Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 67

Θέμα: Αγορα και ερωτηση για 1100gs

  1. #16
    Αρχικά δημιουργήθηκε από corleonegp
    Ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδια. Λογικα θα το παω και σε ενα μαστορα να μου πει ακριβως τι παιζει. Απλα εξωτερικα ειναι αρκετα καλο το μηχανακι και δεν φαινεται να εχει τιποτα αλλο εκτος απο αυτο που προανεφερα. Ξερει κανενας κοστος για να φτιαχτει αυτο? Παντος που το οδηγησα δεν ειχε μεγαλο προβλημα, λιγο χτυπαγε στο κατεβασμα απο 2α σε 1η. Υπαρχει περιπτωση καποια στιγμη να παρω το σασμαν στα χερια? Απλα το κοιταω το συγκεκριμενο μηχανακι γιατι οι μαντραδες θελουνε τουλαχιστον 4.000 για το ιδιο μηχανακι και εκτος του οτι δεν εχω τοσα, θεωρω πως δεν αξιζει κιολας. Ακομα μια ερωτηση το 1150 ειναι υγροκαμπανο? Εχει υδραυλικο συμπλεκτη ας πουμε? Αν δεν εχει γινει εξαερωση στα υγρα παιζει να ειναι σκληρος ο συμπλεκτης η λεω βλακιες ? :P

    κι εγώ θα σου πρότεινα να μην το πάρεις, θα μπλεξεις με πολλά και το πιο πιθανό είναι να πας για αλλαγή σασμαν

    ναι το 1150 έχει υδραυλικό συμπλεκτη ο οποίος συνήθως είναι μαλακό . Αν δεν είναι μπορεί να θέλει αλλαγή το ρουλεμαν


    αυτά όλα βέβαια είναι φιλολογικά γιατί τώρα εσυ είσαι πάνω στις καβλες και θες να πάρεις μηχανάκι χθες

  2. #17
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    το κουρασμένο σασμάν σε κάποια φάση στα χέρια σου θα το πει το ποίημα και αυτή η δυσκολία αλλαγής από δευτέρα σε πρώτη θα γίνει ανικανότητα. Δηλαδής θα πας για ξεμοντάρισμα σασμάν και ότι συνεπάγεται αυτό.
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  3. #18
    Είναι η πιο πρόσφατη... Το avatar του/της stavrouliasp
    Εγγραφή
    20/01/2006
    Μηνύματα
    1.977
    Κάπου στις αγγελίες πάντως είδα οτι παίζει 1150 στα 4.000 ευρώπουλα...

  4. #19
    Ειδα και ενα 1150gs σημερα το πηγα μηχανικο και μαπα το καρπουζι...Ειχε αναθυμιασεις και ηθελε ανοιγμα μοτερ κλπ κλπ... Και για το 1100gs χωρις να τους το παω απλα μου ειπανε πως καποια στιγμη θα χρειαστει φτιαξιμο το σασμαν. Πουλαει κανενας εδω μεσα ρε παιδια σε λογικες τιμες κανενα boxer? Να ειστε καλα για τις απαντησεις σας παντος .

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/01/2007
    Μηνύματα
    3

    ΠΩΛΕΙΤΑΙ 1100 GS

    Ρίξε μια ματιά εδώ. Πουλάω αυτό το 1100
    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/715821/

  6. #21
    Σου εχω στειλει πμ. Καμια αλλη προσφορα?

  7. #22
    ΜΕΛΛΩΝ ΤΖΕΝΤΑΪ... Το avatar του/της tifoso4ever
    Εγγραφή
    13/05/2004
    Μηνύματα
    471
    Με αφορμη το ποστ αυτο του φιλου, να σας πω κι εγω τον πονο / πονημα μου...
    Κατ'αρχην θελω να δηλωσω οτι ειμαι κολλημενος Ιταλοφιλος, φανατικος ΑΝΤΙ-γερμανος (και ειδικα μετα τα τελευταια σεναρια που ειδαμε λογω κρισης...), ΑΛΛΑ γεννημενος μηχανοβιος, μεγαλωμενος με τα καλυτερα ορυκτελαια και γουσταρω Ο,ΤΙ εχει δυο ροδες...
    Ελλειψει λοιπον κατι αντιστοιχου με τα παλια CAGIVA ELEFANT, μια μικρη ερευνα σχετικα με τι επιλογες εχει καποιος με περιορισμενο (εως πολυ περιορισμενο...) προϋπολογισμο για αγορα μιας μοτοσυκλετας που να μπορει να ταξιδευει στο εθνικο και επαρχιακο δικτυο με ανεση, με ταχυτητες γυρω στα 150, (και να κατεβαινεις σχετικα ξεκουραστος μετα απο 200χλμ αποσταση) αλλα να μπορει να πατησει χωμα, οχι εντουροκαταστασεις, αλλα να μπεις πιο βαθεια σε δασικους, να κατεβαινεις παραλιες κλπ κλπ οπως κανω χρονια τωρα με τα ΕΝΤΟΥΡΙΑ μου...
    ΤΑ ΜΟΝΑ που βρηκα (με τα δικα μου υποκειμενικα κριτηρια) ειναι τα

    1) HONDA XRV 650 AFRICA TWIN

    2) BMW R1100GS

    Γιατι? Το πρωτο ΑΝ το βρεις φυσικα, με σχετικα πολυ λιγα
    χρηματα εχεις ενα ικανοποιητικο συνολο που σε παει παντου, ΚΑΙ χωμα με αξιωσεις. Το 750 ειναι κατα πολυ βαρυτερο, με χειροτερες αναρτησεις, και δεν μ' αρεσει και η αισθηση που σου δινει...
    Μειονεκτηματα? Ειναι χοντα...Δεν μπορω να το κανω σερβις μονος μου... Εχω τα κολληματα μου, οπως προανεφερα....

    Το δευτερο εχει "χρυση" προϊστορια, απο αγωνες ραλι, οπως και το αφρικα το 650 φυσικα, εχει μακραν την πιο ελαφρια αισθηση οταν αρχισει να κινειται, ΜΑΚΡΑΝ καλυτερα φρενα, αναρτησεις και γενικα "στησιμο" απο ο,τιδηποτε Ιαπωνικο, ΠΑΕΙ χωμα πολυ καλυτερα απο πολλα μονοκυλινδρα, και μπορω να του βαζω "χερι" χωρις να θελει επισκεψη σε εξουσιοδοτημενο να το βαλει στον "εγκεφαλο" ακομα κι αν αλλαξεις υγρα φρενων...Οπως τα 1150...Για τα 1200 δεν το συζηταω καν, δεν θα το αγοραζα ακομα κι αν το εβρισκα 3.000...Σιγουρα καλυτερο μηχανακι απο τα 1100 και 1150, πολυ πιο ομορφο, ελαφρυτερο, αλλα διαπιστωμενα ΠΙΟ ζημιαρικο και με ενα σκασμο ηλεκτρονικα, που σου απαγορευει την πιο υγειη σχεση του αναβατη με τη μοτοσυκλετα του...
    Ο,τι και να παρω στην τελικη, θα το μεταμορφωσω αισθητικα κατα τα προτυπα των πρωτων "ντακαροειδων" μαστοδοντων και θα παιξω κατα τα συνηθη ΗΘΗ και ΕΘΙΜΑ με φρενα και αναρτησεις...(κοβει η πουτανα το γ...?)

    Ξαναλεω οτι ολα αυτα ειναι προσωπικες αντιληψεις, και φυσικα θελω γνωμες απο ολους οσους εχουν εμπειρες με τα εν λογω μηχανηματα που προαναφερω.
    Το "ρεζουμε" , η ουσια της υποθεσης ειναι αυτη:
    ΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3.000 ΕΥΡΩ
    για να μπορει να ταξιδευει εθνικη, με ανεση, και να μπαινει και στα χωματα αφοβα, χωρις να χαροπαλευει με το θηριο???
    Εεεε???ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ, ΟΕΕΕΟΟΟΟ???

    ΥΓ. Αν ειχα 20.000 ευρω θα επαιρνα το νεο multistrada, τελεια και παυλα...Και ενα εξοπλισμενο συνεργειο με πολλους εγκεφαλους...

    ΥΓ. 2. ΔΕΝ βρισκω ελεφαντες σε κατασταση που να ΜΗΝ θελουν τον ετησιο προϋπολογισμο μου για να αναστηθουν...

  8. #23
    ΤρεΛαμέΛος Το avatar του/της nihristo
    Εγγραφή
    26/09/2007
    Μηνύματα
    432
    tifoso4ever επειδή συμπάσχω κοίτα αυτό http://www.car.gr/classifieds/bikes/photos/704114/

    δεν το ξέρω προσωπικά απλά μου φάνηκε ενδιαφέρον
    πριν τον αγώνα ελέγχουμε ΟΛΕΣ τις βίδες...

  9. #24
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoso4ever

    1) HONDA XRV 650 AFRICA TWIN

    2) BMW R1100GS

    Το δευτερο εχει "χρυση" προϊστορια, απο αγωνες ραλι, οπως και το αφρικα το 650 φυσικα, εχει μακραν την πιο ελαφρια αισθηση οταν αρχισει να κινειται, ΜΑΚΡΑΝ καλυτερα φρενα, αναρτησεις και γενικα "στησιμο" απο ο,τιδηποτε Ιαπωνικο, ΠΑΕΙ χωμα πολυ καλυτερα απο πολλα μονοκυλινδρα, και μπορω να του βαζω "χερι" χωρις να θελει επισκεψη σε εξουσιοδοτημενο να το βαλει στον "εγκεφαλο" ακομα κι αν αλλαξεις υγρα φρενων...Οπως τα 1150...

    Στα παραπανω διαφωνω!

    1)Το στησιμο των 1100 και 1150 υφισταται μονο αν και οι δυο τροχοι πατανε γερα και με προσφυση, αλλιως δεν εχουν καμια απολυτως χαρη και ειναι πολυ βαρια. Νομιζω συγχεεις την 'ισορροπια/ευσταθεια' (που εχουν) με την 'ελαφρια αισθηση' (που τους λειπει παντελως).

    2) Οι αναρτησεις ειναι μετριες με υπερβολικα μεγαλο μη αναρτωμενο βαρος (και μπρος και πισω) και το μονο που σωζει την κατασταση ειναι η ευσταθεια του τελελεβερ (οσο υπαρχει προσφυση). Τα ραλλυ παραγωγα ειχαν συμβατικα πηρουνια μπροστα και ειδικης κατασκευης αξονες πισω και ΠΛΑΙΣΙΑ. Αν πας να κανεις 'ραλλυ' με ενα 1100/1150/1200 ετσι οπως ειναι, ειτε θα το παρεις στο χερι, ειτε θα πεθανεις. Το Rallye pedigree του GS περιοριζεται μονο στον κινητηρα και σε τιποτε αλλο. Ο οποιος ειναι πολυ ενδιαφερων αν τον τσιπωσεις και τον αφησεις να αναπνευσει.

    3) Αδυνατω να σκεφτω μονοκυλινδρο ον-οφφ που να μην ειναι καλλιτερο απο τα 1100/1150/1200 στο χωμα. Εκτος αν εννοεις 'καλο στο χωμα' την ικανοτητα του να πηγαινεις ισια με σχετικα μεγαλη ταχυτητα, χωρις να τιναζεται η μηχανη δεξια και αριστερα. Και η οποια ειναι εντυπωσιακη σ'αυτο.

    4) τα 1100 και 1150 ειναι πολυ παρομοια (εως ακριβως τα ιδια) σε σχεση με τις απαιτησεις τους σε εγκεφαλο. Το δικο μου 1150 που κρατησα για 100,000κμ δεν το πηγα ουτε μια φορα σε μηχανικο για σερβις.

    Εν γενει ειναι αξιολογες μηχανες, αλλα μονο ιδωμενες ως τουρινγκ με 'ειδικες δυνατοτητες'.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  10. #25
    ΜΕΛΛΩΝ ΤΖΕΝΤΑΪ... Το avatar του/της tifoso4ever
    Εγγραφή
    13/05/2004
    Μηνύματα
    471
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DrBig
    Στα παραπανω διαφωνω!

    1)Το στησιμο των 1100 και 1150 υφισταται μονο αν και οι δυο τροχοι πατανε γερα και με προσφυση, αλλιως δεν εχουν καμια απολυτως χαρη και ειναι πολυ βαρια. Νομιζω συγχεεις την 'ισορροπια/ευσταθεια' (που εχουν) με την 'ελαφρια αισθηση' (που τους λειπει παντελως).

    2) Οι αναρτησεις ειναι μετριες με υπερβολικα μεγαλο μη αναρτωμενο βαρος (και μπρος και πισω) και το μονο που σωζει την κατασταση ειναι η ευσταθεια του τελελεβερ (οσο υπαρχει προσφυση). Τα ραλλυ παραγωγα ειχαν συμβατικα πηρουνια μπροστα και ειδικης κατασκευης αξονες πισω και ΠΛΑΙΣΙΑ. Αν πας να κανεις 'ραλλυ' με ενα 1100/1150/1200 ετσι οπως ειναι, ειτε θα το παρεις στο χερι, ειτε θα πεθανεις. Το Rallye pedigree του GS περιοριζεται μονο στον κινητηρα και σε τιποτε αλλο. Ο οποιος ειναι πολυ ενδιαφερων αν τον τσιπωσεις και τον αφησεις να αναπνευσει.

    3) Αδυνατω να σκεφτω μονοκυλινδρο ον-οφφ που να μην ειναι καλλιτερο απο τα 1100/1150/1200 στο χωμα. Εκτος αν εννοεις 'καλο στο χωμα' την ικανοτητα του να πηγαινεις ισια με σχετικα μεγαλη ταχυτητα, χωρις να τιναζεται η μηχανη δεξια και αριστερα. Και η οποια ειναι εντυπωσιακη σ'αυτο.

    4) τα 1100 και 1150 ειναι πολυ παρομοια (εως ακριβως τα ιδια) σε σχεση με τις απαιτησεις τους σε εγκεφαλο. Το δικο μου 1150 που κρατησα για 100,000κμ δεν το πηγα ουτε μια φορα σε μηχανικο για σερβις.

    Εν γενει ειναι αξιολογες μηχανες, αλλα μονο ιδωμενες ως τουρινγκ με 'ειδικες δυνατοτητες'.
    Σ' ευχαριστω για την απαντηση σου, ειναι ουσιωδης και κατατοπιστικη...Αυτο θελω, γνωμες απο ανθρωπους που εχουν ζησει με παρομοια μηχανακια, γιατι εγω δεν εχω αξιολογες εμπειριες μ' αυτα, με αποτελεσμα οπως ξερεις να μην εχεις την ολοκληρωμενη αποψη που σου προσφερει μονο η μακροχρονια συμβιωση σου με αυτα...



    1) Ναι, τελικα αυτο εννοω, εχεις απολυτο δικιο.

    2)Εννοειται οτι δεν θα κανω ραλι / εντουρο ή κατι πιο extreme απο χωματινη βολτα με αυτα (το 1100/1150), αφου δεν θελουν και δεν μπορουν...

    3)Παλι με πιανεις...Οσον αφορα τα μονοκυλινδρα, αν μιλαμε για ευρωπαϊκα, φυσικα δεν υπαρχει συγκριση, ακομα και με "on-off"...Για καποια αλλα, βλεπε γενια ΧΤ, υπερτερουν μονο στο θεμα βαρους, αφου απο αισθηση, ασε καλυτερα...Εκει να δεις τι τσακισμα παραλιγο να φαω μολις ανεβασα λιγο ρυθμο...
    Μια ευχαριστη εκπληξη ηταν το DR 800 BIG , ο "μπιγκουλας" οπως το αποκαλουσαμε, το ποπιο οποιος το οδηγησε στο χωμα εμεινε με ανοιχτο το στομα...
    Προσωπικα γουσταρω πολυ τα μονοκυλινδρα, εντουρια, ον-οφια, σαοδομαζο (SM) και ο,τι αλλο μπορεις να κατασκευασεις γυρω απο ενα μεγαλο πιστονι, αλλα στο ταξιδι κουραζουν...

    4)Αυτο δεν το ηξερα, ολοι επιμενουν για το αντιθετο...

    Προσωπικα και υποκειμενικα γραφω ο,τι γραφω, το ξαναλεω, μπορει να μην ειμαι φτιαγμενος για καποια, σιγουρα εχω ταμπου και προκαταληψεις, και ειμαι και γκρινιαρης και περιεργοπουλος γιατι γερασα....
    Αυτο που δε θελω με τιποτα ειναι να παρω ενα ΚΑΤΙ και να το μετανιωσω...Ουσιαστικα, θελω αυτο το "κατι" για ταξιδια, 3-4 φορες το χρονο, και να μπορω να πηγαινω στο χωριο της γυναικας μου και να μην ειμαι αναγκασμενος να κοιταω σαν χαζος τις υπεροχες ορεινες χωματινες διαδρομες (ορεινη Φωκιδα) που εχω οργωσει με το husqvarna και το ταπεινο DR 250, και να σκεφτομαι αν θα τερματισει η αναρτηση, αν γρατζουνιστει, και το σημαντικοτερο φυσικα, αν με αδειασει πουθενα αν το παρακανω...
    Ευχαριστω ολους για τις επισημανσεις...



  11. #26
    BMW R 1200 GS Adventure. Το avatar του/της felter
    Εγγραφή
    21/03/2007
    Μηνύματα
    309
    Πουλάω αυτό
    Shoei X-Spirit
    r1200gs@hotmail.gr

  12. #27
    Είναι η πιο πρόσφατη... Το avatar του/της stavrouliasp
    Εγγραφή
    20/01/2006
    Μηνύματα
    1.977
    Θα έλεγα οτι ψιλοξεφεύγει σε τιμή, αν λάβω υπ' όψη μου αυτά που έλεγε παραπάνω το παλικάρι.....:a13:

  13. #28
    Αν και μου αρεσει πολυ το 1200 ειναι εξω απο τις οικονομικες μου δυνατοτητες αυτη τη στιγμη. Καμια αλλη προσφορα ρε παιδια ? Προσωπικα παντος για τον φιλο μου παραπανω θα πηγαινα ειτε σε ενα 1100 η σε μια αφρικανα 750.

  14. #29
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoso4ever
    Σ' ευχαριστω για την απαντηση σου, ειναι ουσιωδης και κατατοπιστικη...Αυτο θελω, γνωμες απο ανθρωπους που εχουν ζησει με παρομοια μηχανακια, γιατι εγω δεν εχω αξιολογες εμπειριες μ' αυτα, με αποτελεσμα οπως ξερεις να μην εχεις την ολοκληρωμενη αποψη που σου προσφερει μονο η μακροχρονια συμβιωση σου με αυτα...



    1) Ναι, τελικα αυτο εννοω, εχεις απολυτο δικιο.

    2)Εννοειται οτι δεν θα κανω ραλι / εντουρο ή κατι πιο extreme απο χωματινη βολτα με αυτα (το 1100/1150), αφου δεν θελουν και δεν μπορουν...

    3)Παλι με πιανεις...Οσον αφορα τα μονοκυλινδρα, αν μιλαμε για ευρωπαϊκα, φυσικα δεν υπαρχει συγκριση, ακομα και με "on-off"...Για καποια αλλα, βλεπε γενια ΧΤ, υπερτερουν μονο στο θεμα βαρους, αφου απο αισθηση, ασε καλυτερα...Εκει να δεις τι τσακισμα παραλιγο να φαω μολις ανεβασα λιγο ρυθμο...
    Μια ευχαριστη εκπληξη ηταν το DR 800 BIG , ο "μπιγκουλας" οπως το αποκαλουσαμε, το ποπιο οποιος το οδηγησε στο χωμα εμεινε με ανοιχτο το στομα...
    Προσωπικα γουσταρω πολυ τα μονοκυλινδρα, εντουρια, ον-οφια, σαοδομαζο (SM) και ο,τι αλλο μπορεις να κατασκευασεις γυρω απο ενα μεγαλο πιστονι, αλλα στο ταξιδι κουραζουν...

    4)Αυτο δεν το ηξερα, ολοι επιμενουν για το αντιθετο...

    Προσωπικα και υποκειμενικα γραφω ο,τι γραφω, το ξαναλεω, μπορει να μην ειμαι φτιαγμενος για καποια, σιγουρα εχω ταμπου και προκαταληψεις, και ειμαι και γκρινιαρης και περιεργοπουλος γιατι γερασα....
    Αυτο που δε θελω με τιποτα ειναι να παρω ενα ΚΑΤΙ και να το μετανιωσω...Ουσιαστικα, θελω αυτο το "κατι" για ταξιδια, 3-4 φορες το χρονο, και να μπορω να πηγαινω στο χωριο της γυναικας μου και να μην ειμαι αναγκασμενος να κοιταω σαν χαζος τις υπεροχες ορεινες χωματινες διαδρομες (ορεινη Φωκιδα) που εχω οργωσει με το husqvarna και το ταπεινο DR 250, και να σκεφτομαι αν θα τερματισει η αναρτηση, αν γρατζουνιστει, και το σημαντικοτερο φυσικα, αν με αδειασει πουθενα αν το παρακανω...
    Ευχαριστω ολους για τις επισημανσεις...


    Συμφωνω για το Big, μαλιστα εχω δυο
    Για νορμαλ πραγματα στο χωμα (εκει που θα παει και ενα ψηλο αυτοκινητο) το 1100/1150 ειναι οκ. Αν μαλιστα βαλεις καγκελα (οχι τα μαμισια) δεν καταλαβαινει τιποτα απο πτωσεις, αρκει να μην ερθει καπακι.
    Σχετικα με μονοκυλινδρα και ταξιδι παντως, αν δεν εχεις οδηγησει dakar, σε περιμενει μια πολυ ευχαριστη εκπληξη. Μακραν το πιο ανετο και πολιτισμενο μονοκυλινδρο. Ειναι τοσο καλο, που η BMW το σταματησε μπας και πουλησει κανα 800ρι.

    Μεταξυ των 1100 και 1150 παντως, δεν νομιζω οτι αξιζει πλεον κανεις να παρει το 1100.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  15. #30
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    re big...το 650 ποσο καιει στην πολη?


    αμα το θες για παπι δηλαδη :a13:

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/07/2010, 13:43
  2. Ερώτηση για Windows XP και CD-key...
    από Nik0s στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 05/01/2006, 16:10
  3. Ερώτηση για πλαστικά και βαψίματα
    από Julius στο forum Honda Africa
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 06/09/2005, 21:22
  4. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 11/07/2005, 14:39
  5. Ερώτηση για τελικά - Akrapovic ή Yoshimura? Και ποια σειρά?
    από stako στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2005, 23:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF