Σελίδα 67 από 142 ΠρώτοΠρώτο ... 1757626364656667686970717277117 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 991 έως 1.005 από 2116

Θέμα: Ποδήλατα

  1. #991
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.822
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
    مرحبا أنت أيضا
    گن۔ سبھاؤ۔ خواص۔ صفت۔ تعریف۔ جوہر۔ مضمر طاقت


  2. #992
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 950dim
    مرحبا أنت أيضا

    Ακριβό είναι καλύτερα κοίτα κάτι σε Ideal...

  3. #993
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.822
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Ακριβό είναι καλύτερα κοίτα κάτι σε Ideal...
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  4. #994
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 950dim
    Εγγραφή
    20/06/2006
    Μηνύματα
    536
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    Ακριβό είναι καλύτερα κοίτα κάτι σε Ideal...
    Η καλυτερη μεταφραση!!!
    :rotflmao:
    ...cause the place seems still alive...

  5. #995
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
    Παίρνεις τέτοιο..
    κι απαυτο εχουμε

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #996
    "λογικό" μέλος Το avatar του/της the big boy
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    93
    αγαπητοι συμφορουμιτες............

    αν και απο μικρο παιδι λατρευω το ποδηλατο (λες και τωρα μεγαλωσα).........σκεφτομαι εντονα τον τελευταιο καιρο να ασχοληθω λιγο πιο συστηματικα, με βολτες στο βουνο κτλπ....... ειμαι λοιπον στην αναζητηση για καινουριο και "καλο" ποδηλατο.........γενικα απο μαρκες μοντελα ταχυτητων φρενα κλπ δεν πολυασχολουμαι γι αυτο και θα ηθελα την αποψη σας.............εχω βρει ενα giant terrago 2010 μοντελο καινουριο με 470 ευρω..........βρηκα ακομα ενα ideal boomax 2009 μοντελο μεταχειρισμενο απο ενα παιδι που δουλευει σε ποδηλαταδικο 4 μηνων (του ειχαν κλεψει το ποδηλατο του, πηρε αυτο, μετα ομως βρηκε τελικα το κλεμμενο -απο τους λιγους τυχερους φανταζομαι-και τωρα πουλαει αυτο) στο οποιο εχει αλλαξει παλουκοσελο, τιμονι, συστημα ταχυτητων (φοραει SLX), εχει λαστιχα δρομου γιατι το χρησιμοποιουσε μονο δρομο στα 550 ευρω............η αληθεια ειναι οτι στο ματι μου καθοταν πιο καλα το IDEAL......δεν ξερω μου εκανε εντυπωση.............καταρχας πως σας φαινονται οι τιμες??......(ειπαμε ειμαι ασχετος).............να προσπαθησω για το IDEAL μπας και μου το αφησει κανα 500αρικο.............ή μηπως βρω κανενα ιδιο καινουριο σε καλη τιμη μιας και ειναι 2009 μοντελο??..........

    συγγνωμη για το μεγαλο ποστ, αλλα εχω προβληματιστει και θα ηθελα την γνωμη σας, ισως και τις προτασεις σας για ποδηλατο σε αντιστοιχα χρηματα, αντε και 600 euro αν αξιζει

    giant terrago

    ideal boomax

    υ.γ. υπαρχει καποιος εδω απο λαρισα μπας και με κατατοπησει και για μερη για βολτες??

  7. #997
    εγω πηγα σε μοντελο του 2009 ideal pro rider και το πηρα 150 ευρο φθηνοτερα απο το 2010.
    ασε που στα 2009 θα σου κοψει και αλλο την τιμη ευκολοτερα απο τα καινουργια.
    κανενας δεν θελει να κραταει στοκ οποτε μπορει να στο σκοτωσει πιο ευκολα

  8. #998
    Αρχικά δημιουργήθηκε από the big boy
    αγαπητοι συμφορουμιτες............

    αν και απο μικρο παιδι λατρευω το ποδηλατο (λες και τωρα μεγαλωσα).........σκεφτομαι εντονα τον τελευταιο καιρο να ασχοληθω λιγο πιο συστηματικα, με βολτες στο βουνο κτλπ....... ειμαι λοιπον στην αναζητηση για καινουριο και "καλο" ποδηλατο.........γενικα απο μαρκες μοντελα ταχυτητων φρενα κλπ δεν πολυασχολουμαι γι αυτο και θα ηθελα την αποψη σας.............εχω βρει ενα giant terrago 2010 μοντελο καινουριο με 470 ευρω..........βρηκα ακομα ενα ideal boomax 2009 μοντελο μεταχειρισμενο απο ενα παιδι που δουλευει σε ποδηλαταδικο 4 μηνων (του ειχαν κλεψει το ποδηλατο του, πηρε αυτο, μετα ομως βρηκε τελικα το κλεμμενο -απο τους λιγους τυχερους φανταζομαι-και τωρα πουλαει αυτο) στο οποιο εχει αλλαξει παλουκοσελο, τιμονι, συστημα ταχυτητων (φοραει SLX), εχει λαστιχα δρομου γιατι το χρησιμοποιουσε μονο δρομο στα 550 ευρω............η αληθεια ειναι οτι στο ματι μου καθοταν πιο καλα το IDEAL......δεν ξερω μου εκανε εντυπωση.............καταρχας πως σας φαινονται οι τιμες??......(ειπαμε ειμαι ασχετος).............να προσπαθησω για το IDEAL μπας και μου το αφησει κανα 500αρικο.............ή μηπως βρω κανενα ιδιο καινουριο σε καλη τιμη μιας και ειναι 2009 μοντελο??..........

    συγγνωμη για το μεγαλο ποστ, αλλα εχω προβληματιστει και θα ηθελα την γνωμη σας, ισως και τις προτασεις σας για ποδηλατο σε αντιστοιχα χρηματα, αντε και 600 euro αν αξιζει

    giant terrago

    ideal boomax

    υ.γ. υπαρχει καποιος εδω απο λαρισα μπας και με κατατοπησει και για μερη για βολτες??
    Mια χαρά είναι και τα 2 για εισαγωγή στο mtb... αν δεις στη συνέχεια να αυξάνονται οι απαιτήσεις σου τότε ισως πας για κάτι άλλο...

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  9. #999
    "λογικό" μέλος Το avatar του/της the big boy
    Εγγραφή
    09/09/2008
    Μηνύματα
    93
    ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑ...................πως σας φαινεται?

    τωρα το μονο που μενει ειναι να βρω παρεα για το βουνο...............δεν ειναι κανενας ρε παιδια απο ΛΑΡΙΣΑ που να ασχολειται??.................


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dd.jpg 
Προβολές:	601 
Μέγεθος:	58,1 KB 
ID:	201746

  10. #1000
    Αρχικά δημιουργήθηκε από the big boy
    ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑ...................πως σας φαινεται?
    Μια χαρα

    καλολάσπωτο
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #1001
    poly omorfo, εγω εχω το μοντελο 08' το λευκό με το RST μπροστα , το rock sock πρεπει να ειναι κλασης ανωτερο....

    σημερα οσοι Αθηναιοι γουσταρετε εχει Freeday γι αΠαλληνη.

    συγκεντρωση στο σταθμοο Μετρο του Θησειου στις 21.30 και αναχωρηση στις 22.00 ... την προηγουμενη παρΑΣΚΕΥΗ ΜΑΖΕΥτηκαν 600 ποδηλατα περιπου.

    οποιος παει ας γραψει εδω για να βρεθουμε και να πεταλαρουμε παρεα.

  12. #1002
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    poly omorfo, εγω εχω το μοντελο 08' το λευκό με το RST μπροστα , το rock sock πρεπει να ειναι κλασης ανωτερο....

    σημερα οσοι Αθηναιοι γουσταρετε εχει Freeday γι αΠαλληνη.

    συγκεντρωση στο σταθμοο Μετρο του Θησειου στις 21.30 και αναχωρηση στις 22.00 ... την προηγουμενη παρΑΣΚΕΥΗ ΜΑΖΕΥτηκαν 600 ποδηλατα περιπου.

    οποιος παει ας γραψει εδω για να βρεθουμε και να πεταλαρουμε παρεα.
    Γαμάτο θα ειναι σήμερα, δροσισε και λιγο και το καλό ειναι οτι στην επιστροφή εχει κατηφόρα

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #1003
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Γαμάτο θα ειναι σήμερα, δροσισε και λιγο και το καλό ειναι οτι στην επιστροφή εχει κατηφόρα

    θα ερθεις; :wacko:

  14. #1004
    βουρ για το βουνο Το avatar του/της dond4le
    Εγγραφή
    16/05/2009
    Μηνύματα
    493
    Αρχικά δημιουργήθηκε από the big boy
    ΤΟ ΠΗΡΑΑΑΑ...................πως σας φαινεται?

    τωρα το μονο που μενει ειναι να βρω παρεα για το βουνο...............δεν ειναι κανενας ρε παιδια απο ΛΑΡΙΣΑ που να ασχολειται??.................
    Μεγεια σου φιλος καλες αναβασεις.................

    Σχεδιαζω μετα απο 2 εβδομαδες αναβαση απο ΚΕΟΑΧ Ολυμπου μεχρι οσπου αντεξουμε προς Αγ.Αντωνιο.

    Αν εχεις ορεξη και μεσο για να ερθεις μεχρι το ΚΕΟΑΧ θα ειναι ωραια βολτα!!!!!!

  15. #1005
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    θα ερθεις; :wacko:
    Πήγα Αναβυσσο για σερφάκι, αλλα ο αέρας μας τα ψιλοχάλασε. Και το ΣΚ ψόφια θα ειναι τα πραγματα

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm & ποδηλατα
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2008, 14:06
  2. Κατάστημα με ποδήλατα κανείς..?
    από motaba στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2007, 09:06
  3. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2007, 21:35
  4. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 11/02/2007, 23:52
  5. ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ
    από kostasvar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 10:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF