Σελίδα 6 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 136

Θέμα: Ποιό On - Off να πάρω;;;

  1. #76

    Re: Re: Re: TA700

    Αρχικά δημιουργήθηκε από MikeG
    Συγνώμη έχεις GS & θες 2ο μηχανάκι KTM adv? Πάμε καλά?
    Θες πολλά κυβικά μέσα σε πόλη & που στο Ηράκλειο? Πάμε καλά? Νιώθεις ότι σου χρειάζονται 1200 ή 990 κυβικά στη Κρήτη?
    Άμα είναι έτσι Αθήνα - Θεσσαλονίκη πήγαινε με αεροπλάνο μη κουραστείς.
    Ρε δε πάμε καλά...........
    επειδη εχει ξαναγινει κουβεντα με μας τους 2 δεν σου πιασα και τον κωλο μεγαλε ουτε σου απλωσα το χερι και σου ειπα πεσε ρε μεγαλε να παω να παρω κανενα μηχανακι.
    την μηχανη δεν την περιοριζω μεσα στην πολη,ειμαι συνεχως εκτος και παω και ταξιδια συχνα.
    ο καθε ανθρωπος εχει τις ανωμαλιες του,εγω γουσταρω να χω 2 παρομοιες μηχανες,δεν καταλαβαινω το κολλημα ορισμενων.

    εγω διχως on off Μηχανη δεν μπορω.
    την gs δεν την κυκλοφορω καθολου λογω του οτι ηδη εχω υπερβει κατα 700 χιλιομετρα το πρωτο της σερβις γιατι βλεπετε η εδω αντιπροσωπεια ειναι ανικανη να ανταπεξελθει,19 σεπτεμβριου μου εκλεισαν σερβις.
    εγω μεχρι τοτε τι θα εκανα,θα επαιζα τις κουμπαρες?
    πηγα και πηρα adv,γιατι ετσι την ειδα.
    κι οχι μηχανη για καφετερια,που ετσι κι αλλιως δεν γουσταρω τις καφετεριες εδω ειδικα της μιλατου που πεφτει η μιση αλβανια και ολο το κουτσομπολιο του αιωνα εκει.
    να μου λειπει.
    εγω οταν θελω καφε,θα παω ρεθυμνο,αγιο,χανια στην κουκουβαγια.
    αμα γουσταρω χωμα θα παω στου τρελου του σπυριδων στου κοκκινη που χει το ζαχαροπλαστειο και θα παμε χωμα.
    τωρα την λογικη του ρε παιδια δεν παμε καλα δεν τη καταλαβαινω,αφου ο αλλος την βρισκει ετσι τι ασχοληστε μαζι του,τι του απαντατε καν,ασχοληθητε με τα Blogs σας ΚΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.κι αυτο που μου την παιζει ειναι οτι ολοι απο μια σελιδα απαντανε,ρε να ρθει κανεις απο κοντα να μου τα πει και θα του κανω τα μουτρακια κιμαλιδικα.αμα δεν ξερεις ο αλλος τι ειναι και με τι ασχολητε καλο ειναι να μην του κολλαει καποιος.
    μπορει να ειναι υπερβολη οι 2 αυτες μηχανες ομως εμενα ετσι μου αρεσει.
    τελος απο μενα,οπως συζηταω με ηρεμια οταν δεν μου κολλανε ετσι θελω να μου μιλανε κι ολοι.σε ενα forum μηχανων δεν ξερω ατομα που να κολλανε στον αλλον επειδη εχει 2 θηρια,ξερω να δινουν μονο συμβουλες.
    αλλα ειπαμε,οσα δεν φτανει η αλεπου, τι τα κανει??? κρεμασταρια

  2. #77
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ermiss
    Το v-strom 650 σε πορεία πως είναι? φορτωμένος δικάβαλος τι ταχύτητα έχει άνετα, χαλαρά οικονομικά?? Δεν λεω να το έχω στις 8κ στροφές, λέω να κάνω 2-3 ώρες ταξίδι, πως είναι απο αεροπροστασία και απο κούραση σε 300+ χιλιόμετρα απόσταση?

    H TAXYTHTA TAΞΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ...........ΕΙΝΑΙ 150-160


    Φορτωμένο καί μέ 2 άτομα.........παραπάνω τό νοιώθεις, κουράζεται
    Έκεί είναι καί ή διαφορά του άπό τά χίλια πού ταξιδεύουν άνετα
    πάνω άπό 180......

    Δέν ύστερεί σέ προστασία άπό τόν άέρα........έκτός άπό τό varadero
    πού στά 200 κάνεις τσιγάρο...!!!

    Τό v-strom 650 πάει καί μέ 180-190 καί 200..............άλλά αύτά τά χιλιόμετρα,
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ....



  3. #78
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    H TAXYTHTA TAΞΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ...........ΕΙΝΑΙ 150-160


    Φορτωμένο καί μέ 2 άτομα.........παραπάνω τό νοιώθεις, κουράζεται
    Έκεί είναι καί ή διαφορά του άπό τά χίλια πού ταξιδεύουν άνετα
    πάνω άπό 180......

    Δέν ύστερεί σέ προστασία άπό τόν άέρα........έκτός άπό τό varadero
    πού στά 200 κάνεις τσιγάρο...!!!

    Τό v-strom 650 πάει καί μέ 180-190 καί 200..............άλλά αύτά τά χιλιόμετρα,
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ....


    συμφωνω απολυτα με το μηνυμα σου φιλε μου,δυστυχως τα μεσαια κυβικα δεν ειναι και για πολλα σε σχεση με μεγαλυτερου κυβισμου μηχανες

  4. #79
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    H TAXYTHTA TAΞΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ...........ΕΙΝΑΙ 150-160


    Φορτωμένο καί μέ 2 άτομα.........παραπάνω τό νοιώθεις, κουράζεται
    Έκεί είναι καί ή διαφορά του άπό τά χίλια πού ταξιδεύουν άνετα
    πάνω άπό 180......

    Δέν ύστερεί σέ προστασία άπό τόν άέρα........έκτός άπό τό varadero
    πού στά 200 κάνεις τσιγάρο...!!!

    Τό v-strom 650 πάει καί μέ 180-190 καί 200..............άλλά αύτά τά χιλιόμετρα,
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙΣ....


    Ευχαριστώ, αυτό περίμενα να ακούσω... Με έβαλες σε σκέψεις...

  5. #80
    ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟΝ...........


    Άποφάσισα νά άλλάξω τό v-strom 650 όταν,...........
    μιά μέρα έπιστρέφοντας άπό ένα ταξίδι στό Πήλιο,βρισκόμουν στήν Έθνική
    καί πήγαινα μέ 150-160 μαζί μέ τή γυναίκα μου........
    Δέν είχα τίποτε άλλο,ή μπαγκαζιέρα καί τό τάνκ-μπάγκ ήταν φορτωμένα
    σέ αύτοκίνητο φίλου πού είμασταν παρέα...
    Κάποια στιγμή,άνοίγω τό γκάζι γιά νά περάσω κάποιον καί έκεί
    άντιλαμβάνομαι ότι τό βεστρομάκι..........ΔΕ ΦΕΥΓΕΙ.....!!!!
    Άν λοιπόν τό παιχνίδι μέ τό σασμάν στό Πήλιο δέν ήταν τόσο ένοχλητικό
    αύτό δέ μού άρεσε είδικά στό θέμα τής ένεργητικής άσφάλειας....
    Βέβαια τό κάθε μηχανάκι έχει τά όρια του σέ αύτό τό θέμα καί ή ένεργητική
    άσφάλεια πιό πολύ είναι στό μυαλό αύτού πού τό κουμαντάρει....!!!!
    ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ..........ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ......αύτό τό κομβικό σημείο
    τών χιλιομέτρων.....
    Άντίθετα μέ ένα 1000 on-off έκεί φεύγεις σά νά είσαι σταματημένος....
    Στήν ούσία έκεί κατάλαβα ότι τό v-strom 650 είναι γιά νά ταξιδεύει
    τό πολύ μέ 140 .......ΓΙΑ ΝΑΧΕΙΣ ΤΟ ΓΚΑΖΙ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ.......
    άν χρειαστεί..........
    Θεώρησα όμως ότι αύτή ή ταχύτητα είναι μικρή σέ σχέση μέ τό μέσο όρο
    πού κινούνται τά αύτοκίνητα καί τόν τρόπο πού θά ήθελα νά τά
    άποφύγω,πάντα σέ Έθνικό δρόμο.........
    σέ σχέση ...........ΜΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ.........!!!!!!
    Αύτοί ήταν καί οί 2 λόγοι πού τό άλλαξα.......!!!!!!
    Άν θέλει κάποιος τά 130-140 γιά ταξιδάκι είναι .....ΤΕΛΕΙΟ...........έχοντας
    πάντα στό νού του ότι είναι εύάλωτος στό χρόνο άν θελήσει νά άποφύγει
    αύτοκίνητα έπιταχύνοντας........!!!!!
    Άλλά έπειδή ούδέν καλόν άμιγές κακού...........
    όφείλω νά πώ πώς ή συμπεριφορά του στήν πόλη γιά κάποιον έμπειρο
    ΕΙΝΑΙ............ΠΟΔΗΛΑΤΟΥ......!!!!!
    σέ άντίθεση μέ ένα varadero.........ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΑΝΑΤΟΣ........!!!!!!!!!
    Τό v-strom 1000 άν δέν τό τελείωνε ή Σουζούκι πού αύτή ξέρει
    καλύτερα άπό μάς τό γιατί καί τό διότι........
    είναι πολύ πιό κοντά στό 650 σέ αύτόν τόν τομέα......
    Άλλά γιά πεθαμένους θά μιλάμε τώρα...???
    Μέτά άπό 10 μήνες μέ v-strom 650 καί 1 χρόνο varadero............θά πώ
    ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑΧΕΙΣ ................ΟΛΑ.........!!!!!!!!

    ΚΑΙ Ο ΜΕΣΟΣ ΟΔΗΓΟΣ................V-STROM 650.........!!!!!!!
    Έκτός άν έχει κάποιος άλλο όχημα γιά τήν πόλη
    Τότε varadero........ΜΕ ΧΙΛΙΑ.......!!!!!!!!

    Ότι άλλο καί νά ψάξει κανείς...........είναι τραβηγμένο καί γιά τά γούστα του.....
    Ή Γιαμάχα έχασε τήν εύκαιρεία χάνοντας καί τόν έναν κύλινδρο.....!!!!!!
    Όλα τά μονοκύλινδρα είναι τό πολύ γιά 100 κμ...........ΔΕΝ ΠΑΝΕ.........
    ΣΕ ΚΟΥΡΑΖΟΥΝ ΠΟΛΥ..........
    ώραία καί άσφαλή έργαλεία άλλά γιά πολύ μικρές διαδρομές........
    Έκτός άν είσαι μαζόχας.....!!!!!!
    Τώρα........ΚΤΜ, BMW,........καί λοιπά........άλλα είναι γιά γούστα,.......
    άλλα γιά ακριβά πορτοφόλια χωρίς νά τό άξίζουν άλλα γιά νά πουλάς
    μούρη κ.λ.π.....κ.λ.π......
    Αύτή είναι ή γνώμη μου γιά τά Εύρωπαικά άπό τήν έποχή πού
    οδηγούσα .........LAVERDA.........μέ πολλά μπουριά.....

    Τό έχω ξαναπεί..........
    όποιον δέν τόν νοιάζει άν έχουν καί άλλοι χίλιοι στή γειτονιά τό ίδιο,πάνε καί
    άγοράζουν ένα άπό αύτά τά 2-3 καί .............
    κάνουν τή δουλειά τους ,τό κέφι τους ,τήν έκδρομή τους......κ.λ.π....κ.λ.π....
    χωρίς νά νοιάζονται γιά λάδια,ξύδια ,ήλεκτρικά........



  6. #81

    Re: Re: Re: Re: TA700

    Αρχικά δημιουργήθηκε από taksidiotis25
    επειδη εχει ξαναγινει κουβεντα με μας τους 2 δεν σου πιασα και τον κωλο μεγαλε ουτε σου απλωσα το χερι και σου ειπα πεσε ρε μεγαλε να παω να παρω κανενα μηχανακι.
    την μηχανη δεν την περιοριζω μεσα στην πολη,ειμαι συνεχως εκτος και παω και ταξιδια συχνα.
    ο καθε ανθρωπος εχει τις ανωμαλιες του,εγω γουσταρω να χω 2 παρομοιες μηχανες,δεν καταλαβαινω το κολλημα ορισμενων.

    εγω διχως on off Μηχανη δεν μπορω.
    την gs δεν την κυκλοφορω καθολου λογω του οτι ηδη εχω υπερβει κατα 700 χιλιομετρα το πρωτο της σερβις γιατι βλεπετε η εδω αντιπροσωπεια ειναι ανικανη να ανταπεξελθει,19 σεπτεμβριου μου εκλεισαν σερβις.
    εγω μεχρι τοτε τι θα εκανα,θα επαιζα τις κουμπαρες?
    πηγα και πηρα adv,γιατι ετσι την ειδα.
    κι οχι μηχανη για καφετερια,που ετσι κι αλλιως δεν γουσταρω τις καφετεριες εδω ειδικα της μιλατου που πεφτει η μιση αλβανια και ολο το κουτσομπολιο του αιωνα εκει.
    να μου λειπει.
    εγω οταν θελω καφε,θα παω ρεθυμνο,αγιο,χανια στην κουκουβαγια.
    αμα γουσταρω χωμα θα παω στου τρελου του σπυριδων στου κοκκινη που χει το ζαχαροπλαστειο και θα παμε χωμα.
    τωρα την λογικη του ρε παιδια δεν παμε καλα δεν τη καταλαβαινω,αφου ο αλλος την βρισκει ετσι τι ασχοληστε μαζι του,τι του απαντατε καν,ασχοληθητε με τα Blogs σας ΚΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ.κι αυτο που μου την παιζει ειναι οτι ολοι απο μια σελιδα απαντανε,ρε να ρθει κανεις απο κοντα να μου τα πει και θα του κανω τα μουτρακια κιμαλιδικα.αμα δεν ξερεις ο αλλος τι ειναι και με τι ασχολητε καλο ειναι να μην του κολλαει καποιος.
    μπορει να ειναι υπερβολη οι 2 αυτες μηχανες ομως εμενα ετσι μου αρεσει.
    τελος απο μενα,οπως συζηταω με ηρεμια οταν δεν μου κολλανε ετσι θελω να μου μιλανε κι ολοι.σε ενα forum μηχανων δεν ξερω ατομα που να κολλανε στον αλλον επειδη εχει 2 θηρια,ξερω να δινουν μονο συμβουλες.

    αλλα ειπαμε,οσα δεν φτανει η αλεπου, τι τα κανει??? κρεμασταρια

    ελα ρε ταξιδιωτη κρητικε σιγα τι σου ειπε και αμεσωσ να το παιξεισ νταησ! μηπωσ ασχολισαι με το νετ τωρα??
    δηνεισ την απαντησει σου και τελειωσε και πιστεψε με λογικο ειναι οταν ο αλλοσ προσπαθει να παρη μια gs η ενα ktm και το σκεφτεται γιατι δεν μπορει , εσυ λεσ να εχω 2 ιδια , γουστο σου αλλα αν το προβλημα το θετεισ πωσ φταει η αντιπροσοπεια τραβα σε αυτουσ και σπαστα μην ανεβαζεισ τα αιματα χωρισ κανεναν λογο σε ενα blogg h και γενικωσ στο νετ!

    παντωσ εγω θα πολουσα το gs και θα κρατουσα το ktm εκτοσ αν εχεισ σκοπο για πολυ μεγαλα ταξιδια!
    :a36: :a36: http://www.lariseos.webs.com :a36:
    www.husaberg450fe.blogspot.com
    www.fightcolesterol.blogspot.com








  7. #82

    Re: Re: Re: Re: Re: TA700

    Αρχικά δημιουργήθηκε από LARISEOS
    ελα ρε ταξιδιωτη κρητικε σιγα τι σου ειπε και αμεσωσ να το παιξεισ νταησ! μηπωσ ασχολισαι με το νετ τωρα??
    δηνεισ την απαντησει σου και τελειωσε και πιστεψε με λογικο ειναι οταν ο αλλοσ προσπαθει να παρη μια gs η ενα ktm και το σκεφτεται γιατι δεν μπορει , εσυ λεσ να εχω 2 ιδια , γουστο σου αλλα αν το προβλημα το θετεισ πωσ φταει η αντιπροσοπεια τραβα σε αυτουσ και σπαστα μην ανεβαζεισ τα αιματα χωρισ κανεναν λογο σε ενα blogg h και γενικωσ στο νετ!

    παντωσ εγω θα πολουσα το gs και θα κρατουσα το ktm εκτοσ αν εχεισ σκοπο για πολυ μεγαλα ταξιδια!
    μα την απαντηση μου την εδωσα.λογικο ειναι οταν καποιος θελει να παρει ενα ktm η οτιδηποτε αλλο να βγαζει τον σκασμο και να μην την λεει ετσι στον αλλον ok?πολλοι θελουν να παρουν μηχανες ομως δεν ειρωνευοντε.ειναι δευτερη φορα που μου την εχει πει το συγκεκριμενο ατομο,και πιστεψε με δεν εχω τιποτα μαζι του ουτε και με καποιον αλλον.
    δεν το ξεραμε κιολας πως θα πρεπει να παιρνουμε και την αδεια για να παρουμε μια μηχανη και να κανουμε το κεφι μας.

    αλλα τελος παντως,δεν θα χαλασω και την ζαχαρενια μου πρωινιατικα.
    το κοβω εδω λοιπον.
    και δεν ειχα κανενα κεφακι για καυγαδες και ιστοριες,εγω θελω ηρεμια πλεον στην ζωη μου,δεν ζηταω χρηματα απο κανεναν,δεν ενοχλω κανεναν ποτε θελω και την ιδια αντιμετωπιση σωστα?σωστα...

    και δεν θα μπω και σε διαδικασια απαντησεων ξανα σε αυτο το μελος.οπως βλεπω τον αλλον φιλικα ετσι θελω κι εγω να με βλεπουνε.
    δεν το παιζω νταης κι ουτε θελω να ανεβαζω τα αιματα αλλα δεν θα κανω και τουμπεκι ψιλοκομμενο...

  8. #83

    δεν ξερω

    σωστα αλλα δεν χρειαζεται να το κανεισ 8εμα,,,,,,τωρα οσο για το service,,,,dld ειναι τοσο αυστηρα με τα χλμ η εσυ εισαι πολυ προσεκτικοσ?

    στην θεση σου παντωσ θα επερνα ενα καθαρο σαν δευτερο μηχακη,,,,,φανταζομαι πωσ λιγο πολυ κρητη με λαρισα μοιαζει και θα εχεται πολλεσ διαδρομεσ! παρε ενα καθαρο να γουσταρεισ χωμα,
    δυσκολο να αφησεισ το gs και να πασ με to ktm ταξιδι ετσι δεν ειναι? αρα βρεσ την ηρεμια σου με ενα κα8αρο επανω στα βουναλακια μονοσ σου η και με παρεα!!!!
    :a36: :a36: http://www.lariseos.webs.com :a36:
    www.husaberg450fe.blogspot.com
    www.fightcolesterol.blogspot.com








  9. #84
    σωστο κι αυτο.

    φιλε mike sorry για τα λογια μου αλλα σε παρακαλω,μην προτρεχεις αν δεν ξερεις ο αλλος τι χρηση κανει στην μηχανη.

  10. #85
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
    ....
    καλά τα λές αλλά ποιός σ'ακούει...

  11. #86
    Στο τελευταιο θεμα, να πω οτι αφου το κοπελι εχει φραγκα και γουσταρει, να εχει δυο και τρεις μηχανες, σε κανεναν μας δεν του πεφτει λογος να τον κρινει.
    Πιος απο μας θα μπορουσε και δεν θα το εκανε;
    Τωρα οσον αφορα για τα αλλα και επειδη ειναι το αγαπημενο μου θεμα, εχουμε και λεμε.
    Το vstrom 650 ειναι μακραν το καλυτερο μηχανακι γιατι τα συνδιαζει ολα καλυτερα απο τα αλλα μηχανακια που αναφερθηκαν, γιατι εχει πολυ χαμηλοτερη τιμη απ ολα, πολυ μικροτερη καταναλωση βενζινης που στις μερες μας ειναι βασικο και προσεγγιζει ανετα και τις πιο δυσβατες παραλιες, απλως με μια λιγο πιο χαμηλη ταχυτητα.
    Συμπερασματικα, το βρισκω βλακεια να χασω ολη αυτη την ανεση στο ταξιδι και την αρκετα ψηλη μεση ωριαια ταχυτητα, για να παω ας πουμε στην παραλια στο σπαθι της Τζιας, με 2 λεπτα καθυστερηση απο ενα τρανσαλπ, η 5 λεπτα απο ενα απο τα πολυ ακριβοτερα και βενζινοβορα bmw κτμ κλπ.

  12. #87
    Μην μου πειτε οτι οι διαφορες στις αποστασεις και στους χρονους ειναι μεγαλυτερες, γιατι τοτε κοροιδευομαστε και δεν εχει μετα νοημα να μιλαμε.

  13. #88
    το VSTROM σίγουρα δεν ταξιδεύει με 180-190 τουλάχιστον αν κανεις ειναι συνετός και δεν ψάχνεται
    άλλά πάει με άνεση με 150-160 και σίγουρα δεν ειναι ΟΦ αλλα είναι ενα ψηλό ΟΝ εξαιρετικά άνετο πολύ εντιμο με παρα πολύ καλη κατανάλωση και ελάχιστες ζημιές
    Το ΤΑ είναι άλλο καλούπι τουλάχιστον το καινουριο πιο χωματερο πιο ευέλικτο κρυβει τον ογκο του ευκολα νομιζω οτι πλέον δεν απευθυνονται στο ίδιο κοινο

  14. #89
    μάλλον πλέον το τρανσαλπ έγινε και παλι ον οφ

  15. #90
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2006
    Μηνύματα
    103
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vestromas
    Στο τελευταιο θεμα, να πω οτι αφου το κοπελι εχει φραγκα και γουσταρει, να εχει δυο και τρεις μηχανες, σε κανεναν μας δεν του πεφτει λογος να τον κρινει.
    Πιος απο μας θα μπορουσε και δεν θα το εκανε;
    Τωρα οσον αφορα για τα αλλα και επειδη ειναι το αγαπημενο μου θεμα, εχουμε και λεμε.
    Το vstrom 650 ειναι μακραν το καλυτερο μηχανακι γιατι τα συνδιαζει ολα καλυτερα απο τα αλλα μηχανακια που αναφερθηκαν, γιατι εχει πολυ χαμηλοτερη τιμη απ ολα, πολυ μικροτερη καταναλωση βενζινης που στις μερες μας ειναι βασικο και προσεγγιζει ανετα και τις πιο δυσβατες παραλιες, απλως με μια λιγο πιο χαμηλη ταχυτητα.
    Συμπερασματικα, το βρισκω βλακεια να χασω ολη αυτη την ανεση στο ταξιδι και την αρκετα ψηλη μεση ωριαια ταχυτητα, για να παω ας πουμε στην παραλια στο σπαθι της Τζιας, με 2 λεπτα καθυστερηση απο ενα τρανσαλπ, η 5 λεπτα απο ενα απο τα πολυ ακριβοτερα και βενζινοβορα bmw κτμ κλπ.
    Κι αμα ΔΕ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ δηλαδή αυτο το ''καλύτερο μηχανάκι μακράν''...εξακολουθεί να είναι ακόμα για εμάς το καλύτερο μακράν????

Σελίδα 6 από 10 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ζητείται μεγάλο on-off για να με πάρει δικάβαλο
    από Λεωνίδας στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2006, 17:34
  2. Ποιο να παρω?
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 03/07/2006, 23:20
  3. ποιο κρανος να παρω;;;;;
    από efialtis στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2005, 22:11
  4. ποιο να παρω?!125!
    από piasonas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 22/08/2005, 19:54
  5. Ποιο να πάρω?
    από LEON_BOLOS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 08/03/2005, 21:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF