Σελίδα 8 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 222

Θέμα: προβλημα, η κοπελα μου δεν θελει να ανεβει στη μηχανη.

  1. #106
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.375
    Έτσι κάνουμε στους μπεμβεδες. ........
    Και μετά γράφουν αλλού.



    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  2. #107
    την απαντηση μεσα σου την ξέρεις....αλλη κοπελα βρίσκεις ....καλο μηχανακι μεταχειρισμένο όμως;
    aleaxzafeir

  3. #108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.968
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Τελικά είναι πολλά τα προβλήματα που ταλανίζουν ετούτο τον δύστυχο κόσμο και τα περισσότερα βρίσκουν λύση στο moto.gr

    εγώ πάλι έχω τις ενστάσεις μου γιατί και μηχανάκιας είμαι και οικογενειάρχης....
    Μηχανάκιας ΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΤΕ....
    Παμ παρακάτω....


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Να φανταστώ ότι η δικιά σου δεν ανεβαίνει γιατί την τσούζει από κάτΟΥ από το τόσο πήδημα που της ρίχνεις; Βρε γεμίσαμε ζωντανά βιάγκρα στο φόρουμ...
    Φίλε άμα έχεις παλαμάρι τι θέλεις τη φερράρι... έτσι????


    υγ
    ρε στο βρακί της θέλει να τον βαλει ΞΥΠΝΑΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ
    ευαισθητούληδες όλοι.....
    ανανήψαντας

  4. #109
    Νέο μέλος Το avatar του/της manko973
    Εγγραφή
    11/08/2016
    Μηνύματα
    25
    απο τις απαντησεις και τη συμμετοχη σας στο θεμα, εχω πλεον μια πιο ολοκληρωμενη εικονα για την σταση που θα κρατησω και σας ευχαριστω για αυτο. Παντως, αν κρινω απο τη συμμετοχη, δεν νομιζω να ειμαι ο μονος που αντιμετωπισε το παραπανω προβλημα.

  5. #110
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.198
    Ναι αλλά εμείς την σκίσαμε την γάτα.......
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  6. #111
    Νέο μέλος Το avatar του/της manko973
    Εγγραφή
    11/08/2016
    Μηνύματα
    25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Ναι αλλά εμείς την σκίσαμε την γάτα.......

  7. #112
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Φίλε είσαι λίγο μυστήριος όμως έτσι; αν δεν είσαι τρόλ, που εγώ προσωπικά δεν το έχω αποκλείσει, μπαίνεις σε δύο ή περισσότερα φόρα σαν νέος χρήστης που έχεις μόλις πάρει ένα μηχανάκι και το μόνο που ρωτάς, χωρίς να μας λες λεπτομέρειες, είναι πώς θα ψήσεις τη σύντροφό σου να ανέβει στο καινούριο μηχανάκι που πήρες. Εμένα αυτό αν δεν είναι τρολάρισμα μου φαίνεται παράξενο.
    Εμπάση περιπτώση αν τα πράγματα είναι έτσι όπως περιγράφεις σου εύχομαι να βρείτε λύση σύντομα και να μη διαπιστώσεις ότι η άρνηση της να ανέβει στο μηχανάκι είναι η κορυφή του παγόβουνου στη σχέση σας κι ότι ο χωρισμός είναι κοντά.

    Καμιά βόλτα πήγες; δεν μας είπες εντυπώσεις από το μοτόρι

  8. #113
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bulmont Προβολή μηνύματος
    Ναι αλλά εμείς την σκίσαμε την γάτα.......
    Εγώ τη πάτησα, διότι μπερδεύτηκα στην αρχή και έσκισα τον σκύλο.

  9. #114
    Νέο μέλος Το avatar του/της manko973
    Εγγραφή
    11/08/2016
    Μηνύματα
    25
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikma Προβολή μηνύματος
    Φίλε είσαι λίγο μυστήριος όμως έτσι; αν δεν είσαι τρόλ, που εγώ προσωπικά δεν το έχω αποκλείσει, μπαίνεις σε δύο ή περισσότερα φόρα σαν νέος χρήστης που έχεις μόλις πάρει ένα μηχανάκι και το μόνο που ρωτάς, χωρίς να μας λες λεπτομέρειες, είναι πώς θα ψήσεις τη σύντροφό σου να ανέβει στο καινούριο μηχανάκι που πήρες. Εμένα αυτό αν δεν είναι τρολάρισμα μου φαίνεται παράξενο.
    Εμπάση περιπτώση αν τα πράγματα είναι έτσι όπως περιγράφεις σου εύχομαι να βρείτε λύση σύντομα και να μη διαπιστώσεις ότι η άρνηση της να ανέβει στο μηχανάκι είναι η κορυφή του παγόβουνου στη σχέση σας κι ότι ο χωρισμός είναι κοντά.

    Καμιά βόλτα πήγες; δεν μας είπες εντυπώσεις από το μοτόρι
    Φιλε, δεν υπαρχει δολος ουτε υστεροβουλια σε αυτο που ρωτησα. Απλα τη γνωμη σας για το πως θα αντιμετωπισω κατι που νομιζω οτι μεσα σε λιγο χρονο θα λυθει. Τρολ ξετρολ, αυτη ειναι η αληθεια.
    Οσον αφορα τη βολτα, φαντασου οτι καθε φορα που βολταρω με την suzuki, δεν θελω να κατεβω απο πανω της. Με εχει ενθουσιασει οσο δεν φανταζεσαι!

  10. #115
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nikma
    Εγγραφή
    30/09/2012
    Μηνύματα
    325
    Μπράβο έτσι! Καλές βόλτες με το μοτόρι εύχομαι από καρδιάς. Και μη ξεχνάς στην επιστροφή κάνεις στάση σε παρακείμενο φαρμακείο...και καρφί σπίτι για ατελείωτο σεχ. Να καταλάβει το κορίτσι ότι η μηχανή είναι φίλη της. Α και κανένα δωράκι εκτός από το σεχ δε βλάπτει. Είμαστε large εμείς οι μηχανόβιοι έτσι (

    Άσχετο: Να υποθέσω ότι κάποιο αμάξι δε παίζει;

  11. #116
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Εμένα άκου.
    Αν ανέβει και όοοταν ανέβει,βγαίνεις εθνική.Χτυπάς μια 220 για ώρα.Σταματάς σε ερημιά κάπου μετά τη Μαλακάσα.Κατεβαίνει,σε βρίζει κάνει ράνει.Στην ερημιά όμως δεν έχει άλλη επιλογη απο το να ανέβει ξανά για να επιστρέψετε.Τοτε λοιπον τα 140-150 που θα πηγαίνεις θα της φανούν εύκολα και θα έχει αίσθημα ασφάλειας.
    Works every time.
    Αυτό Τόλη το σκέφτηκα πριν πολλάααα χρόνια κι εγώ, αλλά δεν λειτούργησε ακριβός έτσι. Μετά από προσπάθεια ημερών, (Δεν είχαμε τίποτα. Στο καμάκι ήμουν) κατάφερα να την ανεβάσω. Την βγάζω σε γνωστό χωματόδρομο και... σκάψαμε τον τόπο όλο. Άκουγα κάτι φωνές πίσω και κάτι σκουντήματα, αλλά δεν μασούσα. Έπρεπε να δει πόσο καλό μηχανάκι έχω και πόσο καλά το πάω. Στο τέλος θα σταματούσα, θα της έπιανα το χέρι και θα της έλεγα ότι πέρασε το τεστ και το τελευταίο κομμάτι θα ήταν ροματζάδα. Κάνα χιλιόμετρο πριν φτάσουμε, σταματάω, κατεβαίνει, πάω να της πιάσω το χέρι σύμφωνα με το σενάριο αλλά... τραβιέται απότομα και μου λέει "να φας σκατά" και το μαζεύει με τα πόδια μες την ερημιά και ούτε ξαναμιλήσαμε από τότε.


    Η μ@λακία ήταν μάλλον που δεν την πήγα Μαλακάσα.

  12. #117
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 7Tolis Προβολή μηνύματος
    Εμένα άκου.
    Αν ανέβει και όοοταν ανέβει,βγαίνεις εθνική.Χτυπάς μια 220 για ώρα.Σταματάς σε ερημιά κάπου μετά τη Μαλακάσα.Κατεβαίνει,σε βρίζει κάνει ράνει.Στην ερημιά όμως δεν έχει άλλη επιλογη απο το να ανέβει ξανά για να επιστρέψετε.Τοτε λοιπον τα 140-150 που θα πηγαίνεις θα της φανούν εύκολα και θα έχει αίσθημα ασφάλειας.
    Works every time.
    δοκιμασμενο κι απο μενα αλλα σε αλλες συχνοτητες. στο πηγαινε 140-150 και στο ελα 100.

    ασχετο αν μετα πηρε μηχανακι και χωρισαμε
    Γιαννης

  13. #118
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    539
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GiorgosLa Προβολή μηνύματος
    αλλά... τραβιέται απότομα και μου λέει "να φας σκατά" και το μαζεύει με τα πόδια μες την ερημιά και ούτε ξαναμιλήσαμε από τότε.



    Εσύ πήγες τη χυλόπιτα σε άλλο επίπεδο!

    Φαντάζομαι την κοπελίτσα καφέ από τη σκόνη να σου λέει "να φάς σκατά" και από το στόμα της να πετάγονται χώματα και πετραδάκια.

    Απορώ πώς δε σου'κατσε

  14. #119
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Apache
    Εγγραφή
    02/08/2016
    Μηνύματα
    450
    1) Κάνεις παρέα με 2-3ζευγάρια (οχι παραπανω)
    που το εχουν με τα ταξίδια και στην πρωτη φάση πατε μονο για καφέ (εκεινη έρχεται με τα πόδια)
    2) Αφου αποκτήσει την εμπιστοσύνη των υπόλοιπων κοριτσιών ξεκινάει η φάση Β
    3) Προτείνουν τα κορίτσια βόλτα που δεν ξεπερνάει τα 5 χλμ. Πχ. Πάμε να φαμε μπουγατσα στον τάδε; Ειναι 1000% σίγουρο ότι δεν θα πει όχι.
    4) Σε αυτή την διαδρομη πας κουλατζα κοτα να μην τρομαξει (παρα πολυ σημαντικό)
    5) Επαναλαμβάνεται η άνω φαση 2-3 φορές
    6) Η επομενη πρόταση ειναι 10χλμ μακριά ξαναπας οπως στο 4
    7) Επαναλαμβανεις....
    8) Στην επόμενη αγορασε της ξυστρες για τα γονατα

  15. #120
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Apache Προβολή μηνύματος
    3) Προτείνουν τα κορίτσια βόλτα που δεν ξεπερνάει τα 5 χλμ. Πχ. Πάμε να φαμε μπουγατσα στον τάδε; Ειναι 1000% σίγουρο ότι δεν θα πει όχι.
    Στην "Ανοιξη" πανε μιας και εισαι Ξανθη.
    MADE IN JAPAN 日本製

Σελίδα 8 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. sos προβλημα στο vstrom μου δεν παιρνει μπρος
    από mystery στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 25/12/2021, 13:37
  2. Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 29/08/2016, 00:10
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 20/11/2006, 19:26
  4. Τι θέλει να μου πει αυτό το μπουζί ?
    από m1ke στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2005, 18:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF