Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 106

Θέμα: Suzuki address 125 ?

  1. #31
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
    7400 σε 6μηνες τα χιλιόμετρά του και παραμένει σκυλί....
    Τελικα το τσιμπησα και εγω. Εχω κανει ηδη 2500 χλμ.
    Πραγματικα πολυ καλο. Αρκετα καλο στο γκαζι, δεν τριζει τιποτα και απο καταναλωση καει κατι μεταξυ τιποτα και καθολου

    Σοβαρο μειονεκτημα ειναι η ποδια που δεν κοβει τιποτα χαμηλα. Ολα τα νερα ερχονται στα ποδια. Αλλα πανω κατω ολα τα σημερινα παπια ετσι ειναι.

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  2. #32
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
    Τελικα το τσιμπησα και εγω. Εχω κανει ηδη 2500 χλμ.
    Πραγματικα πολυ καλο. Αρκετα καλο στο γκαζι, δεν τριζει τιποτα και απο καταναλωση καει κατι μεταξυ τιποτα και καθολου

    Σοβαρο μειονεκτημα ειναι η ποδια που δεν κοβει τιποτα χαμηλα. Ολα τα νερα ερχονται στα ποδια. Αλλα πανω κατω ολα τα σημερινα παπια ετσι ειναι.

    Καλορίζικο, κουκλί είναι

  3. #33
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Καλορίζικο!
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  4. #34
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661

  5. #35
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15

    suzuki address

    παιδια, εγω εχω το address εδω και 1 χρονο, εχω κανει 12000 χλμ και μου εβγαλε προβλημα στο σασμαν, το πηγα στη suzuki και μου ειπανε οτι εχει χαλασει το γραναζι της 3ης σχεσης και οτι αυτο το παρουσιασαν και αλλα address. μου αλλαξανε το σασμαν (φυσικα το καλυψε η εγγυηση), μου ειπανε οτι μου εβαλαν ενα τελειως καινουργιο. αλλα τι γινεται αν στα επομενα 12000 χλμ, το σασμαν τα ξαναπαιξει; εκτος απο αυτο, ο κινητηρας εχει γινει αποτομος και ο ψεκασμος δεν λειτουργει σωστα, παρ'ολο που εκανα και το σερβις στα 12000, οπου συμπεριλαμβανεται και ο καθαρισμος και η επαναρυθμιση του ψεκασμου. ειλικρινα, αρχιζω και αμφιβαλω για το "παπι σκυλι" και για την αξιοπιστια του. σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω το crypton-x.

  6. #36
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734

    Re: suzuki address

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkouzo
    σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω το crypton-x.

    το μονο που με φοβιζει στο κριπτον ξ ειναι οτι δεν εχει βγαλει το παραμικρο κοντα στους 11 μηνες και 23000 και θα μου βγαλει καμια μ@λακια οταν τελειωσει η εγγυηση

    κατα τ αλλα οταν ανοιγεται θεματα και ρωτατε για το πιο παπι να παρετε αναμεσα σε διαφορα και λεω πως δεν υπαρχει συγκρηση δεν ακουτε ρε γμτ δεν ακουτε

    και ασε το αντρες , εδω αλλοι πανε και περνουνε ινοβα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  7. #37
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    ωραια τα λες εσυ, αλλα την εποχη που βγηκε το address, ποιον να βρεις να ρωτησεις; εγω το πηρα στις αρχες και δεν υπηρχε κανεις για να μου πει μια γνωμη. αληθεια, ποτε κιολας καταφερες να κανεις 23000 χλμ με το crypton x; αυτο βγηκε φετος.

  8. #38
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkouzo
    ωραια τα λες εσυ, αλλα την εποχη που βγηκε το address, ποιον να βρεις να ρωτησεις; εγω το πηρα στις αρχες και δεν υπηρχε κανεις για να μου πει μια γνωμη. αληθεια, ποτε κιολας καταφερες να κανεις 23000 χλμ με το crypton x; αυτο βγηκε φετος.
    11 μηνες το εχω

  9. #39
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    και; σου βγηκε καλο;

  10. #40
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkouzo
    και; σου βγηκε καλο;
    kalo

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2008
    Μηνύματα
    452

    Re: suzuki address

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkouzo
    παιδια, εγω εχω το address εδω και 1 χρονο, εχω κανει 12000 χλμ και μου εβγαλε προβλημα στο σασμαν, το πηγα στη suzuki και μου ειπανε οτι εχει χαλασει το γραναζι της 3ης σχεσης και οτι αυτο το παρουσιασαν και αλλα address. μου αλλαξανε το σασμαν (φυσικα το καλυψε η εγγυηση), μου ειπανε οτι μου εβαλαν ενα τελειως καινουργιο. αλλα τι γινεται αν στα επομενα 12000 χλμ, το σασμαν τα ξαναπαιξει; εκτος απο αυτο, ο κινητηρας εχει γινει αποτομος και ο ψεκασμος δεν λειτουργει σωστα, παρ'ολο που εκανα και το σερβις στα 12000, οπου συμπεριλαμβανεται και ο καθαρισμος και η επαναρυθμιση του ψεκασμου. ειλικρινα, αρχιζω και αμφιβαλω για το "παπι σκυλι" και για την αξιοπιστια του. σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω το crypton-x.
    τοκαλητερο που εχεις να κανεις

  12. #42
    Οχι και τόσο...νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2008
    Μηνύματα
    11

    Re: suzuki address

    Αρχικά δημιουργήθηκε από gkouzo
    παιδια, εγω εχω το address εδω και 1 χρονο, εχω κανει 12000 χλμ και μου εβγαλε προβλημα στο σασμαν, το πηγα στη suzuki και μου ειπανε οτι εχει χαλασει το γραναζι της 3ης σχεσης και οτι αυτο το παρουσιασαν και αλλα address. μου αλλαξανε το σασμαν (φυσικα το καλυψε η εγγυηση), μου ειπανε οτι μου εβαλαν ενα τελειως καινουργιο. αλλα τι γινεται αν στα επομενα 12000 χλμ, το σασμαν τα ξαναπαιξει; εκτος απο αυτο, ο κινητηρας εχει γινει αποτομος και ο ψεκασμος δεν λειτουργει σωστα, παρ'ολο που εκανα και το σερβις στα 12000, οπου συμπεριλαμβανεται και ο καθαρισμος και η επαναρυθμιση του ψεκασμου. ειλικρινα, αρχιζω και αμφιβαλω για το "παπι σκυλι" και για την αξιοπιστια του. σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω το crypton-x.
    φίλε με προβλημάτισες..... έχω το address 14 μήνες (έγραψα και γνώμη πιο πάνω) και έχω 5.500 km περιπου. αν και με τον ψεκασμό κανένα πρόβλημα(προσέχω και που βάζω βενζίνη) ούτε καν δισταγμούς, σβησίματα. το πρόβλημα όμως με γρανάζι ταχύτητας το έβγαλε και εμένα (έσπασε ο οδηγός της 4ης και δεν έμπαινε η ταχύτητα). βέβαια αντικαταστάθηκε αλλά ποιός μου λέει ότι δεν θα ξανασπάσει αργότερα, αν η κατασκευή είναι προβληματική απτην μάνα της.... και αν είμαι εκτός εγγύησης;;;;;;
    κρίμα γιατί είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από την λειτουργία του και από την ποιότητα κατασκευής του και δεν θα ήθελα να το αλλάξω. μήπως άλλοι φίλοι που το έχουν μπορούν να μας δώσουν απόψεις; tropeas πια είναι η γνώμη σου;

  13. #43
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15

    Re: Re: suzuki address

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostask2008
    φίλε με προβλημάτισες..... έχω το address 14 μήνες (έγραψα και γνώμη πιο πάνω) και έχω 5.500 km περιπου. αν και με τον ψεκασμό κανένα πρόβλημα(προσέχω και που βάζω βενζίνη) ούτε καν δισταγμούς, σβησίματα. το πρόβλημα όμως με γρανάζι ταχύτητας το έβγαλε και εμένα (έσπασε ο οδηγός της 4ης και δεν έμπαινε η ταχύτητα). βέβαια αντικαταστάθηκε αλλά ποιός μου λέει ότι δεν θα ξανασπάσει αργότερα, αν η κατασκευή είναι προβληματική απτην μάνα της.... και αν είμαι εκτός εγγύησης;;;;;;
    κρίμα γιατί είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από την λειτουργία του και από την ποιότητα κατασκευής του και δεν θα ήθελα να το αλλάξω. μήπως άλλοι φίλοι που το έχουν μπορούν να μας δώσουν απόψεις; tropeas πια είναι η γνώμη σου;
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    φιλε κωστα, τι βενζινη χρησιμοποιεις; και κατι αλλο, η μπροστινη αναρτηση δεν ειναι για τα μπαζα;

  14. #44
    Οχι και τόσο...νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/04/2008
    Μηνύματα
    11
    Με την μπροστινή ανάρτηση δεν έχω πρόβλημα. κοπανάει βέβαια κάπως στις απότομες ανωμαλίες, αλλά έτσι συμπεριφέρονται όλα τα παπιά που έχω οδηγήσει. η πίσω αντίθετα θεωρώ ότι είναι πολύ μαλακή. αν βάλεις 2ο άτομο....πλέει!
    βενζίνη βάζω από 2 βενζινάδικα που άπόσο ξέρω δεν νοθεύουν. βάζω 2 γεμίσματα απλή, 1 super plus. απτον ψεκασμό και γενικότερη λειτουργία του κινητήρα δεν έχω κανένα παράπονο.
    βεβαια μένω επαρχία, παίζει κι αυτό το ρόλο του, αλλά και σε ταξιδάκι πρόσφατο 85 km προς πειραια - νησί - πίσω δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα (έγραψα και σχετικά στο forum- γενικες). όπως είπα και πριν έσπασε ο οδηγός της 4ης. δεν ξέρω μήπως εσύ εννοούσες ότι έβγαλε γενικότερο πρόβλημα το σασμάν σου;

  15. #45
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/07/2008
    Μηνύματα
    15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kostask2008
    Με την μπροστινή ανάρτηση δεν έχω πρόβλημα. κοπανάει βέβαια κάπως στις απότομες ανωμαλίες, αλλά έτσι συμπεριφέρονται όλα τα παπιά που έχω οδηγήσει. η πίσω αντίθετα θεωρώ ότι είναι πολύ μαλακή. αν βάλεις 2ο άτομο....πλέει!
    βενζίνη βάζω από 2 βενζινάδικα που άπόσο ξέρω δεν νοθεύουν. βάζω 2 γεμίσματα απλή, 1 super plus. απτον ψεκασμό και γενικότερη λειτουργία του κινητήρα δεν έχω κανένα παράπονο.
    βεβαια μένω επαρχία, παίζει κι αυτό το ρόλο του, αλλά και σε ταξιδάκι πρόσφατο 85 km προς πειραια - νησί - πίσω δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα (έγραψα και σχετικά στο forum- γενικες). όπως είπα και πριν έσπασε ο οδηγός της 4ης. δεν ξέρω μήπως εσύ εννοούσες ότι έβγαλε γενικότερο πρόβλημα το σασμάν σου;

    εμενα μου χαλασε το γραζι της 3ης σχεσης. δεν ξερω ρε γμτ, και ειναι πολυ ομορφο το μηχανακι, κριμα που βγαζει τετοια προβληματα. να μπορουσε τουλαχιστον να μας πει καποιος επισημα οτι μονο μια συγκεκριμενη σειρα παρουσιαζει προβλημα, θα ηταν καλο και καθησυχαστικο.

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κατανάλωση Kawasaki joy-r 125 vs Suzuki address 125 vs Deytona Nova 100
    από edie στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2010, 19:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF