Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 31

Θέμα: ποιον τυπο οδηγου απεχθανεσαι πιο πολυ???

  1. #1
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812

    ποιον τυπο οδηγου απεχθανεσαι πιο πολυ???

    μολις γυρισα απο εξω που βγηκα για 5'..λιγο ακομα και θα εγραφα στα στραβα και αναποδα... οταν οδηγαω εχω το συνηθειο να κοιταω τους οδηγους των αλλων οχηματων να δω τι κανουν(οχι για κουτσομπολιο...για λογους ασφαλειας)
    ε
    ΕΝΑ πραμα μου την δινει αφανταστα...μιλαμε ομως ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ
    οταν βλεπω ανθρωπο να οδηγαει και να μιλαει στο κινητο...
    οδηγανε σα ΖΩΑ οταν μιλανε...ελεος
    αν δε,τους δω να στελνουν μυνηματα εκει και αν τα παιρνω...ελεος...οδηγαω κ αυτοκινητο καπου καπου στην πολη.
    απο μονο του αυτο ειναι δυσκολο και επικινδυνο για τους μοτοριστες με τα κολοστενα που τα λεμε δρομους αλλα δεν φτανει...οχι...πρεπει να αυξησουμε τις πιθανοτιτες να φαμε κανεναν και μετα να πουμε το ανα τον κοσμο(ελλαδαρα) ξακουστο "..ε...σορρυ δεν σε ειδα...."

  2. #2
    α.Για τα αυτοκ., αυτούς με την τσιγαριά να κρέμετε απ το παράθυρο, φράπα και τσίτα μουσική
    β.Για τις μότο, αυτούς με τις 200ρες μεσ την πόλη.
    γ.Τη γυναίκα μου, Ποτέ δεν μπαίνω συνοδηγός (κουβάρια τις στροφές) :rotflmao: :rotflmao:

  3. #3
    giannisblest σβήσε κάνα μύνημα στα pm, κάτι θέλω να σου στείλω
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.523
    Τρελαίνομαι με κάτι τύπους μπροστά μου που ενώ βλέπουν το φανάρι πράσινο σε άδειο δρόμο σέρνονται και τελικά περνούν με κόκκινο και με αφήνουν πίσω
    Απάλευτοι επίσης είναι αυτοί που για να αλλάξουν λωρίδα σε μποτιλιάρισμα μένουν σταματημένοι διαγώνια και κόβουν τη διήθηση:ZZZ: :ZZZ:

  5. #5
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966

    Re: ποιον τυπο οδηγου απεχθανεσαι πιο πολυ???

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisblest
    [B]μολις γυρισα απο εξω που βγηκα για 5'..λιγο ακομα και θα εγραφα στα στραβα και αναποδα... οταν οδηγαω εχω το συνηθειο να κοιταω τους οδηγους των αλλων οχηματων να δω τι κανουν(οχι για κουτσομπολιο...για λογους ασφαλειας)

    Συγγνώμη,αλλά φαίνεται μόνο εμένα μου έκανε εντύπωση...Για λόγους ασφαλείας κοιτάς τους οδηγούς των άλλων οχημάτων αντί να κοιτάς το δρόμο μπροστά σου;;;Για να καταλάβω καλά δηλαδή...κοιτάς ας πούμε τον τύπο με το SUV που μιλάει στο κινητό και εκέινη τη στιγμή μπροστά σου μπορεί να σου πεταχτεί κανάς πεζός ας πούμε;Λες ότι όταν οδηγάς έχεις το συνήθειο να το κάνεις,άρα είναι το οδηγηκό σου στύλ αυτό...μάλιστα...

  6. #6
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.966

    Re: ποιον τυπο οδηγου απεχθανεσαι πιο πολυ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisblest
    μολις γυρισα απο εξω που βγηκα για 5'..λιγο ακομα και θα εγραφα στα στραβα και αναποδα... οταν οδηγαω εχω το συνηθειο να κοιταω τους οδηγους των αλλων οχηματων να δω τι κανουν(οχι για κουτσομπολιο...για λογους ασφαλειας)
    ε
    ΕΝΑ πραμα μου την δινει αφανταστα...μιλαμε ομως ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ
    οταν βλεπω ανθρωπο να οδηγαει και να μιλαει στο κινητο...
    οδηγανε σα ΖΩΑ οταν μιλανε...ελεος
    αν δε,τους δω να στελνουν μυνηματα εκει και αν τα παιρνω...ελεος...οδηγαω κ αυτοκινητο καπου καπου στην πολη.
    απο μονο του αυτο ειναι δυσκολο και επικινδυνο για τους μοτοριστες με τα κολοστενα που τα λεμε δρομους αλλα δεν φτανει...οχι...πρεπει να αυξησουμε τις πιθανοτιτες να φαμε κανεναν και μετα να πουμε το ανα τον κοσμο(ελλαδαρα) ξακουστο "..ε...σορρυ δεν σε ειδα...."

    Ε.....σορρυ δεν σε είδα....δεν είδες τον καραγκιόζη που μίλαγε δίπλα με το κινητό;Πόση ώρα τον κοίταγα,θα προκαλέσει κανα ατύχημα.Χμμμ,εδώ ανθεί η φαιδρά πορτοκαλέα....

  7. #7
    Vatos Locos For Ever Το avatar του/της chester24
    Εγγραφή
    16/10/2009
    Μηνύματα
    337
    Τρελαινομαι με τους οδηγους οι οποιοι περνουν τερμα γκαζια, παντες, σουζες, endo, μουσικη, τριπλο axel, η οτι αλλο τερμα ειναι αυτο τελωσπαντων, μπροστα απο την παραλιακη ισα ισα για να κανουν τη πασαρελα τους και την μοστρα τους!!! Α! και η μονη προστασια...ΠεριπτεRay Ban... Μιλαω για επαρχιακη πολη που τα παιδακια πηγαινοερχονται πανω κατω με τα ποδηλατακια και παιζουν!! ΄

  8. #8

    Re: Re: ποιον τυπο οδηγου απεχθανεσαι πιο πολυ???

    [QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
    [B]
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giannisblest
    μολις γυρισα απο εξω που βγηκα για 5'..λιγο ακομα και θα εγραφα στα στραβα και αναποδα... οταν οδηγαω εχω το συνηθειο να κοιταω τους οδηγους των αλλων οχηματων να δω τι κανουν(οχι για κουτσομπολιο...για λογους ασφαλειας)

    Συγγνώμη,αλλά φαίνεται μόνο εμένα μου έκανε εντύπωση...Για λόγους ασφαλείας κοιτάς τους οδηγούς των άλλων οχημάτων αντί να κοιτάς το δρόμο μπροστά σου;;;Για να καταλάβω καλά δηλαδή...κοιτάς ας πούμε τον τύπο με το SUV που μιλάει στο κινητό και εκέινη τη στιγμή μπροστά σου μπορεί να σου πεταχτεί κανάς πεζός ας πούμε;Λες ότι όταν οδηγάς έχεις το συνήθειο να το κάνεις,άρα είναι το οδηγηκό σου στύλ αυτό...μάλιστα...
    Μην σου κάνει καθόλου εντύπωση, τα αυτοκίνητα δεν πάνε μόνα τους, άνθρωποι τα οδηγούν και αυτοί κάνουνε τις μαλακίες....

    Και εγώ το ίδιο κάνω σε διασταυρώσεις,προσπεράσεις κλπ. Πάντα ρίχνεις μια ματιά στον οδηγό, αρκεί μία.


    Αν είναι σε διαστάύρωση κάθετα με εσένα, παππούς, γκόμενα, μαλάκας που μιλάει σε κινητό κλπ έχει 90% πιθανότητα ότι θα μπει στο δρόμο χωρίς να σε δει και θα φτάσει και στην απέναντι πλευρά αν έχεις μία λωρίδα ή θα μπει ο μισός στην δικιά σου όταν θα έχει 2.

    Όταν θα προσπεράσεις είτε απο αριστερά είτε απο δεξιά μέσα σε πόλη και ο προπορευόμενος ανήκει στην παραπάνω κατηγορία έχεις επίσης τρελές πιθανότητες να στρίψει χωρίς φλας.

    Πως να το κάνουμε ρε φίλε δεν είναι άψυχα τροχοφόρα που πάνε μόνα τους. Αν έχει φανάρι και εσύ περνάς ανάμεσα σε αυτοκίνητα, αν στο διπλανό ρεύμα υπάρχει ντελιβεράς ή σουπορταρντακια ή γρήγορος υπάρχει πολύ σοβαρή πιθανότητα να βγει μπροστά σου χωρίς να κοιτάξει απλα επειδή ο δρόμος τους ανήκει και να μαζεύεις την μηχανή σου ανάμεσα απο τα αυτοκίνητα

    Δεν σημαίνει ότι δεν κοιτάμε το δρόμο, πάντα το κάνεις 99%, απλά και 1% κοιτάς τους "αντίπαλους" και τους ψυχολογείς :rotflmao:

  9. #9
    Μελος Συμμοριας Το avatar του/της K5_N
    Εγγραφή
    13/06/2009
    Μηνύματα
    178
    Γιαννη το νου σου τωρα που θα πας στη κερκυρα εκει τσι αλυκες να κοιτας μπροστα σου μη βρεθεις στη θαλασσα στη σωτηριωτησα
    GSF 650 N

  10. #10
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    ποιον τυπο οδηγου απεχθανεσαι πιο πολυ???
    περισσότερο απο όλους;.....

    Τον ίδιο μου τον εαυτό!

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  11. #11
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    Μου την σπανε αυτοι που γυρνανε γυρω-γυρω την πλ. Ελευθεριας στον Κορυδαλλο με τα χαραχαλα τους και την μουσικη τσιτα με εναλλαγες απο Maiden σε Θωδη και απο 2Pack σε Billy Τερλεγκα!!!:rotflmao:

    Tip: οποιος αποφασισει να τριγυρισει εκει ισως εχει την τυχη να πετυχει και το αστερι της περιοχης αυτη την περιοδο!Ειναι ενα Hyundai Accent με θεμα μαχητικο αεροσκαφος τυπου Stealth...μιλαμε τα σπαει!!!!!!

  12. #12
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    ρε παιδια....
    μια ματια ριχνω...δεν βλεπω ταινια...
    συνηθως κοιταω μεσα απο τους καθρευτες τους ειδικα πριν προσπερασω.
    αν δεν τους δω να με κοιτανε δεν προσπερναω.
    απλα ΠΟΛΛΕΣ φορες τους κοιτας και τα ζωα μιλανε και δεν κοιτανε....περιμενεις....περιμενεις....
    παλι τπτ
    παιρνανε πολλες φορες και μισο λεπτο μπορει και παραπανω και δεν εχουν ριξει ουτε μια ματια...
    οσων αφορα τους πεζους πιστεψε με τους εχω στο νου και πολυ μαλιστα.γενικα
    προσπαθω να εντοπιζω τον βιαστικο που θα κανει την μαλακια..
    "μια ματια μοναχα φτανει αεροπλανο να ΜΗΝ σας κανει"

  13. #13
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    αυτους τους σιχαμενους πυ κοιτανε τις γκομενες στα πεζοδρομια αντι να κοιτανε το δρομο μπροστα τους


    σα κι εμενα δλδ

  14. #14

  15. #15
    μουσικο μελος Το avatar του/της GiannisBlessed
    Εγγραφή
    25/11/2008
    Μηνύματα
    1.812
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    ...
    χαχα

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. replica fairings για CBR RR - ποιό σου αρέσει πιο πολύ?
    από road spirit στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 128
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2009, 12:04
  2. Αυτό που ευχαριστιέμαι πιο πολύ
    από Road67 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 05/01/2009, 10:58
  3. ΜΟΤΟ ή Car χρειαζεται πιο πολύ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ?????
    από SUZUKAKIAΣ στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 137
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2008, 23:41
  4. GALOP: Πιο Avatar σας αρέσει πιο πολύ?
    από SeNNinhA στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 44
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2006, 18:38
  5. Εσυ Με Ξερεισ Πιο Πολυ
    από nimbus στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2004, 08:31

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF