Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 93

Θέμα: Λοιπόν μιας και είναι επίκαιρο

  1. #16
    τα πρώτα μου βήματα τα έκανα πάνω στο ss 50 του πατερά μου ένα θρυλικό μηχανάκι που εκτός της άλλης το βουτάγανε τα κλεφτρόνια της γειτονιάς για να πηγαίνουν για μπάνιο άλλα πάντα το επέστρεφαν.
    Cars are road furniture!!!!

  2. #17
    ego ksekinisa me ena papi kawasaki max ii gia poles toumpes xoris diploma 16 xronon kai me poly priksimo apo toys goneis moy kali fasi ax sygkinithika

  3. #18
    ήμουν έτοιμος να γράψω για το xr350 που ήταν το πρώτο που αγόρασα (με την γνωστή πολυ γκρίνια κλπ)ΑΛΛΑ! τελικά το πρώτο μηχανάκι που ''καβάλησα'' (τι καβάλησα δηλαδή που όρθιος ήμουν) ήταν μια κόκκινη βέσπα βόλτα 40 μέτρα με τον μπαμπά. Αυτό σε παιδική ηλικία... και το πρώτο μηχανάκι που οδήγησα... κλασικά honda c50 και μπλέ. Κλασσικά ενός ξάδελφου
    Todos los Dias con Magia

  4. #19

    hmm

    Astra Grand 100, prin 8 xronia. To opoio pleon exei xeperasei ta 400.000 xlm .
    We'll walk in the shadows
    By day we'll live in a dream
    We'll walk in the shadows
    One day you'll be with me
    If only you believe

  5. #20
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ένα καρελάκι μισοεγκαταλελημένο μιας ξαδέρφης μου

    το έριξα ευθεία και σε μια στροφή (από τότε στο χώμα) και αντί να ασχοληθώ με τον αγκώνα μου που έτρεχε ένα ποταμάκι, ήθελα να δω τι πατέντα θα κάνω να μην δει το κρεμασμένο φανάρι όταν ξυπνήσει...

    αααααχ

  6. #21
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/12/2003
    Μηνύματα
    29
    ΘΑ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΗΤΑΝ ΕΝΑ SACHS 50 ΜΕ ΕΞΑΡΙ ΣΑΣΜΑΝ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ!

    ΠΕΡΙΤΤΟ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΣΒΗΣΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΜΑΘΩ!

    ΔΟΥΛΕΥΑ ΟΙΚΟΔΟΜΗ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΑΡΜΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΠΟΥ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΕΦΤΑΝΕ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΥΝ ΕΓΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ!!!!!!!

    ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΧΕ ΩΦΕΛΙΜΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 2000-2500 στρ,ΠΙΟ ΠΑΝΩ Η ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΗΤΑΝ ΝΕΚΡΟ!!!
    ΤΑ ΦΡΕΝΑ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΕΝΩ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΑΠΛΩΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΖΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ!

    ΟΜΩΣ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΕΙ!!!!
    MSF

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.839
    Το πρώτο που καβάλησα δεν το θυμάμαι αλλά το πρώτο που ΕΙΔΑ στην ζωή μου ,μέχρι τότε δεν τα είχα προσέξει , ήταν ένα γαλάζιο 370 bultaco, και δεν το είδα απλώς το άκουσα κιόλας, έξω απο το 5ο Δημοτικό σχολείο Ζωγράφου.Απο τότε το έπαθα.

  8. #23

    h prwth fora....

    h rwth mou empiria htan sta 10 mou xronia me ena trimpourdelo c50 6volto h amesws epomenh kai pio xaraktiristikh giati eki ekana pio polla xiliometra htan me ena town mate 80 me kapou 80.000 xm po den eix4e allaxei pote ladia(apla otan xreiazotan tou symplirwnane!!!!kai to prwto mhxanaki pou agorasa sta 16 meta apo maxh ena glx !!
    --IF U -R UNDER CONTROL.....U R NOT GOING FAST ENOUGH!!!

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    ΠΡΩΤΗ ΒΟΛΤΑ SUZUKI RV50.ΠΡΩΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΚΛΑΣΣΙΚΑ 6ΒΟΛΤΟ ΠΑΠΙ

  10. #25
    bykergirl33
    Ego me me ena Bobo
    Honda 50cc. Oi
    toubes pou efaga me auto to
    mixanaki den perigrafontai.... Se ilikia 11 etwn.

  11. #26
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/11/2003
    Μηνύματα
    3
    ημουν σιγουρα πολυ πιτσιρικι οταν πηρα το τζοκακι της μαμας! 10-11 χρονων αν ημουν! ξεκινησα καλα και ηθελα να το σανιδωσω...ε και επεσα μεσα σε κατι ντοματιες! αλλα μετα εμαθα!!! οταν ημουν 15,5 φλερταρα με το fx 125 του αδερφουλη μου!!απο τοτε (εδω και 4 χρονια) αυτο εχω!κουκλι ειναι γκαζιαρικο ειναι(για παπι τουλαχιστο) αλλα θελω απεγνωσμενα κατι μεγαλυτερο κατι πιο επιβλειτικο ταξιδιαρικο γκαζιαρικο κ κυριλε!ενα varadero θελω ή ενα transalp... τι ζηταω ρε γαμωτο...

  12. #27
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    Αρχικά δημιουργήθηκε από foti
    ημουν σιγουρα πολυ πιτσιρικι οταν πηρα το τζοκακι της μαμας! 10-11 χρονων αν ημουν! ξεκινησα καλα και ηθελα να το σανιδωσω...ε και επεσα μεσα σε κατι ντοματιες! αλλα μετα εμαθα!!! οταν ημουν 15,5 φλερταρα με το fx 125 του αδερφουλη μου!!απο τοτε (εδω και 4 χρονια) αυτο εχω!κουκλι ειναι γκαζιαρικο ειναι(για παπι τουλαχιστο) αλλα θελω απεγνωσμενα κατι μεγαλυτερο κατι πιο επιβλειτικο ταξιδιαρικο γκαζιαρικο κ κυριλε!ενα varadero θελω ή ενα transalp... τι ζηταω ρε γαμωτο...
    κοίτα, να είσαι 20-παρά και να θες τέτοια απλά πράγματα, το κανονίζουμε
    :P

  13. #28
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    25/11/2003
    Μηνύματα
    3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
    κοίτα, να είσαι 20-παρά και να θες τέτοια απλά πράγματα, το κανονίζουμε
    :P
    so simple!!! μην νομιζεις μονο στο διπλωμα κολλαω! η λεπτομερια...δεν υπαρχει κεφαλαιο!για τετοια κινηση τουλαχιστο!!προς το παρον θα κοιταξω να περασω κανενα μαθημα μηπως παρουμε τα 1000Ε(το 1/10 περιπου της μοτο!1 ροδα πχ!!!) που μας υποσχεθηκαν προεκλογικα!!! ciao!

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/02/2003
    Μηνύματα
    8
    Καλησπερα σε ολους

    Τα δικα μου πρωτα βηματα ηταν με μια vespa,αλλα επειδη δεν ηξερα απο vespa επεσα σε ενα τοιχο.
    Το ποιο λυπηρο ομως ειναι οτι δεν ηταν δικη μου.

  15. #30
    μαμα κοιτα το δελφιΝι Το avatar του/της Todi
    Εγγραφή
    21/05/2002
    Μηνύματα
    251
    ego ksekinisa me ena C-70 mias kalis mou filis...............


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	estella-mikri.jpg 
Προβολές:	520 
Μέγεθος:	86,1 KB 
ID:	646

    και ειδον εκ του στοματος δρακοντος και εκ του στοματος του θηριου και εκ του στοματος του αντιχριστου, πνευματα τρια, ακαθαρτα ως βατραχοι,
    πνευματα τεσσερα ακαθαρτα ως μπατσοι
    εκει που η φαντασια ξεπερναει την πραγματικοτητα

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Μιας και χτες ήταν
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 02/12/2004, 17:37
  2. Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2004, 10:16
  3. Μιας κι ειναι Παρασκευη ...
    από crs-k στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2004, 14:54
  4. και μιας και το πρώτο μου...
    από frapes στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 24/09/2004, 15:33
  5. μιας και εχουμε εκλογες....
    από Skoydoy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2004, 22:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF