Σελίδα 11 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 454

Θέμα: Σε Είδα.....

  1. #151
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    σε ειδα στην εθνικη στο υψος Μ.Μοναστηριου[πριν τον Βολο] με το ΣΤρομα σου το κτηνος να εκδραμεις....... εκδρομη ηταν αυτη ή μετακομιση ?
    Accipere quam facere praestat injuriam

  2. #152
    Σε είδα σήμερα στην Πάτρα να ξεπαρκάρεις στην Κορίνθου με το Passat σου και να έρχεσαι πάνω μου. Δε σε ενόχλεισαι η κόρνα που δε σταμάτησε ούτε στιγμή, ούτε τα Termignoni που ούρλιαζαν! Με πήγες κούρσα μέχρι το απέναντι πεζοδρόμιο αλλά στα @@ σου γιατί μιλούσες με τις κυρίες που είχες μαζί. Η Πάτρα είναι μικρή, την επόμενη φορά κ@ριολη κλείσε ραντεβού με τον οδοντίατρο γιατί δε θα σου μείνει δόντι ούτε για ενθύμιο! :a29:
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  3. #153
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Σας είδα χτες στην διασταύρωση Κατεχάκη και Κοκκινοπούλου να στρίβετε για τη "βάση" σας στο Γουδί...είσασταν 4-5 DR-125 με άσπρα κρανάκια στη σειρά και όλοι σχεδόν δικάβαλοι...
    με τις φορμίτσες σας και τα σακίδια από τα οποία προεξείχαν τα γκλοπ σας...

    Δε μου έμεινε άντερο απ'το γέλιο!!!!! Πώς είστε έτσι ρεεεεεεεεεεεε :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  4. #154
    δεν το πουλαω το ζετακι Το avatar του/της veletzas
    Εγγραφή
    30/11/2005
    Μηνύματα
    120
    1.σε ειδα στην κηφισιας κοπανε την πεμπτη, κανεις σφηνες με 100+με την βεσπομαλακια σου κ να περνας απο το τιμονι μου τοσο οσο ειναι το πουλι σου, το ιδιο κ απο του μπροστινου κ μετα να μας κοιτας απο τον καθρευτη βλακα

    2.σε ειδα με το βεσπακι σου να σταζεις απο @αυλα, στο περασμα σου αφησες την πατησιων ταυλα:rotflmao:
    panta vromikoi panta laspomenoi

  5. #155
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα στην Ακτή Μιαούλη μετά τα φανάρια στο ύψος της Αγίας Τριάδας με το μαύρο TDM και τις ακράπες σου να το σπάς στις ευθείες ,εκεί πριν τον ΟΛΠ, και στις στροφές του ΟΛΠ να πηγαίνεις σαν παππούς με Beverly...

    γέρνει κι άλλο μην το φοβάσαι :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

  6. #156
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/02/2007
    Μηνύματα
    357
    σε είδα φίλε με το τεθωρακισμένο-suv-4χ4 και δεν συμμαζεύεται όχημα, εκεί στο ζάπειο να αλλάζεις λωρίδα....άγνωστο γιατί! και επίσης την επιθυμία σου να αλλάξεις λωρίδα χωρίς να ενημερώσεις κανέναν...

    στο φανάρι σου είπα "ωραίο φλας έβγαλες"

    και μου απάντησες "μα δεν έβγαλα"

    βαριοπούλα να σου σπάσω το κεφάλι δεν είχα, κάποια στιγμή θα το σπάσεις μόνος σου. Περαστικά

  7. #157
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Σε ειδα τριμαλακα χτες στην Καραμανλη στο Μενιδι (σφαγειο κι οχι δρομος)πανω στο παπι σου ξεκρανωτος,να πατας τη διπλη διαχωριστικη προσπαθωντας να προσπερασεις το λεωφορειο κι εχοντας για αεροσακο το κοριτσακι σου των 6-7 ετων.ΖΩΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

  8. #158
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα στη Γρ. Λαμπράκη (στο ύψος της Ταξιαρχών-Κορυδαλλός) με το F650 (αν κατάλαβα καλά από την εξάτμιση) να προσπαθείς να περάσεις ανάμεσα στην κίνηση... με δυσκολία φυσικά γιατί το κράνος αντί να το φοράς στην καρκάλα σου... το φόραγε ο καθρέφτης.
    Μα τόσο σημαντικός είναι ο καθρέφτης σου ώστε να του φοράς κράνος?

    Tip: δοκίμασε να το φοράς στο κεφάλι ανάμεσα στην κίνηση... θα περνάς και πιο εύκολα!

  9. #159
    StoopidMotorForAHead Το avatar του/της aakkuan
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    123
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zvailakis
    σε είδα φίλε με το τεθωρακισμένο-suv-4χ4 και δεν συμμαζεύεται όχημα, εκεί στο ζάπειο να αλλάζεις λωρίδα....άγνωστο γιατί! και επίσης την επιθυμία σου να αλλάξεις λωρίδα χωρίς να ενημερώσεις κανέναν...

    στο φανάρι σου είπα "ωραίο φλας έβγαλες"

    και μου απάντησες "μα δεν έβγαλα"

    βαριοπούλα να σου σπάσω το κεφάλι δεν είχα, κάποια στιγμή θα το σπάσεις μόνος σου. Περαστικά



    φιλε εγω θα του την χαριζα μονο και μονο για την απαντηση του.....

    τετοιο "αυτοσαρκασμο" (???) σπανια συναντας...

  10. #160
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.718
    Σε είδα φιλαράκι με το πένα TDM σου να καλπάζεις φορώντας μπουφανάκι κυριλέ χωρίς κράνος αλλάάάάάά... είχες παπουτσάκια alpinestars!

    Μπράβο ρε μαγκίτι, τα παπουτσάκια θα σε σώσουν από την μλκια!

  11. #161
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586
    Σε είδα στα διόδια των Αφιδνων, μαλάκα, με το SS σου και την φορμίτσα σου, να μας γράφεις όλους στα @ρχίδια σου και να πηγαίνεις μπροστά. Σε είδα επίσης να κάνεις 4-5 λεπτά να ξεκολήσεις ηλίθιε, γιατί δεν είχες χρήμα πρόχειρο και γδύθηκες βλάκα. Και επίσης σε είδα να σταματάς δίπλα στον άλλο υπεργρήγορο, αμέσως μετά τα διόδια, για τσιγάρο. Τέτοια βιασύνη.

    Κάτι τέτοιοι τρόμπες χαλάνε την εικόνα.....
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  12. #162
    ΜΠΑΜΠΑ ΜΗ ΠΕΣΕΙΣ......
    Εγγραφή
    22/03/2009
    Μηνύματα
    18
    Σε βλεπω σχεδον καθε πρωι στη Λ μαραθωνοs απο Nεα Μακρη προs Αθηνα φιλε με το Ζ1000 το πορτοκαλι να μαs ΄'σκιζειs τα ματια'' σε ολουs εμαs tous ''τιποτενιουs'' που βρεθηκαμε στα ιδια φαναρια μαζι σου.Εγω ειμαι παντα με το ΜΑJESTY το 250 που εχω για τη δουλεια. Πριν 10 μερεs oμωs εμεινεs ''μαλακαs'' oταν σε πετυχα με το thunderace στο φαναρι τηs Ραφηναs για Αθηνα.Πολλη πικρα μεχρι την Αττικη οδο στο Πικερμι οπου και εστριψα.Ναι εγω με το ασπρο-κοκκινο thunderi kαι το uvex με την ζελατινα 'καθρεφτη'

  13. #163
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα στη Χαμοστέρνας, μετά τη διασταύρωση με την Πειραιώς, με το ΑΧ-1....



    να το πηγαίνεις αντί να σε πηγαίνει... μες στη βρόχα!
    πολύ μαλακία μέρα για να σου μείνει μηχανάκι σήμερα

  14. #164
    Εγω δεν βλεπω ειμαι τυφλος


  15. #165
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Λεωφ. Ηρακλείου, στο ύψος των Πατησίων.....Αprillia Shiver.....καλλίγραμμη ύπαρξη ως αναβάτης με μωβ μπουφάν κ κράνος, μπότες ψιλοτάκουνες μέχρι το γόνατο και πλούσια καστανοκοκκινοκάτι κόμη να ανεμίζει.......σε είδα... κα τ είδα όλα!!!!
    :a07: :a32:

Σελίδα 11 από 31 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2008, 10:16
  2. ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΚΕΙ.......
    από zoropatra στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 18/10/2006, 11:49
  3. Sorry ρε φιλαράκο δε σε ειδα....
    από idi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 09/06/2005, 18:48

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF