Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 32 από 32

Θέμα: yamaha fazer 600cc 2002 , να την αγορασω???

  1. #31
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    11

    Re: yamaha fazer 600cc 2002 , να την αγορασω???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Hondakias23
    Καλησπερα παιδια , χρονια πολλα σε ολους και ευτυχισμενος ο καινουργιος χρονος. Οπως δηλωνει και ο τιτλος σκεφτομαι την αγορα της yamaha fazer 600cc 2002 . Να σημειωσω οτι εχω μια εμπειρια στο θεμα διτροχα οδηγαω 4 χρονια μηχανη μιρου κυβισμου, καθως και οτι διαθετω maximum 3000 ευρω για την αγορα της. Με αυτα τα κριτηρια λοιπον θα ηθελα να με διαφωτισετε, εσεις που γνωριζετε πολλα πραγματα στο θεμα μηχανη. Θα σας ημουν ευγνωμων αν μου λεγατε αν η συγκεκριμενη μηχανη ειναι καταλληλη για εμενα καθως και τι προβληματα παρουσιαζει, αν ειναι αξιοπιστη κτλ. Οσο για τον εξοπλισμο εννοειτε πως τον διαθετω απο τωρα, καθως και διπλωμα απεριοριστων κυβικων. Το ποσο που διαθετω ειναι καλο η ειβαι λιγα τα λεφτα? Σας ευχαριστω εκ΄τω προτερων.
    ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΑΣΕΙ FAZER ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΓΙΑ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ. ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΒΗ ΜΟΝΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΑΛΛΑΞΑ, ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΗΜΑΤΑ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ), ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΦΡΕΝΑ, ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΓΕΝΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΤΟΥ ΥΠΕΡΤΕΡΟΥΣΕ. Η ΤΙΜΗ 3000Ε ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΗ. ΕΑΝ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΠΛΕ FAZER (ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ), ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΛΥΜΑ BAGSTER ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ (6948825569). ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟΥ 2008 ΜΕ ΠΟΛΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ 3800Ε.
    evkou

  2. #32
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2008
    Μηνύματα
    103
    Φιλε evkou αν και ετεροχρονισμενα σε ευχαριστω και εσενα και ολα τα παιδια για τις απαντησεις σας. Με εχετε τρελανει λεμε!!! Δυστυχως ακομη δεν την εχω αγορασει σε ενα μηνα απο τωρα ομως παω βουρ για την αγορα της.Οταν την αγορασω με το καλο, αν δεν το εχεις δωσει ηδη το καλυμα bagster θα σε απασχολησω με ενα τηλεφωνο. Σε ευχαριστω πολυ παντως. Να εισαι καλα.

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF