Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: διαφορα για xt 660

  1. #1

    διαφορα για xt 660

    για να δούμε θα αδειασει καθολου η ντουλάπα....

    έχω μανιταρια για το 660, μπαινουν πανευκολα, με τις βασεις τους με τα ολα τους αγκρατζουνιστα με λίγη σκονη και γρασο επανω

    http://img222.imageshack.us/img222/83/dsc00042y.jpg

    μου στοιχισαν 60ευρα, τα παραγγειλα απο αλεμανια στο εμπαυ, τα φορεσα 2 μηνες με ενα καθαρισμα ειναι σα καινουρια, τα εβγαλα οταν εβαλα τους λαιμους μεγαλης διατομης και δε χωρανε πλεον δυστυχως....
    ...θα τα αποχωριζομουν εφχαριστως με ενα αντιτιμο 40ευροπουλακιων

    -εχω και ενα φιλτρο kn το χα χρησιμοποιησει για 8000 χλμ μονο...20 ευρα για φυγει απο την ντουλαπα..μπαινει και σε mt 3
    -μου χει μεινει και το σωληνακι υψηλης του X, ειναι πολυ καλη λυση για να φρεναρει καλυτερα η εκδοση R...20 ευρο, τα hel τα χα παρει 50 το μπροστα 25 το πισω
    λογικα μπαινει και στο 600

    αν κανεις ενδιαφερεται μπορει να καλεσει 6948465922 και παιρνει δωρο βαση μπαγκαζιερας καππα, είναι ο μακροβιοτερος κατοικος ντουλαπας και πρεπει να φυγει ΑΣΑΠ!!!

  2. #2
    φιλαρακι το φιλτρο ειναι το stage 1 ή to stage 2....????
    Four wheels move the body, two wheels move the soul.


  3. #3
    δεν υπαρχει σταδιο2 kn, μονο dna. έχω δει και μια δυο ιδιοκατασκευες σταδιο 2

    -τα μανιταρια μπαιδεγουει τοποθετουνται κατω απο την τρομπα του ψυκτικου περιπου και την προστατευουν πολυ καλα. Αξιζει να σημειωθει οτι απο το εξτρα μοτερ που χω λυμενο τα μονα που λειπουν εκτος απο την κεφαλη και τον εκκεντροφορο που χω χρησιμοποιησει για ροικη και αλλαγη προφιλ, ειναι τα πηνια και το καπακι απο την τρομπα που σπασε σε ενα σαπακιασμα...μετα καταλαβα ποσο εκτεθειμενη ειναι η τρομπα και αφου δε μου αρεσαν τα καγκελα αρχισα να ψαχνω για κατι σε μανιταρια....κριμα που επρεπε να τα βγαλω, τωρα το μονο που χω βρει ειναι ενα αλουμινενιο προστευτικο ομορφο αλλα ουτε για αστειο δεν προστευει

    αν καποιος θελει τα μανιταρια τα βγαζω φωτο και πανω στο εξτι

  4. #4
    Ραντεβού...στα όνειρά σου Το avatar του/της ΜΟΡΦΕΑΣ
    Εγγραφή
    26/03/2009
    Μηνύματα
    139
    Που είσαι;;; Εγώ είμαι Πειραιά. Ενδιαφέρομαι για το σωληνακι υψηλης φρένων.

  5. #5
    το φιλτρο το εκλεισα εγω
    Four wheels move the body, two wheels move the soul.


  6. #6
    το φιλτρακι στο θουκι, θα το παρεις με το κουτι του και βρηκα και λιγο λαδακι να το χρησιμ οποιησεις αμεσα φιλε
    απλα οταν ειναι να ρθεις προς κεντρο ειδοποιησε απο πριν για να προγραμματιστω

    Που είσαι;;; Εγώ είμαι Πειραιά. Ενδιαφέρομαι για το σωληνακι υψηλης φρένων.
    φιλε μενω πευκη αναμεσα απο μαρουσι και ηρακλειο, αλλα κατεβαινω συχνα προς θηβων στο υψος περιστερι προς αιγαλαιω εκει κοντα στο σπηλιωτη

    αμα θες το σωληνακι δικο σου, απλα διευκρινιζω πως ειναι το μαμα του X, αμα εχεις το X δε το χρειαζεσαι, εχει νοημα να το βαλεις αμα εχεις ακομα πλαστικο σωληνακι (πχ μαμα R)

  7. #7
    Ραντεβού...στα όνειρά σου Το avatar του/της ΜΟΡΦΕΑΣ
    Εγγραφή
    26/03/2009
    Μηνύματα
    139
    Έχω το R. Αν δεν έχεις κάτι αύριο το απόγευμα, και καιρού επιτρέποντως περίμενε Π.Μ. για να "πεταχτώ" να το πάρω. Αλλιώς από Δευτέρα.

  8. #8
    το φιλτρο και το σωληνακι δεν ειναι πλεον διαθεσιμα

    τα μανιταρια λογικα μπαινουν και σε τενερειτορ αν και δε θα ταιριαζουν στο στυλ

    στο βαθος της ντουλαπας βρεθηκε το μαμα τιμονι του X με το μαξιλαρακι του ολοισιο αλουμινενιο afam ειναι, το R νομιζω δεν εχει αλουμινενιο, αν καποιος ενδιαφερεται για φθηνο τιμονακι σα καινουριο ας στειλει πμ, εχω και γκριπακια πλειλαιφ αχρησιμοποιητα στο κουτι στο μεγεθος για εξτι. Και να στραβωσει το φατμπαρ παλι φατμπαρ θα βαλω οποτε δε το θελω το 22μμ

    βρεθηκε και η μαμα μασκα που αντικαταστηθηκε απο σαικλοπς μασκα, ουτε αυτη τη θελω και πιανει χωρο...

  9. #9
    psaxnw laimous gia xtx660 opios xerei
    giorgios

  10. #10
    θες μαμα λαιμους ή μεγαλύτερης διατομής?
    αν θες μαμα εχω, στειλε πμ, αν θες καλυτερους ξερω αυτούς που εχω βαλει στο δικο μου. Ειναι crd τους πηρα απο ενα γερμανικο σαιτ, ειμαι πολύ ευχαριστημενος δεν γινονται πορτοκαλι οπως οι μαμα και να θελουν βουρτσισματα για να παρουν παλι μεταλλικο χρωμα. Κανουν περισσοτερο θορυβο ομως. κοντα στα 170 -180 κοστιζαν αν θυμαμαι καλα. Αν εχεις λεφτα για ξοδεμα παρτους θα κερδισεις σε εμφανιση και θα αδυνατισεις το μηχανακι σου μισο με ενα κιλο :smilea:

Παρόμοια θέματα

  1. Hid Xenon ΓΙΑ Xt 660 ΠΡΟΒΛΗΜΑ
    από nsr 250 gullarm στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2010, 11:08
  2. ΦΤΗΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΓΙΑ Xt 660 X
    από drum1976 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/08/2009, 18:18
  3. Βοηθεια για Xt 660 R!!
    από fasma στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2006, 17:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF