Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 68

Θέμα: ΒΕΡΟΙΑ-ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAKIS-RR
    Εγγραφή
    29/01/2009
    Μηνύματα
    215
    μη μπερδευεσαι τη φωτογραφια την εβγαλα πριν και μετα την πιστα.και οχι σε διακοπες.αν την δειξεις αυτην τη φωτογραφια στα γκομενακια δεν παιζει να καταλαβουν οτι ειναι λαστιχο για κανενα λογο

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bikas
    Εγγραφή
    20/07/2009
    Μηνύματα
    484
    ρε λεβεντες για να τσακωνεστε και να τα χωνει ο ενας στον αλλον κανατε αυτο το ποστ η για να βρειτε την μηλια την καστανια και την καταρα???????????????

    επισης ξεχνατε οτι ο δρομος δεν φτιαχτηκε για να κανει ο καθενας την κα@@λα του αλλα για να πηγαινει στην δουλεια του.αμα θεωρειται οτι ειναι μαγκια να κανετε μια διαδρομη με την ψυχη σον κωλο τι να σας πω.και καλα να εχετε την ψυχη στον κωλο εσεις,ο κακομοιρος που θελει να παει στη δουλεια του τι σας φταιει?????????????????

    αν καποιος ομως κανει καμμια στραβοτιμονια και ξυνετε εσεις κρανη και δερματινα στην ασφαλτο θα σας φταιει ο καημενος που δεν κοιταειτον καθρεπτη συνεχεια.

    ρε κοιτατε να πατε την βολτα σας και να γυρισετε σωοι κι αν θελετε να πατε με 300 πατε στις σερρες να ξεκ@@@λωσεται κι αφηστε τους δρομους.αν θελετε να κλεισετε τα σπιτια σας κλειστε τα οι αλλοι δεν σας φταινε σε τιποτα.

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bikas
    Εγγραφή
    20/07/2009
    Μηνύματα
    484
    και κατι αλλο που το θυμηθηκα τωρα.
    ημουν χτες σταματημενος στο κοκκινο με το κρανακι μου και ξαφνικα απο αριστερα μου και με κοκκινο περναει γκαζωμενος με ενα σκουτερακι πατερας και γιος και οι 2 χωρις κρανος.

    αυτος τωρα δινει του μαγκα οπως περιπου κανετε κι εσεις ,οτι ταχα αυτο ειναι μαγκας και δεν σταματαει ουτε στο κοκκινο.αν εκεινη την ωρα ομως περναγε ενα αυτοκινητο και του εκανε κιμα τι θα γινοταν?????????????????????????????και πες οτι θα δικαιονοταν μετα απο 100 δικαστηρια ο οδηγος του αυτοκινητου εχετε σκεφτει οικονομικα και ψυχολογικα ποσο θα εχει επιβαρυνθει????????

    αυτα τωρα δεν σας τα λεω για να σας τραβηξω το αυτι μεγαλοι ανθρωποι ειστε και κεντε οτι θελετε,αλλα εγω επαθα και τραβιεμαι ακομη και σημερα και ποτε δεν θα φθγει αυτο απο πανω μου κι απο μεσα μου.

    φροντιστε να μην χρειαστει να παθετε κι εσεις για να μαθετε.ακομα και μια δικαστικη αποφαση να ειναι αθωωτικη η ψυχη σας δεν θα σας αθωωσει ποτε.κι ας μην φταιτε.

  4. #49
    ρε συ μακη θελω κ γω απ αυτα που παιρνεις!χονεστλι.
    νιαου

  5. #50
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    ki egw ki egw!!!:rotflmao: :rotflmao:

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAKIS-RR
    Εγγραφή
    29/01/2009
    Μηνύματα
    215
    δεν μιλαω για μαγκια.εγω απλα προτεινα μια ωραια διαδρομη για σσ.με καλη για την ωρα ασφαλτο απο προσωπικη πειρα.αυτοι μου την πεσανε λεσ και ειναι οι θεοι τις καταρας.τεσπα δοκιμαστε το ηγουμενιτσα - γρεβενα με σσ και πειτε μου (οσοι το εχετε κανει) οτι δεν σας αρεσε.

  7. #52
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    χαλαρα ρε μαγκες, δεν ειμαστε εδω για να τσακωνομαστε!!!!
    harvester για πες λιγο για μπραλλο ιτεα που εγραψες αμα θες γτ ενδιαφερομαι για σκ
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  8. #53
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της harvester
    Εγγραφή
    08/07/2008
    Μηνύματα
    319
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pilotos_xtreme
    χαλαρα ρε μαγκες, δεν ειμαστε εδω για να τσακωνομαστε!!!!
    harvester για πες λιγο για μπραλλο ιτεα που εγραψες αμα θες γτ ενδιαφερομαι για σκ
    τι να σου πω?
    παρε τον δρομο μεχρι λαμια απο κει ανεβα μπραλο, κατεβα αμφισα και πηγαινε ιτεα γαλαξιδι

  9. #54
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.879

    Re: Re: ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από harvester
    σιγα μην καθομαι να βγαζω το λαστιχο φωτογραφιες.
    παντως μαρσπιεδακι εξυνα στον δρομο για τις σερρες πριν ριξουν καινουρια ασφαλτο.
    μην τρελαινεσαι πλακα σου κανουμε παντοτε υπαρχει και πιο γρηγορος εμενα οταν με εραψε ο gm μου ηρθε να κρεμασω και τα χερια μου
    ο zephyr1 στην καταρα βραδυ γυρισε πορνοταινια με το φαζερι του

    Τσοντες δεν γυριζω, καμια μαλ@κια παιζω που και που οταν της βλεπω. :rotflmao:

    Αλλος ηθελε να γινει παραγωγος.

  10. #55
    αμα δεν φοβασαι μην σκοτωθεις ακα τον θανατο ακα το νεκροκρεβατο τα κανεις ολα.
    ξυνεις κ με στρωμα κ περνας αερα την ντουκ 1098αρ..
    νιαου

  11. #56
    afrikanos paliouras Το avatar του/της miscelano
    Εγγραφή
    18/11/2005
    Μηνύματα
    395
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAKIS-RR
    δεν μιλαω για μαγκια.εγω απλα προτεινα μια ωραια διαδρομη για σσ.με καλη για την ωρα ασφαλτο απο προσωπικη πειρα.αυτοι μου την πεσανε λεσ και ειναι οι θεοι τις καταρας.τεσπα δοκιμαστε το ηγουμενιτσα - γρεβενα με σσ και πειτε μου (οσοι το εχετε κανει) οτι δεν σας αρεσε.
    δεν σου την επεσα επειδη ειμαι γρηγορος...σου την επεσα γιατι λες οτι δεν κανει ο παλιος δρομος για σσ...καλη και η εγνατια αλλα αν εχω χρονο σιγα μη παω απο την ευθεια...ελεος
    τα βυζια της Παολα δεν εχουν σιλικονη....ΜΠΑΤΣΟΙ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ

  12. #57
    Αρχικά δημιουργήθηκε από LiakosVstrom
    ή αλλιώς... TDMάκιδες.

    οχι και με το "στρωμα"...
    :hypnotize


  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAKIS-RR
    Εγγραφή
    29/01/2009
    Μηνύματα
    215
    δεν ειναι ευθεια ρε γαμωτο.γιατι ταυτιζεις απαραιτητα την εγνατια με ευθεια.δηλαδη και ο δρομος για σερρες 30 χλμ πριν τις σερρες ειναι ευθεια?????οσο για την καταρα και χρονο να εχεις για σσ δεν κανει.τζαμπα ταλαιπωρεις την μηχανη με την κωλοασφαλτο εκεινη (τρυπες,χωμα μεσα στον δρομο,χαλια κλισεις,στα περισσοτερα σημεια χαλια προσφυση) και τισ αρκετες κλειστες και πολυ αργες στροφες για σσ.ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΩ.καλαμπακα,μηλια,μετσοβο...μονο για supermoto ειναι η για να απολαυσεις τα τοπια.

  14. #59
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAKIS-RR
    δεν ειναι ευθεια ρε γαμωτο.γιατι ταυτιζεις απαραιτητα την εγνατια με ευθεια.δηλαδη και ο δρομος για σερρες 30 χλμ πριν τις σερρες ειναι ευθεια?????οσο για την καταρα και χρονο να εχεις για σσ δεν κανει.τζαμπα ταλαιπωρεις την μηχανη με την κωλοασφαλτο εκεινη (τρυπες,χωμα μεσα στον δρομο,χαλια κλισεις,στα περισσοτερα σημεια χαλια προσφυση) και τισ αρκετες κλειστες και πολυ αργες στροφες για σσ.ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΠΕΡΑΣΑ ΕΓΩ.καλαμπακα,μηλια,μετσοβο...μονο για supermoto ειναι η για να απολαυσεις τα τοπια.
    εκει ομως μαθαινεις να οδηγας το μηχανακι σου φιλε μου..
    τοσα χρονια τον περναω κ με ss αλλα κ με st.
    με sm δεν ειδα σπουδαια διαφορα που αν κ θα επρεπε συμφωνα με τα λεγομενα σου.
    κ στο κατω κατω 600αρι εχεις.δεν βαζει κ φωτια στον δρομο ακα καταλληλότατο για
    τις αυτες διαδρομες.
    μη χαλιεσαι.το μηχανακι σου παει.εσυ κοιτα να το πας κ να σου αρεσει βεβαιως βεβαιως.
    βλεπω εχεις ορεξη,το ψαχνεις το θεμα αλλα μη παρασυρεσαι απο φλωροποιημενες καταστασεις
    οπαδων τελειων συνθηκων επειδη δεν μπορουν το αλλιως.
    νιαου

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAKIS-RR
    Εγγραφή
    29/01/2009
    Μηνύματα
    215
    διπλα στο κοκκινο ειναι η διαδρομη που εκανα.ο δρομος αυτοσ που εκανα τσακαλε δεν ειναι για σσ η τουλαχιστον η διαφορα με super moto ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ.δεν ανεβηκα πρωτη φορα σε μηχανη και πιστεψε με λατρευω να στριβω.π.χ. με την καστανια (που καποτε την εκανα σε καθημερινη βαση μονο για βολτα) δεν εχει καμια σχεση.ο δρομος εκει ειναι κλασης ανωτερος.δεν μπορει να εννοουμε τον ιδιο δρομο.οσο για μενα το παω οσο μπορω και για στροφες ναι εκει μαθαινεις να οδηγας αλλα πρεπει να οδηγας και στις καταλληλες για την μηχανη σου στροφες για να τις απολαυσεις.
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων adfasdf.bmp‎  

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF