PDA

View Full Version : Aθλητικό-spamo-thread VIΙ



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Sferopetadhn
19/07/2011, 11:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
file sorry....alla egw den se vrizw ..


:mad: :mad: :mad:





:lol:

Ε καλά ρε. Και να σε βρίσω "φιλικό" θα είναι! :rotflmao:

Αυτός ο Τοτσε, Τουτσε που πήρατε τί μέρος του λόγου είναι; Μιλάμε δεν ασχολούμαι πλέον κι έχω χάσει πολλά επεισόδια...

Κι ένας μόδιστρος που πήρατε; Καλός είναι; Απολύθηκε από τον Γαβαλά αυτός; :lol: :bawl: :bigcry:

STOYBI
19/07/2011, 11:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
Άν έγώ μοιάζω μέ γαύρο,τί νά πείς έσύ βρέ..........ΓΑΥΡΕ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ...!!
Μέ τούς ύπεργολάβους προέδρους..:rotflmao:




Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn

Ναι δεν είσαι γαύρος. Παπαρήγα είσαι που είτε για παιδεία, είτε για ταξί, είτε για σκατά να μιλάει λέει τα ίδια (καπιταλίσμός, λαός, σχέδια, ιμπεριαλισμός, ΗΠΑ κλπ κλπ).




Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn

Πολύ μικρή νοοτροπία έχεις. Πιο πολύ για γαύρος κακής κοπής μου κάνεις...



:look:



Ax....Βρωμοεφιαλτες.........
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
19/07/2011, 11:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Ε καλά ρε. Και να σε βρίσω "φιλικό" θα είναι! :rotflmao:

Αυτός ο Τοτσε, Τουτσε που πήρατε τί μέρος του λόγου είναι; Μιλάμε δεν ασχολούμαι πλέον κι έχω χάσει πολλά επεισόδια...

Κι ένας μόδιστρος που πήρατε; Καλός είναι; Απολύθηκε από τον Γαβαλά αυτός; :lol: :bawl: :bigcry:


o τοτσέ ρε.....
παικτουρα....
θα ξεχασουμε αμεσως τον σισε....
θα τα παρει ολα μονος του....
ειναι λαβρακι....28 χρονων.......τωρα ξεδιπλωνει το ταλεντο του......
μιλαμε για μεταγραφη απο το ΠΑΝΩ ραφι....

μοδιστρος.....ποιος ρε?

Sferopetadhn
19/07/2011, 11:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
:look:



Ax....Βρωμοεφιαλτες.........
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:

Εσύ είσαι καλής κοπής... :D

@kalgeorge Τον Βιτόλο λέω ρε μλκ. Έτσι τον λέγανε τα σκουλήκια γιατί έχει μια εταιρεία με ρούχα...

kalgeorge
19/07/2011, 13:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Εσύ είσαι καλής κοπής... :D

@kalgeorge Τον Βιτόλο λέω ρε μλκ. Έτσι τον λέγανε τα σκουλήκια γιατί έχει μια εταιρεία με ρούχα...

αα ε που να το ξερω ρε...

απο οτι μαθαινω......αχρηστος ειναι :lol:

τραυματιας απο κουνια....κατι τετοιο...
θα δειξει

Sferopetadhn
19/07/2011, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
αα ε που να το ξερω ρε...

απο οτι μαθαινω......αχρηστος ειναι :lol:

τραυματιας απο κουνια....κατι τετοιο...
θα δειξει

Όχι ρε μλκ (φιλικά), ποιός τα λέει αυτά; Ίσα ίσα τον Ζαγόρ κράζουνε που του έδωσε πάτημα να φύγει και μάλιστα χωρίς φράγκο (αν και γλυτώνουμε κάμποσα από το συμβόλαιό του). Μια χαρά ήταν σε εμάς!

Όλοι εκ του αποτελέσματος κρίνονται! Αυτό ακριβώς είπα και για τον Ισλανδό και θίχτηκε ο άλλος που μας το παίζει και γνώστης, αλλά όταν μπλέκεται η ιδέα του ξεχνάει τα πάντα και κολλάει την κασσέτα...

Υπάρχουν άπειροι παίχτες που σε μια ομάδα έκαναν παπάδες, στην άλλη ήταν παλτά και μόλις αλλάζανε ομάδα πετούσαν. Μη λέμε τα αυτονόητα...

kalgeorge
19/07/2011, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Όχι ρε μλκ (φιλικά), ποιός τα λέει αυτά;



εγω μωρη αδερφή (φιλικά πάντα στα πλαίσια της καθημερινότητας) ακουσα οτι είναι ήδη τραυματιας και επαιζε με ρισκο απο περυσι...
ακομα δεν εχει ενταχθει για καλα στην προετοιμασια της ομαδος και δεν ξερουν ποτε θα το κανει

Sferopetadhn
19/07/2011, 15:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
εγω μωρη αδερφή (φιλικά πάντα στα πλαίσια της καθημερινότητας) ακουσα οτι είναι ήδη τραυματιας και επαιζε με ρισκο απο περυσι...
ακομα δεν εχει ενταχθει για καλα στην προετοιμασια της ομαδος και δεν ξερουν ποτε θα το κανει

Ε καλά, αυτός πέρυσι έχασε τη μισή χρονιά, δεν είναι νέο αυτό. Δε θυμάσαι που είχε παίξει στο πρώτο ματς με τους Ρώσους μετά από δύο μήνες απροπόνητος και σερνόταν και όλοι έκραζαν μετά τον Χάβο που τον άφησε να παίξει;

Υποτίθεται βέβαια ότι μετά έγινε καλά κι αν θυμάμαι καλά στο τέλος της χρονιάς και στα play off έπαιζε κανονικά.

Αυτό που λες τώρα πρώτη φορά το ακούω! Ρε λες; Και τί σκατά ιατρικές εξετάσεις του έκαναν οι δικοί σας τότε πριν υπογράψει; Αν παίζει τέτοιο σκηνικό κάποιοι θέλουν φάπες στο πράσινο τσίρκο!

ΥΓ Τον παίρνεις (ως φίλος μιλώ πάντα) :bawl:

CIRUS
19/07/2011, 15:23
Ο αμπαλίδης μίλησε για την μεγάλη μεταγραφή της ΑΕΚ, έπλεξε το εγκώμιο του <<Iceman>> Γκούντγιονσεν και αφού δικαίος ευλόγησε τα γένια του για την μεταγραφή έκλεισε με τα εξής:

Τώρα όμως ήρθε στον μεγαλύτερο σύλλογο της Ελλάδας. :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Υπάρχει συγκεκριμένο πλάνο, υπάρχει νοικοκύρεμα και αυτή η διοίκηση μπορεί να πετύχει. :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

STOYBI
19/07/2011, 15:26
Φερέιρα: "Οταν δεν έχεις λεφτά παίρνεις Τοτσέ"


http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/panathinaikos/fereira-otan-den-exeis-lefta-pairneis-totse.1192320.html

CIRUS
19/07/2011, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Φερέιρα: "Οταν δεν έχεις λεφτά παίρνεις Τοτσέ"


http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/panathinaikos/fereira-otan-den-exeis-lefta-pairneis-totse.1192320.html

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

kalgeorge
19/07/2011, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Φερέιρα: "Οταν δεν έχεις λεφτά παίρνεις Τοτσέ"


http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/panathinaikos/fereira-otan-den-exeis-lefta-pairneis-totse.1192320.html


isws o monos SOVAROS proponitis sotn panathinaiko edw kai polla xronia....

omws den kserei oti edw den pane normal ta pragmata.....
den ton vlepw na vgazei parelasi

irinia
19/07/2011, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Μιλάς εσύ για χαρακτηρισμούς και δεν ντρέπεσαι; Εσύ που έλεγες δεξια κι αριστερά τον έναν μαλάκα και τον άλλον πούστη και μόλις σου απαντούσαν άρχιζες τις κωλοτούμπες και τα "φιλικά τα λέω"... Κι άντε να λες μαλάκα τον "κολλητό" σου (ακούς Γιώργη; :lol: ) πάει κι έρχεται αλλά το τί έχεις πει και σε πόσους τα έχεις πει άστο καλύτερα!

Δεν πιάνουν αυτά πλέον! Όση ανοχή σου έχουν δείξει εδώ μέσα (και δεν είναι μόνο ένας) έχει εξαντληθεί και πλέον ότι και να γράφεις απλά δεν λαμβάνεται υπόψην, γιατί δεν είναι το τί λες (που σε πολλά είμαι μαζί σου) αλλά το πώς το λες και το έχεις κάνει πολλές φορές, όχι μια και δυο.

Ναι δεν είσαι γαύρος. Παπαρήγα είσαι που είτε για παιδεία, είτε για ταξί, είτε για σκατά να μιλάει λέει τα ίδια (καπιταλίσμός, λαός, σχέδια, ιμπεριαλισμός, ΗΠΑ κλπ κλπ). Το ίδιο κάνεις κι εσύ, χωρίς καν να κάνεις τον κόπο να διαβάσεις τί γράφει ο άλλος παρά μόνο ξεκινάς και τσαμπουνάς τα ίδια και τα ίδια.

Δεν είδες τί έγραψα κι άρχισες τις απίστευτου επιπέδου παπαριές και περιμένεις να ασχοληθώ και στα σοβαρά μαζί σου;

Κάτσε με τις ιδέες σου λοιπόν και πίστευε ότι θέλεις. Δημοκρατία έχουμε άλλωστε. Απλά δεν πείθεις πλέον κανέναν... Βέβαια μπορείς πάντοτε να κάνεις και μία ΕΝΣΤΑΣΗ!

Over and out.-




ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΣ...........



Λυπάμαι άλλά ΠΑΠΑΡΙΕΣ γράφεις έσύ..!
Γιά τού λόγου τό άληθές ή προηγούμενη συνομιλία μέ τόν κολλητό
καί οί λέξεις..........μή γίνεσαι γαύρος τού κολλητού.
Ό Στούμπι μάς παρέθεσε άριθμούς.
Πολλές φορές λένε τήν άλήθεια,καί πολλές τίποτε διότι όπως καί σύ είπες
τό περιβάλλον οί συνθήκες ,τό έπίπεδο κ.λ.π....παίζουν μεγάλο ρόλο.
Πρέπει νά σού άπαντήσω σοβαρά...
Τό καρπούζι μπορεί νάναι καί μάπα ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ.............άλλά
δέν μπορείς νά ξεκινάς μέ άπαξίωση...!!
ΤΕΤΟΙΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ...........τιμούν τή χώρα όταν έρχονται...!!
Όταν τό πάρεις πρέφα.... ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ...


θυγατρικέ................έ ΘΥΓΑΤΡΙΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.



ΠΡΈΠΕΙ κάποτε νά μάθεις νά ξεχωρίζεις τό ......
ΤΙ ΠΟΥΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ...........
άπό ΒΡΕ ΤΟΝ ΠΟΥΣΤΗ......!!




Έδώ μέσα, πολλοί μάθατε νά διαχωρίζετε τή μπάλλα τού ποδοσφαίρου
άπό τού μπάσκετ καί τού βόλλευ.
Όπως καί τό ότι ξέρατε κανονισμούς ποδοσφαίρου άπό τήν άλάνα.
Τό ότι έκανα πολλούς άπό σάς νά ΤΡΕΞΕΤΕ..........μού φτάνει.
Τό ποδόσφαιρο άνέκαθεν ήταν τό πιό άπλό καί ταυτόχρονα τό
πιό πολύπλοκο σπόρ...!!
Πάνω σέ αύτό κάτσατε πολλοί καί βλέπατε χέρια πόδια φάουλ πέναλτυ...!!!
Ο ΧΩΡΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΚΡΙΤΙΚΗΣ.........
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΑΠΙΟΣ...!!

Κάποτε όλοι κοροιδεύατε κράζοντας ότι βλέπω φαντάσματα.....
Τώρα έπισημοποιήθηκαν άλλά τό άποτέλεσμα θάναι τό ίδιο
ΝΟΥΛΑ...........

Όλοι θά βγούν καθαροί..........στό τέλος.
Οί γαύροι βλέπω όνειρεύονται καινούργιους τίτλους
ξεχνώντας πώς κατέκτησαν τούς παλιούς άπό τήν έποχή
τού, ό ΟΣΦΠ καί τό Αίγάλεω νάναι καλά.....
Τό ότι ό γιός τού έν λόγω βρέθηκε πρωταγωνιστής σέ πολλά κόλπα
τό προσπεράσαμε.....
Όπως καί τά ύπόλοιπα περί άγνότητας τού χώρου......



ΚΑΙ ΓΩ ΦΙΛΕ.....................ΜΟΝΟ ΠΛΑΚΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.....



ΤΙΠΟΤΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ............ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ....


Δέν νοιώθω τήν άνάγκη νά πίσω κανέναν καί γιά τίποτε.....
Όποιος θέλει τρώει τό ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ πού είπε ό Δώνης.......
Μόνο πού δέ μάς είπε πόσο έφαγε αύτός...!!!
ΕΠΣΤΑΙΝ..??
Μπόνους..............μάλους ...:rotflmao:


Καί μή γράφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ...........
Δέν ύπήρξα ποτέ Παπαρρήγα......
Παναγούλης..........Γλέζος.........
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ...........
ήμουν καί θά είμαι μέχρι τό τέλος.....



Δέν είμαι καθόλου περήφανος γιά τήν ένσταση.....
τήν μπασκετική βέβαια,γιατί ή άλλη έγινε γιά λόγους
πού δέ χρειάζεται νά τούς άναλύσω τώρα
ΑΛΛΑ...........

ΘΥΓΑΤΡΙΚΗ...........ΔΕΝ ΗΜΟΥΝΑ ΠΟΤΕ.


ΜΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ....

ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΔΙΕΛΥΕ ΤΟ ΓΑΥΡΙΣΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟ 96........


ΕΣΥ ΑΝΟΙΓΕΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ, ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΩΝ 20 ΕΤΩΝ


ΠΟΥ ΟΙ ΓΑΥΡΟΙ ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ ΤΑ ΤΕΜΠΗ ΕΧΑΝΑΝ..........


ΠΗΓΑΙΝΕ....... ΠΕΡΙΠΑΤΟ.




Μπλά....μπλά, λοιπόν γιά τούς σκεπτόμενους.
Γιά τούς ύπόλοιπους ..??
ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ...!!




:wave2:

T-REX
19/07/2011, 20:01
Terens αληθεια αφου εσυ δεν εισαι θυγατρική (που δεν εισαι)
για πες μας για τον Αλγερινο σου τον χειμωνα που πηγε και με ποιον τροπο
και εξηγησε μου τι εγινε στο τελευταιο παιχνιδι των πλευ οφ
φετος και ποιους κατεβασες για να παιξουν
με τους βαζελους.

Σας πειραζει που ο ΠΑΟΚ ειναι δυνατος και ειναι η μονη ομαδα που παραδοσιακα
δεν ειχε μεγαλοκαρχαρια για προεδρο της ποτε(κατι μπατηρηδες απατεωνες που το παιζαν πρωθυπουργοι της βορειας ελλαδας ναι)

Τωρα με τα νεα μετρα της ΟΥΕΦΑ με το financial fair play να δουμε τι λεφτα θα πεφτουν
στις ομαδες του ΠΟΚ για να ικανοποιησουν τους καλομαθημενους οπαδους τους
:wave2:

irinia
20/07/2011, 05:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από T-REX
Terens αληθεια αφου εσυ δεν εισαι θυγατρική (που δεν εισαι)
για πες μας για τον Αλγερινο σου τον χειμωνα που πηγε και με ποιον τροπο
και εξηγησε μου τι εγινε στο τελευταιο παιχνιδι των πλευ οφ
φετος και ποιους κατεβασες για να παιξουν
με τους βαζελους.

Σας πειραζει που ο ΠΑΟΚ ειναι δυνατος και ειναι η μονη ομαδα που παραδοσιακα
δεν ειχε μεγαλοκαρχαρια για προεδρο της ποτε(κατι μπατηρηδες απατεωνες που το παιζαν πρωθυπουργοι της βορειας ελλαδας ναι)

Τωρα με τα νεα μετρα της ΟΥΕΦΑ με το financial fair play να δουμε τι λεφτα θα πεφτουν
στις ομαδες του ΠΟΚ για να ικανοποιησουν τους καλομαθημενους οπαδους τους
:wave2:








ΤΟ ΠΟΚ ΙΔΡΥΘΗΚΕ ΤΟ 1927 ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΘΗΚΕ ΤΟ 1963............




Προσωπικα προτιμούσα τόν ΠΑΟΚ τού 1970 πού ήταν άγωνιστικά
ΠΑΝΤΟΔΥΝΑΜΟΣ μέ παικταράδες καί έξω άπό κάθε κέντρο έξουσίας...!!
Ό μοναδικός μεγαλοκαρχαρίας πού πέρασε άπό τήν ΑΕΚ ήταν ό Φιλίππου.
Καί τώρα βλέπουμε τό μπάσκετ πού κατάντησε.
Στό πολυμετοχικό σχήμα ναί, ύπήρξαν μεγάλοι οί όποίοι μπήκαν γιά μόστρα.
Στόν Άλγερινό χρωστούσαν πολλά λεφτά καί άναγκάστηκαν νά τού δώσουν
τήν έλευθέρας στό χέρι μέ τήν ύπόσχεση ότι δέν θά πάει σέ Έλληνικό σύλλογο.
Αύτός όμως πήγε, καί καλά έκανε καί μάς έριξε καί 2 γκόλ...!!!
Ό μάνατζερ του τόν παράτησε λόγω άθέτησης ύποσχέσεως.
Άν ή ΑΕΚ λειτουργούσε διαφορετικά αύτός δέν θά έπαιζε μέν γιά φέτος πουθενά
θά τού έσκαγε δέ ένα κάρρο λεφτά μέσω τής Ούέφα...!!,
Αύτός ό παίκτης ήταν ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ γιά τό σύλλογο.
3 μύρρια στόν Πανιώνιο + τό συμβόλαιο...!!
Άτυχές τό παράδειγμα.

Τώρα γιά τόν άγώνα τών play-off.....
Προφανώς δέν θέλεις νά θυμάσαι πώς φτάσαμε ώς έκεί.
Πώς δηλαδή ή ΑΕΚ έχασε στήν Τούμπα ούσιαστικά τό δικαίωμα
νά διεκδικήσει τήν πρωτιά.
Μέ ένα άνύπαρκτο φάουλ τό 1-1,
μέ ένα άνύπαρκτο πέναλτυ τό 2-1 μέσα σέ όκτώ λεπτά.
Μέ τή δικαιολογία ένός άνύπαρκτου πέναλτυ τού Μανωλά στό Λίνο
πού έπεσε σάν άδειο σακκί...!!!
Καί φυσικά μέ μιά ΠΕΡΙΕΡΓΑ .......ΝΕΚΡΗ ΑΠΟΔΟΣΗ τού ΠΑΟΚ καί ένα γκόλ
offside στήν Καλογρέζα....!!!
Καί μέ 6 βαθμούς+ ό ΠΑΟΚ άπό έναν Βόλο πού καιγόταν νά μή βγεί ή ΑΕΚ
διότι αύτός θά έβλεπε τόν Άτρόμητο στήν Εύρώπη.
Δέ σού φάνηκε περίεργο λοιπόν τό 3-0 τής Τούμπας σέ λίγα λεπτά μέσα
έπί τού Βόλου,
άλλά τό 0-2 τής Καλογρέζας....!!!
Φίλε μου
ό καθένας βλέπει ότι θέλει.
Ή ΑΕΚ λοιπόν μή έχοντας πλέον κανένα κίνητρο μέ πολλούς τραυματίες καί
πολλούς φευγάτους Σκόκο, Μπλάνκο,Σάχα, κ.λ.π.....
κατέβηκε νά κλείσει μιά χρονιά τελείως ΤΥΠΙΚΑ μέ τά δεύτερα....!!
Ποιός προπονητής θά μπορούσε νά πείσει όποιονδήποτε βασικό νά πάει
νά ξεσκιστεί σέ μιά ΑΔΕΙΑ ΚΑΛΟΓΡΕΖΑ γιά νά βγεί ό ΠΑΟΚ Τσου-Λού...??
Όταν μάλιστα έχουν προηγηθεί είδικά στό κύπελλο σημεία καί τέρατα
μέ αύτόν τόν σύλλογο...??
Ό φευγάτος Ματέος...??
Ή ό άπίθανος Κροάτης πού είχε νά παίξει μπάλλα χρόνια...??
Ό φευγάτος Σάχα...??
Ή τά δεύτερα....??
Μήπως έπρεπε νά ξεσκιστεί ό τριανταπεντάρης Δέλλας πού έκανε τά διπλά μάτς
γιά τήν ήλικία του καί τόν έβριζε όλη ή Τούμπα, πού πήγαν νά τόν κάψουν
μέ τόν πυρσό...??
Όχι πήγε γιά τά μπάνια του καί καλά έκανε....
Νικόλτσης, Κλωναρίδης κ.λ.π....λοιπόν ..................γιά νά παίρνουν έμπειρίες.
Άν μπορούσατε καί ΑΝ ΘΕΛΑΤΕ...........άς παίρνατε ένα Χ στήν Καλογρέζα
άπό τόν πεθαμένο ΠΑΟ...!!
Τό άλισβερίσι σας μέ ΠΑΟ τήν τελευταία τριετία
έχει νά κάνει μέ τουλάχιστον μέ 7-8 παίκτες.......πάρε δώσε....!!
Ζούμε σέ έναν κόσμο τού ποδοσφαίρου πού δέν είναι
άγγελικά πλασμένος.......
ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ Η ΑΕΚ ΕΧΑΝΕ..........ΚΑΙ ΧΑΝΕΙ ΤΙΤΛΟΥΣ
ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΕΞΩ...!!
Φαντάζομαι ότι θά γκρέμιζε ό Πύργος ό Λευκός άν ποτέ κάποιος τολμούσε
νά ΚΛΕΨΕΙ..........ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 2 ΠΑΡΑΚΑΛΩ
στά χαρτιά άπό τόν ΠΑΟΚ .....!!
Κάποτε πήγαν νά πάρουν.......... έναν τίτλο άπό τή Λάρισσα
καί κάηκε ή Θεσσαλία...!!
Έδώ γιά έναν Γαλακτερό κόντεψε νά πέσει ή κυβέρνηση......




:wave2:

Sferopetadhn
20/07/2011, 10:10
Terens, χτες είχε γράψει ένα κατεβατό, αλλά κόλλησε ο υπολογιστής και το έχασα. :evil:

Εν ολίγοις αυτό που έγραφα σχετικά με τα μπινελίκια κλπ δεν είναι το τί γράφεις αλλά το πώς το γράφεις, ιδίως όταν ο άλλος δεν σε βλέπει και δε μπορεί να ξέρει αν κάνεις πλάκα ή όχι.

Κι άντε να έχεις πιεί κι έναν καφέ με τον άλλον πετάς κι ένα μαλάκα χωρίς παρεξήγηση. Να λες μαλάκα ή πούστη κάποιον που δεν τον ξέρεις δεν είναι κι ότι καλύτερο. Υπάρχουν τρόποι καλύτεροι κι επειδή ξέρεις να γράφεις πολύ καλά, είμαι σίγουρος ότι αν θες τους βρίσκεις.


Τώρα για τα περί ανοίγματος ποδιών. Το αν τα άνοιξε κάποιος Μητσιμπόνας, κάποιος Τοχούρογλου ή κάποιος Μπατατούδης δε λέει κάτι για τον ΠΑΟΚ και για τον κόσμο του! Είναι σα να λέω ότι όλοι οι ΑΕΚτσήδες είναι λαμόγια γιατί είχες πρόεδρο τον Γιδόπουλο και τον Μάκαρο. Δε στέκει!

Θυμάσαι πολύ καλά τί γινόταν στην Τούμπα σε εκείνα τα ματς. Ακόμη και με διαλυμένη ή και "στημένη" -όπως λες- ομάδα ο γάβρος χρειάστηκε να λήξει ματς στο 82, να παίρνει σορηδών πέναλτι, να φορτώνει κίτρινες και κόκκινες τους παίκτες μου και πολλά άλλα με Ποντίκηδες, Παπουτσέληδες, Κασναφέρηδες και το κακό συναπάντημα. Άρα για ποιό άνοιγμα ποδιών μιλάς που παικτικά ήμασταν πολλά επίπεδα από τον τότε γάβρο και πάλι έφτυνε αίμα αυτός και τα κοράκια για να περάσουν.

Δες μόνο τα τελευταία δυο χρόνια, που έχω λίγο ορθοποδήσει ποδοσφαιρικά τί αίμα τον έχω πάει όπου τον βρω!

Λες πάλι για τον βάζελο. Δηλαδή οι μεταγραφές απαγορεύονται; Εσύ που είχες πάρει μια εντεκάδα από την Ξάνθη δηλαδή πώς έλεγες ότι ήταν παράρτημα του θείου; Είδες εσύ να κάθομαι για να χάσω από τον βάζελο; Να μου πεις ότι δεν υπάρχει ο ίδιος φανατισμός όπως με τον γάβρο να το δεχτώ, αλλά αυτό δεν έγινε τώρα, υπάρχει εδώ και δεκαετίες. Ίσως έχει να κάνει με το ότι ο δικός μου ο λαός μοιάζει σε προφίλ με του γάβρου (μάζα, πιο λαϊκά στρώματα κλπ), εξ ου και η κόντρα είναι μεγαλύτερη.

Τέλος για το τί έχει χάσει ο ΠΑΟΚ όλα αυτά τα χρόνια πιστεύω το ξέρεις καλύτερα από εμένα. Επίσης δεν είναι μόνο το τί έχασε (ούτως ή άλλως δεν υποστηρίζουμε αυτή την ομάδα για τις κούπες αλλά γιατί έτσι μάθαμε και γουστάρουμε) αλλά και το πού θα μπορούσε να βρίσκεται σε επίπεδο ποδοσφαιρικής δύναμης, χρημάτων, τίτλων και οπαδών αν δεν της στερούσαν αυτά που άξιζε. Δεν θέλω πράγματα που δεν αξίζω και το έχω αποδείξει πολλές φορές χειροκροτώντας τον καλύτερο! Γι' αυτό και είμαι περήφανος γι' αυτά τα λίγα που πήρα, γιατί τα πήρα φτύνοντας αίμα κι όχι παρά κι εξουσία...

Τώρα για τις φωτιές μην τα ξαναλέμε! Το ότι ο πυρσός βρήκε τον Σάχα από 50 μ. μακριά είναι καθαρά θέμα τύχης, όπως και το ότι δεν κάηκε κάποιος από τους δεκάδες πυρσούς που πετιούνται σε άλλα ματς (π.χ. τελικός κυπέλλου)! Το ότι στο γήπεδο είναι 50-100-200 βλαμμένοι δε μπορεί να χαρακτηρίζει όλο τον κόσμο, άσε που αυτά που έγιναν στον ημιτελικό ήταν μάλλον στημένα από κάποιους για τον Ζαγόρ.

Το θέμα είναι να μην υπάρχουν αυτοί σε κανένα γήπεδο αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία άσχετη με την κουβέντα!

la_villa
20/07/2011, 10:19
ας μην κρυβόμαστε παίδες....


ΟΛΟΙ για τον γαύρο ζείτε και ζούμε.... γι'αύτο και είναι η μεγαλύτερη ομάδα της χώρας με διαφορά απο τον δεύτερο/η

Sferopetadhn
20/07/2011, 10:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
ας μην κρυβόμαστε παίδες....


ΟΛΟΙ για τον γαύρο ζείτε και ζούμε.... γι'αύτο και είναι η μεγαλύτερη ομάδα της χώρας με διαφορά απο τον δεύτερο/η

Το πρόβλημα είναι ότι είναι μεγάλη για λάθος λόγους και το ακόμη μεγαλύτερο πρόβλημα είναι ότι πολλοί από εσάς ακόμη δεν το έχετε καταλάβει...

la_villa
20/07/2011, 10:36
κοινό χαρακτηριστικό ΟΛΩΝ των μεγάλων ομάδων εις τον πλανήτ....



όλοι ψάχνονται να τις λασπολογήσουν..... (εδω το ίδιο έφθασε να κάνει και ο Μουρίνιο φέτο):lol: :lol: :wave2:

και αυτό είναι επίσης ένα ακόμα χαρακτηριστικό ότι ο Θρύλος είναι η μεγαλύτερη ομάδα με διαφορά

Sferopetadhn
20/07/2011, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
κοινό χαρακτηριστικό ΟΛΩΝ των μεγάλων ομάδων εις τον πλανήτ....



όλοι ψάχνονται να τις λασπολογήσουν..... (εδω το ίδιο έφθασε να κάνει και ο Μουρίνιο φέτο):lol: :lol: :wave2:

και αυτό είναι επίσης ένα ακόμα χαρακτηριστικό ότι ο Θρύλος είναι η μεγαλύτερη ομάδα με διαφορά

Υπάρχουν δύο βασικές διαφορές του γάβρου με τις πραγματικά μεγάλες ομάδες ανά τον πλανήτη:

1) Ο γάβρος είναι ποδοσφαιρικά ανύπαρκτος σε διεθνές επίπεδο, άρα δεν θεωρείται μεγάλη ομάδα.

2) Κανείς δεν ψάχνεται για να λασπολογήσει. Όλοι τα ξέρουν και πλέον άρχισαν και να τα λένε (έστω και λίγα)!

toyar
20/07/2011, 14:51
http://www.sport24.gr/football/ChampionsLeague/sto_top-20_toy_tsampions_ligk_o_panathhnaikos_kai_o_olympiakos.1193125.html

να ξανακάνουμε τη γνωστη κουβέντα για ευρωπαίους και πουτάνες της ευρώπης;:smokin: :smokin:

kalgeorge
20/07/2011, 14:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyar
http://www.sport24.gr/football/ChampionsLeague/sto_top-20_toy_tsampions_ligk_o_panathhnaikos_kai_o_olympiakos.1193125.html

να ξανακάνουμε τη γνωστη κουβέντα για ευρωπαίους και πουτάνες της ευρώπης;:smokin: :smokin:

πως φαινεται οτι ασχολεισαι με το αθλημα
:bawl: :bawl:

toyar
20/07/2011, 15:06
εγω ξέρω οτι με 2 νικες φετος γινομαστε εμεις ευρωπαιοι κι εσεις πουτανες:wacko: :wacko:

Sferopetadhn
20/07/2011, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyar
http://www.sport24.gr/football/ChampionsLeague/sto_top-20_toy_tsampions_ligk_o_panathhnaikos_kai_o_olympiakos.1193125.html

να ξανακάνουμε τη γνωστη κουβέντα για ευρωπαίους και πουτάνες της ευρώπης;:smokin: :smokin:

Όποιος ξέρεις τα βασικά των βασικών γνωρίζει ότι δεν συγκρίνεις ποτέ μήλα με πατάτες!

Το να λες ότι ο βάζελος είναι στην ίδια θέση με την Ντόρτμουντ, όταν ο μεν πρώτος έχει παίξει 80 ματς, η δε δεύτερη έχει 53 είναι τουλάχιστον αστείο!

Η σωστή σύγκριση των ομάδων θα ήταν π.χ. βαθμοί ανά παιχνίδι όπου ο ζέλας έχει 1,1375 και οι Γερμανοί 1,7170. Οι δύο αυτοί αριθμοί, με βάση την επίδοση του ζέλα διαφέρουν κατά 50,95%...

Σας φαίνεται εσάς αυτό σαν ίδια επίδοση;

Αντίστοιχα ο γάβρος έχει 1,0897 βαθμούς ανά παιχνίδι, δηλαδή βάσει επίδοσης βαζελουά είναι στο -4,2%.

Στο χέρι σας είναι να αποφασίσετε εάν αυτό το 4,2% ξεχωρίζει τις πουτάνες από τους ευρωπαίους ή όχι.

:lol: :beer:

irinia
20/07/2011, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Terens, χτες είχε γράψει ένα κατεβατό, αλλά κόλλησε ο υπολογιστής και το έχασα. :evil:

Εν ολίγοις αυτό που έγραφα σχετικά με τα μπινελίκια κλπ δεν είναι το τί γράφεις αλλά το πώς το γράφεις, ιδίως όταν ο άλλος δεν σε βλέπει και δε μπορεί να ξέρει αν κάνεις πλάκα ή όχι.

Κι άντε να έχεις πιεί κι έναν καφέ με τον άλλον πετάς κι ένα μαλάκα χωρίς παρεξήγηση. Να λες μαλάκα ή πούστη κάποιον που δεν τον ξέρεις δεν είναι κι ότι καλύτερο. Υπάρχουν τρόποι καλύτεροι κι επειδή ξέρεις να γράφεις πολύ καλά, είμαι σίγουρος ότι αν θες τους βρίσκεις.


Τώρα για τα περί ανοίγματος ποδιών. Το αν τα άνοιξε κάποιος Μητσιμπόνας, κάποιος Τοχούρογλου ή κάποιος Μπατατούδης δε λέει κάτι για τον ΠΑΟΚ και για τον κόσμο του! Είναι σα να λέω ότι όλοι οι ΑΕΚτσήδες είναι λαμόγια γιατί είχες πρόεδρο τον Γιδόπουλο και τον Μάκαρο. Δε στέκει!

Θυμάσαι πολύ καλά τί γινόταν στην Τούμπα σε εκείνα τα ματς. Ακόμη και με διαλυμένη ή και "στημένη" -όπως λες- ομάδα ο γάβρος χρειάστηκε να λήξει ματς στο 82, να παίρνει σορηδών πέναλτι, να φορτώνει κίτρινες και κόκκινες τους παίκτες μου και πολλά άλλα με Ποντίκηδες, Παπουτσέληδες, Κασναφέρηδες και το κακό συναπάντημα. Άρα για ποιό άνοιγμα ποδιών μιλάς που παικτικά ήμασταν πολλά επίπεδα από τον τότε γάβρο και πάλι έφτυνε αίμα αυτός και τα κοράκια για να περάσουν.

Δες μόνο τα τελευταία δυο χρόνια, που έχω λίγο ορθοποδήσει ποδοσφαιρικά τί αίμα τον έχω πάει όπου τον βρω!

Λες πάλι για τον βάζελο. Δηλαδή οι μεταγραφές απαγορεύονται; Εσύ που είχες πάρει μια εντεκάδα από την Ξάνθη δηλαδή πώς έλεγες ότι ήταν παράρτημα του θείου; Είδες εσύ να κάθομαι για να χάσω από τον βάζελο; Να μου πεις ότι δεν υπάρχει ο ίδιος φανατισμός όπως με τον γάβρο να το δεχτώ, αλλά αυτό δεν έγινε τώρα, υπάρχει εδώ και δεκαετίες. Ίσως έχει να κάνει με το ότι ο δικός μου ο λαός μοιάζει σε προφίλ με του γάβρου (μάζα, πιο λαϊκά στρώματα κλπ), εξ ου και η κόντρα είναι μεγαλύτερη.

Τέλος για το τί έχει χάσει ο ΠΑΟΚ όλα αυτά τα χρόνια πιστεύω το ξέρεις καλύτερα από εμένα. Επίσης δεν είναι μόνο το τί έχασε (ούτως ή άλλως δεν υποστηρίζουμε αυτή την ομάδα για τις κούπες αλλά γιατί έτσι μάθαμε και γουστάρουμε) αλλά και το πού θα μπορούσε να βρίσκεται σε επίπεδο ποδοσφαιρικής δύναμης, χρημάτων, τίτλων και οπαδών αν δεν της στερούσαν αυτά που άξιζε. Δεν θέλω πράγματα που δεν αξίζω και το έχω αποδείξει πολλές φορές χειροκροτώντας τον καλύτερο! Γι' αυτό και είμαι περήφανος γι' αυτά τα λίγα που πήρα, γιατί τα πήρα φτύνοντας αίμα κι όχι παρά κι εξουσία...

Τώρα για τις φωτιές μην τα ξαναλέμε! Το ότι ο πυρσός βρήκε τον Σάχα από 50 μ. μακριά είναι καθαρά θέμα τύχης, όπως και το ότι δεν κάηκε κάποιος από τους δεκάδες πυρσούς που πετιούνται σε άλλα ματς (π.χ. τελικός κυπέλλου)! Το ότι στο γήπεδο είναι 50-100-200 βλαμμένοι δε μπορεί να χαρακτηρίζει όλο τον κόσμο, άσε που αυτά που έγιναν στον ημιτελικό ήταν μάλλον στημένα από κάποιους για τον Ζαγόρ.

Το θέμα είναι να μην υπάρχουν αυτοί σε κανένα γήπεδο αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία άσχετη με την κουβέντα!






ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ..........ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΩ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ




Προσπερνώ τήν πρώτη παράγραφο όπου και έχεις τά δίκια σου.
Μερικές φορές προσπαθώντας γιά τό άποτέλεσμα χάνω τό μέτρο.
Τό άν κάποιος άνοιξε τά πόδια του όπως είπες,
ΣΙΓΟΥΡΑ δέν έκφράζει τόν κόσμο τού ΠΑΟΚ.
Όμως άμαυρώνει τό ΔΙΚΕΦΑΛΟ καί τήν ίστορία του.
Τό άν λοιπόν κάποιοι άνοιξαν τά πόδια καί φορούσαν τή φανέλλα
μέ τό Δικέφαλο..........ποιόν στιγματίζουν...??
Μόνο τή διοίκηση..??
ΟΧΙ τό σύλλογο...??
Δέν είπα έγώ ότι έκανε μεταγραφές ό κόσμος...!!
Ούτε έφταιγε ό κοσμάκης γιά τίς ρεμούλες....!!
ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ........
ΚΑΘΕ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΙΜΟΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ
ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ.....!!!
Ή όμάδα στιγματίζεται.
Όπως είπες καί σύ όπου τόν πετύχεις
τώρα τά τελευταία 2-3 χρόνια τό γαύρο,τού κάνεις τή ζωή δύσκολη.
ΓΙΑΤΙ...??
Όταν έριχνες τίς έξάρες ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ....!!
Τόν γαύρο όμως τόν έσκιζες....!!
Άφήνω τήν άπάντηση σέ όλους τούς νοήμονες φιλάθλους.
Ό ΠΑΟΚ έχασε πολλούς τίτλους τήν έποχή τών Παρίδη,Τερζανίδη,Σαράφη,
Κούδα,Φουντουκίδη,Ίωσηφίδη,Άποστολίδη κ.λ.π.....
Μετά άπό τόν Παντελάκη...........ΜΙΚΡΗ ΟΜΑΔΑ...!!
Παρόλα αύτά τόν πήρατε τόν τίτλο μέ ποιόν άλλον άντίπαλο..??
Φυσικά τήν ΑΕΚ....
ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 1-0 μέ Γκουερίνο στό 87ο λεπτό...!!
Ήμουν μέσα....
ΔΙΚΑΙΑ ΤΟ ΠΗΡΑΤΕ........
ΑΛΛΑ............μήν ξεχνάς στήν κούρσα είχατε άντίπαλο τήν ΑΕΚ...!!
Άλλιώς θά σάς έτρωγε τό μαύρο σκοτάδι, όπως τόσα χρόνια μέ τήν όμαδάρα....!!!
Καί στόν δεύτερο τίτλο καί πάλι μέ ΑΕΚ ή κούρσα,καί ΠΑΟ αύτή τή φορά.
Όσο γιά τού πού θά μπορούσε νά είναι ΑΝ δέν τού στερούσαν τίτλους
μήν είσαι σίγουρος.
Ό ΠΑΟ πού πήρε πού είναι σήμερα...??
Παίζει μέ κάτι ψαράδες...!!
Γιά τούς πυρσούς καί τό χαμό τής Τούμπας μόνο ένα.
Ή ΑΕΚ στήν Τούμπα ΣΤΗΡΙΞΕ τόν ΠΑΟΚ...!!
Λίγα είκοσιτετράωρα μετά ό ΠΑΟΚ σέ άνακοίνωση του
ΕΘΑΒΕ τήν ΑΕΚ....
Σέ σώζω καί σύ μέ κράζεις 2 μέρες μετά...??
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΣΤΙΑ...!!
Τό πού έτυχε νά πέσει ό πυρσός ούτε πού μέ νοιάζει,
έτσι κι άλλιώς τόσοι πού πέφτουν κάποιος θά έπεφτε σέ κάποιο κεφάλι.
Έπειδή μίλησες γιά Ξάνθη........
Βλέπε πώς γίνονται τά κόλπα άλλά Μαλαισία...!!
Ή ΑΕΚ πλήρωσε ακριβά τήν Ξάνθη.....
καί ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΠΟΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
τού τύπου περάστε κύριε,πάντα γίνεται σφαγή έκεί πάνω μέ ΑΕΚ....!!
Λάθος παράδειγμα......ΛΑΘΟΣ...!!
Άλλο μεταγραφή καί άλλο πού νά στείλω τόν Μούν, ΠΟΥ...??
ΤΟΥΜΠΑ....!!
Πού νά στείλω τόν Δάρλα νά πάρει παιχνίδια....ΠΟΥ..??
ΤΟΥΜΠΑ.......!!
Άμ τόν άλλον ..??
Πού κατάντησε μεγάλο ταλέντο τής Παιανίας στήν Κέρκυρα..??
κ.λ.π......κ.λ.π.......
Καί πληρωμένα παρακαλώ τά συμβόλαια.
Φέρε τόν έναν,φέρε τόν άλλον.........ΛΕΦΤΑ...??
ΕΧΟΥΜΕ....!!!
Είδες τέτοιο πράμμα μέ ΑΕΚ - Ξάνθη...??
Άν είδα νά κάθεσαι νά χάσεις...??
ΟΧΙ μέ τόν τρόπο πού έννοείς....ΑΛΛΑ
είδα τόν βάζελο όταν χρειάστηκε νά σέ προσπεράσει..........ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ
ΣΑΝ ΦΕΡΡΑΡΙ..........!!!
χωρίς νά τόχει.
Τόν είδα όταν συγκρούστηκε μαζί σου γιά τόν ίδιο στόχο
ΝΑΝΑΙ ΠΑΝΤΑ.........ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΣ...!!
Τόν είδα νά παίρνει τίτλο στό 93ο λεπτό μέ Όλιζαντέμπε...!!
Τό νά τόν κερδίσεις 10 φορές καί τήν τελευταία καί κρίσιμη
νά κάνεις κο...κο....κο....
έ.........ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ..!!
Μιά φορά τόν στείλατε στό καναβάτσο.....
ΒΡΥΖΑΣ...........ΜΠΟΡΜΠΟΚΗΣ.............ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ....!!
Άγαπημένα μας ξαδέρφια.........άσπονδα..!!


υγ. Νά ξέρεις ότι άν λέμε κουβεντιάζουμε ...........ΝΑΙ άπαντάμε σέ όλα.
Άσχετο άν ή άπάντηση μας δέν καλύπτει τόν άλλον.
Δέν πρέπει νά άπαντάμε έπιλεκτικά όπου βολεύει,ή όπου μάς συμφέρει.



υγ2. Ό Βιτόλο ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ μέ τόσο συνοπτικές διαδικασίες
καί ούτε γάτα ούτε ζημιά..??
Κανένας δέν τόν διεκδίκησε..??
Προσφυγή καί ΠΑΟ κατευθείαν...??
Άλλοι σύλλογοι δέν ύπάρχουν...??
Κί αύτό ντούκου...??
Ψεκάστε σκουπίστε...??
Γιά τό Μπλάνκο παράδειγμα μάς έπριξαν 6 μήνες...!!
Αύτός........ταγμένος ήταν..??



:wave2:

toyar
20/07/2011, 22:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Όποιος ξέρεις τα βασικά των βασικών γνωρίζει ότι δεν συγκρίνεις ποτέ μήλα με πατάτες!

Το να λες ότι ο βάζελος είναι στην ίδια θέση με την Ντόρτμουντ, όταν ο μεν πρώτος έχει παίξει 80 ματς, η δε δεύτερη έχει 53 είναι τουλάχιστον αστείο!

Η σωστή σύγκριση των ομάδων θα ήταν π.χ. βαθμοί ανά παιχνίδι όπου ο ζέλας έχει 1,1375 και οι Γερμανοί 1,7170. Οι δύο αυτοί αριθμοί, με βάση την επίδοση του ζέλα διαφέρουν κατά 50,95%...

Σας φαίνεται εσάς αυτό σαν ίδια επίδοση;

Αντίστοιχα ο γάβρος έχει 1,0897 βαθμούς ανά παιχνίδι, δηλαδή βάσει επίδοσης βαζελουά είναι στο -4,2%.

Στο χέρι σας είναι να αποφασίσετε εάν αυτό το 4,2% ξεχωρίζει τις πουτάνες από τους ευρωπαίους ή όχι.

:lol: :beer:

αν συγκρίνεις τις δυο ομάδες με βάση αριθμό αγώνων αποτελέσματα και γκολ χωρίς να βλέπεις τα ονόματα τους προκύπτει από κάπου ότι η μια είναι πρεσβυς και η άλλη περίγελος;:look:

kalgeorge
20/07/2011, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyar


ότι η μια είναι πρεσβυς και η άλλη περίγελος;:look:



a mprabo twra milas swsta.
:lol:

kalgeorge
21/07/2011, 08:01
re mlk sfairo :bawl: :bawl:

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/paok/sullhpsh-flwridh-sth-thessalonikh.1194537.html

Sferopetadhn
21/07/2011, 08:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
re mlk sfairo :bawl: :bawl:

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/paok/sullhpsh-flwridh-sth-thessalonikh.1194537.html

Ναι ρε, τί ψάχνεις; Υπάρχει περίπτωση να ήταν σοβαρός και να θέλει να ασχοληθεί με το ελληνικό δέλο; Κάποια πουστίτσα θα έχει κάνει κι αυτός και θέλει τώρα να το παίξει καλός. Αφού κι ο κόσμος πλέον δεν τους πιστεύει και τους ψιλογράφει στα @@ του και δεν ασχολείται...

Βέβαια η ανακοίνωσή του είναι όλα τα λεφτά!!! Cult! "Για΄σενα έχω κάνει κρατητήριο"... Ο ΘΕΟΣ!!! :bawl:

ΥΓ Ελπίζω το μλκ να ήταν φιλικό αλλιώς θα τα πάρω! :evil:

:lol:

toyar
21/07/2011, 08:45
καλως........

δεν το συνεχίζω αλλο για να αφήσω τους βάζελος στο ψωνιο τους:ZZZ:

αλλωστε δεν τους εχει απομεινει τιποτα αλλο

kalgeorge
21/07/2011, 08:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyar
καλως........

δεν το συνεχίζω αλλο για να αφήσω τους βάζελος στο ψωνιο τους:ZZZ:

αλλωστε δεν τους εχει απομεινει τιποτα αλλο



exeis dikio....enw eseis.....exete na lete.....na diigeiste :lol:

15 xronia tsoulou, mia eurwpaiki ektos edras niki
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

kalgeorge
21/07/2011, 08:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Ναι ρε, τί ψάχνεις; Υπάρχει περίπτωση να ήταν σοβαρός και να θέλει να ασχοληθεί με το ελληνικό δέλο; Κάποια πουστίτσα θα έχει κάνει κι αυτός και θέλει τώρα να το παίξει καλός. Αφού κι ο κόσμος πλέον δεν τους πιστεύει και τους ψιλογράφει στα @@ του και δεν ασχολείται...

Βέβαια η ανακοίνωσή του είναι όλα τα λεφτά!!! Cult! "Για΄σενα έχω κάνει κρατητήριο"... Ο ΘΕΟΣ!!! :bawl:

ΥΓ Ελπίζω το μλκ να ήταν φιλικό αλλιώς θα τα πάρω! :evil:

:lol:


re file den eixa asxolithei katholou me ton tipo alla ton eixa gia normal, den kserw....

trava g@@@sou twra......sta plaisia tou kathimerinou dialogou diladi :lol:

g_m900
21/07/2011, 10:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyar
καλως........

δεν το συνεχίζω αλλο για να αφήσω τους βάζελος στο ψωνιο τους:ZZZ:

αλλωστε δεν τους εχει απομεινει τιποτα αλλο

Ρε συ toyar δεν αφηνεις τις ασυναρτησιες να μας δωσεις κανα στανταρ;
Εχει πεσει πεινα και θελουμε ρευστο. Αν δεν σηκωσει το τελεφωνο ο Αχιλλεας παρε τον Βαγγελη. Δεν μπορει...θα ψαχτει !!!

Επισης θελω μια χαρη.
Ο Προεδρος της ομαδας του διπλανου χωριου μου εχει κατσει στο στομαχι και θελω να τιμωρηθει.
Μιλα παλι με τον Βαγγελη να ειναι ενημερος και πες του να στειλει τιποτα καλοπαιδα να κανουν σαματα.

Περα απο την πλακα...Ολυμπιακος στην Ευρωπη απλα δεν υπαρχει.
Με δυο νικες εκτος εδρας και τοσες ξεφτιλες αν την ηπειρο δεν το λες οτι εισαι και πρεσβυς.
Εγω φιλε οποτε με πηδηξανε Ευρωπη φαινοταν και Ελλαδα οτι δεν εχω ομαδα.
Εσυ δυο φορες χρειαστηκες προκριματικα για τσουλου και γιουροπα και διασυρθηκες.

Τι να μου πεις; Οτι κοντραρες Ρεαλ και εχασες πανηγυρικα με 4;
Μια Λατσιο και μια Βερντερ εχεις να πεις.

Δεν υπαρχουν ομαδες πλεον. Υπαρχουν συμφεροντα οικονομικα ΜΟΝΟ.
Γιαυτο και δεν ξανασχολουμαι με τη μπαλα στα εγχωρια.
Νοβα και Ευρωπη για να δω και τιποτα σωστο.

STOYBI
21/07/2011, 10:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Ρε συ toyar δεν αφηνεις τις ασυναρτησιες να μας δωσεις κανα στανταρ;
Εχει πεσει πεινα και θελουμε ρευστο. Αν δεν σηκωσει το τελεφωνο ο Αχιλλεας παρε τον Βαγγελη. Δεν μπορει...θα ψαχτει !!!

Επισης θελω μια χαρη.
Ο Προεδρος της ομαδας του διπλανου χωριου μου εχει κατσει στο στομαχι και θελω να τιμωρηθει.
Μιλα παλι με τον Βαγγελη να ειναι ενημερος και πες του να στειλει τιποτα καλοπαιδα να κανουν σαματα.

Περα απο την πλακα...Ολυμπιακος στην Ευρωπη απλα δεν υπαρχει.
Με δυο νικες εκτος εδρας και τοσες ξεφτιλες αν την ηπειρο δεν το λες οτι εισαι και πρεσβυς.
Εγω φιλε οποτε με πηδηξανε Ευρωπη φαινοταν και Ελλαδα οτι δεν εχω ομαδα.
Εσυ δυο φορες χρειαστηκες προκριματικα για τσουλου και γιουροπα και διασυρθηκες.

Τι να μου πεις; Οτι κοντραρες Ρεαλ και εχασες πανηγυρικα με 4;
Μια Λατσιο και μια Βερντερ εχεις να πεις.

Δεν υπαρχουν ομαδες πλεον. Υπαρχουν συμφεροντα οικονομικα ΜΟΝΟ.
Γιαυτο και δεν ξανασχολουμαι με τη μπαλα στα εγχωρια.
Νοβα και Ευρωπη για να δω και τιποτα σωστο.


Stantar στην ολη υποθεση απο τους δυο .....

Μονο εσεις δωσατε ......


13 μυρρια ηταν αυτα....!!! :wave2:

toyar
21/07/2011, 11:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Ρε συ toyar δεν αφηνεις τις ασυναρτησιες να μας δωσεις κανα στανταρ;
Εχει πεσει πεινα και θελουμε ρευστο. Αν δεν σηκωσει το τελεφωνο ο Αχιλλεας παρε τον Βαγγελη. Δεν μπορει...θα ψαχτει !!!

Επισης θελω μια χαρη.
Ο Προεδρος της ομαδας του διπλανου χωριου μου εχει κατσει στο στομαχι και θελω να τιμωρηθει.
Μιλα παλι με τον Βαγγελη να ειναι ενημερος και πες του να στειλει τιποτα καλοπαιδα να κανουν σαματα.

Περα απο την πλακα...Ολυμπιακος στην Ευρωπη απλα δεν υπαρχει.
Με δυο νικες εκτος εδρας και τοσες ξεφτιλες αν την ηπειρο δεν το λες οτι εισαι και πρεσβυς.
Εγω φιλε οποτε με πηδηξανε Ευρωπη φαινοταν και Ελλαδα οτι δεν εχω ομαδα.
Εσυ δυο φορες χρειαστηκες προκριματικα για τσουλου και γιουροπα και διασυρθηκες.

Τι να μου πεις; Οτι κοντραρες Ρεαλ και εχασες πανηγυρικα με 4;
Μια Λατσιο και μια Βερντερ εχεις να πεις.

Δεν υπαρχουν ομαδες πλεον. Υπαρχουν συμφεροντα οικονομικα ΜΟΝΟ.
Γιαυτο και δεν ξανασχολουμαι με τη μπαλα στα εγχωρια.
Νοβα και Ευρωπη για να δω και τιποτα σωστο.


ασυναρτησιες η επίσιμη βαθμολογία του ch.l.;;;;;:look: :look: :look:




μεταξύ μας αν ήμουν βάζελος κι εγω δεν θα ξανάβλεπα εγχώρια μπάλα:bigcry: :bigcry: :bigcry:

la_villa
21/07/2011, 13:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Υπάρχουν δύο βασικές διαφορές του γάβρου με τις πραγματικά μεγάλες ομάδες ανά τον πλανήτη:

1) Ο γάβρος είναι ποδοσφαιρικά ανύπαρκτος σε διεθνές επίπεδο, άρα δεν θεωρείται μεγάλη ομάδα.

2) Κανείς δεν ψάχνεται για να λασπολογήσει. Όλοι τα ξέρουν και πλέον άρχισαν και να τα λένε (έστω και λίγα)!


καλά αυτό ισχύει για όλες τις ελληνικές ομάδες... ο Θρύλος με 2 προκρίσεις τα τελευταία 3 χρόνια είναι κάπως καλυτερα... και ελπίζουμε και φέτος βασει ρόστερ και ομάδας με μια καλή κλήρωση...

και φυσικά δεν συγκρίνουμε τα μεγέθη με την ευρώπη... καμία σχέση...

αλλά μιλάμε για τα εντός ......

τι αρχίσαν να λένε??? είδες πουθενά να καλείται ο Πατέρας που ως τώρα είναι ο μόνος που όλες του οι συνομιλίες αφορούν διαιτησίες πριν τους αγώνες... προφανώς και είναι σικέ η όλη υπόθεση και τελείωσε κιόλας

Sferopetadhn
21/07/2011, 14:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
καλά αυτό ισχύει για όλες τις ελληνικές ομάδες... ο Θρύλος με 2 προκρίσεις τα τελευταία 3 χρόνια είναι κάπως καλυτερα... και ελπίζουμε και φέτος βασει ρόστερ και ομάδας με μια καλή κλήρωση...

και φυσικά δεν συγκρίνουμε τα μεγέθη με την ευρώπη... καμία σχέση...

αλλά μιλάμε για τα εντός ......

τι αρχίσαν να λένε??? είδες πουθενά να καλείται ο Πατέρας που ως τώρα είναι ο μόνος που όλες του οι συνομιλίες αφορούν διαιτησίες πριν τους αγώνες... προφανώς και είναι σικέ η όλη υπόθεση και τελείωσε κιόλας

Επειδή μίλησες για τον πλανήτη γι' αυτό το είπα, όχι γιατί οι άλλες ελληνικές ομάδες έχουν κάνει και τρομερά πράγματα (εκτός από πορείες φωτοβολίδες)...

Η υπόθεση με τα στημένα προφανώς και δεν είναι σικέ. Είναι πέρα για πέρα αληθινή, απλά πάει για κουκούλωμα γιατί όπως καταλαβαίνεις έφτασε αρκετά ψηλά κι εκεί... στην Ελλάδα ζεις τα ξέρεις!

Και μετά λέμε για τους Τούρκους που έχουν συλλάβει τον πρόεδρο της πρωταθλήτριας (μαζί με διάφορους άλλους) κι εμείς εδώ ασχολούμαστε με π@υτσ@τριχες...

la_villa
21/07/2011, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Επειδή μίλησες για τον πλανήτη γι' αυτό το είπα, όχι γιατί οι άλλες ελληνικές ομάδες έχουν κάνει και τρομερά πράγματα (εκτός από πορείες φωτοβολίδες)...

Η υπόθεση με τα στημένα προφανώς και δεν είναι σικέ. Είναι πέρα για πέρα αληθινή, απλά πάει για κουκούλωμα γιατί όπως καταλαβαίνεις έφτασε αρκετά ψηλά κι εκεί... στην Ελλάδα ζεις τα ξέρεις!



μπορεί να μην το έγραψα σωστά και άλλα να φάνηκαν.... οκ
εννοώντας εντός των τοιχών όλες οι μεγάλες ομάδες (όπως ο Θρύλος εδώ δηλ...:D :D :D ) αντιμετωπίζουν τα ίδια φαινόμενα (γι'αυτό και ειπα για Μπαρτσα vs Ρεαλ, 2 ισπανικες)

κατα τ'άλλα στα στημένα (μάλλον στα τζογαδόρικα) πιστεύω δεν μάθαμε καμιά ή δεν βγήκε καμιά πραγματική αλήθεια....
ο πανταχού παρών και ο πρώτος και πιο χωμένος ύποπτος ακόμα δεν τον έχει καλέσει κανείς....και παίζει μόνος του μπάλα σε όλες τις κασσέτες....
διάβασε τι έγραφα όταν πρωτοβγήκε η υπόθεση (σικέ επιμένω).... επιβεβαιώθηκα ΚΡΑΥΓΑΛΕΑ
με 2 λόγια... τα πραγματικά καυτά δεν τα εβγαλαν ποτέ (και δεν καλέστηκαν) και βγάλανε ανόητες και ακίνδυνες συνομιλίες χωρίς νόημα (και ανταπόκριση στην πραγματικότητα βλέποντας αντιστοιχία λόγια-πράξεις)
το ότι δεν έχουμε να κάνουμε με αγίους πιστεύω δεν χρειάζεται να το διευκρινήζουνμε

irinia
22/07/2011, 05:41
ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ..........ΝΑ ΠΙΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ





:wave2:

CIRUS
22/07/2011, 09:12
Το διάβασα σε σχόλιο αναγνωστη σε forum και λύθηκα στα γέλια:

"Είσαι χοντρός, τρανσέξουαλ με μούσι, γ...ω τον Αβραάμ και τον Μπουρούση"

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

kalgeorge
22/07/2011, 09:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
Το διάβασα σε σχόλιο αναγνωστη σε forum και λύθηκα στα γέλια:

"Είσαι χοντρός, τρανσέξουαλ με μούσι, γ...ω τον Αβραάμ και τον Μπουρούση"

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


to eipan extes sto filiko atromitos-panathinaikos

Sferopetadhn
22/07/2011, 10:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΠΙΝΕΙΣ..........ΝΑ ΠΙΩ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΩ


:wave2:

Σε ποιόν απ' όλους πάει αυτό;

Ή καλύτερα σε ποιόν ΔΕΝ πάει...

;)

kalgeorge
22/07/2011, 13:03
http://www.gazzetta.gr/article/item/211303-mia-ekpobe-gia-ton-big-mac-video

:uplate: :uplate:

yannis24
22/07/2011, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
http://www.gazzetta.gr/article/item/211303-mia-ekpobe-gia-ton-big-mac-video

:uplate: :uplate:

για ποιο απ΄ολα απορεις και εκπλησεσαι ?

irinia
23/07/2011, 05:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Σε ποιόν απ' όλους πάει αυτό;

Ή καλύτερα σε ποιόν ΔΕΝ πάει...

;)




ΠΡΩΤΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΣΟΥ..........ΚΑΙ




Θά σού πώ........






:smokin:

la_villa
23/07/2011, 11:05
πάει και ο Ρόμενταλ

κάνε πλάκα να χτυπησει το αεκάκι Ρομενταλ-Ζαϊρί.....:lol: :lol: :lol:

τον βλέπω το πράσινο τσίρκο πουτανάκι της...:lol: :lol: :lol:

aris_n
27/07/2011, 20:07
live o vazelos, kai sta ellinika.
http://live-strm.blogspot.com/p/channel-3.html
Apo Cal me agapi...:rotflmao:

la_villa
30/07/2011, 20:56
πολύ καλή εμφάνιση του Θρύλου στο Α ημίχρονο μ την Μπρέντα....

η ομάδα πάει ρολόι....:beer: :beer:

the who
31/07/2011, 07:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
πολύ καλή εμφάνιση του Θρύλου στο Α ημίχρονο μ την Μπρέντα....

η ομάδα πάει ρολόι....:beer: :beer:


Εμενα παλι μου αρεσε στο δευτερο ημιχρονο.Εκει που το ρολοι εμεινε απο μπαταρια λεω.:lol:

la_villa
31/07/2011, 14:17
για την εποχή φυσιολογικό... για μια στιγμή με έβαλε σε προβληματισμό η απόδοση....

τέτοια εποχή δεν είναι να βγάζεις αέρα 90λεπτά....

και σήμερα μπρος βαζουν πίσω ρουφάμε.... :lol: :lol:

the who
31/07/2011, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
για την εποχή φυσιολογικό... για μια στιγμή με έβαλε σε προβληματισμό η απόδοση....

τέτοια εποχή δεν είναι να βγάζεις αέρα 90λεπτά....

και σήμερα μπρος βαζουν πίσω ρουφάμε.... :lol: :lol:

Keep walking :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

la_villa
31/07/2011, 18:18
οκ καλά ήμαστε...

εξάλλου κέντρο με Σουμπίνιο - Ουρτάδο δεν πιστεύω να ονειρεύετε κανείς αντίπαλος ότι θα συναντήσει...;)

επιθετικά πολύ καλή ανάπτυξη παρόλη την απουσία Φουστερ-Ιμπαγαστα-Μιραλλάς και 4 γκολ σε 45λεπτά....

αμυντικά χωρίς κέντρο γίνανε πολλά λάθη...

ίσως πρέπει ν πάρουν ενα αμυντικό χαφ τελικά

la_villa
02/08/2011, 23:13
ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ρε ΟΛΟΙ αυτοί εδω μέσα που πριν δυο χρόνια μας είχανε ζαλίσει με περίσσεια αλαζονία ότι ήρθε η πράσινη εποχή/δυναστεία , οι πράσινοι γ$@δες, η εποχή της φάπας για τον γαύρο κλπ τέτοια ωραία....



για πείτε ... γιατι είδα 4ρα σήμερα.....:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gianhs8
02/08/2011, 23:21
αφου το ειπαι και ο Πορτογαλος τερμα οι "μεγαλοι" παιχτες και οι τιτλοι για τον βαζελο
τωρα γιατι πλυθηντικος μην ρωτας

STOYBI
03/08/2011, 07:52
Ρε σεις.....


Ποιος αεροβολησε τον Τζορβα και μαλιστα 4 φορες παλι...???? :a016:

CIRUS
03/08/2011, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ρε σεις.....


Ποιος αεροβολησε τον Τζορβα και μαλιστα 4 φορες παλι...???? :a016:

κάτι Δανοί ξυλοκόποι νομίζω ήταν

Εντάξει και συ μην κοροιδεύεις ρε Stoubi, γιατί μπορεί αυτό το μεγαθήριο ΟΝΤΕΝΣΕ να βρεθεί μαζί μας στους ομίλους και μετά να κλαίμε και μεις
































από τα γέλια :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

STOYBI
03/08/2011, 12:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
κάτι Δανοί ξυλοκόποι νομίζω ήταν

Εντάξει και συ μην κοροιδεύεις ρε Stoubi, γιατί μπορεί αυτό το μεγαθήριο ΟΝΤΕΝΣΕ να βρεθεί μαζί μας στους ομίλους και μετά να κλαίμε και μεις

από τα γέλια :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:winka: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


233024

the who
03/08/2011, 12:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
:winka: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Ελιωσαααααααααα :lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :lol: :lol:

la_villa
05/08/2011, 20:09
ρε το παναθηναικάκι

κοίτα να δεις που του ήρθε η Μακάμπι τώρα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


τώρα με ποιον να ήμαστε....

απο την μία θα πέσει τρελό γέλιο αμα αποκλειστεί απο τους μπασκετμπολιστες αλλά απο την άλλη θέλω να έχει το βαζελάκι παιχνίδι μεσοβδόμαδα....
γιατί με το ρόστερ που έχει με 2 παιχνίδια την βδομάδα θα τον γλεντάει και η κουτση μαρία... ελλάδα-ευρώπη

ασάλιωτα, αβίαστα


γαμωτ είμαι σε δίλημμα τώρα

biglebowski
06/08/2011, 11:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
ρε το παναθηναικάκι

κοίτα να δεις που του ήρθε η Μακάμπι τώρα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


τώρα με ποιον να ήμαστε....

απο την μία θα πέσει τρελό γέλιο αμα αποκλειστεί απο τους μπασκετμπολιστες αλλά απο την άλλη θέλω να έχει το βαζελάκι παιχνίδι μεσοβδόμαδα....
γιατί με το ρόστερ που έχει με 2 παιχνίδια την βδομάδα θα τον γλεντάει και η κουτση μαρία... ελλάδα-ευρώπη

ασάλιωτα, αβίαστα


γαμωτ είμαι σε δίλημμα τώρα

Πανε αγορασε τον πρωταθλητη να φτιαξεις αποψη επι του ζητηματος..
Δεν σας εχουν πει να μην γραφετε προτου ξεκοκαλλησετε το πρωινο updated φυλλο της εφημεριδας? Ε...ε?

la_villa
06/08/2011, 13:52
απο ουσία η απάντηση καμία...

ζαλισμένοι ακόμα απο την Οντένσε ε???? η Μακάμπι φαντάζει μεγαθήριο μπροστά στην οντένσε...

:lol: :lol: :lol: :lol:

g_m900
06/08/2011, 15:05
Ρε συ λαβιλλα το δικο σου το καφενειο δηλαδη εχει δωσει σουπερ δειγματα γραφης και μας ζαλιζεις τα ουμπαλα ;;;

Εδω ξεκινησες με 5αρα απο τα φιλικα και μας την ανεμιζετε για την σουπερ μπαλαρα του 1ου ημιχρονου!

Ο βαζελος περυσι πηδουσε την Ιντερ και μετα μαα πηδηξανε ολοι οι υπολοιποι!

Τοσα πολλα σε πληρωνει ο Μαρινακης που βαλθηκες καλοκαιριατικα να μας κανεις ολους να πουμε οτι ειστε υπερομαδα;

Καλομελετα και ερχεται μεγαλε και το δικο σου μπουρδελο.

Μενει μονο να με διαψευσουν οι παιχταραδες σου!

Επειδη ομως θα εχω δικιο...ασχολησου με τον Πατερα τωρα που τοσο καιρο εχεις να μας πεις γιατι δεν τον καλεσανε στον ανακριτη...

la_villa
06/08/2011, 15:58
εσύ προφανως τα καταλαβαίνεις καλύτερα τα κόλπα...


και φυσικά πέταξε και 4 σε 45'.... ;) ;) ;)

τέτοια εποχή για γκολ 60+ λεπτο στα παπάρια μου... εξαλλου φαινοταν ότι η ομάδα έπεφτε ενώ οι αντίπαλοι έδιναν το τελευταίο φιλικό τους με εμάς άρα πιο έτοιμη....


οπότε άλλο φιλικό άλλο επίσημο... και μάλιστα απο μια οντένσε...!!!! ήμαρτον δηλ... τι ψωλή ήταν αυτή:lol: :lol: :lol:
με 4αρα στην έδρα σου απο ερασιτέχνες

g_m900
06/08/2011, 16:21
Οντως μεγαλη ψωλια και φυσικα το παραδεχομαι.

Αυτα εχω ...αυτα λουζομαι.

Δεν τρεφω αυταπατες οπως εσυ.

Και που σαι...μολις φας την πρωτη ψωλια να εισαι εδω ετσι;
Μη σε ψαχνουμε οπως τον Τερενς που μεταναστευε οταν ετρωγε σφαλιαρες περυσι...!

Ρε κοψε την καραμελα για το ποιος ειναι πιο ετοιμος.
Ποσο θα αντεξει ο Ιμπαγασα με Ευρωπη και Ελλαδα μαζι;
Πισω εισαι παιδικη χαρα.
Πιεζεις μεχρι το 40
Ψοφας μετα και σε πανε γαμιωντας!
Ετσι και περυσι ετσι και φετος και χειροτερα
Μη στα λεω μονο...θα τα δεις...!!!
Απλα μονο να εισαι δω..!
Βαριεμαι να σε ψαχνω...

la_villa
06/08/2011, 16:54
μα γι αυτό πήρα ΚΑΙ Γέστε... να μην μείνει στο γήπεδο ο Ιμπαγάστα...


και φυσικα και στις δικές ΜΑΣ ψωλιές εδώ είμαι....όπως πάντα....

πίσω εχω εμπιστοσύνη... μην ξεχνάς ότι χωρίς κέντρο (δηλ με σουμπίνιο - Ουρτάδο) η αμυνα πόσο αντέξει, και χωρις Φουστες να πιέζει ψηλα, αυτην την περίοδο απο δύναμη...και επίσης μην ξεχνάς ότι όλες οι άμυνες ως τώρα ήταν πειραματικές..
η βασική δηλ Μελμπεργκ-Αβρααμ δεν παίξανε μαζι.... ;)

μπροστά που παίζουν τα Οπλα βλέπεις τι γίνεται... μονο αυτός ο Ριέρα με χαλάει λίγο... δεν τραβάει και αμα μείνει έτσι βλέπω τρύπα εκεί

g_m900
06/08/2011, 17:17
Επειδη τον Γεστε φαγωθηκε να τον φερει ο Βαλβερδε λογω μανατζερ κρατα μικρο καλαθι.
Ακριβως επειδη ειναι προετοιμασια μη λες μεγαλα λογια...!
Ακου οπλα!!!! Χαχχαχαχαχχ...

Σιγα ρε μην ειναι και ΜουτζΑχεντιν!!!

Σε καταλαβαινω.
Και γω αν διαβαζα και κοιμομουν με Derby-Πρασινη οπως εσυ με τον Πρωταθλητη-Γαυρο ...τετοιες παπατζες θα εγραφα.

Περυσι μας ελεγες για Επιπεδου Μπαρτσα(ημαρτοοοοον!!!)
Και μετα το 60 κατηφορισε το γηπεδο προς την εστια σας.

Πολυ θα γουσταρω να κληρωθεις με κανενα μεγαθηριο φετος ετσι για να εχουμε να γελαμε.
Βλεπεις οτι μονο για Ευρωπη θελω να μιλαω.
Ελλαδα δυστυχως τα ειδαμε τα ωραια σας με τις θυγατρικες που αλλωστε οι παραπανω απο τια μισες εξεταζονται για στημενα.

Κατα τα αλλα σας φταιει ο Πατερας που εδωσε στεγνα το κυκλωμα που τον εβγαλε απτην απεξω.

Βρωμια αγαπητε και εδω μονο για Ευρωπη θα μιλαω να σε δω τι ψαρια πιανεις.

la_villa
06/08/2011, 21:07
οι καφενειακού τύπου κουβέντες θέλουν μεγαλεία...και αρχοντιά...όχι μιζέρια,μας φτάνει η κοινωνική... ;)
τι περιμένεις ... να κάθομαι να θάβω ετσι για να θάβω?

οπότε ο Γέστε θα κάνει παπάδες και φέτο δεν σας βλέπω να φευγετε με λιγότερα απο 3τμχ....


υ.γ όσο για τα στημένα όπως είχα πει όταν κυκλοφόρησαν ήταν μια μούφα και μισή.... δεν καλέσαν αυτούς που δεν θα μπορούσαν να κάνουν πίσω (και ο Πατερας είναι ο μόνος που μιλάει για χρηματικά ποσά και διαιτητές πριν τους αγώνες σε αντίθεση με τον Μαρινάκη που όσα βγάλαν ήταν σχολιασμοί και μόνο της διαιτησίας ;) after the match... εστω και δυσαρέσκειας αλλά για αυτό τι κατηγορία να του δώσεις??? ) και θα αναγκάζονταν να τους τιμωρήσουν και ίσως να υποβιβάσουν... και κανείς δεν θέλει τον παο στην β' :wave2:

irinia
08/08/2011, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Οντως μεγαλη ψωλια και φυσικα το παραδεχομαι.

Αυτα εχω ...αυτα λουζομαι.

Δεν τρεφω αυταπατες οπως εσυ.

Και που σαι...μολις φας την πρωτη ψωλια να εισαι εδω ετσι;
Μη σε ψαχνουμε οπως τον Τερενς που μεταναστευε οταν ετρωγε σφαλιαρες περυσι...!

Ρε κοψε την καραμελα για το ποιος ειναι πιο ετοιμος.
Ποσο θα αντεξει ο Ιμπαγασα με Ευρωπη και Ελλαδα μαζι;
Πισω εισαι παιδικη χαρα.
Πιεζεις μεχρι το 40
Ψοφας μετα και σε πανε γαμιωντας!
Ετσι και περυσι ετσι και φετος και χειροτερα
Μη στα λεω μονο...θα τα δεις...!!!
Απλα μονο να εισαι δω..!
Βαριεμαι να σε ψαχνω...







Μ' ΑΡΕΣΕΙ Η ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ..........




Τέλειο......







:wave2:

irinia
08/08/2011, 18:21
ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ........ΔΕΝ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕ






Οί πρεσβείες μας στήν Εύρώπη.............
έκλεισαν άπό πέρσυ.


Άντε καί νά άγόραζες Σολωμό καί ξυλεία.
Πού νά πάς ρέ Καραγκούνη........Καραμήτρο
μετά γιά φλαμένγκο...??
ΠΑΟΚ είσαι..??
Άλλο κερδίζω τόν Παοκ,
καί άλλο κερδίζω τή Βιγιαρεάλ πού τήν έκανε ρόμπα
ό ΠΑΟΚ....!!!
Μελλίση καί Χριστοδουλόπουλο είχαν οί Ίσπανοί..??
Όχι καί τίποτε άλλο άλλά νά, κλείσαμε καί πόρτες...
Μούν,Μπούμ,Λεό ,Δημούν κ.λ.π.......
ΤΟΣΑ PLAY-OFFS γιά τό τίποτε.......κρίμα..!!
Τόσος άγώνας...........
Όντένσε............
σά νά λέμε, ΚΛΑΡΙΝΟ....!!
Καί κοίτα διαβολική σύμπτωση.......πέσαμε πάλι
σ'αύτή πού έφαγε τά 7 άπό τό Άεκάκι...!!
Ή ήταν άλλη Μακάμπη..??
Λέτε νάχουμε τά περσινά έμφράγματα...??
Καί δέν έχουμε καί .........ξέρετε έσείς,τεχνική ύποστήριξη
όπως ή Κοσμοτέ...!!
Φέτος άλλος τελείωσε,άλλος λάκισε κ.λ.π.....
ΑΛΛΑ.........

ΠΟΙΟΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΙΑ...??







:yuck:

CIRUS
08/08/2011, 22:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από g_m900
Ρε συ λαβιλλα το δικο σου το καφενειο δηλαδη εχει δωσει σουπερ δειγματα γραφης και μας ζαλιζεις τα ουμπαλα ;;;

Εδω ξεκινησες με 5αρα απο τα φιλικα και μας την ανεμιζετε για την σουπερ μπαλαρα του 1ου ημιχρονου!



ρε φίλε μην συγκρίνεις τα φιλικά με τα επίσημα παιχνίδια, καμία σχέση

εμείς σας κοροιδεύουμε που αποκλειστείκατε από τους ξυλοκόπους


όταν έρθει η ώρα μπορείς να μας δουλέψεις και εσύ αλλά όχι και για τα φιλικά που ενδείκνονται για πειρασματισμούς και συμπεράσματα των προπονητών. Όλα στην ώρα τους μην προτρέχεις, αυτή τη στιγμή είναι ώρα Οντένσε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

irinia
10/08/2011, 15:10
ΚΑΘΕ ΠΕΡΣΥ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..........




Μικρή,μικρότερη,μικρότατη........ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ...!!
Αύτή είναι ή είκόνα τής ΑΕΚ.
Σέ όλα........
ΔΙΟΙΚΗΣΗ...........ΟΜΑΔΑ..............ΚΟΣΜΟΣ...!!
Δυστυχώς καί τό ποδόσφαιρο άργοπεθαίνει όπως τό μπάσκετ...!!
Άπό τόν τίτλο τού 2002,στήν Β' Έθνική τού 2011...!!
Στό ποδόσφαιρο ύπάρχουν τόσοι πολλοί μικροί πού είναι άδύνατον νά πέσει.
Όμως τριτοτέταρτη μέσα σέ αύτήν τήν τεράστια ΠΑΡΑΓΚΑ θάναι...!!
Αύτοί κερδίζονται μόνο άπό όμάδα.
Στήν Κύπρο είδα έναν παιδικό σταθμό,καί κάτι πλήρως άδιάφορους παίκτες
άφού καί μένα άν μού έλεγαν κάθε μέρα φύγε ,καί φύγε θά τά ΕΞΥΝΑ..!!
Έγγλέζος.........θέλει πολύ ψήσιμο μέχρι κάψιμο.
Κοντοές..........μόνο κόφτης θά παίξει τό παιδί,άν τόν πήραν γιά άκραίο, ΓΕΙΑ ΣΑΣ...!!
Κάλα............ΚΑΛΟΣ, μέ τόν τόνο στό Α...!!
Κάρλος.........πέρασε καί δέν άκούμπησε τόνΣκόκο,όλο τό παραμύθι γιά νά
τό φάμε είναι....!!
Γκούντιονσεν........είπαμε , ρισπέκτ μέν ΑΛΛΑ...!!
Δέλλας,Λύμπε,Καφές,Γεωργέας (έλεος τόν ξεζουμίσαμε) + ένα χρόνο βαρύτεροι
μέ ότι αύτό συνεπάγεται.
Ό Κερκυραίος..??
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΧΑ άλλά είναι τό μικρότερο κακό.
ΝΤΙΟΠ όπως κάθε χρόνο τέτοια έποχή γιά νά μή σπάμε τήν παράδοση
τελευταία στιγμή φεύγει ένας κορυφαίος.....!!!
Κυργιάκος, κ.λ.π.....
ΕΤΣΙ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΜΑΔΕΣ


ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΑ........δέ δουλεύουν έτσι.....!!!

Δούλεμα μέ τόν Γεωργιάδη...............τζάμπα δέν παίρνεις κανέναν.
Δούλεμα μέ τόν Μίτσελ...........αύτόν κι άν,τόν φτιάξαμε καί γειά σας πάω Ίσπανία.
Δούλεμα μέ τόν Ντιόπ........δήθεν ή γυναίκα του, ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΤΣΕΛ άπό πέρσυ...!!!
Καί ψάχνουμε κανέναν στό τζάμπα νάρθει γιά κανά έξάμηνο κι άμα φτιαχτεί
άντε ΓΕΙΑ....!!!
Πήρε παιχνίδια ό Ίσπανός ........άντε γειά ΣΑΡΑΓΟΣΑ...!!!
Σκουπιδότοπος μπαταχτσήδων..............
Έρχονται παίρνουν παιχνίδια στά πόδια τους καί φεύγουν νά πάρουν κανένα φράγκο.

ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ Η ΑΕΚ..........



Καί βγαίνουν οί άνθρωποι καί μάς μαλλώνουν πού δέν παίρνουμε διαρκείας.....!!!


ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.......



ΤΗΝ ΑΕΚ ΑΓΑΠΑΜΕ................ΟΧΙ ΕΣΑΣ


ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ...............ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΟ...!!!!



Τί νά κάνει καί ό Μανόλο μέ τόν Πώλ τό δεκαεξάχρονο...??
Μέ τόν Κλωναρίδη,τό Νικόλτση καί τόν δεκαοκτάχρονο
πεταμένο Τσουκαλά άπό τήν Παλέρμο...??
Ό Γκουλόν μπορεί νά παίξει μπάλλα άλλά
ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ....!!!
Θά τήν κάνει κι αύτός άν μετρήσει συμμετοχές.
Κί αύτόν έμείς θά τόν φτιάξουμε...??
Σιαλμάς...??
Ό άναπληρωματικός τών Ίωαννίνων...??

ΕΧΕΤΕ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΡΕ ΣΕΙΣ....??


Καί μάς κράζετε πού δέν παίρνουμε διαρκείας μή σάς άπολύσουν...??


ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..............





Μέ 6500 διαρκείας καί χωρητικότητα 14000-15000 θάναι τέλεια......!!!
Τουλάχιστον νά φαίνεται κάπως,όχι Καλογρέζα άδεια καί μελαγχολική...
ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΑΕΚ...............ΦΑΤΑΟΥΛΕΣ...!!!


Άντε πουλήστε Μάκο,Γκέντσογλου,Μανωλά τού χρόνου ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ,
καί πάρτε άπό Καρδίτσα,Βύζαντα κ.λ.π....

Τώρα λέει περιμένετε Καβάλα καί Βόλο...??
Νά πέσετε πάνω στό πτώμα..??
Σάν τά κοράκια...??
ΚΑΝΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΡΙΝΟ άπό τούς Γεωργιανούς νά δείτε γέλιο...!!
Έπειδή τή βλέπω πανέτοιμη τήν όμάδα γιαυτό τό λέω...!!
Μέχρι καί ή Άνόρθωση .........ΕΛΕΟΣ ΕΔΕΙΞΕ,έκείνος ό Κάλα ούτε νά τόν πετύχει
μέ κλωτσιά δέ μπορούσε τό Βούλγαρο καί στό τέλος αύτοπυροβολήθηκε
νά ήσυχάσουμε όλοι.
ΤΑ ΠΟΥΛΕΝ τής Σεβίλλης κι άρχίδια χαβανέζικα.
Οί καλιακούδες τής Σεβίλλης ήτανε....!!
Άντε νά δούμε θά τ'άντέξω κι άπόψε ή θά πηδήξω άπό τό δεύτερο...

ΡΟΥΦΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΑΡΙΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΟΥΣΛΙ....
έμείς δέν κάναμε καμμία πρόταση.......ΧΑ......ΧΑ.....
Μόνη της πήγε ή πρόταση στή Βοσνία....




:sad:

arxaios
10/08/2011, 16:18
Μια κουβέντα και ξανά στη σιωπή μου ........

Ετσι που κατάντησε το ελληνικό ποδόσφαιρο ........

Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ !!!

:sad: :sad: :sad: :mad: :mad: :mad:

toyar
10/08/2011, 16:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΚΑΘΕ ΠΕΡΣΥ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ..........




Μικρή,μικρότερη,μικρότατη........ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ...!!
Αύτή είναι ή είκόνα τής ΑΕΚ.
Σέ όλα........
ΔΙΟΙΚΗΣΗ...........ΟΜΑΔΑ..............ΚΟΣΜΟΣ...!!
Δυστυχώς καί τό ποδόσφαιρο άργοπεθαίνει όπως τό μπάσκετ...!!
Άπό τόν τίτλο τού 2002,στήν Β' Έθνική τού 2011...!!
Στό ποδόσφαιρο ύπάρχουν τόσοι πολλοί μικροί πού είναι άδύνατον νά πέσει.
Όμως τριτοτέταρτη μέσα σέ αύτήν τήν τεράστια ΠΑΡΑΓΚΑ θάναι...!!
Αύτοί κερδίζονται μόνο άπό όμάδα.
Στήν Κύπρο είδα έναν παιδικό σταθμό,καί κάτι πλήρως άδιάφορους παίκτες
άφού καί μένα άν μού έλεγαν κάθε μέρα φύγε ,καί φύγε θά τά ΕΞΥΝΑ..!!
Έγγλέζος.........θέλει πολύ ψήσιμο μέχρι κάψιμο.
Κοντοές..........μόνο κόφτης θά παίξει τό παιδί,άν τόν πήραν γιά άκραίο, ΓΕΙΑ ΣΑΣ...!!
Κάλα............ΚΑΛΟΣ, μέ τόν τόνο στό Α...!!
Κάρλος.........πέρασε καί δέν άκούμπησε τόνΣκόκο,όλο τό παραμύθι γιά νά
τό φάμε είναι....!!
Γκούντιονσεν........είπαμε , ρισπέκτ μέν ΑΛΛΑ...!!
Δέλλας,Λύμπε,Καφές,Γεωργέας (έλεος τόν ξεζουμίσαμε) + ένα χρόνο βαρύτεροι
μέ ότι αύτό συνεπάγεται.
Ό Κερκυραίος..??
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΧΑ άλλά είναι τό μικρότερο κακό.
ΝΤΙΟΠ όπως κάθε χρόνο τέτοια έποχή γιά νά μή σπάμε τήν παράδοση
τελευταία στιγμή φεύγει ένας κορυφαίος.....!!!
Κυργιάκος, κ.λ.π.....
ΕΤΣΙ ΔΕ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΜΑΔΕΣ


ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΑ........δέ δουλεύουν έτσι.....!!!

Δούλεμα μέ τόν Γεωργιάδη...............τζάμπα δέν παίρνεις κανέναν.
Δούλεμα μέ τόν Μίτσελ...........αύτόν κι άν,τόν φτιάξαμε καί γειά σας πάω Ίσπανία.
Δούλεμα μέ τόν Ντιόπ........δήθεν ή γυναίκα του, ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ
ΑΠΛΗΡΩΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΙΤΣΕΛ άπό πέρσυ...!!!
Καί ψάχνουμε κανέναν στό τζάμπα νάρθει γιά κανά έξάμηνο κι άμα φτιαχτεί
άντε ΓΕΙΑ....!!!
Πήρε παιχνίδια ό Ίσπανός ........άντε γειά ΣΑΡΑΓΟΣΑ...!!!
Σκουπιδότοπος μπαταχτσήδων..............
Έρχονται παίρνουν παιχνίδια στά πόδια τους καί φεύγουν νά πάρουν κανένα φράγκο.

ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕ Η ΑΕΚ..........



Καί βγαίνουν οί άνθρωποι καί μάς μαλλώνουν πού δέν παίρνουμε διαρκείας.....!!!


ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.......



ΤΗΝ ΑΕΚ ΑΓΑΠΑΜΕ................ΟΧΙ ΕΣΑΣ


ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΑΤΕ...............ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΟ...!!!!



Τί νά κάνει καί ό Μανόλο μέ τόν Πώλ τό δεκαεξάχρονο...??
Μέ τόν Κλωναρίδη,τό Νικόλτση καί τόν δεκαοκτάχρονο
πεταμένο Τσουκαλά άπό τήν Παλέρμο...??
Ό Γκουλόν μπορεί νά παίξει μπάλλα άλλά
ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ....!!!
Θά τήν κάνει κι αύτός άν μετρήσει συμμετοχές.
Κί αύτόν έμείς θά τόν φτιάξουμε...??
Σιαλμάς...??
Ό άναπληρωματικός τών Ίωαννίνων...??

ΕΧΕΤΕ ΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΡΕ ΣΕΙΣ....??


Καί μάς κράζετε πού δέν παίρνουμε διαρκείας μή σάς άπολύσουν...??


ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ..............





Μέ 6500 διαρκείας καί χωρητικότητα 14000-15000 θάναι τέλεια......!!!
Τουλάχιστον νά φαίνεται κάπως,όχι Καλογρέζα άδεια καί μελαγχολική...
ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΤΕ ΤΗΝ ΑΕΚ...............ΦΑΤΑΟΥΛΕΣ...!!!


Άντε πουλήστε Μάκο,Γκέντσογλου,Μανωλά τού χρόνου ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΥΤΟ,
καί πάρτε άπό Καρδίτσα,Βύζαντα κ.λ.π....

Τώρα λέει περιμένετε Καβάλα καί Βόλο...??
Νά πέσετε πάνω στό πτώμα..??
Σάν τά κοράκια...??
ΚΑΝΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΡΙΝΟ άπό τούς Γεωργιανούς νά δείτε γέλιο...!!
Έπειδή τή βλέπω πανέτοιμη τήν όμάδα γιαυτό τό λέω...!!
Μέχρι καί ή Άνόρθωση .........ΕΛΕΟΣ ΕΔΕΙΞΕ,έκείνος ό Κάλα ούτε νά τόν πετύχει
μέ κλωτσιά δέ μπορούσε τό Βούλγαρο καί στό τέλος αύτοπυροβολήθηκε
νά ήσυχάσουμε όλοι.
ΤΑ ΠΟΥΛΕΝ τής Σεβίλλης κι άρχίδια χαβανέζικα.
Οί καλιακούδες τής Σεβίλλης ήτανε....!!
Άντε νά δούμε θά τ'άντέξω κι άπόψε ή θά πηδήξω άπό τό δεύτερο...

ΡΟΥΦΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΛΑΡΙΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΟΥΣΛΙ....
έμείς δέν κάναμε καμμία πρόταση.......ΧΑ......ΧΑ.....
Μόνη της πήγε ή πρόταση στή Βοσνία....




:sad:

μη χαλιέσαι αδελφε.......
οκτώβρη με νοεμβρη και αφού θα είσαι 15 βαθμούς πίσω θα λες ότι το πρωτάθλημα είναι απάτη και το έχει στήσει ο μαρινάκης οπότε καθάρισες και φέτος:wave2: :wave2:

CIRUS
10/08/2011, 16:57
Μένουν Ολυμπιακός Βόλου και Καβάλα

Η Δευτεροβάθμια Επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ ανέτρεψε την Πρωτοβάθμια απόφαση της Superleague και τιμωρεί με αφαίρεση βαθμών τον Ολυμπιακό Βόλου και την Καβάλα και δεν τους υποβιβάζει


Αρχικά οι δύο ομάδες είχαν τιμωρηθεί με υποβιβασμό στην Football League, από την Πρωτοβάθμια Πειθαρχική Επιτροπή της Superleague και οι Αχιλλέας Μπέος, Μάκης Ψωμιάδης με ποινή απαγόρευσης κάθε δραστηριότητας με τον αθλητισμό εφ' όρου ζωής.


Ωστόσο, η ποινή για τους Αχιλλέα Μπέο και Μάκη Ψωμιάδη παραμένει η ίδια, όχι όμως και για τις ομάδες. Η Επιτροπή Εφέσεων της ΕΠΟ, αθώωσε τις δύο ομάδες και δεν υποβιβάζονται και τις τιμώρησε με αφαίρεση βαθμών από το νέο πρωτάθλημα!



Έτσι, ο Ολυμπιακός Βόλου και η Καβάλα θα συμμετάσχουν κανονικά στο νέο πρωτάθλημα της Superleague, παίρνοντας τις θέσεις των ομάδων "Α" και "Β" και θα ξεκινήσουν με -10 και -8 βαθμούς αντίστοιχα, ενώ οριστικά στην Football League υποβιβάζονται η ΑΕΛ και ο Πανσερραϊκός και δεν ανεβαίνουν από την Football League Λεβαδειακός και Δόξα Δράμας.


πηγή: Sport24

irinia
11/08/2011, 06:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από toyar
μη χαλιέσαι αδελφε.......
οκτώβρη με νοεμβρη και αφού θα είσαι 15 βαθμούς πίσω θα λες ότι το πρωτάθλημα είναι απάτη και το έχει στήσει ο μαρινάκης οπότε καθάρισες και φέτος:wave2: :wave2:




ΑΔΙΟΡΘΩΤΕ...........ΓΑΥΡΕ





Είστε πλέον προστατευόμενο είδος πρός έξέτασιν....!!!
Πάντα μέ κορυφαίο δείκτη νοημοσύνης...!!
:lol: :lol:
Πάς γιά τό 14ο...??
Μέ 14 θυγατρικές..??
Καί 3 παράγκες..??

γαύρος-γαύρος
όπως .........
καρέττα-καρέττα
όπως.........
μονάχους-μονάχους


Νά μήν ξεχνάς τό ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΣΟΥ ........
3 φορές τήν ήμέρα,
μή χαλάσει ή θεραπεία...!!!
Καί όλα θά πάνε καλά,μήν άγχώνεσαι.
Καί γώ τό Νοέμβριο κάπου 15-20 βαθμούς
μπροστά σέ βλέπω....







:smokin:

irinia
11/08/2011, 06:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
Μια κουβέντα και ξανά στη σιωπή μου ........

Ετσι που κατάντησε το ελληνικό ποδόσφαιρο ........

Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΣ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ !!!

:sad: :sad: :sad: :mad: :mad: :mad:







ΠΑΝΤΩΣ ΓΑΥΡΟΣ............ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ



:rotflmao:


:wave2:

STOYBI
11/08/2011, 08:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΑΔΙΟΡΘΩΤΕ...........ΓΑΥΡΕ





Είστε πλέον προστατευόμενο είδος πρός έξέτασιν....!!!
Πάντα μέ κορυφαίο δείκτη νοημοσύνης...!!
:lol: :lol:
Πάς γιά τό 14ο...??
Μέ 14 θυγατρικές..??
Καί 3 παράγκες..??

γαύρος-γαύρος
όπως .........
καρέττα-καρέττα
όπως.........
μονάχους-μονάχους


Νά μήν ξεχνάς τό ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΣΟΥ ........
3 φορές τήν ήμέρα,
μή χαλάσει ή θεραπεία...!!!
Καί όλα θά πάνε καλά,μήν άγχώνεσαι.
Καί γώ τό Νοέμβριο κάπου 15-20 βαθμούς
μπροστά σέ βλέπω....

:smokin:



Σιωπη εσεις....!!


:smokin:


233629

vangelis 64
11/08/2011, 11:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Σιωπη εσεις....!!


:smokin: Ε ναι,άλλωστε έχουμε και τσουλού οσονούπω.:bigcry:


233636

la_villa
11/08/2011, 13:32
τελικά μόνο ο Θρύλος παρέμεινε σε υψηλα στάνταρ και γεννάει ελπίδες στους φιλάθλους του...

όλοι οι υπόλοιποι ξεκινάτε το ερασιτεχνικό...να έχετε και μια δικαιολογία....


αυτοί οι 4 αμπραμοβιτς που χαθήκαν ρε... γαμωτ χαθηκε η πράσινη αυτοκρατορία...:lol: :lol: :lol:

toyar
11/08/2011, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
τελικά μόνο ο Θρύλος παρέμεινε σε υψηλα στάνταρ και γεννάει ελπίδες στους φιλάθλους του...

όλοι οι υπόλοιποι ξεκινάτε το ερασιτεχνικό...να έχετε και μια δικαιολογία....


αυτοί οι 4 αμπραμοβιτς που χαθήκαν ρε... γαμωτ χαθηκε η πράσινη αυτοκρατορία...:lol: :lol: :lol:

γιατι οι άλλοι δεν έχουν ελπίδες;

αφου στο είπε περιμένουν το τσου λου μηπως μας ριξει 5αρα η μπαρτσελονα και ξεφτιλιστούμε:bigcry: :bigcry:

g_m900
11/08/2011, 14:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
τελικά μόνο ο Θρύλος παρέμεινε σε υψηλα στάνταρ και γεννάει ελπίδες στους φιλάθλους του..

:bawl: :bawl: :bawl:

Ενταξει κυριε Μαρινακη!

the who
11/08/2011, 14:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
τελικά μόνο ο Θρύλος παρέμεινε σε υψηλα στάνταρ και γεννάει ελπίδες στους φιλάθλους του...

όλοι οι υπόλοιποι ξεκινάτε το ερασιτεχνικό...να έχετε και μια δικαιολογία....


αυτοί οι 4 αμπραμοβιτς που χαθήκαν ρε... γαμωτ χαθηκε η πράσινη αυτοκρατορία...:lol: :lol: :lol:


Tωρα που εγινε κι η καθαρση στο ποδοσφαιρο παλι νταμπλ θα παιρνετε καθε χρονο.
Αληθεια στο νταμπλ σας κανουν καλυτερη τιμη?:rotflmao: :rotflmao:

la_villa
11/08/2011, 15:53
μάγκες όσο και να το παλεύετε δεν πείθετε...

εξάλλου φανήκαν όλα...ο Πατέρας καλά ? που έχει κρυφτεί...

χαλαρώστε και απολαύστε τον Θρύλο και την μιζέρια σας....:beer: :beer: :beer:

g_m900
11/08/2011, 16:07
Βεβαιως βεβαιως!
Θα παραμερισουμε για την επιστροφη σας στο Ευρωπαικο στερεωμα.
Δε λεω...και μεις προσφεραμε τσοντα περυσι στο Ελληνικο φιλαθλο κοινο αλλα τι να κλασουμε εμεις μπροστα στην Τζουλια Αλεξανδρατου του Ευρωπαικου ποδοσφαιρου που ειστε εσεις...!

Αντε παλι με τον πατερα...!

Τι εγινε ρε και δεν επεσε ο Βολος και η Καβαλα; Φοβηθηκατε μην χασετε καμμια θυγατρικη;;

la_villa
12/08/2011, 00:55
ασε,,,τον τίτλο της Τζούλιας τον έχεις κατοχυρώσει και με την βούλα....

το βουλοκέρι το έβαλε ο Ν΄ντόι :lol: :lol: :lol:

κυκλοφορείτε και σε εικόνες...:rotflmao: :rotflmao: :wave2:

irinia
12/08/2011, 16:52
ΒΡΩΜΕΡΟΙ...............ΓΑΥΡΟΒΑΖΕΛΟΙ






http://www.youtube.com/watch?v=BW78o5tFGTU&feature=related





http://www.youtube.com/watch?v=EgHpcLpXqyI&feature=related

irinia
12/08/2011, 17:01
http://www.youtube.com/watch?v=S9ouJPnyqVY&feature=related

la_villa
12/08/2011, 19:28
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol:

STOYBI
12/08/2011, 20:35
ΩΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=sw-laV_PgSI





:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

irinia
12/08/2011, 22:37
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΧΩΡΑ............ΕΙΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΜΑΡΙ






Καί όχι ΕΧΕΙΣ πλέον........
Τώρα πιά...........γιά όσους διαθέτουν λίγη τσίπα


ΜΟΝΟ ΝΤΡΟΠΗ.......!!!

kalgeorge
16/08/2011, 11:05
reeeee,,.....

ligo elipsa kai ta kanate p@@na???/

:rotflmao: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

la_villa
18/08/2011, 10:09
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


εεεεε ωπ

απίστευτη κωλοτούμπα απο την κωλοφυλλάδα σας... την πράσινη

χαρακτηρίζει την μακάμπι .." επικινδυνους Ισραηλινους"!!!! τι έγιναν οι μπασκετμπολίστες???:lol: :lol: :lol:

υ.γ φυσικά να τονίσω ότι σε αυτούς τους προκριματικούς ,δυστυχως, θέλω να περάσει το βαζελάκι.... (ο λόγος... οι δυο αγώνες την βδομαδα...ειδικά με το ρόστερ που έχει ;) )

irinia
18/08/2011, 13:06
ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΒΡΕ...........ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ





Μπασκετμπολίστες.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ???


Φέτος πάντως πού έχουμε Εύρώπη,πρίν κάν άρχίσουν τά παιχνίδια
ένας - ένας τά κουρασμένα παλικάρια.......άποχωρούν...!!!
Πρώτος καί καλύτερος ό γίγαντας τσαμπουκάς Μπαγάσας..
Περίμενε μέχρι άρχές Σεπτέμβρη έχουμε άκόμα.
Βλέπεις τώρα δέν έχουμε φιλικά.....στό έλληνικό πρωτάθλημα.
Πάντως ρέ μάγκα τήν παλιά τέχνη δέν τήν άφήνετε ούτε στά φιλικά.
Προσέχω γιά νά έχω..........μαζί μέ τό καλαμπόκι βέβαια..!!
Δύο παιχνίδια είδα,μέ τούς ένδέκατους τής Πρέμιερ Γουέστ Μπρομ...
καί τά Γιάννενα.
ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ........
Φοβερό πέναλτυ μέ τούς Άγγλους, γιά νά άνεβάσουμε τό λαό
άλλά ό τροχονόμος στήν έστία σας είχε άλλη άποψη.
στά δέ Γιάννενα σάς τό κάρφωσε ό δικός σας Πάντος..??
OFFSIDE είπε τό κοράκι.:lol:
Είναι δυνατόν νά χάνει ό θρύλος άπό νεοφώτιστο..??
ΠΟΤΕ...!!!

Άντε καλή άρχή καί φέτος.........τό πράμμα φάνηκε φυσικά
άπό Καβάλα καί Βόλο.
Άλλά όταν έχεις ένα ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΟ όπως τό άποκάλεσαν κάποιοι
τί περιμένεις...??

Εύτυχώς πού έχουμε tv καί βλέπουμε καμμιά Μπάρτσα καί λοιπές
δημοκρατικές δυνάμεις.




:wave2:

la_villa
18/08/2011, 13:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens

Δύο παιχνίδια είδα,μέ τούς ένδέκατους τής Πρέμιερ Γουέστ Μπρομ...
καί τά Γιάννενα.
ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ........
Φοβερό πέναλτυ μέ τούς Άγγλους, γιά νά άνεβάσουμε τό λαό
άλλά ό τροχονόμος στήν έστία σας είχε άλλη άποψη.




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δεν πιστεύω να περιμένεις και απάντηση.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


υ.γ να δω πότε θα καταλάβεις τι έγραψα απο πάνω...μπααα δεν σε κόβω

toyar
18/08/2011, 23:06
αφου παιζανε με τη μακαμπι γιατί δε βάλανε τον διαμαντίδη ρε οι βαζελοι σήμερα;
:smokin: :smokin:

STOYBI
18/08/2011, 23:18
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Tι ειναι αυτοι ρε...............:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:


233974

la_villa
19/08/2011, 01:39
ρε μαλάκες


εγώ Μακάμπι ξέρω μόνο κάτι ΜΠΑΣΚΕΤΜΠΟΛΙΣΤΕΣ.... και σας ρίξανε 3!!!! (και λίγα ήταν)

στο Β όλος ο πράσινος Θίασος ήταν μέσα στην μεγάλη περιοχή του...:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μετά τα περσυνά μεγαθήρια... φέτος ήδη σας γλεντήσαν κάποια Οντένσε και μια Μακάμπι...για πλάκα

irinia
19/08/2011, 07:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από la_villa
ρε μαλάκες


εγώ Μακάμπι ξέρω μόνο κάτι ΜΠΑΣΚΕΤΜΠΟΛΙΣΤΕΣ.... και σας ρίξανε 3!!!! (και λίγα ήταν)

στο Β όλος ο πράσινος Θίασος ήταν μέσα στην μεγάλη περιοχή του...:lol: :lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

μετά τα περσυνά μεγαθήρια... φέτος ήδη σας γλεντήσαν κάποια Οντένσε και μια Μακάμπι...για πλάκα






AYTH ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΡΦΩΣΕ ΠΕΡΣΥ ΚΑΤΑΚΑΛΟΚΑΙΡΟ.........





Τού μπάσκε ήτανε..??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





Πολύ πλάκα έχετε βρέ γαύροι.........




Νομίζεις πώς άν ξαναπαίζατε θά τούς περνάγατε...?:lol: :lol:





:wave2:

iosif
19/08/2011, 08:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΘΥΜΙΣΕ ΜΟΥ ΒΡΕ...........ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ





Μπασκετμπολίστες.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ???


Φέτος πάντως πού έχουμε Εύρώπη,πρίν κάν άρχίσουν τά παιχνίδια
ένας - ένας τά κουρασμένα παλικάρια.......άποχωρούν...!!!
Πρώτος καί καλύτερος ό γίγαντας τσαμπουκάς Μπαγάσας..
Περίμενε μέχρι άρχές Σεπτέμβρη έχουμε άκόμα.
Βλέπεις τώρα δέν έχουμε φιλικά.....στό έλληνικό πρωτάθλημα.
Πάντως ρέ μάγκα τήν παλιά τέχνη δέν τήν άφήνετε ούτε στά φιλικά.
Προσέχω γιά νά έχω..........μαζί μέ τό καλαμπόκι βέβαια..!!
Δύο παιχνίδια είδα,μέ τούς ένδέκατους τής Πρέμιερ Γουέστ Μπρομ...
καί τά Γιάννενα.
ΤΑ ΚΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ........
Φοβερό πέναλτυ μέ τούς Άγγλους, γιά νά άνεβάσουμε τό λαό
άλλά ό τροχονόμος στήν έστία σας είχε άλλη άποψη.
στά δέ Γιάννενα σάς τό κάρφωσε ό δικός σας Πάντος..??
OFFSIDE είπε τό κοράκι.:lol:
Είναι δυνατόν νά χάνει ό θρύλος άπό νεοφώτιστο..??
ΠΟΤΕ...!!!

Άντε καλή άρχή καί φέτος.........τό πράμμα φάνηκε φυσικά
άπό Καβάλα καί Βόλο.
Άλλά όταν έχεις ένα ΜΠΟΥΡΔΕΛΛΟ όπως τό άποκάλεσαν κάποιοι
τί περιμένεις...??

Εύτυχώς πού έχουμε tv καί βλέπουμε καμμιά Μπάρτσα καί λοιπές
δημοκρατικές δυνάμεις.




:wave2:

ποψιν οτι το ματς ηταν κριτηριο για την ανοδο στη σουπερ λιγκ του ρεφερι του αγωνα
εννοειτε οτι πηρε αριστα και προβιβαστηκε...

Gandalf dr685sm
19/08/2011, 08:45
Αυτό το Ισραήλ τελικά.. .έχει κάνει πελάτες γαύρους και βαζέλια έτσι; Όπου ακούν Μακάμπι , θα πρέπει να κοιτάνε απο τώρα να κάνουν τα κουμάντα τους.

Για εμάς... κούτσοι vs ανάπηροι = 1-0... κάτι είναι και αυτό.

Για το Ελληνικό πρωτάθλημα.. .Σιγά μην ασχοληθώ ξανά.. Παράγκες, στοιχήματα, στημένα και ατιμωρησία. Αν θέλω διαφθορά βλέπω την πολιτική σκηνή της χώρας. Έχει και πιο πολύ σασπένς να βλέπεις τον ΓΑΠ να ιδρώνει πάνω στο ποδήλατο προσπαθώντας να εξηγήσει οτι με το ΦΠΑ 23% θα μαζέψει περισσότερα.. Κανείς δεν του έχει πεί οτι ακόμα και 100% να το βάλει..

ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΕΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ!