ρετουσαριστηκε! Shift+Reload για να δειτε την καινουργια! Ειναι η δευτερη που μου την κανεις Γιωργακη...

    .
    ποσο πιο λιανα να στα κανω ρε ανθρωπΑ;

    SORRY μερικες φορες ξεχναω οτι απευθυνομια σε γαυρο...

    σου ειπα, εμμεσως πλην σαφως κανενας απο τους διοιηκουντες των ΠΑΕ δεν πηγε με τον σταυρο στο χερι...@ρχιδι@ ειναι ολοι τους!

    αλλα να λες για τις βρωμιες των αλλων οταν εσενα η φωλια σου οχι μονο απλως χεσμενη ειναι, αλλα χοιροστασιο με γουρουνια σε αποσυνθεση , ε ειναι λιγο μ@λ@κι@ πιστευω....

    και σου απαντησα και για την ''βρωμα'' μας...

    την γιαγια η τους καφενοβιους να πιστεψεις κανεις;

    αυτο με το Γουεμπλεϊ ειναι η καραμελα των γαυρων που μεταδιδετε απο γενια σε γενια....παπαγαλιζετε τις πιπες που σας εχουν πει, απαιτωντας κιολας να σας πιστευουν...εδω ενας συμφορουμιτης με το ιδιο προβλημα πoυ εχεις και εσυ (γαυρος) μου ειχε βαλει ως αδιασιστη αποδειξη ενα αποκομα αρθρου απο την Daily mirror...

    και εγω ειχα διαβασει κατι παλιοτερα στην βαβαουρα (η στον τιραμολα δεν θυμαμαι...) αμα το βρω θα σας το ποσταρω να δειτε...

    μετα λετε οτι τα πρωταθληματα ηταν 3-1 υπερ μας στην περιοδο της χουντας...

    ειστε τοσο βλαμμενοι που δεν καταλαβενατε οτι αν οντως ευνοουμασταν απ το καθεστως, επτα πρωταθληματα θα ειχαμε! 1967 - 1974, σερι δικο μας θα ητανε...χουντα ειχαμε τοτε, λετε να χαριζαν κανα δυο-τρια στους υπολοιπους, ετσι για το ξεκαρφωμα; τι αλλο θες να σου πω δηλαδη;

    ...αμα βγαλω σε βιντεο τον θειο μου τον Αντρεα που πηγαινε απο πιτσιρικας στην λεωφορο (αλλα τωρα εχει λιγο αλτσχαϊμερ) και λεει δαφορα για του γαυρους θα αποδειξω κατι;

    ελεος ρε πο*στη μου!


    αν δεν καταλαβες και αυτα που εγραψα, δες τα παρακατω εικονοποιημενο μπας και βγαλουμε ακρη...




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	ist2_2729097_scribbles.jpg 
Προβολές:	91 
Μέγεθος:	47,1 KB 
ID:	120631

  8. #83
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από crs-k
    Ρε εγω εβαλα ποστ μεσα απ' το ********* , με κινδυνο να ΜΗΝ βγω απο 'κει τον επομενο μηνα και θα μΕ πεις μ@μ@κιες...


    Ασε που μου 'θελες να κανω και διαχειριση απο 'κει...
    καταταχθηκες ρε ????

    δεν ηξερα που εισαι και τι κανεις ρε χαμενε, γιαυτο σου ζητησα να κανεις διαχειριση.

    επισεις εβαλες ποστ που μωρε ???

    πρεπει να ψαχνω μεταξυ αγγλαρων που πινουν τσαγια και Δ.Σ. που τα οριτζιναλ γινονται στη μυρσινη για να βρω το ποστ σου που ελεγα οτι πας στο θαναση ?

    πας καλα μωρε ?:a24:

    αλλη φορα βαζε θρεντακι να το δουμε ολοι ανθρωπα!!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #84
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER




    Edit by crs-k: Η φωτο ρετουσαριστηκε! Shift+Reload για να δειτε την καινουργια! Ειναι η δευτερη που μου την κανεις Γιωργακη...

    .
    ηλπιζα οτι δε θα το βλεπες.

    επισης:

    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER

    3.ο stoubi το χε βαλει παλια και δεν πειραξε κανεναν !!!
    4.αμαν πια !!!! παλι εδω εισαι ???ειπα θα κοιματε και θα το βαλω γιατι θυμαμαι που μου το εκοψες

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #85
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ....
    φασκεις:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador


    σου ειπα, εμμεσως πλην σαφως κανενας απο τους διοιηκουντες των ΠΑΕ δεν πηγε με τον σταυρο στο χερι...@ρχιδι@ ειναι ολοι τους!

    και αντιφασκεις:
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    και σου απαντησα και για την ''βρωμα'' μας...

    την γιαγια η τους καφενοβιους να πιστεψεις κανεις;

    αυτο με το Γουεμπλεϊ ειναι η καραμελα των γαυρων που μεταδιδετε απο γενια σε γενια....παπαγαλιζετε τις πιπες που σας εχουν πει, απαιτωντας κιολας να σας πιστευουν...εδω ενας συμφορουμιτης με το ιδιο προβλημα πoυ εχεις και εσυ (γαυρος) μου ειχε βαλει ως αδιασιστη αποδειξη ενα αποκομα αρθρου απο την Daily mirror...

    και εγω ειχα διαβασει κατι παλιοτερα στην βαβαουρα (η στον τιραμολα δεν θυμαμαι...) αμα το βρω θα σας το ποσταρω να δειτε...

    μετα λετε οτι τα πρωταθληματα ηταν 3-1 υπερ μας στην περιοδο της χουντας...

    ειστε τοσο βλαμμενοι που δεν καταλαβενατε οτι αν οντως ευνοουμασταν απ το καθεστως, επτα πρωταθληματα θα ειχαμε! 1967 - 1974, σερι δικο μας θα ητανε...χουντα ειχαμε τοτε, λετε να χαριζαν κανα δυο-τρια στους υπολοιπους, ετσι για το ξεκαρφωμα; τι αλλο θες να σου πω δηλαδη;

    ...αμα βγαλω σε βιντεο τον θειο μου τον Αντρεα που πηγαινε απο πιτσιρικας στην λεωφορο (αλλα τωρα εχει λιγο αλτσχαϊμερ) και λεει δαφορα για του γαυρους θα αποδειξω κατι;

    ελεος ρε πο*στη μου!


    διοτι αν ολα αυτα ειναι αποκυιματα της γαυρικης φαντασιας μας, τοτε πηγες γουεμπλει με τον σταυρο στο χερι και εδω γελανε και οι πετρες !!!!

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #86
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    φασκεις:


    και αντιφασκεις:


    διοτι αν ολα αυτα ειναι αποκυιματα της γαυρικης φαντασιας μας, τοτε πηγες γουεμπλει με τον σταυρο στο χερι και εδω γελανε και οι πετρες !!!!

    ναι! οσο λοιπον εσυ πιστευεις οτι τα πρωταθληματα και η υποτιθεμενη υπεροχη σου ειναι αποτελεσμα καθαρα και μονον αγωνιστικο, αλλο τοσο πιστευω και εγω οτι πηγαμε στο Γουεμπλεϊ με τον σταυρο στο χερι.

    και μην κοβεις και ραβεις το κειμενο μου για να δημιουργησεις εντυπωσεις...

    η απαντηση που εδωσα -αυτουσια- ειναι αυτη:

    σου ειπα, εμμεσως πλην σαφως κανενας απο τους διοιηκουντες των ΠΑΕ δεν πηγε με τον σταυρο στο χερι...@ρχιδι@ ειναι ολοι τους!

    αλλα να λες για τις βρωμιες των αλλων οταν εσενα η φωλια σου οχι μονο απλως χεσμενη ειναι, αλλα χοιροστασιο με γουρουνια σε αποσυνθεση , ε ειναι λιγο μ@λ@κι@ πιστευω....
    παω για υπνο τωρα, οποτε σε αφηνω να σκεφτεις ολο το βραδυ επιχειρηματα για να μου ανατρεψεις την ιστορικη και καταγεγραμμενη δηλωση του Γιαννη Σπαθα που ειχε παιχτει πριν κανα 5-6 χρονια στον Κιτρινο τυπο...

    ''Ο ολυμπιακος και το Αιγαλεω να κερδιζουν και ολοι οι αλλοι να πα να γ@μηθουνε...''

    ψαξε και βρες ποια ηταν η ιδιοτητα του Σπαθα και ποιες ηταν οι σχεσεις του με τον Βικτωρα Μητροπουλο...

    αποδειξη δεν ηθελες;

    γαργαρα την καναμε βεβαια και αυτη...

  12. #87
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    ναι! οσο λοιπον εσυ πιστευεις οτι τα πρωταθληματα και η υποτιθεμενη υπεροχη σου ειναι αποτελεσμα καθαρα και μονον αγωνιστικο, αλλο τοσο πιστευω και εγω οτι πηγαμε στο Γουεμπλεϊ με τον σταυρο στο χερι.

    και μην κοβεις και ραβεις το κειμενο μου για να δημιουργησεις εντυπωσεις...

    η απαντηση που εδωσα -αυτουσια- ειναι αυτη:



    παω για υπνο τωρα, οποτε σε αφηνω να σκεφτεις ολο το βραδυ επιχειρηματα για να μου ανατρεψεις την ιστορικη και καταγεγραμμενη δηλωση του Γιαννη Σπαθα που ειχε παιχτει πριν κανα 5-6 χρονια στον Κιτρινο τυπο...

    ''Ο ολυμπιακος και το Αιγαλεω να κερδιζουν και ολοι οι αλλοι να πα να γ@μηθουνε...''

    ψαξε και βρες ποια ηταν η ιδιοτητα του Σπαθα και ποιες ηταν οι σχεσεις του με τον Βικτωρα Μητροπουλο...

    αποδειξη δεν ηθελες;

    γαργαρα την καναμε βεβαια και αυτη...
    ρε εισαι ποντιος ???

    δεν μιλαω για τον ολυμπιακο!!!

    για τον παο μιλαω. και μαλιστα σε περιοδο χουντας. στο προκειμενο εχεις να μου απαντησεις κατι ???

    αν ναι σε ακουω.
    αν οχι εγω εχω τη μαγκια να παραδεχτω τις λαμογιες μου.αλλα εσεις σαν γνησιοι βαζελοι δεν εχετε καν υπ οψη σας τι εστι μαγκια οποτε αστο.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #88
    Οταν ανακαλυψετε ποιος ειναι μεγαλυτερος κλεφτης να μας το πειτε









  14. #89
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.592
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mats8282
    Οταν ανακαλυψετε ποιος ειναι μεγαλυτερος κλεφτης να μας το πειτε








    εσυ δεν εφυγες παρεα με τον λορεντζο???

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #90
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    ρε εισαι ποντιος ???

    δεν μιλαω για τον ολυμπιακο!!!

    για τον παο μιλαω. και μαλιστα σε περιοδο χουντας. στο προκειμενο εχεις να μου απαντησεις κατι ???

    αν ναι σε ακουω.
    αν οχι εγω εχω τη μαγκια να παραδεχτω τις λαμογιες μου.αλλα εσεις σαν γνησιοι βαζελοι δεν εχετε καν υπ οψη σας τι εστι μαγκια οποτε αστο.

    Τι να σου απαντησω ρε Γιωργο;

    δεν λες (η δεν θες) να καταλαβεις...

    εβαλες ενα βιντεο με μια γιαγια που λεει οτι της ειπε ο Παττακος η ποιος διαολο αλλος πως το παιχνιδι ειναι στημενο...

    ωραια πιστευω την γιαγια, αυριο θα παμε σε ενα ΚΑΠΗ να συλλεξουμε ιστορικη γνωση...εδω εμφυλιος εγινε και ακομα λενε για κονσερβοκουτια...

    οι αλλες αποδειξεις σας ποιες ειναι (εκτος της εγκυρης γιαγιας...) οι ανθοδεσμες; τα κοσμηματα; οι βιλλες; ποιες; πες μου σε παρακαλω για να καταλαβω!

    και πες μου αν ενστερνιζεσαι αυτες τις αποψεις απο ποιον τις ακουσες...γιατι το να εισαι αυτοπτης μαρτυρας ειναι λιγο δυσκολο...

    στο βιντεο επισης, λεει οτι πηραμε τρια πρωταθηλματα και εσεις ενα κατα την δικτατορια...και αυτο ειναι αποδειξη οτι μας πηγαινε καροτσι η χουντα...

    και σου απανταω αν δεν καταλαβες...

    ειστε τοσο βλαμμενοι που δεν καταλαβενατε οτι αν οντως ευνοουμασταν απ το καθεστως, επτα πρωταθληματα θα ειχαμε! 1967 - 1974, σερι δικο μας θα ητανε...χουντα ειχαμε τοτε, λετε να χαριζαν κανα δυο-τρια στους υπολοιπους, ετσι για το ξεκαρφωμα; τι αλλο θες να σου πω δηλαδη;
    πιο απλο δεν γινεται να το κανω ελπιζω να καταλαβες...επιτελους...

    μετα τι αλλο να πω; για την Μοσχολιου που ηταν χουντικια και τα ειχε με τον Δομαζο; αυτο δεν δειχνει το βιντεο....τωρα θες να το σχολιασω αυτο;

    ημαρτον ρε πο*στη μου αυτα ειναι για μεσημεριαναδικα...

    Για πες μου ομως εσυ, ποσα πηραν η εβερτον για να την αποκλεισουμε και ποσα ο Αγιαξ για να μας ριξει μονο δυο...

    γιατι στην τελικη, αν μια Ελληνικη ομαδα της δεκαετιες του 70' πηγαινε χωρις να αξιζει κατι σε τελικο Ευρωπαϊκης διοργανωσης (με τον Αγιαξ εκεινης της εποχης), με δεκαρα θα εληγε το πρωτο ημιχρονο...

    εδω αλλες ομαδες της παρουσης δεκαετιας, εχουν παει εξω και εχουν φαει εφταρες απο τα δευτερα...τι να λεμε τωρα...

    κολησατε με το Γουεμπλεϊ και το Γουεμπλεϊ ... τοσο πολυ σας τσουζει πια;

    εχουμε παει και δυο φορες στους τεσσερις αν θυμαστε...αλλα τοτε ηταν οι Ελοχιμ στην μεση και δωροδοκισαν τους Νεφελιμ με μιση ζαμπονοτυροπιτα που ειχαν βαλει στα σημαιακια που ανταλασουν οι ομαδες στην σεντρα...σωστα...μου το ειπε ενας αστρολογος που ειναι στους ανωνυμους αλκοολικους του Μπραχαμιου....εγκυρη πηγη πληροφοριων μιλαμε!

    τεσπα, απο εκεινη την εποχη παιζει φωτο με φιλαθλους του γαυρου που κρατανε πανο :

    ''ΠΑΟ οι φιλαθλοι του ολυμπιακου ειναι μαζι σου''

    αλλες εποχες, αλλα ηθη και μαλλον χωρις ιστοριες για δρακους, φιδια, ανθοδεσμες και χρυσαφικα...δεν ξερω αν με εννοεις. (...λες να ηταν καθεστωτικοι; )

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 3814
    Τελευταίο μήνυμα: 14/02/2008, 15:54
  2. ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΕΞΕΔΡΑ ΠΛΗΜΜΥΡΙΖΕΙ
    από blueblack στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 809
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2007, 14:48
  3. Ποιός θα πάρει το πρωτάθλημα του χωριού;
    από Gandalf dr685sm στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2005, 18:38
  4. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2005, 16:43
  5. Πιος θα παρει το πρωταθλημα στα MotoGP
    από anco στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2004, 14:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF