PDA

View Full Version : προς πατρινους



lspiros
04/09/2011, 20:59
προς πατρινους και περιξ,η αφεντομουτσουναρα μου βρισκεται στη λακοπετρα στο ξενοδοχειο grecotel,οποιος θελει να περασει για καφε καλοδεχουμενος:wave2:

jimmis5
04/09/2011, 21:02
Εως?

lspiros
04/09/2011, 21:04
αναχωρηση πεμπτη πρωι:D

jimmis5
04/09/2011, 21:08
Οκ κατσε να δουν και τα αλλα ρεμαλια να το οργανωσουμε,αν ησουν με μοτοσυκλετα αυριο θα ανεβω στο βουνο για μια δουλιτσα 50κμ απο την πατρα θα κερναγα ευχαριστως και εκει ενα καφεδακι ή μπυριτσα,αλλιως κανονιζουμε για Τριτη:beer: :beer: Να πας απαραιτητα στο Γιαννισκαρι και ας καηκε προτιμησε πρωι θα εντυπωσιαστης ,ο δρομος ειναι χωμα για κανα 2κμ.

lspiros
04/09/2011, 21:10
ειμαι με το κουτι,με γυναικα και 2 παιδια ρε,γι αυτο σας καλω εδω:mad:

jimmis5
04/09/2011, 21:18
To φανταστηκα για αυτο ειπα ΑΝ
Στο Γιανισκαρι ομως να πας ειναι κοντα και τα πιτσιρικακια θα τρελαθουν.:beer: :beer:


235148

loylas
04/09/2011, 21:47
ωωωωωωωωω :eek: :eek: :eek:

Βεβαιως βεβαιως κ θα ερθουμε να γνωρισουμε αυτον που μας κανει να ζουλευουμε με τις ανακατασκευες του:beer: :beer: :beer:

Για να το δου κ τα υπολοιπα ρεμαλια:D :D :D

vaska
05/09/2011, 09:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
...........:beer: :beer: Να πας απαραιτητα στο Γιαννισκαρι και ας καηκε προτιμησε πρωι θα εντυπωσιαστης ,ο δρομος ειναι χωμα για κανα 2κμ.

Ρε Τζιμάκο τι του λες του ανθρώπου???

Να πάει Γιαννισκάρι στην ηλικία του, έχει και ορθοστατική υπόταση να του σηκωθεί τπτ με αυτά που θα δει, να πέσει ξερός μπροστά στα έντρομα μάτια των δικών του.

Σπυράκο μην τους ακούς, κάνε ότι σου λέει ο γιατρός σου και πρόσεξε τώρα στις διακοπές μη το παρακάνεις κι ανέβει το ζάχαρο. Αλήθεια με τον "προστάτη σου" τι έκανες??? Θα τη γλυτώσεις μόνο με τα χάπια ή θα κάνεις κάτι άλλο?????

:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:


Το λοιπόν πέραν της πλάκας είχα πολύ καιρό που τρωγόμουνα ν' ανέβω Ωρωπό αλλά η δουλειά δεν μου το επέτρεψε, οπότε αφού ήρθε ο Ωρωπός στην Πάτρα σήμερα το απόγευμα θα έρθω με τη Χρύσα να πιούμε τίλιο ή φασκόμηλο. Θα προηγηθεί τηλ. επικοινωνία.

:wave2: :wave2: :wave2:

Όποιος άλλος θέλει να έρθει να γνωρίσει από κοντά τον θρύλο της ανακατασκευής, ας γράψει εδώ μήπως μπορέσουμε και πάμε όλοι μαζί.

faraway
05/09/2011, 10:48
Το Γιανισκάρι ρε σεις με το ζόρι το βρίσκουν οι Πατρινοί , έτσι όπως είναι καμουφλαρισμένο ....θα το βρει ο άνθρωπος που έιναι ξένος ? :confused:
Πάντως αν το βρεις , αξίζει να πας ( αρκεί να μην θελήσεις να πιεις καμία πορτοκαλάδα ή κάτί τέτοιο ):lol:

DimChios
05/09/2011, 10:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από faraway
Το Γιανισκάρι ρε σεις με το ζόρι το βρίσκουν οι Πατρινοί


δλδ εγω που το 2007 το βρηκα με τη μια ειμαι μιναρας?

:evil: :bigcry: :rotflmao:


Ευκολο ειναι αλλα....


...στην ηλικια του δεν κανει! :lol: :lol:

Σπυρακο, να ρθω ρε κι εγω να σε γνωρισω? :blush: :a021:

jimmis5
05/09/2011, 11:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δλδ εγω που το 2007 το βρηκα με τη μια ειμαι μιναρας?

:evil: :bigcry: :rotflmao:


Ευκολο ειναι αλλα....


...στην ηλικια του δεν κανει! :lol: :lol:

Σπυρακο, να ρθω ρε κι εγω να σε γνωρισω? :blush: :a021:

Σε τρωει τωρα να το ακουσεις οτι εισαι :lol: :lol: και το εγραψες και σωστα:winka:

Δεν ειναι δυσκολο faraway αλλα και να ειναι εμας τι μας εχει εδω? τι κανουμε?γαριδες βοσκουμε:winka:

Vaska δεν του το κανονιζουμε Τεταρτη για να ειμαστε ολοι μην του χαλασουμε ολες τις μερες του ανθρωπου απο τις διακοπες του:blush:

vaska
05/09/2011, 11:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis5
Σε τρωει τωρα να το ακουσεις οτι εισαι :lol: :lol: και το εγραψες και σωστα:winka:

Δεν ειναι δυσκολο faraway αλλα και να ειναι εμας τι μας εχει εδω? τι κανουμε?γαριδες βοσκουμε:winka:

Vaska δεν του το κανονιζουμε Τεταρτη για να ειμαστε ολοι μην του χαλασουμε ολες τις μερες του ανθρωπου απο τις διακοπες του:blush:

Εγώ έτσι κι αλλιώς ανεβοκατεβαίνω καθημερινά Νιφορέικα, οπότε ένα τσουπ μακρυά είμαι και δεν μου πάει να είναι Πάτρα ο Σπύρος, δίπλα μου και να μην τον δω. Πάμε όμως και Τετάρτη να τον βγάλουμε για κανένα σουβλάκι να δει ο άνθρωπος πως περνάμε εμείς στη επαρχία.

:wave2: :wave2: :wave2:

bocaros
05/09/2011, 11:55
κι αυτος επαρχια μενει ρε βασιλη.

και ποιος τον ξερει αραγε τι φτιαχνει ολη μερα στο μαγαζι

sv9cvk
05/09/2011, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Ρε Τζιμάκο τι του λες του ανθρώπου???

Να πάει Γιαννισκάρι στην ηλικία του, έχει και ορθοστατική υπόταση να του σηκωθεί τπτ με αυτά που θα δει, να πέσει ξερός μπροστά στα έντρομα μάτια των δικών του.

Σπυράκο μην τους ακούς, κάνε ότι σου λέει ο γιατρός σου και πρόσεξε τώρα στις διακοπές μη το παρακάνεις κι ανέβει το ζάχαρο. Αλήθεια με τον "προστάτη σου" τι έκανες??? Θα τη γλυτώσεις μόνο με τα χάπια ή θα κάνεις κάτι άλλο?????




:D :D :D :a024: :a024:


Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska

Το λοιπόν πέραν της πλάκας είχα πολύ καιρό που τρωγόμουνα ν' ανέβω Ωρωπό αλλά η δουλειά δεν μου το επέτρεψε, οπότε αφού ήρθε ο Ωρωπός στην Πάτρα σήμερα το απόγευμα θα έρθω με τη Χρύσα να πιούμε τίλιο ή φασκόμηλο. Θα προηγηθεί τηλ. επικοινωνία.



Καλα θα το καψετε βλεπω ε??:a33: :rotflmao:

Καλα να περασετε βρε ραμολια πιειτε κανα τηλιο και για μενα...:beer: :wave2:

lspiros
05/09/2011, 16:08
σας περιμενω ολους την τεταρτη λοιπον,ετσι να σκασει και ο γεροξουρας απο την κρητη,που μονο ραπτομηχανες ανακατασκευαζει:a021: :a021:

οσο για την ποντικομαμη απο τη χιο,μη δινεται σημασια εσεις οι πατρινοι ζηλευει που δεν ειναι στεριανος,εξου και ενα φυσικο κουνημα που εχει στο περπατημα:lol: :wave2:

DimChios
05/09/2011, 16:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros

οσο για την ποντικομαμη απο τη χιο,μη δινεται σημασια εσεις οι πατρινοι ζηλευει που δεν ειναι στεριανος,εξου και ενα φυσικο κουνημα που εχει στο περπατημα:lol: :wave2:


Σε εχει μαμησει Χιωτης να μυρισεις μαστιχα?

:evil:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sv9cvk
05/09/2011, 17:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
σας περιμενω ολους την τεταρτη λοιπον,ετσι να σκασει και ο γεροξουρας απο την κρητη,που μονο ραπτομηχανες ανακατασκευαζει:a021: :a021:


Οι ραπτομηχανες πληροφοριακα γαζωνουν ετσι??? :a5::a22: :a36:

lspiros
05/09/2011, 17:11
τοσα χρονια ρε πστ μου και το ιδιο προβλεψιμοι εχετε μεινει,τσιμπησατε με την πρωτη:wave2:

μονο αυτος ο τυρεμπορας απο τη μηλο δεν τσιμπησε ακομα,ο γιαλαντζι γιατρος απο την κρητη και το τζοβενο με τα κομπιουτερα απο την πατρα:lol:

DimChios
05/09/2011, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
τοσα χρονια ρε πστ μου και το ιδιο προβλεψιμοι εχετε μεινει,τσιμπησατε με την πρωτη:wave2:

μονο αυτος ο τυρεμπορας απο τη μηλο δεν τσιμπησε ακομα,ο γιαλαντζι γιατρος απο την κρητη και το τζοβενο με τα κομπιουτερα απο την πατρα:lol:


NAI ΡΕ, ΠΡΟΒΛΕΨΙΜΟΙ!

Καθοτι είμαστε κατασταλαγμένα ατομα, με αποψη και χαρακτηρα!

Οχι σαν κι εσενα που παροτι γερασες ακομα ψαχνεις την ταυτοτητα και το αναστημα σου!

:a36: :a36: :a36: :a36:













(δεν ανεφερα τη σεξουαλικοτητα σου, ειδες, κρατηθηκα)


:lol: :lol: :lol: :lol: :smokin:

vaska
05/09/2011, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Σε εχει μαμησει Χιωτης να μυρισεις μαστιχα?

:evil:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Μπα σε καλό σου παιδάκι μου, έπινα νερό και πνίγηκα ..............

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

sv9cvk
05/09/2011, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
τοσα χρονια ρε πστ μου και το ιδιο προβλεψιμοι εχετε μεινει,τσιμπησατε με την πρωτη

Ενω εσυ δεν εισαι ε??? :a9: :a028:






Καλα να περασετε παντως ,και μην ξεχασετε: το τηλιο με την ρεγουλα ε??:beer:



235204

DimChios
05/09/2011, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

Μπα σε καλό σου παιδάκι μου, έπινα νερό και πνίγηκα ..............

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


αμα θες κι εσυ πες μου ε!

:smokin:












:lol: :lol: :lol: :beer: :beer: :beer:

lspiros
05/09/2011, 20:43
και που ειμαστε τωρα ειπαμε ?:a021:


235234

sv9cvk
05/09/2011, 21:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
και που ειμαστε τωρα ειπαμε ?:a021:

Βρε θηριο ...
Εβγαλες μαλλια???:eek:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a011:

siraxanz
06/09/2011, 01:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk
Βρε θηριο ...
Εβγαλες μαλλια???:eek:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a011:


:rotflmao:

DimChios
06/09/2011, 08:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
και που ειμαστε τωρα ειπαμε ?:a021:



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

βρε τον καραφλα!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Ρεμάλι :beer: :beer: :beer: :beer:

vaska
06/09/2011, 08:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk
Βρε θηριο ...
Εβγαλες μαλλια???:eek:






:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :a011:

Άιντε να χαθείτε ρεμάλια, δεν είναι ΡΑΦΛΑΣ ο άνθρωπος, απλά έχει μεγάλο μέτωπο.


Σπύρε μη δίνεις σημασία, κι εμένα μου τη λένε για την κοιλιά μου αλλά ζηλεύουν που θα πάρω κι άλλο μπόι.........................

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

vaska
06/09/2011, 09:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
και που ειμαστε τωρα ειπαμε ?:a021:

Ρε φίλε 5 χέρια μετράω, η Θεά Κάλι είσαι????


235258

universalgr1
06/09/2011, 11:00
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
07/09/2011, 09:47
Το λοιπόν επειδή " ο καιρός γαρ εγγύς" για να πάμε να δούμε το ομορφόπαιδο, για γράψτε τι ώρα και που θα συναντηθούμε.

:D :D :D

lspiros
07/09/2011, 09:52
ραμολιμεντα,εκτος 2-5 που αναπαυοντε τα τεκνα μου και κανω αχαλινωτο sex:lol:

DimChios
07/09/2011, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
.... και κανω αχαλινωτο sex:lol:


ναι, μη σε κοψουνε :a31: :a31:














:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

jimmis5
07/09/2011, 11:00
3 κατω απο το δωματιο μαρσαρωντας και κορναροντας φωναζοντας ΑΞΙΟΣ!!:lol: :lol: :lol:











6 - 6.30 ειναι καλα? να δουμε και τι ωρα θα βρεξει:lol: :lol:

jimmis5
07/09/2011, 17:08
Σπυρο μαυρα τα βλεπω τα πραματα θα βρεξει και δεν βλεπω κανεναν διαθεσιμο:look:

loylas
07/09/2011, 18:43
Eγω δεν ειδα τιποτα μεχρι καποια στιγμη, μετα εφυγα λογω απροοπτου κ ηλπιζα να με παρει ο Μπιλ να με ενημερωσει :cry:

Μαλλον το χασα ε;;;

vaska
08/09/2011, 09:20
Λόγω του άστατου καιρού άργησα να πάω στον Σπυράκο, έφυγα από Πάτρα με μουτζουρωμένο ουρανό και με ρίσκο η αλήθεια είναι να γίνω μούσκεμα. Δεν με πείραζε όμως γιατί 4 χλμ από εκεί που είναι ο Σπύρος έχω σπίτι και θα μπορούσα ν' αλλάξω ρούχα ή ακόμα και να κοιμηθώ αν αυτό ήταν απαραίτητο. Σόρυ Χαρούλη, δεν μου έκοψε να σε πάρω τηλ όπως και κανέναν άλλο.

Με τον Σπυράκο τα είπαμε. Όμορφα ήταν, γνώρισα και τους απογόνους (ένας εκ των οποίων είναι επίδοξος γαμπρός)......

:beer: :beer: :beer:

loylas
08/09/2011, 13:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
Λόγω του άστατου καιρού άργησα να πάω στον Σπυράκο, έφυγα από Πάτρα με μουτζουρωμένο ουρανό και με ρίσκο η αλήθεια είναι να γίνω μούσκεμα. Δεν με πείραζε όμως γιατί 4 χλμ από εκεί που είναι ο Σπύρος έχω σπίτι και θα μπορούσα ν' αλλάξω ρούχα ή ακόμα και να κοιμηθώ αν αυτό ήταν απαραίτητο. Σόρυ Χαρούλη, δεν μου έκοψε να σε πάρω τηλ όπως και κανέναν άλλο.

Με τον Σπυράκο τα είπαμε. Όμορφα ήταν, γνώρισα και τους απογόνους (ένας εκ των οποίων είναι επίδοξος γαμπρός)......

:beer: :beer: :beer:

Αστα αυτα ρε λαμογιο του κιορατα:alien: :alien: :alien:

Πηγες μονος, με την κορη για δολωμα, να τον ψησεις τον Σπυρο να σου κανει την επομενη ανακατασκευη:wacko: :wacko:

Σπυροοοοοοο, μην τον βλεπεις ετσι αγαθουλη. Εστρωσε σχεδιο λεμεεεεεεεε:lol: :lol: :lol:

lspiros
08/09/2011, 21:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από loylas
Αστα αυτα ρε λαμογιο του κιορατα:alien: :alien: :alien:

Πηγες μονος, με την κορη για δολωμα, να τον ψησεις τον Σπυρο να σου κανει την επομενη ανακατασκευη:wacko: :wacko:

Σπυροοοοοοο, μην τον βλεπεις ετσι αγαθουλη. Εστρωσε σχεδιο λεμεεεεεεεε:lol: :lol: :lol:

πισω και σας εφαγα ρε,η κορη ειναι καπαρωμενη για τον ενα γιο(το προβατο),τον (πασαρη)τον προοριζω για την κορη του μαθουσαλα απο τη μεγαλονησο:lol:

sv9cvk
08/09/2011, 21:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
πισω και σας εφαγα ρε,η κορη ειναι καπαρωμενη για τον ενα γιο(το προβατο),τον (πασαρη)τον προοριζω για την κορη του μαθουσαλα απο τη μεγαλονησο:lol:

Τον ζορικο ε?
Καλα το κανεις γιατι η κορη δεν σηκωνει πολλα πολλα!!:smokin:










Μαθουσαλας στα μουτρα σου ρε!! :a36:
Εγω ειμαι στην αναπτυξη..:a024:

sotpag
08/09/2011, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
δλδ εγω που το 2007 το βρηκα με τη μια ειμαι μιναρας?

:




εσυ το βρήκες γιατι ήθελες να πας δεξιά στη ναυτική βάση, μπερδεύτηκες και εκανες αριστερά στον ανήφορο και "έπεσες" στο Γιαννισκάρι,


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
Σε εχει μαμησει Χιωτης να μυρισεις μαστιχα?

:evil:



ποιος απο τους δυο;;;






και ασε τις μαλακιες τυπου και οι δυο γιατι αν και αυτο το κάνετε δυο-δυο, τοτε τι να πω!!!

sotpag
08/09/2011, 22:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
...,η κορη ειναι καπαρωμενη για τον ενα γιο(το προβατο),.....lol:



τι να σου κανω που πεφτει λιγο μεγαλη για τον γιο μου, κρίμα θα την μάθαινε να στρίβει !!!!


ελπιζω να περασες καλα στα "μερη" μας:wave2: :wave2:

υπ παντως πως τα περνω ετσι γρηγορα χαμπαρι!!!!

DimChios
09/09/2011, 08:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag
εσυ το βρήκες γιατι ήθελες να πας δεξιά στη ναυτική βάση, μπερδεύτηκες και εκανες αριστερά στον ανήφορο και "έπεσες" στο Γιαννισκάρι



ρεασταδιαλαβλακα! :evil:

:lol: :lol: :lol:



Αρχικά δημιουργήθηκε από sotpag

και ασε τις μαλακιες τυπου και οι δυο γιατι αν και αυτο το κάνετε δυο-δυο, τοτε τι να πω!!!


...αυτα τα 2-2,3-3 κλπ τα έμαθα όταν δούλευα Πάτρα φιλαράκι, δεν φταίω!

:winka:

DimChios
09/09/2011, 08:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από sv9cvk


Μαθουσαλας στα μουτρα σου ρε!! :a36:
Εγω ειμαι στην αναπτυξη..:a024:



ειπε ο γαϊδαρος τον πετεινο κεφαλα!

:rolleyes:




:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: