Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 24 από 24

Θέμα: XSmoto

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    στο ebay πιο καλες τιμες, αλλα πρεπει λιγο να εξοικιωθεις με τον τροπο λειτουργιας ωστε να μην αγχωνεσαι.
    πολυ καλο site για αγορες ειναι το

    www.motocard.com

    Καλοί είναι οι Ισπανοί αλλά σε σχέση με τις τιμές του XSmoto, φαίνονται πολύ τσιμπημένοι.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  2. #17
    Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n
    Καλοί είναι οι Ισπανοί αλλά σε σχέση με τις τιμές του XSmoto, φαίνονται πολύ τσιμπημένοι.
    καθε τετοιο καταστημα αξιζει (απο αποψη τιμης) να αγοραζεις ενα δυο πραγματα, για τα υπολοιπα ψαχνεσαι συνεχεια στο νετ.

    ps. @Βυρωνα:
    Σε ευχαριστω για το βιβλιο που μου ειχες στειλει, σημερα μου εσωσε την ζωη σε ενα φρεναρισμα πανικου, να εισαι καλα!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #18
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    σημερα μου εσωσε την ζωη σε ενα φρεναρισμα πανικου,



    ΥΓ: Τις ευχαριστίες στον συγγραφέα. Εγω ένα κλικ έκανα, αλλά χαίρομαι πολύ αν βοήθησε αυτό το κλικ με κάποιο τρόπο.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  4. #19
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisdani750
    Εγγραφή
    26/06/2006
    Μηνύματα
    192
    http://www.motorcyclegiant.com/Searc...66989=&Search=

    δειτε εδω τιμες αρε αμερικα
    εγινα suzukakios

  5. #20
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.210
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mixalakis
    Τελικά έδωσες 243+12 ευρώ συνολικά;
    Όχι ρε συ τόσο φθηνά, ........249 Λίρες Αγγλικές........ τουτέστιν:

    http://www.xe.com/ucc/convert.cgi 314? τώρα που έπεσε η λίρα. όταν το πήρα εγώ μου είχε βγει 334? γιατί η λίρα ήταν πιο ακριβή. Υπόψη, τα μεταφορικά είναι λίγο τσιμπημένα συγκριτικά με άλλες ?30 η 34? αν θυμάμαι καλά αλλά μέσα σε 3-4 εργάσιμες στα χέρια σου .

  6. #21
    Ο σημειολόγος Το avatar του/της spyro
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    3.210
    Μετά απο προσπάθεια φίλου εδω μέσα ο οποίος ζήτησε περισσότερες πληροφορίες πριν κάνει την αγορά βγήκαν στην επιφάνεια δύο ακόμα μειονεκτήματα του XS-moto που με κάνουν υπόχρεο να τα αναφέρω εδω μιας και εγω ήμουν που έκανα την προτροπή για το site.

    To XS-moto είναι λιγομίλητο!!! δεν επιβεβαιώνει παραγγελίες αυτόματα και δεν απαντάει εύκολα σε e-mails με διάφορες ερωτήσεις πριν απο την παραγγελία.

    Επίσης του αρέσει πολύ το PAYPAL system στο οποίο είχα την τύχη να χρησιμοποιώ έτσι και αλλιώς για τις online αγορές μου, πράγμα το οποίο όμως δεν συμβαίνει και με πάρα πολλούς στην Ελλάδα.

    Αυτά γιατί δεν θέλω να ταλαιπωρηθούν άδικα κάποιοι φίλοι εδω μέσα και να φταίω εγώ

  7. #22
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της takis1964
    Εγγραφή
    20/07/2006
    Μηνύματα
    112
    αγορασα κ εγω απο xsmoto
    ολα καλα και απο μενα
    8 εργασιμες παραδοση με κουριερ ελτα
    30-35 ευρω εξοδα αποστολης
    arai chaser πολυχρωμο με 2 εξτρα ζελατινες 465 ευρω εδω 750
    ο τυπος σε εμενα ηταν πολυ ομιλητικος,με ρωτησε αν υπαρχουν σιτε με μοτο φορουμ και επισης απο που τον βρηκα
    τον ευχαριστησα για το κρανος και ανταπεδωσε σε 2 ωρες

  8. #23
    Λοιπόν παιδιά, αυτός που αναφέρει ο spyro παραπάνω είμαι εγώ.
    Το μαγαζί είναι οκ και σας το συστήνω άφοβα, πείρα shoei xr 1000 με 367 euro και εδω έχει 490.

    Το πρόβλημα με εμένα ήταν οτι συμπλήρωσα την φόρμα παραγγελίας και η πιστωτική χρωθηκε κανονικά , αφού το μαγαζί είναι έμπιστο για το paypal, για το diabolic2 το οποίο δεν υπήρχε στο νουμερο μου όπως μου απάντησε ο mark αργότερα. Η αγορά είχε γίνει όμως και δεν ξέρω αν μπορείς να πάρεις χρήματα πίσω. Του είπα για ένα άλλο κράνος και μου απάντησε οτι δεν υπάρχει ούτε αυτό σε stock έτσι έχασα πολύ χρόνο, σε κάποια φάση αυτος έφυγε για διακοπές και δεν απαντούσε στα mail (στα οποία γενικά είναι λακονικός και οχι σαφής πάντα) και επειδή είχα φοβηθεί μίπως χάσω λεφτά, του ζήτησα να μου στείλει το diabolic3, το οποίο ήρθε σε μια βδομάδα απο αγγλία.

    + στα shoei έχει πολύ καλές τιμές
    + δεν χάνεις χρήματα

    -δεν σε πληροφορεί αν στείλεις ένα mail πριν αγοράσεις κάτι.
    - είχε στην φόρμα παραγγελίας προιόντα τα οποία τελικά δεν είχε

    Πάντως το κρανάκι είναι τέλειο.
    Ευχαριστώ τον spyro για την βοηθεια του
    Τα όνειρα μας θα γίνουν οι εφιάλτες σας, με μίσος θα γεμίσουν τις αυταπάτες σας. @

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της takis1964
    Εγγραφή
    20/07/2006
    Μηνύματα
    112
    εγω επικοινωνησα μαζι του και του ειχε τελειωσει αυτο που ηθελα ,οταν ηρθε μου εστειλε μεηλ!!

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF