PDA

View Full Version : Aθλητικό-spamo-thread VIΙ



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

sniper
24/05/2011, 14:16
Η συνέχεια από εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?postid=2005495#post2005495)

kalgeorge
24/05/2011, 14:19
einai san tis etairies pou prospathoun na sou poulisoun kati...


exoun manuall me tis apantiseis etoimes se oti peis
:bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

irinia
24/05/2011, 14:25
ΡΕ ΚΑΠΤΑΙΝ............ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ....??





Είναι δυνατόν τήν Τετάρτη νά παίζεται ή πρώτη θέση
καί τήν Πέμπτη νά τή βγάζουν στά χαρτιά....??
ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ.....??
ΑΡΓΙΑ....??
Ή τό Άεκάκι έπαιζε στά ίσια γιά τήν πρόκριση
άλλά ό άνώτερος:lol: ΠΑΟ τήν κέρδισε
καί πήρε τήν πρόκριση μέ τό σπαθί του..??:rotflmao:
Καί θά πάρει ή ΑΕΚ καί τούς τρείς πόντους κί όλα
ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΘΑΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ....!!

Έδώ Σαββατιάτικα έδωσαν ύπερωρίες στά παιδιά
νά δικάσουν καί ΝΑ ΑΘΩΩΣΟΥΝ φυσικά τό
καμάρι μας νά παίξει στού Χαριλάου...:rotflmao:



ΕΛΑ ΔΕ ΣΕ ΕΧΩ ΓΙΑ ΚΟΡΟΙΔΟ....!!
Παρότι είσαι άσχετος μέ τό σπόρ....:lol:



τόν ΠΑΟ δέν θά τόν μάθουμε τώρα,
έχει μακράν θητεία στό κουρμπέτι.
Έκεί στήν ΑΕΚ όμως ήθελα νάξερα.....





ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΕΥΤΕΛΙΖΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ...??







:wave2:

yannis24
24/05/2011, 14:31
αντε καλοριζικα !!

ΠΑΝΑΘΑ ολε απο την πρωτη σελιδα λεμε !!!

Cpt. Haddock
24/05/2011, 14:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΑ ΘΑ ΞΕΥΤΕΛΙΖΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ...??
:wave2:


ουυυυυυυυυυυυυ :lol:

STOYBI
24/05/2011, 15:01
[i]Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens [/i

ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΥΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ........ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΥΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ........
ΠΟΥ ΝΑΓΡΑΦΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ
ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ
Π Ο Υ Σ Τ Ι Κ Ο ....
EVER ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΟΜΑΔΑ
ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.....!!!
Διότι αύτήν πού έβαλες έπειδή ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ
ΕΚΠΡΟΣΩΠΕΙ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ
ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΑΕΚ.....!!!


ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΕΓΩ..........
ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΟΛΟΥς ΤΟΥΣ ΑΕΚΤΣΗΔΕΣ...!!



[B]]


Ωπα.....

Τι μου λες τωρα ...???

Οτι πρεπει να αρχιζουμε να ασπαζομαστε εφημεριδες τυπου gate 7 ( εαν εγραφε αναλογο σχολιο το 08 ) κλπ...???


Την αλλη ΩΡΑ τοσα χρονια ( ρε φουστη μου ουτε την φαντασια να βγαλετε δυο εφημεριδες με διαφορετικο ονομα δεν εχετε..)

Ποιοι την διαβαζαν...???

Οι κακοι αεκτζηδες.......???

Γιατι και απο αυτην......

Ουκ ολιγα πρωτοσελιδα μας εχεις μοστραρει.....!!!


:wave2:

el_hymador
24/05/2011, 16:10
Μα τι ντροπη ρ.π.μ.! Φαγαμε 5αρα απο τη Μπαρτσα μεσα την εδρα της...και το μνημονευουν αυτο...

αλλα η ληθη ειναι ατιμο πραγμα και εχει χρωμα κοκκινο...

κριμα που δεν ηταν ο ενδοξοτερος συλλογος του ελληνικου ποδοσφαιρου στη θεση μας, να βγαλει ασπροπροσωπη την χωρα...

τι; δεν γινοταν; γιατι;


227193

blackbusa
24/05/2011, 18:13
και εκει που καποιος ελεγε οτι τα εχει δει ολα καταφερνουν καποιοι να συνεχιζουν να σε εκπλησουν...σημερα (μεχρι την επομενη βεβαια) γραφτηκε η πιο μαυρη σελιδα στη ιστορια της ΑΕΚ...το μοναδικο πραγμα που καυχιομασταν καταφεραν καποιοι ΤΥΧΑΡΠΑΣΤΟΙ και ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΙ να μας το στερησουν...περηφανεια...αξιοπρεπεια...ηθος...πιο μελανο και μαυρο απο το ''πεστε κατω'' ενος τυχοδιωκτη επαγγελματια παραγοντα...εστω τοτε εγινε εν βρασμο ψυχης...επιτοπου...καποιοι μπορουν να κοροιδεψουν και να πουν οτι ξεχανω πχ το 6-0 με τον γαυρο αλλα αυτο προσωπικα δεν με πειραξε καθολου...μπαλλα ειναι...δεν μπορεις να παιξεις καλα...μπορει να μην εχεις την καταλληλή ομαδα...μπορει πολλα...αλλα το σημερινο ειναι ανεπιτρεπτο...

ΕΝΣΤΑΣΗ...η λεξη που καναμε σημαια ολοι οι φιλαθλοι της Ελλαδας για να δουλευουμε το γαυροσυστημα...ναι...κοροιδια...εστω καποιος με φιλοτιμο οσο και να χαιρετε με τιτλους τον πειραζει να του λεει ο αλλος οτι ειναι χαρτινος...οσο και να μην το παραδεχετε...τον τζουζει...και σημερα η πιο αχρηστοι ιδιοκτητες που περασαν ποτε απο την αεκ καταφεραν το ακατορθωτο...να μας δουλευει και η ομαδα της γειτονιας οπως ΗΛΙΘΙΟΣ αποκαλεσαν σε ανακοινωση...ναι για τον Ατρομητο λεω...γιατι αν γουσταρε θα εκανε και αυτος ενσταση και παπαλα τον κυπελλακι...βαση των νομων που σημερα ΜΑΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΝ...το σκεπτικο της ενστασης ακομα δεν την εχουν ανακοινωσει...φανταζομαι οτι θα λενε αρλουμπες και μαλακιες να δικαιολογησουν τα αδικαιολογητα...ολοι ξερουμε οτι ο σκοπος ειναι ενας...τα λεφτα του CL...που εκτος απο οτι δεν τα εχουν σιγουρα (ματς με βαζελο....2 προκριματικους) εχουν την παραπλευρη και σοβαροτερη απωλεια που δεν υπολογισαν...το ξενερωμα του ΣΟΒΑΡΟΥ κοσμου της ΑΕΚ....και πιστεψτε με ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ...και θα αποδηχτει με τα διαρκειας του χρονου...το νεο αρνητικο ρεκορ θα μας ανηκει ανετα και για πολλα χρονια...

απο την αλλη ενω κανανε ενσταση ειχαμε την αλλη πιο μεγαλη κοροιδια...supporters και μαλακιες...να μου ζητανε 200ευρω απο το υστερημα μου για να μπορουν να συνεχιζουν ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ να με κανουν ρομπα πανελληνιος...ζητανε 200 ευρω (το λιγοτερο) χωρις να μου παρεχουν τιποτα...ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ...ζητανε 50.000 προβατα (του γαυρου επισημα λεγοντουσαν μελη) για να κανουν τι???ζητανε 50.000 προβατα ενω τονιζουν οτι θα γινει γηπεδο στην Ν.Φ. χωρητικοτητας 27.000 αντε 28.000...???ζητανε 50.000 προβατα λεγοντας οτι τα προνομια θα ειναι εκπτωση και προτερεοτητα σε εισητηρια διαρκειας σε ενα γηπεδο που δεν θα μπορουν να ειναι ουτε η μισοι???ειναι και πολλα αλλα που δεν εχει σημασια να τα γραφω...κοροιδευαμε τους γαυρους με τα μελη τους...εστω αυτων θεωρητικα θα πηγαιναν στον ερασιτεχνη...δεν ξερω αν εγινε και ουσιαστικα γιατι τωρα ολα τα τμηματα ειναι για φουνταρισμα....
εν ολιγης ζητανε 50.000 προβατα για να σωσουν μια εταιρια που αν καποια στιγμη γινει κερδοφορα (λεμε και καμμια μαλακια να περναει η ωρα) θα μπορουν να την πουλησουν με κερδος αφου εσυ εγω αυτος αγοραζουμε αερα και χρονο...εδω πρεπει να μπει και η επισημανση οτι οντως ειναι εταιρια ΑΕ αλλα ως γνωστον το ποδοσφαιρο και οτι συνεπαγετε με αυτο εχει και αλλες παραμετρους που δεν εχουν σημασια να αναφερθουν εδω...

μασ κανανε χειροτερους απο τους γαυρους...αυτο δεν χωνευετε με τιποτα...ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ...οχι αυτοι...ΕΓΩ...

υ.γ. και επιτελους θα δικαιωθει Ο ΤΕΡΑΣΤΕΙΟΣ ΝΤΕΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ...που παρα τα ΤΕΡΑΣΤΕΙΑ ΛΑΘΗ που εκανε στην διαχειρηση οντως ειχε ενα οραμα...ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΛΙΜΝΗ ΜΕ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΘΕΜΙΤΟ ΤΡΟΠΟ...ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ...ΧΩΡΙΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ...ΧΩΡΙΣ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ...ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ...και μολις οι αλλοι το κοντινο 2008 του ειπαν ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΠΙΧΗΡΗΜΑΤΙΕΣ ΚΑΙ ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ τον αναγκασαν να αποχωρηση...και μετα απο 3 χρονια ΑΝΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ τον λιδωρουν/ξευτιλιζουν χωρις να κανουν το αυτονοητο...να διεκδηκησουν το ΔΙΚΙΟ που εχουν στα ελληνικα δικαστηρια...οπως ξεκινησε ο Ντεμης και συνεχιζει η παρουσα διοικηση με τον Ψωμιαδη....μαλλον ξερουν καλυτερα...
υ.γ.2 σορρυ για το σεντονι...ειναι και πολλα αλλα που θα μπορουσα να γραψω...αλλα δεν εχει πια νοημα...

el_hymador
24/05/2011, 18:28
Υπαρχει μια ειδοποιος διαφορα...η συντριπτικη πλειοψηφια των αεκτζηδων ψαχνει τρυπα να κρυφτει απο τη ντροπη, σε αντιθεση με τη συντριπτικη πλειοψηφια των γαυρων που τοτε αρχισανε τα περι νομιμοτητας και επιβολης των σχετικων διαταξεων...

για τους απ εξω αυτο ειναι διαφορα και μαλιστα μεγαλη...:wave2:

irinia
24/05/2011, 18:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ωπα.....

Τι μου λες τωρα ...???

Οτι πρεπει να αρχιζουμε να ασπαζομαστε εφημεριδες τυπου gate 7 ( εαν εγραφε αναλογο σχολιο το 08 ) κλπ...???


Την αλλη ΩΡΑ τοσα χρονια ( ρε φουστη μου ουτε την φαντασια να βγαλετε δυο εφημεριδες με διαφορετικο ονομα δεν εχετε..)

Ποιοι την διαβαζαν...???

Οι κακοι αεκτζηδες.......???

Γιατι και απο αυτην......

Ουκ ολιγα πρωτοσελιδα μας εχεις μοστραρει.....!!!


:wave2:






AYTO ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ..........





Καί δέν θέλεις νά παραδεχτείς είναι ότι
σέ αύτήν τήν όμάδα πού λέγεται ΑΕΚ
καί είμαστε περήφανοι γιαυτήν,
ύπάρχουν καί άλλες άπόψεις,καί άλλες φωνές.
Καί πάντα θά βρίσκουμε τόν τρόπο νά
εκφραζόμαστε.
Μά μέσα άπό καυγάδες ,μά μέσα άπό νέες
φυλλάδες,κάπου θά βρίσκουμε τρόπο...!!
ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ
ΠΟΥ ΧΑΡΙΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ........
ΠΟΤΙΖΟΥΝΕ ΤΗ ΓΛΑΣΤΡΑ...!!
Είναι ή δεύτερη φορά πού γίνεται προσπάθεια
νά περάσει ή ΑΕΚ στά χέρια τού κόσμου της.
Πράμμα πού γιά τό γαυριστάν άγγίζει τά όρια
τής έπιστημονικής φαντασίας.
Άπό τόν καιρό τού Τέως προέδρου θυμάμαι
μιά όμορφιά στό γαύρο.
Ή τέλεια Δημοκρατία.
Σκέτη πολιτεία τού Πλάτωνα.
Στήν ΑΕΚ μιά ζωή ύπήρχε αύτή ή έλευθερία
άκόμα καί τόν καιρό τού Μπάρλου.
Μάζευε μιά ζωή άνθρώπους λόγιους,τών
γραμμάτων,τών τεχνών....




Η ΑΕΚ.......






ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.





Τόχουνε πεί πολλοί..........έχθροί καί φίλοι.





:wave2:

blackbusa
24/05/2011, 18:58
και μετα λεμε για Γκεμπελς και χειραγωγηση οπως μας συμφερει....

''Η ένσταση μας γίνεται σήμερα, έχοντας την 3η θέση στα play-off, έχοντας ακόμα μία αγωνιστική που όλα τα αποτελέσματα είναι ανοικτά για όλες τις ομάδες και βεβαίως χωρίς να αγνοείται από κανέναν ότι η πρώτη θέση στα play-off, δεν οδηγεί σε ομίλους του Champions League, αλλά σε δύο προκριματικούς αγώνες, χωρίς την εξασφάλιση πρόκρισης ή οικονομικής ενίσχυσης.''

ΞΕΧΑΣΑΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΡΙΘΕΙ Η ΕΝΣΤΑΣΗ (ΚΑΙ ΒΓΕΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ)Η ΑΕΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΣΙΖΕΤΕ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ...ΕΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ...ΑΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΡΕΖΙΛΙΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΥ ΟΤΙ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Ο ΠΑΟΚ ΘΑ ΤΟΥ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΤΟ CL...ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ...

πηγη...http://www.sport-fm.gr/article/477722

sakis1098
24/05/2011, 19:23
δεν ξερω την ηλικια οσων γραφουν εδω

αλλα μου κανει εντυπωση πως ακομα υπαρχουν ανθρωποι που δεν ξερουν οτι τα δικαιωματα σου πρεπει να τα διεκδικεις συνεχως.

κανενας στη ζωη δεν σου χαριζει τιποτα

και αναφερομαι στα νεα παιδια και ειδικα την σημερινη δυσκολη εποχη οτι θα σας ερθουν τα πραγματα στη ζωη ευκολα χωρις να παλεψετε

τοτε γελιεστε.

αυτο κανει και η ΑΕΚ παλευει για τα δικαιωματα της.

δεν αδικει καποιον ζηταει αυτο που ο νομος υπαγορευει και ο νομος ισχυει για ολους
αν αυριο παρανομησουμε εμεις το ιδιο πρεπει να μας κανουν.

τελος το σκυψιμο ας σηκωσουμε μια φορα το κεφαλι

απο ποτε η ΑΕΚ αντιπροσωπευει την σφαλιαρα?????

κι οσο για την υποθεση "πεστε κατω"

εχει πολυ πλακα ολοι αυτοι που αποδοκιμαζουν τα επεισοδια
να στεναχωριουντε για το image τους ως φιλαθλοι
να μην σκεφτοντε οτι αν δεν διακοπτοταν ο αγωνας θα ειχε γινει
η Ν Φιλαδελφεια Βαγδατη

εκτος κι αν ειναι πολυ μικροι και δεν θυμουντε τις 24 αγωνιστικες στον Κασαπη
τον Ποντικι τον Δημητροπουλο τον Μπακα τον Γκαγκατση και τα πιστολοδια
στην Ν Φιλαδελφεια

η εκτος κι αν απλως δεν πολυπανε στο γηπεδο

Sferopetadhn
24/05/2011, 19:27
Το μόνο σίγουρο είναι ότι πρώτα πρέπει να γίνει η εκδίκαση και μετά τα τελευταία ματς, αφού σε περίπτωση που η ΑΕΚ δικαιωθεί θα έχει -προφανώς- πολύ μεγαλύτερο κίνητρο σε σχέση με την αντίθετη περίπτωση κι αυτό προφανώς αλλοιώνει το παιχνίδι.

Έχω πάντως την εντύπωση ότι ο Μπέος θα πει ότι πήγε στα αποδυτήρια για να πάρει ένα χάπι, αφού δεν αισθανόταν καλά, και συνήθως στα αθλητικά δικαστήρια με κάτι τέτοιες μαλακίες δικαιώνονται. Κάτι τέτοιο διάβασα χτες.

@george Κορυφαίο! Τελικά και η τρέλα στα βουνά πάει :rotflmao:

Για το άλλο... ο κόσμος το 'χει τούμπανο κι εμείς κρυφό καμάρι. Πάντως να μην παίρνουν κάτι δεν παίζει, συμφωνώ!

Sferopetadhn
24/05/2011, 19:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakis1098


Σάκη, ότι είναι νόμιμο ΔΕΝ είναι πάντοτε και ηθικό! ;)

sakis1098
24/05/2011, 19:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από Sferopetadhn
Σάκη, ότι είναι νόμιμο ΔΕΝ είναι πάντοτε και ηθικό! ;)



σωστο κι αυτο

αλλα εαν (κατι που το απευχομαι βεβαιως) σε κλεψει καποιος

σε περιπτωση που εχει παιδια μην ζητησης την διωξη του

εγω αδελφε τοσο υπερανω δεν ειμαι

εσφαλες θα πρεπει να πληρωσεις

κατι που στην Ελλαδα ζηταμε ΜΟΝΟ οταν μας συμφερει :beer:

doctor x
24/05/2011, 20:03
οτι κανει ο Κιντης σημερα με τον Αδαμιδη το κανε και με τον Ντεμη πριν χρονια κατα καποιο τροπο...βεβαια στη συγκεκριμενη περιπτωση επρεπε να χασουν και καποιοι δικηγοροι του δημοσιου το δρομο προς τα...δικαστηρια ...τεσπα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ αρχικα καλα το ειχε δει το θεμα ο Ντεμης και για τον τροπο συσπειρωσης της ΑΕΚ και του πλανου και της συγκρουσης με τα...καλοπαιδα...ασχετα αν προδωθηκε η οχι απο τους μετοχους απλα πιστευω οτι ηταν λαθος η οικονομικη εξαρτηση της ομαδας απο το αν θα εβγαινε η οχι στο τσουλου τη χρονια της...ΕΝΣΤΑΣΗΣ λολ-γιατι παλι θα μπορουσε ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ να χασει το πρωταθλημα αν ο Κοκκαλης δεν εδιωχνε τον Τακη η απλα επαναλαμβανοταν το παιχνιδι με την Καλαμαρια οπως ηταν και το ΗΘΙΚΑ σωστο...ακουω πολλα καλα και κακα γι αυτον απο φιλους ΑΕΚτζηδες με βαση παρασκηνια κλπ αλλα καλο θα ηταν καποτε να κρινουμε κ λιγο...μακρυα απο αυτο μια κ στο κατω κατω δεν μπορουμε να εχουμε και ΟΛΟΚΛΗΡΗ την εικονα...
εγω εχω να πω κατι αλλο...

ΑΝ θελουμε να υποστηριξουμε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ την ΗΘΙΚΗ και τη βελτιωση της εικονας του ποδοσφαιρου δεν πρεπει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να φυγουμε απο την λογικη του ποιος την εχει...μακρυτερη και να στηριξουμε την ΠΛΗΡΗ εφαρμογη των κανονων ,νομων κλπ
εχει γινει μια συμφωνια στην κοινωνια στη συγκεκριμενη περιπτωση τις ομαδες να παιξουν το"παιχνιδι"με αυτους τους ορους...προσωπικα χεστηκα αν βγει ο Βολος που ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ δικαιουται στην Ευρωπη η αν κανει ενσταση η ΑΕΚ...-στο κατω κατω υπαρχουν οργανα και προσωπα εισαγγελεις κλπ που πληρωνονται γι αυτο-...

μηπως λεω ειναι λιγο λαθος ο προβληματισμος περι ..ηθικης οταν ερχεται σε συγκρουση με τους ΥΠΑΡΚΤΟΥΣ κανονες και νομους?και αλλο το οτι με...χαλαει κατι και αλλο τι ΠΡΕΠΕΙ να γινει?
πες για παραδειγμα οτι εχω πατησει τον βαζελο στο Καραισκακη και του ριχνω τρια και 2 λεπτα πριν τη ληξη πετρα τραυματιζει τον εποπτη και ο ρεφερυς παιρνει τα ...συμπραγκαλα του και την κανει ...ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΝΑ ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ -απο οτι ξερω οτι ισχυει-ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ?
απλα προβληματισμος
:wave2:

ΥΓ.δεν ζω σε αλλο πλανητη και ξερω οτι ειδικα στην Ελλαδα ο ισχυρος εχει αλλη...προστασια...

ειναι αρκετη δικαιολογια ομως?και μηπως τελικα αυτο γινεται αιτια γενικοτερης ατιμωρησιας και...μπαχαλου?λεω τωρα...

vangelis 64
24/05/2011, 20:31
Τίτλος στο contra....


Ευχάριστα νέα ενόψει ΠΑΟ. Εκτός αποστολής ο Μπλάνκο

:bawl: :bawl: :lol: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl:

STOYBI
24/05/2011, 20:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Μα τι ντροπη ρ.π.μ.! Φαγαμε 5αρα απο τη Μπαρτσα μεσα την εδρα της...και το μνημονευουν αυτο...

αλλα η ληθη ειναι ατιμο πραγμα και εχει χρωμα κοκκινο...

κριμα που δεν ηταν ο ενδοξοτερος συλλογος του ελληνικου ποδοσφαιρου στη θεση μας, να βγαλει ασπροπροσωπη την χωρα...

τι; δεν γινοταν; γιατι;


Ναι ρε φουστη μου......... Κα εμεις σαν λαλακες σταματησαμε στην 4σαρα.........


Κατα τα αλλα κριμα...... :wave2:


227221

STOYBI
24/05/2011, 20:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Υπαρχει μια ειδοποιος διαφορα...η συντριπτικη πλειοψηφια των αεκτζηδων ψαχνει τρυπα να κρυφτει απο τη ντροπη, σε αντιθεση με τη συντριπτικη πλειοψηφια των γαυρων που τοτε αρχισανε τα περι νομιμοτητας και επιβολης των σχετικων διαταξεων...

για τους απ εξω αυτο ειναι διαφορα και μαλιστα μεγαλη...:wave2:


Μου αρεσει που εχεις γνωμη ( και καλα κανεις ) περι ενστασεων......


Την γνωμη σου για το προχθεσινο παιχνιδι με τον παοκ δεν μας ειπες ( μιας και ειχαμε να σε δουμε καιρο....)





:wave2:

STOYBI
24/05/2011, 20:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
AYTO ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΓΑΥΡΟ..........





Καί δέν θέλεις νά παραδεχτείς είναι ότι
σέ αύτήν τήν όμάδα πού λέγεται ΑΕΚ
καί είμαστε περήφανοι γιαυτήν,
ύπάρχουν καί άλλες άπόψεις,καί άλλες φωνές.
Καί πάντα θά βρίσκουμε τόν τρόπο νά
εκφραζόμαστε.
Μά μέσα άπό καυγάδες ,μά μέσα άπό νέες
φυλλάδες,κάπου θά βρίσκουμε τρόπο...!!
ΑΛΛΟΙΜΟΝΟ ΚΑΙ ΚΛΑΙΩ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ
ΠΟΥ ΧΑΡΙΝ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ........
ΠΟΤΙΖΟΥΝΕ ΤΗ ΓΛΑΣΤΡΑ...!!
Είναι ή δεύτερη φορά πού γίνεται προσπάθεια
νά περάσει ή ΑΕΚ στά χέρια τού κόσμου της.
Πράμμα πού γιά τό γαυριστάν άγγίζει τά όρια
τής έπιστημονικής φαντασίας.
Άπό τόν καιρό τού Τέως προέδρου θυμάμαι
μιά όμορφιά στό γαύρο.
Ή τέλεια Δημοκρατία.
Σκέτη πολιτεία τού Πλάτωνα.
Στήν ΑΕΚ μιά ζωή ύπήρχε αύτή ή έλευθερία
άκόμα καί τόν καιρό τού Μπάρλου.
Μάζευε μιά ζωή άνθρώπους λόγιους,τών
γραμμάτων,τών τεχνών....




Η ΑΕΚ.......






ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.





Τόχουνε πεί πολλοί..........έχθροί καί φίλοι.





:wave2:



Η αεκ ποτε δεν εφυγε απο τα "χερια" ( να σου βαλω περισσοτερα εισαγωγικα..?) του κοσμου........

Για αυτο καταντησε εκει που καταντησε......!!!


Μαρτυρας μου Ο Μελισσανιδης...!!!!



:wave2:

el_hymador
24/05/2011, 20:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Ναι ρε φουστη μου......... Κα εμεις σαν λαλακες σταματησαμε στην 4σαρα.........


Κατα τα αλλα κριμα...... :wave2:

Μαλακια σας, εμας μας σταματησαν οι κορακες να σας ξεφτυλισουμε στο τηγανι, εκτος και αν νομιζεις οτι το νομιμο 1-3 θα ηταν το σκορ που θα τελειωνε ο αγωνας...:winka:

el_hymador
24/05/2011, 21:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Μου αρεσει που εχεις γνωμη ( και καλα κανεις ) περι ενστασεων......


Την γνωμη σου για το προχθεσινο παιχνιδι με τον παοκ δεν μας ειπες ( μιας και ειχαμε να σε δουμε καιρο....)





:wave2:

Σωστα, οι ειδικοι στις ενστασεις ειστε εσεις...οι πρωτοι διδιαξαντες και παντοτινοι...τι να κλασουμε εμεις;

Το γκολ του παναθηναϊκου ηταν καραμπινατο offside και το πεναλτι που ζητανε μερικοι στο 40 για γελια...

blackbusa
24/05/2011, 22:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
οτι κανει ο Κιντης σημερα με τον Αδαμιδη το κανε και με τον Ντεμη πριν χρονια κατα καποιο τροπο...βεβαια στη συγκεκριμενη περιπτωση επρεπε να χασουν και καποιοι δικηγοροι του δημοσιου το δρομο προς τα...δικαστηρια ...τεσπα ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ αρχικα καλα το ειχε δει το θεμα ο Ντεμης και για τον τροπο συσπειρωσης της ΑΕΚ και του πλανου και της συγκρουσης με τα...καλοπαιδα...ασχετα αν προδωθηκε η οχι απο τους μετοχους απλα πιστευω οτι ηταν λαθος η οικονομικη εξαρτηση της ομαδας απο το αν θα εβγαινε η οχι στο τσουλου τη χρονια της...ΕΝΣΤΑΣΗΣ λολ-γιατι παλι θα μπορουσε ΥΠΟΘΕΤΙΚΑ να χασει το πρωταθλημα αν ο Κοκκαλης δεν εδιωχνε τον Τακη η απλα επαναλαμβανοταν το παιχνιδι με την Καλαμαρια οπως ηταν και το ΗΘΙΚΑ σωστο...ακουω πολλα καλα και κακα γι αυτον απο φιλους ΑΕΚτζηδες με βαση παρασκηνια κλπ αλλα καλο θα ηταν καποτε να κρινουμε κ λιγο...μακρυα απο αυτο μια κ στο κατω κατω δεν μπορουμε να εχουμε και ΟΛΟΚΛΗΡΗ την εικονα...
εγω εχω να πω κατι αλλο...

ΑΝ θελουμε να υποστηριξουμε ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ την ΗΘΙΚΗ και τη βελτιωση της εικονας του ποδοσφαιρου δεν πρεπει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να φυγουμε απο την λογικη του ποιος την εχει...μακρυτερη και να στηριξουμε την ΠΛΗΡΗ εφαρμογη των κανονων ,νομων κλπ
εχει γινει μια συμφωνια στην κοινωνια στη συγκεκριμενη περιπτωση τις ομαδες να παιξουν το"παιχνιδι"με αυτους τους ορους...προσωπικα χεστηκα αν βγει ο Βολος που ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ δικαιουται στην Ευρωπη η αν κανει ενσταση η ΑΕΚ...-στο κατω κατω υπαρχουν οργανα και προσωπα εισαγγελεις κλπ που πληρωνονται γι αυτο-...

μηπως λεω ειναι λιγο λαθος ο προβληματισμος περι ..ηθικης οταν ερχεται σε συγκρουση με τους ΥΠΑΡΚΤΟΥΣ κανονες και νομους?και αλλο το οτι με...χαλαει κατι και αλλο τι ΠΡΕΠΕΙ να γινει?
πες για παραδειγμα οτι εχω πατησει τον βαζελο στο Καραισκακη και του ριχνω τρια και 2 λεπτα πριν τη ληξη πετρα τραυματιζει τον εποπτη και ο ρεφερυς παιρνει τα ...συμπραγκαλα του και την κανει ...ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΝΑ ΚΑΤΟΧΥΡΩΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΒΑΖΕΛΟ -απο οτι ξερω οτι ισχυει-ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ?
απλα προβληματισμος
:wave2:

ΥΓ.δεν ζω σε αλλο πλανητη και ξερω οτι ειδικα στην Ελλαδα ο ισχυρος εχει αλλη...προστασια...

ειναι αρκετη δικαιολογια ομως?και μηπως τελικα αυτο γινεται αιτια γενικοτερης ατιμωρησιας και...μπαχαλου?λεω τωρα...

γιατρε παλι λιωμα εισαι???τι σχεση η υπαγογη στο αρθρο 44 με αυτο???και βεβαια λεμε για ενα αρθρο που ειναι η μεταλλαξη του ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟΥ νομου για να σωθει ο γαυρος του Κωσκωτα...θες να το συνεχισω αυτο???τα εχουμε ξαναπει...

το 2008 λες για υποθετικα και ηθικες???λεμε για ενα πρωταθλημα οπου τιμωρηθηκε μια ομαδα για εναν παιχτη που δεν μαθαμε ΠΟΤΕ αν επιαξε σωστα η οχι...ξαναγραφω μπας και δεν το ξερεις...ΤΟ CAS δεν εβγαλε πορισμα αν επιαξε σωστα η οχι ο Βαλνερ...απλα ειπε εχουμε Καλαμαρια και Ολυμπιακο...εχουμε να δωσουμε σε καποιον 3 βαθμους...η Καλαμαρια εχει ενομο συμφερον αμα χασει αυτους τους 3 βαθμους???οχι γιατι πεφτει κατηγορια ετσι και αλλιως...ΕΠΙΚΥΡΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ...κυρια Καλαμαρια θελετε τωρα να μαθετε αν επαιξε οντως σωστα η οχι ο παιχτη σας???φερτε καμμια 300.000 τωρα να συνεχισουμε την υποθεση...και εκει εκλεισε η υποθεση...το ΗΘΙΚΟ εκεινης της χρονιας ηταν που η ΑΕΚ και ο Παο εχοντας συμφερον δεν εκαναν και αυτοι ΕΝΣΤΑΣΗ...αν ηταν και αυτοι στο CAS να εισαι σιγουρος οτι θα ειχαμε τελειως αλλο αποτελεσμα..και λεμε οντως για μια ΑΕΚ που ειχε βασισει ολη την βιωσημοτητα της στα λεφτα του CL και παρολα αυτα δεν εκανε τιποτα λογω ΝΤΕΜΗ...το ΑΝΗΘΙΚΟ ηταν που η ΕΠΟ μεσω του Γκαγκατση εκανε οτι μπορουσε απο το χερι του να καθυστερησει αυτη η υποθεση να φτασει στο CAS...καθυστερησεις γενικα...εδω μας δουλευαν που δεν εστειλαν επισημα μεταφρασμενο το σκεπτικο της αποφασης της ΕΠΟ υπερ του ολυμπιακου...ολα αυτα εγιναν ωστε να μην υπαρχει χρονος και να επικυρωθει αρον αρον η βαθμολογια...ειχαμε το EURO2008 τοτε και επρεπε να τελειωναν ολα τα πρωταθληματα μεχρι καποια ημερομηνια...αλλιως μετα παπαλα η ευρωπη αν δεν ειχες δηλωση συμμετοχη τις ομαδες της επομενης χρονιας....

την πληρη ΗΘΙΚΗ στηριξη της εικονας θα πρεπει να την κανουν οι θεσμοι ΑΥΤΕΠΑΓΓΕΛΤΑ....και αυτοι ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ειναι υπερ αυτου που εχει τα κοζια...βλεπουμε τον ΜΑρινακη να βαζει φωτια στο πρωταθλημα την δευτερη αγωνιστικη και να μην τον πειραζει κανεις...να λεει μαλακιες μετα το ντερμπυ και ο εισαγγελεας με αυτεπαγγελτη κατηγορια να τον κυνηγαει...να στελνει τον φακελο στην ΕΠΟ να αποφασησει τιμωρια η οχι....και αυτη δηλωνοντας αναρμοδια να στελνει τον φακελο στην Super Leaugue να αποφασησει...δηλαδη να αποφασησει ο Μαρινακης αν τιμωρησει τον εαυτο του...πλακα μας κανεις τωρα για θεσμους και παπαριες???

και τελευταιο...θεμα ΗΘΙΚΗΣ και ΝΟΜΩΝ σε ενα ΣΑΠΙΟ συστημα που κανει οτι γουσταρει δεν θα μπορεσει ποτε να υπαρξει ουσιαστικα...θες να σου θυμησω το πιο προσφατο???η ΑΕΚ για τον τελικο κυπελλου εφαγε ΣΩΣΤΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΚΑΤΑ ΕΜΕ 3 αγωνιστικες και 200.000+ προστιμο...ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΑΝ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΑΝΟΧΗ ΤΕΡΜΑ...ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ PLAY OFF...ΚΛΠ ΚΛΠ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΑΚΟΠΤΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΑ...ΠΡΟΣΕΧΕ...Η ΕΠΟ...Η SUPER LEAGUE...KAI TO ΚΡΑΤΟΣ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΑΥΤΑ...ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΕΠΕΣΕ ΚΑΠΝΟΓΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΟΡΝΕΡ...ΕΙΔΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ???ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ???

Υ.Γ. δεν ζεις σε αλλο πλανητη...αλλα επειδη εισαι Ο ΙΣΧΥΡΟΣ το παιζεις και δηθεν ανωτερος και δεν ασχολησε με τετοια θεματα...βεβαια επειδη ειναι υπερ σου...και επειδη σε εχουν μαθει οτι η αεκ ειναι κουλα και εχει μαθει να κλαιει...ενω τα δικα σου περσυνα πχ με τον βαζελο ηταν σωστα επειδη αδικηθηκες...δεν μιλαω για εσενα...αλλα χωρις υπερβολη για το 80% των οπαδων σας...διαβασε λιγο την λενε τα site σας και θα καταλαβεις...

blackbusa
24/05/2011, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakis1098
δεν ξερω την ηλικια οσων γραφουν εδω

αλλα μου κανει εντυπωση πως ακομα υπαρχουν ανθρωποι που δεν ξερουν οτι τα δικαιωματα σου πρεπει να τα διεκδικεις συνεχως.

κανενας στη ζωη δεν σου χαριζει τιποτα

και αναφερομαι στα νεα παιδια και ειδικα την σημερινη δυσκολη εποχη οτι θα σας ερθουν τα πραγματα στη ζωη ευκολα χωρις να παλεψετε

τοτε γελιεστε.

αυτο κανει και η ΑΕΚ παλευει για τα δικαιωματα της.

δεν αδικει καποιον ζηταει αυτο που ο νομος υπαγορευει και ο νομος ισχυει για ολους
αν αυριο παρανομησουμε εμεις το ιδιο πρεπει να μας κανουν.

τελος το σκυψιμο ας σηκωσουμε μια φορα το κεφαλι

απο ποτε η ΑΕΚ αντιπροσωπευει την σφαλιαρα?????

κι οσο για την υποθεση "πεστε κατω"

εχει πολυ πλακα ολοι αυτοι που αποδοκιμαζουν τα επεισοδια
να στεναχωριουντε για το image τους ως φιλαθλοι
να μην σκεφτοντε οτι αν δεν διακοπτοταν ο αγωνας θα ειχε γινει
η Ν Φιλαδελφεια Βαγδατη

εκτος κι αν ειναι πολυ μικροι και δεν θυμουντε τις 24 αγωνιστικες στον Κασαπη
τον Ποντικι τον Δημητροπουλο τον Μπακα τον Γκαγκατση και τα πιστολοδια
στην Ν Φιλαδελφεια

η εκτος κι αν απλως δεν πολυπανε στο γηπεδο

πριν 3 χρονια ελεγες για χαρτινο πρωταθλημα και πρωταθλητη???

sakis1098
25/05/2011, 05:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
πριν 3 χρονια ελεγες για χαρτινο πρωταθλημα και πρωταθλητη???


δεν ειναι οτι δεν εχεις δικαιο ρε Busa αλλα
και τοτε αν θυμασε αλλα και τωρα το θεμα ειναι να τηρουντε οι νομοι
κι εγω δεν ειμαι υπερηφανος με τις ενστασεις
αλλα
δεν μπορεις να περιμενεις fair play απο καποιον που ειναι πεσμενος
και ναι να ειμαι υπερανω αλλα οταν θα ειμαι καβαλα στο αλογο
και πολλα χρονια τωρα καποιοι δεν μ αφηνουν να ειμαι
ως ποτε δηλαδη θα ειμαστε στη φαπα και πως μπορει να αλλαξει αυτο?

παω ρε φιλε πανω απο 25 χρονια γηπεδο,δεν θελω να μου το κοψουν τα λαμογια
ελπιζω να καταλαβαινεις το πνευμα.

irinia
25/05/2011, 06:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Σωστα, οι ειδικοι στις ενστασεις ειστε εσεις...οι πρωτοι διδιαξαντες και παντοτινοι...τι να κλασουμε εμεις;

Το γκολ του παναθηναϊκου ηταν καραμπινατο offside και το πεναλτι που ζητανε μερικοι στο 40 για γελια...





ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥΣ............




Άν μιλάς γιά τό φάουλ τού Γκαρσία.
Έχει δοθεί έντολή σέ όλο τόν κόσμο τής διαιτησίας
ότι τό ένα χέρι στά φάουλ πάει γιά νά
προφυλάξει τά γεννητικά όργανα χαμηλά
καί τό άλλο λυγισμένο σέ γωνία προστατεύει
στήθος καί πρόσωπο.
ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ
ΚΑΙ ΣΗΚΩΘΕΙ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΝ ΟΓΚΟ ΤΟΥ ΤΕΙΧΟΥΣ
ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΝΑΛΤΥ......!!
Καί στήν περίπτωση τού σούτ τού Γκαρσία ό άμυντικός
τού ΠΑΟΚ σήκωσε πολύ ψηλά τόν άγκώνα του όχι γιά
νά προστατεύσει τό πρόσωπο του γιατί έκεί δέν ύπήρχε πρόσωπο
παρά γιά νά κόψει τήν πορεία τής μπάλλας πρός τήν έστία τού ΠΑΟΚ...!!
ΚΑΙ Η ΜΠΑΛΛΑ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΓΚΩΝΑ Ο ΟΠΟΙΟΣ
ΕΙΧΕ ΣΗΚΩΘΕΙ ΨΗΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ...!!

ΑΥΤΟ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ........ΠΕΝΑΛΤΥ....!!


Καί έχουν δοθεί άρκετά τέτοια πέναλτυ τελευταία σέ όλη τήν Εύρώπη....!!



:wave2:

STOYBI
25/05/2011, 07:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Σωστα, οι ειδικοι στις ενστασεις ειστε εσεις...οι πρωτοι διδιαξαντες και παντοτινοι...τι να κλασουμε εμεις;

Το γκολ του παναθηναϊκου ηταν καραμπινατο offside και το πεναλτι που ζητανε μερικοι στο 40 για γελια...


Κανεις λαθος ......

Προηγειται η αεκ στο κυπελο το 1932...... :bigcry:


Κατα τα αλλα..........

Για να συζηταμε παλι για ενστασεις σημερα αυτο ακριβως το οφφσαιντ και το πεναλτυ επαιξαν τον μεγαλυτερο ρολο.....

( Στα λεω γιατι ναι μεν ηθελες να παρεμβεις στην συζητηση περι ενστασεων αλλα ξεκινησες απο την μεση...)

:wave2:

CIRUS
25/05/2011, 09:41
Όταν έλεγα εγώ ότι δεν είμαι περήφανος για το πρωτάθλημα που πήρα λόγω της ένστασης που κάναμε και ότι αυτά είναι καραγκιοζιλίκια, έλεγα επίσης ότι μπορεί εγώ να ντρέπομαι για αυτό αλλα ότι πιστεύω ότι εφόσον μιλάμε για ΠΑΕ οι οποίες κοιτάνε το συμφέρον τους και μόνο το καταλαβαίνω που έγινε αυτή η κίνηση αφού μιλάμε για πολλά χρήματα.

Είπα επίσης τότε ότι δικαίως κράζατε όλοι γιατί είναι ρόμπα να παίρνεις βαθμούς που δεν κέρδισες στο γήπεδο αλλά ότι είμαι σίγουρος ότι σε παρόμοια περίπτωση τα ίδια θα έκανε και ο Παναθηναικός και η Αεκ και οποιαδήποτε ΠΑΕ στη θέση μας γιατί πολύ απλά μιλάμε για επιχειρήσεις που δεν έχουν ηθικούς δισταγμούς όπως εμείς οι αγνοί φίλαθλοι.

Τότε λοιπόν οι φίλοι παναθηναικοί μας δούλευαν δικαίως αλλά οι περισσότεροι παραδέχονταν πως παρόλο που και σε κείνους δεν θα άρεσε μια τέτοια κίνηση θα περίμεναν κάτι τέτοιο σε ανάλογη περίπτωση από την διοικηση τους γιατί μιλάμε πάντα για επιχειρήσεις χωρίς ηθικούς δισταγμούς.


Αντιθέτως οι φίλοι της ΑΕΚ ήταν σίγουροι πως η δική τους η ομάδα και η διοίκηση τους δεν θα έκανε ΠΟΤΕ κάτι τέτοιο γιατί δεν θα το επέτρεπε η ιστορία της ομάδας τους, γιατί αυτοί είναι καθαροί και αμόλυντοι, γιατί η Αεκ είναι ιδέα, γιατί εμείς οι υπόλοιποι είμαστε βρώμικοί και δεν θα μάθουμε ποτέ πως είναι να είσαι Αεκ και ότι δεν θα το επέτρεπαν και θα αντιδρούσαν. Κάτι ανάλογο δηλαδή με τους ισχυρισμούς τους πιο παλιά ότι οι φίλαθλοι οι δικοί τους δεν είναι ούτε θα γίνουν τόσο κάφροι όσο οι Ολυμπιακοί, οι Παναθηναικοί και οι Παοκζήδες γιατί είναι σκεπτόμενοι φιλοσοφιμένοι και παπαριές τούμπανα, πράγμα που για άλλη μια φορά κατεύρεσε στον τελικό κυπέλου.


λοιπόν κύριοι η ιστορία έχει γυρίσματα, εγώ σας τα είχα πει τότε αλλά μου το παίζατε ιστορίες, φάτε τώρα την ιδέα σας με ό,τι συνοδευτικό θέλετε.

10 φορές πιο ΡΟΜΠΕΣ είστε τώρα από ότι εμείς που είχαμε κάνει επίσης ενστανση όχι για κανένα άλλο λόγο απλά γιατί εσείς είσασταν οι ιδεαλιστές και οι θεματοφύλακες της ιδέας της Αεκ και κράζατε ισχυριζόμενοι ότι εσείς είστε διαφορετικοί και ότι πάτε πάντα με το σταυρό στο χέρι και δεν σηκώνετε και κουβέντα για αυτό.

α ρε κωλοτούμπες τώρα που κάνετε

Για τους σκεπτόμενους φίλαθλους της ΑΕΚ:πιο αεκάκι δεν γίνεται να φανείτε μετά από αυτό.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Υ.Γ. Μπράβο στον Busa που το έγραψε όπως είδα πιο πριν από εμένα και το παραδέχεται χωρίς δικαιολογίες

dukeandthecity
25/05/2011, 09:49
paok ole:lol: :lol:

kalgeorge
25/05/2011, 10:36
:a014: :a014: :a014: :a014: :a014:

ggs
25/05/2011, 10:43
ΟΥΟΥΟΥ ΡΕ .....

ΡΕΕΕΕ !!! ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ !!!!


(Είδες αγόρι μου τι κάνει ο μπαμπάς για υποστήριξη … ):lol:


227252

CIRUS
25/05/2011, 10:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
:a014: :a014: :a014: :a014: :a014:


μπα μην περιμένεις αντίλογο και διαφωνίες, το ξέρουν και οι ίδιοι ότι έχουν γίνει καραΡΟΜΠΑ και δεν υπάρχουν σοβαρά επιχειρήματα για να στηρίξουν το αντίθετο

μόνο ένας μπορεί να γράψει αρλούμπες αλλά αυτόν δεν τον παίρνει στα σοβαρά κανένας έτσι και αλλιώς, αυτός είναι ο Τσουκαλάς της άεκ δεν μπορείς να μιλήσεις ΣΟΒΑΡΑ μαζί του

doctor x
25/05/2011, 10:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
γιατρε παλι λιωμα εισαι???τι σχεση η υπαγογη στο αρθρο 44 με αυτο???και βεβαια λεμε για ενα αρθρο που ειναι η μεταλλαξη του ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟΥ νομου για να σωθει ο γαυρος του Κωσκωτα...θες να το συνεχισω αυτο???τα εχουμε ξαναπει...

το 2008 λες για υποθετικα και ηθικες???λεμε για ενα πρωταθλημα οπου τιμωρηθηκε μια ομαδα για εναν παιχτη που δεν μαθαμε ΠΟΤΕ αν επιαξε σωστα η οχι...ξαναγραφω μπας και δεν το ξερεις...ΤΟ CAS δεν εβγαλε πορισμα αν επιαξε σωστα η οχι ο Βαλνερ...απλα ειπε εχουμε Καλαμαρια και Ολυμπιακο...εχουμε να δωσουμε σε καποιον 3 βαθμους...η Καλαμαρια εχει ενομο συμφερον αμα χασει αυτους τους 3 βαθμους???οχι γιατι πεφτει κατηγορια ετσι και αλλιως...ΕΠΙΚΥΡΩΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ...κυρια Καλαμαρια θελετε τωρα να μαθετε αν επαιξε οντως σωστα η οχι ο παιχτη σας???φερτε καμμια 300.000 τωρα να συνεχισουμε την υποθεση...και εκει εκλεισε η υποθεση...το ΗΘΙΚΟ εκεινης της χρονιας ηταν που η ΑΕΚ και ο Παο εχοντας συμφερον δεν εκαναν και αυτοι ΕΝΣΤΑΣΗ...αν ηταν και αυτοι στο CAS να εισαι σιγουρος οτι θα ειχαμε τελειως αλλο αποτελεσμα..και λεμε οντως για μια ΑΕΚ που ειχε βασισει ολη την βιωσημοτητα της στα λεφτα του CL και παρολα αυτα δεν εκανε τιποτα λογω ΝΤΕΜΗ...το ΑΝΗΘΙΚΟ ηταν που η ΕΠΟ μεσω του Γκαγκατση εκανε οτι μπορουσε απο το χερι του να καθυστερησει αυτη η υποθεση να φτασει στο CAS...καθυστερησεις γενικα...εδω μας δουλευαν που δεν εστειλαν επισημα μεταφρασμενο το σκεπτικο της αποφασης της ΕΠΟ υπερ του ολυμπιακου...ολα αυτα εγιναν ωστε να μην υπαρχει χρονος και να επικυρωθει αρον αρον η βαθμολογια...ειχαμε το EURO2008 τοτε και επρεπε να τελειωναν ολα τα πρωταθληματα μεχρι καποια ημερομηνια...αλλιως μετα παπαλα η ευρωπη αν δεν ειχες δηλωση συμμετοχη τις ομαδες της επομενης χρονιας....

την πληρη ΗΘΙΚΗ στηριξη της εικονας θα πρεπει να την κανουν οι θεσμοι ΑΥΤΕΠΑΓΓΕΛΤΑ....και αυτοι ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ειναι υπερ αυτου που εχει τα κοζια...βλεπουμε τον ΜΑρινακη να βαζει φωτια στο πρωταθλημα την δευτερη αγωνιστικη και να μην τον πειραζει κανεις...να λεει μαλακιες μετα το ντερμπυ και ο εισαγγελεας με αυτεπαγγελτη κατηγορια να τον κυνηγαει...να στελνει τον φακελο στην ΕΠΟ να αποφασησει τιμωρια η οχι....και αυτη δηλωνοντας αναρμοδια να στελνει τον φακελο στην Super Leaugue να αποφασησει...δηλαδη να αποφασησει ο Μαρινακης αν τιμωρησει τον εαυτο του...πλακα μας κανεις τωρα για θεσμους και παπαριες???

και τελευταιο...θεμα ΗΘΙΚΗΣ και ΝΟΜΩΝ σε ενα ΣΑΠΙΟ συστημα που κανει οτι γουσταρει δεν θα μπορεσει ποτε να υπαρξει ουσιαστικα...θες να σου θυμησω το πιο προσφατο???η ΑΕΚ για τον τελικο κυπελλου εφαγε ΣΩΣΤΟΤΑΤΑ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΚΑΤΑ ΕΜΕ 3 αγωνιστικες και 200.000+ προστιμο...ΜΑΣ ΕΠΡΗΞΑΝ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΠΡΟΣ ΑΝΟΧΗ ΤΕΡΜΑ...ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΤΑ PLAY OFF...ΚΛΠ ΚΛΠ...ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΑΚΟΠΤΕΤΕ ΤΕΛΕΙΩΤΙΚΑ...ΠΡΟΣΕΧΕ...Η ΕΠΟ...Η SUPER LEAGUE...KAI TO ΚΡΑΤΟΣ ΤΑ ΕΙΠΑΝ ΑΥΤΑ...ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΕΠΕΣΕ ΚΑΠΝΟΓΟΝΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΟΡΝΕΡ...ΕΙΔΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ???ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ???

Υ.Γ. δεν ζεις σε αλλο πλανητη...αλλα επειδη εισαι Ο ΙΣΧΥΡΟΣ το παιζεις και δηθεν ανωτερος και δεν ασχολησε με τετοια θεματα...βεβαια επειδη ειναι υπερ σου...και επειδη σε εχουν μαθει οτι η αεκ ειναι κουλα και εχει μαθει να κλαιει...ενω τα δικα σου περσυνα πχ με τον βαζελο ηταν σωστα επειδη αδικηθηκες...δεν μιλαω για εσενα...αλλα χωρις υπερβολη για το 80% των οπαδων σας...διαβασε λιγο την λενε τα site σας και θα καταλαβεις...
1o.οταν προτειναν τη...ρυθμιση Κοσκωτα η επισημη ΑΕΚ αρνηθηκε γιατι δεν ΜΠΟΡΟΥΣΕ να αντεξει τις πληρωμες των δοσεων.κ ετσι περασαμε σε ...αλλο επιπεδο.προσωπικα για μενα και τα δυο ειχαν προβλημα αν και τιθεται παντα το ερωτημα οσον αφορα το δημοσιο χρημα να μπουμπουνισει η εταιρεια και να παρουμε τα...@ρχιδια μας η να παρουμε οτι μπορουμε?τ αφηνω σ αυτους που ξερουν περισσοτερα στα δικονομικα και ...οικονομικα...
2ο.σωστα λες δεν βγηκε αποφαση απο το ΚΑΣ αλλα δεν μπορεις να ξερεις την αποφαση...εμενα μου φαινεται περιεργο που ΑΕΚ ΠΑΟ δεν εδωσαν 300000 αφου ειχαν εννομο συμφερον να εκδικαστει η υποθεση αφου ηταν ΤΟΣΟ σιγουροι πια..τεσπα ποτε δεν θα μαθουμε ...προσωπικα δεν χαιρομαι να παιρνω ενα πρωταθλημα ετσι και σιγουρα δεν το...πανηγυριζω...αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να εφαρμοζονται οι κανονες ΑΝ υπαρχει παραβαση και μιλαω για ΟΛΟΥΣ...
αν και σου λεω η...ενσταση μου-λολ-ειναι να...στηριζεται η επιβιωση μιας ομαδας που ΗΔΗ στην ουσια ακομα ξεχρεωνει σε μια αμφιβολη κατακτηση πρωταθληματος-σ αυτο διαφωνουσα και με την τακτικη Κοκκαλη να...εξαργυρωνει τα μελλοντικα τηλεοπτικα συμβολαια του ολυμπιακου εκ των προτερων για μεταγραφες ΑΝ και πρεπει να αναγνωρισω οτι ειχε τουλαχιστον απο πισω ΠΕΡΑ απο το μπραντ νειμ της ομαδας και δυο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ κερδοφορες εταιρειες -θρυλος ΑΕ και Καραισκακης ΑΕ-...ανοιχτηκε πολυ ο Ντεμης χωρις να εχει και τον ΑΠΟΛΥΤΟ ελεγχο της οικονομικης στηριξης των μετοχων-νομιζω οτι κ ο ιδιος το αναγνωριζει...λαθος τακτικη κατ εμε ...απλα γνωμη μου...
3ο.δεν διαφωνω για το...υπερανω του ισχυρου και προφανως και ο Μαρινακης επρεπε να τιμωρηθει για τις δηλωσεις -επιδειξη μαγκιας-δυναμης κ οτι το...πινγκ-πογκ αναρμοδιοτητας που ανεφερες ειναι τουλαχιστον γελοιο....δεν ειναι τυχαιο παντως οτι και το χαδι για τα επεισοδια στο ντερμπι αλλα και σε αλλα γηπεδα ειναι αποτελεσμα της ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ -απο περσυ που η σουπρολιγκα ψηφισε κανονες /τιμωριες για αναλογα γενοτα-χαλαρης αντιμετωπισης τετοιων επεισοδιων απο ΟΛΕΣ -απο οτι θυμαμαι τις ομαδες που ψηφισαν τοτε...

δεν εχεις γενικα αδικο για τα ...χαλια που περιγραφεις αλλα ειναι αυτο δικαιολογια η καλυτερα δεν θα ειναι ενα καλο μαθημα για τον Μπεο και ενα καλο δεδικασμενο γαι...μελλοντικη χρηση ΑΝ τιμωρηθει ΑΝ οντως προβλεπεται κατι τετοιο και αποδειχθει?απλα εθεσα ενα προβληματισμο τιποτα αλλο...


ΥΓ.οσον αφορα τη...σχεση με το...αρθρο 44 νομιζα οτι θα την...επιανες αν και την ειπα ...Κιντης ...αυτο μονο:wave2:

kalgeorge
25/05/2011, 11:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
μπα μην περιμένεις αντίλογο και διαφωνίες, το ξέρουν και οι ίδιοι ότι έχουν γίνει καραΡΟΜΠΑ και δεν υπάρχουν σοβαρά επιχειρήματα για να στηρίξουν το αντίθετο

μόνο ένας μπορεί να γράψει αρλούμπες αλλά αυτόν δεν τον παίρνει στα σοβαρά κανένας έτσι και αλλιώς, αυτός είναι ο Τσουκαλάς της άεκ δεν μπορείς να μιλήσεις ΣΟΒΑΡΑ μαζί του
μα δεν περιμενω αντιλογο....

γελαω με τα χαλια σας :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

CIRUS
25/05/2011, 11:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
μα δεν περιμενω αντιλογο....

γελαω με τα χαλια σας :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

βρε δεν κοιτάς και τα δικά σας θα ξεκαρδιστείς λέμε:rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
25/05/2011, 11:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
βρε δεν κοιτάς και τα δικά σας θα ξεκαρδιστείς λέμε:rotflmao: :rotflmao:

kala kane enstasi :bawl:

irinia
25/05/2011, 12:12
EIΠΑΜΕ .........................ΦΛΩΡΟΙ ΚΑΙ ΤΟΥΒΛΑ









Μέτρα πόσο καιρό θάναι άκόμα..........ΑΥΤΟΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΕΚ...


Καί συνέχισε νά τρώς τό ΚΑΛΑΜΠΟΚΙ ΣΟΥ...!!





:yuck:

irinia
25/05/2011, 12:28
http://www.gazzetta.gr/article/item/196621-kala-ekane-e-aek

irinia
25/05/2011, 12:40
ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΝΩΜΕΣ...........ΟΙ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΟΜΩΣ ΤΩΝ ΑΕΚΤΣΗΔΩΝ



http://www.gazzetta.gr/article/item/196585-sterixe-summetohe-kai-enstase




Είμαστε μαζί του....
Τό τί έκανε ή διοίκηση δέ μάς νοιάζει...!!
ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ
ΟΥΤΕ ΓΑΥΡΟΙ ΤΟΥ ΚΑΛΑΜΠΟΚΙΟΥ...............ΟΥΤΕ ΠΟΛΥΜΕΤΟΧΙΚΟΙ ΒΑΖΕΛΟΙ...!!




Δέν έχουμε νά ντρεπόμαστε γιά τίποτε...........δέν πανηγυρίσαμε
ούτε κάλπικο κύπελλο ούτε βρώμικο πρωτάθλημα....


Ότι καί νά λέτε ΓΑΥΡΟΒΑΖΕΛΟΙ...............δέ θάμαστε ποτέ ίδιοι...!!


ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ....!!


Κί άν μερικοί ΑΦΕΛΕΙΣ, μάς είπατε ότι οί διοικήσεις όλες είναι ίδιες
έπειδή σάς άρέσει νά βάζετε σό ίδιο καζάνι τίς ΠΟΥΣΤΙΕΣ καί τίς ΑΝΟΜΙΕΣ ΣΑΣ
μέ αύτά πού συμβαίνουν τώρα ,ένα θά σάς πώ...
ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΗΣ ΑΕΚ.....!!

Όχι καλαμπόκι καί φιέστες..........άλλά


ΑΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ......!!!!

άν δέ φύγουν αύτά τά άστέρια...

CIRUS
25/05/2011, 12:55
εγώ το είπα, τσουκαλάς της Αεκ τι να πεις? τίποτα, συνεχισε τις ιστορίες δεν σου δίνει σημασία κανενας έτσι και αλλιως.

sniper
25/05/2011, 13:02
Με συγχωρείτε για τη διακοπή..

Αντιλαμβάνομαι το ζωηρό της συζητήσεως και τα διάφορα πάθη που σας διακατέχουν αλλά δεδομένων των υπολοίπων καταστάσεων ανά την επικράτεια θεωρώ ότι καλά θα ήταν να περιορίσετε την μεταξύ σας κόντρα σε νορμάλ επίπεδα..

Με βία κρατιέμαι και δεν το στέλνω όλο το θρεντ.. μην μου το κάνετε εύκολο..

Και μην αρχίσετε τα μα και μου.. υπάρχουν παμπολες αναφορές για το συγκεκριμένο θρεντ από αναγνώστες και γράφοντες που σε άλλη περίπτωση άλλο θρεντ θα είχε εξαφανιστεί εδώ και καιρό.

Ευχαριστώ.

blackbusa
25/05/2011, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
1o.οταν προτειναν τη...ρυθμιση Κοσκωτα η επισημη ΑΕΚ αρνηθηκε γιατι δεν ΜΠΟΡΟΥΣΕ να αντεξει τις πληρωμες των δοσεων.κ ετσι περασαμε σε ...αλλο επιπεδο.προσωπικα για μενα και τα δυο ειχαν προβλημα αν και τιθεται παντα το ερωτημα οσον αφορα το δημοσιο χρημα να μπουμπουνισει η εταιρεια και να παρουμε τα...@ρχιδια μας η να παρουμε οτι μπορουμε?τ αφηνω σ αυτους που ξερουν περισσοτερα στα δικονομικα και ...οικονομικα...
2ο.σωστα λες δεν βγηκε αποφαση απο το ΚΑΣ αλλα δεν μπορεις να ξερεις την αποφαση...εμενα μου φαινεται περιεργο που ΑΕΚ ΠΑΟ δεν εδωσαν 300000 αφου ειχαν εννομο συμφερον να εκδικαστει η υποθεση αφου ηταν ΤΟΣΟ σιγουροι πια..τεσπα ποτε δεν θα μαθουμε ...προσωπικα δεν χαιρομαι να παιρνω ενα πρωταθλημα ετσι και σιγουρα δεν το...πανηγυριζω...αυτο δεν σημαινει οτι δεν πρεπει να εφαρμοζονται οι κανονες ΑΝ υπαρχει παραβαση και μιλαω για ΟΛΟΥΣ...
αν και σου λεω η...ενσταση μου-λολ-ειναι να...στηριζεται η επιβιωση μιας ομαδας που ΗΔΗ στην ουσια ακομα ξεχρεωνει σε μια αμφιβολη κατακτηση πρωταθληματος-σ αυτο διαφωνουσα και με την τακτικη Κοκκαλη να...εξαργυρωνει τα μελλοντικα τηλεοπτικα συμβολαια του ολυμπιακου εκ των προτερων για μεταγραφες ΑΝ και πρεπει να αναγνωρισω οτι ειχε τουλαχιστον απο πισω ΠΕΡΑ απο το μπραντ νειμ της ομαδας και δυο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ κερδοφορες εταιρειες -θρυλος ΑΕ και Καραισκακης ΑΕ-...ανοιχτηκε πολυ ο Ντεμης χωρις να εχει και τον ΑΠΟΛΥΤΟ ελεγχο της οικονομικης στηριξης των μετοχων-νομιζω οτι κ ο ιδιος το αναγνωριζει...λαθος τακτικη κατ εμε ...απλα γνωμη μου...
3ο.δεν διαφωνω για το...υπερανω του ισχυρου και προφανως και ο Μαρινακης επρεπε να τιμωρηθει για τις δηλωσεις -επιδειξη μαγκιας-δυναμης κ οτι το...πινγκ-πογκ αναρμοδιοτητας που ανεφερες ειναι τουλαχιστον γελοιο....δεν ειναι τυχαιο παντως οτι και το χαδι για τα επεισοδια στο ντερμπι αλλα και σε αλλα γηπεδα ειναι αποτελεσμα της ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ -απο περσυ που η σουπρολιγκα ψηφισε κανονες /τιμωριες για αναλογα γενοτα-χαλαρης αντιμετωπισης τετοιων επεισοδιων απο ΟΛΕΣ -απο οτι θυμαμαι τις ομαδες που ψηφισαν τοτε...

δεν εχεις γενικα αδικο για τα ...χαλια που περιγραφεις αλλα ειναι αυτο δικαιολογια η καλυτερα δεν θα ειναι ενα καλο μαθημα για τον Μπεο και ενα καλο δεδικασμενο γαι...μελλοντικη χρηση ΑΝ τιμωρηθει ΑΝ οντως προβλεπεται κατι τετοιο και αποδειχθει?απλα εθεσα ενα προβληματισμο τιποτα αλλο...


ΥΓ.οσον αφορα τη...σχεση με το...αρθρο 44 νομιζα οτι θα την...επιανες αν και την ειπα ...Κιντης ...αυτο μονο:wave2:

γιατρε μου...:D
1)στην αεκ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ να προτεινουν μια ρυθμιση που δεν υπηρχε...ο νομος υπερ του Ολυμπιακου/Κωσκωτα χρησημοποιηθηκε ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ...μετα απο καιρο μεταφερθηκε απο το σχετικο νομοσχεδιο που αφορουσε αρχαιολογικους χωρους και εγινε αυτουσιος νομος του Βενιζελου για να βοηθηθει καποια ΚΑΕ (Αρης η Παοκ δεν θυμαμαι)...επειδη παντα καποιος τετοιος νομος ειναι χρησιμος τον αφησαν να υπαρχει...η Λαρισσα ευνοηθηκε απο αυτον και ο Πανιωνιος (σορρυ New Panionios)...και εν τελη φτασαμε στο 2004 οπου χρησημοποιηθηκε απο την ΑΕΚ και μετα παπαλα...για την ιστορια οτι πληρωσε ο γαυρος τα ιδια πληρωνει και η αεκ...εννουμε ρυθμηση δοσεων επι του χρωστουμενου κεφαλαιου χωρις κανενα τοκο...προσαυξηση...πανωτοκι...κλπ...του γαυρου εβγαινε μεγαλυτερη δοση λογω του παραπανω ποσου που χρωσταγε ο ολυμπιακος...για να μην ξεχνιομαστε λεμε για λεφτα που ΠΗΡΕ/ΕΚΛΕΨΕ ο Κωσκωτας απο την Τραπεζα Κρητης και τα εβαλε στον Ολυμπιακο για να κανει ομαδα...τα λεφτα τα πληρωσε/επεστρεψε ο Κοκκαλης αλλα τραπεζα Κρητης δεν βλεπω πια να υπαρχει...της ΑΕΚ αφορουσαν χρεη μη πληρωμης ΦΠΑ/ΙΚΑ...οχι παρομοι πραγματα σιγουρα...εις βαρος και των 2 μας...αλλα μια μικρη διαφορα εγω βλεπω οτι υπαρχει...
2)μαλλον δεν με διαβαζεις...το ειχα γραψει και πιο παλια και θα αναφερθω οσο πιο γρηγορα μπορω...δεν ξερω και δεν με νοιαζει για ΠΑΟ...αλλα η ΑΕΚ του Ντεμη εκεινη την εποχη δηλωνε (και εν τελει το εκανε και στην πραξη αφου καταφερε να πεισει και τους μετοχους) οτι οι αγωνες κερδιζονται στους αγωνιστικους χωρους...γιαυτο και δεν εκανε καμμια ενσταση...η διαρκεια υποβολης ενστασης ειναι 48 ωρες απο το τελος του αγωνα...λεμε για αρχες φεβρουαριου νομιζω???τον Μαιο οι υποθεσεις στο CAS τελικα εγιναν 2...η αρχικη ηταν η υποθεση Βαλνερ (απο την πλευρα της Καλαμαριας) και η δευτερη απο την ΕΠΟ για επικυρωση βαθμολογιας του πρωταθληματος...ο χρονος πιεζε γιατι ειχαμε euro2008 και η uefa ειχε δωσει deadline να εχουν τελειωσει ολα τα πρωταθληματα μεχρι καποια ημερομηνια για να δηλωθουν οι ομαδες στον επομενο χρονο Cl kai EL...αφου τεχνιοντως η ΕΠΟ καταφερε να φτασει η υποθεση στο +1 (γενικα καθυστερησεις και ξαναγραφω με αποκορυφωμα την αποστολη ΜΟΝΟ στα ελληνικα τις αποφασης υπερ του ολυμπιακου στο CAS και μας κραζανε...εκει χασαμε αλλες 2 βδομαδες) το κυριο και επειγον ηταν να τελειωσει το πρωταθλημα ωστε να γινουν και τα play off...αφου εγινε η τελικη επικυρωση της βαθμολογιας ολα ειχαν τελειωσει...επαιξε δεν επαιξε σωστα ο ΒΑλνερ...ο ολυμπιακος πρωτος και στους ομιλους του Cl και οι υπολοιποι λιωστε στα play oof...πιο λιανα δεν μπορω να το κανω...η ΑΕΚ και ο ΠΑΟ δεν ειχαν κανενα δικαιωμα να συμμετασχουν στο CAS...πηγαν μονο σαν παρατηρητες να δουνε την ηττα τους live...πιστευω οτι η ΑΕΚ πηγε λογο πιεσης ΠΑΠΠΑ/ΝΟΤΙΑ βλεποντας να χανουν τα λεφτακια τους...
στο δευτερο σκελος...ο Κοκκαλης ΠΟΤΕ δεν ανοιχτηκε με δικα του λεφτα...ΟΤΑΝ ΓΙΑ 13 ΧΡΟΝΙΑ εχει σιγουρο το CL (αλλες δικαια αλλες οχι) αρα και εσοδα κλπ κλπ σιγα το ρισκο που πηρε...το σιγουρο δεν χρειαζετε να στο εξηγησω πως το καταφερνε...εκτος αν ο ΘΕΙΟΣ σου ειναι ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ και δεν ειναι ΣΠΑΘΙ...η θρυλος και το Καραισκακη ειναι 2 εταιριες που υπογονται στον Κοκκαλη οχι στον ολυμπιακο...μην μπερδευεσε...δεν παιρνει λεφτα απο αυτα ο ολυμπιακος...και βεβαια και οι 2 ειναι παρακλαδια της Ιντρακομ...κλπ κλπ...ειναι λεφτα που παντελονιαζει ο Κοκκαλης και ο Λουβαρης...τρανη αποδειξη οταν χτιζοταν το γηπεδο θυμαμαι δηλωσεις του χοχοχο οτι θα ανηκει στον ολυμπιακο και στον λαο του κλπ παπαριες...ο Μαρινακης γνωριζεις τι αγορασε???και σε ποιον ανηκει το γηπεδο...δεν μου ερχετε τωρα το ονομα του αλλου εφοπλιστη που εχει το 25%...ειναι και αλλα πολλα...μονο τα βασικα ανεφερα...
3)γιατρε μου...ειναι παρα πολλα που πρεπει να ξαναεξηγησω και βαριεμε...με 2 λογια η SL ειναι ΥΠΟ την αρμοδιοτητα της ΕΠΟ και καποιες φορες και η ΓΓΑ...μπορει να τους αφησαν να κανουν οτι θελουν αλλα αν προσεξες οταν το κοινο συμφερον το επιβαλλει ειναι αυτοι η 2 που αποφασιζουν...και πιο μεγαλη αποδηξη ο τελικος κυπελλου με τις τιμωριες...αρα αλλα λογια να αγαπιομαστε...

για να τελειωνει το παραμυθακι...οι γαυροι (περισσοτερο) λενε οτι θελουν καθαρο πρωταθλημα...γενικα ολοι το λενε...το θεμα ειναι τι γινετε...οταν καποια στιγμη προσπαθησε να αναλαβει η ΓΓΑ και το κρατος μπας και σωθει το ελληνικο ποδοσφαιρο (λεμε τωρα) η ΕΠΟ εκανε καταγγελια στην Fifa και την Uefa για το αυτοδοιηκουμενο...θυμασε την καταληξη???

καθε χρονο βλεπουμε σε αλλα πρωταθληματα ομαδες να τρωνε ποινες και αφαιρεσεις βαθμων για παραβασεις...σε διαβαιβεωνω οτι δεν γινετε γιατι καποια αλλη ομαδα εκανε ενσταση...απλα εκει εχουν νομους που ειναι πανω απο καθε ομαδα...πιο τρανο παραδειγμα (αν θυμαμαι καλα) στην ελβετια...ομαδα πρωταθλητρια αντι να παιξει CL επεσε στην Β εθνικη λογω χρεων...και εδω σημερα γινετε της πουτανας για πλαστες ενημεροτητες και οι μισες ομαδες κανουν ενσταση και μηνυση στις υπολοιπες...για την υποθεση του Ηρακλη ακουγετε οτι η ΕΠΟ/επιτροπη αδειοδοτησης γνωριζε για τις μαλακιες που εκανε απο τον Ιανουαριο...και αποφασησαν να τον ριξουν αφου εχει τελειωσει το πρωταθλημα...
πριν λιγες εβδομαδες σε εναν γερμανικο αγωνα επεσε στο 87' ενα πλαστικο ποτηρακι μπυρας διπλα στον εποπτη...ΑΜΕΣΑ ΕΙΧΑΜΕ ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΓΩΝΑ...στην Σουδια το ιδιο εγινε χτες στο ημιχρονο περιπου γιατι 1 (ΝΑΙ ΕΝΑΣ)φιλαθλος εκανε ντου...ΠΑΛΙ ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΓΩΝΑ...και εδω παιφτουν γυαλινα μπουκαλια σε κεκλισμενων....καπνογονα σε ποδοσφαιριστες...φωτοβολιδεςστυλο συμαδευουν ανθρωπους...γινετε ντου απο φιλαθλους...ντου απο παραγοντες...πεφτουν καρεκλακια...κολοδαχτυλα...κλπ...κλπ...και ακουμε οτι ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ ΥΠΑΡΧΕΙ...εστω καποιες εχουν πλακα...''πηγα να παρω το χαπι μου''...''το καρεκλακι το πηρε ο αερας''....''εδειχνε το σκορ με τα δαχτυλα''...ωραια και χαβαλε...αλλα μετα???

Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΩΘΕΙ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΜΙΑ ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΑΥΤΕΠΑΓΓΕΛΤΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΝΔΙΑΣΜΟ...ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΝ...Η ΜΑΓΙΚΗ ΛΕΞΗ ΕΙΝΑΙ ''ΑΥΤΕΠΑΓΓΕΛΤΑ''...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ???ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΗΘΙΚΟΙ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΙ ΕΝΔΙΑΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ Η ΟΧΙ...ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕ Ο ΠΑΟΚ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΟΜΙΛΟΥΣ CL ΕΚΑΝΕ ΜΑΛΑΚΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΑΙΧΤΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ...ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΕΝΣΤΑΣΗ...Η UEFA ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΤΟΝ ΤΙΜΩΡΗΣΕ....ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ 1 ΜΕΡΑ...ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ...ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...

blackbusa
25/05/2011, 13:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Με συγχωρείτε για τη διακοπή..

Αντιλαμβάνομαι το ζωηρό της συζητήσεως και τα διάφορα πάθη που σας διακατέχουν αλλά δεδομένων των υπολοίπων καταστάσεων ανά την επικράτεια θεωρώ ότι καλά θα ήταν να περιορίσετε την μεταξύ σας κόντρα σε νορμάλ επίπεδα..

Με βία κρατιέμαι και δεν το στέλνω όλο το θρεντ.. μην μου το κάνετε εύκολο..

Και μην αρχίσετε τα μα και μου.. υπάρχουν παμπολες αναφορές για το συγκεκριμένο θρεντ από αναγνώστες και γράφοντες που σε άλλη περίπτωση άλλο θρεντ θα είχε εξαφανιστεί εδώ και καιρό.

Ευχαριστώ.
Niko οσο και να μην καταλαβαινουμε τι σημαινει να ειμαι πανω απο ενα pc να κανω μοντεριλικη καποιοι μπορουν ισως να το αντιληφθουν...απο την στιγμη που εχεις το καρπουζι και το μαχαιρι κανεις κουμαντο...και το λεω με την καλη εννοια...το θεμα ειναι οτι δεν ειναι σωστο να την πληρωσουν ολοι...οποιος ξεφευγει προειδοποιηση και μετα μπαν...τι φταιμε οι υπολοιποι???:wave2:

irinia
25/05/2011, 13:12
ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΥΒΛΑ...............ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΝΙΑΤΟ



Θά μάς πείς κάτι...??
Έπειδή θίχτηκες τόσο πολύ όταν τό πρωτοδιάβασες.....:rotflmao:
Άντε τό φλώρος τό άντιπαρέρχομαι γιατί μεγάλωσα σέ άλλες έποχές.
Τότε πού τό κωλαράκι σου γιά νά δεί κρέας έκανε αίτηση....στό σφαγείο
τού νομού....!!
ΑΛΛΑ γιά τά τούβλα...??
Δέ θά μάς άπαντήσεις πώς έπανδρώνονται τά άνώτατα ίδρύματα μέ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥ 2, 3 καί 4 άριστεύσαντες στίς Πανελλήνιες...?:rotflmao:





κο.....κο......κο...


κο.....κο.....κο......



Άσχολείσου μέ κάτι άλλο,άσε με μένα.
Δέ γράφω γιά σένα...:rotflmao:

sniper
25/05/2011, 13:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
Niko οσο και να μην καταλαβαινουμε τι σημαινει να ειμαι πανω απο ενα pc να κανω μοντεριλικη καποιοι μπορουν ισως να το αντιληφθουν...απο την στιγμη που εχεις το καρπουζι και το μαχαιρι κανεις κουμαντο...και το λεω με την καλη εννοια...το θεμα ειναι οτι δεν ειναι σωστο να την πληρωσουν ολοι...οποιος ξεφευγει προειδοποιηση και μετα μπαν...τι φταιμε οι υπολοιποι???:wave2:

Πάνο μου, εδώ είναι ένα Site για μηχανές... σαφώς όμως και δεν αναφερόμαστε μονο σε μηχανές.. αλλά το συγκεκριμένο θρεντ είναι το μεγαλύτερο ΜΑΚΡΑΝ απ΄όλα.. νομίζεις ότι θα έπρεπε κάποιος ή κάποιοι μοντ να τρώνε 2-3 ωρες την ημέρα να ελέγχουν τι γίνεται εδώ μέσα;

Αν δεν μπορείται μεταξύ σας να κρατήσετε το επίπεδο... τι να πω..

sniper
25/05/2011, 13:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΥΒΛΑ...............ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΝΙΑΤΟ



Θά μάς πείς κάτι...??
Έπειδή θίχτηκες τόσο πολύ όταν τό πρωτοδιάβασες.....:rotflmao:
Άντε τό φλώρος τό άντιπαρέρχομαι γιατί μεγάλωσα σέ άλλες έποχές.
Τότε πού τό κωλαράκι σου γιά νά δεί κρέας έκανε αίτηση....στό σφαγείο
τού νομού....!!
ΑΛΛΑ γιά τά τούβλα...??
Δέ θά μάς άπαντήσεις πώς έπανδρώνονται τά άνώτατα ίδρύματα μέ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥ 2, 3 καί 4 άριστεύσαντες στίς Πανελλήνιες...?:rotflmao:





κο.....κο......κο...


κο.....κο.....κο......



Άσχολείσου μέ κάτι άλλο,άσε με μένα.
Δέ γράφω γιά σένα...:rotflmao:

Τέρενς;

Την επομενη ΒΑΝ. σορρυ

blackbusa
25/05/2011, 13:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάνο μου, εδώ είναι ένα Site για μηχανές... σαφώς όμως και δεν αναφερόμαστε μονο σε μηχανές.. αλλά το συγκεκριμένο θρεντ είναι το μεγαλύτερο ΜΑΚΡΑΝ απ΄όλα.. νομίζεις ότι θα έπρεπε κάποιος ή κάποιοι μοντ να τρώνε 2-3 ωρες την ημέρα να ελέγχουν τι γίνεται εδώ μέσα;

Αν δεν μπορείται μεταξύ σας να κρατήσετε το επίπεδο... τι να πω..

και βεβαια ειναι ενα site για μηχανες...και δεν θα μπω στο τρυπακι οτι διαβαζουμε αλλα και αλλα...και συμφωνω 1000% οτι καποιος ΔΕΝ πρεπει να ασχολητε μονο με αυτο το θρεντ...για το επιπεδο δυστηχως δεν μπορει καποιος να κανει κατι...ειχα δηλωσει και πιο παλια οτι θα προσπαθησουμε να το περιφρουρισουμε μονοι μας αλλα δεν ειναι και ευκολο οπως καταλαβαινεις...το πιο σωστο ειναι αυτο που προτινα...ξεφευγει καποιος???κιτρινη καρτα και μετα αποδυτηρια...για να ειμαστε και στο θεμα...:D

εντιτ...τωρα ειδα την κιτρινη...:beer:

CIRUS
25/05/2011, 13:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από Terens
ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΥΒΛΑ...............ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΝΙΑΤΟ



Θά μάς πείς κάτι...??
Έπειδή θίχτηκες τόσο πολύ όταν τό πρωτοδιάβασες.....:rotflmao:
Άντε τό φλώρος τό άντιπαρέρχομαι γιατί μεγάλωσα σέ άλλες έποχές.
Τότε πού τό κωλαράκι σου γιά νά δεί κρέας έκανε αίτηση....στό σφαγείο
τού νομού....!!
ΑΛΛΑ γιά τά τούβλα...??
Δέ θά μάς άπαντήσεις πώς έπανδρώνονται τά άνώτατα ίδρύματα μέ
ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΟΥ 2, 3 καί 4 άριστεύσαντες στίς Πανελλήνιες...?:rotflmao:





κο.....κο......κο...


κο.....κο.....κο......



Άσχολείσου μέ κάτι άλλο,άσε με μένα.
Δέ γράφω γιά σένα...:rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper



Με συγχωρείτε για τη διακοπή..

Αντιλαμβάνομαι το ζωηρό της συζητήσεως και τα διάφορα πάθη που σας διακατέχουν αλλά δεδομένων των υπολοίπων καταστάσεων ανά την επικράτεια θεωρώ ότι καλά θα ήταν να περιορίσετε την μεταξύ σας κόντρα σε νορμάλ επίπεδα..

Με βία κρατιέμαι και δεν το στέλνω όλο το θρεντ.. μην μου το κάνετε εύκολο..

Και μην αρχίσετε τα μα και μου.. υπάρχουν παμπολες αναφορές για το συγκεκριμένο θρεντ από αναγνώστες και γράφοντες που σε άλλη περίπτωση άλλο θρεντ θα είχε εξαφανιστεί εδώ και καιρό.

Ευχαριστώ.

κότα είναι αυτός που κρύβεται πίσω από ένα πληκτρολόγιο και λέει αρλούμπες


δεν θα σε βρίσω όπως με βρίζεις εσύ χωρίς να με ξέρεις όχι γιατί δεν θέλω, έτσι και αλλιώς είναι εύκολο από το πληκτρολόγιο, απλά γιατί δεν θέλω να κλείσει όλο το thread για χάρη σου.

έτσι και αλλιώς ή από πέσιμο θα πας ή από ...........

νομίζεις ότι με νοιάζει η γνώμη σου????? με νοιάζει η γνώμη μόνο αυτών που έχουν iq πάνω από αυτό ενός Τσουκαλά. Εντάξει σε λυπάμαι αλλά μεχρι εκεί, δεν θα κάτσω να σκάσω που έχεις αναπηρία στο μυαλό, τόσα χρόνια έζησες με αυτό, είσαι άξιος.

Δεν σέβεσαι εμένα οκ, σεβάσου τους υπόλοιπους και διάβασε τι λέει ο sniper στο παραθέτω

blackbusa
25/05/2011, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakis1098
δεν ειναι οτι δεν εχεις δικαιο ρε Busa αλλα
και τοτε αν θυμασε αλλα και τωρα το θεμα ειναι να τηρουντε οι νομοι
κι εγω δεν ειμαι υπερηφανος με τις ενστασεις
αλλα
δεν μπορεις να περιμενεις fair play απο καποιον που ειναι πεσμενος
και ναι να ειμαι υπερανω αλλα οταν θα ειμαι καβαλα στο αλογο
και πολλα χρονια τωρα καποιοι δεν μ αφηνουν να ειμαι
ως ποτε δηλαδη θα ειμαστε στη φαπα και πως μπορει να αλλαξει αυτο?

παω ρε φιλε πανω απο 25 χρονια γηπεδο,δεν θελω να μου το κοψουν τα λαμογια
ελπιζω να καταλαβαινεις το πνευμα.

ο νομος παραμενει νομος...σωστος η αδικος...το ηθικο ειναι απο πια πλευρα εισαι....το θεμα ειναι να τηρουνται οι νομοι???αρα δεν τον νοιαζουν τα λεφτα του CL???περιμενω αυριο η ακομα καλυτερα μετα το θετικο αποτελεσμα με βαζελο σημερα το βραδυ (1-Χ) να βγει και να πει...''κυριοι...μας νοιαζει το ηθικο και οι νομοι και οχι τα λεφτα του CL...παραχωρουμε την θεση μας στον αμεσως επομενο...βασει τον βαθμων που πηραμε στο γηπεδο αυτη η θεση δεν μας ανηκει...αλλα επρεπε με καποιον τροπο να σταματησουμε τον κυριο Μεπο απο μπλα μπλα μπλα''

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ...διαφωνεις???

υ.γ. στο προηγουμενο ποστ δεν σου απαντησα...απλα σου λεω οτι ειμαι 38 χρωνων...αρα καταλαβαινεις αν εζησα τις εποχες που ανεφερες...:winka:

sniper
25/05/2011, 13:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
κότα είναι αυτός που κρύβεται πίσω από ένα πληκτρολόγιο και λέει αρλούμπες


δεν θα σε βρίσω όπως με βρίζεις εσύ χωρίς να με ξέρεις όχι γιατί δεν θέλω, έτσι και αλλιώς είναι εύκολο από το πληκτρολόγιο, απλά γιατί δεν θέλω να κλείσει όλο το thread για χάρη σου.

έτσι και αλλιώς ή από πέσιμο θα πας ή από ...........

νομίζεις ότι με νοιάζει η γνώμη σου????? με νοιάζει η γνώμη μόνο αυτών που έχουν iq πάνω από αυτό ενός Τσουκαλά. Εντάξει σε λυπάμαι αλλά μεχρι εκεί, δεν θα κάτσω να σκάσω που έχεις αναπηρία στο μυαλό, τόσα χρόνια έζησες με αυτό, είσαι άξιος.

Cirus κι εσύ μία κίτρινη... και πας για κόκκινη αν το συνεχίσετε..

Προσωπικές διαμάχες στα δικαστήρια Όχι εδώ.

blackbusa
25/05/2011, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Cirus κι εσύ μία κίτρινη... και πας για κόκκινη αν το συνεχίσετε..

Προσωπικές διαμάχες στα δικαστήρια Όχι εδώ.

:blush: :blush: :blush:





























αυτος ειναι γαυρος...δεν τον φοβαμε...σιγα μην παρει δευτερη κιτρινη...τοσα χρονια δεν επαιρναν....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CIRUS
25/05/2011, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Cirus κι εσύ μία κίτρινη... και πας για κόκκινη αν το συνεχίσετε..

Προσωπικές διαμάχες στα δικαστήρια Όχι εδώ.

εχεις δίκιο αλλά δεν το ξεκίνησα εγώ και δεν τον έβρισα όπως εκείνος εμένα. Αν κρίνεις ότι πρέπει να πάω για banακι δεν θα πω τίποτα απλά μην στείλεις το thread:wave2:

CIRUS
25/05/2011, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:blush: :blush: :blush:







αυτος ειναι γαυρος...δεν τον φοβαμε...σιγα μην παρει δευτερη κιτρινη...τοσα χρονια δεν επαιρναν....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sniper
25/05/2011, 13:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
εχεις δίκιο αλλά δεν το ξεκίνησα εγώ και δεν τον έβρισα όπως εκείνος εμένα. Αν κρίνεις ότι πρέπει να πάω για banακι δεν θα πω τίποτα απλά μην στείλεις το thread:wave2:

Δεν με νοιάζει ρε φίλε.. δεν είμαι κηδεμόνας κανενός εδώ μέσα.

ΤΕΛΟΣ.

kalgeorge
25/05/2011, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:blush: :blush: :blush:

αυτος ειναι γαυρος...δεν τον φοβαμε...σιγα μην παρει δευτερη κιτρινη...τοσα χρονια δεν επαιρναν....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

mlk :bawl: :bawl: :bawl:




koita, an pareis kokkini billy kane enstasi...
kai meta tha kanei o panagiotis....kai meta pali esy...kai meta......ee...:uplate: ...me berdepsate

doctor x
25/05/2011, 13:42
Πανο δεν διαφωνώ ...ο ΜΌΝΟΣ ρόλος του κράτους θα έπρεπε να είναι στο κομμάτι που το αφορά κυρίως δηλαδή τα φορολογικά κλπ
Κ αφού οι ΠΑΕ δεν θα χουν την...πολιτική προστασία -χάρισμα ας φτιάξουν όντως ανεξάρτητη αρχή να προστατεύουν το προϊόν τους...
ΥΓ.για το ιστορικό του θέματος νομίζω άλλη ήταν η ...ρύθμιση Κοσκωτά κ άλλος ο νόμος Βενιζέλου για μπασκετικο βορά που εκμεταλευτηκε εκείνη την εποχή ο Πανιώνιος...
Για το Σωκράτη εννοούσα απλά ότι είχε πίσω του και κανά δυο υγιείς επιχειρήσεις που είχαν σχέση με τον Ολυμπιακο-είναι γνωστό ότι ανήκαν σ αυτόν -
Αλλα μην ξεχνάς ότι κ αυτές χωρίς τον Ολυμπιακο δεν αξίζουν μια Γι αυτο κ πανε πακέτο κ στην πώληση

blackbusa
25/05/2011, 13:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
...me berdepsate

νταξ...σιγα τα ωα...εσυ μπορεις να τα καταγραψεις ολα τα δικα μας σε DVD...ωστε και να μπερδευτεις να το ξαναδεις...και να το ξαναδεις...και να το ξαναδεις...
:bigcry: :bawl: :bigcry: :bawl: :bigcry: :bawl: :bigcry: :bawl:

kalgeorge
25/05/2011, 13:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
νταξ...σιγα τα ωα...εσυ μπορεις να τα καταγραψεις ολα τα δικα μας σε DVD...ωστε και να μπερδευτεις να το ξαναδεις...και να το ξαναδεις...και να το ξαναδεις...
:bigcry: :bawl: :bigcry: :bawl: :bigcry: :bawl: :bigcry: :bawl:


ενσταση δεν θα κανω φιλε ρομπαλίδη .....:lol:

να σου πω....στο βολλευ κανατε????

χμ...μπασκετ κανατε....
ποδοσφαιρο κανατε....

βολλευ??? χαντμπολ??? ε καντε ρε και εκει, κριμα ειναι....εξαλλου ειστε ιδεα :lol: :lol: :lol:

οδηγας ροΜπούσα?
:bawl: :bawl:

doctor x
25/05/2011, 13:48
Ο καθένας όπως έχει μάθει
Ο cirus ΔΕΝ πρόκειται να πάρει κόκκινη
Ο Τwrens θα κάνει ένσταση
Και ο kal συλλαλητήριο να φύγει ο Τζιγκερ και ο....sniper lol

blackbusa
25/05/2011, 13:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
Πανο δεν διαφωνώ ...ο ΜΌΝΟΣ ρόλος του κράτους θα έπρεπε να είναι στο κομμάτι που το αφορά κυρίως δηλαδή τα φορολογικά κλπ
Κ αφού οι ΠΑΕ δεν θα χουν την...πολιτική προστασία -χάρισμα ας φτιάξουν όντως ανεξάρτητη αρχή να προστατεύουν το προϊόν τους...
ΥΓ.για το ιστορικό του θέματος νομίζω άλλη ήταν η ...ρύθμιση Κοσκωτά κ άλλος ο νόμος Βενιζέλου για μπασκετικο βορά που εκμεταλευτηκε εκείνη την εποχή ο Πανιώνιος...
Για το Σωκράτη εννοούσα απλά ότι είχε πίσω του και κανά δυο υγιείς επιχειρήσεις που είχαν σχέση με τον Ολυμπιακο-είναι γνωστό ότι ανήκαν σ αυτόν -
Αλλα μην ξεχνάς ότι κ αυτές χωρίς τον Ολυμπιακο δεν αξίζουν μια Γι αυτο κ πανε πακέτο κ στην πώληση

γιατρε μου....εμεις συμφωνουμε επειδη δεν εχουμε κανενα οικονομικο οφελος...οι ΠΑΕ δεν θα φτιαξουν ΠΟΤΕ (με τα σημερινα δεδομενα) το προιον τους...γιατι???ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΙΟΛΛΑΣ...:winka:

υ.γ. για το ιστορικο καποια στιγμη θα σου παραθεσω λινκς η θα σε πω απο κοντα πινοντας καμμια μπυριτσα...
οι 2 υγιεις επιχηρησεις εκμεταλλευονται το ονομα του ολυμπιακου για κερδος του κοκκαλη/λουβαρη...κανενα οφελος δεν εχει ο ολυμπιακος σαν ΠΑΕ...μεχρι και ενοικιο πληρωνει στον Κοκκαλη για την χρηση του γηπεδου...πακετο στην πωληση δεν πηγαν γιατι...α) τα γυρω μαγαζια ανηκουν στον Κοκκαλη/Λουβαρη και πληρωνουν το ενοικιο σε αυτον....ο Μαρινακης αγορασε μονο την ΠΑΕ (εσοδα...εξοδα...κλπ)...ο Λαυρεντιαδης (θυμηθηκα το ονομα) εχει αγορασει το 25% της χρησης του γηπεδου (οχι τα μαγαζια) απο τον Κοκκαλη και οχι απο την ΠΑΕ ολυμπιακος...:winka:

:beer: :beer: :beer:

sniper
25/05/2011, 13:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από doctor x
....
Και ο kal συλλαλητήριο να φύγει ο Τζιγκερ και ο....sniper lol

Μα φεύγει... :a15:

STOYBI
25/05/2011, 14:00
Αχ..... Αχ........ :sad:


Να μη δακρύζεις σαν θωρείς
την προσφυγιά πεσμένη
το ματς να παρει στα χαρτιά
ελπίζει και προσμένει
Τον κόσμο μην τον συζητάς
άσε που είναι γάβροι
την αεκάρα να κοιτάς
την προσφυγιά τη μαύρη.

:sad: :sad: :sad: :sad:

CIRUS
25/05/2011, 14:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν με νοιάζει ρε φίλε.. δεν είμαι κηδεμόνας κανενός εδώ μέσα.

ΤΕΛΟΣ.

το ξερω ρε φιλε απλα το λέω. έγινες κατανοητός

el_hymador
25/05/2011, 14:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
:blush: :blush: :blush:

αυτος ειναι γαυρος...δεν τον φοβαμε...σιγα μην παρει δευτερη κιτρινη...τοσα χρονια δεν επαιρναν....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


τι μλκς!!! :lol: :lol: :lol: :bawl: :lol: :lol: :bigcry:

irinia
25/05/2011, 14:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Τέρενς;

Την επομενη ΒΑΝ. σορρυ




ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ...........ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΝΟΗΣΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ



Ούτε τή δεύτερη πού σέ προσωπικό ξανά έπίπεδο μέ πρόσβαλε μέ τό Τσουκαλά κ.λ.π....
Σημασία έχει τό ότι δέν έχει νά άπαντήσει σέ μιά έρώτηση ΟΧΙ έπί προσωπικού
όπως θεώρησε ό κύριος άλλά παλιά έρώτηση έπί τής όποίας όργίστηκε
όταν έγώ άναφερόμενος στή γεννιά του αύτός θεώρησε προσωπική μομφή
τήν άναφορά μου γιά φλώρους καί τούβλα..!!
Καί άν μέν τό φλώροι θεωρείται σήμερα παρότι τό πιστεύω καί γιά τόν ίδιο μου τό γιό
πού είναι στά 21,ΠΡΟΣΒΛΗΤΙΚΟ ......
τό δέ ΤΟΥΒΛΑ είναι ένα άναμφισβήτητο γεγονός μιά καί ζώ στό χώρο τής
έκπαίδευσης 31 χρόνια...!!
Έχω άποψη έπί τού θέματος..........δέν άναφερόμουν προσωπικά παρότι
άκουσα πολλά κοσμητικά έπίθετα άπό τόν κύριο..........
Έπίσης άπότόν ΚΑΛ ΤΖΩΡΤΖ σέ προηγούμενες ήμέρες ,
οπου δέν άπάντησα κάν,
καί άπό τόν ΣΦΑΙΡΟ μέ τόν όποίο άνταλλάξαμε Γαλλικά αύτός ,είρωνικά σχόλια έγώ....!!
Καί στό τέλος παρότι ΠΑΟΚΙ κατάλαβε ότι τόν πειράζω.
Μπές λοιπόν στόν κόπο καί πάρτα μέ χρονική σειρά καί διάβασε ποιός λέει ότι
γράφει άρλούμπες ό Τσουκαλάς....
Ή δική μου άναφορά είχε νά κάνει μέ γαύρους καί βάζελους.
Άν καί αύτό άπαγορεύεται νά τό κόψω είμαι πρόθυμος.
Ούτε φυσικά καί τό κο....κο...
σημαίνει κάτι ίδιαίτερο.
Άπλά μιά πρόκληση είναι γιά νά άπαντήσει κάποιος.
Στήν προηγούμενη διένεξη μέ τόν έν λόγω κύριο γράφηκε άπό αύτόν ότι κρύβομαι
πίσω άπό ένα πληκτρολόγιο καί άν μέ είχε μπροστά του ίσως μέ χτύπαγε.
Έννοείται ότι τό άγνόησα πλήρως αύτό....
Άν άνατρέξεις πίσω θά τό βρείς....
ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΣΑΣ ΧΑΛΑΩ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΙΩΞΤΕ ΜΕ.......

ΕΦ'ΟΣΟΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ
ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙΣ
ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.........
ΜΗ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗΝ...



Τελικά ή κόττα έκανε τό αύγό ή τό αύγό τήν κόττα..??

:wave2:

Cpt. Haddock
25/05/2011, 14:51
Εγώ θα έλεγα να ηρεμήσετε όλοι σας, ειναι και περιεργη η μερα σήμερα και τη φοβάμαι λιγο...

Αν μη τι άλλο, στην κατάσταση που βρισκόμαστε ειναι ανούσιο να χαλάμε τις καρδιές μας για κατι εκατομμυριούχους που διαχειρίζονται χρεωκοπημένες ΑΕ, βουτηγμένες στην παρατυπία και στο παρασκήνιο.

Ας κανουμε την πλάκα μας, αλλα όχι και να το παίρνουμε στα σοβαρα.

Προσοχη στο πώς γραφουμε μεταξυ μας, ωστε να υπάρχει και αυτο το θρεντ, να γραφουμε τις παπαριες μας και να ξεφευγουμε λιγο απο το ζοφερό κλιμα που υπάρχει.

:wave2:

CIRUS
25/05/2011, 15:00
Οχί ρε φίλε τι σφύριξε αφού δεν ήταν πέναλτι

πεναλτι (http://www.youtube.com/watch?v=IMmn4u5OlUs)

το χρώμα από τις φανέλες τυχαίο????


δεν νομίζω :lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

kalgeorge
25/05/2011, 15:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
Οχί ρε φίλε τι σφύριξε αφού δεν ήταν πέναλτι

πεναλτι (http://www.youtube.com/watch?v=IMmn4u5OlUs)

το χρώμα από τις φανέλες τυχαίο????


δεν νομίζω :lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:


BILY den vlepw to video , den borw , alla an den sou aresei to xrwma tis fanelas.....kane enstasi re :bawl:

pw pw lypamai ton pano etsi kai ton petuxeis pouthena xaxaxaaxxaxaxaax

oso gia ton allon, den thumamai na asxolithika mazi tou.....edw kai arketo kairo....alla anyway, who gives a.....

blackbusa
25/05/2011, 15:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
Οχί ρε φίλε τι σφύριξε αφού δεν ήταν πέναλτι

πεναλτι (http://www.youtube.com/watch?v=IMmn4u5OlUs)

το χρώμα από τις φανέλες τυχαίο????


δεν νομίζω :lol: :lol: :lol: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ψιτ...βασει κανονισμου...πριν τον αρχισουν οι αλλοι σε ''Ze Elias'' εχει την μπαλλα σφηνωμενη στα ποδια του...απαγορευετε...:wave2:

blackbusa
25/05/2011, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock


Αν μη τι άλλο, στην κατάσταση που βρισκόμαστε ειναι ανούσιο να χαλάμε τις καρδιές μας για κατι εκατομμυριούχους που διαχειρίζονται χρεωκοπημένες ΑΕ, βουτηγμένες στην παρατυπία και στο παρασκήνιο.



:wave2:

ποτε γραψαμε ρε για τους κουφαλες τραπεζιτες???:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

CIRUS
25/05/2011, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
BILY den vlepw to video , den borw , alla an den sou aresei to xrwma tis fanelas.....kane enstasi re :bawl:

pw pw lypamai ton pano etsi kai ton petuxeis pouthena xaxaxaaxxaxaxaax

oso gia ton allon, den thumamai na asxolithika mazi tou.....edw kai arketo kairo....alla anyway, who gives a.....

ωρε πανέξυπνε φίλε μου αφού δεν μπορείς να δεις το βίντεο τι μιλας, δες το πρώτα και μετά πες


καλά μλκ αυτός δεν θα τα ακούσει τόσο, γιατί έχει κάκαλα και βγήκε και είπε από μόνος του ότι είναι ρόμπες αλλά όλοι οι υπόλοιποι αεκζήδες που ξέρω έχουν φαει τεράστια ξενέρα και μου λένε κάτι αρλούμπες δικαιολογίες που ούτε εκείνοι πιστεύουν κατηγορώντας την διοίκηση τους κτλ. και όταν τους θυμίζω ότι λέγανε ότι αυτοί δεν θα κάνανε ποτέ κάτι τέτοιο κτλ σκύβουν το κεφάλι και δεν λένε κουβέντα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

blackbusa
25/05/2011, 15:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge


pw pw lypamai ton pano etsi kai ton petuxeis pouthena xaxaxaaxxaxaxaax



τον Πανο δεν θα τον πειραξει καθολου...γιατι οσο υπαρχει αυτη οι διοικηση δεν θα τους επικροτω με τα λεφτα μου αγοραζοντας διαρκειας...αρα μπορει να λεει οτι θελει...και βεβεια εννοητε οχι μονο αυτη την χρονια αλλα οσο θα κανουν κουμαντο...

:wave2:

CIRUS
25/05/2011, 15:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ψιτ...βασει κανονισμου...πριν τον αρχισουν οι αλλοι σε ''Ze Elias'' εχει την μπαλλα σφηνωμενη στα ποδια του...απαγορευετε...:wave2:

μλκ τα κλωτσίδια που έφαγε τα είδες:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: τι μου λες για μπάλες σφηνωμένες, αφού είχε σφυρίξει νομίζω από την πρώτη κλωτσια που ανατράπηκε

kalgeorge
25/05/2011, 15:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τον Πανο δεν θα τον πειραξει καθολου...γιατι οσο υπαρχει αυτη οι διοικηση δεν θα τους επικροτω με τα λεφτα μου αγοραζοντας διαρκειας...αρα μπορει να λεει οτι θελει...και βεβεια εννοητε οχι μονο αυτη την χρονια αλλα οσο θα κανουν κουμαντο...

:wave2:


entaxei kai o vasilis otan eixe faei 4 eixe vgei kai ot paradextike.....alla tote epairne akoma diarkias,,,,,ara borouses na ton koroideueis?
:bawl:


vevaia autos edine 600 euro giana vlepei...gauros-macabi...kai tipota allo
:bawl: :bawl:

blackbusa
25/05/2011, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
μλκ τα κλωτσίδια που έφαγε τα είδες:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: τι μου λες για μπάλες σφηνωμένες, αφού είχε σφυρίξει νομίζω από την πρώτη κλωτσια που ανατράπηκε

καλα ρε...βαζεις βιντεο χωρις να το δεις καλα???βουταει...κραταει την μπαλλα και με τα 2 ποδια (απαγορευτε)....τρωει για 3-4 δευτερολεπτα οσες κλωτσιες προλαβαινουν να ριξουν οι αλλοι...ακουγετε σφυριγμα...νομιζεις λαθος...:D

CIRUS
25/05/2011, 15:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
entaxei kai o vasilis otan eixe faei 4 eixe vgei kai ot paradextike.....alla tote epairne akoma diarkias,,,,,ara borouses na ton koroideueis?
:bawl:


vevaia autos edine 600 euro giana vlepei...gauros-macabi...kai tipota allo
:bawl: :bawl:

πέσανε οι τιμές 460 έδωσα φέτος παπαράκο

kalgeorge
25/05/2011, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
τον Πανο δεν θα τον πειραξει καθολου:



ωωωωωωωωωωωωω.......
:eyepop: :eyepop: :a19: :a23: :a23: :a23: :a017: :a017: :a53: :a53: :a53:

τι θα κανεις? θα βαλεις τους δικου σου να τον δείρουν?
θα του την στησουμε?
θα ξηγηθουν αλλοι?

αστον ρε.....αρκετη παντόφλα τρωει

:bawl: :bawl:

sakis1098
25/05/2011, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
ο νομος παραμενει νομος...σωστος η αδικος...το ηθικο ειναι απο πια πλευρα εισαι....το θεμα ειναι να τηρουνται οι νομοι???αρα δεν τον νοιαζουν τα λεφτα του CL???περιμενω αυριο η ακομα καλυτερα μετα το θετικο αποτελεσμα με βαζελο σημερα το βραδυ (1-Χ) να βγει και να πει...''κυριοι...μας νοιαζει το ηθικο και οι νομοι και οχι τα λεφτα του CL...παραχωρουμε την θεση μας στον αμεσως επομενο...βασει τον βαθμων που πηραμε στο γηπεδο αυτη η θεση δεν μας ανηκει...αλλα επρεπε με καποιον τροπο να σταματησουμε τον κυριο Μεπο απο μπλα μπλα μπλα''

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΗΘΙΚΟ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ...διαφωνεις???

υ.γ. στο προηγουμενο ποστ δεν σου απαντησα...απλα σου λεω οτι ειμαι 38 χρωνων...αρα καταλαβαινεις αν εζησα τις εποχες που ανεφερες...:winka:






επειδη μολις σχολασα και ειμαι κοματια και νυσταζω

για το θεμα CL ενα εχω να πω
ολοι με τα ξενα χρηματα ειναι πολυ large
μολις γνωρισω εναν (μονο εναν) που θα παει
souper market ψωνισει 50 ευρω και 10 λεπτα
κι αφησει 50 μονο
λεγοντας: ενταξει μωρε σιγα δεν πειραζει

τοτε φιλε θα αναθεωρησω


υ.γ το οτι ειμαστε "κοντα" στην ηλικια δεν σημαινει οτι εχουμε
και τα ιδια βιωματα :beer: :beer: :beer:

kalgeorge
25/05/2011, 15:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
πέσανε οι τιμές 460 έδωσα φέτος παπαράκο



ε οχι ρε μλκ :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

sniper
25/05/2011, 15:29
μια που σημερα το παρακολουθώ λιγάκι...

Καλά ρε μλκς.. πότε δουλεύετε; :confused:

CIRUS
25/05/2011, 15:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
καλα ρε...βαζεις βιντεο χωρις να το δεις καλα???βουταει...κραταει την μπαλλα και με τα 2 ποδια (απαγορευτε)....τρωει για 3-4 δευτερολεπτα οσες κλωτσιες προλαβαινουν να ριξουν οι αλλοι...ακουγετε σφυριγμα...νομιζεις λαθος...:D

τεσπα εγώ το έβαλα για γέλιο όχι για να μου αναλύσεις τη φάση σαν καθηγητής διαιτησίας:beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao:

kalgeorge
25/05/2011, 15:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
μια που σημερα το παρακολουθώ λιγάκι...

Καλά ρε μλκς.. πότε δουλεύετε; :confused:


ολες τις υπολοιπες ωρες.....δεν βλεπεις που ειναι απανωτά τα ποσταρίσματα????

τωρα αραξαμε λιγο

CIRUS
25/05/2011, 15:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
μια που σημερα το παρακολουθώ λιγάκι...

Καλά ρε μλκς.. πότε δουλεύετε; :confused:

φίλε μην γρουσουζεύεις, άντε μία μέρα έχει αναδουλειά και μπορώ και χαζεύω στο internet άνετος, μην το μελετάς και στραβώσει:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

CIRUS
25/05/2011, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
ε οχι ρε μλκ :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

ρε αι σιχτιρ :lol: :lol: :lol:

blackbusa
25/05/2011, 15:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalgeorge
entaxei kai o vasilis otan eixe faei 4 eixe vgei kai ot paradextike.....alla tote epairne akoma diarkias,,,,,ara borouses na ton koroideueis?
:bawl:


vevaia autos edine 600 euro giana vlepei...gauros-macabi...kai tipota allo
:bawl: :bawl:

εκει ειναι η διαφορα μας...αυτο που εκανε η δοικηση για εμενα ειναι απαραδεκτο...και ισως κατι παραπανω...βεβαια αυτη κανει κουμαντο και αποφασιζει οτι γουσταρει...εγω σαν φιλαθλος μπορω να συμφωνησω η οχι με αυτην την κινηση...ο μονος τροπος???δεν ξαναπαταω γηπεδο...το να λεω ναι κριμα αδικο κλπ και μετα να πανυγηριζω στο γηπεδο ακυρωνει τα λεγομενα μου...ξαναειπα...οσπου να φυγουν αυτοι που με εκαναν ρεζιλι ΟΥΣΤ ΕΓΩ...η ΑΕΚ μπορει να πρεσβευει κατι για τον καθενα...αλλα την πραξεις της κανουν οι ανθρωποι...

:wave2:

sakis1098
25/05/2011, 15:37
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα........

Ως Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ δηλώνουμε κατηγορηματικά ότι στο εξής δεν θα δεχθούμε κανένα απολύτως απαράδεκτο και συκοφαντικό ισχυρισμό από οποιονδήποτε και αν προέρχεται και επιφυλασσόμαστε για την άσκηση παντός νομίμου δικαιώματός μας ενώπιον παντός αρμοδίου δικαστηρίου και αρχής και για την αποκατάσταση κάθε ζημίας που τυχόν θα υποστούμε από τη συμπεριφορά αυτή».

sport-fm.gr απο τη διενεξη ΟΦΗ-Ολυμπιακου Βολου


και η ΑΕΚ δηλαδη ειναι ντροπη που εκανε ενσταση δηλαδη ετσι???????






μαλιστα

blackbusa
25/05/2011, 15:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakis1098
επειδη μολις σχολασα και ειμαι κοματια και νυσταζω

για το θεμα CL ενα εχω να πω
ολοι με τα ξενα χρηματα ειναι πολυ large
μολις γνωρισω εναν (μονο εναν) που θα παει
souper market ψωνισει 50 ευρω και 10 λεπτα
κι αφησει 50 μονο
λεγοντας: ενταξει μωρε σιγα δεν πειραζει

τοτε φιλε θα αναθεωρησω


υ.γ το οτι ειμαστε "κοντα" στην ηλικια δεν σημαινει οτι εχουμε
και τα ιδια βιωματα :beer: :beer: :beer:

μου λες δηλαδη εκτος απο ξευτιλες ειναι και κοτες???γιατι εγω στην ανακοινωση διαβασα μοναχα για ηθικο θεμα και οχι αγωνιστικο...οτι μαλακια και να εκανε ο Μπεος δεν εχει καμμια σχεση με το αγωνιστικο κομματι...εκει εχασες δικαια και σωστοτατα...αρα πρεπει να αρνηθεις αυτους τους 3 βαθμους...απο την στιγμη που νομικα δεν γινετε...το κανεις μονος σου ΗΘΙΚΟΤΑΤΑ παραχωροντας την θεση σου στον αμεσως επομενο βαθμολογικα...
φανταζομαι οταν πας εξω για ποτοκαφεδακι μιλας για την γωστη γαλλικη πολη πουρμπουαρ ε???:lol: :lol: :lol:

υ.γ. οντως...τοτε στην σκεπαστη μυριζε κανα ''μπριτζολακι'' που και που...αλλα πιο πολυ ιδρωτιλα γιατι ειμασταν σαν σαρδελες...που να δεις το γινοταν στα γκολ...οι επανω βρισκοντουσαν στους κατω...οι κατω στους πλαγιους...οι μεσαιοι ηταν παντα φλωροι και δεν μας ενοιαζε...lol: :lol: :lol: ...αξεχαστη φυσιογνωμια ο Μπαμπης που εδινε ρυθμο...εισουνα και εσυ στην Πολιτεια καποτε στο 96???wave2:

blackbusa
25/05/2011, 15:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakis1098
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα........

Ως Π.Α.Ε. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ δηλώνουμε κατηγορηματικά ότι στο εξής δεν θα δεχθούμε κανένα απολύτως απαράδεκτο και συκοφαντικό ισχυρισμό από οποιονδήποτε και αν προέρχεται και επιφυλασσόμαστε για την άσκηση παντός νομίμου δικαιώματός μας ενώπιον παντός αρμοδίου δικαστηρίου και αρχής και για την αποκατάσταση κάθε ζημίας που τυχόν θα υποστούμε από τη συμπεριφορά αυτή».

sport-fm.gr απο τη διενεξη ΟΦΗ-Ολυμπιακου Βολου


και η ΑΕΚ δηλαδη ειναι ντροπη που εκανε ενσταση δηλαδη ετσι???????






μαλιστα

για εναν αγωνα που εχασε στο γηπεδο να θελει να τον παρει στα χαρτια ναι...ξερεις τη αφορα η υποθεση ΟΦΗ-Βολος η απλα ετσι για να λεμε γενικα???

CIRUS
25/05/2011, 15:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
εκει ειναι η διαφορα μας...αυτο που εκανε η δοικηση για εμενα ειναι απαραδεκτο...και ισως κατι παραπανω...βεβαια αυτη κανει κουμαντο και αποφασιζει οτι γουσταρει...εγω σαν φιλαθλος μπορω να συμφωνησω η οχι με αυτην την κινηση...ο μονος τροπος???δεν ξαναπαταω γηπεδο...το να λεω ναι κριμα αδικο κλπ και μετα να πανυγηριζω στο γηπεδο ακυρωνει τα λεγομενα μου...ξαναειπα...οσπου να φυγουν αυτοι που με εκαναν ρεζιλι ΟΥΣΤ ΕΓΩ...η ΑΕΚ μπορει να πρεσβευει κατι για τον καθενα...αλλα την πραξεις της κανουν οι ανθρωποι...

:wave2:

εντάξει και γω εντάξει είμαι, έφυγε ο Κόκκαλης, άλλοι διοικούν τώρα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μλκ είσασταν σίγουροι και λέγατε ότι η Αεκ και η διοικήση μας δεν θα έκαναν ποτέ κάτι τέτοιο μπλα μπλα, η Αεκ είναι ιδέα μπλα μπλα μπλα κτλ

κοίταξε ούτε εμένα μου άρεσε, ούτε στους περισσότερους γαύρους ούτε εσένα προφανώς και σε κανέναν προφανώς υγειώς σκεπτόμενο φίλαθλο αλλά οι ΠΑΕ είναι επιχειρήσεις και σαν τέτοιες λειτουργούν, είτε μας αρέσει είτε όχι

μόνος σκοπός είναι το κέρδος, και το ηθικό δεν είναι μέσα στις λέξεις που αντιλαμβάνονται ή σκέφτονται αυτοί οι ανθρώποι που διοικούν ΠΑΕ ούτε τώρα ούτε μετά

αν ήταν ερασιτεχνικό το πρωτάθλημα θα μιλάγαμε για ιδέες και δεν θα γίνονταν ποτέ τέτοια πράγματα. Όπού και όποτε μπαίνει το χρήμα στην εξίσωση ξεχνάς το αγνό και τις ιδέες και τα αφήνεις στην άκρη.

και η τωρινή διοικηση σου και η επόμενη κτλ με τον ίδιο τρόπο λειτουργούν και θα λειτουργούν όσο υπάρχουν ΠΑΕ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν προσπαθήτε να το κατανοήσετε αυτό. Πολύ απλά εσύ υποστηρίζεις την ομάδα σου και έχεις τις δικιές σου ιδέες και αξίες, προφανώς και δεν συμφωνείς με ότι λέει η διοικηση σου, και πηγαίνοντας στο γήπεδο υποστηρίζεις την ομάδα σου όχι την διοικηση σου γι' αυτο για μένα είσαι λάθος. Γνώμη μου πάντα έτσι, γιατί καταννοώ και αυτό που λες απλά δεν διαφωνώ

blackbusa
25/05/2011, 15:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από CIRUS
εντάξει και γω εντάξει είμαι, έφυγε ο Κόκκαλης, άλλοι διοικούν τώρα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μλκ είσασταν σίγουροι και λέγατε ότι η Αεκ και η διοικήση μας δεν θα έκαναν ποτέ κάτι τέτοιο μπλα μπλα, η Αεκ είναι ιδέα μπλα μπλα μπλα κτλ

κοίταξε ούτε εμένα μου άρεσε, ούτε στους περισσότερους γαύρους ούτε εσένα προφανώς και σε κανέναν προφανώς ιγυώς σκεπτόμενο φίλαθλο αλλά οι ΠΑΕ είναι επιχειρήσεις και σαν τέτοιες λειτουργούν, είτε μας αρέσει είτε όχι

μόνος σκοπός είναι το κέρδος, και το ηθικό δεν είναι μέσα στις λέξεις που αντιλαμβάνονται ή σκέφτονται αυτοί οι ανθρώποι που διοικούν ΠΑΕ ούτε τώρα ούτε μετά

αν ήταν ερασιτεχνικό το πρωτάθλημα θα μιλάγαμε για ιδέες και δεν θα γίνονταν ποτέ τέτοια πράγματα. Όπού και όποτε μπαίνει το χρήμα στην εξίσωση ξεχνάς το αγνό και τις ιδέες και τα αφήνεις στην άκρη.

και η τωρινή διοικηση σου και η επόμενη κτλ με τον ίδιο τρόπο λειτουργούν και θα λειτουργούν όσο υπάρχουν ΠΑΕ. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν προσπαθήτε να το κατανοήσετε αυτό.

στο ερασιτεχνικο αμα γνωριζες τι λαμογιες γινονται για να φτασουν στους επαγγελματιες θα σου κοβοταν το γελακι...οπως το τι ξυλο πεφτει...και για να τελειωνω το θεμα επειδη πολυ το κουρασα...η ΑΕΚ του ΝΟΤΙΑ/ΠΑΠΠΑ και λοιπες δυναμεις ΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕ...η ΑΕΚ του ΠΑΠΠΑ/ΝΟΤΙΑ και λοιπες δυναμει με προεδροτον ΣΤΑΥΡΟ ΑΔΑΜΙΔΗ ΕΚΑΝΕ...αντιλαβου την διαφορα???δεν ειμαστε γαυροι να τα συμψιζουμε οποτε θελουμε οπως θελουμε κλπ κλπ...

:wave2:

CIRUS
25/05/2011, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
στο ερασιτεχνικο αμα γνωριζες τι λαμογιες γινονται για να φτασουν στους επαγγελματιες θα σου κοβοταν το γελακι...οπως το τι ξυλο πεφτει...και για να τελειωνω το θεμα επειδη πολυ το κουρασα...η ΑΕΚ του ΝΟΤΙΑ/ΠΑΠΠΑ και λοιπες δυναμεις ΜΕ ΠΡΟΕΔΡΟ ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΠΟΤΕ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΠΟΡΟΥΣΕ...η ΑΕΚ του ΠΑΠΠΑ/ΝΟΤΙΑ και λοιπες δυναμει με προεδροτον ΣΤΑΥΡΟ ΑΔΑΜΙΔΗ ΕΚΑΝΕ...αντιλαβου την διαφορα???δεν ειμαστε γαυροι να τα συμψιζουμε οποτε θελουμε οπως θελουμε κλπ κλπ...

:wave2:

δεν τα συμψηφίζω όπως θέλω σου λέω τι πιστεύω, στο μόνο που σου δίνω δίκιο είναι ότι και εγώ πιστεύω ότι με διοίκηση τον Ντεμη δεν θα συνέβαινε αυτό. Μόνον με αυτόν όμως, τόσσα χρόνια άλλο παράγοντα δεν ξέρω που θα λειτουργούσε όπως ο Ντέμης, ξέρεις κανένα άλλο να μας πεις και μας. Γιατί πολύ απλά δεν υπάρχει κανένας άλλος.


Όσο για το ερασιτεχνικό και βέβαια γίνονται λαμογιές δεν κατάλαβες όμως τι είπα!!! Είπα ότι θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για ιδέες!!! σε επαγγελματικό πρωτάθλημα με ΠΑΕ είναι ανέφικτό να μιλήσεις καν για αυτό, αντιλαβού τώρα?

STOYBI
25/05/2011, 20:39
Βαρεθηκα να ακουω οτι.......

Δεν ησαστε γαυροι..........


ΗΣΑΣΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ..........

1) Γιατι κανατε ΕΝΣΤΑΣΗ ΟΠΩΣ Ο ΓΑΥΡΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ( ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ !!!.

2) Γιατι κανατε ενσταση για απειρως ποιο ελαφρο λογο απο οτι ο γαυρος....
Γιατι ο γαυρος ειχε σιγουρη εξοδο στο τσου-λου ενω εσεις ενα 40% πλουσια -πλουσια και χωρις τα προκριματικα....)

3) Γιατι και να βγειτε τσου-λου παιζετε ..ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ ΤΟΝ ΓΑΥΡΟ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΕΙ ΓΗΠΕΔΟ ΝΑ ΠΑΙΞΕΤΕ........

4) Γιατι ακομα και σημερα μας πρηξατε οτι δεν ησαστε γαυροι καθως.....

Προσπαθειτε να αυτοπαραμυθιαζοσαστε οτι πρεπει να καταβαζετε το κεφαλι λιγοτερο απο εμας. Και αυτος μονο ειναι ενας λογος να σας δουλευουν περισσοτερο απο εμας ........



Αντε γεια......... Και οποιανου δεν του αρεσουν τα παραπανω.......


Ας κανει........................ΕΝΣΤΑΣΗ



:yuck:

sakis1098
25/05/2011, 20:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
μου λες δηλαδη εκτος απο ξευτιλες ειναι και κοτες???γιατι εγω στην ανακοινωση διαβασα μοναχα για ηθικο θεμα και οχι αγωνιστικο...οτι μαλακια και να εκανε ο Μπεος δεν εχει καμμια σχεση με το αγωνιστικο κομματι...εκει εχασες δικαια και σωστοτατα...αρα πρεπει να αρνηθεις αυτους τους 3 βαθμους...απο την στιγμη που νομικα δεν γινετε...το κανεις μονος σου ΗΘΙΚΟΤΑΤΑ παραχωροντας την θεση σου στον αμεσως επομενο βαθμολογικα...
φανταζομαι οταν πας εξω για ποτοκαφεδακι μιλας για την γωστη γαλλικη πολη πουρμπουαρ ε???:lol: :lol: :lol:

υ.γ. οντως...τοτε στην σκεπαστη μυριζε κανα ''μπριτζολακι'' που και που...αλλα πιο πολυ ιδρωτιλα γιατι ειμασταν σαν σαρδελες...που να δεις το γινοταν στα γκολ...οι επανω βρισκοντουσαν στους κατω...οι κατω στους πλαγιους...οι μεσαιοι ηταν παντα φλωροι και δεν μας ενοιαζε...lol: :lol: :lol: ...αξεχαστη φυσιογνωμια ο Μπαμπης που εδινε ρυθμο...εισουνα και εσυ στην Πολιτεια καποτε στο 96???wave2:





ρε φιλε και ξεφτιλες ειναι και κοτες,κι οχι μονο για την ενσταση
το ειπαμε αυτο τελος

οσο για τους βαθμους τι να πω αλλα μαλλον εισαι κι εσυ απ αυτους που παιζουν
για την συμετοχη και μονο,οκ
ειπα και πιο πανω αδελφε με τα ξενα λεφτα (των ΠΑΕ) τσαμπα μαγκες ολοι

υπαρχουν κι αλλες πολεις στην Γαλλια εκτος απο το μπουρμπουαρ και ναι εχω παει και σε αυτη,
στην αλλη δεν εχω παει ακομη δεν θυμαμε πως την λενε αλλα εμαθα οτι εκει πιανουν κολους και δεν μ αρεσει :)

σκεπαστη πριν το 88 κι αυτο ελαχιστες φορες απο τοτε και μεχρι προσφατα λογο καποιον καταστασεων παω μονο στα επισημα (οχι δεν ειμαι πλουσιος με προσκλησεις παω)

ο Μπαμπης γραφικη φιγουρα αλλα τοτε προτιμουσα το μπλοκ του ΧΧ μαζι με Τσακαρδογκη Κωστα Πολιτη (ναι τον γνωστο) Δημητρακη (rambo) κι αλλου φιλους παλιους :)

kalgeorge
25/05/2011, 21:22
me apogoiteuse i omada simera.....den bike i klasiki tarifa (3ara fetos) stin aekroula....:(




tziger poula......tous sise kai leto
ftanei pia me tous abalous
ponan ta matia mas
:mad:

Cpt. Haddock
25/05/2011, 21:24
Λες να κερδισει αυριο την ενσταση η ΙΔΕΑ?

:look:




























:bawl: :bawl: :bawl: :bawl: :bawl:

blackbusa
25/05/2011, 21:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από sakis1098
με τα ξενα λεφτα (των ΠΑΕ) τσαμπα μαγκες ολοι



ξενα λεφτα???πλακα μας κανεις φανταζομαι...τι νομιζεις οτι ειναι η ΠΑΕ η μαλλον καθε εταιρια...δεν σου χαριζουν κατι...στο προσφερουν και εσυ το πληρωνεις...αυτοι ειναι επενδυτες...βαζουν λεφτα με σκοπο να παρουν πισω λεφτα...οι πελατες δινουν λεφτα για να παρουν πισω αναλογα...μην λεμε οτι ναναι...δηλαδη τωρα οι supporters με δικα τους λεφτα θα γινουν μαγκες???ΗΜΑΡΤΟΝ...

α καλα...λες για τσαμπα/μαγκες και εισαι καποιος που παει με προσκλησεις στα επισημα κιολλας...:lol: :lol: :lol:

blackbusa
25/05/2011, 22:02
α ναι...μπραβο στην βαζελα...πηρε παρα πολυ ανετα αυτο που ηθελε...ολα τα λεφτα τα μουτρα του εξαφανισμενου Νοτια (μεγαλομετοχος αεκ) που αποφασησε να ερθει απο την Νεα Υορκη να δει την ομαδα live να ξευτιλιζετε...απο το 75 και μετα νομιζες οτι κερδιζε η ΑΕΚ...πασουλες πισω...αν το αλλο...στο 13 δευτερολεπτο προηγηθηκε ο Παοκ του Βολου....:lol: :lol: :lol:

θα κανει κατι γελια αυριο ο Μπεος που δεν θα εχει προηγουμενο...περισσοτερο απο το 0-4...

απο εμενα τελος για ΑΕΚ σε αυτο το θρεντ...απλα θα κραζω γενικα....:lol: :lol: :lol:

Cpt. Haddock
25/05/2011, 22:04
Η χειρότερη ξεφτιλα Πανο, θα ειναι να απορριφθει η ενσταση...

(δεν κανω πλάκα)

blackbusa
25/05/2011, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Η χειρότερη ξεφτιλα Πανο, θα ειναι να απορριφθει η ενσταση...

(δεν κανω πλάκα)

κπτ...στην Ελλαδα τιποτα δεν μου κανει εντυπωση...ιδιος με την εφαρμογη των νομων οπως θελουνε (και μπορουν βεβαια)...μην σου πω οτι λυπαμε και καποιους ανθρωπους...ο ενας φτυνει αιμα και ο αλλος πασχει απο διαβητη...:sad:

η απολυτη ξευτιλα κατεμε ειναι που σκεφτηκαν/αποφασησαν/δεχτηκαν να κανουν ενσταση...

:wave2:

kalgeorge
25/05/2011, 22:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
Η χειρότερη ξεφτιλα Πανο, θα ειναι να απορριφθει η ενσταση...

(δεν κανω πλάκα)


πάνο...η χειροτερη ξεφτιλα για την αεκ θα είναι......εε......χμμ....λαθος....δεν νομιζω οτι μπορειτε να πατε πιο κατω :bawl: :bawl:









υγ. πω πω ευτυχως δεν ειμαι κοντα θα με κοπαναγε :bawl: