Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ

  1. #1
    KTHακικό Μέλος Το avatar του/της Emden
    Εγγραφή
    28/11/2007
    Μηνύματα
    70

    ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ

    ΠΡΟΤΕΙΝΩ
    να ανοίξουμε ένα θεματάκι για ασφάλειες που μπορούμε να κάνουμε στα μηχανακια μας,τυχον προβλήματα που μας δημιούργηθηκαν με αύτες ή απλά ποιες προτείνουμε ή ποια πακέτα από κάποιες συγκεκρίμένες εταιρίες.Ελπίζω να μη γίνει αντικείμενο αντιπαράθεσεις ή διαφημισης παρα μόνο να χρησιμοποιηθεί για λόγους πληροφόρησης και εξυπηρέτησης.Επιπρόσθετα οι ειδήμονες να δώσουν τα φώτα τους στα παραθυράκια που υπάρχουν αναφορικά με τα συμβόλαια και την κάλυψη που έχουμε τελικά.

    Και για να ξεκινήσω...
    Θέλω μια ασφάλεια για το μοτορι μου,έχει κανείς κανα πακέτο να μου προτείνει?Είναι ένα 600 κυβικών fazer 2004 μοντέλο..
    Μας έφαγαν οι μαστοράδες εκ πείρας και τα εξ ακοής αποφθέγματα. ...

  2. #2
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    Δεν είναι απλό θέμα καθώς έχει να κάνει και με την προσωπική επαφή που έχεις με τον ασφαλιστή σου , αφού σίγουρα δεν θα είναι και η μόνη ιδιωτική ασφάλεια που έχεις.

    Άσε που δεν θα αποφύγουμε αντιπαράθεση καθώς ο καθένας έχει διαφορετική εμπειρία απο την ασφαλιστική του. Όσον αφορά τα οικονομικά θα βρείς αρκετές διαφορές που όμως σχεδόν πάντα κρύβονται πίσω απο ελλείψεις ή πρόσθετες υπηρεσίες που σου δίνει η κάθε ασφάλεια (π.χ. μερική-ολική κλοπή , διαβάθμιση ασφαλίστρου βάση ζημιών , κτλ.. κτλ.. )


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF