Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 14 από 14

Θέμα: αχαχαχα

  1. #1
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404

    αχαχαχα

    Ήταν δύο αδέρφια ηλίθια και τεμπέλικα. Ένα πρωί όπως ξύπνησαν λέει ο μεγάλος στον μικρότερο:
    - "Σήκω ρε να δεις αν ξημέρωσε."
    - "Και πως θα το καταλάβω αν έχει ξημερώσει;"
    - "Θα δεις ρε μαλάκα αν έχει βγει ο ήλιος."
    - "Εντάξει, λέει ο μικρός."
    Πάει λοιπόν στο παράθυρο και κοιτάζει έξω. Περνάει λίγη ώρα χωρίς να μηλήσει.
    - "Τι έγινε ρε, ξημέρωσε;" ρωτά ο μεγάλος.
    - "Δεν μπορώ ρε `συ να δω αν έχει βγει ο ήλιος."
    - "Γιατί;"
    - "Έχει σκοτάδι!!!"
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  2. #2
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Η δασκάλα του Τοτού ρωτάει τους μαθητές της:
    - "θέλω να μου φτιάξεται μια πρόταση που να έχει μέσα τη λέξη μάλλον."
    Σηκώνει το χέρι η Ελενίτσα.
    - "Πες μας Ελενίτσα," λέει η δασκάλα.
    - "Χθες πήγαμε με τους γονείς μου σε μια ταβέρνα, μάλλον πεινούσαμε."
    - "Μπράβο Ελενίτσα," λέει η δασκάλα.
    Σηκώνει το χέρι ο Κωστάκης.
    - "Πες μας Κωστάκη," λέει η δασκάλα.
    - "Προχθές πήγα με την οικογένεια μου στη παραλία, μάλλον έκανε ζέστη."
    - "Μπράβο Κωστάκη," λέει η δασκάλα.
    Απ` το τελευταίο θρανίο ο Τοτός σηκώνει το χέρι:
    - "Κυρία, κυρία να πω και εγώ;"
    - "Πες Τοτέ," λέει η δασκάλα.
    - "Πριν μια βδομάδα πήγαμε με τους γονείς μου στο χωριό. Ξαφνικά βλέπω τη γιαγιά μου να βουτάει τους Ταϊμς του λονδίνου και να ανηφορίζει το βουνό. Μάλλον πήγαινε για χέσιμο,.... γιατί η γιαγιά μου δεν ξέρει αγγλικά!!"
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  3. #3
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    και γαμώ!!!
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  4. #4
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Είχε μπει φθινώπορο και ο νέος αρχηγός μίας φυλής Ινδιάνων ανησυχεί για των χειμώνα που έρχεται. Παίρνει τηλέφωνο λοιπόν την τοπική μετεωρολογική υπηρεσία και του λένε πως αναμένεται σχετικά βαρύς χειμώνας. Το συζητάει με την φυλή του και αποφασίζουνε καλού κακού να βγουν όλοι στο δάσος να μαζέψουνε επιπλέον ξύλα και να διπλασιάσουν την ήδη μεγάλη σωρό που έχουν.
    Αφού το κάνουνε και περνάνε λίγες εβδομάδες, ο καιρός δεν χειροτερεύει αλλά ο αρχηγός αρχίζει να ανησυχεί πάλι. Παίρνει τηλέφωνο την μετεωρολογική υπηρεσία και του λένε πως οι ενδείξεις είναι σίγουρες και πως αναμένεται πολύ βαρύς χειμώνας. Αγχώνεται λοιπόν και ανακοινώνει τα άσχημα νέα στην φυλή του.
    Το συζητάνε διεξοδικά και εκφράζονται κάποιες επιφυλάξεις για την βασιμότητα των προβλέψεων της μετεωρολογικής υπηρεσίας.
    Συμφωνούνε όλοι να μαζέψουν και άλλα ξύλα για να είναι χίλια τα εκατό σίγουροι. Μαζεύουν τα ξύλα, περνάνε κι άλλες εβδομάδες αλλά ο καιρός δεν αλλάζει, είναι μάλιστα ασυνήθιστα καλός για την εποχή.
    Παρ` όλα αυτά ο αρχηγός δεν ησυχάζει. Παίρνει τηλέφωνο πάλι την μετεωρολογική υπηρεσία και του λένε πως οι ενδείξεις είναι αδιαμφισβήτητες, πως έχουν κάνει επανεκτίμηση των προβλέψεών τους προς το χειρότερο και πως σε λίγες μέρες είναι σίγουροι θα χειροτερέψει ο καιρός και προβλέπονται χιόνια και κατακλυσμοί που θα κρατήσουν όλο τον χειμώνα.
    Συγκαλεί πάλι τους ομοφύλους του και τους εξηγεί την κατάσταση με λεπτομέρεια. Προβάλλονται σοβαρές αντιρρήσεις ιδιαίτερα από τους νεόυς πολεμιστές οι οποίοι θα προτιμούσαν να είναι σε κυνήγι από το να μαζεύουν ξύλα αλλά τελικά από αφοσίωση και μόνο ακολουθούν τις προτροπές του αρχηγού τους και συμφωνούν να βγουν πάλι στο δάσος.
    Η σωρός με τα ξύλα έχει μεγαλώσει πια πολύ και υπερβαίνει το ύψος των σκηνών. Περνάνε βδομάδες, ο καιρός κρυώνει λίγο αλλά κατά τα αλλά τίποτα. Δεν γίνεται! Πιάνει τον αρχηγό τώρα πολύ στρες. Στο κάτω κάτω της γραφής έχει και την υπόληψή του να φροντίσει. Παίρνει τηλέφωνο πάλι την μετεωρολογική υπηρεσία και του λένε πως ανησυχούνε πάρα πολύ.
    Είναι σίγουροι και περιμένουν από μέρα σε μέρα το πιο καταστροφικό κύμα κακοκαιρίας που έχει γνωρίσει η περιοχή εδώ και χρόνια το οποίο θα ακολουθηθεί από βαρύτατο χειμώνα που θα κρατήσει μέχρι αργά την άνοιξη. Ο αρχηγός τα παίζει εντελώς αλλά τον πιάνει και περιέργεια έτσι λοιπόν ρωτάει:
    - "Που βασίζεται αυτές τις προβλέψεις σας;"
    - "Έχουμε μια πολύ έγκυρη και αποδεδειγμένη μέθοδο που χρησιμοποιούμε εδώ και χρόνια. Παρατηρούμε την τοπική φυλή Ινδιάνων και φέτος έχουν μαζέψει ποσότητα ρεκόρ από καυσόξυλα!"
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  5. #5
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Το μεγαλύτερο πρόβλημα του Κωστίκα ήταν ότι είχε γίνει ρεζίλι διότι συνεχώς έκλανε. Έτσι όταν τον κάλεσαν στο σινεμά δέχτηκε ευχαρίστως γιατί το έργο ήταν πολεμικό και δε θα ακουγόταν! Έτσι λοιπόν βολεύτηκε στη θέση του όσο καλύτερα μπορούσε γιατί ακριβώς δίπλα του ήταν κάποιος που ροχάλιζε με μεγάλο θόρυβο. Πάνω στις πιστολιές λοιπόν ο Κωστίκας έκλανε με την ησυχία του χωρίς να τον καταλάβει κανείς. Ήρθε όμως η στιγμή που του ήρθε μια μεγάλη κλανιά αλλά δεν έπεσε ούτε μια σφαίρα. Ευτυχώς για αυτόν όμως πάνω που δε μπορούσε να κρατηθεί άλλο, οι εχθροί ετοιμάστηκαν να ανατινάξουν ένα τρένο.
    Όταν λοιπόν ανατινάχτηκε, ο εκκωφαντικός θόρυβος της έκρηξης κάλυψε τον επίσης εκκωφαντικό θόρυβο της κλανιάς του. Απο όλη αυτή φασαρία όμως ο διπλανός του Κωστίκα ξύπνησε και λέει:
    - "Τι έγινε ρε παιδιά τι φασαρία είναι αυτή;"
    - "Τίποτα απλώς ανατίναξαν ένα τρένο", τον καθησύχασε ο Κωστίκας.
    - "Σκατά κουβαλούσε αυτό το τρένο και βρώμισε έτσι;"
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  6. #6
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Μπαίνει ένα άλογο σε ένα φούρνο και λέει στον φούρναρη:
    - "Μια φρατζόλα παρακαλώ."
    - "Μα άλογο δεν είσαι!;", του λέει ο φούρναρης γεμάτος έκπληξη.
    - "Ναι, έχεις κανά πρόβλημα ρε φίλε; Άντε τελείωνε, έχουμε και δουλειές!", του απαντάει θυμωμένο το άλογο.
    - "Όχι. Εγώ, δεε. .", του δίνει το ψωμί και το άλογο φεύγει, ενώ ο φούρναρης καθώς σταυροκοπιόταν, έλεγε:
    - "Θεός φυλάξει! Τι άλλο θα δούμε σήμερα!;"
    Μετά από 2 λεπτά μπαίνει πάλι το άλογο μέσα και λέει:
    - "Ρε φίλε, μήπως έχεις μια σακούλα γιατί είμαι με το μηχανάκι."
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  7. #7
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Μια φορά ο Σέρλοκ Χολμς και ο φίλος του ο Ουάτσον πήγαν για κάμπινγκ. Έστησαν τη σκηνή τους και έπεσαν να κοιμηθούν. Μερικές ώρες αργότερα ο Χολμς ξυπνάει τον φίλο του και του λέει:
    - "Ουάτσον κοίτα στον ουρανό και πες μου τι βλέπεις."
    Tότε ο Ουάτσον του απαντά:
    - "Βλέπω εκατομύρια αστέρια."
    Χολμς: "Και τι σου λέει αυτό;"
    Ο Ουάτσον σκέφτεται μερικά λεπτά και λέει:
    - "Αστρονομικά, μου λέει ότι υπάρχουν εκατομύρια γαλαξίες και πιθανότατα δισεκατομύρια πλανήτες. Αστρολογικά, μου λέει ότι ο Κρόνος είναι στον Κριό. Ωρολογιακά, μου λέει ότι η ώρα πρέπει να είναι τρεις παρά τέταρτο. Θεολογικά, είναι απόδειξη ότι ο Θεός είναι παντοδύναμος και όλοι εμείς είμαστε μικροί και ασήμαντοι. Μετεωρολογικά, φαίνεται ότι θα έχουμε μια θαυμάσια μέρα αύριο." -- "Τι λέει σε εσένα όμως;"
    Τότε ο Χολμς μετά από μερικά λεπτά σιωπής του απαντά:
    - "Ουάτσον είσαι ηλίθιος! Κάποιος μας έκλεψε τη σκηνή!"
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  8. #8
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Πάει ένας βλάχος σ` ένα τοστάδικο:
    - "Ένα τοστ θα ήθελα!"
    - "Κρίμα μόλις τελειώσανε!"
    - "Γαμώτο! Δεν πειράζει άντε γεια!"
    - "θα μπορούσα να σας φτιάξω ένα hot dog."
    - "Όχι, εγώ ήρθα για τοστ!"
    - "Μα θα σας αρέσει πολύ!"
    - "Τέλος πάντων! Τι σημαίνει αυτό το πράγμα;"
    - "Ζεστό σκυλί!"
    - "Και θα φάω εγώ σκυλί; Δε θα `σαι καλά!"
    - "Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα! Θα σας φτιάξω να δείτε!"
    - "Άντε φτιάξε μου!"
    Μετά από λίγη ώρα το παίρνει ο βλάχος το ανοίγει και λέει:
    - "Καλά ρε φίλε! Από ολόκληρο σκυλί τον πούτσο βρήκες να μου βάλεις;"
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
    Μπαίνει ένα άλογο σε ένα φούρνο και λέει στον φούρναρη:
    - "Μια φρατζόλα παρακαλώ."
    - "Μα άλογο δεν είσαι!;", του λέει ο φούρναρης γεμάτος έκπληξη.
    - "Ναι, έχεις κανά πρόβλημα ρε φίλε; Άντε τελείωνε, έχουμε και δουλειές!", του απαντάει θυμωμένο το άλογο.
    - "Όχι. Εγώ, δεε. .", του δίνει το ψωμί και το άλογο φεύγει, ενώ ο φούρναρης καθώς σταυροκοπιόταν, έλεγε:
    - "Θεός φυλάξει! Τι άλλο θα δούμε σήμερα!;"
    Μετά από 2 λεπτά μπαίνει πάλι το άλογο μέσα και λέει:
    - "Ρε φίλε, μήπως έχεις μια σακούλα γιατί είμαι με το μηχανάκι."
    Οδηγάει ένας τύπος το αμάξι και πως σταματάει σε ένα φανάρι βλέπει σε μια αυλή έναν τύπο με τον σκύλο του να παίζουν τάβλι.
    Κατεβαίνει σοκαρισμένος και τρέχει προς τον τύπο.
    -"Καλά ρε αδερφέ, ξέρει ο σκύλος τάβλι;"
    Γυρνάει ο άλλος:
    -"Τι ξέρει ρε ο μαλάκας! 5-2 χάνει!"

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
    - "Καλά ρε φίλε! Από ολόκληρο σκυλί τον πούτσο βρήκες να μου βάλεις;"
    Ρε σε τι έμπνευση ήταν αυτή σήμερα;

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  11. #11
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    αχαχαχαχα

    είδες????
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  12. #12
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430

    συμβάλλωντας

    ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ..ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΑΡΑΠΟΝΕΘΗΚΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΕ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΣΤΑΣΗ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ... ΜΕΤΑ ΑΠΟ 6 ΩΡΕΣ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ "ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΑΛΕ ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ...ΕΧΩ ΣΧΕΔΙΑ...ΒΡΗΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΑΣΗ...ΛΕΓΕΤΑΙ Η ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥΡΓΟΥ"...ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ, ΑΡΩΜΑΤΙΖΕΤΑΙ...ΒΑΖΕΙ ΤΑ ΠΡΟΣΤΙΧΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ...ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ...ΤΗΝ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ...ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ...ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΠΡΟΣ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ..."ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ?"... Η ΓΥΝΑΙΚΑ:"ΜΑ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΑΜΕ..ΠΟΙΑ ΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΞΥΛΟΥΡΓΟΥ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕΣ??" ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΕ ΥΦΟΣ "ΚΑΛΑ ΜΩΡΗ..ΤΟ ΜΟΛΥΒΑΚΙ ΣΤΟ ΑΥΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ???"
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  13. #13
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Ηταν ενας αγγλος ενας γερμανος και ενας ποντιος επεσαν με το αεροπλανο στην ερημο και τους επιασε μια φυλη της ερημου. Τους λεει ο αρχηγος της φυλης οποιος καταφερη να διασχησει την ερημο θα ζησει εχετε το δικεωμα να διαλεξετε οτι θελετε. Ξεκινα ο αγγλος και ζητα ενα ψυγειο με νερο για να δροσιζετε. Αλλα στη μεση της διαδρομης πεφτει και τον σκοτωνουν.Ο γερμανος ζητα ενα ψυγειο με μπυρες. Αλλα κι αυτος πεφτει και τον σκοτωνουν. παει και ο ποντιος και ζητα μια πορτα αυτοκινητου. Παραξενεμενος τον ρωτα ο αργηγος της φυλης την τη χριαζεσε την πορτα. Απαντα ο ποντιος αν ανοιξω το παραθηρο ξερεις τη δροσια θα κανει...
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  14. #14
    Μονολυκος Το avatar του/της crs-k
    Εγγραφή
    02/06/2004
    Μηνύματα
    12.224
    Ενώ ήταν όλα έτοιμα για το γάμο τους, και το ζευγάρι έκανε τις τελευταίες του προετοιμασίες, για κακή τους τύχη σκοτώνονται και οι δυο σε ένα τροχαίο..


    Καθώς περιμένουν λοιπόν στην αίθουσα αναμονής του παραδείσου και ο Αγιος Πέτρος επεξεργάζεται τους φακέλους του, αυτοί τον ρωτάνε αν θα ήταν δυνατόν να παντρευτούν στον παράδεισο, αφού δεν πρόλαβαν στη γη!


    Ο άγιος Πέτρος τους κοιτάζει παράξενα και τους λέει:


    - Τι να σας πω ρε παιδιά, πρώτη φορά μου το ζητάνε αυτό το πράγμα... Για περιμένετε να ρωτήσω.

    Φεύγει..

    Περνάει μια ώρα, δυο ώρες, μισή μέρα, δυο μέρες, ένας μήνας και ο Αγιος Πέτρος ακόμα να φανεί. Εκεί που περίμενε λοιπόν το ζευγάρι μας, αρχίζουν να αναθεωρούν τα πράγματα και σκέπτονται τι θα γινόταν αν τελικά δεν ταίριαζαν και χρειαζόταν να χωρίσουν.

    "Θα μπορούμε να πάρουμε διαζύγιο στον παράδεισο ή θα είμαστε δεμένοι αιώνια με τα δεσμά του γάμου;

    Αυτή η σκέψη στριφογυρίζει στο μυαλό τους όταν τελικά μετά από τρεις μήνες αναμονής εμφανίζεται ο Αγιος Πέτρος φανερά ταλαιπωρημένος και τους λέει:

    - Λοιπόν παιδιά, ρώτησα και έμαθα ότι μπορείτε να παντρευτείτε! Αντε συγχαρητήρια!!

    - Ευχαριστούμε Αγιε Πέτρο, αλλά κάναμε και άλλες σκέψεις όσο εσύ έλειπες. Λέγαμε.. να, αν δεν ταιριάξουμε τελικά θα μπορέσουμε να πάρουμε διαζύγιο εδώ;

    Ό Αγιος Πέτρος γίνεται κόκκινος, πετάει με μανία τα χαρτιά του κάτω και λέει:

    - Ρε δε με παρατάτε! Έκανα τρεις μήνες να βρω παπά εδώ πάνω. Ξέρετε πόσο θα μου πάρει τώρα να βρω δικηγόρο;
    ... να ευχεσαι να 'ναι μακρυς ο δρομος.

Παρόμοια θέματα

  1. ετσι ειπε?αχαχαχα αληθεια?
    από EVI στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2010, 23:44

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF