Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 38

Θέμα: ατύχημα στην περιμετρική της Πάτρας

  1. #1
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58

    ατύχημα στην περιμετρική της Πάτρας

    δεν είμαι σίγουρος αλλά μάλλον μια νταλίκα παρέσυρε ένα μοτοσικλετιστή ή πεζό (αλλά τι να έκανε εκεί ο πεζός) στο πρώτο τούνελ για πάτρα. μάλλον δυο νταλίκες πήγαιναν δίπλα δίπλα για τι είδα κώλυες και στης 2 λωρίδες .και παρακάτω είχαν σταματήσει 3-4 νταλίκες μαλλον μιλούσαν και δεν είδαν την μηχανή . εγώ είδα αυτό παντός.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Εικόνα010.jpg 
Προβολές:	510 
Μέγεθος:	30,2 KB 
ID:	137517

  2. #2
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58
    δεν ξέρω περισσότερα μακάρι να μην είναι έτσι όπως τα λέω αλλά αυτό που είδα δεν αφήνει ελπίδες .δεν είδα μηχανή κάπου αλλά ήμουν λίγο μακριά μπορεί να ήταν κάτω από την νταλίκα όποιος πέρασε και είδε κάτι ας πει

  3. #3
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Εικόνα012.jpg 
Προβολές:	497 
Μέγεθος:	27,1 KB 
ID:	137518

  4. #4
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58
    η νταλίκα είχε ένα χτύπημα στα δεξιά ένα βαθούλωμα βασικά . {σεναριο}το μηχανάκι θα πήγαινε σίγα και τον κοπάνισε από πίσω ο νταλίκας σε λίγο ο δρόμος θα πλάταινε ρε και το μηχανάκι θα έκανε ποιο δεξιά αλλά δεν πρόλαβε με το που βγήκε από το τούνελ (που είναι ποιο στενός δρόμος )τον πρόλαβε ο γρήγορος …το νου σας παιδία κοιτάτε και πίσω μην σας φάει κανένας γρήγορος κουτακιάς ή κανένα βουνό (νταλίκα )αυτά δεν σταματάνε

  5. #5
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Α ναι στις ελληνικες ΕΟ οσο πιο αργα πας τοσο πιο πολυ κινδυνευεις κι επισης οσο πιο γρηγορα πας κινδυνευεις περισσοτερο. Κοινως; Μαζευετε λεφτα να παρουμε ελικοπτερο
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  6. #6
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.107
    Αίματα είναι αυτά μπροστά στην νταλίκα ε? :/
    Life begins at 45°.

  7. #7
    παει..εχουμε ξεφυγει..

  8. #8
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58
    φιλέ έχεις ένα δίκιο αλλά η δίκια σου λογική Road67
    (δεν εννοώ ότι είσαι λάθος )οδηγεί μερικούς στο να λένε άμα είναι να το πάθεις θα το πάθεις είτε σιγά είτε γρήγορα δεν είναι έτσι.. αν έβλεπες τις κώλυες τις νταλίκας θα απορούσες πόσα χμ/ω είχε και πως δεν δίπλωσε .50 μ κώλυα έχεις ξανάδει. μαλλον καπος έτσι είναι :είναι δολοφονικό να πας με 50 σε αυτοκινητόδρομο και εξίσου δολοφονικό να πας με 50 δίπλα από μια πλατεία .για την πρώτη περίπτωση είναι πολύ λίγα τα χμ για την δεύτερη είναι πολλά ενώ το κοντέρ σου δείχνει το ίδιο . ναι αιματα ειναι BLiTzER

  9. #9
    big boned μέλος Το avatar του/της cartman
    Εγγραφή
    26/05/2007
    Μηνύματα
    392
    Παιδιά καλό θα ήταν να μην βιαζόμαστε να κρίνουμε...διαβάστε patranews.gr/
    Chris

  10. #10
    Κάτι θα σκεφθώ Το avatar του/της sergiosm
    Εγγραφή
    01/05/2007
    Μηνύματα
    1.297
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cartman
    Παιδιά καλό θα ήταν να μην βιαζόμαστε να κρίνουμε...διαβάστε patranews.gr/
    .....

  11. #11
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58
    ναι ρε φιλέ cartman μην μου την λες έτσι εγώ είπα ότι δεν ξέρω τι ακριβώς έγινε. σημασία έχει ότι χάθηκε ένας άνθρωπος .εγώ το έγραψα αυτό μετά από μίση ώρα από το ατύχημα και εσύ έρχεσαι μια μέρα μετά να μας την πεις. Οκ. δεν έγινε ακριβώς έτσι, δηλαδή δεν έφταιγε ο νταλικέρης .ο μοτοσικλετιστής έκανε απότομα δεξιά και έπεσε στο πίσω μέρος μιας κίτρινης νταλίκας έπεσαι κάτω και σηκώθηκε σχεδόν αμέσως αλλά ερχόταν μια νταλίκα κόκκινη πίσω του χωραγε να περάσει αλλά ο μοτοσικλετιστής έπεσε στις ροδές τις νταλίκας .μπορεί να λιποθύμησε ή μπορεί να ήθελε να αυτοκτονήσει ,η αστυνομία έκανε λόγο για αψυχολόγητες ανεργίες ή για πολύ μεγάλη ατυχία. οι κινήσεις του έχουν καταγραφεί από το κλειστό κύκλωμα παρακολουθήσεις τις κυκλοφορίας

  12. #12
    Και σε αυτο το ατυχυμα οπως και στην περιπτωση του πιτσιρικα που γλυτωσε απο το αλεργικο σοκ, και σκοτωθηκε στον γυρισμο σπιτι του.....ισχυει το εξης....

    Αμα σου μελλει να πνιγεις......

    Το ειχε γραμμενο ο κακομοιρης....στο ριζικο του....

    Θεος 'σχωρεστον......



  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gozntari
    .εγώ το έγραψα αυτό μετά από μίση ώρα από το ατύχημα και εσύ έρχεσαι μια μέρα μετά να μας την πεις. ....
    Αυτό ακριβώς σου λέει

    να μη βιαζόμαστε να ποστάρουμε ότι δούμε στο δρόμο και να αρχίσουμε αμέσως τις κατηγορίες προς τους άλλους χωρίς να ξέρουμε τι πραγματικά έγινε

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  14. #14
    Banned Το avatar του/της gozntari
    Εγγραφή
    27/05/2008
    Μηνύματα
    58
    Μικρός είμαι ,ακόμα μαθαίνω και προσπαθώ .να σου θυμίσω Cpt. Haddock όμως ότι
    Αν τα λάθη διδάσκουν τότε έχω μια καταπληκτική μόρφωση
    και ότι, δεν κάνει λάθη όποιος δεν κάνει τίποτα

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alximistis
    Εγγραφή
    03/10/2005
    Μηνύματα
    3.093
    Ρε το θέμα είναι ποιος έκανε λάθος; Μην τρελλαινόμαστε καλοκαιριάτικα με μπούρδες.
    Σωστά το παλλικάρι είπε στην αρχή ότι δεν ξέρει τι ακριβώς έχει συμβεί και μάλιστα το τόνισε. Μετά οκ δεν έπρεπε gozntari να κάνεις εικασίες αλλά μην χαζεύουμε ρε παιδιά. Δεν έγινε κάτι τρομερό. Έκανε μια εικασία ο άνθρωπος σιγά το πράγμα.
    Το ζήτημα άλλο είναι.

    Τι σκατά θα γίνει με αυτήν την περιφερειακή Πατρών; Έχει γραφτεί πολλάκις ότι υπάρχει πρόβλημα με αυτόν τον κωλόδρομο. Τι θα γίνει με αυτήν την ιστορία ρε γαμώτο;;;;;;

    ΥΓ Φίλε gozntari μην τα παίρνεις άνευ λόγου και αιτίας. Κανείς δεν στην λέει μην το παίρνεις έτσι.
    Τέρμα οι χαρές τα κεφάλια μέσα!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Η πίστα της Πάτρας στην τελική ευθεία!
    από giannis21 στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 188
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2017, 18:42
  2. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2008, 14:59
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/01/2008, 16:54
  4. Ατυχημα στην εθνικη στο υψος της Νεμεας
    από ruyjin στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2008, 06:56
  5. Σάββατο πρωί στην πίστα της Πεντέλης..
    από free rider στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2005, 19:30

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF