Σελίδα 61 από 137 ΠρώτοΠρώτο ... 1151565758596061626364656671111 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 901 έως 915 από 2050

Θέμα: Xt 660 Z Aftermarket

  1. #901
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Δεν μας είπες αν έλεγξες το μείγμα. το pc ή το rb δεν το βάζεις μόνο για επιδόσεις αλλά και για να έχεις το σωστό μείγμα στον κινητήρα. Οι εξατμίσεις έχουν τους καταλύτες?
    Sent from me using a computer.

  2. #902
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Α! ξέχασα.. Είναι φοβερές. Δεν ξέρω τι λένε σε βάρος και επιδόσεις αλλά σε εμφάνιση τουλάχιστον είναι φοβερές.
    Sent from me using a computer.

  3. #903
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Και επειδή ένα ένα τα θυμάμαι..
    Όσοι έχουν βάλει φίλτρο, εξάτμιση και δεν έχουν βάλει Pc ή κάτι παρόμοιο ας ρίξουν μια ματιά στο μπουζί. Πολύ λευκό μπουζί, φτωχό μείγμα.
    Sent from me using a computer.

  4. #904

    Re: Ακραπες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ermhc
    Και μια απο πισω....
    Καλορίζικες. Πολύ καλή αγορά έκανες στη τιμή που τις πήρες. Να τις χαίρεσαι και καλοτάξιδος.
    Μήπως ξέρεις άν μπαίνουν μαζί με τα πλαϊνά της GIVI;

  5. #905
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719

    Re: Re: Ακραπες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtkoulas
    Καλορίζικες. Πολύ καλή αγορά έκανες στη τιμή που τις πήρες. Να τις χαίρεσαι και καλοτάξιδος.
    Μήπως ξέρεις άν μπαίνουν μαζί με τα πλαϊνά της GIVI;
    Με τα πλαϊνα της motech μπαινουν, οποτε γιατι να μην μπαινουν και της givi??
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  6. #906

    Re: Re: Re: Ακραπες

    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Με τα πλαϊνα της motech μπαινουν, οποτε γιατι να μην μπαινουν και της givi??
    Όντως πρέπει να μπαίνουν τα πλαϊνά της GIVI, δε βλέπω όμως να μπαίνει η εργαλειοθήκη που έφτιαξα. κλαψ κλαψ κλαψ!!!!!!!!!
    Αν δε μπαίνουν ίσως να βάλω ARROW




    Υ.Γ. την εργαλειοθήκη θα την πάω για βάψιμο μάλον και μετά θα ρίξω φωτό και σχετικές πληροφορίες. 1.1L χωράει πάντως και πιθανότατα αδιάβροχη. Κάτσε να της κάνω και το τεστάκι.

  7. #907
    Ουπς μη μου λετε τετοια γιατι σημερα παραγγειλα τα πλαινα για Zega cases μαζι με την 30αρα top case της Yamaha.Επισης εβαλα μολις προλιγου τους μασπιεδες της Touratech και ειναι πραγματι εντυπωσιακοι και χρησιμοι.Οτι αφορα τωρα τις εξατμισεις αλλαξα σημερα λαδακια και φιλτρο και στο εξουσιοδοτημενο που το πηγα μετα απο τσεκ που μου εκαναν μου ειπαν οτι το μοτο δουλευει ρολοι και οτι το pc ειναι σιγουρα προαιρετικο,αλλωστε και παλια που ειχα ενα KTM 990 Adv με ακραπες τα ιδια μου ειχαν πει και για αυτο και ποτε μα ποτε δεν ειχα προβλημα.
    :a44:

  8. #908
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Συγγνώμη που ρωτάω και ξαναρωτάω ρε παιδιά αλλά δεν μπορώ να το χωνέψω. Να μην χρειάζεται pc αν αλλάξεις φίλτρο και εξάτμηση μπορώ να το καταλάβω. Είναι κατανοητό. Αν δεν αλλάξει δραματικά εισαγωγή και εξαγωγή ίσως και να μην χρειάζεται αφού και σε Anty και peskanditso το ίδιο έχουν πει. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως το ξέρουν. Πως είναι τόσο σίγουροι χωρίς καυσανάλυση? Δεν μας είπες αν έχεις του καταλύτες επάνω.
    Sent from me using a computer.

  9. #909
    Ναι φυσικα και τους εχει τους καταλυτες και οσο αφορα το ΚΤΜ μου ειχε κανει γυρω στις 20000 χλμ με εμενα και τις ακραπες χωρις pc και τετοια μαραφετια και ποτε δεν εκανε τσικ και ολα τα service ηταν παντα σε εξουσιοδοτημενο.Απο οτι ξερω αν φορας ολοσωμη και ψαχνεσαι για τις απολυτες επιδοσεις οπως σε supersport και sporttouring τοτε το pc ειναι μονοδρομος,το ξερω πολυ καλα γιατι ειχα και kawa 14 με arata ολοσωμη ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΤΑΛΥΤΕΣ και αρκετα πραγματακια επανω!
    :a44:

  10. #910
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
    Συγγνώμη που ρωτάω και ξαναρωτάω ρε παιδιά αλλά δεν μπορώ να το χωνέψω. Να μην χρειάζεται pc αν αλλάξεις φίλτρο και εξάτμηση μπορώ να το καταλάβω. Είναι κατανοητό. Αν δεν αλλάξει δραματικά εισαγωγή και εξαγωγή ίσως και να μην χρειάζεται αφού και σε Anty και peskanditso το ίδιο έχουν πει. Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι πως το ξέρουν. Πως είναι τόσο σίγουροι χωρίς καυσανάλυση? Δεν μας είπες αν έχεις του καταλύτες επάνω.
    Ρε Τόλη ...κάναμε και οι δύο καυσανάλυση ρε αγόρι μου.

    Στο δικό μου το πήγε το μίγμα στο πιο πλούσιο.Θέλει καυσανάληση όταν αλλάζεις και φίλτρο, και μπουρί.

    @ ermhc Ωραίο το κατσίκι , καλούς δρόμους...Σαλόνικα είσαι?
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

  11. #911
    Οχι Αθηνα ,Σαλονικιος ηταν ο προηγουμενος που το ειχε!!!
    :a44:

  12. #912
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
    Ρε Τόλη ...κάναμε και οι δύο καυσανάλυση ρε αγόρι μου.

    Στο δικό μου το πήγε το μίγμα στο πιο πλούσιο.Θέλει καυσανάληση όταν αλλάζεις και φίλτρο, και μπουρί.

    @ ermhc Ωραίο το κατσίκι , καλούς δρόμους...Σαλόνικα είσαι?

    οκ το κατάλαβα επιτέλους.
    Sent from me using a computer.

  13. #913
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Φαίνεται να έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά. Περιμένω να δω πως θα είναι και πάνω στην μηχανή.
    Sent from me using a computer.

  14. #914

    Μασπιεδες.

    Μασπιεδες.
    :a44:

  15. #915
    .


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	19012010007ooooooo.jpg 
Προβολές:	568 
Μέγεθος:	92,6 KB 
ID:	185977
    :a44:

Παρόμοια θέματα

  1. Βοηθεια για Xt 660 R!!
    από fasma στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2006, 17:07
  2. XT 600 και XT 660 μετατροπή
    από gspir στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2004, 14:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF