Σελίδα 26 από 142 ΠρώτοΠρώτο ... 1621222324252627282930313676126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 2116

Θέμα: Ποδήλατα

  1. #376
    Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
    Είναι ιδιοκατασκευή. Μάντεψε ποιός το έφτιαξε;
    Ο θεοπάλαβος ποιος άλλος ;;

    Δείχνει τρομερό Γιάννη !! Βρε ιδέες θα βάλεις στο φόρουμ πάλι και δεν θά'ναι για καλό σου ο μακις μίλησε!

    Πωπώωωωωω! Δείχνει πολύ καλύτερο από πολλές ιδιοκατασκευές που έχω δει στα ξένα περιοδικά κατά καιρούς!

    :a19: :a19: :a19:

  2. #377
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Ο θεοπάλαβος ποιος άλλος ;;

    Δείχνει τρομερό Γιάννη !! Βρε ιδέες θα βάλεις στο φόρουμ πάλι και δεν θά'ναι για καλό σου ο μακις μίλησε!

    Πωπώωωωωω ! :a19: :a19: :a19:
    Αυτά τα έκανα νέος, τώρα έχω μεγαλώσει και σοβαρέψει.
    Δεν έχεις άδικο! binzis απάντησε.
    STOP.

  3. #378
    Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
    Αυτά τα έκανα νέος, τώρα έχω μεγαλώσει και σοβαρέψει.
    Δεν έχεις άδικο! binzis απάντησε.
    STOP.
    Πλάκα πλάκα το συγκεκριμένο υπάρχει κάπου αυτή τη στιγμή; Πραγματικά είναι πολύ όμορφο!


  4. #379
    ρε συ binzis βαλε καμια φωτο να απολαυσουμε τα μαγικα σου, μας στραβωσες λεμε!!!

    Dorsoduro 750 & Norton 16H

  5. #380
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    OP! eimai sigouros oti eixa diavasei sto Cyclist gia ayto.

    H fotografia einai ymmito kai malista ean thimame einai h deyterh h' triti prospathia oso afora thn geometria toy skeletoy.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  6. #381
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Ο θεοπάλαβος ποιος άλλος ;;

    Δείχνει τρομερό Γιάννη !! Βρε ιδέες θα βάλεις στο φόρουμ πάλι και δεν θά'ναι για καλό σου ο μακις μίλησε!

    Πωπώωωωωω! Δείχνει πολύ καλύτερο από πολλές ιδιοκατασκευές που έχω δει στα ξένα περιοδικά κατά καιρούς!

    :a19: :a19: :a19:
    Ego pali den katalava re poios to eftiakse?

    binzis esy eisai o dimioyrgos???!!!!!
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  7. #382
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Να και μια φωτό απ'το δικό μου πριν μπουν μερικά απ'τα καλούδια πάνω του, για τον Julius επειδή του τό'ταξα

    poly kolopedo o kyriakios lemeeeeeeee

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    plaka plaka ean den to doso to dirt olokliro, tha pao na paro enan skeleto YZ sta metra mou kai tha kano trampa ta periferiaka
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  8. #383
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    OP! eimai sigouros oti eixa diavasei sto Cyclist gia ayto.

    H fotografia einai ymmito kai malista ean thimame einai h deyterh h' triti prospathia oso afora thn geometria toy skeletoy.
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    Ego pali den katalava re poios to eftiakse?

    binzis esy eisai o dimioyrgos???!!!!!
    Η κατασκευή και το αποτέλεσμα, έγιναν με την πρώτη προσπάθεια, με εξαιρετική επιτυχία.
    Το ποδήλατο είναι ενός πολύ καλού φίλου, που το φαντάστηκε και το σχεδίασε μόνος του.
    Στη συνέχεια έκανα τα μηχανολογικά σχέδια με τις απαραίτητες κατόπιν συννενοήσεως αλλαγές και κατασκεύασα όλα τα εξαρτήματα.
    Είχαμε πάρα πολύ καλή συνεργασία από όλες τις πλευρές (θεωρία - πράξη).
    Τέλος το μοντάρισμα,η επιλογή εξαρτημάτων εμπορίου και τα carbon κομμάτια, τα έφτιαξε εξολοκλήρου ο φίλος μου, με την βοήθεια αποστατών και καλύμπρας που του έφτιαξα.

  9. #384
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
    Η κατασκευή και το αποτέλεσμα, έγιναν με την πρώτη προσπάθεια, με εξαιρετική επιτυχία.
    Το ποδήλατο είναι ενός πολύ καλού φίλου, που το φαντάστηκε και το σχεδίασε μόνος του.
    Στη συνέχεια έκανα τα μηχανολογικά σχέδια με τις απαραίτητες κατόπιν συννενοήσεως αλλαγές και κατασκεύασα όλα τα εξαρτήματα.
    Είχαμε πάρα πολύ καλή συνεργασία από όλες τις πλευρές (θεωρία - πράξη).
    Τέλος το μοντάρισμα,η επιλογή εξαρτημάτων εμπορίου και τα carbon κομμάτια, τα έφτιαξε εξολοκλήρου ο φίλος μου, με την βοήθεια αποστατών και καλύμπρας που του έφτιαξα.
    Αξιεζετε πολλα συγχαρητηρια και οι δυο σας μαγκες!

    και μονο του οτι μπηκατε σε αυτη τη διαδικασια, ασχετως αποτελεσματος (που εκ πρωτης οψεως δειχνει ΤΟΥΜΠΑΝΟ αλλωστε!!!)

    Χιλια μπραβο



    υ.γ. δεν τη ψαχνετε ξανα, τωρα που το ποδηλατο και ειδικα οι μικροι ανεξαρτητητοι κατασκευαστες γνωριζουν ανθηση;

  10. #385
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    plaka plaka ean den to doso to dirt olokliro, tha pao na paro enan skeleto YZ sta metra mou kai tha kano trampa ta periferiaka
    Μην κοιτάξεις για κανέναν άλλον εκτός απ'τους "0 limited" ή "0,5" αν καταλήξεις στον σκελετό του Voltage! Eίναι ακόμα πιο στιβαροί σκελετοί στα σημεία απ'ότι τα 0 (Zero όπως το δικό μου) 1,2,3 κλπ

    Δες τα φετινά μοντέλα εδώ Γιώργη, μια ματιά αν ρίξεις στον οριζόντιο σωλήνα πίσω ακριβώς απ'τα ποτήρια του λαιμού θα καταλάβεις τη διαφορά των υπολοίπων από τα δύο πρώτα !


    Άντε και για σένα δουλεύω πάλι

  11. #386
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
    Η κατασκευή και το αποτέλεσμα, έγιναν με την πρώτη προσπάθεια, με εξαιρετική επιτυχία.
    Το ποδήλατο είναι ενός πολύ καλού φίλου, που το φαντάστηκε και το σχεδίασε μόνος του.
    Στη συνέχεια έκανα τα μηχανολογικά σχέδια με τις απαραίτητες κατόπιν συννενοήσεως αλλαγές και κατασκεύασα όλα τα εξαρτήματα.
    Είχαμε πάρα πολύ καλή συνεργασία από όλες τις πλευρές (θεωρία - πράξη).
    Τέλος το μοντάρισμα,η επιλογή εξαρτημάτων εμπορίου και τα carbon κομμάτια, τα έφτιαξε εξολοκλήρου ο φίλος μου, με την βοήθεια αποστατών και καλύμπρας που του έφτιαξα.
    mpravo man treli douleia. telika ayto to podilato den exei ginei parousiasi kai sto cyclist 'h oxi?
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  12. #387
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Μην κοιτάξεις για κανέναν άλλον εκτός απ'τους "0 limited" ή "0,5" αν καταλήξεις στον σκελετό του Voltage! Eίναι ακόμα πιο στιβαροί σκελετοί στα σημεία απ'ότι τα 0 (Zero όπως το δικό μου) 1,2,3 κλπ

    Δες τα φετινά μοντέλα εδώ Γιώργη, μια ματιά αν ρίξεις στον οριζόντιο σωλήνα πίσω ακριβώς απ'τα ποτήρια του λαιμού θα καταλάβεις τη διαφορά των υπολοίπων από τα δύο πρώτα !


    Άντε και για σένα δουλεύω πάλι

    o makis o mprizas :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  13. #388
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    mpravo man treli douleia. telika ayto to podilato den exei ginei parousiasi kai sto cyclist 'h oxi?
    Μάλλον όχι.
    Είναι μεγάλη ιστορία.

  14. #389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Julius
    o makis o mprizas :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Γύρω στα 550-600ευρώ στα φετινά χρώματα :rotflmao:

    Αν βρεις κανέναν περσινό η ακόμα καλύτερα κανέναν προπέρσινο (φωτό παρακάτω ) καινούργιο θα είναι αρκετά φθηνότερος !


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	voltage.jpg 
Προβολές:	261 
Μέγεθος:	12,5 KB 
ID:	164721

  15. #390
    Αρχικά δημιουργήθηκε από binzis
    Για πες μου την γνώμη σου και για αυτό;

    Ουαάου !!
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm & ποδηλατα
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2008, 14:06
  2. Κατάστημα με ποδήλατα κανείς..?
    από motaba στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2007, 09:06
  3. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2007, 21:35
  4. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2007, 23:52
  5. ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ
    από kostasvar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 10:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF