Σελίδα 11 από 29 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 151 έως 165 από 421

Θέμα: KTM Super Adventure 1290

  1. #151
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Αυτό με την "χαμηλή" μωτ των 1200αριων ον οφ, διασκεδαστικό.
    Δεν ξερεις εσυ.....

  2. #152
    @@ μαστορας Το avatar του/της Bob_o_mastoras
    Εγγραφή
    18/05/2014
    Μηνύματα
    3.731
    Λαθος διατυπωση. Ειχα στο μυαλο μου μικροτερα ον-οφ και με υποδεεστερη οδηγικη συμπεριφορα στην ασφαλτο απο ενα σπορ τουρινγκ.
    Εχεις δικιο.
    MADE IN JAPAN 日本製

  3. #153
    Μωρέ δεν είναι θέμα "υποδεέστερης". Πόσοι έχουν ικανότητες και σε ποιό δρόμο θα "ξεζουμίζουν" το σπορτούρινγκ; Θα πάει κανείς με 250+ όλο το δρόμο ως το Σαλόνικα; Θα κάνει όλη την εγνατία πλακωμένος; Για μιά χούφτα ανθρώπων που έχουν ικανότητες, τρέλα και λεφτά για λάστιχα και βενζίνες γίνεται η συζήτηση ή για την μεγάλη μάζα των αγοραστών που απλά θα πάνε με 140-150 ταξίδι για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο απ' όλες τις πλευρές; Δες τους χρόνους που έκανε το "ασχημόπαπο" Vstrom1000 στο isle of moto (και τα λοιπά ον-οφ δηλαδή) δεν δείχνουν "χειρότερα" από τα στριτ. Και για αναβάτες όπως εμείς που το 100% δεν ξέρουμε να το πάρουμε από καμμιά μοτοσικλέτα, η κουβέντα αποκτά βαρύτητα φτερού. Δεν πιστεύω ότι θα πάει "αργά" κάποιος με ένα 1190/1290 αλλά θα πάει "γρήγορα" με ένα FJR που αναφέρθηκε. Μάλλον το ίδιο θα πάνε και σε σφιχτό επαρχιακό (η χώρα μας είναι γιομάτη τέτοιους) μάλλον το ον-οφ θα έχει πλεονέκτημα.

    Τα ον-οφ έχουν αναλάβει το ρόλο των "παλιών" σπορτούρινγκ. Για το FJR, καβαλώντας στο αμέσως μετά το S10 στην έκθεση μου φάνηκε απίθανα στριμόκωλο και στις γωνίες των ποδιών και στα χέρια. Όταν το είχα καβαλήσει (του Σπύρου) σε ένα πάρκινγκ ξεκαβαλώντας από το fazer μου είχε φανεί ευρύχωρο. Άρα η αλήθεια είναι κάπου στη μέση, πάντως η αίσθηση που αφήνει το μεγάλο ον-οφ (ακόμα και το F800/tiger 800) είναι ότι ανεβαίνεις και κατεβαίνεις όταν βαρεθείς, όχι επειδή κουράστηκαν τα γόνατα σου, οι καρποί σου, ο πισινός σου κλπ. Και ας μην ξεχνάμε και αυτό που γράφτηκε ήδη, ότι αυτό που φαίνεται άβολο σε έναν αναβάτη, μπορεί να είναι τέλειο για άλλον με άλλα σωματικά χαρακτηριστικά.

  4. #154
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2014
    Μηνύματα
    5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Μωρέ δεν είναι θέμα "υποδεέστερης". Πόσοι έχουν ικανότητες και σε ποιό δρόμο θα "ξεζουμίζουν" το σπορτούρινγκ; Θα πάει κανείς με 250+ όλο το δρόμο ως το Σαλόνικα; Θα κάνει όλη την εγνατία πλακωμένος; Για μιά χούφτα ανθρώπων που έχουν ικανότητες, τρέλα και λεφτά για λάστιχα και βενζίνες γίνεται η συζήτηση ή για την μεγάλη μάζα των αγοραστών που απλά θα πάνε με 140-150 ταξίδι για να έχουν το κεφάλι τους ήσυχο απ' όλες τις πλευρές; Δες τους χρόνους που έκανε το "ασχημόπαπο" Vstrom1000 στο isle of moto (και τα λοιπά ον-οφ δηλαδή) δεν δείχνουν "χειρότερα" από τα στριτ. Και για αναβάτες όπως εμείς που το 100% δεν ξέρουμε να το πάρουμε από καμμιά μοτοσικλέτα, η κουβέντα αποκτά βαρύτητα φτερού. Δεν πιστεύω ότι θα πάει "αργά" κάποιος με ένα 1190/1290 αλλά θα πάει "γρήγορα" με ένα FJR που αναφέρθηκε. Μάλλον το ίδιο θα πάνε και σε σφιχτό επαρχιακό (η χώρα μας είναι γιομάτη τέτοιους) μάλλον το ον-οφ θα έχει πλεονέκτημα.

    Τα ον-οφ έχουν αναλάβει το ρόλο των "παλιών" σπορτούρινγκ. Για το FJR, καβαλώντας στο αμέσως μετά το S10 στην έκθεση μου φάνηκε απίθανα στριμόκωλο και στις γωνίες των ποδιών και στα χέρια. Όταν το είχα καβαλήσει (του Σπύρου) σε ένα πάρκινγκ ξεκαβαλώντας από το fazer μου είχε φανεί ευρύχωρο. Άρα η αλήθεια είναι κάπου στη μέση, πάντως η αίσθηση που αφήνει το μεγάλο ον-οφ (ακόμα και το F800/tiger 800) είναι ότι ανεβαίνεις και κατεβαίνεις όταν βαρεθείς, όχι επειδή κουράστηκαν τα γόνατα σου, οι καρποί σου, ο πισινός σου κλπ. Και ας μην ξεχνάμε και αυτό που γράφτηκε ήδη, ότι αυτό που φαίνεται άβολο σε έναν αναβάτη, μπορεί να είναι τέλειο για άλλον με άλλα σωματικά χαρακτηριστικά.
    Για χοχλιός αν και σβέλτος τα λες μια χαρά...Συμφωνώ σχεδόν 100% μαζί σου...

  5. #155
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Για να συμαζέψω λίγο τη κουβέντα, συφωνούμε όλοι οτι η κίνηση της ΚΤΜ με το 1290 είναι έυστοχη, είτε χρηστικά είτε εμπορικά είτε στρατηγικά.

    Το πρόβλημα είναι το κατα πόσο οι 1190 αναβάτες, και πες οχι οι R που εχουν αναλάβει το χωματερό ταχα μου της υπόθεσης, είναι συνειδητοποιημένοι ή θα νιώσουν οτι υστερούν στην νέα έκδοση. Καλώς ή κακώς και σε αυτή την κατηγορία ενα R, ένα i, ενα isp, 2 λίτρα αυτονομίας... ξερω γω δικαιολογεί ακόμα κ αλλαγή μοντέλου κ στάτους ΑΡΑ δεν μπορώ να πω οτι η ιδια η ΚΤΜ δεν υποβάθμισε αυτόματα το ίδιο της το μοντέλο. Δεν λειτουργεί συμπληρωματικά δηλαδή...

    Πείτε μου αν σε κάποιο μελλοντικό τεστ, συγκριτικό ΔΕΝ επιλεχθεί το 1290 απέναντι στον ανταγωνισμό αλλά το 1190? Ασχέτως παράλληλων επιδόσεων κλπ.
    Ban 'em all

  6. #156
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ.................





    Άπό αύτήν τού κάθε είδους.......βαραντέρο....!!!!
    fgr,gtr κ.λ.π.........κατηγορίας ντεμέκ γρήγορου τουρισμού,
    είναι μιά παπαριά...!!!
    Οί Άγγλοι πρώτοι άφησαν τά προσχήματα καί έστησαν τή νέα τους ναυαρχίδα
    μέ μικρότερη τελική άπό τό explorer καί φυσικά τό ίδιο μοτέρ σεταρισμένο πιό ήπια
    καί μέ 50 κιλά παραπάνω,πάνω άπό 300.....!!!! μέ 21000 εύρώ .
    Άντε πάρτο αύτό καί άνέβαινε,Χολομώντα , Φαλακρό, Πρέσπες , Βασιλίτσα, Πήλιο,
    Τυμφρηστό, Παρνασσό, Ταύγετο, Μαίναλο, Πάρνωνα..............
    Γιά ποιά 150 μιλάτε...??
    Τών τριών Έθνικών δρόμων πού είναι γεμάτοι άπό κάμερες καί μπάτσους μέ λέηζερ..??
    Ή αύτών τών έπαρχιακών καλών σχετικά δρόμων πού πετάγονται γελάδια
    κατσίκια καί τρακτέρ πού άφήνουν όλη τους τή λάσπη..??
    Έπειδή βλέπω ότι πολλοί δέν τό ΕΧΕΤΕ το θέμα προφανώς είστε τής θεωρίας μόνο,
    σήμερα γιά νά κινείται κάποιος έκτός τών όρίων ταχύτητας μόνο ένας τρόπος ύπάρχει....!!!
    ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ..!!
    Έδώ μιά Χαλκιδική καί άστυνομεύεται τρελλά.
    Στή μεγάλη εύθεία τής Καλλικράτειας φορητή κάμερα δίπλα στή μπαριέρα
    μέ τρίποδα στημμένη καί μιά μπαταρία τεράστια, οί μπάτσοι έπιναν
    καφεδάκι παραδίπλα στό βενζινάδικο,καί γώ περνώντας άπό τόν παράπλευρο είδα τήν κάμερα
    νά παίρνει φωτιά......τήν πλησίασα καί τραβούσε συνέχεια καρτποστάλ....!!!
    Άντε μετά βρές άπό πού σού ήρθε....!!
    ΕΙΠΑΜΕ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΕΘΑΝΕ.......
    Όποιος λοιπόν γουστάρει τήν πινακίδα στό γκαράζ καί άς είναι προετοιμασμένος
    γιά τά 350 πού είναι ή ποινή όταν τόν σταματήσουν έννοείται έντός πόλεως διότι έκεί
    πλέον δέν παίζεις,κάθε μέρα άκούμε γιά συμπλοκές μέ πυροβολισμούς.
    Ή δίπλωμα άπό κάτω άπό τό φτερό....!!! καί μόλις τελειώνει τό έργο,μιά στάση καί
    κο.....κο.....κο.......κο......όλα στή θέση τους....!!!
    Άφήστε τίς ......τίς έκατονογδοντάρες ....καί τίς διακοσάρες γιά τά έργα έπιστημονικής
    φαντασίας στό σινεμά....!!!!
    120......130........άντε 140 τό πολύ .
    Φανταστείτε λοιπόν πόσο χρήσιμα είναι τά 150 καί 180 άλογα on-off πού μάς προσφέρουν
    μέ τόση άπλοχεριά οί άνθρωποι.......πού τί είρωνία σού άπαγορεύουν νά κυκλοφορείς
    στό ΧΩΜΑ παρακαλώ τής χώρας τους καί πού άν ύπερβείς τά όρια ταχυτήτων
    ΣΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ....!!!!
    Μεγάλο παραμύθι τό μάρκετιγκ τελικά.....μάς ταίζει πολύ χόρτο

  7. #157
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geez996
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    Για να συμαζέψω λίγο τη κουβέντα, συφωνούμε όλοι οτι η κίνηση της ΚΤΜ με το 1290 είναι έυστοχη, είτε χρηστικά είτε εμπορικά είτε στρατηγικά.

    Το πρόβλημα είναι το κατα πόσο οι 1190 αναβάτες, και πες οχι οι R που εχουν αναλάβει το χωματερό ταχα μου της υπόθεσης, είναι συνειδητοποιημένοι ή θα νιώσουν οτι υστερούν στην νέα έκδοση. Καλώς ή κακώς και σε αυτή την κατηγορία ενα R, ένα i, ενα isp, 2 λίτρα αυτονομίας... ξερω γω δικαιολογεί ακόμα κ αλλαγή μοντέλου κ στάτους ΑΡΑ δεν μπορώ να πω οτι η ιδια η ΚΤΜ δεν υποβάθμισε αυτόματα το ίδιο της το μοντέλο. Δεν λειτουργεί συμπληρωματικά δηλαδή...

    Πείτε μου αν σε κάποιο μελλοντικό τεστ, συγκριτικό ΔΕΝ επιλεχθεί το 1290 απέναντι στον ανταγωνισμό αλλά το 1190? Ασχέτως παράλληλων επιδόσεων κλπ.

    Εμενα με αφηνει αδιαφορο... Εξαλλου ειπα απο την αρχη οτι εγω βλεπω ενα 1190 με 30λτ ντεποζιτο.

    Τι να κουβεντιαζουμε ? Για το cruise control ?

    Κατ'εμε (ΚΤΜ ) καλα εκανε και το εβγαλε. Εχει 1 καλο μοτερ και παιζει με την χωρητικοτητα.

    Σε ολες αυτες τις σελιδες δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανει τοσο εντυπωση η κινηση αυτη της ΚΤΜ. Δηλαδη Suzuki GSXR με 600-750 και 1000 κυβικα δεν κουβεντιαζουμε ουσιαστικα για το ιδιο πραγμα ?


    Γκομενες και μηχανες , εχουν πικρες και χαρες........

  8. #158
    Δεν υπάρχει λόγος να μην τα έχεις τα άλογα, διότι αν δεν τα ξεσταυλίσεις δεν καις τίποτα παραπάνω (ο Σπύρος για παράδειγμα με το 1300 στις σιδερόκωλες έχει ελάχιστη διαφορά σε κατανάλωση από τα μισά του κυβικά στην ίδια διαδρομή με τις ίδιες ταχύτητες απλά και μόνο γιατί πάει χαλαρότατος) οπότε δεν καταλαβαίνω γιατί βγαίνεις από τα ρούχα σου διερωτώμενος για τον λόγο ύπαρξής τους.
    Σε μιά ανηφόρα, σε ένα προσπέρασμα, σε μιά φάση που θα μπορείς να το ανοίξεις, αυτό το μπραφ δύναμης είναι ωραίο να υπάρχει.

  9. #159
    7 years of fuckin up Το avatar του/της Stabak
    Εγγραφή
    19/09/2002
    Μηνύματα
    898
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από geez996 Προβολή μηνύματος
    Σε ολες αυτες τις σελιδες δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανει τοσο εντυπωση η κινηση αυτη της ΚΤΜ. Δηλαδη Suzuki GSXR με 600-750 και 1000 κυβικα δεν κουβεντιαζουμε ουσιαστικα για το ιδιο πραγμα ?
    Πάνω κάτω ναι.... Το μόνο σίγουρο είναι η αντιεμπορικότητα τόσο των 600/750 όσο κ μελλοντικά του 1190.... από ότι φαντάζομαι...
    Ban 'em all

  10. #160
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geez996
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Terens Προβολή μηνύματος
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ.................





    Άπό αύτήν τού κάθε είδους.......βαραντέρο....!!!!
    fgr,gtr κ.λ.π.........κατηγορίας ντεμέκ γρήγορου τουρισμού,
    είναι μιά παπαριά...!!!
    Οί Άγγλοι πρώτοι άφησαν τά προσχήματα καί έστησαν τή νέα τους ναυαρχίδα
    μέ μικρότερη τελική άπό τό explorer καί φυσικά τό ίδιο μοτέρ σεταρισμένο πιό ήπια
    καί μέ 50 κιλά παραπάνω,πάνω άπό 300.....!!!! μέ 21000 εύρώ .
    Άντε πάρτο αύτό καί άνέβαινε,Χολομώντα , Φαλακρό, Πρέσπες , Βασιλίτσα, Πήλιο,
    Τυμφρηστό, Παρνασσό, Ταύγετο, Μαίναλο, Πάρνωνα..............
    Γιά ποιά 150 μιλάτε...??
    Τών τριών Έθνικών δρόμων πού είναι γεμάτοι άπό κάμερες καί μπάτσους μέ λέηζερ..??
    Ή αύτών τών έπαρχιακών καλών σχετικά δρόμων πού πετάγονται γελάδια
    κατσίκια καί τρακτέρ πού άφήνουν όλη τους τή λάσπη..??
    Έπειδή βλέπω ότι πολλοί δέν τό ΕΧΕΤΕ το θέμα προφανώς είστε τής θεωρίας μόνο,
    σήμερα γιά νά κινείται κάποιος έκτός τών όρίων ταχύτητας μόνο ένας τρόπος ύπάρχει....!!!
    ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ..!!
    Έδώ μιά Χαλκιδική καί άστυνομεύεται τρελλά.
    Στή μεγάλη εύθεία τής Καλλικράτειας φορητή κάμερα δίπλα στή μπαριέρα
    μέ τρίποδα στημμένη καί μιά μπαταρία τεράστια, οί μπάτσοι έπιναν
    καφεδάκι παραδίπλα στό βενζινάδικο,καί γώ περνώντας άπό τόν παράπλευρο είδα τήν κάμερα
    νά παίρνει φωτιά......τήν πλησίασα καί τραβούσε συνέχεια καρτποστάλ....!!!
    Άντε μετά βρές άπό πού σού ήρθε....!!
    ΕΙΠΑΜΕ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΕΘΑΝΕ.......
    Όποιος λοιπόν γουστάρει τήν πινακίδα στό γκαράζ καί άς είναι προετοιμασμένος
    γιά τά 350 πού είναι ή ποινή όταν τόν σταματήσουν έννοείται έντός πόλεως διότι έκεί
    πλέον δέν παίζεις,κάθε μέρα άκούμε γιά συμπλοκές μέ πυροβολισμούς.
    Ή δίπλωμα άπό κάτω άπό τό φτερό....!!! καί μόλις τελειώνει τό έργο,μιά στάση καί
    κο.....κο.....κο.......κο......όλα στή θέση τους....!!!
    Άφήστε τίς ......τίς έκατονογδοντάρες ....καί τίς διακοσάρες γιά τά έργα έπιστημονικής
    φαντασίας στό σινεμά....!!!!
    120......130........άντε 140 τό πολύ .
    Φανταστείτε λοιπόν πόσο χρήσιμα είναι τά 150 καί 180 άλογα on-off πού μάς προσφέρουν
    μέ τόση άπλοχεριά οί άνθρωποι.......πού τί είρωνία σού άπαγορεύουν νά κυκλοφορείς
    στό ΧΩΜΑ παρακαλώ τής χώρας τους καί πού άν ύπερβείς τά όρια ταχυτήτων
    ΣΟΥ ΚΟΒΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ....!!!!
    Μεγάλο παραμύθι τό μάρκετιγκ τελικά.....μάς ταίζει πολύ χόρτο

    Ειχα μια γκομενα πριν πολλα χρονια , την Κατινα. τρομερο γκομενακι. Μου εκανε ολα τα γουστα.... και τι δεν εκανε...

    Με επλενε, μου μαγειρευε , με ετριβε , στο σεξ απιθανη,γαμο δεν ζητουσε , οχι δεν μου ειχε πει ποτε...

    Ο μπαμπας της και οδερφος της μου την ειχαν στημενη και με κυνηγουσαν... δεν με γουσταραν.



    Μια μερα καθως περνουσα απο τον Αλιμο... τσουπ... κοζαρω ενα γκομενακι ΥΠΕΡ ΤΟΥΜΠΑΝΟ την Κατερινα....μουρλαθηκα.

    Αμεσως το ψηστηρι την εβγαλα και αυτη γκομενα...

    Σουπερ το Κατερινακι....



    Μου εκανε ολα τα γουστα.... και τι δεν εκανε...

    Με επλενε, μου μαγειρευε , με ετριβε , στο σεξ απιθανη,γαμο δεν ζητουσε , οχι δεν μου ειχε πει ποτε...


    Ο μπαμπας της ομως και ο αδερφος της με κυνηγουσαν και μου την ειχαν στημενη.... δεν με γουσταραν.


    Ετυχε μια μερα να ξαναπερασω απο τον Αλιμο.... Και τσουπ κοζαρω ενα Υπερ-Υπερ τουμπανο... το Μαρακι...


    Μου εκανε ολα τα γουστα.... και τι δεν εκανε...

    Με επλενε, μου μαγειρευε , με ετριβε , στο σεξ απιθανη,γαμο δεν ζητουσε , οχι δεν μου ειχε πει ποτε...


    Ο μπαμπας της ομως και ο αδερφος της με κυνηγουσαν και μου την ειχαν στημενη.... δεν με γουσταραν...

    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .



    ****Ελπιζω να καταλαβες
    Γκομενες και μηχανες , εχουν πικρες και χαρες........

  11. #161
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geez996
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Stabak Προβολή μηνύματος
    Πάνω κάτω ναι.... Το μόνο σίγουρο είναι η αντιεμπορικότητα τόσο των 600/750 όσο κ μελλοντικά του 1190.... από ότι φαντάζομαι...
    ΄

    Βρε Χρηστο.... ποιος ψωνιζει με εμπορικοτητα ?

    Και τι θελω να πω... ποιος δεν χανει απο την αγορα τροχοφορου ?
    Γκομενες και μηχανες , εχουν πικρες και χαρες........

  12. #162
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geez996
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    263
    Να πω τι βλεπω μελλοντικα για τα μοντελα αυτα... Θα τραβηξουν για καμια 20αρια χρονια σε στοχευμενο κοινο , οπως τα 950 -990. Οπως και τα Africa και τα super tenere και τα GS.

    Απλα πραγματα.
    Γκομενες και μηχανες , εχουν πικρες και χαρες........

  13. #163
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από geez996 Προβολή μηνύματος
    μπλα μπλα μπλα
    ****Ελπιζω να καταλαβες
    Οι γκόμενες στον Άλιμο έχουν κάτι που σε φτιάχνει θες να πεις;


    Το να τραβήξουν 20 χρόνια geez δεν είναι τυχαία κίνηση. Ένα μοντέλο ή μιά κατηγορία "άχρηστη" δεν τραβάει 20 χρόνια. Α ναι, τα σούπερσπορτ... Ντάξει, υπάρχει και η εξαίρεση στον κανόνα.

  14. #164
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της geez996
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από amyroukai Προβολή μηνύματος
    Οι γκόμενες στον Άλιμο έχουν κάτι που σε φτιάχνει θες να πεις;
    Αστα να πανε.... εχουν κανει φωλια εκει στο 500
    Γκομενες και μηχανες , εχουν πικρες και χαρες........

  15. #165
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από geez996 Προβολή μηνύματος
    Αστα να πανε.... εχουν κανει φωλια εκει στο 500
    Πληρωμένη απάντηση ρπμ, θα με πεθάνεις πρωί πρωί...

Σελίδα 11 από 29 ΠρώτοΠρώτο ... 67891011121314151621 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm 990 Adventure Fotos & 950 Mx
    από DUKASII στο forum KTM
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2005, 10:47
  2. KTM SUPER DUKE RR Race Use Only
    από ixnilatis στο forum KTM
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2005, 09:29
  3. espase aktina apo KTM LC4 adventure!
    από KaTaNaS στο forum KTM
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2005, 11:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF