Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: Ερωτηση για διπλωμα....

  1. #1

    Ερωτηση για διπλωμα....

    Γεια χαρα σε ολους... επειδη αυτο τον καιρο θα προχωρησω στην αγορα ενως gixxer k8 1000 και επειδη τωρα τελειωσα με το στρατο... θελω να μαθω γιατι μου διαφευγει... το διπλομα για ανεξαρτητα κιβικα σε πια ηλικια το βγαζουμε ??? στα 21 η 23 ????



    Ευχαριστω προκαταβολικα !!!

  2. #2
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    γεια σου φιλε.
    21 εκτος και αν εχεις το μικρο πρωτα...τοτε μπορεις να το ανανεωσεις(αν εχεις αυτο με τα 25 kw.αν ειναι το 125 πρεπει να ξανα δωσεις)
    μετα ισως να πρεπει να το σκεφτεις λιγο τι αγοραζεις....αν δεν εχεις πειρα με μηχανες καλυτερα να παρεις κατι πιο μικρο πρωτα.

  3. #3
    Ποπο φιλε σιγουρα ???? τελικα ειμαι κομπλε και απο θεμα διπλοματος !!!!!! Σε ευχαριστω πολυ αδερφε !!!

  4. #4
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    τπτ φιλε μ.μονο αυτο που σου λεω.ειναι πολλα τα αλογα για καποιον που δεν ξερει.και οταν λεω ξερει το να μπορει να την ξεκινησει και να κανει γυρω γυρω ειναι ποολυυυ μακρυα απο το να ξερει...

  5. #5
    αδερφε για λιγο καιρο κυκλοφοραγα ενα gixxer 750 του 90 μοντελο αν θυμαμαι καλα ??? και εχω και ενα παπι διχρονο 180... τεσπα νταξει δεν θα το παρω το εργαλειο για να παω μαμιοντας !!!! εξαλου δεν εχω την οικονομικη δυνατοτιτα για να πηγενω απο το ποιο μικρο στο μεγαλυτερο !!!

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SuzukiK8gr
    τεσπα νταξει δεν θα το παρω το εργαλειο για να παω μαμιοντας !!!! εξαλου δεν εχω την οικονομικη δυνατοτιτα για να πηγενω απο το ποιο μικρο στο μεγαλυτερο !!!
    εεεεε????
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #7
    Artificial Spammer Το avatar του/της Elle
    Εγγραφή
    10/05/2008
    Μηνύματα
    1.010
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SuzukiK8gr
    αδερφε για λιγο καιρο κυκλοφοραγα ενα gixxer 750 του 90 μοντελο αν θυμαμαι καλα ??? και εχω και ενα παπι διχρονο 180... τεσπα νταξει δεν θα το παρω το εργαλειο για να παω μαμιοντας !!!! εξαλου δεν εχω την οικονομικη δυνατοτιτα για να πηγενω απο το ποιο μικρο στο μεγαλυτερο !!!
    21 είσαι; Μήπως θα ήταν καλύτερα να πάρεις κάτι πιο ήπιο ώστε να μπορείς
    να το χαρείς και περισσότερο;
    :a36: Θεσσαλικό κλιμάκιο :a36:
    :a07:Τη λένε Μαίρη
    Ζητείται νεαρός για delivery σε πιτσαρία με GSXR hayabusa K8

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SuzukiK8gr
    αδερφε για λιγο καιρο κυκλοφοραγα ενα gixxer 750 του 90 μοντελο αν θυμαμαι καλα ??? και εχω και ενα παπι διχρονο 180... τεσπα νταξει δεν θα το παρω το εργαλειο για να παω μαμιοντας !!!! εξαλου δεν εχω την οικονομικη δυνατοτιτα για να πηγενω απο το ποιο μικρο στο μεγαλυτερο !!!



Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF