Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 85

Θέμα: 200 euros κληση

  1. #1

    200 eyros κληση

    την παρακευη στις 27 με σταματησαν δυο γαμ#$%νοι ζηταδες στο μικρολιμανο.(χαρτια,κρανος,πινακιδα κτλ.)υπηρχαν κομπλε.το αποτελεσμα.........200 εουρος κληση για εξατμηση!!!!!
    Rock hard ride free

  2. #2
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    εμενα μια φορα με σταματησαν με το 50ρι και ρωτουσε ο μλκς γιατι δεν εχει εθνοσημο η πινακιδα!!!! :rotflmao:
    300 παρακαλω.....
    κλαμα και κακο εγω,ανεν(εκ)δοτος αυτος... μου την "χαρισε" οταν ανεφερα οτι ο πατερας μου δουλευει στο συγκοινωνιων και θα το ηξερε.
    μ@λ@κιζονται αγρια μερικοι!!!δεν ειναι χωρα αυτη λεμε!!!ειμαστε σε αλλη διασταση!!

  3. #3
    undefined μέλος Το avatar του/της Morton
    Εγγραφή
    10/12/2008
    Μηνύματα
    31
    Μην κανεις έτσι, εμένα με έγραψαν για εξάτμιση την ακριβώς επόμενη ημέρα της αγοράς της μηχανής!
    Για την ακρίβεια έγραψαν ένα φίλο που οδηγούσε εκείνη τη στιγμή (αν και το πλήρωσα εγώ), τώρα πως τα κατάφερε ο μαλάκας και τον έγραψαν ενώ εγώ κυκλοφορώ το μηχανάκι πάνω από ένα χρόνο χωρίς να με έχουν σταματήσει...
    ☠☠☠

  4. #4
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    καλημέρα ρε παιδιά, έχω μια ερώτηση γιατί και εγώ έχω εξάτμιση αλλαγμένη. σας έγραψαν έτσι χωρίς να τη μετρήσουνε? πόσα ντεσιμπέλ βγάζει κ.λ.π.? ρωτάω γιατι με απασχολεί και εμένα το θέμα και κάπου έχω ακούσει οτι υπάρχει και συγκεκριμένος τρόπος μέτρησης. αν θυμάμαι καλά σε κάποια αποσταση απο την εξάτμιση και υπο κάποιες μοίρες γωνία. δεν ξέρω αν αυτό στέκει όποιος γνωρίζει παραπάνω ας μας φωτίσει.
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  5. #5
    Σπανια σου μετρανε την εξατμιση,εαν δουν οτι δεν εχει και σιγαστηρα στην κοβουν παρανομα αμεσως την κληση με το ετσι θελω...


    *************** www.motodevils.gr ***************

  6. #6
    undefined μέλος Το avatar του/της Morton
    Εγγραφή
    10/12/2008
    Μηνύματα
    31
    Με το αυτί μετράνε τα "όργανα"...
    ☠☠☠

  7. #7
    kompleksikoi palio mpatsoi.....

  8. #8
    Εκνευριστικο μελος Το avatar του/της Band(age)it
    Εγγραφή
    09/01/2007
    Μηνύματα
    312
    Υπαρχουν και χειροτερα....ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ....αλλα δε στα λεω γιατι θα γελανε παλι κατι παιδακια απο δω :rotflmao:
    - Omnia mea mecum porto -

  9. #9
    παιδια ουτε ντεσιμπελομετρο ειχανε ουτε τιποτα!!!!!!αλλα δεν του ειπα κατι(αν και το ηξερα)για να μην μου κοπσει κανενα τρελο κουστουμι
    Rock hard ride free

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Steve_athens
    Εγγραφή
    03/02/2008
    Μηνύματα
    109
    Δηλαδη εμενα που ειναι εσωτερικοι οι σιγαστηρες στις termignoni και δεν φαινονται θα με ραψουν ενω ειναι με προδιαγραφες θορυβου???
    Super motard και ξερο ψωμι!

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Band(age)it
    Υπαρχουν και χειροτερα....ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ....αλλα δε στα λεω γιατι θα γελανε παλι κατι παιδακια απο δω :rotflmao:
    εμεις τα ξερουμε και γελαμε κιολλας ρε.....πεστα να γελασουν και αλλοι αν θες.....

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    υ.γ. αλλα η live αφηγηση ειναι ολα τα λεφτα...απο το πληκτρολογιο δεν μπορεις να πιασεις το συναισθημα....

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386
    Xωρίς ντεσιμπελόμετρο ΔΕν βεβαιώνεται παράβαση.Μην πληρώσεις τίποτε και παίξτο παλαβός.
    Και ντεσιμπελόμετρο να'χανε μετράνε:
    1)σε γωνία 45ο απ'τη μπούκα της εξάτμισης
    2)σε κάποια απόσταση(εκατοστά) την οποία δε θυμάμαι να σου πω
    3)Η μέτρηση γίνεται σε συγκεκριμένες στροφές(4500 νομίζω χωρίς να'μαι 100% σίγουρος)

    Γράψτους στα παπάρια σου,δεν έκαναν έλεγχο με προβλεπόμενο τρόπο=δεν έβγαλαν αποτελέσματα που μπορούν να αιτιολογηθούν οπότε άντε γεια!

  13. #13
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
    Xωρίς ντεσιμπελόμετρο ΔΕν βεβαιώνεται παράβαση.Μην πληρώσεις τίποτε και παίξτο παλαβός.
    Και ντεσιμπελόμετρο να'χανε μετράνε:
    1)σε γωνία 45ο απ'τη μπούκα της εξάτμισης
    2)σε κάποια απόσταση(εκατοστά) την οποία δε θυμάμαι να σου πω
    3)Η μέτρηση γίνεται σε συγκεκριμένες στροφές(4500 νομίζω χωρίς να'μαι 100% σίγουρος)

    Γράψτους στα παπάρια σου,δεν έκαναν έλεγχο με προβλεπόμενο τρόπο=δεν έβγαλαν αποτελέσματα που μπορούν να αιτιολογηθούν οπότε άντε γεια!
    τα ίδια είχα ακούσει και εγώ και απλά ήθελα να δώ αν το ξέριε και κανένας άλλος μην το παίζουμε τσάμπα μάγκες. μια φορά πέτυχα στην πλατεία καραισκάκη στο μεταξουργείο να μετράνε με ντεσιμπελόμετρο...... ΡΕ ΚΟΥΜΠΆΡΕ ΤΟ ΜΗΧΆΝΗΜΑ ΒΑΡΑΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΘΟΡΥΒΟ ΤΡΙΓΥΡΩ. αν μου τύχει θα προσπαθησω να κάνω τον κινέζο (αν δω οτι με παίρνει βέβαια...) τι με γράφεισ κύριε εδω έχει σηματάκι Ε4 οτι περνάει προδιαγραφες θορύβου και τέτοια..
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  14. #14
    Αγροτικό Μέλος Το avatar του/της anwrimos
    Εγγραφή
    05/01/2006
    Μηνύματα
    176
    σόρρυ για το διπλό ποστ αλλά τωρα μου ήρθε.. η μέτρηση γίνεται με βάση την άδεια κυκλοφορίας σε κάποιο σημείο λέει στάθμη θορύβου χ ντεσιμπέλ σε ψ στροφές. τώρα με τα αυτί μετράω και εγώ τα περιπολικά με τις γρουπ Ν εξατμίσεις τους......
    Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό

    Γιάννης

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TOLISTOLAROS
    Xωρίς ντεσιμπελόμετρο ΔΕν βεβαιώνεται παράβαση.Μην πληρώσεις τίποτε και παίξτο παλαβός.
    Και ντεσιμπελόμετρο να'χανε μετράνε:
    1)σε γωνία 45ο απ'τη μπούκα της εξάτμισης
    2)σε κάποια απόσταση(εκατοστά) την οποία δε θυμάμαι να σου πω
    3)Η μέτρηση γίνεται σε συγκεκριμένες στροφές(4500 νομίζω χωρίς να'μαι 100% σίγουρος)

    Γράψτους στα παπάρια σου,δεν έκαναν έλεγχο με προβλεπόμενο τρόπο=δεν έβγαλαν αποτελέσματα που μπορούν να αιτιολογηθούν οπότε άντε γεια!
    καλος.και τι προτηνεις???γιατι στα χερια μου εχω μια κληση!τι να κανω?
    Rock hard ride free

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF