PDA

View Full Version : Ακουει η Πατρα, οβερ! Μερος Δευτερον.



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

camen
31/01/2011, 14:08
Με γεια μας ρε...:D Να το φτασουμε 300 σελιδες σε μια βδομαδα ευχομαι...:sun:


:beer: :beer: :beer: :wave2:

nio1981
31/01/2011, 14:20
κανε πακετο το κοτοπουλο .θα περασω αργοτερα.....












































κανε και μπανιο ναι????:blush:

camen
31/01/2011, 14:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από nio1981
κανε πακετο το κοτοπουλο .θα περασω αργοτερα.....
κανε και μπανιο ναι????:blush:

Ζεστο νερο να σου εχω ή φτιαχνεσε με τις φορμες τις δουλειας?!:look:

camen
31/01/2011, 14:23
:a5: :a5: :a5: :a5: :a5:
:a25: :a25: :a25: :a25: :a25: :a25: :a25:

Αντε ρε Καπετανιο και ημουν ετοιμος να σου καταραστω τις Vauen...:mad: :mad: :mad:

perastikos
31/01/2011, 14:23
Περιμένω το ΠΜ! :p

camen
31/01/2011, 14:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
Περιμένω το ΠΜ! :p

Μολις ξεκινησε το περιστερι...:wacko:

jimmis5
31/01/2011, 14:30
Αλλαξε τον τιτλο καπταιν καντο:

Η ΠΑΤΡΑ ΑΚΟΥΕΙ..OVER & GROVER:lol:

nio1981
31/01/2011, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ζεστο νερο να σου εχω ή φτιαχνεσε με τις φορμες τις δουλειας?!:look:


τες πα...οτι να ναι....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

camen
31/01/2011, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Αλλαξε τον τιτλο καπταιν καντο:

Η ΠΑΤΡΑ ΑΚΟΥΕΙ..OVER & GROVER:lol:

Να μην τον κανει καλυτερα: "ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΜΕ ΣΤΡΕΙΔΙΑ" ?!:wacko:

Cpt. Haddock
31/01/2011, 14:33
Κοριτσια, αμα δε σας αρέσει ο τιτλος του θρεντ να του δωσω μια να παει στον πατο....

:smokin:

camen
31/01/2011, 14:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κοριτσια, αμα δε σας αρέσει ο τιτλος του θρεντ να του δωσω μια να παει στον πατο....

:smokin:

Θες να βυζοτραβηχτουμε!?:smokin:

jimmis5
31/01/2011, 14:37
ή ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ή ΒΟΥΛΙΑΖΟΥΜΕ...

ΓΙΩΡΓΟ:confused: :confused:

bulmont
31/01/2011, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Κοριτσια, αμα δε σας αρέσει ο τιτλος του θρεντ να του δωσω μια να παει στον πατο....

:smokin: Σιγά μωρή κακιώστρα μην σχίσεις καμμιά κυλότα.:a24: :a24: :a24:

camen
31/01/2011, 14:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
Σιγά μωρή κακιώστρα μην σχίσεις καμμιά κυλότα.:a24: :a24: :a24:

Μην μιλας ετσι για το μηχανακι του Καπτεν:mad: Ενταξει εκανε και αυτος μια λαλακια ,δεν ειναι αναγκη να του το χτυπατε ολοι...:sick:

Cpt. Haddock
31/01/2011, 14:48
Συντρόφια, ακουστε πώς εχει το πραγμα στο μοτο και στο θρεντ τουτο.

Το θρεντ "μπουλούκι" όπως και τα αντίστοιχα ανα την επικράτεια (θεσσαλικο, ηπειρώτικο κλπ), ειναι για να κανονίζετε τις συναντήσεις σας, οι οποίες ΚΑΛΟΝ ΕΙΝΑΙ, όταν συγκεκριμενοποιούνται να γινονται αυτόνομο θρεντ στις "Συναντήσεις-Βολτες" για να τηρούμε το πνεύμα του φόρουμ που θέλει ανοιχτα θρεντ(ς).

Το θρεντ αυτο ΔΕΝ ειναι για τσατ, "ελα", "που εισαι", "ερχομαι", "πλυθηκες;" κλπ. Ανοιξτε msn, facebook, skype ή ό,τι αλλο θετε.

Οχι εδω.

Ξέρω οτι εσεις οι μιναρες ειστε παρεξηγιάρηδες (και κλαψιαρηδες :p ), αλλα πιστεύω κατανοείτε πώς έχουν τα πράγματα.

Τούτων λεχθέντων, το θρεντ παραδίδεται ξανα στο Πατρινο κοινο

:beer: :beer: :beer:

@ngelos
31/01/2011, 16:20
Μεγειά μας το θρεντάκι,μινάρες!!!:beer:

vaska
31/01/2011, 16:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Συντρόφια, ακουστε πώς εχει το πραγμα στο μοτο και στο θρεντ τουτο.

Το θρεντ "μπουλούκι" όπως και τα αντίστοιχα ανα την επικράτεια (θεσσαλικο, ηπειρώτικο κλπ), ειναι για να κανονίζετε τις συναντήσεις σας, οι οποίες ΚΑΛΟΝ ΕΙΝΑΙ, όταν συγκεκριμενοποιούνται να γινονται αυτόνομο θρεντ στις "Συναντήσεις-Βολτες" για να τηρούμε το πνεύμα του φόρουμ που θέλει ανοιχτα θρεντ(ς).

Το θρεντ αυτο ΔΕΝ ειναι για τσατ, "ελα", "που εισαι", "ερχομαι", "πλυθηκες;" κλπ. Ανοιξτε msn, facebook, skype ή ό,τι αλλο θετε.

Οχι εδω.

Ξέρω οτι εσεις οι μιναρες ειστε παρεξηγιάρηδες (και κλαψιαρηδες :p ), αλλα πιστεύω κατανοείτε πώς έχουν τα πράγματα.

Τούτων λεχθέντων, το θρεντ παραδίδεται ξανα στο Πατρινο κοινο

:beer: :beer: :beer:


Με αυτά τα σκληρά λόγια μίλησε ο πλοίαρχος στα κακόμοιρα Πατρινά ναυτάκια και μετά πήγε για ν' αρμέξει την σαύρα του, κοινώς για κατούρημα.

Οι ναύτες πάγωσαν στο άκουσμα της μπάσας επιβλητικής φωνής του Καπετάνιου κι έμειναν να συλλογίζονται τις συνέπειες των πράξεών τους, με τα βλέμματά τους στραμμένα στον ορίζοντα.

Ένας ναύτης, που τ' οργωμένο από τους αέρηδες και σκαμμένο από την αρμύρα πρόσωπό του μαρτυρούσε την ηλικία του, χαμογέλασε με τα μάτια μισόκλειστα κρυφοκοιτάζοντας τον καπετάνιο του. Το άσβεστο μίσος του γι' αυτόν και το σινάφι του, τον έκανε να βλέπει ήδη τον καπετάνιο δεμένο στο ακρόπρωρο με μεσινέζα.

Χαμογέλασε και συνέχισε τη δουλειά του σφυρίζοντας χαρούμενος.


To be Continued .......................

nio1981
31/01/2011, 18:22
:a014:

bulmont
31/01/2011, 18:29
Εμενα πάντως με γυρίσανε πίσω από το Κιάτο . Μου τηλεφώνησαν οτι όλα ΟΚ και γύρισα πίσω. Ειχα σκοπό να μανουριάσω πολύ άσκημα που μας την βγήκανε έτσι πουτανοτσαχπινογαργαλομπινεδιάρικα. Οχι παίζουμε. :a016: :a016: :a016: :a016: :a016:

loylas
31/01/2011, 20:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska


To be Continued .......................

:a014:

vaska
31/01/2011, 20:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από loylas
:a014:

Δε ε λες εσύ, αντί να κάθεσαι και να τρως ποπ κορν, δεν έρχεσαι να με βοηθήσεις στη συγγραφή της "Ωδής στον Καπετάνιο"???

κι επίσης στείλε ρε μλκ ένα πμ (δωρεάν είναι) στον admin να σου αλλάξει αυτή τη μ@λακία που έχεις σαν νικ. Πες του άλλο ήθελα κι άλλο έγραψα, "Loulas ήθελα, Loylas έγραψα". Κάθε που το βλέπω μου θυμίζει την ασφαλιστική LLoyds


:bigcry: :bigcry:

camen
31/01/2011, 21:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Με αυτά τα σκληρά λόγια μίλησε ο πλοίαρχος στα κακόμοιρα Πατρινά ναυτάκια και μετά πήγε για ν' αρμέξει την σαύρα του, κοινώς για κατούρημα.

Οι ναύτες πάγωσαν στο άκουσμα της μπάσας επιβλητικής φωνής του Καπετάνιου κι έμειναν να συλλογίζονται τις συνέπειες των πράξεών τους, με τα βλέμματά τους στραμμένα στον ορίζοντα.

Ένας ναύτης, που τ' οργωμένο από τους αέρηδες και σκαμμένο από την αρμύρα πρόσωπό του μαρτυρούσε την ηλικία του, χαμογέλασε με τα μάτια μισόκλειστα κρυφοκοιτάζοντας τον καπετάνιο του. Το άσβεστο μίσος του γι' αυτόν και το σινάφι του, τον έκανε να βλέπει ήδη τον καπετάνιο δεμένο στο ακρόπρωρο με μεσινέζα.

Χαμογέλασε και συνέχισε τη δουλειά του σφυρίζοντας χαρούμενος.


To be Continued .......................


:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

vaska
31/01/2011, 22:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
:rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry:

Εσύ γέλα με τα χάλια σου, μια φωνή σου έβαλε ο γαλονάς και κατουρήθηκες απάνω σου. Αντί να ορθώσεις το ανάστημά σου, να προτάξεις το δασύτριχο στέρνο σου και να σηκώσεις με πυγμή τη γροθιά σου ενάντια στο κατεστημένο και τις κλίκες, κάνεις κοκοκο και βάζεις γελάκια.

Εμένα δεν τολμάει να μου μιλήσει έτσι, εμένα που με βλέπεις, τον πνίγω στον ασβέστη, τον σφάζω στο γόνατο.

:bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl:

camen
31/01/2011, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Εσύ γέλα με τα χάλια σου, μια φωνή σου έβαλε ο γαλονάς και κατουρήθηκες απάνω σου. Αντί να ορθώσεις το ανάστημά σου, να προτάξεις το δασύτριχο στέρνο σου και να σηκώσεις με πυγμή τη γροθιά σου ενάντια στο κατεστημένο και τις κλίκες, κάνεις κοκοκο και βάζεις γελάκια.

Εμένα δεν τολμάει να μου μιλήσει έτσι, εμένα που με βλέπεις, τον πνίγω στον ασβέστη, τον σφάζω στο γόνατο.

:bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl:

Ενα 13αρι πολυγωνο θελω,εχεις ή να στραφω αλλου?!:look: :D :smokin:

vaska
31/01/2011, 22:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ενα 13αρι πολυγωνο θελω,εχεις ή να στραφω αλλου?!:look: :D :smokin:

Έχω αλλά είναι ακριβό καθότι έχω ατσάλινα μπράτσα και λυγίζω τα μέταλλα.

Βάλε την ουρά κάτω από τα σκέλια κι έλα παρακαλετά να Σε το δώκω

:wave2: :wave2: :wave2:

camen
31/01/2011, 22:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Έχω αλλά είναι ακριβό καθότι έχω ατσάλινα μπράτσα και λυγίζω τα μέταλλα.

Βάλε την ουρά κάτω από τα σκέλια κι έλα παρακαλετά να Σε το δώκω

:wave2: :wave2: :wave2:

Θα περασω αυριο μπονορα,που λενε και στο χωριο μου...:beer:
Θα τα βρουμε με την τιμη,δινω και ειδος εγω...:smokin:

bulmont
31/01/2011, 22:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska


Εμένα δεν τολμάει να μου μιλήσει έτσι, εμένα που με βλέπεις, τον πνίγω στον ασβέστη, τον σφάζω στο γόνατο.

:bigcry: :bigcry: :bawl: :bawl: Toν απλώνω στον τραχανά , τον αλείφω στο λάδι τον τυλίγω σε μιά κόλλα χαρτί, τον ψήνω στα κάρβουνα, κλπ κλπ κλπ........... :lol: :lol: :lol:

daz
31/01/2011, 22:39
Μλκ πατρινοί έχω γ@@ στο γέλιο. Vaska σταμάτα να γράφεις να πάρω ανάσα.

:bawl:

vaska
31/01/2011, 22:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Θα περασω αυριο μπονορα,που λενε και στο χωριο μου...:beer:
Θα τα βρουμε με την τιμη,δινω και ειδος εγω...:smokin:

Να σου πω......, δεν πιστεύω να έλιωσε η πένσα από τα βραχυκυκλώματα και να θες να κακοποιήσεις δικό μου εργαλείο???? Μλκ θα σε φάω ζωντανό στο λέω, τράβα άλλαξε πυκνωτές , πηνία, ανορθωτές και ρελέδες στο μπουρδέλο σου και μετά έλα να πάρεις εργαλείο.

camen
31/01/2011, 22:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από daz
Μλκ πατρινοί

Τ'ακουτε ρεεεεεε?!:rolleyes: Ο παλιο καρντασης σας βριζει στα μουτρα και εσεις τον κανετε παρεα...:evil:



ΥΓ:Τωρα που το θυμηθηκα,σου ειναι ευκολο οταν ξανακατεβεις να μΕ φερεις ενα τσουρεκακι Τερκενλη?! Λευκη σοκολατα/καστανο θελω...:blush: :wacko: Ε φανταστικε ταξιδευτη ?!:smokin:

camen
31/01/2011, 22:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Να σου πω......, δεν πιστεύω να έλιωσε η πένσα από τα βραχυκυκλώματα και να θες να κακοποιήσεις δικό μου εργαλείο???? Μλκ θα σε φάω ζωντανό στο λέω, τράβα άλλαξε πυκνωτές , πηνία, ανορθωτές και ρελέδες στο μπουρδέλο σου και μετά έλα να πάρεις εργαλείο.


Χαχαχαχχα,παρηγγειλα ενισχυμενη πενσα ρε...Ειδικη παραγγελια κατευθειαν στην facom:wacko:

bulmont
31/01/2011, 22:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Να σου πω......, δεν πιστεύω να έλιωσε η πένσα από τα βραχυκυκλώματα και να θες να κακοποιήσεις δικό μου εργαλείο???? Μλκ θα σε φάω ζωντανό στο λέω, τράβα άλλαξε πυκνωτές , πηνία, ανορθωτές και ρελέδες στο μπουρδέλο σου και μετά έλα να πάρεις εργαλείο. Μην τυχον και σου αφαιρέσει κανείς εργαλείο απο εκείνη την ρημαδοεργαλειοθήκη που ούτε ενα πινέλο δεν έχει , Ττσαπρρρρ ρε:beer: :beer:

camen
31/01/2011, 22:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
Μην τυχον και σου αφαιρέσει κανείς εργαλείο απο εκείνη την ρημαδοεργαλειοθήκη που ούτε ενα πινέλο δεν έχει , Ττσαπρρρρ ρε:beer: :beer:

Ρε εγω πλεον,ξερω καλυτερα και απο τον ιδιο που ειναι το καθε εργαλειο...:wacko:
Οτι θελετε θα ρωτατε εμενα για διαθεσιμοτητα,ποικιλια κλπ κλπ...:winka: :smokin:

Τωρα θα μου παρει και εργαλειοθηκη για να τα εχω τακτοποιημενα,να μην ψαχνω και κουραζομαι αδικα...:p

vaska
31/01/2011, 23:02
Κορίτσια σας βαρέθηκα, πάω για ύπνο καθότι πολύ κουρασμένος. Ενημερώστε με αν μπει κανείς και σας βάλει τις φωνές, θα καθαρίσω για σας (αύριο όμως εεε)

:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

timman
31/01/2011, 23:04
Τωρα που έμαθα να οδηγώ με συμπλεχτη :cool: .. αν κανονιστει καμια βολτα ειμαι μέσα!

Σορρυ για το σπαμ:rotflmao: :rotflmao:
:wave2:

camen
31/01/2011, 23:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από timman

Σορρυ για το σπαμ
:wave2:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Welcome...:beer:

bulmont
31/01/2011, 23:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από timman
Τωρα που έμαθα να οδηγώ με συμπλεχτη :cool: .. αν κανονιστει καμια βολτα ειμαι μέσα!

Σορρυ για το σπαμ:rotflmao: :rotflmao:
:wave2: Σώπα παιδάκι μου τι ειναι αυτά που λες . Καλως ηλθες.........:beer: :beer: :beer: :beer:

camen
31/01/2011, 23:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από bulmont
Σώπα παιδάκι μου τι ειναι αυτά που λες .

Εσενα πρεπει να σε γνωριζω συντομα...:lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
31/01/2011, 23:38
Kοριτσια, κατι είπαμε...

Στ' απ' αυτα σας. Μην απορείτε μετα :wave2:

bulmont
01/02/2011, 06:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Εσενα πρεπει να σε γνωριζω συντομα...:lol: :lol: :lol: Λυπαμαι .......Αργησες..................(εχω και παιδι):bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

nio1981
01/02/2011, 07:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Kοριτσια, κατι είπαμε...

Στ' απ' αυτα σας. Μην απορείτε μετα :wave2:






egw apo twra aporw alla den variesai....:wave2:

loylas
01/02/2011, 07:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Δε ε λες εσύ, αντί να κάθεσαι και να τρως ποπ κορν, δεν έρχεσαι να με βοηθήσεις στη συγγραφή της "Ωδής στον Καπετάνιο"???

κι επίσης στείλε ρε μλκ ένα πμ (δωρεάν είναι) στον admin να σου αλλάξει αυτή τη μ@λακία που έχεις σαν νικ. Πες του άλλο ήθελα κι άλλο έγραψα, "Loulas ήθελα, Loylas έγραψα". Κάθε που το βλέπω μου θυμίζει την ασφαλιστική LLoyds


:bigcry: :bigcry:

1ον δεν τον γνωριζω τον ανθρωπο για να αρχισω να του τα χωνω...:D Κατσε να τον γνωρισω κ να με γνωρισει τουλαχιστον να ξερει ποιον θα μπαναρει :a9:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

2ο Λουλάς=Loylas. Ιδια πληκτρα:smokin: :smokin:

vaska
01/02/2011, 07:49
Καλημέρες Πατρινόπουλα και καλό μήνα. Και να θυμάστε το ΜΟΤΟ διέπεται από αυστηρούς κανόνες, δεν μπορεί ο πάσα ένας να σπαμάρει ανεξέλεγκτα. Γεμίζουμε σελίδες με ανούσια πόστ και αναγκάζουμε τους υπεύθυνους σε χρονοβόρες διαδικασίες.

Κόψτε λοιπόν το σπάμ κι από δω και πέρα ότι θέλετε με τηλ. Τι διάολο οι εταιρίες τηλεφωνίας κλέφτες θα γίνουν????

Αυτά πρωτομηνιάτικα, δεν θα γκρινιάξω πολύ.....

































































σήμερα.

:beer: :beer: :beer:

sotpag
01/02/2011, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Καλημέρες Πατρινόπουλα και καλό μήνα. Και να θυμάστε το ΜΟΤΟ διέπεται από αυστηρούς κανόνες, δεν μπορεί ο πάσα ένας να σπαμάρει ανεξέλεγκτα. Γεμίζουμε σελίδες με ανούσια πόστ και αναγκάζουμε τους υπεύθυνους σε χρονοβόρες διαδικασίες.

Κόψτε λοιπόν το σπάμ κι από δω και πέρα ότι θέλετε με τηλ. Τι διάολο οι εταιρίες τηλεφωνίας κλέφτες θα γίνουν????

Αυτά πρωτομηνιάτικα, δεν θα γκρινιάξω πολύ.....


σήμερα.

:beer: :beer: :beer:



καλα ρε δεν αφηνεις λιγο το το ΠιΣι να φτιαξεις το δικο μου:mad:

ασε που ξερω τι φταιει με το "τρανσαλπ"



















του εβαλες πολλα λαδια και "εκατσε"

vaska
01/02/2011, 08:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
καλα ρε δεν αφηνεις λιγο το το ΠιΣι να φτιαξεις το δικο μου:mad:

ασε που ξερω τι φταιει με το "τρανσαλπ"

του εβαλες πολλα λαδια και "εκατσε"


Σωτηράκη με διαβάλεις, λάδια έβαλα όσα λέει ο κατασκευαστής 6,8 λίτρα

:bigcry: :bigcry:

Το λοιπόν δουλεύω και παράλληλα γράφω στο φλόρουμ. Για το δικό σου pc με πμ ή τηλέφωνο, μη θεωρηθεί σπαμ.

:wave2: :wave2:
:beer: :beer:

sotpag
01/02/2011, 08:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Σωτηράκη με διαβάλεις, λάδια έβαλα όσα λέει ο κατασκευαστής 6,8 λίτρα

:bigcry: :bigcry:

Το λοιπόν δουλεύω και παράλληλα γράφω στο φλόρουμ. Για το δικό σου pc με πμ ή τηλέφωνο, μη θεωρηθεί σπαμ.

:wave2: :wave2:
:beer: :beer:


Η "παράθεση" δεν μετρα για π.μ.





6.8λ χωρις φιλτρο!!!!!

camen
01/02/2011, 11:41
Kαλο μηνα παιδακια...Και εχει και πολυ ωραια μερα σημερα...:sun: :sun: :sun:
Vaska σου ερχομαι απο εκει σε λιγο...:winka:

bulmont
01/02/2011, 11:53
Kαλά . καλά, γράψτε και άλλες μ@λ@κιούλες. Σας τρώει νομίζω λίγο ο πωπός σας .......... Υ.Γ. (εγώ σταμάτησα) :a05: :a05: :a05: :a05: :a05:

vaska
01/02/2011, 13:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Ενα 13αρι πολυγωνο θελω,εχεις ή να στραφω αλλου?!:look: :D :smokin:

Το μπονόρα μπονόρα πέρασε καθώς βαδίζουμε προς το απόγευμα, εκτός κι αν στο χωριό σου μπονόρα εννοείτε το απόγευμα.

Από τώρα μέχρι και τις 17:30 αναπαύομαι, αν θες κάτι έλα μετά.
:wave2: :wave2:

bulmont
01/02/2011, 13:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Το μπονόρα μπονόρα πέρασε καθώς βαδίζουμε προς το απόγευμα, εκτός κι αν στο χωριό σου μπονόρα εννοείτε το απόγευμα.

Από τώρα μέχρι και τις 17:30 αναπαύομαι, αν θες κάτι έλα μετά.
:wave2: :wave2: Ρε χαμένε γι' αυτό μ΄έδιωξες και μένα από το μαγαζί;;;;; Και καλά 'οτι έχω δουλεια , ενω στην πραγματικότητα ήθελες να τον ψιλοχοντροπάρεις έτσι;;;(τον ύπνο):a013: :a013: :a013: :a013:

camen
01/02/2011, 15:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska

Από τώρα μέχρι και τις 17:30 αναπαύομαι, αν θες κάτι έλα μετά.
:wave2: :wave2:

Γνωριζω καλε μου,το διαστημα οπου απολαμβανεις την μεσημερινη σου σιεστα...:wacko:
Απλα τωρα το πρωι επρεπε να κανω καποιες δουλειες και σε αφησα τελευταιον:winka:
Θα περασω το απογευμα απο 'κει 'θε...:D :wave2:

vaska
02/02/2011, 07:47
Κύριοι, επειδή σιγά σιγά βαίνουμε προς τέλος εβδομάδος, τι λέτε να κανονίσουμε μια βόλτα κοντινή (Καλάβρυτα ας πούμε) αν μας το επιτρέψει ο καιρός την Κυριακή?????

Πάμε να πιούμε καφεδάκι, να παπαρολογήσουμε και να επιστρέψουμε ενωρίς.

Για σκεφτείτε το.
:wave2: :wave2:

bulmont
02/02/2011, 07:59
Παιδιά εγώ το βλέπω λίγο δύσκολο καθ' οτι τα σημάδια από τις παντοφλιές της προηγούμενης βόλτας, τώρα μόλις άρχισαν να σβήνουν και δεν λέει στο καπάκι να αποκτήσω νέα........... :a38: :a38: :a55: :a55:

camen
02/02/2011, 09:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska

Για σκεφτείτε το.


Σαμπως μπορουμε να κανουμε και τιποτα αλλο...:sad: :blush:

perastikos
04/02/2011, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Κύριοι, επειδή σιγά σιγά βαίνουμε προς τέλος εβδομάδος, τι λέτε να κανονίσουμε μια βόλτα κοντινή (Καλάβρυτα ας πούμε) αν μας το επιτρέψει ο καιρός την Κυριακή?????

Πάμε να πιούμε καφεδάκι, να παπαρολογήσουμε και να επιστρέψουμε ενωρίς.

Για σκεφτείτε το.
:wave2: :wave2:

Εγώ μέσα για Κυριακή! Ο καιρός δείχνει ότι θα είναι ΟΚ... :sun:
Για οργανωθείτε και οι υπόλοιποι τώρα που έφτασε Παρασκευή ;)

@panos: Έχει γεμίσει το Inbox σου γι' αυτό και σου απαντώ εμμέσως εδώ...

camen
04/02/2011, 14:48
Για που λετε ρε?!:look: Αν ειναι να την βγαλουμε καπως οικονομικα τοτε πολυ πιθανον μεσα...:winka:

perastikos
04/02/2011, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
Για που λετε ρε?!:look: Αν ειναι να την βγαλουμε καπως οικονομικα τοτε πολυ πιθανον μεσα...:winka:

Και μέχρι το Αίγιο που λέει ο λόγος από τον παλιό μια χαρά βολτούλα είναι... Και πίνουμε καφεδάκι στην παραλία, στην Παναγία Τρυπητή :)

P@nos έχεις πρόβλημα να μπεις δικάβαλος; Αλλιώς αν είναι κανονίζουμε στα γύρω από το θεατράκι, κλασικά...

camen
04/02/2011, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
Και μέχρι το Αίγιο που λέει ο λόγος από τον παλιό μια χαρά βολτούλα είναι... Και πίνουμε καφεδάκι στην παραλία, στην Παναγία Τρυπητή :)


Αποφασιστε εσεις που ειστε και σιγουροι και εγω παρακολουθω και ενημερωνω...:winka: :beer:

p@nos
04/02/2011, 15:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από perastikos
Και μέχρι το Αίγιο που λέει ο λόγος από τον παλιό μια χαρά βολτούλα είναι... Και πίνουμε καφεδάκι στην παραλία, στην Παναγία Τρυπητή :)

P@nos έχεις πρόβλημα να μπεις δικάβαλος; Αλλιώς αν είναι κανονίζουμε στα γύρω από το θεατράκι, κλασικά...



δικαβαλο σε σενα δεν εχω προβλημα :blush:


αλλα τωρα εν μεσω εξεταστικης δεν ειμαι για βολτες εκτος πατρας...μονο και μονο το ξεμυαλισμα αρκει για να με μαμησει εντελως....ειδα και τι καιρο θα κανει το σκ και θελω να σκασω

:sad:

bulmont
09/02/2011, 04:14
Παληκάρια ωραία μέρα και σήμερα τι θα λέγατε γιά απογευματινή συνάντηση μετά καφέ;;;;:sun: :sun: :sun: :sun:

bulmont
16/04/2011, 10:47
Aυριο 17 - 4 - 11 εχω κανονίσει με τον vaska χωμάτινη βόλτα προς Παναχαικό - Ρακίτα. Ωρα αναχώρησης 09.00. Κάποιος άλλος;;;;:wave2: :wave2:

p@nos
16/04/2011, 11:05
exei broxes avrio :a13: :a13: :a13:

nio1981
16/04/2011, 11:08
φοβουνται ωρε τα παλικαρια???καλα να περασετε:wave2:

p@nos
16/04/2011, 11:10
ama exo to 450 avrio mporei na r8o pantos

jimmis5
16/04/2011, 11:15
...φαλιτσα καναμε ψωνια:confused: :confused: :confused:

Καλα να περασεται οσοι πατε εχει πολλη λασπη οποτε οσοι εχετα χαμηλα φτερα βγαλτετα:wave2:

p@nos
16/04/2011, 13:33
oxi re...apla pame kana xoma pou kai poy as eina kala aftoi pou mas empistebonte ta mixanakia toys :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bulmont
16/04/2011, 13:53
Λοιπόν όποιος ψήνεται γιά αύριο 08.45 έξω από τον ναό των PC (εκτός και άν ρίχνει παπάδες) :lol: :lol: :lol:

p@nos
16/04/2011, 14:01
ti lete re koimate o kosmos kiriaki tetoia ora :hypnotize :hypnotize :hypnotize

jimmis5
16/04/2011, 15:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
oxi re...apla pame kana xoma pou kai poy as eina kala aftoi pou mas empistebonte ta mixanakia toys :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:a10: :a13: :a01:

Καταλαβα καταλαβα ποιος σε εφτιαξε...Καλα να περασετε

vaska
16/04/2011, 20:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ti lete re koimate o kosmos kiriaki tetoia ora :hypnotize :hypnotize :hypnotize

Επειδή βλέπω ότι επιτέλους μπήκες στον ίσιο δρόμο και γουστάρεις χωματάκι, έλα μαζί μας αύριο και μην προφασίζεσαι ύπνο. Εγώ είμαι ακόμα στο μαγαζί και δουλεύω και αύριο με χαρά θα ξυπνήσω πρωί να πάω να λασπωθώ......εκτός κι αν τελικά δεν έχεις μηχανάκι ή το χώμα δε σε πάει

:D :D :D :D

Περιμένουμε λοιπόν

vaska
16/04/2011, 20:54
Ο Βαγγέλης ο μαλλλλλλιάς ακούει??????


Τι θα κάμνωμεν αύριο παιδί??? θα την πάμε την βόλτα ή τσάμπα χάρηκα. Όλη την ημέρα κατουράει και πρέπει να έχει μπόλικια λάσπη, ωσάν τα γουρούνια θα γίνουμε.

:confused: :confused: :confused:

bulmont
16/04/2011, 21:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ο Βαγγέλης ο μαλλλλλλιάς ακούει??????


Τι θα κάμνωμεν αύριο παιδί??? θα την πάμε την βόλτα ή τσάμπα χάρηκα. Όλη την ημέρα κατουράει και πρέπει να έχει μπόλικια λάσπη, ωσάν τα γουρούνια θα γίνουμε.

:confused: :confused: :confused:

Θα ξυπνήσουμε το πρωϊ θα τεντωθούμε μαχμουρλίδικα στην πρωϊνη λιακάδα (ειδες έμαθα να βάζω και διαλυτικά στην γραφή μου) θα τηλεφωνηθούμε για το σημειο συνάντησης και αναλόγως θα πράξουμε!!!!!!!!!!
Μην αναρωτιέσαι γιά το πόσο γουρούνι θα γίνεις. Είσαι ήδη .... αρκετά .... χαχαχαχαχαχαχα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bulmont
16/04/2011, 21:17
Και απάντα και σε κάνα τηλέφωνο ρε προκόπηηηηηηηηη.:lol: :lol: :lol:

vaska
16/04/2011, 21:25
Ήμουν σε πελάτη αγάπη μου και τώρα είμαι μαγαζί και δουλεύω, πιθανότατα αν τελειώσω αυτό που κάνω πρίν τις 12 το βράδυ να ξαναπάω στον πελάτη να το στήσω οπότε όλα καλά θα είμαι ντούρος αύριο αφού μέχρι τώρα πίνω καφέ. Οπότε μιλούμε αύριο για τα λασπώματα.

Εξέφρασε την επιθυμία και ο νεανίας Πάνος να έρθει μαζί μας οπότε θα σε παρακαλέσω να κρατήσεις χαμηλούς ρυθμούς μην τον τρομάξουμε και δεν ξανάρθει (αν τελικά ξυπνήσει - έχει μηχανάκι).

:wave2: :wave2:

Υ.Γ.

Η όμορφη σύζυγός σου τι κάνει??? Να της δώσεις τα χαιρετίσματά μου και την αγάπη μου.

:lol: :lol: :lol: :lol:

bulmont
16/04/2011, 21:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ήμουν σε πελάτη αγάπη μου και τώρα είμαι μαγαζί και δουλεύω, πιθανότατα αν τελειώσω αυτό που κάνω πρίν τις 12 το βράδυ να ξαναπάω στον πελάτη να το στήσω οπότε όλα καλά θα είμαι ντούρος αύριο αφού μέχρι τώρα πίνω καφέ. Οπότε μιλούμε αύριο για τα λασπώματα.

Εξέφρασε την επιθυμία και ο νεανίας Πάνος να έρθει μαζί μας οπότε θα σε παρακαλέσω να κρατήσεις χαμηλούς ρυθμούς μην τον τρομάξουμε και δεν ξανάρθει (αν τελικά ξυπνήσει - έχει μηχανάκι).

:wave2: :wave2:

Υ.Γ.

Η όμορφη σύζυγός σου τι κάνει??? Να της δώσεις τα χαιρετίσματά μου και την αγάπη μου.

:lol: :lol: :lol: :lol:
Αρχίζω από το τέλος. Χαιρετίσματα και μαλακίες να τα δώσεις μόνος σου. Ειναι στην κουζίνα και πλένει πιάτα (τι ήθελες να κάνει τέτοια ώρα βρέ μλκ)

Με την λασπούρα που θα έχει αύριο θέλοντας και μη σέρνοντας θα πηγαίνουμε:lol: :lol: :lol:

p@nos
17/04/2011, 00:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
θα σε παρακαλέσω να κρατήσεις χαμηλούς ρυθμούς μην τον τρομάξουμε και δεν ξανάρθει (αν τελικά ξυπνήσει - έχει μηχανάκι).




na sou po re entoura pagkosmie ton agonistiko ri8mo odigisis me to dr ka8istos 8a ton exeis eeee???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
17/04/2011, 01:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
na sou po re entoura pagkosmie ton agonistiko ri8mo odigisis me to dr ka8istos 8a ton exeis eeee???


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Πετάξου τώρα να φέρεις κανέναν καφέ γιατί έχω δουλειά να βγάλω και τα λέμε το πρωί στο βουνό. Καθιστός εγώ, όρθιος εσύ που θα έχεις και το καλό το μηχανάκι, μόνο να προσέχεις......


:bigcry: :bigcry:


223676

p@nos
17/04/2011, 01:01
re na sou po 8es na r8o me ta podia na einai dikaio?

vaska
17/04/2011, 01:04
αρκεί να μας τιμήσεις με την παρουσία σου. Τα υπόλοιπα είναι περιττά.

Τι λες τελικά θα έρθεις???

p@nos
17/04/2011, 01:08
nai re eipameeeeeeeeeeeeee

bebaia ama brexei de 8a r8o mi sou po mlkies

vaska
17/04/2011, 01:12
Καλά θα Του πω να κάνει το θαύμα του πάλι, γύρω γύρω βροχή κι εκεί που είσαι εσύ με το παρτάλι θα έχει ήλιο.

Τα λέμε λοιπόν αύριο, πάω να μάσω δυνάμεις για να σπρώχνω το DR

bulmont
17/04/2011, 07:21
Η βόλτα στα λασπερά χώματα του Παναχαϊκου όρους αναβάλεται γιά λίγο. Νέα ώρα αναχώρησης 10.30. Σε περίπτωση βροχης ματαιώνεται οριστικά. :wave2: :wave2: :wave2:

p@nos
17/04/2011, 09:34
ego oristika akiros exei kolokairo

jimmis5
18/05/2011, 20:35
Αγαπητοι συντοπιτες τι θα λεγατε μιας και τα λουλουδια ανθισαν, το βουνο πρασινησε, τα κοριτσια φορεσαν τα αγαπημενα μπλουζακια του Panou να παμε για καφεδουιν στο γνωστο μερος (Σελλα) να δουμε και λιγο την ειδικη διαδρομη και να τον πιουμε γενικοτερα:confused: :confused:

Παρασκευη 6,30 ειναι καλα??

emiliano
18/05/2011, 20:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Αγαπητοι συντοπιτες τι θα λεγατε μιας και τα λουλουδια ανθισαν, το βουνο πρασινησε, τα κοριτσια φορεσαν τα αγαπημενα μπλουζακια του Panou να παμε για καφεδουιν στο γνωστο μερος (Σελλα) να δουμε και λιγο την ειδικη διαδρομη και να τον πιουμε γενικοτερα:confused: :confused:

Παρασκευη 6,30 ειναι καλα??

μέσα..........:smokin:

jimmis5
18/05/2011, 20:51
ΟΟΟΟΟ οποια τιμη θα φας καζουρα....:lol: :lol: :lol:

p@nos
18/05/2011, 20:53
distixos de 8a mporeso paidia krima

:(

jimmis5
18/05/2011, 20:56
Δεν πειραζει θα ειμαι το μονο ομορφοπεδο που θα τα λεει με την γκαρσονα Βου







Ελα ρεεεεε και σου υποσχομαι οτι δεν θα τρεχω με το KLE:lol: :lol:

p@nos
18/05/2011, 20:57
8a mai ektos patras distixos re alla dose filia sto laraki apo to roz kalamaki :lol: :lol: :lol:

jimmis5
18/05/2011, 21:00
νταξ τρελο αγορι αλλα να ξερεις οτι ειμαι αξουριστος...το λεω αμα θες να σου μεταφερω τα δεοντα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sernodas2
19/05/2011, 18:31
τι ακουσα στο ραδιο?
διαφημιση της φιλαδας ΚΟΣΜΟΣ

παιξανε φαπες μετα απο κοντρα αιγιοτες πατρηνοι?
χαζομαρα αμα εγινε....
ρε τη πραμα ειναι αυτο με μας τους ελληναρες
πατρα-αιγιο
λαρισα-καρδιτσα
αθηνα-θεσ
πανω πλατανια-κατω πλατανια
περα ραχουλα-δοθε παχουλα
κ.α κ.α πολλα!!!!!!!!!!!!!
:yuck: :lol: :lol:

bulmont
19/05/2011, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από sernodas2
τι ακουσα στο ραδιο?
διαφημιση της φιλαδας ΚΟΣΜΟΣ

παιξανε φαπες μετα απο κοντρα αιγιοτες πατρηνοι?
χαζομαρα αμα εγινε....
ρε τη πραμα ειναι αυτο με μας τους ελληναρες
πατρα-αιγιο
λαρισα-καρδιτσα
αθηνα-θεσ
πανω πλατανια-κατω πλατανια
περα ραχουλα-δοθε παχουλα
κ.α κ.α πολλα!!!!!!!!!!!!!
:yuck: :lol: :lol:


Ε, καλά τώρα..........

Αμα πιστεύεις ότι μ@λ@κία γράφει ο
ΚΟΣΜΟΣ (και γράφει μπόλικες) τι να σου πω.

vaska
19/05/2011, 19:21
Πάντως είναι παλιά η κόντρα Πάτρας - Αιγίου, μαθητής ήμουνα ακόμα όταν γινόντουσαν ντου εκατέρωθεν (τι είπα πάλι ο τεράστιος).

jimmis5
20/05/2011, 07:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από emiliano
μέσα..........:smokin:

Νταξ θα τον πιουμε εχει και γκαμο τσι μερες.δροσουλα με ηλιο..
Η δυο μας θα μαστε κατσαρομαλλι αμα ειναι παμε και απο λεσχη αφτερ:winka:

emiliano
20/05/2011, 11:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Νταξ θα τον πιουμε εχει και γκαμο τσι μερες.δροσουλα με ηλιο..
Η δυο μας θα μαστε κατσαρομαλλι αμα ειναι παμε και απο λεσχη αφτερ:winka:

σου έχω και πρόταση καλήτερη :a021:

ραντεβού??

jimmis5
20/05/2011, 12:44
Ραντεβου στο μερος το γνωστο με καρδιοχτυπι...:lol: :lol: :lol:

6:30 Eversest( Στον νεο δρομο ρεε):winka: :wave2:

Vstrommer71
31/05/2011, 01:45
Τεταρτη μεθαυριο μαζωξις! (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=118128) :beer:

jimmis5
02/06/2011, 20:03
Παρασκευη 3 Ιουνιου 7.15 θα ειναι στην Πλατεια Γεωργιου.
http://4.bp.blogspot.com/-AdtsCN4UOwo/TeXp0VdgEAI/AAAAAAAAAOc/F3Nttuq413c/s1600/anoikti-ekdilwsi-prwtov-patra.JPG

sernodas2
08/06/2011, 11:19
θέλω να βάψω τις ζάντες μου.........
κάνας καλώς μάστορας?
για ηλεκτροστατική ψάχνω ...........ε?
καλά δεν κάνω?

daz
12/07/2011, 16:16
:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: