Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 184

Θέμα: Για κατόχους ss και hayabusa

  1. #61
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panopticon7
    Αμε, αναστροφη σε μονοδρομο



    Κατ αρχην ρε φιλε η μαουνα που λεμε, εχει τα αρνητικα απο ενα αυτοκινητο κ τα αρνητικα απο μια μηχανη... τι συζηταμε τωρα χαχαχαχα

    Δεν συζητάμε τιποτα αν δεν μου δώσεις και εμένα μια τζουρα,όχι τιποτα άλλο, να συννενοηθούμε δλδ.
    Και τελικα έχεις δίκιο.
    Θα το πετάξω το ρημάδι αυριο πρωί πρωί και θα πάρω πάλι χόρνετ, να κάνω το αγαπημένο μου,αναστροφή σε μονόδρομο.
    Σοβατά μιλάω, το κοιτάω τώρα, και λεω οτι πραγματικά ειμαι τεντυμπόις....

    Επειδη ειχα το hornet, δεν κάνει απολύτως για τίποτα, πέρα απο το να μάθεις να οδηγάς.

  2. #62
    Εγω παντως τα χριστουγεννα αν ειμαι καλο παιδι ο Αγιος Μπιλης θα μου φερει μια μαουνιτσα...
    Ετσι για να εχουμε και το γκαζακι αλλα να κανουμε και κανενα ταξιδακι αναψυχης δικαβαλοι και φορτωμενοι. Εκει ειναι το νοημα του busa. Ειναι πολυ καλο εκει που ενα ss ειναι αριστο, εχει αρκουδογκαζο και ταξιδευει, κατι που ss δεν την παλευει.
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  3. #63
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panopticon7
    Ναι ρε το ιδιο λεω κ εγω... Σ αρεσει ο πουτσος ?
    Αν φιλε , και συγνωμη γιατι δεν μου πεφτει λογος, δεν εχεις αποφασισει στα 26 σου οτι δεν γουστάρεις να αλοιφεις το γαλακτομπουρεκο, υπάρχει πρόβλημα....

  4. #64
    Α και ξεχασα να πω πως οταν καβαλησα πρωτη φορα το γερακι και ο Γρηγορακης μου ειπε "εχε το νου σου στο κοντερ" του ειπα "χεσε μας ρε μαλακα, πρωταρες ειμαστε????". Ελα ντε που ο αντιχριστος ειχε δικιο. Επιασα τα 300 μετα την εξοδο της εθνικης στους Αγιους και μολις το πηρε το ματι μου στο ταχυμετρο εκλεισα το γκαζακι και αναρωτιομουν "μα καλα ρε πουστη μου, ποτε στο διαολο τα επισα και δεν πηρα γραμμη????". Αυτο ειναι το busa...κανει τα πραγματα απλα!
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  5. #65
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panopticon7
    Ναι ρε το ιδιο λεω κ εγω... Σ αρεσει ο πουτσος ?
    Αντε αφού ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ............
    η φύση λέει ότι στα αγοράκια αρέσουν τα κοριτσάκια !!!
    Αν έχεις διαφορετικές ανησυχίες δεν είσαι αγοράκι αλλά κάτι διαφορετικό ........

    Εμένα δεν με έχει απασχολήσει το ζήτημα αλλά από ότι βλέπω εσύ έχεις πολλά ερωτηματικά !!!
    Να πας σε ένα ψυχολόγο να το κοιτάξεις ..........

    Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι το έχεις παρατραβήξει και να μαζευτείς λίγο ....... εντάξει ;;;
    ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ .......

  6. #66
    Αρχικά δημιουργήθηκε από arxaios
    Αντε αφού ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ............
    η φύση λέει ότι στα αγοράκια αρέσουν τα κοριτσάκια !!!
    Αν έχεις διαφορετικές ανησυχίες δεν είσαι αγοράκι αλλά κάτι διαφορετικό ........

    Εμένα δεν με έχει απασχολήσει το ζήτημα αλλά από ότι βλέπω εσύ έχεις πολλά ερωτηματικά !!!
    Να πας σε ένα ψυχολόγο να το κοιτάξεις ..........

    Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι το έχεις παρατραβήξει και να μαζευτείς λίγο ....... εντάξει ;;;
    ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ .......

    Δεν μου απαντησες ομως .... !

  7. #67
    Ρε παδιά έχετε ξεφύγει νομίζω..

    panopticon σου απάντησε, το hayabusa το γουστάρει επειδή ταξιδεύεις άνετα στα 250+. Έστω και για 10 δεύτερα όπως λες. Αυτό πίστεψέ με αρκεί όταν το δοκιμάσεις. Εξάλλου η μηχανή αυτή φτιάχτηκε για αυτό τον σκοπό, να είναι ο κυρίαρχος των επιδόσεων. Για την πόλη έχει το παπί κατί που σίγουρα δεν μπορεί να το κάνει το hayabusa (βρήκαμε και τι δεν κάνει).Κανείς δεν μπορεί να κρίνει με τι φτιάχνεται και τι του αρέσει του αλλουνού.

    manhunter μην κατακρίνεις και συ το hornet, μια χαρά ταξιδεύεις αθήνα θεσσνίκη και είσαι και ξεκούραστος. Φυσικά όχι με 250+ αλλά δεν έχει σημασία.Και είναι κ σαν παπί μέσα στην πόλη και καλύτερο στα στροφιλίκια από το busa.

    Χαλαρώστε και χαρείτε τα μηχανάκια σας.

  8. #68
    Αρχικά δημιουργήθηκε από cosgili
    Α και ξεχασα να πω πως οταν καβαλησα πρωτη φορα το γερακι και ο Γρηγορακης μου ειπε "εχε το νου σου στο κοντερ" του ειπα "χεσε μας ρε μαλακα, πρωταρες ειμαστε????". Ελα ντε που ο αντιχριστος ειχε δικιο. Επιασα τα 300 μετα την εξοδο της εθνικης στους Αγιους και μολις το πηρε το ματι μου στο ταχυμετρο εκλεισα το γκαζακι και αναρωτιομουν "μα καλα ρε πουστη μου, ποτε στο διαολο τα επισα και δεν πηρα γραμμη????". Αυτο ειναι το busa...κανει τα πραγματα απλα!

    Ολα αυτα εγιναν στο αεροδρομιο ελ/βενιζελος... μεχρι να φτασεις εκει ποσο απλα ηταν τα πραγματα ? :rotflmao:

  9. #69
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    21/10/2008
    Μηνύματα
    1.388

  10. #70
    Αρχικά δημιουργήθηκε από menelaos46
    Άσε και γω αυτό κάνω τόση ώρα..
    Φάση έχει.

  11. #71
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Ρε παδιά έχετε ξεφύγει νομίζω..

    panopticon σου απάντησε, το hayabusa το γουστάρει επειδή ταξιδεύεις άνετα στα 250+. Έστω και για 10 δεύτερα όπως λες. Αυτό πίστεψέ με αρκεί όταν το δοκιμάσεις. Εξάλλου η μηχανή αυτή φτιάχτηκε για αυτό τον σκοπό, να είναι ο κυρίαρχος των επιδόσεων. Για την πόλη έχει το παπί κατί που σίγουρα δεν μπορεί να το κάνει το hayabusa (βρήκαμε και τι δεν κάνει).Κανείς δεν μπορεί να κρίνει με τι φτιάχνεται και τι του αρέσει του αλλουνού.

    manhunter μην κατακρίνεις και συ το hornet, μια χαρά ταξιδεύεις αθήνα θεσσνίκη και είσαι και ξεκούραστος. Φυσικά όχι με 250+ αλλά δεν έχει σημασία.Και είναι κ σαν παπί μέσα στην πόλη και καλύτερο στα στροφιλίκια από το busa.

    Χαλαρώστε και χαρείτε τα μηχανάκια σας.

    Ειχα hornet, έχω άποψη.Και το φερινγκάτο μάλιστα.
    Ταξίδι άνετα δεν κάνεις, πίστεψε με, συγκριτικά με το μπουσα.
    Σε κλειστό στροφιλίκι, οτιδήποτε τιμονάτο, είναι πολυ καλύτερο φυσικά με το βέλτιστο στήσιμο.
    Αν μιλάμε και για motard, ακόμα καλύτερα.
    Δοκιμάστε να στριψετε με hayabusa, σας περιμένει μια ευχάριστη έκπληξη

    Τέλοσπάντων, επειδή ο αναρχικό ξεφευγει, ήδη κοιτάω με τον Αντώνη τα νέα hornet 2011 για νέες συγκινήσεις

  12. #72
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
    Ειχα hornet, έχω άποψη.Και το φερινγκάτο μάλιστα.
    Ταξίδι άνετα δεν κάνεις, πίστεψε με, συγκριτικά με το μπουσα.
    Σε κλειστό στροφιλίκι, οτιδήποτε τιμονάτο, είναι πολυ καλύτερο φυσικά με το βέλτιστο στήσιμο.
    Αν μιλάμε και για motard, ακόμα καλύτερα.
    Δοκιμάστε να στριψετε με hayabusa, σας περιμένει μια ευχάριστη έκπληξη

    Τέλοσπάντων, επειδή ο αναρχικό ξεφευγει, ήδη κοιτάω με τον Αντώνη τα νέα hornet 2011 για νέες συγκινήσεις
    Τι να σου πω εγώ μια χαρά βολεύομαι στα ταξίδια με το hornet, ούτε σβερκος πονάει ούτε κώλος. Μόνο όταν έχω συνεπιβάτιδα πιάνομαι λίγο. Δεν συγκρίνω τις τουριστικές ικανότητες των δυο απλά δεν είναι τόοοσο άσχημο το hornet. Άσε μην βάζεις και τα motard τώρα μέσα γιατί αύριο θα τελείώσετε.

    Όταν είπα για στροφές δεν εννοούσα μόνο ποιος πάει πιο γρήγορα αλλά κ πόσο "άνετα"... Καταλαβαίνεις πιστεύω.

  13. #73
    Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter

    Δοκιμάστε να στριψετε με hayabusa, σας περιμένει μια ευχάριστη έκπληξη



  14. #74
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    ΕΓΩ δεν έχω παπί ούτε και δεύτερη μηχανή !!!
    Και για ψώνια με το μπούσα πάω και σούπερ μάρκετ και ΠΑΝΤΟΥ !!!
    Απλά ζω σε πόλη που μπορώ και κινούμαι κυρίως στην παραλιακή ......

  15. #75
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panopticon7
    Δεν μου απαντησες ομως .... !
    Διάβασε προσεκτικότερα ..........

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Προτάσεις για Ss και γιατί..
    από Egle στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2011, 13:12
  2. Για κατόχους KLE 500 και για 400 more power
    από haldaios στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 16/07/2006, 18:12
  3. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 06/12/2004, 12:33
  4. Για τον Ισάακ και την Κύπρο
    από sourtaggias στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 02/04/2004, 13:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF