Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 73

Θέμα: το μοτερ απο το παπι μου

  1. #31
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook
    To proseksa proto-proto, ala den to anefere kaneis kai kapou me epiase mia krisi anasfaleias
    Tespa edo o kosmos xanetai kai o Karelis xtenizetai
    Το δεξί τιμόνι, οι κίτρινες λωρίδες, το καλάθι, η μάσκα, ο αριθμός στην μάσκα, τα κίτρινα σκουπίδια, δείχνουν πασιφανεστατα, ότι ο υποτιθέμενος καρελακκος !!!111, πουλάει και φύκια και μεταξωτές κορδέλες και μεταξωτα στρινγκ

    Και το κυριότερο, όλες οι φωτογραφίες, είναι από το bikepics

    Γιατί αυτός και ο ξάδερφος του, ο θειος του είναι μέλη διεθνών οργανισμών, για το κυνήγι των αφρόψαρων
    Εξού και η τράτα, με κινητήρα χιουνδαι τουρμπο ,γιατί χωρίς βελτιωμένο κινητήρα για ροπές από χαμηλά και ιπποδύναμη ψηλά, δεν μπορείς να τραβήξεις ούτε τα αφρόψαρα, ούτε τα ψαριά βυθού, όταν τα φέρεις στον αφρό
    http://www.moto.gr/forums/showthread...5016#post75016
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  2. #32
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Και την μαλεσια ως χώρα που ζει ο μαλεας, θα μπορούσαν να την λενε αυνανωνισια η σχετη αυνανισια
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  3. #33
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
    ΦΙΛΕ ΚΑΡΕΛΗ ΕΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ VIDEOS ΑΠΟ ΚΟΝΤΡΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΟΛΑ ΕΔΩ, ΘΑ ΜΕ ΚΡΑΞΟΥΝ ΟΙ ADMINs. ΧΑΛΑΡΑ ΓΕΜΙΖΩ ΕΝΑ DVD...

    ΓΙΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΝΑ ΔΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΑ PROJECTS MΟΥ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΥΝΑΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ ΔΕ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΟΥΣΕ.....

    ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΟΤΕΡ ΔΕ ΣΠΑΝΕ ΔΕ ΧΑΛΑΝΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΔΙΑΝΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΕΤΣΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ.....
    Θα μπορούσες να ανοίξεις ξεχωριστό ποστ, με τις βελτιώσεις που έχεις κάνει
    Μην χαραμίζεις την δουλειά σου, σε αυτο το ποστ
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  4. #34
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
    για να γινω λιγο κακος με ενα τορνο δεν γινετε τιποτα, ασε που θελεις TIG ..... αλλα οπως σου ειπα μου αρεσει η δουλεια και οχι τα ετοιμα και βλεπω καλα πραγματα.
    H δουλειά έγινε μόνο με τόρνο και Argon. Και μάλιστα το αργόν ήταν ενός φίλου μου που έχει αλουμινάδικο. Κολλήθηκε μια πλάκα αλουμινίου πάνω στα κάρτερ, εκεί που κάποτε έμπαινε ο 50cc (!!!) κύλινδρος και στη συνέχεια ανοίχτηκαν οι καινούργιες τρύπες σε νέες θέσεις. Το κάρτερ εσωτερικά ανοίχτηκε με φρέζα για να χωρέσει ο νέος στρόφαλος του XLR ενώ και ο ίδιος ο στρόφαλος χρειάστηκε ουκ ολίγες μετατροπές αφού στο XLR ο κύλινδρος είναι τοποθετημένος κάθετα και όχι οριζόντια.

    Στον τόρνο επίσης τροποποιήθηκε το σασμάν, μίκρυνα το πάχος των γραναζιών για να κερδίσω μήκος για την πέμπτη σχέση, μίκρυνα τη διάμετρο των αξόνων στα σημεία που μπαίνουν τα ρουλεμάν, συν κάτι δαχτυλίδια, σκουλαρίκια, βραχιόλια, περιδέρια, μας κάνουν ΠΟΛΥ δουλειά στον τόρνο. Χάλασα καμια 10αριά μαχαίρια για να ολοκληρωθεί το project...
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  5. #35
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
    Θα μπορούσες να ανοίξεις ξεχωριστό ποστ, με τις βελτιώσεις που έχεις κάνει
    Μην χαραμίζεις την δουλειά σου, σε αυτο το ποστ
    Ευχαριστώ πολύ για την παρακίνηση φίλε ΚΑΝΕΝΑΣ αλλά δε μπορείς να κάνεις upload και πολλά πράγματα όταν σου περιορίζουν το μέγεθος του αρχείου στα 100kb!!!

    Τις φωτό που ανέβασα ήδη τις έκανα ένα σωρό σμικρίνσεις σε διαστάσεις και ανάλυση για να μπούνε εδώ...

    ΕΚΚΛΗΣΗ προς admins: Δώστε ειδικά για μένα 4 giga χώρο στο site για να ανεβάσω fotos και videos από όλες τις δημιουργίες μου!!!!!
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  6. #36
    Παγανιστικόν μέλος Το avatar του/της Κανένας
    Εγγραφή
    24/01/2003
    Μηνύματα
    885
    Χα χα πλάκα σου έκανα



























    Λοιπόν σοβαρά τώρα
    Εγώ μπαίνω με σύνδεση που η ταχύτητα κυμαίνεται από 33 έως 40kbps
    Με πιο συνηθισμένη τα 38
    Φαντάζεσαι τι θα γίνει μέχρι να κατέβει η σελίδα ?
    Μια ανάλυση 640 480 είναι μια χαρά γιατί όταν βάλουμε πολλές φωτογραφίες γίνεται χαμός
    Και δεν ξέρω τι όγκο δεδομένων μπορεί να χειρισθεί το σαιτ
    Υπάρχει πάντως και το Φώτο άλμπουμ, όπου μπορείς να βάλεις φωτογραφίες δικές σου
    http://www.moto.gr/users_phgal/preview.php

    Πάντως το ξανάλεω, επειδή είσαι μερακλής και σου αρέσουν οι βελτιώσεις , φτιάξε ξεχωριστό ποστ όπως με το καβασακι
    Υπάρχουν πολλοί, που παίρνουν ιδέες , με το μόνο πρόβλημα, ότι μετά, μπορεί να σε περνάνε
    Ε εντάξει δεν χρειάζεται να βάλεις και βίντεο
    Παραμύθι δίχως δράκο, παραμύθι δίχως πέραση


  7. #37
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΝΕΝΑΣ
    Λοιπόν σοβαρά τώρα
    Εγώ μπαίνω με σύνδεση που η ταχύτητα κυμαίνεται από 33 έως 40kbps
    Με πιο συνηθισμένη τα 38
    Φαντάζεσαι τι θα γίνει μέχρι να κατέβει η σελίδα ?
    Μια ανάλυση 640 480 είναι μια χαρά γιατί όταν βάλουμε πολλές φωτογραφίες γίνεται χαμός
    Και δεν ξέρω τι όγκο δεδομένων μπορεί να χειρισθεί το σαιτ
    Υπάρχει πάντως και το Φώτο άλμπουμ, όπου μπορείς να βάλεις φωτογραφίες δικές σου
    http://www.moto.gr/users_phgal/preview.php

    Πάντως το ξανάλεω, επειδή είσαι μερακλής και σου αρέσουν οι βελτιώσεις , φτιάξε ξεχωριστό ποστ όπως με το καβασακι
    Υπάρχουν πολλοί, που παίρνουν ιδέες , με το μόνο πρόβλημα, ότι μετά, μπορεί να σε περνάνε
    Ε εντάξει δεν χρειάζεται να βάλεις και βίντεο
    [/B]
    Το πρόβλημα της ταχύτητας δεν το είχα σκεφτεί.......

    Πανεπιστήμιο λέμε!!!!

    Τ3 λέμε!!!!!!

    100 mbps λέμε!!!!

    Κατεβάζω ταινία 1 giga από ftp σε 8 λεπτά λέμε!!!!!

    Πάει σφαίρα λέμε!!!!!


    Ο χώρος για τις φωτό στο site δε μου αρέσει γιατί είναι απρόσωπος, δε μπορείς να γράψεις ένα συνοδευτικό κείμενο ούτε να γράψουν οι άλλοι σχόλια-απορίες τους ή να παραθέσουν τισ δικές τους φωτό και γίνεται και πανικός εκεί....

    Δίκιο έχεις, τα videos δεν πρέπει να τα ανεβάσω γιατί μπορεί να υπάρχει κανένας undercover μπάτσος ανάμεσά μας.... :hypnotize
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  8. #38

    ανεκδοτα

    ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΩ ΔΙΟΤΙ ΣΥΝΔΕΟΜΑΙ ΜΕ 52KBIT ΑΡΑ ΦΑΤΕ ΤΗΝ ΣΚΟΝΗ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΥΔΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ GLX ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΑΚΕΚΑΒΑ ΚΕΦΑΛΙ ΟΛΟ ΤΑΚΕΚΑΒΑ ΚΑΙ NOS ΚΑΙ ΦΑΝΤΣΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΕΣΕΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ Ο ΚΗΛΗΝΔΡΟΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΦΑΝΤΣΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ 2 Μ




    Κ.Α.Ρ.Ε.Λ.Η.Σ. ::rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	honda-supra110-01-bikepics-203024.jpg 
Προβολές:	265 
Μέγεθος:	75,1 KB 
ID:	7608
    lefkadaaaara gia panta reeee

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011

    Re: ανεκδοτα

    Αρχικά δημιουργήθηκε από karelis
    ΠΑΙΔΙΑ ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΝΥΔΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ GLX ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΤΑΚΕΚΑΒΑ ΚΕΦΑΛΙ ΟΛΟ ΤΑΚΕΚΑΒΑ ΚΑΙ NOS ΚΑΙ ΦΑΝΤΣΤΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΙΕΣΕΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ Ο ΚΗΛΗΝΔΡΟΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΦΑΝΤΣΕΙΤΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΕΙ 2 Μ
    Χέζε ψηλά κι αγνάντευε είσαι!


  10. #40

    ΕΓΩ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ KARELLIS....

    :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize
    Ο ΜΑΓΟΣ ΜΙΛΗΣΕ.........

  11. #41
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.403
    καλά εντάξει μερικοί έχουν μαλώσει με την αλήθεια......
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  12. #42
    ..πάλι αναβάτης.. Το avatar του/της sotpag
    Εγγραφή
    02/11/2002
    Μηνύματα
    1.395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xxxristos
    H δουλειά έγινε μόνο με τόρνο και Argon. Και μάλιστα το αργόν ήταν ενός φίλου μου που έχει αλουμινάδικο. Κολλήθηκε μια πλάκα αλουμινίου πάνω στα κάρτερ, εκεί που κάποτε έμπαινε ο 50cc (!!!) κύλινδρος και στη συνέχεια ανοίχτηκαν οι καινούργιες τρύπες σε νέες θέσεις. Το κάρτερ εσωτερικά ανοίχτηκε με φρέζα για να χωρέσει ο νέος στρόφαλος του XLR ενώ και ο ίδιος ο στρόφαλος χρειάστηκε ουκ ολίγες μετατροπές αφού στο XLR ο κύλινδρος είναι τοποθετημένος κάθετα και όχι οριζόντια.

    Στον τόρνο επίσης τροποποιήθηκε το σασμάν, μίκρυνα το πάχος των γραναζιών για να κερδίσω μήκος για την πέμπτη σχέση, μίκρυνα τη διάμετρο των αξόνων στα σημεία που μπαίνουν τα ρουλεμάν, συν κάτι δαχτυλίδια, σκουλαρίκια, βραχιόλια, περιδέρια, μας κάνουν ΠΟΛΥ δουλειά στον τόρνο. Χάλασα καμια 10αριά μαχαίρια για να ολοκληρωθεί το project...

    Λοιπόν, για να γίνω λίγο ΚΑΝΕΝΑΣ

    Για τους γνώστες και την ιστορία : argon δεν υπάρχει.
    Οι μηχανές συγκόλλησης ( για αλουμίνιο) είναι: η TIG δημιουργεί ένα τόξο μεταξύ ηλεκτροδίου και υλικού προς συγκόλληση που χρησιμοποιεί ως αέριο συνοδείας το argon (αργό), το ηλεκτρόδιο είναι από βολφραμιο και χρησιμοποιούμε βέργες του ανάλογου κράματος. (έχει πολύ σχέση με την οξυγονοκόλληση αλλά αντί για φλόγα χρησιμοποιούμε ρεύμα).
    Άλλη μια περίπτωση αλλά όχι με καλό αποτέλεσμα είναι η MIG (μηχανή σύρματος) με αέριο συνοδείας το atal
    Και με τα κλασικά ηλεκτρόδια με χειρότερα αποτελέσματα για τέτοιες δουλείες.

    Η TIG δεν χρησιμοποιείτε από αλουμιναδες αλλά δεν το αποκλείω.

    Δεν ξέρω την διάμετρο των ρουλεμάν του στρόφαλου του XLR αλλά αν είναι 10-12μμ μεγαλύτερα χάλασες της έδρες των ρουλεμάν στο Κάρτερ και δεν υπάρχουν περιθώρια ούτε για τα ρουλεμάν ούτε για τον στρόφαλο.

    Την πλάκα στο καρτερ την είδα αλλά όπως λες για να περάσει το χιτώνιο και ο στρόφαλος στο κατρερ θέλεις ΦΡΕΖΑ

    Σασμαν θα μπορούσες να βάλεις από cb 50, ss κτλ αλλά αν έχεις λέπτυνε τα γρανάζια τι έκανες με την εμπλοκή που γίνετε στο πλάι και τον επιλογέα.
    Αν χρησιμοποιείς το ίδιο άξονα γιατί να μικρύνει η διάμετρος.


    Χάλασα καμία 10αριά μαχαίρια - ;;;

    Καλές δουλείες πάντως γιατί αν όλα αυτά γίνονται στην Μυτιλήνη είναι μαγκιά και το εννοώ
    13 Φ. ΑΝΤΙΑΝΑΚΥΚΛΩΤΙΚΕΣ ΤΑΞΙΑΡΧΙΕΣ

  13. #43
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
    Λοιπόν, για να γίνω λίγο ΚΑΝΕΝΑΣ

    Για τους γνώστες και την ιστορία : argon δεν υπάρχει.
    Οι μηχανές συγκόλλησης ( για αλουμίνιο) είναι: η TIG δημιουργεί ένα τόξο μεταξύ ηλεκτροδίου και υλικού προς συγκόλληση που χρησιμοποιεί ως αέριο συνοδείας το argon (αργό), το ηλεκτρόδιο είναι από βολφραμιο και χρησιμοποιούμε βέργες του ανάλογου κράματος. (έχει πολύ σχέση με την οξυγονοκόλληση αλλά αντί για φλόγα χρησιμοποιούμε ρεύμα).
    Άλλη μια περίπτωση αλλά όχι με καλό αποτέλεσμα είναι η MIG (μηχανή σύρματος) με αέριο συνοδείας το atal
    Και με τα κλασικά ηλεκτρόδια με χειρότερα αποτελέσματα για τέτοιες δουλείες.

    Η TIG δεν χρησιμοποιείτε από αλουμιναδες αλλά δεν το αποκλείω.

    Δεν ξέρω την διάμετρο των ρουλεμάν του στρόφαλου του XLR αλλά αν είναι 10-12μμ μεγαλύτερα χάλασες της έδρες των ρουλεμάν στο Κάρτερ και δεν υπάρχουν περιθώρια ούτε για τα ρουλεμάν ούτε για τον στρόφαλο.

    Την πλάκα στο καρτερ την είδα αλλά όπως λες για να περάσει το χιτώνιο και ο στρόφαλος στο κατρερ θέλεις ΦΡΕΖΑ

    Σασμαν θα μπορούσες να βάλεις από cb 50, ss κτλ αλλά αν έχεις λέπτυνε τα γρανάζια τι έκανες με την εμπλοκή που γίνετε στο πλάι και τον επιλογέα.
    Αν χρησιμοποιείς το ίδιο άξονα γιατί να μικρύνει η διάμετρος.


    Χάλασα καμία 10αριά μαχαίρια - ;;;

    Καλές δουλείες πάντως γιατί αν όλα αυτά γίνονται στην Μυτιλήνη είναι μαγκιά και το εννοώ
    Πραγματικά ρε φίλε μη με παρεξηγήσεις αλλά βλέπω πως υπάρχει μια νοοτροπία εντονης αμφισβήτησης της δουλειάς των άλλων εδώ μέσα.

    Η δουλειά που έγινε αποτελεί προϊόν κόπων και μελέτης πολλών μηνών και έρχεσαι εσύ και κάποιοι άλλοι να την κρίνεις;;;;;

    Την φρέζα την ανέφερα, όντως χρησιμοποιήθηκε.

    Σωστά παρατήρησες οτι οι φωλιές των ρουλεμάν πάνω στο κάρτερ ανοίχτηκαν (αλλάξανε θέση κιόλας).

    Ξέχασα να πω πως η εργοστασιακή αντλία λαδιού καταργήθηκε αλλά τι σημασία έχουν τέτοιες λεπτομέριες;

    Η συσκευή που χρησιμοποιούν οι αλουμινάδες λέγεται στην καθομιλουμένη argon. Είναι ο απλός συνδιασμός μιας μπουκάλας με αργό και μιας ηλεκτρονικής ηλεκτροσυγκόλλησης. Χρησιμοποιείται είτε ως ΜΙG είτε ώς TIG ανάλογα με πια κεφάλή χρησιμοποιείς. Και οι δυο τεχνικές χρησιμοποιούν το ηλεκτρικό τόξο και το αδρανές αέριο για να δημιουργήσουν αδρανή ατμόσφαιρα και είναι στην κρίση του χειριστή να χρησιμοποιήσει το αλουμινένιο ηλεκτρόδιο (MIG) ή όχι (TIG).

    Είμαι μηχανολόγος Μηχανικός και όπως ελπίζω να καταλαβαίνεις μου κάθεται άσχημα να νομίζει ο καθένας οτι ξέρει περισσότερα από εμένα ή οτι λέω κάτι λάθος. Εγώ για παράδειγμα δεν θα αμφισβητούσα την δουλειά κάποιου άλλου επαγγελματία (προγραμματιστή, γιατρου, κτλ) γιατί σίγουρα αυτός ξέρει περισσότερα από εμένα.

    Έχω φωτογραφίες από κάθε στάδιο της δουλειάς που έγινε σε όλα τα μοτερ που έβαλα εδώ και φαίνονται ξεκάθαρα όλα αλλά σημασία έχει πιστεύω αυτό που καταλαβαίνει ο πολύς κόσμος και δεν είναι άλλο από το ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. Γιαυτό scanαρα μόνο τις φωτό των ολοκληρωμένων projects και όποιος έχει αμφιβολίες μπορεί ΕΛΕΥΘΕΡΑ να έρθει (το καλοκαιράκι ίσως δεν είναι κακή ιδέα) να κάνει τα μπανάκια του, να την πέσει στις τουρίστριες και να πάρει και μια βόλτα όποιο από τα εργαλεία θέλει.

    Υ.Γ. Τα μαχαίρια ήταν καρβίδια (διαμάντια) που χρησιμοποιήθηκαν πάνω στους βαμμένους άξονες και στα γρανάζια και ώς γνοστών δεν τροχίζονται, αν χαλάσουν και οι 8 κοπτικές ακμές του πλακιδίου το πετάς. Τα μαχαίρια ταχυχάλυβα (HSS) που χρησιμοποιήθηκαν στα αλουμινένια κάρτερ τα ξανατρόχισα εννοείται! Ελπίζω να έλυσα και την παρεξήγηση με τα μαχαίρια...


    ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΙΚΑ
    Χρήστος
    NO BOOTS,
    NO JACKETS,
    NO HELMETS,
    JUST BALLS.

  14. #44

    απαντηση

    αφου δεν με πειστευεται θα σας εξηγησω στην αρχη δεν το πιστευα μολις ειδα την ταχυτητα και παω στο στο φροντιστηριο στο δασκαλο και τον ρωταω τι γινεται ρε δασκαλε ρωτησα τον ξαδερφο μου στην αθηνα με ποσα συνδεονται και μου λεει με 32κβιτ και μου λεει πως αυτο σημβαινει διοτι στις μεγαλουπολεις ειναι πιο πολλοι οι χρηστες για αυτο και συνδεονται με λιγοτερο τωρα τουλαχιστον καταλαβεται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






    Κ.Α.Ρ.ΕΛ.Η.Σ.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	modenas-dinamik120-04-bikepics-257930.jpg 
Προβολές:	220 
Μέγεθος:	89,9 KB 
ID:	7621
    lefkadaaaara gia panta reeee

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Ρε ολοι ψευτες ειστε..........τι MIG, TIG argon και ολα αυτα μου λετε.......


    ο καρελησ λεει την παραγματικη αληθεια!!!!!



    καθεστε και φτιαχνετε τα μοτορια και ο καρελης τα φερνει απο την μαλαισια ετοιμα φτιαγμενα και αμα λαχει πεταει και ενα nitro ετσι για πλακα μεσα σε μια μερα...........


    καθεστε και παιδευεστε για μηνες και ο τυπος ειναι μολις 14 και σας εχει βαλει τα γυαλια:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    παντα φιλικα,


    (εεεε ρε γλεντια λεμε)

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. .....το εξιτήριο....από το τρελάδικο...
    από nktR στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/07/2008, 09:56
  2. Το μοτέρ από Tlr 1000..
    από Respect στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2007, 20:27
  3. Απαντήσεις: 65
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2006, 18:16
  4. Μολις το πηρα απο το μαστορα γ@μω την τυχη μου..
    από n1k3man στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2005, 17:02
  5. το καψωνι απο τον γιο μου......
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 20/01/2005, 19:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF