Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 19

Θέμα: καλος μηχανικος για Cbr, Κεντρο ή Νοτια?

  1. #1

    καλος μηχανικος για Cbr, Κεντρο ή Νοτια?(Αττικη)

    καλησπερα,

    ξερετε να μου συστησετε εναν καλο μηχανικο στα νοτια προαστεια, η εστω στο κεντρο της αθηνας? εχω ενα cbr F4 του 2000, το οποιο μου βγαζει συνεχει α προβληματα, καρμπυρατερ,μπουκωματα,υπερθερμανση,κακη συμπιεση,τροφοδοσια.
    και ο μηχανικος μου ειναι της αποψης του... "δεν εχει τιποτα,μην το οδηγας μεσα στην αθηνα"

    ξερετε κανεναν που θα του φερθει οπως πρεπει? και θα μου πει στα ισα, ναι, εχει αυτο αυτο και αυτο, καποιον που να μην θελει απλα να το ξεφορτοθει απο μπροστα του?

  2. #2

    Re: καλος μηχανικος για Cbr, Κεντρο ή Νοτια?(Αττικη)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Aleziel
    καλησπερα,

    ξερετε να μου συστησετε εναν καλο μηχανικο στα νοτια προαστεια, η εστω στο κεντρο της αθηνας? εχω ενα cbr F4 του 2000, το οποιο μου βγαζει συνεχει α προβληματα, καρμπυρατερ,μπουκωματα,υπερθερμανση,κακη συμπιεση,τροφοδοσια.
    και ο μηχανικος μου ειναι της αποψης του... "δεν εχει τιποτα,μην το οδηγας μεσα στην αθηνα"

    ξερετε κανεναν που θα του φερθει οπως πρεπει? και θα μου πει στα ισα, ναι, εχει αυτο αυτο και αυτο, καποιον που να μην θελει απλα να το ξεφορτοθει απο μπροστα του?
    Γκινωσατης Α.
    Αλ. Παναγουλη, 9
    πλατεια Υμηττου.

    τωρα για πιο κατω δεν ξερω να σου πω!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    114
    Συμφωνω με τον McTalas, παρε τηλέφωνο κλείσε ενα ραντεβού να το πας να το δούνε,

    210-7624426 έχει και site http://www.promoto.gr

    Εγώ πηγαίνω εκεί απο το 99 και είμαι ευχαριστημένος.
    HONDA CBR 600 F4i 2001

  4. #4
    euxaristw paidia, ama ton systinete kai oi 2 kai einai kai eidikos gia honda, kalos tha einai, apla einai ligo berdema na ton vro...evala tin dieuthinsi sto in.gr kai moy vrike 5 perioxes me dromous a.panagoulis.

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mixalakis
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    391
    Εγώ σου προτείνω τον Γιάννη Νίνο σε έναν παράδρομο της Αλίμου.
    2109958616

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Aleziel
    euxaristw paidia, ama ton systinete kai oi 2 kai einai kai eidikos gia honda, kalos tha einai, apla einai ligo berdema na ton vro...evala tin dieuthinsi sto in.gr kai moy vrike 5 perioxes me dromous a.panagoulis.
    ειναι πολυ ευκολο ειναι στην πλατεια Υμμηττου πανω απο την πυρκαλ αν θες παμε μαζι να σου δειξω εγω μενω λιγο πιο περα...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    ειναι πολυ ευκολο ειναι στην πλατεια Υμμηττου πανω απο την πυρκαλ αν θες παμε μαζι να σου δειξω εγω μενω λιγο πιο περα...
    einai konta stin leoforo eleutheriou venizelou? auto einai ston imito, alla ilioupoli,

    h konta stin stratarxou, papagou alexanddrou?auto einai pio voreia

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Aleziel
    einai konta stin leoforo eleutheriou venizelou? auto einai ston imito, alla ilioupoli,

    h konta stin stratarxou, papagou alexanddrou?auto einai pio voreia
    οχι μισο θα σου δειξω!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    οχι μισο θα σου δειξω!
    Δεν μπορω να στο δειξω στο χαρτη.
    μπες στο google και βρες ενα site που σου δειχνει τους δρομους και βαλε πλατεια υμηττου και θα το βρεις.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  10. #10
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Honda Σουλτάτης
    Λ.Ηρακλείου 59 Α.Πατήσια 210-2015150.

    Ζητάς το Σπύρο ή πάς από εκεί και το αφήνεις να σου πεί τί έχει και να στο φτιάξει μια και καλή, φτιάχνει μόνο Honda εδώ και κάμποσα χρόνια, έχω στείλει και άλλους γυρολόγους συνεργείων Honda και γίνανε πελάτες του.

    Εγώ τα RR που είχα μόνο εκεί το πήγαινα και γρήγορα θα σε εξυπηρετήσει και δέν θα σου πεί και ΄΄πίπες΄΄.


    Πές του ότι σε έστειλε ο Σταύρος με το GS και εάν δέν σε εξυπηρετήσει άμεσα απείλησε τον ότι θα του πάω την BMW για γενικό σέρβις

  11. #11
    Αν θες να βρεις τη διεύθυνση πήγαινε στο www.ploigos.gr

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Alarm
    Εγγραφή
    30/12/2007
    Μηνύματα
    159
    Σιπσης Κωστας
    Sipsis Racing

    Κυψελη στο τελος της οδου Δοϊρανης . Στα δικαστιρια

    Ειναι της Honda !
    Ολη η παρεα εκει παμε

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της banditgr
    Εγγραφή
    30/05/2002
    Μηνύματα
    963
    para3eno pantos,ta f4 (kai f3,f4i) einai skilia,sinithos den kanoun kix. (enta3ei,ektos tou tentotira!)

    Tora pou to skeftomai,ta f4 tou 2000 an thimame sosta,eixan mia anaklisi apo tin Honda gia mia simantiki episkeyi.Kati me ta mpouzonia tis kefalis.Tsekarise me ton sarakaki (tha fenete me ton arithmo plaisiou) an exei ginei i episkeyi.
    Το κρεβάτι είναι το πιο επικίνδυνο μέρος του κόσμου.
    Ενενήντα τοις εκατό των ανθρώπων πεθαίνουν εκεί.

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από banditgr
    para3eno pantos,ta f4 (kai f3,f4i) einai skilia,sinithos den kanoun kix. (enta3ei,ektos tou tentotira!)

    Tora pou to skeftomai,ta f4 tou 2000 an thimame sosta,eixan mia anaklisi apo tin Honda gia mia simantiki episkeyi.Kati me ta mpouzonia tis kefalis.Tsekarise me ton sarakaki (tha fenete me ton arithmo plaisiou) an exei ginei i episkeyi.
    borei na einai 1000 pragmata.. borei na einai to filtro venzinis, i troba venzinis, ta bouzi, kaki poiotita venzinis, provlima stin bataria, ston enalaktira, stin sybiesi... giauto psaxno ton mixaniko gia na analavei autos.

  15. #15

    Re: Re: καλος μηχανικος για Cbr, Κεντρο ή Νοτια?(Αττικη)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    Γκινωσατης Α.
    Αλ. Παναγουλη, 9
    πλατεια Υμηττου.

    τωρα για πιο κατω δεν ξερω να σου πω!
    kalos fenete, alla dystixos den eimai dimosios ypalilos gia na paw sto service 8:00-16:00 deutera-paraskeui.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Καλός μηχανικός για Kawasaki ?
    από antsoar στο forum Kawasaki
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/01/2011, 15:54
  2. Πληροφορία για CBR 600 F 97'
    από gcrook στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 21/08/2008, 13:18
  3. Καλος μηχανικος για σαλονικα?
    από Eminem στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2008, 21:35
  4. Ανταλλακτικα Για Cbr 600f
    από LINA στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2004, 15:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF