Σελίδα 8 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 212

Θέμα: Μηχανή σαν να βάζει "νεκρα" σε υψηλή ταχύτητα

  1. #106
    Μέλος
    Εγγραφή
    18/07/2019
    Μηνύματα
    67
    Κλαίω με τα σχόλια..Μαργαριτάρια

  2. #107
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tsimento-.jpg.jpg 
Προβολές:	155 
Μέγεθος:	20,2 KB 
ID:	412526
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  3. #108
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655
    Βαλε και ενα Βαλέ ρε ψαροκασελα..!!
    (πως να κοψει αλλιως ο παλικαρος..??)
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  4. #109
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.655
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nospecialname Προβολή μηνύματος
    Να πας να παίξεις κάνα μπίνγκο εσύ και να αφήσεις εμένα να κάνω ότι θέλω
    Κοιτα..
    Εδω ή παιζουμε ολοι το ιδιο ή ερχονται μετα μερικοι-μερικοι (σαν τις καρετες-καρετες) και μας γκρινιαζουν οτι δεν τους παιζουμε..
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  5. #110
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της JasonEV
    Εγγραφή
    30/09/2017
    Μηνύματα
    210
    Ρε συ, Nospecialname...
    Ειπες οτι αλλαζεις ανα 1250 χλμ λαδια. Δεν υποτιθεται οτι αλλαζει λαδια και ο μαστορας στο προγραμματισμενο service ; Εσυ δηλαδη τι κανεις; αλλαζεις στο ενδιαμεσο; Και δηλαδη με αλλαγες ανα 1250 και 9000χλμ στο κοντερ, σου εκαψε τοσο λαδι απο Βολο- Αθηνα Που πηγε κατω απ' το ελαχιστο οριο; Οταν σου λεγαμε μη παρεις κινεζικο εσυ τα δικα σου εκανες. Το δικαβαλο δεν ειναι δικαιολογια. Το ταξιδι το εκανες με τερμα γκαζι; Θυμασαι που σου ειχα πει 3/4 το γκαζι; Πριν ξεκινησεις κοιταξες την αλυσιδα, Δεν γινεται αλυδιδα που λυπαινεται ανα 600 χλμ να κρεμαει ετσι. Το μονο που μπορει να εχει συμβει ειναι να μην εχει τεντωθει ποτε της και σταδιακα να εγινε ετσι. Οστωσο για να βγαλει δισκους απο τωρα με αλλαγες ανα 1250 και μια μονο φορα με λιγοτερο λαδι, σημαινει οτι μαλλον το κανοβαλιζεις χωρις καν να το καταλαβαινεις και δεν ηταν και η μονη φορα χωρις λαδι.

  6. #111
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από JasonEV Προβολή μηνύματος
    Ρε συ, Nospecialname...
    Ειπες οτι αλλαζεις ανα 1250 χλμ λαδια. Δεν υποτιθεται οτι αλλαζει λαδια και ο μαστορας στο προγραμματισμενο service ; Εσυ δηλαδη τι κανεις; αλλαζεις στο ενδιαμεσο; Και δηλαδη με αλλαγες ανα 1250 και 9000χλμ στο κοντερ, σου εκαψε τοσο λαδι απο Βολο- Αθηνα Που πηγε κατω απ' το ελαχιστο οριο; Οταν σου λεγαμε μη παρεις κινεζικο εσυ τα δικα σου εκανες. Το δικαβαλο δεν ειναι δικαιολογια. Το ταξιδι το εκανες με τερμα γκαζι; Θυμασαι που σου ειχα πει 3/4 το γκαζι; Πριν ξεκινησεις κοιταξες την αλυσιδα, Δεν γινεται αλυδιδα που λυπαινεται ανα 600 χλμ να κρεμαει ετσι. Το μονο που μπορει να εχει συμβει ειναι να μην εχει τεντωθει ποτε της και σταδιακα να εγινε ετσι. Οστωσο για να βγαλει δισκους απο τωρα με αλλαγες ανα 1250 και μια μονο φορα με λιγοτερο λαδι, σημαινει οτι μαλλον το κανοβαλιζεις χωρις καν να το καταλαβαινεις και δεν ηταν και η μονη φορα χωρις λαδι.
    O μάστορας αλλάζει ανα 2500 , και εγώ μια φορά ενδιαμεσα...Δηλαδή σε 1250 αλλάζω εγώ , μετά από 1250 ο μάστορας , μετά από 1250 πάλι εγώ κλπ

    Λάδι είχς φουλ , μην γράφω πάλι τα ίδια (στο ταξίδι) , το ταξίδι έγινε τιπικοτατα πέρα από το λάδι , όλο το λάδι που έλειπε κάηκε στην διαδρομή και μόνο , έλεγξα πριν ξεκινήσω και ήταν φουλ, έλεγξα αλυσίδα γρανάζια φρένα φλας φώτα ΤΑ ΠΆΝΤΑ , την αλυσίδα την έλεγξα και ήταν όπως έπρεπε , η αλυσίδα έγινε χαλιά ΠΟΛΥ ΜΕΤΆ ΤΟ ΤΑΞΊΔΙ (μήνες μετά) , ενδεχόμενος ο μάστορας που το πάω για σέρβις να μην την είχε τεντώσει ποτέ , παρόλο που για αυτό το πήγαινα (και ότι άλλο έλεγε το βιβλίο) και εγώ δεν έμπαινα στον κόπο να την ελέγξω , γιατί υπεθετα (κακώς) πως ο μάστορας είναι έμπιστος για να...κάνει αυτό που λέει το manual

    Απλά από όταν το αγόρασα από ότι φαίνεται δεν την είχε τεντώσει ποτέ , πιθανώς ούτε λιπανει αλλά αυτό δεν φαινόταν γιατί την λιπαινα εγώ ανά 600χλμ
    (Βρέξει δεν βρέξει)

    Απλά του το πάω δεν κάνει τπτ πέρα από λάδια και Μ το δίνει πίσω με άλλα λόγια , εγώ μια γνώμη ζήτησα και όχι να μου την πείτε για το τι κάνω και τι όχι , το παπί δεν το κανξβαλιζω , το προσέχω απλά είναι πάντα δικαβαλο και το τρέχω , δεν το παραμελώ απλά ίσως να το ζοριζω

    Ίσως ήταν ελαττωματικό εξαρχής , από την πρώτη μέρα που το αγόραζα είχα παρατηρήσει ότι όταν κατέβαζα ταχύτητα έκοβε ΠΟΛΥ απότομα , και όχι μλκια δεν έκανα εγώ , έχω οδηγήσει και άλλα 4-5 μοντέλα (μακροχρόνια , δούλευα και ντελιβερι μισό χρόνο με άλλο παπί) και τέτοια δεν έκανε κανένα αλλο

  7. #112
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Μερικά σκόρπια
    Το να κάψει 700-800 γρ λάδι σε ένα "ταξιδάκι" χωρίς να υπάρχει σοβαρό πρόβλημα που θα το έβλεπες τότε ή μετά την επιστροφή δεν παίζει. Ακόμα και με τέρμα γκαζι να έβγαζες την διαδρομή θα είχε κάψει μεν αλλά λίγο
    Καλά, να δεχθώ ότι ο μάστορας ουτέ καν έριχνε 2η ματιά στην αλυσίδα. Εσύ που όπως λες την λίπαινες κάθε 600χιλ την ώρα που την λίπαινες δεν αντιλαμβανόσουνα ότι ήταν σώβρακο ?

  8. #113
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    θα κάνω μια ύστατη προσπάθεια να σου μιλήσω σοβαρά, γιατί κατα τα λοιπά είσαι η χαρά του μάστορα και των ιντερνετοτρολ.
    α)αναθεώρησε λίγο την έννοια του χρόνου στο κεφάλι σου. Είσαι (και ζωή να'χεις εννοείται) πολύ μικρός σε ηλικία.Είναι το λιγότερο αστείο να το πω; αβάσιμο; να χρησιμοποιείς τώρα αλλά και σε προηγούμενα ποστ τις έννοιες της εμπειρίας,του μακροχρόνιου και γενικώς όποια έννοια θεωρείς ότι δίνει μακρά διάσταση στο διανυσμα του χρόνου.
    β)προσπάθησε να καταλάβεις αυτό που προ διμήνου σε σχετικό θρεντ δεν έλεγε το κεφάλι σου να εμπεδώσει: δυστυχως το μηχανάκι που πήρες, είναι μειωμένης αξιοπιστίας (sic) για αυτό και έχεις τόσα χαζοθεματάκια ήδη απο ΜΟΛΙΣ 9Κ διανυθέντα χλμ!.

    Δεν είναι κακό να μην ξέρει κάποιος.Στο είχα πει και τότε.
    Σαφώς και είναι πιο εύκολο, ένας μη γνώστης να φάει φόλα.
    Αλλά ρε φίλε, εσύ σπάς μέζεα αφενός με το ύφος σου και αφετέρου με την ξεροκεφαλιά που βγάζεις σχετικά με το ρημάδι που πήρες.
    Και δε μιλάω μόνο για εδώ. ο μάστορας που ας πούμε λες μαλακα, πολύ πιθανόν να απηύδησε με την περιπτωση σου.

    το ότι το μηχανάκι είναι τριμπούρδελο, η εταιρία και το δίκτυο της άθλιο, και γενικώς μια φόλα, είναι άλλη κουβέντα εντελώς (ασχετως αν την κάναμε πάλι πρόσφατα εδω και κάποιοι αμολάγατε χαρταετό).
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  9. #114
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από THEOD Προβολή μηνύματος
    Μερικά σκόρπια
    Το να κάψει 700-800 γρ λάδι σε ένα "ταξιδάκι" χωρίς να υπάρχει σοβαρό πρόβλημα που θα το έβλεπες τότε ή μετά την επιστροφή δεν παίζει. Ακόμα και με τέρμα γκαζι να έβγαζες την διαδρομή θα είχε κάψει μεν αλλά λίγο
    Καλά, να δεχθώ ότι ο μάστορας ουτέ καν έριχνε 2η ματιά στην αλυσίδα. Εσύ που όπως λες την λίπαινες κάθε 600χιλ την ώρα που την λίπαινες δεν αντιλαμβανόσουνα ότι ήταν σώβρακο ?
    Δεν ήταν σαν σοβρακο πάντα , τον τελευταίο μήνα έγινε αυτό από το πουθενά , ακριβώς μετά από το τελευταίο σέρβις είδα ότι δεν είχε λιπαντικό , την λιπανα και παρατήρησα ότι σε αντίθεση με της άλλες φορές δεν ήταν τόσο σφικτή , την έλεγξα και έμεινα...

    Υποθέτω , ότι προσπάθησε να την τεντοσει και έκανε μαλάκια ο μάστορας

    Παιδιά δεν είμαι καθυστεριμενος και είμαι και ψείρας , δεν παραμελγσα ποτέ την αλυσίδα

    Όταν γύρισα από το ταξίδι και έγινε αυτό με το λάδι , πήγα και ρώτησα 3 συνεργεία για να βεβαιωθω ότι δεν έχει κάτι κακο , ρωτησα και σε αγγλικό φόρουμ και μου είπαν τα ίδια , και ακόμα και σε αυτό το φόρουμ μου είπατε ότι είναι λογικό , μην μου λέτε τώρα ότι έκαψε λάδι επειδή έχει θέμα ξαφνικά

    Τα λάδια τα ελέγχω συχνά , πολύ συχνότερα από οποιαδήποτε άλλο αναβάτη , η μόνη φορά που κατέβηκαν ήταν στο ταξίδι και πότε αλλωτε

  10. #115
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    θα κάνω μια ύστατη προσπάθεια να σου μιλήσω σοβαρά, γιατί κατα τα λοιπά είσαι η χαρά του μάστορα και των ιντερνετοτρολ.
    α)αναθεώρησε λίγο την έννοια του χρόνου στο κεφάλι σου. Είσαι (και ζωή να'χεις εννοείται) πολύ μικρός σε ηλικία.Είναι το λιγότερο αστείο να το πω; αβάσιμο; να χρησιμοποιείς τώρα αλλά και σε προηγούμενα ποστ τις έννοιες της εμπειρίας,του μακροχρόνιου και γενικώς όποια έννοια θεωρείς ότι δίνει μακρά διάσταση στο διανυσμα του χρόνου.
    β)προσπάθησε να καταλάβεις αυτό που προ διμήνου σε σχετικό θρεντ δεν έλεγε το κεφάλι σου να εμπεδώσει: δυστυχως το μηχανάκι που πήρες, είναι μειωμένης αξιοπιστίας (sic) για αυτό και έχεις τόσα χαζοθεματάκια ήδη απο ΜΟΛΙΣ 9Κ διανυθέντα χλμ!.

    Δεν είναι κακό να μην ξέρει κάποιος.Στο είχα πει και τότε.
    Σαφώς και είναι πιο εύκολο, ένας μη γνώστης να φάει φόλα.
    Αλλά ρε φίλε, εσύ σπάς μέζεα αφενός με το ύφος σου και αφετέρου με την ξεροκεφαλιά που βγάζεις σχετικά με το ρημάδι που πήρες.
    Και δε μιλάω μόνο για εδώ. ο μάστορας που ας πούμε λες μαλακα, πολύ πιθανόν να απηύδησε με την περιπτωση σου.

    το ότι το μηχανάκι είναι τριμπούρδελο, η εταιρία και το δίκτυο της άθλιο, και γενικώς μια φόλα, είναι άλλη κουβέντα εντελώς (ασχετως αν την κάναμε πάλι πρόσφατα εδω και κάποιοι αμολάγατε χαρταετό).
    1)ο μάστορας γιατί να απηυδησε? Ειλικρινά ρωτάω ..

    2)Τρολ εδώ μέσα δεν βλέπω , μόνο κακιασμενους ανθρώπους

    3)Ίσως ήταν λάθος , ίσως και σωστή επιλογή αυτή η αγορά , θα το δω σύντομα , το θέμα είναι ότι ζητάω την γνώμη σας ως πιο έμπειροι και εσείς απλά μου την λέτε , το 90% των σχολίων στο ποστ αυτο είτε είναι τρολ , είτε κακά σχόλια και ειλικρινά πλέον δεν βρίσκω το λόγο να ξανασυμμετεχω σε αυτό το φόρουμ αφού μόνο εξυπνάδες πετάνε οι περισσότεροι

    4)"Αλλά ρε φίλε, εσύ σπάς μέζεα αφενός με το ύφος σου και αφετέρου με την ξεροκεφαλιά που βγάζεις σχετικά με το ρημάδι που πήρες." Ποιο υφος βρε αδελφέ και ποια ξεροκέφαλια?

  11. #116
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.597
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nospecialname Προβολή μηνύματος
    1)ο μάστορας γιατί να απηυδησε? Ειλικρινά ρωτάω ..

    2)Τρολ εδώ μέσα δεν βλέπω , μόνο κακιασμενους ανθρώπους

    3)Ίσως ήταν λάθος , ίσως και σωστή επιλογή αυτή η αγορά , θα το δω σύντομα , το θέμα είναι ότι ζητάω την γνώμη σας ως πιο έμπειροι και εσείς απλά μου την λέτε , το 90% των σχολίων στο ποστ αυτο είτε είναι τρολ , είτε κακά σχόλια και ειλικρινά πλέον δεν βρίσκω το λόγο να ξανασυμμετεχω σε αυτό το φόρουμ αφού μόνο εξυπνάδες πετάνε οι περισσότεροι

    4)"Αλλά ρε φίλε, εσύ σπάς μέζεα αφενός με το ύφος σου και αφετέρου με την ξεροκεφαλιά που βγάζεις σχετικά με το ρημάδι που πήρες." Ποιο υφος βρε αδελφέ και ποια ξεροκέφαλια?
    όχι, πίστεψε με, κακία δεν δέχτηκες.
    Σε βρήκαμε όλοι μπόσικο όμως και για αυτό δέχεσαι όλη αυτη την καζούρα.
    Δεν ξέρω αν έχει νόημα να σου εξηγήσω ότι όλο αυτό το προκάλεσες εσύ στον εαυτό σου, αλλά θα σου πω ότι έχεις έναν πιστό ακόλουθο αναμεσα στην ομάδα των διαχειριστών κι ας τονε ποτίζουν φαρμάκι τα λόγια σου (δεν αναφέρομαι σε μένα).
    Τέσπα, χαλάρωσε κι εσύ λίγο, θα χαλαρώσουν κι οι υπόλοιποι μάγκες και όλα θα πάρουν το δρόμο τους.

    Α,να σου πω για το μαστορα για να καταλάβεις.
    όταν κάποιος τόσο άσχετος, τόσο νουμπάς ρε παιδί μου, πάει κάθε τρεις και λίγο και του ζητάει μαλακίες όπως μάστορα μου φαίνεται το φτερό έχει στραβωσει δυο χιλιοστα, την επόμενη, α κεπούσε μάστορα, προχτες κάτι έκανε γκαπ γκουπ απ'κάτ, την παρεπόμενη κάτι άλλο κ.ο.κ. , ε είναι λογικό κι αυτός ο άνθρωπος να απηυδήσει.
    Αυτα που μέχρι σήμερα ρωτάς, και ειδικά η συχνότητα και ο τρόπος με τα οποία ρωτάς, είναι στην συντριπτική πλειοψηφία τους αστεία πράγματα.
    Αυτό δεν καταλαβαίνεις και αναρωτιέσαι γιατί τρως τόσο πέσιμο.
    Θέλεις μια περίοδο ψησίματος. Δεν είν' κακό.
    αν καταφέρεις και βγάλεις τους εγωισμούς απέξω, ωφελημένος θα βγεις γιατι θα αρχίσεις να μαθαίνεις κιόλας.
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  12. #117
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    όχι, πίστεψε με, κακία δεν δέχτηκες.
    Σε βρήκαμε όλοι μπόσικο όμως και για αυτό δέχεσαι όλη αυτη την καζούρα.
    Δεν ξέρω αν έχει νόημα να σου εξηγήσω ότι όλο αυτό το προκάλεσες εσύ στον εαυτό σου, αλλά θα σου πω ότι έχεις έναν πιστό ακόλουθο αναμεσα στην ομάδα των διαχειριστών κι ας τονε ποτίζουν φαρμάκι τα λόγια σου (δεν αναφέρομαι σε μένα).
    Τέσπα, χαλάρωσε κι εσύ λίγο, θα χαλαρώσουν κι οι υπόλοιποι μάγκες και όλα θα πάρουν το δρόμο τους.

    Α,να σου πω για το μαστορα για να καταλάβεις.
    όταν κάποιος τόσο άσχετος, τόσο νουμπάς ρε παιδί μου, πάει κάθε τρεις και λίγο και του ζητάει μαλακίες όπως μάστορα μου φαίνεται το φτερό έχει στραβωσει δυο χιλιοστα, την επόμενη, α κεπούσε μάστορα, προχτες κάτι έκανε γκαπ γκουπ απ'κάτ, την παρεπόμενη κάτι άλλο κ.ο.κ. , ε είναι λογικό κι αυτός ο άνθρωπος να απηυδήσει.
    Αυτα που μέχρι σήμερα ρωτάς, και ειδικά η συχνότητα και ο τρόπος με τα οποία ρωτάς, είναι στην συντριπτική πλειοψηφία τους αστεία πράγματα.
    Αυτό δεν καταλαβαίνεις και αναρωτιέσαι γιατί τρως τόσο πέσιμο.
    Θέλεις μια περίοδο ψησίματος. Δεν είν' κακό.
    αν καταφέρεις και βγάλεις τους εγωισμούς απέξω, ωφελημένος θα βγεις γιατι θα αρχίσεις να μαθαίνεις κιόλας.
    Το ξέρω ότι πολλές φορές ρωταω μλκιες , αλλά όντως εχω την περιέργεια να μάθω κάποια πράγματα και ας είναι γελια

    Όσο για τον μάστορα , ποτέ , ούτε μια φορά δεν τον έχω απασχολήσει για οτιδήποτε άλλο εκτός από τα προβλεπόμενα σέρβις , πάω οπότε πρέπει , του το αφήνω , το παίρνω και φεύγω , μπορεί να ρωτάω μαλακίες εδώ αλλά τις ρωτάω για να μην χρειαστεί να ρωτήσω μλκιες εκτός φόρουμ , το ότι πριζω τους μάστορες και ότι είμαι η χαρά τους είναι δικές σας υποθέσεις

    Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι ήρθα εδώ να σας ρωτήσω για ένα πρόβλημα που έχει βγάλει το βρωμοπαπο , και απλά με πιάσατε στο δούλεμα

  13. #118
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    σου εκαψε παλι λαδι??
    κατεβηκε η σταθμη ?

    επισης το να εχει φαει δισκους ναι σιγουρα ειναι νωρις αλλα λογω ποιοτητας και δικαβαλο φουλ
    μειωθηκε αρκετα η ζωη τους...εαν ειναι δισκοι!
    εαν θες μπορεις μονος σου να τεντωσεις την αλυσιδα (δεν διαβασα εαν την τεντωσες) ναδεις εαν θα κανει το ιδιο παλι

  14. #119
    Banned
    Εγγραφή
    05/09/2018
    Μηνύματα
    360
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DRAKONET Προβολή μηνύματος
    σου εκαψε παλι λαδι??
    κατεβηκε η σταθμη ?

    επισης το να εχει φαει δισκους ναι σιγουρα ειναι νωρις αλλα λογω ποιοτητας και δικαβαλο φουλ
    μειωθηκε αρκετα η ζωη τους...εαν ειναι δισκοι!
    εαν θες μπορεις μονος σου να τεντωσεις την αλυσιδα (δεν διαβασα εαν την τεντωσες) ναδεις εαν θα κανει το ιδιο παλι
    Η αλυσίδα τεντώθηκε και έχει παραμείνει τεντωμένη από τότε , τα λάδια ελέγχθηκαν 3-4 μέρες πριν (ακριβώς πριν τα αλλάξω για να δω αν είχε κάψει) και ήταν φουλ

  15. #120
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/07/2018
    Μηνύματα
    913
    οποτε θεμα με το λαδι δεν ξαναειχες..παει αυτο..αρα το μοτερακι οκ.
    θυμασε εαν το προβλημα ειναι πιο εντονο οταν ζεσταθει...εαν ναι...οντως πατιναρει
    και θελει δισκακια...κοστος απο 60 της σειρας μαζι με εργασια...μεχρι 70-80
    τοσο ξερω .
    σημερα σε αλλη περιπτωση βαλαμε ενισχυμενα σε ενα παπι φιλου μαζι με πιο σκληρα ελατηρια
    και κατεβασαμε την καμπανα 2 χλστ σε τορνο να μπουν οι νεοι ενισχυμενοι δισκοι..κοστος 100 ευρω

Σελίδα 8 από 15 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 55
    Τελευταίο μήνυμα: 05/10/2005, 20:07
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 14:47
  3. Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2004, 19:11
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/05/2004, 16:21
  5. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/03/2004, 15:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF