Σελίδα 275 από 352 ΠρώτοΠρώτο ... 175225265270271272273274275276277278279280285325 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 4.111 έως 4.125 από 5276

Θέμα: Κορωνοϊός...

  1. #4111
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    Υ.Γ.2: Αυτο το πραμα παντως, που στις παρενεργειες του εμβολιου, στις γυναικες μεγαλωνουν τα βυζια,
    ενω σε εμας μας μικραινει το πουλι, μεγαλη αδικια ρε φιλε....
    Γιατί, θα σε πειράξει να πέσεις στους 27?

  2. #4112
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από tzimidis Προβολή μηνύματος
    Γιατί, θα σε πειράξει να πέσεις στους 27?
    ειπαν οτι μικραινει ρε φιλε αλλα δεν ειπαν ποσο... οποτε οπως καταλαβαινεις ενα αγχος το εχω...
    χθες παντως ολη τη μερα σπιτι τριγυρνουσα ξεβρακωτος με μια μετροκορδελα στο χερι...

  3. #4113
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    χθες παντως ολη τη μερα σπιτι τριγυρνουσα ξεβρακωτος με μια μετροκορδελα στο χερι...
    Βρήκες τελικά κάνα παλαμάρι στα μέτρα σου ή τσάμπα το ξεβράκωμα;;;;
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  4. #4114
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.842
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mikes Προβολή μηνύματος
    ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΙΑ!!!!
    το σαββατο στις 17:45 εκανα τη 2η δοση astrazeneca στο εμβολιαστικο κεντρο χαϊδαριου...
    μετα απο 48 ωρες λοιπον, ΔΕΝ ενιωσα κανεναν απολυτως πονο, ΔΕΝ ανεβασα πυρετο, ΔΕΝ ενιωσα ζαλαδες η αδιαθεσια,
    ΔΕΝ μου παρουσιαστηκε καμια θρομβωση, ΔΕΝ επαθα κανενα εμφραγμα η εγκεφαλικο, ΔΕΝ αισθανθηκα καμια παρεμβολη
    στο dna μου, ΔΕΝ αλλαζε καναλια η τηλεοραση οταν περναγα απο μπροστα, ΔΕΝ βελτιωθηκε το σημα στο κινητο,
    ΔΕΝ εκανα ενεργειες παρα τη θεληση μου, και τελος το κυριοτερο απ'ολα ΔΕΝ μου μικρυνε το πουλι!!

    μετα απ'ολα αυτα τα συμπερασματα λοιπον, ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ οτι το σκευασμα που χρησιμοποιουν στο εμβολιαστικο κεντρο χαϊδαριου
    ΔΕΝ ειναι εμβολιο για τον κορονοϊο και συνεπως κοροϊδευουν τον κοσμο...


    Υ.Γ: μπορει βεβαια να παιζει και η περιπτωση, ολοι αυτοι που φοβονται η αρνουνται να κανουν το εμβολιο λογω των ανωθεν
    παρενεργειων, και διαδιδουν ως δικαιολογια οτι ολο τους το σοι και οι γνωστοι που εμβολιαστικαν εχουν αρρωστησει η πεθανει
    απο αυτες τις παρενεργειες, να ειναι απλα αφελεις που πιστευουν χωρις καν να το ψαξουν, οτι μαλακια τους σερβιρει ο καθε
    κομπογιαννιτης απατεωνας που δηλωνει ψευδη ιδιοτητα στο ιντερνετ, και δε πιστευουν τους ειδικους..
    γνωστο ελληνικο φαινομενο αυτο αλλωστε...


    Υ.Γ.2: Αυτο το πραμα παντως, που στις παρενεργειες του εμβολιου, στις γυναικες μεγαλωνουν τα βυζια,
    ενω σε εμας μας μικραινει το πουλι, μεγαλη αδικια ρε φιλε....
    Η μόνη αρνητική παρενέργεια που ένιωσα μετά τον εμβολιασμό μου είναι ψιλοψήθηκα για 1-2 μέρες να αγοράσω την καινούρια Bmw F 750 GS ...μετά το δεύτερο πλύσιμο της καλής μου Honda όμως μου έφυγε!
    where was Gondor when the Westfold fell?

  5. #4115
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.124
    Παιδιά υπάρχει θέμα για το πως νοιώθετε, δεν χρειάζεται να μας πρήζετε τα @@ ολοβερ..

  6. #4116
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Παιδιά υπάρχει θέμα για το πως νοιώθετε, δεν χρειάζεται να μας πρήζετε τα @@ ολοβερ..
    Μη δινεις σημασια, απο τις παρενεργειες ειναι!
    pew pew pew pew pew pew !!!

  7. #4117
    Μέλος Το avatar του/της kapetan amerika
    Εγγραφή
    17/11/2013
    Μηνύματα
    44
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Parking Προβολή μηνύματος
    Εγώ χρόνια δεν περιμένω τίποτε από κανέναν αλλά με στεναχωρεί
    που δεν υπάρχει αλληλεγγύη
    Εννοείς ότι αν δεις κάποιον που χρειάζεται τη βοήθειά σου, θα προσπεράσεις χωρίς να του την προσφέρεις;

  8. #4118
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/12/2008
    Μηνύματα
    287
    Φιλη που δουλευει στην εστιαση κανει 2η δοση φαιζερ και μετα απο μερικες μερες rapid test για την δουλεια και βγαινει θετικη.Υποχρεωτικη καραντινα απο εοδυ 14 ημερες σε αυτην και τους δικους της στο σπιτι παροτι ειναι πληρως εμβολιασμενοι και βγηκαν και αρνητικοι στα τεστ.

  9. #4119
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.451
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostasagk Προβολή μηνύματος
    Μια ιστορία που τελειώνει μόλις τώρα...συγχωριανός ένιωσε αδιαθεσία..πάει νοσοκομείο και το πόρισμα άμεση εχειρηση καρδιάς...όμως τα χειρουργεία κλειστά γιατί κάποιοι γιατροί και νοσοκόμοι είχαν κοβιτ δηλ ανεβολιαστοι...το στέλνουν Αθήνα και δεν έφτασε ποτέ...ετών 49....ποιος φταίει;ποιοι θα πληρώσουν επειδή κάποιοι δεν κάνανε εμβολιο; Για να προστατέψουν τους ασθενής; Δεν ξέρω πως θα πράξει η οικογένεια του πάντως εγώ θα τους κυνηγά μέχρι να τους πάρουν την άδεια και να πάνε σπίτι τους .. υποτίθεται ότι προστατεύουν και θεραπεύουν τον κόσμο..
    Τακτικα χειρουργεία κλείνουν στα δημόσια νοσοκομεία τον αυγουστο, ομως ολα δέχονται εκτακτα και φυσικα χειρουργουν τα εκτακτα οταν εφημερεύουν.
    Αν δεν εφημερεύουν πηγαίνεις στο επομενο πλησιέστερο.
    Αν δε ακολουθήθηκε αυτη η διαδικασια δυστυχως χαθηκε πολύτιμος χρονος.
    Αν πηγαν σε εφημερεύον χωρις να εχουν ενημερώσει οτι η καρδιοχειρουργικη κλινικη ειναι κλειστεί και αρνήθηκαν την επεμβαση λογω έλλειψης προσωπικού τοτε εκει πανω μπορει να πατησει δικηγόρος για μεγαλη αποζημίωση

    Θλιβερό συλλυπητήρια για τον γνωστο σου

  10. #4120
    Μέλος Το avatar του/της kapetan amerika
    Εγγραφή
    17/11/2013
    Μηνύματα
    44
    https://www.kathimerini.gr/world/561...i-anemovlogia/
    Οι εμβολιασμένοι μπορούν να κολλήσουν και να μεταδώσουν τον ιό εξίσου με τους ανεμβολίαστους. Αυτό καθιστά ακίνδυνους τους ανεμβολίαστους για τους εμβολιασμένους και δεν υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης και αποκλεισμού των μεν από τους δε.
    Τελευταία τροποποίηση από kapetan amerika; 31/07/2021 στις 23:23.

  11. #4121
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της billyka
    Εγγραφή
    30/04/2018
    Μηνύματα
    732
    39χρονη προισταμενη χειρουργιων ολοκληρωσε τον εμβολιασμο της(2η δοση) με φαιζερ και εναμιση μηνα μετα κατεληξε..Παιδες,η αληθεια ειναι παντα καπου στην μεση,ουτε αυτοι που δεν θελουν να κανουν το εμβολιο ειναι ψεκασμενοι ουτε οσοι το κανουν ειναι εξυπνοι η αφελεις..Δεν ειναι λιγο το 1.6 ποσοστο θνησιμοτητας..Πηρε το κωλ...δο ο Κουλης το μπασ....δι τις μιζες του απο τις φαρμακευτικες και ειμαστε υποχρεωμενοι να εμβολιαστουμε..Ρε ουστ απο δω

  12. #4122
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.842
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από billyka Προβολή μηνύματος
    39χρονη προισταμενη χειρουργιων ολοκληρωσε τον εμβολιασμο της(2η δοση) με φαιζερ και εναμιση μηνα μετα κατεληξε..Παιδες,η αληθεια ειναι παντα καπου στην μεση,ουτε αυτοι που δεν θελουν να κανουν το εμβολιο ειναι ψεκασμενοι ουτε οσοι το κανουν ειναι εξυπνοι η αφελεις..Δεν ειναι λιγο το 1.6 ποσοστο θνησιμοτητας..Πηρε το κωλ...δο ο Κουλης το μπασ....δι τις μιζες του απο τις φαρμακευτικες και ειμαστε υποχρεωμενοι να εμβολιαστουμε..Ρε ουστ απο δω
    Ένα άρθρο για την 39χρόνη γιατί δεν έχω ακούσει κάτι για την συγκεκριμένη περίπτωση
    where was Gondor when the Westfold fell?

  13. #4123
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    10/12/2008
    Μηνύματα
    287
    Μπορει καποιος να μου εξηγησει με λογικα επιχειρηματα πως θα περιοριστει η εξαπλωση του ιου απο τη στιγμη που οσοι εχουν εμβολιαστει πληρως δεν υποβαλλονται σε σελφ/ραπιντ τεστ και μπορουν να ταξιδευουν και να εισερχονται σε κλειστους χωρους ανενοχλητοι.

  14. #4124
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Ένα άρθρο για την 39χρόνη γιατί δεν έχω ακούσει κάτι για την συγκεκριμένη περίπτωση
    Αυτή την στιγμή έχουν κάνει εμβόλια πάνω από τον μισό πληθυσμό, ε άμα συνδέουμε κάθε θάνατο στην Ελλάδα με τα εμβόλια οκ, τι να πω…

  15. #4125
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.124
    ενώ αν εθελοτυφλούμε είναι σαν μην έγινε..
    το κάνουν και στην Κύπρο πάντως..

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF