Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 47

Θέμα: Επιλογη ελαστικων

  1. #16
    Τα 2ct ειχαν βγει ακαταλληλα, εμενα μου εκαναν και αντικατασταση το μπροστα... Αλλα για μενα Μ3 που εχω 1000 και βγαζει 8-10 χιλιαδες χλμ!!!

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tasos1010
    Τα 2ct ειχαν βγει ακαταλληλα, εμενα μου εκαναν και αντικατασταση το μπροστα... Αλλα για μενα Μ3 που εχω 1000 και βγαζει 8-10 χιλιαδες χλμ!!!
    Μη λέμε κι ότι να'ναι...!!!είχε βγεί ελλατωματική μια παρτίδα μπροστινών.
    τα 2ct είναι κορυφή

  3. #18
    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! Τα λαστιχα ειναι μεγαλη μουφα τσαμπα τα πληρωσα, ειδικα το καλοκαιρι μου εκανε το μπροστινο κατι θανατηφορα γλυστριματα... Για μενα μακρια παλι δεν εχει καλυτερα οοοοοοοοοοοοοοοολα τα αλλα... Εχει ακουστει περιπτωση σε 2ct απο το περιοδικο μοτο που 3εκολλησε ολη η κεντρικη γομα απο το πισω λαστιχο...
    Αντε καλα να ειμαιστε!

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tasos1010
    Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!! Τα λαστιχα ειναι μεγαλη μουφα τσαμπα τα πληρωσα, ειδικα το καλοκαιρι μου εκανε το μπροστινο κατι θανατηφορα γλυστριματα... Για μενα μακρια παλι δεν εχει καλυτερα οοοοοοοοοοοοοοοολα τα αλλα... Εχει ακουστει περιπτωση σε 2ct απο το περιοδικο μοτο που 3εκολλησε ολη η κεντρικη γομα απο το πισω λαστιχο...
    Αντε καλα να ειμαιστε!
    anyway,στα 20.000 χλμ που έχω κάνει με τα συγκεκριμένα λάστιχα κανένα απολύτως πρόβλημα.αλλά είναι τόσο διαφορετικές οι συνθήκες χρήσης και οι παράμετροι που εμείς σίγουρα δε μπορούμε να αξιολογήσουμε αντικιμενικά.σε οτι τεστ ελαστικών έχω διαβάσει πάντως τα 2ct είναι πάντα ανάμεσα στα κορυφαία.θα μου πείς,και γι'αυτό τα βάζεις?όχι.απλά μου έχουν καθίσει πολύ καλά.και ζεστένονται γρήγορα και έχουν μεγάλη διάρκεια ζωής.

  5. #20
    Δεν ξερω φιλε μου εγω εδω στην κω που δυστηχως ειμαι με τους δρομους που εχει ειναι εντελως ακαταλληλα για εδω!

  6. #21
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerman
    ,στα 20.000 χλμ που έχω κάνει με τα συγκεκριμένα λάστιχα κανένα απολύτως πρόβλημα.:
    Ρε παιδιά πώς είναι δυνατό ρε γαμώτο????Κάνετε 20.000 χιλιόμετρα με το ίδιο λάστιχο και δεν το έχετε αλλάξει ακόμη ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ??? τι να πώ...

  7. #22
    Tι 20.000 ρε συ!! Χεχε στα θα πηγαινα μονο με την ζαντα αν ειχε μεινει και αυτη!!! Καθε 5 λαστιχακια φρεσκα εκτος αν εχεις metzeler που πας στα 8 σιγουρα!!!

  8. #23
    Hasta la Victoria Siempre Το avatar του/της blueangel
    Εγγραφή
    19/01/2006
    Μηνύματα
    827
    Ακριβώς ρε φίλε!!!!Εδώ Μ3 φοράω στο μωρό και στα 6 άντε 7 έχει αλλάξει!!!Δεν την καταλαβαίνω την νοοτροπία κάποιων ειλικρινά!!! Αν είναι δυνατόν κάνουν οικονομία από τα λάστιχα?????

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blueangel
    Ρε παιδιά πώς είναι δυνατό ρε γαμώτο????Κάνετε 20.000 χιλιόμετρα με το ίδιο λάστιχο και δεν το έχετε αλλάξει ακόμη ΚΑΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΑΣΦΑΛΕΙΣ??? τι να πώ...
    Ρε παιδιά θα με τρελάνετε...είναι ποτέ δυνατόν να αντέξει λάστιχο σε 1000 20.000χλμ?
    Στις 20.000χλμ που έχω κάνει με τη συγκεκριμένη μάρκα έχω αλλάξει 4 πίσω και 2 μπροστά.Αν είναι ποτέ δυνατόν....

  10. #25

    Thumbs up

    pirelli diablo rosso paidia einai super

  11. #26
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2009
    Μηνύματα
    14
    Για τα BT-003RS έχει να πει κάνεις τπτ???

  12. #27
    Ειναι ωραια λαστιχα αλλα τρωγονται γρηγορα οπως τα supercorsa... Η κατηγορια αυτη ειναι κορυφαια...

  13. #28
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2009
    Μηνύματα
    14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tasos1010
    Ειναι ωραια λαστιχα αλλα τρωγονται γρηγορα οπως τα supercorsa... Η κατηγορια αυτη ειναι κορυφαια...

    Sorry για τα 003rs λες??

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της snow
    Εγγραφή
    25/06/2007
    Μηνύματα
    485
    ta 003rs einai idia goma me ta 002..me alli xara3i

  15. #30
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    18/03/2009
    Μηνύματα
    14
    Έλα ρε τόσο μαλακά δλδ?
    τα φόραγες? (τα βτ-002)
    τι χλμ σου βγάλανε φίλε?
    εντυπώσεις γενικά?



Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. επιλογη ελαστικων motocross
    από bdellas31 στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2010, 16:57
  2. Επιλογη ελαστικων για κουτι....
    από foler στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2010, 08:36
  3. επιλογη ελαστικων
    από GEORGEE στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2007, 15:44
  4. Βοηθεια για επιλογη ελαστικων
    από agnostos71 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2004, 03:22

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF