PDA

View Full Version : Προς Moderators



Σελίδες : [1] 2

super_toto
19/06/2007, 14:35
Ρε σεις.
Δεν μπορείτε να ριχνετε καμια προειδοποίηση πριν φατε ενα thread. Ειχα γράψει 2 σελίδες και πήγαν στο βροντο. Αν είχατε πει τιποτα δεν θα καθομουν σας μ@λακας να γραφω .

OldMan
19/06/2007, 14:40
Νομίζω ότι αξίζει να μελετηθεί η περιοδικότητα του φαινόμενου....:winka:

super_toto
19/06/2007, 14:41
Και κάτι ακόμα,
Δεν μπορω να καταλάβω πως αποφασίζετε να φάτε ένα thread που αναλύονται απόψεις. Αν κάποιος υπερβει τα όρια φάτε αυτόν.

TROOPER
19/06/2007, 14:42
εγω παλι να ρωτησω κατι...εχουμε 1 θρεντ.σε αυτο γραφουνε 60 ατομα...καποια στιγμη το θρεντ εκτροχιαζεται.πρεπει οι μοντς να στειλουνε 60 πμ (1 στον καθενα???)

ελα ρε...ξεκολατε....:wave2:

LsKostas
19/06/2007, 14:45
Θιξαμε καποιον και δεν το ξερουμε oldman???

sober
19/06/2007, 14:51
Αν υπο8εσω οτι μιλατε για το 8ρεντ με το βιντεακι και τους μπατσους 8α ελεγα οτι απο ενα σημειο και μετα μονο βρισιδια διαβαζα και γενικως αποψεις που ανακυκλωνονταν...δεν ειχε νοημα πλεον.....καλη ιδεα ομως αυτη της ειδοποιησης κι εγω το εψαχνα!!:lol: :lol: :wave2:

makis206
19/06/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από sober
καλη ιδεα ομως αυτη της ειδοποιησης κι εγω το εψαχνα!!:lol: :lol: :wave2:

Ε ειδοποίησε βρε παιδί ότι δεν το βρήκες να μην το ψάχνουμε άδικα κι εμείς !

:rotflmao: :beer: :beer: :rotflmao:

super_toto
19/06/2007, 14:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από OldMan
Νομίζω ότι αξίζει να μελετηθεί η περιοδικότητα του φαινόμενου....:winka:

Αν ειρωνευεσαι έχει καλως . Την πηρα την απάντησή μου.

OldMan
19/06/2007, 14:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από LsKostas
Θιξαμε καποιον και δεν το ξερουμε oldman???
Και που να ξέρω εγώ ??? :confused:

OldMan
19/06/2007, 14:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Αν ειρωνευεσαι έχει καλως . Την πηρα την απάντησή μου.
Προφανώς και ειρωνεύομαι, αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς κατάλαβες...:confused:

Μιλούσα για το γεγονός ότι "κάθε τόσο" κάποιος βάζει ζητήματα (κακο)διαχείρισης :beer:

LsKostas
19/06/2007, 14:58
Τα πραγματα ειναι απλα ...


Ας βγει αυτος που το "μαχαιρωσε" να μας πει το γιατι?


Περιμενουμε...

sniper
19/06/2007, 14:58
για να μην το ζαλίζουμε, κι επειδή και οι ιδιοι βαριέσται να διαβάζετε τα στικυ της κάθε κατηγορίας, εχω ξαναπεί ότι εφόσον ενα Thread εκτροχιάζεται, φεύγει όπως είναι.

Ειδικά σε μοτοσυκλετιστικό φόρουμ, όταν πλακωνόμαστε για τις συνταγές της Βέφας κι εχουν γραφτεί 300 απαντήσεις δεν θα κάθομαι να βρίσκω μέσα απο μια ΠΟΛΥ δυσκολη οθόνη ποιος έγραψε και τι.....

Α ναι... εγώ το έστειλα το ποστ

Cpt. Haddock
19/06/2007, 15:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Και κάτι ακόμα,
Δεν μπορω να καταλάβω πως αποφασίζετε να φάτε ένα thread που αναλύονται απόψεις. Αν κάποιος υπερβει τα όρια φάτε αυτόν.

Πόσο εύκολο θεωρείς να είναι ένας μοντ ΠΑΝΩ απο ένα θρεντ που έχει συνεχώς νέα ποστ και να τσεκάρει/κόβει/ειδοποιεί συνεχώς;

Να μην ξεχνάμε οτι για όλους τους μοντς το μοτο.γρ είναι ένα πάρεργο στον - όποιο - ελεύθερο χρόνο έχουμε (δουλειά ή σπίτι)

:wave2:

LsKostas
19/06/2007, 15:01
κακως το στειλες!!!


για να μην τα ζαλιζουμε τοτε...

620
19/06/2007, 15:02
Kai emena pantote kapoios mou sbinei tis foto pou bazw aisxos:lol:

TROOPER
19/06/2007, 15:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

Α ναι... εγώ το έστειλα το ποστ

:a18:

dukeandthecity
19/06/2007, 15:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Α ναι... εγώ το έστειλα το ποστ

μπορεις να κάνεις και κάτι με τον ντουζλαμαν ???:D :D

Nostra
19/06/2007, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από dukeandthecity
μπορεις να κάνεις και κάτι με τον ντουζλαμαν ???:D :D


ε, τί?

του κανονίσαμε 4ήμερο στα Αγραφα...


:lol: :lol: :lol:

super_toto
19/06/2007, 15:12
Οκ mods κατάλαβα.
Βέβαια όπως και αν μου απανταγατε δεν θα είχα προβλημα,
δικό σας είναι το forum ότι θέλετε κάνετε.

Nostra
19/06/2007, 15:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Οκ mods κατάλαβα.
Βέβαια όπως και αν μου απανταγατε δεν θα είχα προβλημα,
δικό σας είναι το forum ότι θέλετε κάνετε.

δεν είναι δικό μας βρε τοτο... :rolleyes: :rolleyes:

προσπαθουμε να ακολουθουμε τους κανονες που ορισανε αυτοί (http://www.moto.gr/about.htm) που εχουν το φορουμ...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



όσο για το thread που εφυγε, τί ηθελες να γίνει ? να μεινει για να συνεχίσουν να βριζονται μεταξυ τους αυτοι που βριζοντουσαν? :confused:

super_toto
19/06/2007, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
δεν είναι δικό μας βρε τοτο... :rolleyes: :rolleyes:

προσπαθουμε να ακολουθουμε τους κανονες που ορισανε αυτοί (http://www.moto.gr/about.htm) που εχουν το φορουμ...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



όσο για το thread που εφυγε, τί ηθελες να γίνει ? να μεινει για να συνεχίσουν να βριζονται μεταξυ τους αυτοι που βριζοντουσαν? :confused:

Ok no prob. Έγω πάντως θα χρησιμοποιούσα το ban (έτσι ενημερωτικά το λέω)

Nostra
19/06/2007, 15:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Έγω πάντως θα χρησιμοποιούσα το ban (έτσι ενημερωτικά το λέω)


κι εμείς.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol:



αλλά δεν είναι στις επιλογές των mod... :winka:


μόνο οι admin έχουν rights.

LsKostas
19/06/2007, 15:37
Καντε οτι θελετε mods...ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΕΙ ΤΑ POST...

και μετα να ψαχνετε να δικαιολογησετε Τ ΑΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΑ...


:wave2:

makis206
19/06/2007, 16:21
Tώρα για να λέμε και του στραβού το δίκιο προ καιρού η dammed kittin (@@ δεν τό'γραψα σωστά) έφαγε τριήμερο ban επειδή έβρισε.

Στο συγκεκριμένο θρεντ δεν πρόλαβα να δω ποιοι άρχισαν τα μπινελίκια αλλά εκεί σίγουρα εφαρμόστηκε άλλος νόμος.. και για να σας προλάβω σας λέω ότι ξέρω πολύ καλά και το μέτρησα απ'την αρχή αυτό που είπε ο sniper "εχω ξαναπεί ότι εφόσον ενα Thread εκτροχιάζεται, φεύγει όπως είναι."
Ξέρω επισης ότι δεν είναι μόνο λόγια του sniper αλλά είναι γραμμένο και στους κανονισμούς του φόρουμ.

Κι αν όντως αυτό το θρεντ εκτροχιάστηκε τελείως (δεν το πρόλαβα σήμερα αλλά είχε ήδη ξεφύγει από χτες) καλά έκανε κι έφυγε πιστεύω, ή ας κλείδωνε έστω.. για να μην πω ότι άργησε κιόλας.

Το ρεζουμέ είναι ότι πολλές φορές οι νόμοι λειτουργούν διαφορετικά σε άτομα και καταστάσεις, όλοι έχουμε ένα δάχτυλο να κρυφτούμε πίσω του αλλά μας βλέπουν οι υπόλοιποι, ας μην το κάνουμε λοιπόν..

Απ'την άλλη πάλι, μια κοινωνία είμαστε κι εδώ. Ποια κοινωνία δουλεύει απόλυτα σωστά και ίσα για όλους όσους την πλαισιώνουν ;

Μόνο η Θεία Κοινωνία :hypnotize :rotflmao:

Προσωπικά εγώ προσαρμόζομαι αλλά απ'την άλλη χαίρομαι που βλέπω κάποιους που υποστηρίζουν αυτό που πιστεύουν, λίγη υπομονή χρειάζεται απ'όλους μας όμως, χώρος υπάρχει για όλους απλά καμμιά φορά δεν κάνει κακό να κρατάμε και λίγη πισινή.. σεμνά :D

Στην τελική μιλώντας για τη συγκεκριμένη περίπτωση ένα θρεντ έφυγε.. στο διάολο να πάει ρε.. καλοκαίρι έχει έξω.. κρίμα να καθόμαστε ν'αναλωνόμαστε μπροστά από μια οθόνη για ένα άχτι..

tifoefs
19/06/2007, 16:28
Μετακομισε στας φυλακας της ζωνης !!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dammed_kittin
19/06/2007, 16:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Tώρα για να λέμε και του στραβού το δίκιο προ καιρού η dammed kittin (@@ δεν τό'γραψα σωστά) έφαγε τριήμερο ban επειδή έβρισε.

Στο συγκεκριμένο θρεντ δεν πρόλαβα να δω ποιοι άρχισαν τα μπινελίκια αλλά εκεί σίγουρα εφαρμόστηκε άλλος νόμος.. και για να σας προλάβω σας λέω ότι ξέρω πολύ καλά και το μέτρησα απ'την αρχή αυτό που είπε ο sniper "εχω ξαναπεί ότι εφόσον ενα Thread εκτροχιάζεται, φεύγει όπως είναι."
Ξέρω επισης ότι δεν είναι μόνο λόγια του sniper αλλά είναι γραμμένο και στους κανονισμούς του φόρουμ.

Κι αν όντως αυτό το θρεντ εκτροχιάστηκε τελείως (δεν το πρόλαβα σήμερα αλλά είχε ήδη ξεφύγει από χτες) καλά έκανε κι έφυγε πιστεύω.. για να μην πω ότι άργησε κιόλας.

Το ρεζουμέ είναι ότι πολλές φορές οι νόμοι λειτουργούν διαφορετικά σε άτομα και καταστάσεις, όλοι έχουμε ένα δάχτυλο να κρυφτούμε πίσω του αλλά μας βλέπουν οι υπόλοιποι, ας μην το κάνουμε λοιπόν..

Απ'την άλλη πάλι, μια κοινωνία είμαστε κι εδώ. Ποια κοινωνία δουλεύει απόλυτα σωστά και ίσα για όλους όσους την πλαισιώνουν ;

Μόνο η Θεία Κοινωνία :hypnotize :rotflmao:

Προσωπικά εγώ προσαρμόζομαι αλλά απ'την άλλη χαίρομαι που βλέπω κάποιους που υποστηρίζουν αυτό που πιστεύουν, λίγη υπομονή χρειάζεται απ'όλους μας όμως, χώρος υπάρχει για όλους απλά καμμιά φορά δεν κάνει κακό να κρατάμε και λίγη πισινή.. σεμνά :D

Στην τελική μιλώντας για τη συγκεκριμένη περίπτωση ένα θρεντ έφυγε.. στο διάολο να πάει ρε.. καλοκαίρι έχει έξω.. κρίμα να καθόμαστε ν'αναλωνόμαστε μπροστά από μια οθόνη για ένα άχτι..

ω ναι!! θα σπαμαρω!!
σωστα το εγραψες
αλλα εγω δεν το πιασα!!
ειμαι στραβη? :mad:
ή μηπως η Θεία Δίκη??:D :D -------end of spamming!

καλα κανουν κ τα σβηνουν
εγω τι να πω που ειπα να σβηνουν ενα θρεντ απ τις συναντησεις κ τελικα το στειλαν στις γενικες??:confused:

αυτο που κανατε σ αυτο το θρεντ καλλιστα θα μπορουσατε να το δειτε στην τηλεοραση
κ εν αναγκη περνατε κ κανα τηλ στη στεφανιδου να πειτε τη γνωμη σας

Resistman
19/06/2007, 17:03
Γαμω....Μπραβο....

Εκτροχιαστηκαμε...Οταν στη σελιδα 3 ή δεν ξερω γω ποια πεφταν απειλες και μπινελικια ηταν οκ γιατι τα γραφαν οι "καλοι". Οταν φτασαμε στην 23 προεκυψε το προβλημα..

Δεν πειραζει, καλη καρδια ρε παιδες...

ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ

ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ ΑΕΚ ΟΛΕ

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΓΚΑΦΕ ΡΕ;

Η ΓΑΤΑ ΜΟΥ ΧΕΣΤΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ

ΧΘΕΣ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ

ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΣΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙ....

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΝΝΗ, ΑΥΓΑ ΣΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΟΥΝ....;

ΖΗΤΩ ΤΑ :beer: :beer: :beer: ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΠΙΣΤΑ


ΕΛΛΛΛΛΛΛΑΔΑΡΑ Σ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ ΕΛΛΛΛΛΛΛΑΔΑΡΑ Σ ΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ:hypnotize



ΚΑΛΑ Ε ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΟΣΤ ΕΒΑΛΑ Ο ΠΟΥΣΤΗΣ

ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΚΤΡΟΧΙΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΓΙΝΟΥΝ ΡΟΖ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΤΟΥ SS ΚΑΙ ΜΩΒ Η ΣΕΛΑ


:yuck:

EVI
19/06/2007, 17:07
ροζ λαστιχα? μωβ σελα? εν κακο .............ποιο σουπερσπορτ θα του πηγαινε αληθεια να εχει ροζ λαστιχα? :wacko: :wacko:


πουλανε τετοια λαστιχα ...........κιτρινα μπλε κοκκινα αλλα ειναι καλα? δε ξερω κανεναν να τα εχει βαλει μονο σε σενα συγκριτικο στο μοτο αν θυμαμαι καλα τα ειχαν βαλει σε ενα μηχανακι αλλα δε θυμαμαι αν γραψαν κατι για τα λαστιχα


:wacko: :wacko:

tai
19/06/2007, 17:11
:a27: :a27: :a27:

:lol: :lol: :lol:

Daemon
19/06/2007, 17:12
Εεε.. εχω δει Haya βαμενο με πινελο, εκτος απο σελες,ζελατινες,εξατμισεις.. ειχε βαψει και τα λαστιχα (παλι με πινελο!!!!) ροζ.. :alien:

:dizzy: :sick:


*Edit: σορρυ, μοβ ηταν.. :alien: *

EVI
19/06/2007, 17:14
ωπ κατι τετοιο δλδ?


93684

EVI
19/06/2007, 17:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από tai
:a27: :a27: :a27:

:lol: :lol: :lol:


:blush: :blush: :lol:

Resistman
19/06/2007, 17:18
πως μ αρεσει οταν με καταλαβαινουν απολυτα και δειχνουμε ολοι μεχρι που φτανει το μυαλουδακι μας....:wave2:

και γω σας αγαπω:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟ:rotflmao: :rotflmao:














:yuck:

Daemon
19/06/2007, 17:19
Δεν καταλαβες για ΠΙΝΕΛΟ και ΛΑΔΟΜΠΟΓΙΑ!!!!!! μιλαμε, οπως βλεπεις ενα πινακα ενος ασχετου ζωγραφου, που δεν ξερει τι κανει, απλος βαζει χρωματα πανω στο πανι. Αυτος τα ειχε βαλει σε ολη τη Hayabusa.. :dizzy:

EVI
19/06/2007, 17:20
τι λεει ο απο πανω?

:wacko: :look: :a21: :a21:


με προλαβε ο νταεμον


ο πιο πανω


:lol:

T.R.E
19/06/2007, 17:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ωπ κατι τετοιο δλδ?

Αυτο δεν εχει ροζ λαστιχα...εισαι εκτος θεματος:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
19/06/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Resistman
πως μ αρεσει οταν με καταλαβαινουν απολυτα και δειχνουμε ολοι μεχρι που φτανει το μυαλουδακι μας....:wave2:

και γω σας αγαπω:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟΕΟ:rotflmao: :rotflmao:


:yuck:



ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΣ.............!

ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ !!!!!!!!
:smokin:

EVI
19/06/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από Daemon
Δεν καταλαβες για ΠΙΝΕΛΟ και ΛΑΔΟΜΠΟΓΙΑ!!!!!! μιλαμε, οπως βλεπεις ενα πινακα ενος ασχετου ζωγραφου, που δεν ξερει τι κανει, απλος βαζει χρωματα πανω στο πανι. Αυτος τα ειχε βαλει σε ολη τη Hayabusa.. :dizzy:

:hypnotize :uplate:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: γαματο

:rotflmao:

Daemon
19/06/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
τι λεει ο απο πανω?

:wacko: :look: :a21: :a21:


με προλαβε ο νταεμον


ο πιο πανω


:lol:

Που να το δεις και live, ειχε ερθει στο μαγαζι... :lol: :lol: :lol: :rotflmao: Μειναμε ολοι :eyepop: :eyepop:

Ααα.. αλλος "απο πανω" :lol: :lol:

Ρε που μπλεξαμε.. :lol:

makis206
19/06/2007, 17:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ωπ κατι τετοιο δλδ?

Ώπα Εύη μισό !:eyepop:

Βγάλανε Κ7 της Barbie ;;:eyepop:


Κι εγώ έχω ακόμα το τροχόσπιτο ;:bigcry: :bigcry: :bigcry:

T.R.E
19/06/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΣ.............!

ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ !!!!!!!!
:smokin:

Χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο κανενος,τωρα ο resistman σου φταει?

EVI
19/06/2007, 17:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Ώπα Εύη μισό !:eyepop:

Βγάλανε Κ7 της Barbie ;;:eyepop:


Κι εγώ έχω ακόμα το τροχόσπιτο ;:bigcry: :bigcry: :bigcry:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




παρε και αυτο και εχω και το καταπληκτικοτερο


μετα απο αυτο ομως


93685

TROOPER
19/06/2007, 17:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο κανενος.......

Ε ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ !!!!!!!!!!!

:smokin:

T.R.E
19/06/2007, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
Ε ΜΗΝ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ !!!!!!!!!!!

:smokin:

Ε αφου κανεις εσυ της evis ...

makis206
19/06/2007, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
παρε και αυτο και εχω και το καταπληκτικοτερο
μετα απο αυτο ομως

Απορώ τι γίνεται μ'αυτό το φόρουμ, τι περιμένετε για να μας ενημερώσετε για τα νέα μοντέλα βρε ;

Όλα από σπόντα πρέπει να τα μαθαίνουμε δηλαδή ;:bigcry:


:rotflmao: :beer: :rotflmao:

EVI
19/06/2007, 17:26
re TRE o TROOPER δεν ειναι παιδακι μην παιζεις :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: και ΜΗΝ ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ

εδω μιλαμε για ροζ μηχανακια


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

EVI
19/06/2007, 17:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Απορώ τι γίνεται μ'αυτό το φόρουμ, τι περιμένετε για να μας ενημερώσετε για τα νέα μοντέλα βρε ;

Όλα από σπόντα πρέπει να τα μαθαίνουμε δηλαδή ;:bigcry:


:rotflmao: :beer: :rotflmao:

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
19/06/2007, 17:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Ε αφου κανεις εσυ της evis ...

ΕΙΣΑΙ :a31: Η ΤΟΝ :a31: ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ????

η EVI παει να αποφορτισει το κλιμα και ο αλλος το δυναμιτιζει.

T.R.E
19/06/2007, 17:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
ΕΙΣΑΙ :a31: Η ΤΟΝ :a31: ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙΣ ????

η EVI παει να αποφορτισει το κλιμα και ο αλλος το δυναμιτιζει.

Βασικα ειμαι...ανιατο ειναι μην την ψαχνεις.

Φυσικα οπου μας σας συμφερει να αποφορτιστει το κλιμα σπαμαρουμε,αλλιως κανουμε πως δεν βλεπουμε...

TROOPER
19/06/2007, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Βασικα ειμαι...ανιατο ειναι μην την ψαχνεις.

Φυσικα οπου μας σας συμφερει να αποφορτιστει το κλιμα σπαμαρουμε,αλλιως κανουμε πως δεν βλεπουμε...

θα ητανε πιο αντρικιο αν δεν υπονοουσες πραγματα και τα ελεγες στα ισα...

το τι εισαι (ανιατο η οχι) εσυ το ξερεις και προσωπικα δε με ενδιαφερει.

kalesin
19/06/2007, 17:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

παρε και αυτο και εχω και το καταπληκτικοτερο

μετα απο αυτο ομως


κ μετα λετε εμενα τατιανα κ παπαρατσι [ η σκετα π@π#ρα με λετε κ δεν ακουω καλα;]


τι εχουμε εδω; αυτα ετοιμαζουν οι "εντουραδες" (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=40247) του φορουμ κ εχουν φτασει το θρεντακι στο 1000ρικο;

στο σακιδιο/αρκουδακι τι κρυβουν; τα τσιπουρα ισως γιατι μηχανικος δεν χωραει


:smokin:

EVI
19/06/2007, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
κ μετα λετε εμενα τατιανα κ παπαρατσι [ η σκετα π@π#ρα με λετε κ δεν ακουω καλα;]


τι εχουμε εδω; αυτα ετοιμαζουν οι "εντουραδες" (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=40247) του φορουμ κ εχουν φτασει το θρεντακι στο 1000ρικο;

στο σακιδιο/αρκουδακι τι κρυβουν; τα τσιπουρα ισως γιατι μηχανικος δεν χωραει


:smokin:


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

T.R.E
19/06/2007, 17:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
θα ητανε πιο αντρικιο αν δεν υπονοουσες πραγματα και τα ελεγες στα ισα...

το τι εισαι (ανιατο η οχι) εσυ το ξερεις και προσωπικα δε με ενδιαφερει.

Στο ειπα γιατι με ρωτησες,ουτε εμενα με ενδιαφερει που δεν σε ενδιαφερει...

Δεν υποννοω τιποτα,σε ρωτησα κατι δεν απαντησες ευθεως αμεσως,συνεχισα και εγω λοιπον την μαλακια...

Στα ισα λοιπον:Στο συγκεκριμενο θρεντ που εφυγε,εφταιγε ο resistman? (δεν τον ξερω δεν ειμαστε φιλοι και δεν συμφωνουσαμε κιολας)...

Στο θρεντ που εφυγε,υπηρξαν και αλλοι προκλητικοι αλλα δεν ειδα εκει καμια παρατηρηση...Καταλαβες τωρα?

Τεσπα οι κανονες ειναι για ολους,(νομιζω τουλαχιστον)...Αν οχι να μας του πειτε να τους ξερουμε να φυλαγομαστε...απλα πραγματα...

EVI
19/06/2007, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Στο ειπα γιατι με ρωτησες,ουτε εμενα με ενδιαφερει που δεν σε ενδιαφερει...

Δεν υποννοω τιποτα,σε ρωτησα κατι δεν απαντησες ευθεως αμεσως,συνεχισα και εγω λοιπον την μαλακια...

Στα ισα λοιπον:Στο συγκεκριμενο θρεντ που εφυγε,εφταιγε ο resistman? (δεν τον ξερω δεν ειμαστε φιλοι και δεν συμφωνουσαμε κιολας)...

Στο θρεντ που εφυγε,υπηρξαν και αλλοι προκλητικοι αλλα δεν ειδα εκει καμια παρατηρηση...Καταλαβες τωρα?

Τεσπα οι κανονες ειναι για ολους,(νομιζω τουλαχιστον)...Αν οχι να μας του πειτε να τους ξερουμε να φυλαγομαστε...απλα πραγματα...



ολοι παρατραπηκαμε cursed δε μαμιετε αν εξαιρεσεις ολα αυτα παιδια ειμαστε και παιζουμε

και πανω απο ολα ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ και δε κρυβομαστε.


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

T.R.E
19/06/2007, 17:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ολοι παρατραπηκαμε cursed δε μαμιετε αν εξαιρεσεις ολα αυτα παιδια ειμαστε και παιζουμε

και πανω απο ολα ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ και δε κρυβομαστε.


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:


Τωρα το ποιος κρυβεται πισω απ'το δαχτυλο του και την ιδιοτητα του ειναι αλλο θεμα...

Τα παιδακια δεν πινουν μπυρες,αλλα γαλατακι...:D :D

EVI
19/06/2007, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Τωρα το ποιος κρυβεται πισω απ'το δαχτυλο του και την ιδιοτητα του ειναι αλλο θεμα...

ΕΛΑ ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ

CURSED αραξε και πιες μια :beer: κανε κανα :smokin:


και δε βρισκω αυτο που το εβαψε ο αλλος ροζ και ειχε τον μπομπ σφουγγαρακι πανω


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

super_toto
19/06/2007, 17:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από Resistman
Γαμω....Μπραβο....


Μην το ψάχνεις φίλε, οι απαντήσεις δώθηκαν και ο ο λαός εμίλησε. Δηλαδή:
Οι διαχειριστές δεν έχουν χρόνο να δούν τα posts και να τραβήξουν το αυτι αυτών που παρεκτρέπονται. Συνεπώς σκοτώνουν το thread.
Δεν είναι άσχημο σαν σκέψη. Πονάει κεφάλει κόψει κεφάλι.

Επίσης οι Mods δεν έχουν δικαιωμα ban αλλα έχουν δικαιωμα kill.
Κι αυτό ωραιο επίσης.
Σαν να λέμε ότι έχεις άδεια για R1 αλλά όχι για crypton (τυχαία παραδείγματα εγώ είμαι Honda).

Και όσο για τον λαό. Απλά τα πράγματα όπου βρούμε ευκαιρία (πχ στο παρον thread ) βρίσκουμε την ευκαιρία να σπαμαρουμε μέχρι μ@λακίας. Έτσι όλα είναι αστεία και περνάμε καλά. Κρατάμε το επίπεδό μας.

Καλό είναι κι έτσι το Forum αν το καλοσκεφτείς. Η τηλεόραση δεν παίζει καλές κωμωδίες πλέον.

TROOPER
19/06/2007, 17:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Στο ειπα γιατι με ρωτησες,ουτε εμενα με ενδιαφερει που δεν σε ενδιαφερει...

Δεν υποννοω τιποτα,σε ρωτησα κατι δεν απαντησες ευθεως αμεσως,συνεχισα και εγω λοιπον την μαλακια?

Στα ισα λοιπον:Στο συγκεκριμενο θρεντ που εφυγε,εφταιγε ο resistman? (δεν τον ξερω δεν ειμαστε φιλοι και δεν συμφωνουσαμε κιολας)...

Στο θρεντ που εφυγε,υπηρξαν και αλλοι προκλητικοι αλλα δεν ειδα εκει καμια παρατηρηση...Καταλαβες τωρα?

Τεσπα οι κανονες ειναι για ολους,(νομιζω τουλαχιστον)...Αν οχι να μας του πειτε να τους ξερουμε να φυλαγομαστε...απλα πραγματα...

μιλαμε σε ενα θρεντ του σουπερ τοτο για ενα θρεντ που ανοιξε (δεν θυμαμαι ποιος), εγινε της πουτανας και οι μοντς το ξυρισανε.στο νεο θρεντ και αφοτου ο σουπερ τοτο παιρνει απαντηση στα ερωτηματα του μπαινει προκλητικα ο resistman και αρχιζει παλι να δυναμιτιζει το κλιμα.του γραφω κατι.πεταγεσαι απο το πουθενα λεγοντας οτι δε θες να κανεις το δικηγορο του διαβολου...σου λεω μην τον κανεις.μου λες κανω τον δικηγορο της ευης (αποψη σου την οποια ξερεις που εχω γραμενη και αν δεν ξερεις ρωτα να μαθεις) και μετα λες το παραπανω...
1.δεν ειδα να ρωτας τιποτα.
2.το οτι συνεχισες τη μαλακια σημαινει οτι εισαι μαλακας???
3.στο θρεντ που εφυγε δεν εφταιγε κατα τη γνωμη μου μονο ο resistman (εχει σημασια η γνωμη μου???)
4.στο θρεντ που εφυγε ξεφυγανε ολοι και δεν το παρακολουθησα απο την αρχη για να κανω παρατηρηση...σημερα το πρωι το διαβασα και εγραψα και κανα 2 πραματα.
5.οι κανονες ειναι για ολους.αλλα εσυ να φυλαγεσαι για καλο και για κακο.
6.πες μου που εισαι τωρα και τι κανειιιιιιιιιιιιιιιις.
7.ΤΕΛΟΣ !

EVI
19/06/2007, 17:49
για μισο λεπτο ρε παιδια να πουμε και του στραβου το δικιο τωρα

οχι οτι εγω δεν εχω υποπεσει σε τετοιο λαθος αλλα δε θα το ξανακανω

ειμαστε σε ενα μοτοσυκλετιστικο φορουμ σωστα?

και υπαρχουν καποιοι που ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ

για δε πανε σε ενα γενικο φορουμ?


γιατι καθοντε εδω?


και ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ 34059340968308 ΚΑΥΓΑΔΕΣ και οχι 2390859085859-285 ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ?


και


ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ?


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

EVI
19/06/2007, 17:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER

6.πες μου που εισαι τωρα και τι κανειιιιιιιιιιιιιιιις.
7.ΤΕΛΟΣ ! [/B]


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


:a23: :a23: :a23: :a23:

super_toto
19/06/2007, 17:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
για μισο λεπτο ρε παιδια να πουμε και του στραβου το δικιο τωρα

οχι οτι εγω δεν εχω υποπεσει σε τετοιο λαθος αλλα δε θα το ξανακανω

ειμαστε σε ενα μοτοσυκλετιστικο φορουμ σωστα?

και υπαρχουν καποιοι που ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ

για δε πανε σε ενα γενικο φορουμ?


γιατι καθοντε εδω?


και ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ 34059340968308 ΚΑΥΓΑΔΕΣ και οχι 2390859085859-285 ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΜΗΧΑΝΕΣ?


και


ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ?


:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:

Εσύ γιατί δεν πας Νύχτες Κωμωδίας αφού θες να γελας. Μην αυτοαναιρήσαι δίαβασε τι έχεις γράψει.

EVI
19/06/2007, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Εσύ γιατί δεν πας Νύχτες Κωμωδίας αφού θες να γελας. Μην αυτοαναιρήσαι δίαβασε τι έχεις γράψει.


:look:

καλα



:rotflmao: :rotflmao:




προς το παρων θα παω βολτα με την μηχανη μου σχολασαμε-νε

:wave2:

TROOPER
19/06/2007, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Μην το ψάχνεις φίλε, οι απαντήσεις δώθηκαν και ο ο λαός εμίλησε. Δηλαδή:
Οι διαχειριστές δεν έχουν χρόνο να δούν τα posts και να τραβήξουν το αυτι αυτών που παρεκτρέπονται. Συνεπώς σκοτώνουν το thread.
Δεν είναι άσχημο σαν σκέψη. Πονάει κεφάλει κόψει κεφάλι.

Επίσης οι Mods δεν έχουν δικαιωμα ban αλλα έχουν δικαιωμα kill.
Κι αυτό ωραιο επίσης.
Σαν να λέμε ότι έχεις άδεια για R1 αλλά όχι για crypton (τυχαία παραδείγματα εγώ είμαι Honda).

Και όσο για τον λαό. Απλά τα πράγματα όπου βρούμε ευκαιρία (πχ στο παρον thread ) βρίσκουμε την ευκαιρία να σπαμαρουμε μέχρι μ@λακίας. Έτσι όλα είναι αστεία και περνάμε καλά. Κρατάμε το επίπεδό μας.

Καλό είναι κι έτσι το Forum αν το καλοσκεφτείς. Η τηλεόραση δεν παίζει καλές κωμωδίες πλέον.

μονο αν καταλαβεις οτι οι διαχειριστες δεν δουλευουνε στο μοτο θα μπορεσεις να αντιληφθεις γιατι ενα θρεντ φευγει ολοκληρο απο τη κατηγορια των γενικων.διαβασε τι γραφω ακριβως στη προηγουμενη προταση μου και ισως καταλαβεις...

κατα τα αλλα θα πω κατι που λεω σε ολους.το φορουμε λειτουργει καπως......αν αυτο το καπως δε σας καλυπτει δε σας κραταει κανεις.μπορειτε να αποχωρησετε.εσεις/εμεις το βρηκαμε το φορουμ και μπηκαμε.δε μας βρηκε αυτο.ητανε εδω πριν απο μας και θα ειναι και μετα.σε οποιον δεν αρεσει (including all)....log out :wave2:

T.R.E
19/06/2007, 17:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
ΕΛΑ ΔΥΝΑΣΤΕΙΑ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ

CURSED αραξε και πιες μια :beer: κανε κανα :smokin:


Λοιπον αντε να στο πω μια φορα ακομα...Ο cursed ειναι ο Γιαννης,αλλο παιδι,αλλο ατομο αλλη μηχανη...

Οσο για την δυναστεια...εδω γελαμε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Α,ξεχασα να σου πω,επειδη μενουμε μαζι κανουμε Login απ'τον ιδιο υπολογιστη.Ετσι δεν ειναι?:lol: :wave2:

EVI
19/06/2007, 17:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Λοιπον αντε να στο πω μια φορα ακομα...Ο cursed ειναι ο Γιαννης,αλλο παιδι,αλλο ατομο αλλη μηχανη...

Οσο για την δυναστεια...εδω γελαμε:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :wave2:

Α,ξεχασα να σου πω,επειδη μενουμε μαζι κανουμε Login απ'τον ιδιο υπολογιστη.Ετσι δεν ειναι?:lol: :wave2:

αμα θες να γελασεις να πας σε σταντ απ κομεντι


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

TROOPER
19/06/2007, 17:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Εσύ γιατί δεν πας Νύχτες Κωμωδίας αφού θες να γελας. Μην αυτοαναιρήσαι δίαβασε τι έχεις γράψει.

δε σε επιασα...:sick:

super_toto
19/06/2007, 17:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
μονο αν καταλαβεις οτι οι διαχειριστες δεν δουλευουνε στο μοτο θα μπορεσεις να αντιληφθεις γιατι ενα θρεντ φευγει ολοκληρο απο τη κατηγορια των γενικων.διαβασε τι γραφω ακριβως στη προηγουμενη προταση μου και ισως καταλαβεις...

κατα τα αλλα θα πω κατι που λεω σε ολους.το φορουμε λειτουργει καπως......αν αυτο το καπως δε σας καλυπτει δε σας κραταει κανεις.μπορειτε να αποχωρησετε.εσεις/εμεις το βρηκαμε το φορουμ και μπηκαμε.δε μας βρηκε αυτο.ητανε εδω πριν απο μας και θα ειναι και μετα.σε οποιον δεν αρεσει (including all)....log out :wave2:

Δεν διαφωνώ καθόλου φίλε μου. Δεν έχω καμία απαίτηση από το Forum η από κανένα εδώ μέσα.

Είπα κάποια πράγματα στον Resistman και τα δημοσιοποίησα. Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα με αυτό.

fantacid
19/06/2007, 17:59
δεν ξερω εαν εχει σημασια να γραφω εδω, θα το δει κανεις ή αφου δε λεει για ροζ μηχανακια τζαμπα σπαμμαρω???

τεσπα................




το ποναει χερι κοβω χερι
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΥΣΗ!

οταν εχουμε ενα φτασμενο θεμα αλλα απο μια στιγμη κ μετα περνει τη κατω βολτα,
απλα ΑΠΛΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙΣ το γαμιδι κ σταματαει εκει η παπαρολογια.


το οτι σε καποια στιγμι στραβωσε το θεμα δε σημαινει οτι ηταν ΟΛΟ στραβο!!

T.R.E
19/06/2007, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
για μισο λεπτο ρε παιδια να πουμε και του στραβου το δικιο τωρα

οχι οτι εγω δεν εχω υποπεσει σε τετοιο λαθος αλλα δε θα το ξανακανω
ειμαστε σε ενα μοτοσυκλετιστικο φορουμ σωστα?
και υπαρχουν καποιοι που ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ
για δε πανε σε ενα γενικο φορουμ?
:wave2: :wave2: :wave2: :wave2:


Σ'αυτο συμφωνουμε...:beer:

EVI
19/06/2007, 18:02
σαν πολυ δε την λετε στους μοντερειτορ???????????

ξερετε εσεις οτι καθυμερινα βομβαρδιζοντε απο πμ απο χρηστες ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕΡΟΣ σε καποιες κουβεντες και ξενερωνουν απιστευτα με το οτι εχει γινει απο μοτοσυκλετιστικο πολιτικι καφενειο?

στο τελος τελος μου θυμιζετε αυτους που βλεπουν μπαλα και βριζουν τους παιχτες οτι δε κανουν καλα την δουλεια τους λες και αυτοι αν μπαιναν στο γηπεδο θα τα καναν καλυτερα

και εδω ομως υπαρχει διαφορα


οι παικτες πληρωνοντε

οι μοντς οχι


:beer:

TROOPER
19/06/2007, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα με αυτό.

:nono: κανενα !!!!!!!!!

απλα ειπα καποια πραματα για να μπουμε ολοι στη θεση μας.

:beer:

T.R.E
19/06/2007, 18:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER

1.δεν ειδα να ρωτας τιποτα.
2.το οτι συνεχισες τη μαλακια σημαινει οτι εισαι μαλακας???
3.στο θρεντ που εφυγε δεν εφταιγε κατα τη γνωμη μου μονο ο resistman (εχει σημασια η γνωμη μου???)
4.στο θρεντ που εφυγε ξεφυγανε ολοι και δεν το παρακολουθησα απο την αρχη για να κανω παρατηρηση...σημερα το πρωι το διαβασα και εγραψα και κανα 2 πραματα.
5.οι κανονες ειναι για ολους.αλλα εσυ να φυλαγεσαι για καλο και για κακο.
6.πες μου που εισαι τωρα και τι κανειιιιιιιιιιιιιιιις.
7.ΤΕΛΟΣ !

1.ρωτησα ο resistman φταει? Αν δεν ξερεις ποιες ειναι οι ερωτησεις ρωτα μου να σου πω...
2.Στο εξηγησα πιο πισω
3.Οχι δεν εχει,απλα ρωτησα...
4....
5.Το εχουμε ξαναδει το εργο και εχουμε παρει τα μετρα μας
6.Ειμαι Σαντορινη και λιαζω το κορμι μου
7.:wave2:

super_toto
19/06/2007, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
σαν πολυ δε την λετε στους μοντερειτορ???????????

ξερετε εσεις οτι καθυμερινα βομβαρδιζοντε απο πμ απο χρηστες ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΜΕΡΟΣ σε καποιες κουβεντες και ξενερωνουν απιστευτα με το οτι εχει γινει απο μοτοσυκλετιστικο πολιτικι καφενειο?

στο τελος τελος μου θυμιζετε αυτους που βλεπουν μπαλα και βριζουν τους παιχτες οτι δε κανουν καλα την δουλεια τους λες και αυτοι αν μπαιναν στο γηπεδο θα τα καναν καλυτερα

και εδω ομως υπαρχει διαφορα


οι παικτες πληρωνοντε

οι μοντς οχι


:beer:

Επειδή δεν θέλω να παρεξηγηθώ σε καμία περίπτωση. Εγώ ρώτησα τους mods. Απαντήσεις πήρα και πολύ λογικές. Δεν την λέω σε κανένα. Δεν έχω απαίτηση για τίποτα.

Απλά θα μου άρεσε να ήταν διαφορετικά τα πράγματα αλλα δεν το χρεώνω σε κανένα.

TROOPER
19/06/2007, 18:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
1.ρωτησα ο resistman φταει? Αν δεν ξερεις ποιες ειναι οι ερωτησεις ρωτα μου να σου πω...
2.Στο εξηγησα πιο πισω
3.Οχι δεν εχει,απλα ρωτησα...
4....
5.Το εχουμε ξαναδει το εργο και εχουμε παρει τα μετρα μας
6.Ειμαι Σαντορινη και λιαζω το κορμι μου
7.:wave2:

εισαι στη σαντορινη και καθεσαι στο pc???????

ΚΑΜΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!

TROOPER
19/06/2007, 18:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto
Επειδή δεν θέλω να παρεξηγηθώ σε καμία περίπτωση. Εγώ ρώτησα τους mods. Απαντήσεις πήρα και πολύ λογικές. Δεν την λέω σε κανένα. Δεν έχω απαίτηση για τίποτα.

Απλά θα μου άρεσε να ήταν διαφορετικά τα πράγματα αλλα δεν το χρεώνω σε κανένα.

εισαι ωραιος.

αυτη μαγκες η δηλωση αντιθετης αποψης με τον τροπο και τον τονο του super_toto θα επρεπε να ειναι παραδειγμα.

φιλε :a19:

και το εννοω !!!!!!!!

T.R.E
19/06/2007, 18:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
εισαι στη σαντορινη και καθεσαι στο pc???????

ΚΑΜΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!


Δεν σε κατηγορω επειδη δεν ξερεις...


Ειμαι ηλιο-καμενοοοοοοοοοοος....:D

Aggelos_SV
19/06/2007, 18:12
....επίδοξος και φέρελπις:a27: .....

....τελικά σφήξαν οι ζέστες....:a24: :a21: :sun:

Aggelos_SV
19/06/2007, 18:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E

Ειμαι ηλιο-καμενοοοοοοοοοοος....:D


....σαν ντομάτα λιαστή?:lol:

TROOPER
19/06/2007, 18:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Δεν σε κατηγορω επειδη δεν ξερεις...


Ειμαι ηλιο-καμενοοοοοοοοοοος....:D

το οτι δεν ξερω ειναι προφανες.............το οτι εισαι ηλιοκαμενος παλι...μονο προφανες δεν ειναι.:lol:

Alchimistis
19/06/2007, 19:25
Καλά ρε ειστε σοβαροι?Κανετε τους χαζούς??

Γραφαμε σαν τους μαλάκες τοσα κειμενα...Μπαίνει ο ΙDI και τα κάνει μπουδέλο ολα αρχιζει γαμωσταυρίδια, πιπες , σπαμ και τα ρέστα και μετά κάνετε όλοι τους κινέζους? και οι μοντς δεν εχουν χρόνο να διαβάζουν και γι'αυτο κόβουν ολο το θέμα???

Κατι πιο πιστικό ρε παιδες την αλλη φορά...

iLia
19/06/2007, 19:37
Επειδη ( κλασσικα) ειναι δυσκολο να ακολουθησεις ενα θρεντ στο οποιο παρεμβαλλονται στο ασχετο Μπαρμπι ( και καταλαβαινω απολυτα τους Mods ΚΑΙ δεν το διαβασα ολο)) θα ηθελα απλα να πω οτι συμφωνω με κατι που ειπωθηκε στην 1η σελιδα. Οταν τα θρεντσ ξεφευγουν..γιατι δεν τα 'κλεινετε' απλα? Καποιοι οντως εξεφρασαν ( στο εκαστοτε ποστ τους) καποιες αξιολογες αποψεις..γιατι να μη μπορει ο καθενας να εχει την ευκαιρεια/ευχερια ( πως γραφεται τουτη η λεξη ωρε?) να της διαβασει εξαιτιας του καθε ( επειδη δεν βριζω σε φορουμ μου διαφευγει η λεξη τωρα) *βαλτε επιθετο της αρεσκειας σας*? Προσωπικα 'μαθαινω' τι παιζει σε ενα φορουν απο τα κλεισμενα ποστ...αν ενα ποστ χαθει και δεν το δω..δεν μπορω να γνωριζω τους κανονες του κανονα της εξαιρεσης ( καλη ωρα το ποστ που εκανε καποιος για ενα site με TV links το οποιο αν δεν ειχα δει η ιδια να εξαφανιζεται/στελνεται δεν θα φανταζομουν ποτε οτι απαγορευεται την στιγμη που ανοιγουν δεκαδες αλλα για παρομοιο θεμα καθημερινα).


Δεν φταινε ΟΛΟΙ για το αν καποιοι ξεφευγουν. Κλειστε ( μια σκεψη/προταση κανω) το θρεντ που ξεφυγε και αν ο 'ξεφυγων' επαναλαβει το ατοπημα ανοιγοντας νεο θρεντ ( το συνηθες) καψτε τον.

kiriakost
19/06/2007, 20:08
Στα σωστά φόρουμ βρίσκεις , γνώσεις ,αλλά και διέξοδο έκφρασης .

Απο την άλλη , όποιος στρατηλάτης μοντερεουλας , αποφάσισε να μετατρέψει το φόρουμ ΤΟΥ ,σε εγκυκλοπαίδεια , έμεινε μόνος του ... να ξηνει το κεφάλι του ..


Εδω διαπίστωσα άλλα γούστα ... όπως επικρίσεις για το ότι λέει και εκφράζει ο καθένας , και ψυχολογική πίεση στο να αντιδράς στα γούστα του στρατηλάτη .

Εγω δεν ξέρω τι επαιξε με το θέμα που σβήστηκε , εγώ μιλάω επι προσωπικού , και λέω οτι τα έχω πάρει στο κρανίο , με το να σβήνονται απαντήσεις μου !! και ολόκληρα θέματα , ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΧΝΙΚΑ ... εεεεε μαστόρια ηρεμήστε .

Δεν ειναι τυχαίο , οτι εδω και δυο μήνες , απο μια ολόκληρη Ελλάδα , είμαστε μέσα κάθε μέρα 60 άτομα ... οι ίδιοι και οι ίδιοι .... επιζώντες απο τις συνθήκες που επικρατούν εδώ μέσα .

Απο την αλλη βλέπω πραγματικά προκλητικά μηνύματα , με πολλά κιλά ειρωνείας , και κανένας δεν αντιδρά !!

Τι συμβαίνει ? έχουμε τους μπαμπάδες (Σε θέση στρατηλάτη) και από την άλλη τα παιδάκια τους μέσα στο φόρουμ ?? και αφήνουν τα σπλάχνα τους , να κάνουν ότι θέλουν !!


Συμπέρασμα ... Μεγάλα παιδιά είμαστε , υπερηφάνεια έχουμε , εμπειρίες από την ζωή έχουμε , και καλής ποιότητας χιούμορ έχουμε ............καλό θα είναι οι στρατηλάτες , να βάλουν πολύ νερό στο κρασί τους , για να διαφυλαχτεί η συνοχή στο φόρουμ .

Διαφορετικά , οι 60 θα γίνουν 40 , οι 40 θα γίνουν 10 , και θα καταλήξουμε άλλο ένα αποτυχημένο ΑΔΕΙΟ φόρουμ ..

iLia
19/06/2007, 20:23
[i]Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost [/i


Εγω δεν ξέρω τι επαιξε με το θέμα που σβήστηκε , εγώ μιλάω επι προσωπικού , και λέω οτι τα έχω πάρει στο κρανίο , με το να σβήνονται απαντήσεις μου !! και ολόκληρα θέματα , ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΧΝΙΚΑ ... εεεεε μαστόρια ηρεμήστε .



Αυτο ακριβως εννοουσα! Καποιο ποστ απο τα σβησμενα πιθανον να ενδιεφερε (η ενδιαφερει μελλοντικα) καποιο μελος. Γιατι να 'διαγραφονται' ετσι?


Και κατι αλλο..καποιος ειπε οτι ειναι δυσκολο οι mods να στελνουν ΠΜ με τα 'πως & γιατι' διαγραφηκε κατι. Αν ομως ο mod κλεινοντας ενα θρεντ γραψει ενα ( ΕΝΑ μονο) ποστ εξηγωντας για ποια παραβαση των κανονων κλειδωνει το θρεντ τοτε ολοι οσοι αναρωτιουντε θα καταλαβουν.


Οταν εγινε το θρεντ για το καλλιτεχνικο ( η μη) αιδοιο πιστευα πραγματικα οτι το θρεντ μετα απο 5-10 σελιδες θα 'κλειδωνε'. Ισως γιατι το ζητημα το ειχαμε πλεον 'ξηλωσει', ισως γιατι αν και ενηλικες εχουν οριο οι φορες που θα διαβασεις αισχρολογιες σε ενα θρεντ που ξεκινησε με ενα (αν θυμαμαι καλα) ευγενικοτατο/ενημερωτικο ( για εμενα που δεν πολυβλεπω ειδησεις) ποστ. Δεν ξερω τι εγινε εκεινο το θρεντ και δεν εχω ψαξει καν σε πισω σελιδες.

LsKostas
19/06/2007, 20:38
Nαι μερικοι κανουν τους χαζους...τους συμφερει λογω φιλιας...


Βριζοντουσαν λεει την στιγμη που ενας ανοιγε το στοματακι του με επιχειρηματα παιδικου σταθμου...

Μεχρι και απειλεισε κι εναν νομιζω...(κλασσικη περιπτωση ban)


Αν τραβανε μερικοι ζορια ...
Εμεις οι Κυψελιωτες ξερουμε απο καλο 'λαδι' και στα λεμε χυμα ΚΑΙ στα μουτρα τους...

και που σαι...Να σκεπαζεσαι...

:yuck:

super_toto
19/06/2007, 20:40
iLia, kiriakost, Alchimistis και σε όλους όσους δεν πρόλάβω

Προφανώς και έχετε δίκιο. Από την άλλλη είμαστε φιλοξενούμενοι εδώ και δεν μπορούμε να απαιτούμε πράγματα.
Όμως
Το Forum φίλοι mods, μπορεί να είναι αξιόλογο, μπορεί να είναι χαβαλεδιάρικο, μπορεί να είναι ενημερωτικό, μπορεί να είναι επικοινωνιακό, μπορεί να είναι και μάπα.

Εσεις φίλοι mods μπορείτε να βοηθάτε να γίνει έτσι ή αλλιώς. Τα μέλη είναι που δίνουν αξία όμως στο Forum. Οι απόψεις τους, οι γνώσεις τους, το χιούμορ τους κτλ.

Προφανώς θέλετε να κρατήσετε το Forum κλειστό γκέτο στην παρέα σας, στις συμπάθειές σας και στους συμφωνούντες με τις απόψεις σας. Οκ δικό σας είναι και ότι θέλετε κάνετε. Μπορεί επίσης να θέλετε να το κρατήσετε αμιγώς μοτοσυκλετιστικό. Οκ και πάλι απλά πρεπει να διαγραψετε κάποιές από τις κατηγορίες των συζητήσεων. Μπορεί επίσης να θέλετε τα μέλη να μην διαβαίνουν την λεπτή κόκκινη γραμμή που έσεις θέτετε. Οκ για μιά ακόμη φορά αλλά πείτε μας που είναι για να μην την περνάμε (ή για να πάρουμε ακριβώς την αντίθετη πορεία)

Η απαντήσεις σας στο παρών ερώτημα ήταν εντελώς αποδεκτές από εμένα. Κυριολεκτώ. Μόνο που δεν ήταν και πολύ πιστικές ως προς τις προθέσεις σας. Αν θέλετε το συζητάμε.

STOYBI
19/06/2007, 20:54
kiriakost
Εγω δεν ξέρω τι επαιξε με το θέμα που σβήστηκε , εγώ μιλάω επι προσωπικού , και λέω οτι τα έχω πάρει στο κρανίο , με το να σβήνονται απαντήσεις μου !! και ολόκληρα θέματα , ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΊΤΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΧΝΙΚΑ ... εεεεε μαστόρια ηρεμήστε

Θες να πεις οτι θεματα π.χ. σαν της "θερμοκρασια αλυσιδας " ....

Επρεπε να επιβιωσουν ??? :confused:

Μνη μου αναλυσεις τιποτα σε παρακαλω... Απλα ενα ναι η ενα οχι... :rolleyes:

Alchimistis
19/06/2007, 21:43
Θα ήθελα μια απάντηση απο εναν mod χωρις διαθεση αντιπαράθεσης
αλλα γινεται μια αδικια για τοσο κοσμο που διαβάζει και γράφει σε σοβαρά θέματα που αργότερα γινονται για τον φουτσο

kiriakost
19/06/2007, 21:45
Θες να πεις οτι θεματα π.χ. σαν της "θερμοκρασια αλυσιδας " ....Επρεπε να επιβιωσουν ???

Μάλιστα κύριε .. έπρεπε . !!! ( δεν ενοχλούσε κανέναν, δεν προσέβαλε κανέναν , ήταν πρωτότυπο )

EVI
19/06/2007, 21:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από super_toto

Προφανώς θέλετε να κρατήσετε το Forum κλειστό γκέτο στην παρέα σας, στις συμπάθειές σας και στους συμφωνούντες με τις απόψεις σας. Οκ δικό σας είναι και ότι θέλετε κάνετε. [/B]


διαφωνω με αυτο το συγκεκριμενο μονο που λες.

πιστεψε με δεν συμφωνουν ολοι (οι μοντς) με ολους (τους χρηστες)
μην τους στηνετε στο τοιχο παιδια......και? κοψανε ενα ποστ με παπαριες...και?

πιστευετε πραγματικα οτι ενας ασχετος θα πει....ρε δε ψαχνω να βρω ενα μοτοσυκλετιστικο σαιτ να ακουσω αποψεις περι αστυνομικων???????????? οχι

θα ψαξει να το βρει γιατι θελει να μαθει κατι για την μηχανη του ας πουμε...........

ποιον ενδοιαφερει πραγματικα τετοια πραγματα? υπαρχουν χιλιαδες ιντερνετικα στεκια που ασχολουντε με γενικα θεματα γιατι να μην παει εκει?


υστερα στο να καιτε την πυρα εναν χρηστη ειναι μεγαλο σφαλμα.........οταν καποιοι (οι ιδιοι και οι ιδιοι ειρωνευοντε και πετανε σαν ψωμοτυρι την λεξη φασιστα μην περιμενετε να μην εχετε ''αντιποινα΄΄ το εβαλα σε εισαγωγικα ) και κουνηστε το κεφαλι σας.


μπαινετε ΜΟΝΟ για να καυγαδιζετε ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ

και δεν ειναι τυχαιο οτι ΕΙΣΤΕ 4-5 ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΙ και σας απαντα ΕΝΑΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΣ παντα.

που ειναι ολοι οι υπολοιποι? η μηπως ατυχως νομιζετε οτι δεν σας απαντανε γιατι συμφωνουν μαζι σας?

σταματηστε να ΜΕΤΑΤΡΕΠΕΤΕ ΤΟ ΜΟΤΟ ΣΕ ΠΕΔΙΟ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΜΕΤΑ

ΔΕ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΙΝΤΙ Η ΕΓΩ Η Ο ΜΠΑΜΠΗΣ Ο ΣΟΥΓΙΑΣ ΕΔΩ ΕΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΣΑΚΩΝΕΤΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΙΠΟΤΕ ΘΕΜΑ


ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΗΛΟΣΠΑΡΑΓΜΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝΑΠΟΦΕΧΤΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΦΑΥΛΟΣ ΚΥΚΛΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΚΡΙΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΜΟΝΤΣ ΕΛΕΟΣ! ΕΣΕΙΣ ΔΛΔ ΘΕΩΡΗΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ? ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΒΡΙΣΚΩΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?



εχουμε χασει την μπαλα..........ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΤΟ ΑΝΑΡΧΟΑΡΙΣΤΕΡΩΝ Η ΔΕΞΙΩΝ Η ΤΗΝ ΚΥΡΑΣ ΜΑΡΙΚΑΣ Η ΑΥΛΗ

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ

ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ

Και να υπαρχει παρειστικο κλιμα


Αφηστε λοιπον τους καυγαδες για τα πολιτικα και πιαστε τους ''καυγαδες'' για τα μηχανακια.

:wave2:

EVI
19/06/2007, 21:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Alchimistis
Θα ήθελα μια απάντηση απο εναν mod χωρις διαθεση αντιπαράθεσης
αλλα γινεται μια αδικια για τοσο κοσμο που διαβάζει και γράφει σε σοβαρά θέματα που αργότερα γινονται για τον φουτσο

ναι γινοντε ΟΤΑΝ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΖΗΤΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ


ΦΑΣΙΣΤΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΤΑ?



ΕΣΥ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΙΣΑΙ ΙΔΙΟΣ!





ΚΟΥΝΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ


ΚΑΙ πιασε και μια μπυρα


:beer:

kiriakost
19/06/2007, 21:56
Αλλο ενα παράδειγμα κακοδιαχείρισης ...... Ηρθε μια κοπελίτσα η OLIA με ΑΧ-1 , έγραψε δυο ίδια θέματα στην ενότητα τεχνικά , κάποιος έσβησε το ένα , ενώ η συζήτηση είχε διαφοροποιηθεί και στα δυο ..... προφανώς νόμισε η κοπέλα οτι την σνομπάρανε διότι ήταν φρέσκια , και πάει χάθηκε .




EVI τα καημένα τα παιδιά , καλό είναι να πιουν σύντομα ενα καφεδάκι ζωντανά ,
και να συνεννοηθούν μια και καλή . !!

STOYBI
19/06/2007, 21:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
Μάλιστα κύριε .. έπρεπε . !!! ( δεν ενοχλούσε κανέναν, δεν προσέβαλε κανέναν , ήταν πρωτότυπο )

Κανεις λαθος κυριε.... Προσβαλεις και ενοχλεις αυτον που μπαινει μονο στα τεχνικα γιατι θελει να διαβασει κατι που μπορει να του φανει χρησιμο ( οτι και να ειναι αυτο)......


Κανοντας κλικ και κοιτωντας το συγκεκριμενο θεμα απλα... Το ιδιο το φορουμ του δειχνει την πορτα της εξοδου ... :rolleyes:

Το γιατι σε αφηνω να το καταλαβεις μονος σου !!! :rolleyes:

:wave2:

EVI
19/06/2007, 21:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
[




EVI τα καημένα τα παιδιά , καλό είναι να πιουν σύντομα ενα καφεδάκι ζωντανά ,
και να συνεννοηθούν μια και καλή . !! [/B]


συγγνωμη φιλε κυριακο αλλα δε το καταλαβα ρε συ αυτο ...........κατι θες να πεις αλλα δε το καταλαβενω ετσι που το γραφεις

:smokin:

T.R.E
19/06/2007, 22:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI

πιστευετε πραγματικα οτι ενας ασχετος θα πει....ρε δε ψαχνω να βρω ενα μοτοσυκλετιστικο σαιτ να ακουσω αποψεις περι αστυνομικων???????????? οχι

θα ψαξει να το βρει γιατι θελει να μαθει κατι για την μηχανη του ας πουμε...........

ποιον ενδοιαφερει πραγματικα τετοια πραγματα? υπαρχουν χιλιαδες ιντερνετικα στεκια που ασχολουντε με γενικα θεματα γιατι να μην παει εκει?


εχουμε χασει την μπαλα..........ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΚΕΤΟ ΑΝΑΡΧΟΑΡΙΣΤΕΡΩΝ Η ΔΕΞΙΩΝ Η ΤΗΝ ΚΥΡΑΣ ΜΑΡΙΚΑΣ Η ΑΥΛΗ

ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ

ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΙΠΟΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΧΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΞΙΜΑΔΙ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ


+171


Mε εχει πειραξει η πολυ ηλιοθεραπεια μαλλον...


ΥΓ:3η μπιελα...Δεν θα ειναι στην θεση της για πολυ ακομα...:rotflmao: :rotflmao:

fantacid
19/06/2007, 22:03
ρε παιδια το πιο απλο πραμα να διτηρητε την ψυχραιμια σας κρυβετε σε μια λεξη ΜΟΝΟ!!!

IGNORE !!!!


εχω φτιαξει μια "μπλακ λιστ" με 5-10 μλκο-ποστερς που οταν βρισκω δικα τους ποστ απλα περνω στο επομενο!

πολλες φορες με εχουν νευριασει με τις πιπες τους κ πλεον τους κανω γαργαρα!

:wave2:

kiriakost
19/06/2007, 22:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
συγγνωμη φιλε κυριακο αλλα δε το καταλαβα ρε συ αυτο ...........κατι θες να πεις αλλα δε το καταλαβενω ετσι που το γραφεις

:smokin:

Πέρασες το μήνυμα , ' μην τους βαζετε όλους σε ένα τσουβάλι '

Ναι αλλά το φόρουμ είναι ένα , πρέπει να βαδίσουν όλοι με κοινό κώδικα .




STOYBI Δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου βρε φίλε , έτσι απλά .. έχουμε διαφορετική συμβατότητα ... από την άλλη αντι να με αγνοείς , μου κάνεις μαθήματα ... εεε άστο δεν δουλεύει το πράγμα κατά τα δικά σου πρότυπα . αγνόησέ με καλύτερα .

EVI
19/06/2007, 22:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost
[B]Πέρασες το μήνυμα , ' μην τους βαζετε όλους σε ένα τσουβάλι '

Ναι αλλά το φόρουμ είναι ένα , πρέπει να βαδίσουν όλοι με κοινό κώδικα .





φιλε τις περισσοτερες φορες συμφωνω μαζι σου ............και τωρα συμφωνησα σε ολα παρα μονο σε ενα διαφωνησα

και τωρα συμφωνω αλλα εινια στην φυση του ανθρωπου λιγο να αντιδρα (ειδικα του Ελληνα) και παντα θα υπαρχουν προστριβες ειναι η αληθεια το εχουΜΕ παρακανει ομως........ :sad:



να μαστε καλα ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ :beer: :beer:

STOYBI
19/06/2007, 22:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από kiriakost





STOYBI Δεν με ενδιαφέρει η γνώμη σου βρε φίλε , έτσι απλά .. έχουμε διαφορετική συμβατότητα ... από την άλλη αντι να με αγνοείς , μου κάνεις μαθήματα ... εεε άστο δεν δουλεύει το πράγμα κατά τα δικά σου πρότυπα . αγνόησέ με καλύτερα .

Δεν αγνοω κανεναν φιλε μου ( ουτε φυσικα μπορει να μου ζητησει κανενας να τον αγνοησω εφοσον ποσταρει δημοσια και το φορουμ ειναι ανοιχτο για ολους ) :winka:

Τα ξαναλεμε .... :rolleyes:

Alchimistis
19/06/2007, 22:16
EVI ξέρεις πολύ καλά πώς ξεκίνησε ολόκληρη η ιστορία...ανεξάρτητά αν διαφωνείς μαζί μου αν μη τι αλλο πρέπει να παραδεχτείς κάποια πράγματα...

Το οτι ειναι ενα μοτοσικλετιστικό φόρουμ δεν σημαίνει οτι δεν μπορούμε να συζητάμε για διάφορα θέματα άλλωστε απο μόνος του ο μοτοσικλετισμός πάντα ήταν αλληλένδετος και με διάφορα αλλα θέματα κοινωνικά και μή.

Και μην κάνεις την πάπια και εσυ, αρκετές φορές απαντουσες σαν τον IDI στο πρόσωπο μου όταν διαφωνούσες αρχιζες κατευθειαν τα μπινελίκια...

kiriakost
19/06/2007, 22:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από STOYBI
Τα ξαναλεμε .... :rolleyes:

Οκ τώρα θα σε φρικάρω για τα καλά .... έλα σε λίγο να δεις νέο υλικό που θα βάλω ,
στο θέμα περί Θερμοασπίδες ....

:lol: :lol: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: