Σελίδα 65 από 137 ΠρώτοΠρώτο ... 1555606162636465666768697075115 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 961 έως 975 από 2050

Θέμα: Xt 660 Z Aftermarket

  1. #961

    OHLINS

    ΦΩΤΟ 1


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	111111111.jpg 
Προβολές:	538 
Μέγεθος:	81,5 KB 
ID:	186674
    :a44:

  2. #962

    OHLINS

    ΦΩΤΟ 2


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	22222.jpg 
Προβολές:	538 
Μέγεθος:	73,9 KB 
ID:	186675
    :a44:

  3. #963

    OHLINS

    Λοιπον κυριοι ιδου και ειμαι τρελλαμενος ...........................το μοτο εγινε τρενο σημερα που τις φορεσα μου θυμισε το KTM 990 ADV που ειχα !!!!Ενα μονο θα σας πω μη πετατε λεφτα σε τιποτα βαλτε σα πρωτη σας αναγκη τις αναρτησεις ειναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο το ποσο αλλαξε συμπεριφορα το ταπεινο μου Tenerακι αφηστε κιολας που ψηλωσε κιολας και φαντασου να τις ρυθμισω κιολας!!!!!!!!!!!!!!Τελικο κοστος μπρος πισω μαζι με λαδακια στο μπροστινο και παντα σε εξουσιοδοτημενο 880 ......αλλα και 1000+ να ητανε θα τα ξαναεδινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Περιττο να σας πω οτι με τα Τ63 λαστιχακια που ειχα ενα θεμα στις στροφες ειδικα στο μπροστινο μετα απο μια βολτα Κατεχακη και με παγωμενο οδοστρωμα το εστριβα το εγερνα μονο μασπιεδες δεν εξυσα στο κακομοιρο .........δεν εχω τιποτα αλλο να πω Tenere+Ohlins +660!!!!!!!!!!!!
    :a44:

  4. #964
    Ντομινίκ Στρος Ταμίας Το avatar του/της peskandritsos
    Εγγραφή
    05/01/2008
    Μηνύματα
    1.719

    Re: OHLINS

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ermhc
    Λοιπον κυριοι ιδου και ειμαι τρελλαμενος ...........................το μοτο εγινε τρενο σημερα που τις φορεσα μου θυμισε το KTM 990 ADV που ειχα !!!!Ενα μονο θα σας πω μη πετατε λεφτα σε τιποτα βαλτε σα πρωτη σας αναγκη τις αναρτησεις ειναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο το ποσο αλλαξε συμπεριφορα το ταπεινο μου Tenerακι αφηστε κιολας που ψηλωσε κιολας και φαντασου να τις ρυθμισω κιολας!!!!!!!!!!!!!!Τελικο κοστος μπρος πισω μαζι με λαδακια στο μπροστινο και παντα σε εξουσιοδοτημενο 880 ......αλλα και 1000+ να ητανε θα τα ξαναεδινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Περιττο να σας πω οτι με τα Τ63 λαστιχακια που ειχα ενα θεμα στις στροφες ειδικα στο μπροστινο μετα απο μια βολτα Κατεχακη και με παγωμενο οδοστρωμα το εστριβα το εγερνα μονο μασπιεδες δεν εξυσα στο κακομοιρο .........δεν εχω τιποτα αλλο να πω Tenere+Ohlins +660!!!!!!!!!!!!
    Οχι ρε πστη μου, θα φαμε το δωρο Πασχα πριν το παρουμε καλα καλα...
    καλοριζικες Ερμη!!!
    Το να γερνάς είναι καλύτερο από την εναλλακτική λύση: δηλαδή να πεθαίνεις νέος!!!

  5. #965

    Re: OHLINS

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ermhc
    Λοιπον κυριοι ιδου και ειμαι τρελλαμενος ...........................το μοτο εγινε τρενο σημερα που τις φορεσα μου θυμισε το KTM 990 ADV που ειχα !!!!Ενα μονο θα σας πω μη πετατε λεφτα σε τιποτα βαλτε σα πρωτη σας αναγκη τις αναρτησεις ειναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο το ποσο αλλαξε συμπεριφορα το ταπεινο μου Tenerακι αφηστε κιολας που ψηλωσε κιολας και φαντασου να τις ρυθμισω κιολας!!!!!!!!!!!!!!Τελικο κοστος μπρος πισω μαζι με λαδακια στο μπροστινο και παντα σε εξουσιοδοτημενο 880 ......αλλα και 1000+ να ητανε θα τα ξαναεδινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Περιττο να σας πω οτι με τα Τ63 λαστιχακια που ειχα ενα θεμα στις στροφες ειδικα στο μπροστινο μετα απο μια βολτα Κατεχακη και με παγωμενο οδοστρωμα το εστριβα το εγερνα μονο μασπιεδες δεν εξυσα στο κακομοιρο .........δεν εχω τιποτα αλλο να πω Tenere+Ohlins +660!!!!!!!!!!!!
    Ω ρε χαραάαα!!!! αυτό είναι, να το χαίρεσαι το εργαλείο

  6. #966
    Λοιπον οποιος γουσταρει ειμαι προθυμος να μου στειλει πμ για να βρεθω μαζι του και να του το δωσω να το καβαλησει για να καταλαβει και αυτος τη διαφορα .............ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟ
    :a44:

  7. #967
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της paraligo
    Εγγραφή
    14/09/2008
    Μηνύματα
    299

    Re: OHLINS

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ermhc
    Λοιπον κυριοι ιδου και ειμαι τρελλαμενος ...........................το μοτο εγινε τρενο σημερα που τις φορεσα μου θυμισε το KTM 990 ADV που ειχα !!!!Ενα μονο θα σας πω μη πετατε λεφτα σε τιποτα βαλτε σα πρωτη σας αναγκη τις αναρτησεις ειναι Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο το ποσο αλλαξε συμπεριφορα το ταπεινο μου Tenerακι αφηστε κιολας που ψηλωσε κιολας και φαντασου να τις ρυθμισω κιολας!!!!!!!!!!!!!!Τελικο κοστος μπρος πισω μαζι με λαδακια στο μπροστινο και παντα σε εξουσιοδοτημενο 880 ......αλλα και 1000+ να ητανε θα τα ξαναεδινα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Περιττο να σας πω οτι με τα Τ63 λαστιχακια που ειχα ενα θεμα στις στροφες ειδικα στο μπροστινο μετα απο μια βολτα Κατεχακη και με παγωμενο οδοστρωμα το εστριβα το εγερνα μονο μασπιεδες δεν εξυσα στο κακομοιρο .........δεν εχω τιποτα αλλο να πω Tenere+Ohlins +660!!!!!!!!!!!!
    Οκ κατάλαβα αν δεν χρειαστώ πλάκες για το μπροστινό.
    Πάμε για ανάρτηση πίσω!!!!!!
    Τα τ63 κορυφή εεεεεεεε?
    Ευχαριστούμε για την πληροφορία!!!!!!!
    :rotflmao:
    Κρίνουμε ανάλογα με τις εμπειρίες μας.

  8. #968
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/02/2009
    Μηνύματα
    101
    Να σε ρωτήσω κατι φίλε ermch για την ohlins. Να φανταστώ πως έβαλες και το ρυθμιστηρι, αυτο που ρυθμίζεις την ανάρτηση δεν ξέρω πως αλλιώς να το πω , μπορείς να βγάλεις καποια στιγμή και μία φωτό από το που έχει μπει το ρυθμιστήρι αυτο. Thanks άντε και να το ευχαριστηθείς το μηχανάκι και να κανονίσουμε και καμια χωμάτινη βόλτα!!! Το επόμενο που θα βάλω και εγώ παντως στο μηχανάκι μετά την εξάτμιση έιναι ohlins. Να σε ρωτήσω και κάτι τελευταίο, μετα την αλλαγή στην ανάρτηση το έχεις πάει χώμα το μηχανάκι και πόσο μεγάλη διαφορά είδες. Αυτά καλημέρα και συγνώμι αν σε ζάλησα!!!!:rotflmao:

  9. #969
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Αρχικά δημιουργήθηκε από paraligo
    Για τι ρε πρόεδρε αυτή έχει πρόβλημα?

    Αυτή ρε ψηλέ είναι μισότρελη....βολόδερνε 1 χρόνο μονάχη της στην Αμερική με δύο κυλοτάκια....
























    Το μπροστινό σύστημα στα φρένα το έχει αλλάξει ολόκληρο αν θυμάμαι καλά....
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

  10. #970
    Ο ΠΡΟΕΔΡΑΣ Το avatar του/της Anty12
    Εγγραφή
    04/09/2006
    Μηνύματα
    2.210
    Αρχικά δημιουργήθηκε από peskandritsos
    Eιναι μεχρι να σου παρω το προεδρειο και να βαζω τις προμηθειες ολες μονο στην δικια μου τσεπη!!! :rotflmao: :rotflmao:
    Σβήσε και κατέβα.....καις καύσιμα....
    Στων χιλιομέτρων την ερημιά....
    ..... και στη σιωπή των χρονομέτρων

  11. #971
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Anty12
    Αυτή ρε ψηλέ είναι μισότρελη....βολόδερνε 1 χρόνο μονάχη της στην Αμερική με δύο κυλοτάκια....




    Το μπροστινό σύστημα στα φρένα το έχει αλλάξει ολόκληρο αν θυμάμαι καλά....
    Αυτή είναι μισότρελη; Το ψηλό πως τον κόβεις δηλαδή. Χι χι χι χι χι χι!!!!




















    (όσο αφορά την οδήγηση στο χώμα εννοώ.....)



    το εργαλείο της πάντως είναι φτιαγμένο αποκλειστικά για αγώνες και μόνο για αγώνες και περισσότερο για έρημο, οπότε τα φρένα για εκεί μπορεί να αρκούν. Στους δρόμους το σκηνικό αλλάζει κι εκεί είναι το θέμα τι γίνεται με τα φρένα.

  12. #972
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/02/2009
    Μηνύματα
    101
    Ερώτηση.: Σκεφτομαι να αλλάξω το τιμόνι, στην αρχη σκεφτόμουν απλα να άλω καβαλέτα να το ψηλώσω λίγο αλλά αφου μπαίνω σε αυτην την διαδικασία γιατι να μην το αλλάξω με κάτι πιο στιβαρό. Πήγα σε ένα καταστημα στην φιλαδέλφεια και μου πρότειναν ένα της wirtz αυτό



    η τιμή του είναι αρκετά καλή 79 τιμόνι και 35 καβαλέτα και είναι fatbar. Στην αρχη σκεφτόμουνα για magura αλλα πάει κάπου στα 200 και λυπάμε να δώσω τόσα πολλά. Τι λέτε εσεις για αυτό?


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	wirtz 3d 28mm ktm factory.jpg 
Προβολές:	724 
Μέγεθος:	41,4 KB 
ID:	186735

  13. #973
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pyromaniacs
    Ερώτηση.: Σκεφτομαι να αλλάξω το τιμόνι, στην αρχη σκεφτόμουν απλα να άλω καβαλέτα να το ψηλώσω λίγο αλλά αφου μπαίνω σε αυτην την διαδικασία γιατι να μην το αλλάξω με κάτι πιο στιβαρό. Πήγα σε ένα καταστημα στην φιλαδέλφεια και μου πρότειναν ένα της wirtz αυτό



    η τιμή του είναι αρκετά καλή 79 τιμόνι και 35 καβαλέτα και είναι fatbar. Στην αρχη σκεφτόμουνα για magura αλλα πάει κάπου στα 200 και λυπάμε να δώσω τόσα πολλά. Τι λέτε εσεις για αυτό?
    αν θες τιμονι 28αρι (αυτο που λες φατμπαρ, αν και νομιζω τα ρενταλ τα 28αρια τα λενε ετσι) φθηνο, μπορεις να κοιταξεις τα παζαζ στον ΠΕΡΚΟ. Μαζι με τα καβαλετα κανουν 80-90 ευρω.
    Αν δεν κανω λαθος βγαινουν και ακομα μεγαλυτερα, 32 χιλιοστα, αλλα ισως εχεις προβλημα με τους διακοπτες μετα
    hands off my woman and my bike

  14. #974
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Paraligo φορτωμένος σε κανένα κατηφορικό στριφτερό κομμάτι θα χρειαστείς λίγο μεγαλύτερο δισκάκι εμπρός. Ναι πρόεδρος καλά θυμάσαι. Είχε αλλάξει και την τρόμπα με μικρότερη και σωληνάκια υψηλής έχει βάλει, μόνο την δαγκάνα έχει αφήσει ίδια. Ψηλέ δεν νομίζω να δυσκολευτείς να βάλεις μεγαλύτερο δίσκο αλλά είναι και το οικονομικό, σε καταλαβαίνω.
    Sent from me using a computer.

  15. #975
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pyromaniacs
    Ερώτηση.: Σκεφτομαι να αλλάξω το τιμόνι, στην αρχη σκεφτόμουν απλα να άλω καβαλέτα να το ψηλώσω λίγο αλλά αφου μπαίνω σε αυτην την διαδικασία γιατι να μην το αλλάξω με κάτι πιο στιβαρό. Πήγα σε ένα καταστημα στην φιλαδέλφεια και μου πρότειναν ένα της wirtz αυτό



    η τιμή του είναι αρκετά καλή 79 τιμόνι και 35 καβαλέτα και είναι fatbar. Στην αρχη σκεφτόμουνα για magura αλλα πάει κάπου στα 200 και λυπάμε να δώσω τόσα πολλά. Τι λέτε εσεις για αυτό?

    Ένα τιμονάκι με 70-80 ευρώ θα είναι καλύτερο από αυτό που έχει? Και αν ναι πόσο για να αξίζει τα 80 ευρώ? Αν θέλεις να αλλάξεις το μήκος το καταλαβαίνω, αν θέλεις απλά να το ψηλώσεις βάλε μόνο τα καβαλέτα.
    Sent from me using a computer.

Παρόμοια θέματα

  1. Βοηθεια για Xt 660 R!!
    από fasma στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2006, 17:07
  2. XT 600 και XT 660 μετατροπή
    από gspir στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 13/08/2004, 14:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF