Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 40

Θέμα: Και συμφωνα με τη παραδοση ...η εκδρομη ...

  1. #16
    Θαναση οπως το ειπες... απλα το πειραζω!!!


    και για συνεχισω να πειραξω και το κατανα

    ηταν σα τσοπανοσκυλο που μαζευε τα πρόβατα!!!
    :rotflmao: :rotflmao:

    πανω στο κατεμι και εκανε κυκλους γυρω απο τα μηχανακια συνεχεια !!!!!

    Όταν η πόλη κοιμάται.......

  2. #17
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    καθώς και ένα αυτόματο σκούτερ που από ότι έμαθα ο ιδιοκτήτης του είναι και κάτοχος ΧΧ, αλλά προτίμησε το σκούτερ για την εκδρομή…Αν είναι αλήθεια να του δώσω το τηλέφωνο ενός φίλου ψυχολόγου…

    Για ριχτο το τηλεφωνακι...
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  3. #18
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    Λίγα λόγια και από εμένα…
    ένα αυτόματο σκούτερ που από ότι έμαθα ο ιδιοκτήτης του είναι και κάτοχος ΧΧ, αλλά προτίμησε το σκούτερ για την εκδρομή…Αν είναι αλήθεια να του δώσω το τηλέφωνο ενός φίλου ψυχολόγου

    ευτυχώς που ήρθε με το σκούτερ και μας συνόδευε - έδειχνε το δρόμο σε μας τους μικρούς και καινούργιους


    ευχαριστούμε gypsy

  4. #19
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373
    Σιγα ρε την υποχωρηση...

    Μια χαρα παρεα ειμασταν....

    Υ.Γ ασε που αν δεν ειχαμε συχνους ανεφοδιασμους

    θα βλεπαμε ποιοι θα τρωγαν πρωτοι λουκουμαδες...
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    να αρχισω λοιπον και εγω να περιγραφω το "
    οδοιπορικο"......μιας και πολλα ακουστηκαν για την ΒΕΣΠΑ ΜΟΥ!!!

    :rotflmao:



    φτανω στα mc'donalds και μου λεει η κοπελα μου (μαρα) ..........."σιγουρα ειναι και μικρα μηχανακια???"


    της λεω...."ναι μην ανησυχεις......ολοι αυτοι ειναι επιδειξιες....θα τους περναμε για την πλακα μας..."


    πραγματικα και εγω τρομαξα γιατι λεω δεν υπαρχει περιπτωση να τους ακολουθησω και ή που θα τους καθυστερω και θα με βριζουν ή που θα παω μονος μου και ο θεος βοηθος(σημαντικο το οτι ηξερα την διαδρομη απ'εξω και ανακατωτα αλλα δεν την ειχα κανει με δικυκλο ποτε πριν)....

    φτανουμε χαλκιδα.....ανεφοδιασμος μαζι με τον gypsy....για καλο και κακο...και παμε για το βουνο.....


    στην αρχη λεω"δεν μπορει αυτοι μου κανουν πλακα οτι δεν μπορουν να πανε πιο γρηγορα....." μετα περνα τον εναν περνα τον λλον..........εφτασα με τα ss......

    σοβαρα ηταν ενα gsxr600 κιτρινο δικαβαλο και το πηγαινα στον ποντο εμπαινε αυτος απο πισω και εγω..........

    μετα ανοιξε και τον εχασα.....

    φτανουμε καταρακτες και παλι νομιζω φανηκε ποιανου το ελεγε η καρδια του και ποιανου οχι.....(ο νωον νωητω )

    μετα ειχαμε το σπασιμο του HONDA:hypnotize

    και ταυτοχρονα μαθαμε και για το παιδι με το fazer.....
    (περαστικα του για αλλη μια φορα)......

    πηγαμε λιμνη για φαγακι και μετα ξεκινησα για χαλκιδα με alexander και gypsy αφου οι αλλοι θα αργουσαν με το φαγητο....

    φυσικα και δεν τους ξαναδα τους αλλους αφου πηγαινα ταπα με αποκορυφωμα το ξυσιμο της ποδιας σε μια κατηφορικη φουρκετα.... :hypnotize


    σταση στην χαλκιδα για καφεδακι.......οπου ηρθε και ο τζιμης μετα στην παρεα μας καθως και λιγο πιο μετα ο χρηστος(tai) με την μαρινα την γυναικα του.....


    ολα καλα και στην εθνικη (εκτος απο τα πιασμενα χερια και ωμοπλατες αφου δεν ειχα κανει τοσες στασεις οπως στο "πηγαινε")

    γενικοτερα εληξε πολυ καλα εκτος απο το ατυχημα του διονυση και το σπασμενο transalp.....


    ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!!!ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΗΤΑΝ ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ!!














    Υ.Γ.:το μπετονακι με την βενζινη(μειγμα) ηταν αχρειαστο γιατι υπηρχαν αρκετα βενζιναδικα καθως και η αυτονομια της βεσπας καθε αλλο παρα χαλια χαρακτηριζεται......


    (βασικα ηταν για να βαλω φωτια σε οτι μηχανη ζηλευα,δηλαδη σε ολες,αλλα μετα σας ειδα οτι ησασταν ολοι αλητε τσαντακηδες μηχανοβιοι σαν και μενα και σας λυπηθηκα..... :rotflmao:

  6. #21
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    αχαχαχα αυτο ειχες σκοπο μωρη !!!Να φτασεις πρωτος και να το κανεις θεμα μετα.....χαχαχα αλλα δεν σου κατσε σε προλαβαν τα Ζ

  7. #22
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της GyPsy
    Εγγραφή
    28/01/2003
    Μηνύματα
    373
    Επρεπε να μου κατσει το colpo grosso

    και μετα να δεις κραξιμο που θα ακουγατε
    Πωλείται XX 98' Full Extra.

    Πωλήθηκε...

  8. #23
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    μύθος


    πρώτοι και καλύτεροι φτάσαμε ... στη γέφυρα



    επειδή φύγατε μισή ώρα μετά


    λεπτομέρειες

  9. #24
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Thumbs up ....!!!!

    ήταν όντως απίστευτα!!!! πέρα απο την κακιά στιγμή του Διονύση.. αλλά αφού το παληκάρι θα γίνει οκ, όλα καλά!!

    Το happening της Κυριακής θα μείνει στην ιστορία του forum ως το πιο πετυχημένο!

    Όλοι ήταν σοβαροί χωρίς μαλακίες, όπως έπρεπε άλλωστε λόγω της πολυκοσμίας. Οι leaders τα πήγαν θαυμάσια και οι ρυθμοί κρατήθηκαν σε πολύ ομαλά επίπεδα για όλους!

    Στο γυρισμό παίξαμε λίγο περισσότερο. Εγώ επέστρεψα παρέα με τον Γιώργο (GST) και ανεβάσαμε κάπως ρυθμούς στην κατάβαση.. δεν κάψαμε και τακάκια βέβαια όπως τα ΤΙΓΚΑ ss που βρήκαμε στο δρόμο (ήταν σταματημένα γι'αυτο... )...

    Για μένα βέβαια μετά την κατάβαση και μετά την εθνική, με περίμενε η αττική οδός, μετά η αθηνών-κορίνθου- πατρών... έφτασα αισίως κατα τις 10 παρά το βράδυ με εμφανή την κούραση της ημέρας.. και ολίγον τι πιασμένος.. αλλά το χαμόγελο δεν έλεγε να ξεκολήσει. Μάλλον γελούσα και στον ύπνο μου...

    Πάντα τέτοια παιδιά, εκδρομικά και όμορφα χωρίς βέβαια κακές στιγμές ξανά!

    Να 'στε καλά !


    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  10. #25
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    Thumbs up η βέσπα σε όλο της το μεγαλείο!!!!

    ΑΞΙΟΣ!!!!! ΑΞΙΟΣ!!!! ΑΞΙΟΣ!!!!!

    υ.γ. εεεχχχμμμ.... ρε αυτός πήγαινε τάπα ή εγώ αργά????


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	p4100559.jpg 
Προβολές:	172 
Μέγεθος:	93,0 KB 
ID:	12177
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  11. #26
    αλεπού καμπίσια Το avatar του/της GST
    Εγγραφή
    11/02/2004
    Μηνύματα
    1.165


    γεια σου ρε θοδωρη....ωραια ηταν η καταβαση :smilea: ...αντε και εις ανωτερα
    FORNICATION UNDER CONSENT (OF THE) KING.

  12. #27
    go copana... copacabana! Το avatar του/της periklisk
    Εγγραφή
    21/12/2003
    Μηνύματα
    2.404
    Και εγώ πέρασα γαμώ λέμε..... Αν εξαιρέσουμε την ατυχία του Διονύση! Περαστικά και σιδερένιος!

    Ήταν η πρώτη φορά που ήμουν επικεφαλής σε γκρουπάκι και ελπίζω να τα πήγα καλά αν εξαιρέσουμε τη μικρή παράκαμψη μέσα από τα Ψαχνά.... Άλλα που να πάρετε στροφές εσείς οι αλήτηδοι! Για να πουλήσουμε μούρη ρε μπήκα από μέσα!!!! ΧΕΧΕΧΕΧΕΕΕΕ

    Η στάση για λουκουμάδες απαραίτητη αφού χρειαζόμασταν αναπλήρωση σε καφέ, νερό και αρκετούς λουκουμάδες.... μάλλον έκανε sold out ο άνθρωπας....

    Συνέχεια προς καταρράκτες (λες και κατουράνε πέντε μαζί) όπου το τοπίο είναι σούπερ... Ο καταρρακτούλης έχει πλάκα βέβαια...... Και λίγο πριν φύγουμε σκάνε μύτη τα μικρά μηχανάκια ανάποδα! Ατάκα Κώστα: Τελικά είστε πολλοί αργοί και τέτοια μουαχαχαχααααα!

    Άντε να πάμε και για φαγητό αφού κάνει και λίγο πείνα παρόλο που τσακίσαμε τους λουκουμάδες! Ο δρόμος ψιλοχάλια γεμάτος φαγώματα στις άκρες, μπαλώματα, λακκούβες κτλ..... Εκεί έγιναν και τα δύο ευτράπελα. Το transalp που έμεινε ήταν μπροστά μας και σταματήσαμε εκεί και το ατύχημα είχε γίνει πίσω μας και το μάθαμε από τον Σταύρο που ήρθε να μας πει τα νέα.... Όσοι είμασταν εκεί φύγαμε για λίμνη καθώς ο Διονύσης είχε όλη τη βοήθεια που χρειαζόταν! Ένα μπράβο σε όλα τα παιδιά που τον βοήθησαν.....

    Κάτσαμε στην ταβέρνα ξεκινήσαμε να τρώμε και ερχόταν κόσμος συνέχεια....

    Άντε να την κάνουμε για πίσω με στάση στη Χαλκίδα για τον τελευταίο καφέ. Μέχρι τη Χαλκίδα σε ανάμικτο ρυθμό ανάλογα με τη διάθεση και το δρόμο.

    Φύγαμε νύχτα από Χαλκίδα και κάναμε μια στάση στα τελευταία mcdonalds πριν την Αθήνα για να ξεκουραστεί και ο Τζίμης που πονάει ακόμα αλλά ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΑΠΕΣ ΤΟΥ! Ξέρεις αυτός γιατί....

    Καλά ήταν!
    ΟΞΩ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΙΕΝ!!!!

  13. #28
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504

    Re: ....!!!!

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από petridist
    [B]

    Στο γυρισμό παίξαμε λίγο περισσότερο. Εγώ επέστρεψα παρέα με τον Γιώργο (GST) και ανεβάσαμε κάπως ρυθμούς στην κατάβαση.. δεν κάψαμε και τακάκια βέβαια όπως τα ΤΙΓΚΑ ss που βρήκαμε στο δρόμο (ήταν σταματημένα γι'αυτο... )...


    σημείωση: ΔΕΝ ΑΝΑΨΑΝΕ ΤΑ ΤΑΚΑΚΙΑ ΤΩΝ SS, ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.

    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  14. #29
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΑNTONIO-MAINTENANCE ΠΗΓΑΙΝΕ ΨΙΛΟΤΙΓΚΑ ,ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ, ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΛΟ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟ GROUPAKI ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΕ ΛΙΓΟ ΟΔΗΓΗΣΗ SS ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ.

  15. #30
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Εγώ δεν θα πω κάτι παραπάνω από όσα είπατε (γράψατε) οι λοιποί...



    Περάσαμε πολύ καλύτερα απ' ότι φανταζόμασταν. Και νομίζω ότι ισχύει για όλους μας.


    Οπότε... σε αναμονή...


    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Και τωρα τι κανω με τη λασπη?
    από urban στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 27/01/2011, 11:34
  2. honda και yamaha με άξονα
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2004, 22:57
  3. Τώρα και αεροπλάνο από τη Honda!
    από skor-billys στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2004, 18:29
  4. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 12/01/2004, 15:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF